SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.01.18. 08:43
interfan írta: 2024.01.18. 07:37 Nagyon igaz iras szegeny Joserol....

https://www.origo.hu/sport/futball/2024 ... anyok.html
Én nem értek egyet teljesen ezzel a cikkel. Szerintem ha José kapna ismét egy olyan klubot, ahol vezetőségtől kezdve rendben van minden és egy normális keretet, simán az élbolyban lenne.
Szerencsétlen ott bukott el, ahol elég sokan (edzőként és játékosként egyaránt )az utóbbi 10 évben, hogy elment a Unitedhez. Ahol a mai napig Ő érte el a legjobb eredményeket Ferguson óta. A Tottenhamről beszélni is kár, mint ahogy a Romaról is, valahogy ők mindig ilyen wannabe nagycsapatok lesznek, akik végül semmi komolyat nem nyernek. Ettől függetlenül a Románál kisebb csodának számított a Konfetti kupa behúzása és az EL döntő.
Ancelottit is bukottnak tekintették sokan az Everton és a Napoli után, ahol szintén nem jöttek az eredmények és a játék képe is hagyott bőven kívánni valót maga után. A különbség annyi, hogy az öreg Carlo nem balhés. Aztán láss csodát, leült a Realhoz és ismét sikeres.
Barki jobb eredmenyeket ert el a Romanal az elmult evekben mint Mourinho.
Tottenhamnel detto, kiveve Grande Antonio.

Szerintem itt nem a klub a hibas, hanem az ember.
Rossz nezni szerencsetlent amilyen szinten lezulott es lezuhant az elmult hosszu hosszu evekben.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.01.18. 10:17
alwin91 írta: 2024.01.18. 08:43
interfan írta: 2024.01.18. 07:37 Nagyon igaz iras szegeny Joserol....

https://www.origo.hu/sport/futball/2024 ... anyok.html
Én nem értek egyet teljesen ezzel a cikkel. Szerintem ha José kapna ismét egy olyan klubot, ahol vezetőségtől kezdve rendben van minden és egy normális keretet, simán az élbolyban lenne.
Szerencsétlen ott bukott el, ahol elég sokan (edzőként és játékosként egyaránt )az utóbbi 10 évben, hogy elment a Unitedhez. Ahol a mai napig Ő érte el a legjobb eredményeket Ferguson óta. A Tottenhamről beszélni is kár, mint ahogy a Romaról is, valahogy ők mindig ilyen wannabe nagycsapatok lesznek, akik végül semmi komolyat nem nyernek. Ettől függetlenül a Románál kisebb csodának számított a Konfetti kupa behúzása és az EL döntő.
Ancelottit is bukottnak tekintették sokan az Everton és a Napoli után, ahol szintén nem jöttek az eredmények és a játék képe is hagyott bőven kívánni valót maga után. A különbség annyi, hogy az öreg Carlo nem balhés. Aztán láss csodát, leült a Realhoz és ismét sikeres.
Barki jobb eredmenyeket ert el a Romanal az elmult evekben mint Mourinho.
Tottenhamnel detto, kiveve Grande Antonio.

Szerintem itt nem a klub a hibas, hanem az ember.
Rossz nezni szerencsetlent amilyen szinten lezulott es lezuhant az elmult hosszu hosszu evekben.
Mi neked a jobb eredmény a Románál? Trófeát senki sem nyert vele, illetve játszott El döntőt. Erre mindenki emlékezni fog 10 év múlva is, arra hogy előtte egyszer odaértek egy BL helyre senkit sem fog érdekelni.
MU-nál pedig a 2. hely és az EL serleg azzal a szarul összevásárolt fostalicska kerettel szerintem rohadt nagy eredmény volt. Én még mindig biztos vagyok benne, hogy egy jó kerettel tudna nyerni az öreg.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.01.18. 11:23
interfan írta: 2024.01.18. 10:17
alwin91 írta: 2024.01.18. 08:43

