SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

sly89 írta: 2024.02.12. 22:48 Ezért felesleges számolgatni, mert benne van egy ilyen meccs, mint most a Juvénak. Nekünk előnyünk, hogy elég a saját meccseinkre koncentrálni, viszont a Juventus már erős nyerési kényszerben van.

A scudetto sorsa a mi kezünkben van, rajtunk múlik, hogy megnyerjük-e, vagy ne adj isten elbukjuk.
Gyakorlatilag minden nehéz meccset (kivéve Bologna) lehoztunk idegenben.
Igazi rangadò alapvetően a Napoli,Milán(San siro) és a Lazio van hátra,de Sarriék ellen már lehet nem lesz tétje. ;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Feltételezem Alwin se gondolta komolyan azt hogy 15/13 hoznak a csalók, csak a legrosszabb forgatókönyvet vázolta.
A világ igazságtalansága lenne ha ezt nem mi nyernenk, annyival erősebbek vagyunk és jobb a játékunk bárkinél
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

A Sass-t kellen megcsapkodni de nagyon rendesen. Ők vertek meg egyedül minket idén a bajnokságban. Nagyon undorító csapatnak tartom Őket. Kb csak a nagycsapatok ellen képesek odatenni maguka hátha el tudják adni magukat a játékosok. Ősszel megverték a Juvét majd 2 verség 1 döntetlen és jöttünk mi. Meccs előtt mondta a Milan drukker fater, hogy sima Inter de én már akkor mondtam neki, hogy figyelje meg megvernek minket majd utánunk lesz vagy 3 veresége a szar Sassnak a legszarabb Serie A-s csapatok ellen. Így is lett. Nem tudnék olyan csapatnak drukkolni akkor se ha a saját városom csapata lenne ha a csapat játékosai csak akkor akarnak játszani mikor el akarják adni magukat.

Igazából láthatjuk hova is vezet ez. Sensi vagy Locatelli, Boga stb.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Juventus gödörben van, de nem most kerültek oda, hanem x-tek az Empoli ellen, mi pedig legyőztük a Fiorentinat idegenbe.
Péntek estre újra győzni kell, hogy meg legyen a 10 pont különbség ideiglenesen. Veronában is görcsölni fognak. Figyeljünk oda magunkra, de ha minden jól és szépen alakul a BL-re is lehet jobban koncentrálni 🙂🥳
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

juve eddig eron felul teljesitett, es sokszor oriasi makkal nyertek, csoda h eddig birtak
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2024.02.13. 08:37 juve eddig eron felul teljesitett, es sokszor oriasi makkal nyertek, csoda h eddig birtak
Pont ezt irtam par napja, kizart hogy a Juve ne kezdjen el bukdacsolni, el is erkezett ez.
Azert a Juve kerete nagyon de nagyon nem Scudetto szint (persze a Milane meg a Napoli sem volt az), de ez eddig Allegrinek koszonheto ahol voltak.
Ha o nincs, ez a Juve kb az Atalantaval versenyezne a 3-4.helyert.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tegnap néztem az utolsó 10 percet majd megnéztem a studió beszélgetést.....hát...Várhidi mester nem tudta kimondani az Inter a scudetto esélyese...azt mondogatta még sok van hátra és a juvénak nincs nemzetközi meccse így mindig 1 hete lesz felkészülni a bajnokikra, kipihentek lesznek és jöhetnek majd sorozatba a győzelmek....persze ez tény, hogy előny de komolyan megkérdezném a mestert, hogy az utóbbi 3 meccsre nem 1 hetet készülhettek nyugiban? :D Nekünk még ott volt a szuperkupás 2 meccs is.....
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4632
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.02.13. 08:41
R9. írta: 2024.02.13. 08:37 juve eddig eron felul teljesitett, es sokszor oriasi makkal nyertek, csoda h eddig birtak
Pont ezt irtam par napja, kizart hogy a Juve ne kezdjen el bukdacsolni, el is erkezett ez.
Azert a Juve kerete nagyon de nagyon nem Scudetto szint (persze a Milane meg a Napoli sem volt az), de ez eddig Allegrinek koszonheto ahol voltak.
Ha o nincs, ez a Juve kb az Atalantaval versenyezne a 3-4.helyert.
Engem meglepett ez a tegnapi. Az ilyen meccseket eddig elég magabiztosan húzták be a szar 1-0-s célfocijukkal. Biztosítsuk be matematikailag a Scudettot, aztán nyugodt szívvel fogom mondani, hogy jöhet a 2. csillag :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2024.02.13. 09:30
interfan írta: 2024.02.13. 08:41
R9. írta: 2024.02.13. 08:37 juve eddig eron felul teljesitett, es sokszor oriasi makkal nyertek, csoda h eddig birtak
Pont ezt irtam par napja, kizart hogy a Juve ne kezdjen el bukdacsolni, el is erkezett ez.
Azert a Juve kerete nagyon de nagyon nem Scudetto szint (persze a Milane meg a Napoli sem volt az), de ez eddig Allegrinek koszonheto ahol voltak.
Ha o nincs, ez a Juve kb az Atalantaval versenyezne a 3-4.helyert.
Engem meglepett ez a tegnapi. Az ilyen meccseket eddig elég magabiztosan húzták be a szar 1-0-s célfocijukkal. Biztosítsuk be matematikailag a Scudettot, aztán nyugodt szívvel fogom mondani, hogy jöhet a 2. csillag :D
Gyakorlatilag azzal,hogy nem játszott Vlahovic meghalt a támadójátkuk.Eddig kb ő vitte egyedül a hátán ezt a csapatot.
A tök utolsó Salernitanat és csak az ó góljával tudták verni az utolsó percben.Arra is van esély,hogy a Milán a végén nagyobb rivális lesz mint a Juve mert Allegri a sok iparossal (Rabiot,Locatelli,Mckenzie) még csak most kezd bele az igazi pontvesztési időszakába.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4632
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Festa írta: 2024.02.13. 10:09
alwin91 írta: 2024.02.13. 09:30
interfan írta: 2024.02.13. 08:41