Én nem értek egyet teljesen ezzel a cikkel. Szerintem ha José kapna ismét egy olyan klubot, ahol vezetőségtől kezdve rendben van minden és egy normális keretet, simán az élbolyban lenne.
Szerencsétlen ott bukott el, ahol elég sokan (edzőként és játékosként egyaránt )az utóbbi 10 évben, hogy elment a Unitedhez. Ahol a mai napig Ő érte el a legjobb eredményeket Ferguson óta. A Tottenhamről beszélni is kár, mint ahogy a Romaról is, valahogy ők mindig ilyen wannabe nagycsapatok lesznek, akik végül semmi komolyat nem nyernek. Ettől függetlenül a Románál kisebb csodának számított a Konfetti kupa behúzása és az EL döntő.
Ancelottit is bukottnak tekintették sokan az Everton és a Napoli után, ahol szintén nem jöttek az eredmények és a játék képe is hagyott bőven kívánni valót maga után. A különbség annyi, hogy az öreg Carlo nem balhés. Aztán láss csodát, leült a Realhoz és ismét sikeres.
Barki jobb eredmenyeket ert el a Romanal az elmult evekben mint Mourinho.
Tottenhamnel detto, kiveve Grande Antonio.

Szerintem itt nem a klub a hibas, hanem az ember.
Rossz nezni szerencsetlent amilyen szinten lezulott es lezuhant az elmult hosszu hosszu evekben.
Mi neked a jobb eredmény a Románál? Trófeát senki sem nyert vele, illetve játszott El döntőt. Erre mindenki emlékezni fog 10 év múlva is, arra hogy előtte egyszer odaértek egy BL helyre senkit sem fog érdekelni.
MU-nál pedig a 2. hely és az EL serleg azzal a szarul összevásárolt fostalicska kerettel szerintem rohadt nagy eredmény volt. Én még mindig biztos vagyok benne, hogy egy jó kerettel tudna nyerni az öreg.
Azert Mourinho "eredmenyeit" a bajnoksagban ne felejtsd el a Romanal.
Gyakorlatilag 10 eve nem ertek el ilyen gyenge "eredmenyeket".

Spursnel szinten tragedia amit ment, pedig azert Pochettinoval, es pl most is Postecoglouval is mutatnak valamit.

En tartom, nem a keret a problema, hanem az ember, az ember aki olyan zuhanasban van hosszu-hosszu evek ota, ami fajdalmas.
Nem lehet mindig mindenhol a korulmenyekre fogni mindent.

Persze megertem hogy te maskepp gondolkozol es latod, de en igy latom Mourinho borzalmat amit az elmult evekben csinal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Simeonet en sajnalom, hogy anno nem mi hoztuk el, hanem a Napoli. Persze nem egy klasszis, nem egy kiemelkedo jatekos, ez vilagos.
3m-ert ment oda kolcson sima opcioval, egy 17 bajnoki golos szezon utan.
(Mi meg egy Correaert fizettunk 33,3m-t)

Tavaly mindossze 4X volt kezdo a teljes szezont nezve.
Ehhez kepest csak rugott 9 golt, mindezt egy teljes szezont nezve lejatszott 765 perc alatt.

Idei szezonban is osszesen 6X volt kezdo, lejatszott osszesen 614 percet.
Ehhez kepest azert iden is van 3 golja.

Persze tenyszeru, nem a Napoli legjobbjai kozott van iden sem, es nem ott volt tavaly sem, sot...
Sajnos a Napoli jatekosai kozul a gyengek koze tartozik.
Ez sajnos teny.

Viszont meg mindig "csak" 29 eves lesz a nyaron, en latnek benne lehetoseget mint kiegeszito.
(Foleg ilyen Arnautovic-Sanchez paroshoz kepest)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért ez a nyilatkozat Allegritől nem volt túl okos....

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... jok-ellen/

Juve mint az őrök és mi mint a tolvajok....érdekes hasonlat egy juvés szájából....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.01.19. 09:57 Azért ez a nyilatkozat Allegritől nem volt túl okos....

Juve mint az őrök és mi mint a tolvajok....érdekes hasonlat egy juvés szájából....
Viszont szerintem Inzaghi valasza okos volt:
"
Marotta nyulakrol meg vadaszokrol, Allegri meg tolvajokrol es rendorokrol beszel, mit szolsz?

Ez a futball resze, el kell fogadni.
Sok eve vagyok a futballban, tudom hogy zajlik ez.
Nagyszeru verseny lesz az Inter es a Juve kozott, de kerem ne feletjsek el a Milant sem, nehany ponttal vannak csak lemaradva, es kivalo es eros kerettel rendelkeznek.
Szerintem a Milan is ott lesz a Scudettoert.
"

Persze azt en kb kizarom, hogy a Milan is tenyezo lesz, de ettol fuggetlenul okosan beszelt.

Allegri meg rakja rank a nyomast, meg ugy az egesz Juve banda kb lelkiterrort alkalmaznak ellenunk.
Igy meg edesebb lesz az idei Scudetto gyozelmunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.01.19. 10:00
Allegri meg rakja rank a nyomast, meg ugy az egesz Juve banda kb lelkiterrort alkalmaznak ellenunk.
Igy meg edesebb lesz az idei Scudetto gyozelmunk.
Az lesz csak legyen meg. :) Én most picit parázok. 2 éve annyira biztos voltam benne, hogy a milan tavasszal úgyis bukik egy meccset és meglesz de nem így lett....nagy pofára esés és csalódás volt az számomra. :?
Szóval én most óvatos vagyok de persze bízom benne. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.01.19. 11:22
interfan írta: 2024.01.19. 10:00
Allegri meg rakja rank a nyomast, meg ugy az egesz Juve banda kb lelkiterrort alkalmaznak ellenunk.
Igy meg edesebb lesz az idei Scudetto gyozelmunk.
Az lesz csak legyen meg. :) Én most picit parázok. 2 éve annyira biztos voltam benne, hogy a milan tavasszal úgyis bukik egy meccset és meglesz de nem így lett....nagy pofára esés és csalódás volt az számomra. :?
Szóval én most óvatos vagyok de persze bízom benne. ;)
Ebben igazad van Cupi, 2 eve sajnos mi buktunk, mi nem birtuk a nyomast, es mi estunk ossze, emiatt lett a Milan bajnok.
Akiket viszont eltetett a nyomas, a lehetosegtol nem megriadtak hanem egy oriasi motivacio lett szamukra.

De...
Eltelt azota lassan 2 ev, en bizok es hiszek benne, hogy ez megvaltozott nalunk.
Es vegre nem megbenit, hanem motival majd minket a nyomas, mert egesz egyszeruen nem bukhatjuk el az idei Scudettot is, foleg ezzel a Juveval szemben.

Higyjunk benne, sikerulnie kell, es sikerulni is fog iden a 20.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Agnelli felleblezest is elutasitottak a hamis konyveles ugyeben, igy marad a tobbeves eltiltas neki is a korabbbi teljes Juve vezerkarral egyutt Paratici, Arrivabenne, Nedved, Cherubinnal egyutt.

Mas hir, szinten hamis konyveles miatt vizsgalatot inditott az Olasz ugyeszseg a Napoli es DeLaurentis ellen.
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Próbálok magamba nézni Inter drukkerként de arra jövök rá, ha olyan helyzetkihasználással tolnánk le a meccseket mint a Juve meg mint a Milan akkor a jelenlegi 49 rúgott gól helyett lenne úgy 60-70 rúgott gólunk. Remélem Inzaghi valóban megugrotta azt a szintet ami ehhez kell és nem fog a csapat -2 meccsel kevesebbet játszva mint a Milan és a Juve összeomlani. Mert esélyes, hogy a Milan -3 pontra a Juve meg +4 pontra fog feljönni ránk mikor mi újra bajnokit játszunk és pont egy Fio ellen. Pedig 20 m alatt a 16gy 3d 1v egy nagyon jó stat eddig amit elértünk.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

k.tomi880421 írta: 2024.01.20. 23:17 Próbálok magamba nézni Inter drukkerként de arra jövök rá, ha olyan helyzetkihasználással tolnánk le a meccseket mint a Juve meg mint a Milan akkor a jelenlegi 49 rúgott gól helyett lenne úgy 60-70 rúgott gólunk. Remélem Inzaghi valóban megugrotta azt a szintet ami ehhez kell és nem fog a csapat -2 meccsel kevesebbet játszva mint a Milan és a Juve összeomlani. Mert esélyes, hogy a Milan -3 pontra a Juve meg +4 pontra fog feljönni ránk mikor mi újra bajnokit játszunk és pont egy Fio ellen. Pedig 20 m alatt a 16gy 3d 1v egy nagyon jó stat eddig amit elértünk.
Kérdés nem lenne ki lesz a bajnok, ha jobban tudnánk rotálni...Ha elveszítjük a bajnoki címet, az csak a fáradtság miatt lehet.....
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Milannál megint felerősödtek a PIF pletykák.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2024.01.21. 22:05 Milannál megint felerősödtek a PIF pletykák.
Republica...