Pont ezt irtam par napja, kizart hogy a Juve ne kezdjen el bukdacsolni, el is erkezett ez.
Azert a Juve kerete nagyon de nagyon nem Scudetto szint (persze a Milane meg a Napoli sem volt az), de ez eddig Allegrinek koszonheto ahol voltak.
Ha o nincs, ez a Juve kb az Atalantaval versenyezne a 3-4.helyert.
Engem meglepett ez a tegnapi. Az ilyen meccseket eddig elég magabiztosan húzták be a szar 1-0-s célfocijukkal. Biztosítsuk be matematikailag a Scudettot, aztán nyugodt szívvel fogom mondani, hogy jöhet a 2. csillag :D
Gyakorlatilag azzal,hogy nem játszott Vlahovic meghalt a támadójátkuk.Eddig kb ő vitte egyedül a hátán ezt a csapatot.
A tök utolsó Salernitanat és csak az ó góljával tudták verni az utolsó percben.Arra is van esély,hogy a Milán a végén nagyobb rivális lesz mint a Juve mert Allegri a sok iparossal (Rabiot,Locatelli,Mckenzie) még csak most kezd bele az igazi pontvesztési időszakába.
A kuzinok szerencsére az EL-ben kötöttek ki, emiatt várok pontvesztést tőlük. Szerencsére lesz még Juve-Milan rangadó is, bízzunk ott egy remek X-ben :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2024.02.13. 10:42

A kuzinok szerencsére az EL-ben kötöttek ki, emiatt várok pontvesztést tőlük. Szerencsére lesz még Juve-Milan rangadó is, bízzunk ott egy remek X-ben :D
Én azt gondolom komolyan fogják venni. Pioli és több játékos is azt nyilatkozta szeretnék megnyerni az EL-t. Azt érzik ők is a bajnoki címre nem sok esélyük van és a BL hely ami még céljuk az meg már szinte megvan. Szóval látok rá esélyt az EL lesz a fókusz náluk és így nyerhetnek is valamit.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ezt az előnyt csak mi b..zhatjuk el.A juve eddigi 1-0-ás sikerei visszaütöttek,és ekkora előnyt lélektanilag is nehéz leküzdeni.A csapat most nagyon egységes,nem gondolnám,hogy 180 fokos fordulat jön.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

juve szurkolok fizettek new yorkban hogy a time squaren kiirjak h allegriout :Dd
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Motta meg elkepeszto, mar nem "Sarriball" van, hanem "Mottaball".
Latvanyos tamadofoci, igazan modern jatek, rengeteg fiatalt felepitett, igazi "top" edzo lesz hamarosan.
Minden elismeresem fele.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