Hogy minket a Republica hanyszor eladott mar es hanyszor jelentette be fixen az Inter eladasat....

Egyebkent az hogy ott keresnek befektetot, vevot, szponzort, partnert ez kb az egesz vilagra igaz.
Elmult hetek/honapokban a teljessege igenye nelkul:
Inter, Milan, Roma, Juve, Real, Barca, Atletico, Tottenham, Chelsea, West Ham, MU mind-mind egymasnak adtak a kilincset, es ajanlottak befektetesre, partnersegre, szponzoraciora sajat csapatukat. Nem beszelve az Orszagok Labdarugo Szovetsegeirol, lasd Spanyol, Olasz, Francia.
Ahogy azt mar egyszer irtam, meglatjuk kinek jon ez be, ki tud bevonzani valamit, ki tud igazan nagyot szakitani.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Tegnap belenéztem a Lecce - Juventus mérkőzésbe. Lecce nagyon gyenge volt, nem is értem miért jó, hogy 20 csapatos a bajnokság.
Vlahovic pedig ritka unszimpatikus, pont a Juve-ba illik…

A lényeg, hogy ma nyerjük meg a trófeát, aztán győzzünk Firenzébe, majd Milánóba a Juventus ellen is, kezdenek igen nagyképűek lenni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.01.22. 07:11 Tegnap belenéztem a Lecce - Juventus mérkőzésbe. Lecce nagyon gyenge volt, nem is értem miért jó, hogy 20 csapatos a bajnokság.
Vlahovic pedig ritka unszimpatikus, pont a Juve-ba illik…

A lényeg, hogy ma nyerjük meg a trófeát, aztán győzzünk Firenzébe, majd Milánóba a Juventus ellen is, kezdenek igen nagyképűek lenni.
Es az a vicces, hogy ez a Lecce meg az "erosebb" alsohazi csapatok koze tartozik.
Mit mondjuk akkor az ilyen Salernitana, Verona, Cagliari es tarsaikrol....
Hazai palyan amugy nem olyan rossz a Lecce, vertek a Laziot, X a Milan es a Bologna ellen.

Fiorentina elleni meccs kapcsan en nem vagyok nyugodt.
17 hazai meccsuk volt eddig a szezonban, es mindossze 2X kaptak ki, 17/2.
Nagyon nem lesz egyszeru tortenet.
Raadasul ok 10 napot pihennek a Fiorentina-Inter meccs elott, mi meg 6 napot.

Juve meg cserebe fogadja a hullagyenge Empolit hazai palyan.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Juvesoknak sajna megint egyre nagyobb az arca...par honapja meg az volt ezzel a szar jatekkal a top4 legyen meg es annak is orulnenek most meg mar az megy siman behuzzak mert Inzaghi ugyis egy luzer a bajnoki cimet nezve.... :evil:
Nem tagadom eddig az tenyleg nem jott ossze neki de remelem most erre racafol es meglesz. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az hogy konkretan egesz Olaszorszag a Sportminiszterol kezdve, a Labdarugo Szovetseg elnoke, alelnoke, a Lega elnoke, alelnoke, a Biroi kar vezetese, a csapatok sportszakmai vezetese, az elnokok, jatekosok, nagy olasz legendak, mind-mind csunya szoval elve "nyaladzanak" a Szaudiakert azt most hagyjuk is, ezt teszik a Spanyolok, a Franciak, az Angolok, a Real, a Barcelona, es meg folytathatnak holnapig, na meg a vilag vezetoi is. De nekem DeLau szavai tetszettek a legjobban.
Az a DeLau, aki meg par honapja bojkottal "fenyegetett", mert Szaud-Arabia "milyen kozel van az Izrael-Gazai haboruhoz".

DeLau tegnapi szavai:
Halas vagyok a Szaudiaknak, hogy itt lehettem.
Sosem az Orszag ellen voltak aggodalmaim, hanem a naptar miatt ami megzavarta a bajnoksagot.
Amikor ideertem elkepzelni sem tudtam, hogy egy Orszag kepes ennyit fejlodni, ilyen gyors utemben amit a Szaudiak most tettek.
Korbeneztem, es azt mondom, mindenki biztos lehet benne, hogy 1-3 even belul Szaud-Arabia lesz a vilag vezeto orszaga, es a legfejletebb is.
Ahhoz kepest ami a Szaudiaknal van es meg inkabb lesz, Dubai csak egy megfakult kepeslap lesz, pedig 15 eve elkezdott es azota a vilag es az Europaik egyik, hanem a kedvenc helye lett Dubai.
Dubai es Doha semmi ahhoz kepest ami itt van a Szaudiaknal.
Szaud-Arabia megmutatta nekem most, hogy mennyire fejlett, mennyit fejlodik, es a vilag kozpontja lesz.