R9. írta: 2024.02.14. 20:30 juve szurkolok fizettek new yorkban hogy a time squaren kiirjak h allegriout :Dd
Ez nekünk nem lenne jó.
Maradjon csak.
Kell még 2 év, hogy újra jó keretük legyen és minden meccsüket hozzák 1-0-ra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

De Zerbi:
Celom hogy visszaterjek Olaszorszagba, de nem tudom mikor fog ez megtortenni, kivaloan erzem magam Angliaba, a PL a vilag legerosebb bajnoksagba.
Milan?
Orokke Milan szurkolo leszek, ott nottem fel, az az otthonom, eletem vegeig halas leszek a Milannak, es buszke leszek rajuk mint az otthonom.
Tudom, hogy tobb top csapat is akar, az a hosszutavu celom, hogy megnyerje a PL, Serie A, Bundesliga, La Liga sorozatokat.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

PellerG írta: 2024.02.16. 22:39
R9. írta: 2024.02.14. 20:30 juve szurkolok fizettek new yorkban hogy a time squaren kiirjak h allegriout :Dd
Ez nekünk nem lenne jó.
Maradjon csak.
Kell még 2 év, hogy újra jó keretük legyen és minden meccsüket hozzák 1-0-ra.
igen, ujra botlottak
remelem allegri meg sokaig marad naluk :DD
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2024.02.17. 20:17 igen, ujra botlottak
remelem allegri meg sokaig marad naluk :DD
Ebben a Juve keretben ennyi van, az is csoda amit eddig hoztak, az volt inkabb az eron felul teljesites amit Allegrinek koszonhettek.

Allegri szerintem nem fog maradni a Juveban, mindig nagyon sejtelmesen beszel a jovorol.

Az hogy ki lehet majd a Juve uj edzoje jo kerdes.
Conte oda akar menni, hazaakar terni, de a Juventus kerete legalabb annyira alkalmatlan a "rutinbajnokgyoztes" Conte elkepezelesre mint a Milane, mert a Juventus is nagyon komolyan fiatalitott az elmult evekben.

A Milan szurkolo De Zerbi is opcio.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ezért volt fontos megverni őket.
A Milan két éve nem sikerült abból vettek "lendületet", most nem hagytuk. Szerintem lélektanilag sokat jelentenek ezek a dolgok.
Az is ide tartozik ahogy a Romat vagy tegnap a Salernot lerendeztük
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Stankov írta: 2024.02.17. 20:59 Ezért volt fontos megverni őket.
A Milan két éve nem sikerült abból vettek "lendületet", most nem hagytuk. Szerintem lélektanilag sokat jelentenek ezek a dolgok.
Az is ide tartozik ahogy a Romat vagy tegnap a Salernot lerendeztük
Na ja. Ellenfél játékosainak is demoralizáló lehet azt látni mi mindig nyerünk és ráadásul elég magabiztosan, alkalmanként erőt demonstrálva. :) Juve meg a milan játékosok se lehetnek annyira motiváltak mert a BL hely szinte megvan nekik a bajnoki címben meg már nem igen hisznek.
Ezért gondolom most azt a juve fog még pontokat eldobni és a milan is. Milan szerintem azért is mert mivel érzi bajnok nem lehet ezért az EL-re rá fognak feküdni ami elviszi az erejüket a bajnokság terén.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Szerintem az az elnök vagy sportigazgató aki edző váltáson gondolkozik és nem Motta az elsőszámú jelölt az egy idióta.

5. helyen 45. ponttal mint a 4. Atalanta csak ők egy meccsel kevesebbet játszottak.
A két római csapatot Napolit és Fiot is megelőzik akiknek mind erősebb keretünk van.

Persze külföldi csapatok is figyelik már. De pl Milanhoz tökéletes lenne , remélem hülyék ott annyira hogy tényleg Contet vigyék inkább.