Hogy befektetnek e a Szaudi futballba?
Persze.
De ugy gondolom, hogy nekem a kovetkezo evek mar nem a futballrol fognak szolni hosszutavon.
Viszont a futballtol fuggetlenul visszaterek Szaud-Arabiaba, ez az orszag lenyugozo, es teljesen lenyugozott.

Hat igen, DeLau o mar csak ilyen, egyszer az egyik veglet, maskor a masik, oriasi a figura. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.01.23. 12:20-kor.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Meglepődnék, ha ezt a nagy seggnyalást ingyen követte volna el :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.01.23. 12:17 Meglepődnék, ha ezt a nagy seggnyalást ingyen követte volna el :D
DeLau is beallt a sorba kb az osszes top csapat, es bajnoksag moge, aki egyuttmukodesi, partnersegi, tulajdonosi, szponzoracios szerzodeseket akar onnan. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hatha ma botlik a Juve, emberhatrany, hatha.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

interfan írta: 2024.01.27. 18:48 Hatha ma botlik a Juve, emberhatrany, hatha.
Botrány amit játszanak, kiállítás ide vagy oda. 0.07-es xG, többi stat is mind az Empoli mellett szól, egyedül itt a végén Miretti kerülhetett volna komoly helyzetbe. Nincs igazság a földön ha nem vesztenek ponto(ka)t ilyen játékkal.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Dehogy botlik… :?
Emberhátrány ide vagy oda, ez az Empoli Seria B szint. Hazai pályán még így is sima 2-0 lesz a vége.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Az igen Baldanzi. :wtf: :clap:
Mióta hoznám..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2024.01.27. 19:31-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:20 Dehogy botlik… :?
Emberhátrány ide vagy oda, ez az Empoli Seria B szint. Hazai pályán még így is sima 2-0 lesz a vége.
Hatha, en remenykedek amiota emberhatrany van, mar csak egy jo 20 percet kell kibirni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.01.27. 19:31
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:20 Dehogy botlik… :?
Emberhátrány ide vagy oda, ez az Empoli Seria B szint. Hazai pályán még így is sima 2-0 lesz a vége.
Hatha, en remenykedek amiota emberhatrany van, mar csak egy jo 20 percet kell kibirni.
Igen, egy X nem jönne rosszul.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:32
interfan írta: 2024.01.27. 19:31
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:20 Dehogy botlik… :?
Emberhátrány ide vagy oda, ez az Empoli Seria B szint. Hazai pályán még így is sima 2-0 lesz a vége.
Hatha, en remenykedek amiota emberhatrany van, mar csak egy jo 20 percet kell kibirni.
Igen, egy X nem jönne rosszul.
Nagy lehetoseg hullana az olunkbe egy Juve X-el.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.01.27. 19:34
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:32
interfan írta: 2024.01.27. 19:31
Nagy lehetoseg hullana az olunkbe egy Juve X-el.
Sajnos kicsit pesszimista vagyok, egy tizenegyest bármikor kaphatnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:35
interfan írta: 2024.01.27. 19:34
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:32

Nagy lehetoseg hullana az olunkbe egy Juve X-el.
Sajnos kicsit pesszimista vagyok, egy tizenegyest bármikor kaphatnak.
Tizi rekorderek mi vagyunk kimagasloan.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.01.27. 19:37
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:35
interfan írta: 2024.01.27. 19:34
Sajnos kicsit pesszimista vagyok, egy tizenegyest bármikor kaphatnak.
Tizi rekorderek mi vagyunk kimagasloan.
A Juve attól még Juve.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ezen most nagyon meglepődtem, bravo Empoli! :clap:
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Nagyon érett már hogy valaki pontokat vegyen el tőlük. Holnap fogcsikorgatva de nyerni kellene! :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2024.01.27. 19:57 Nagyon érett már hogy valaki pontokat vegyen el tőlük. Holnap fogcsikorgatva de nyerni kellene! :)
Ezt most muszaj lesz kihasznalni, hatalmas lehetoseget kaptunk, holnap nyerni kell barhogyan is.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