De Laut sem értettem elmúlt nyáron, mindent meg kellett volna tennie Mottáért. Meg lett a bajnoki cím, lett volna türelem idő újra felépíteni a Napolit még Osimhen eladása után lett volna pénz is meg Kim eladásából. Spalletti játékát simán tovább tudta volna vinni
matyinter
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Motta tényleg nagyon nagyot megy, és látva a mai Lazio elleni meccsüket is, nagyon ötletesen és szép focit játszva nyomják ezt. Elképesztő, hogy kis csapat létükre mit mennek idén. Én drukkolok nekik, nyilván leginkább Motta miatt, aki az egyik kedvencem volt anno, és már akkor is látszott, plusz elég sok írásból is tudni lehetett, hogy már játékos korában is nagy stratéga volt az ember. Nem szeretném elszólni, de nagy karriert futhat be edzőként is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Milán is közelebb segít minket ma a második csillaghoz! Grazie :thumbup:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2024.02.18. 21:44 A Milán is közelebb segít minket ma a második csillaghoz! Grazie :thumbup:
Huhh de jó, hogy Ausilio sosem tudta leigazolni ezt a b@lfasz Jovicot 🙏
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fentebb írtam is a milan ráment az EL-re....bajnokin pihenteti az alap kezdőit Pioli. ;) Nekem el elég egyértelmű a bajnokságot feladták. BL hely szinte megvan. EL-t meg akár megnyerhetik.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Monza-Milán 4-2
Nincs már igazi riválisunk. Csak arra kell figyelni, hogy ne legyen komoly sérülés ls okosan rotáljunk a BL és a bajnokság között.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2024.02.18. 22:57 Monza-Milán 4-2
Nincs már igazi riválisunk. Csak arra kell figyelni, hogy ne legyen komoly sérülés ls okosan rotáljunk a BL és a bajnokság között.
Azért ez kemény, hogy ha hozzuk a Lecce ellenit majd utána ez elmaradt Atalanta meccset otthon akkor 12 pontra lesz a juve és minimum 14-re a milan. :o
Egyik meccsre sem mondom, hogy könnyű lesz de nem is lehetetlen. :)
Ja és a következő fordulóban egy Milan - Atalanta lesz....így még az is benne van a milan ott sem nyer.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cupi írta: 2024.02.18. 23:03
Festa írta: 2024.02.18. 22:57 Monza-Milán 4-2
Nincs már igazi riválisunk. Csak arra kell figyelni, hogy ne legyen komoly sérülés ls okosan rotáljunk a BL és a bajnokság között.
Azért ez kemény, hogy ha hozzuk a Lecce ellenit majd utána ez elmaradt Atalanta meccset otthon akkor 12 pontra lesz a juve és minimum 14-re a milan. :o
Egyik meccsre sem mondom, hogy könnyű lesz de nem is lehetetlen. :)
Ja és a következő fordulóban egy Milan - Atalanta lesz....így még az is benne van a milan ott sem nyer.
Teljesen rendben van. Legalább nyugodtan foglalkozhatunk a BL meccsekkel is.
Juventus nem tudta pszichésen feldolgozni, hogy még a derby előtt sikerült visszaelőzni őket. Empoli x óta, nem is nyertek azóta mérkőzést…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.02.18. 15:57 Szerintem az az elnök vagy sportigazgató aki edző váltáson gondolkozik és nem Motta az elsőszámú jelölt az egy idióta.

5. helyen 45. ponttal mint a 4. Atalanta csak ők egy meccsel kevesebbet játszottak.
A két római csapatot Napolit és Fiot is megelőzik akiknek mind erősebb keretünk van.

Persze külföldi csapatok is figyelik már. De pl Milanhoz tökéletes lenne , remélem hülyék ott annyira hogy tényleg Contet vigyék inkább.

De Laut sem értettem elmúlt nyáron, mindent meg kellett volna tennie Mottáért. Meg lett a bajnoki cím, lett volna türelem idő újra felépíteni a Napolit még Osimhen eladása után lett volna pénz is meg Kim eladásából. Spalletti játékát simán tovább tudta volna vinni
matyinter írta: 2024.02.18. 18:18 Motta tényleg nagyon nagyot megy, és látva a mai Lazio elleni meccsüket is, nagyon ötletesen és szép focit játszva nyomják ezt. Elképesztő, hogy kis csapat létükre mit mennek idén. Én drukkolok nekik, nyilván leginkább Motta miatt, aki az egyik kedvencem volt anno, és már akkor is látszott, plusz elég sok írásból is tudni lehetett, hogy már játékos korában is nagy stratéga volt az ember. Nem szeretném elszólni, de nagy karriert futhat be edzőként is.
Egeszen elkepeszto amit Motta csinal.