interfan írta: 2024.01.27. 19:37
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:35
interfan írta: 2024.01.27. 19:34
Sajnos kicsit pesszimista vagyok, egy tizenegyest bármikor kaphatnak.
Tizi rekorderek mi vagyunk kimagasloan.
A Milanosok emlékeztetnek erre mindenkit, ha valaki elfelejtené. :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.01.27. 19:58
PetR írta: 2024.01.27. 19:57 Nagyon érett már hogy valaki pontokat vegyen el tőlük. Holnap fogcsikorgatva de nyerni kellene! :)
Ezt most muszaj lesz kihasznalni, hatalmas lehetoseget kaptunk, holnap nyerni kell barhogyan is.
Végre!!!Nagyon vártuk,hogy a juve sok antifoci után végre bukjon pontokat is ez összejött.
Lehet ez egy fordulat is,de a legfontosabb ,hogy a jövő heti derbin meglegyen a 3 pont akkor végképp nálunk lesz az irányítás.A holnap meccstől tartok kicsit Barella és Hakan hiányában ,de ha ott egy nehéz győzelem összejön akkor már most vasárnap előzhetünk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez most a legjobbkor jött.Ki kell használni,és dominálni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Köszi Bologna! :thumbup:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Köszönjük meg azért a milannak is a két kihagyott büntetőt. :clap:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Most nem lenne rossz nyerni. ;) Nem mondom, hogy könnyű lesz de szerintem menni fog.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2024.01.27. 20:11
interfan írta: 2024.01.27. 19:37
CsaSzi9294 írta: 2024.01.27. 19:35

Sajnos kicsit pesszimista vagyok, egy tizenegyest bármikor kaphatnak.
Tizi rekorderek mi vagyunk kimagasloan.
A Milanosok emlékeztetnek erre mindenkit, ha valaki elfelejtené. :lol:
Azert a Milan se panaszkodhat tizenegyesek teren. :D
Szorosan ott vannak mogottunk, szoval a Milan szurkolok magukat is emlekeztessek. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2024.01.27. 23:34 Most nem lenne rossz nyerni. ;) Nem mondom, hogy könnyű lesz de szerintem menni fog.
Én mint örök optimista is azt mondom sajnos benne van,hogy iksz lesz.
Ennyit számíthat ha kivesszük a kp motorját.
Ez viszont azt jelentheti, hogy jövőhét vasárnap egy derbi győzelemmel előzhetünk.
Majd jön a szokásos bullshit, hogy nem ezen múlik a bajnokság sorsa viszont ettől függetlenül óriási lélektani elönyt jelenthet ha ott meg lesz a 3 pont.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.01.28. 12:18 Én mint örök optimista is azt mondom sajnos benne van,hogy iksz lesz.
Ennyit számíthat ha kivesszük a kp motorját.
Ez viszont azt jelentheti, hogy jövőhét vasárnap egy derbi győzelemmel előzhetünk.
Majd jön a szokásos bullshit, hogy nem ezen múlik a bajnokság sorsa viszont ettől függetlenül óriási lélektani elönyt jelenthet ha ott meg lesz a 3 pont.
Szerintem nagyon fontos az, hogy a lehetoseget kihasznaljuk, mert mindig az gyoz a vegen, aki az elotte allo lehetosegekkel el.
Elottunk pedig ma oriasi lehetoseg van, ezert nincs mese, nyerni kell.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Én ma egy sima győzelmet várok, mert Frattesi és Asllani felnő a feladathoz. Jövő héten verjük a merdát, ebben biztos vagyok. Az Atalanta elleni elmaradt meccsünktől tartok a 3 közül a legjobban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.01.28. 15:56 Én ma egy sima győzelmet várok, mert Frattesi és Asllani felnő a feladathoz. Jövő héten verjük a merdát, ebben biztos vagyok. Az Atalanta elleni elmaradt meccsünktől tartok a 3 közül a legjobban.
En a Juve ellen nem zarok ki egy X-et, sot...
Elso meccsen is megolte Allegri Inzaghi jatekat.
Tavaly a bajnoksagba oda-vissza vertek minket, ugy hogy meg egy golt sem rugtunk.
Bajnoksagban eddig 1X tudta Inzaghi az Interrel megverni az Allegri fele Juvet.
5 meccs 1 gyozelem 2X 2 vereseg.
Hazai palyan a bajnoksagba pl Inzaghival meg nem is sikerult megverni az Allegri fele Juvet.
2 meccs 1X 1 vereseg.
Szoval nehez lesz...

Ezert kell ma a Fiorentinat verni, es akkor egy X is belefer a Juve ellen mert igyis ugyis 1.helyen lennenk.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.01.28. 16:45
CsaSzi9294 írta: 2024.01.28. 15:56 Én ma egy sima győzelmet várok, mert Frattesi és Asllani felnő a feladathoz. Jövő héten verjük a merdát, ebben biztos vagyok. Az Atalanta elleni elmaradt meccsünktől tartok a 3 közül a legjobban.
En a Juve ellen nem zarok ki egy X-et, sot...
Elso meccsen is megolte Allegri Inzaghi jatekat.
Tavaly a bajnoksagba oda-vissza vertek minket, ugy hogy meg egy golt sem rugtunk.
Bajnoksagban eddig 1X tudta Inzaghi az Interrel megverni az Allegri fele Juvet.
5 meccs 1 gyozelem 2X 2 vereseg.
Hazai palyan a bajnoksagba pl Inzaghival meg nem is sikerult megverni az Allegri fele Juvet.
2 meccs 1X 1 vereseg.
Szoval nehez lesz...

Ezert kell ma a Fiorentinat verni, es akkor egy X is belefer a Juve ellen mert igyis ugyis 1.helyen lennenk.
Nagyon nehéz megverni őket. Az eféle bunkerfoci ellen baromi nehéz bármit is kitalálni és nagyon óvatosnak kell lenni. A Scudettohoz szerintem kell a Juve elleni győzelem, mert erővel Ők fogják jobban bírni a végén az európai kupa hiánya miatt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2024.01.28. 15:56 Én ma egy sima győzelmet várok, mert Frattesi és Asllani felnő a feladathoz. Jövő héten verjük a merdát, ebben biztos vagyok.
Legyen igazad de én tartok tőlük....sajnos Allegri mestere annak, hogyan öljük meg az ellenfél támadó fociját és képes 11 emberrel védekezni....Torinoba sem sokat tudtunk kezdeni velük és a Napoli 10 emberrel ugyanazt tolta a kupa döntőben ahol vért kellett izzadnunk és az utolsó percben sikerült begyötőrnünk egy gólt. Nagyon nem megy akkor ha az ellenfél ennyire deffenzív.
Persze cáfoljanak rám és nyerjünk. Ezt várom én is de baromi nehéz lesz. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.01.29. 10:55
interfan írta: 2024.01.28. 16:45
CsaSzi9294 írta: 2024.01.28. 15:56 Én ma egy sima győzelmet várok, mert Frattesi és Asllani felnő a feladathoz. Jövő héten verjük a merdát, ebben biztos vagyok. Az Atalanta elleni elmaradt meccsünktől tartok a 3 közül a legjobban.
En a Juve ellen nem zarok ki egy X-et, sot...
Elso meccsen is megolte Allegri Inzaghi jatekat.
Tavaly a bajnoksagba oda-vissza vertek minket, ugy hogy meg egy golt sem rugtunk.
Bajnoksagban eddig 1X tudta Inzaghi az Interrel megverni az Allegri fele Juvet.
5 meccs 1 gyozelem 2X 2 vereseg.
Hazai palyan a bajnoksagba pl Inzaghival meg nem is sikerult megverni az Allegri fele Juvet.
2 meccs 1X 1 vereseg.
Szoval nehez lesz...

Ezert kell ma a Fiorentinat verni, es akkor egy X is belefer a Juve ellen mert igyis ugyis 1.helyen lennenk.
Nagyon nehéz megverni őket. Az eféle bunkerfoci ellen baromi nehéz bármit is kitalálni és nagyon óvatosnak kell lenni. A Scudettohoz szerintem kell a Juve elleni győzelem, mert erővel Ők fogják jobban bírni a végén az európai kupa hiánya miatt.
Ebben maximalisan egyetertek.
Persze nyerni kellene, mert akkor lenne egy megnyugtato elony, es az sokat szamit, mert nekunk vegig tobb meccsunk lesz.

Viszont en most azt mondom, nem esnek ketsegbe egy Juve X miatt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Interfan korábban írta,hogy milyen gyenge Inzaghi rangadòs mérlege.Ez viszont idén megfordult és a Juventus elleni idegenbeli ikszet leszámítva minden nagyobb ellenfél elleni meccset megnyertünk.
Szerintem a koncetráciò miatt inkább a kisebb csapatok elleni meccsek lehetnek keményebb falatok lásd Sassulo vagy Genoa ebben az idényben .

Végre úgy nyertünk meccset egy komoly ellenfél ellen hogy 3 alapember is hiányzott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.01.29. 15:02 Interfan korábban írta,hogy milyen gyenge Inzaghi rangadòs mérlege.Ez viszont idén megfordult és a Juventus elleni idegenbeli ikszet leszámítva minden nagyobb ellenfél elleni meccset megnyertünk.
Szerintem a koncetráciò miatt inkább a kisebb csapatok elleni meccsek lehetnek keményebb falatok lásd Sassulo vagy Genoa ebben az idényben .

Végre úgy nyertünk meccset egy komoly ellenfél ellen hogy 3 alapember is hiányzott.
Ez igy van, Inzaghi kb 25%-os rangados gyozelemi mutatoval erkezett a bajnoksagban az Interhez.
Ezt elso eveben gyakorlatilag tartotta is, nem is lettunk bajnokok.

Tavaly rettentoen kezdte az evet szinten ilyen teren a bajnoksagban.
4 rangado = 4 vereseg, 0% gyozelem, 100% vereseg.
Ezzel kis tulzassal mar az elejen buktuk a Scudettot...
Viszont a utanna osszekapta magat, es a bajnoksag vegere elerte az 50%-os merleget, ami azert mar nem rossz, sot.

Iden pedig eddig: 5 gyozelem, 1X, ez pedig mar 83%-os gyozelmi mutato, ami nemhogy nem rossz, hanem kiemelkedo.
Meg ha ezt nem is tudja tartani, de egy 50-60%-ot hoz, akkor nem lehet gond a bajnoki cimet illetoen.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.01.29. 15:45
Festa írta: 2024.01.29. 15:02 Interfan korábban írta,hogy milyen gyenge Inzaghi rangadòs mérlege.Ez viszont idén megfordult és a Juventus elleni idegenbeli ikszet leszámítva minden nagyobb ellenfél elleni meccset megnyertünk.
Szerintem a koncetráciò miatt inkább a kisebb csapatok elleni meccsek lehetnek keményebb falatok lásd Sassulo vagy Genoa ebben az idényben .

Végre úgy nyertünk meccset egy komoly ellenfél ellen hogy 3 alapember is hiányzott.
Ez igy van, Inzaghi kb 25%-os rangados gyozelemi mutatoval erkezett a bajnoksagban az Interhez.
Ezt elso eveben gyakorlatilag tartotta is, nem is lettunk bajnokok.

Tavaly rettentoen kezdte az evet szinten ilyen teren a bajnoksagban.
4 rangado = 4 vereseg, 0% gyozelem, 100% vereseg.
Ezzel kis tulzassal mar az elejen buktuk a Scudettot...
Viszont a utanna osszekapta magat, es a bajnoksag vegere elerte az 50%-os merleget, ami azert mar nem rossz, sot.

Iden pedig eddig: 5 gyozelem, 1X, ez pedig mar 83%-os gyozelmi mutato, ami nemhogy nem rossz, hanem kiemelkedo.
Meg ha ezt nem is tudja tartani, de egy 50-60%-ot hoz, akkor nem lehet gond a bajnoki cimet illetoen.
Ez komoly fejlődés.Viszont az is kellett ehhez ,hogy az atom középpálya összeálljon.
Egyetlen veresség a mumus Sassulo ellen és idegenbeli rangadò csak a Roma meccs lesz.
A vasárnapi nagyon taktikus lesz,de nekünk nem szabad teret adni és gyilkos hatékonysággal kell kihasználni.
Egyébként a tegnapi meccs elején Thuram betett középre és Carlos Augusto sajnos nem ért oda időben.Amennyiben ott 0-2 a meccs állása akkor jò eséllyel nyugodtabb a vége.
Az utolsò juve elleni kupameccsen 1-0 lett Dimarco gòljával és szerintem most is hasonlò eredmény várhatò.
Válasz küldése