Mar amikor azt a hullagyenge Speziat benntartotta, ott latszott mar, hogy lehet belole valami.
Mar ott is egy tobb taktikas, kifejezetten szep tamadofocit jatszatott.

Aztan a Bologna mar tavaly is nagyon rendben volt.
12 ev utan a legjobb eredmenyt erte el a Bolognanal, 12 eve voltak utoljara 9.helyen, ezt o elso szezonjaban elerte.
Mindezt mar tavaly is egy kifejezetten szep, tamadofocival, mindezt ugy, hogy semmifele erosites nem tortent +10m mercato, fiatalokat igazoltak.
Apropo fiatalok, hihetetlen mod epiti fel a semmibbol a fiatalokat, szinte a teljes Olasz bajnoksag legfiatalabb kezdoit kuldi fel hetrol hetre.
Hatalmas taktikai rugalmassagal, szep tamadofocival, es az egesz csapatot fiatalokra epitve.
Hetrol hetre donti a Bologna rekordotat, tortenelmet irt mar Bolognaba most.
Teszi ezt Motta 41 evesen, ha valaki, o tenyleg "fiatal" edzokent.

Nem veletlenul tema Motta a Barca, Liverpool, Chelsea, MU, Newcastle sornal.
Korabban elmondta, hogy alma lenne "hazaterni" a PSG-be, es a PSG-t vezetni, de ott azert kezd most Enrique osszeallni, szoval oda lehet nem lesz eselye.
Ettol fuggetlenul valoszinu "top" csapatok kozul valaszhat, es nem ilyen Juventus, Milan, Roma, Napoli lesz neki az igazan komoly opcio.
Allitolag tavaly visszautasitotta a Roma-Napoli parost, sot meg minket is amikor Inzaghi alatt remegett a pad.
Ez azert beszedes, valoszinu lepni akar Olaszorszagbol, es "top" csapatnal akarja folytatni.
Erre pedig az idei evet latva, sot gyakorlatilag a teljes edzoi palyafutasat, maximalisan raszolgalt.

Ha Matyinter irta neki mekkora kedvence volt, en is felidezem a multat.
En amikor erkezett sem orultem neki, amikor jatszott is "szurkenek" tartottam, de amikor elment kiderult o volt kb a KP motorja, esze, es az aki osszefogta a csapatot.
Ranierivel ment a szeker, 8-9 meccses gyozelmi sorozat, majd eladtuk Mottat, es darabokra estunk.
Ahogy Ranieri is elmondta akkor, Motta volt a kulcs, az o tavozasaval szetesett a KP, ezaltal az egesz csapat.
Szoval visszatekintve, hihetetlenul fontos jatekos o volt szamunkra.
Ez az elkepeszto esz ami neki van a futballhoz, az pedig most kijon az edzoi palyan is.
Szamomra nem kerdes, Motta a kovetkezo evtizedek egyik, hanem a legjobb edzoje lesz, es mar most is ott kozelit egyre jobban a legmagasabb szinthez.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.02.19. 07:43
Stankov írta: 2024.02.18. 15:57 Szerintem az az elnök vagy sportigazgató aki edző váltáson gondolkozik és nem Motta az elsőszámú jelölt az egy idióta.

5. helyen 45. ponttal mint a 4. Atalanta csak ők egy meccsel kevesebbet játszottak.
A két római csapatot Napolit és Fiot is megelőzik akiknek mind erősebb keretünk van.

Persze külföldi csapatok is figyelik már. De pl Milanhoz tökéletes lenne , remélem hülyék ott annyira hogy tényleg Contet vigyék inkább.

De Laut sem értettem elmúlt nyáron, mindent meg kellett volna tennie Mottáért. Meg lett a bajnoki cím, lett volna türelem idő újra felépíteni a Napolit még Osimhen eladása után lett volna pénz is meg Kim eladásából. Spalletti játékát simán tovább tudta volna vinni
matyinter írta: 2024.02.18. 18:18 Motta tényleg nagyon nagyot megy, és látva a mai Lazio elleni meccsüket is, nagyon ötletesen és szép focit játszva nyomják ezt. Elképesztő, hogy kis csapat létükre mit mennek idén. Én drukkolok nekik, nyilván leginkább Motta miatt, aki az egyik kedvencem volt anno, és már akkor is látszott, plusz elég sok írásból is tudni lehetett, hogy már játékos korában is nagy stratéga volt az ember. Nem szeretném elszólni, de nagy karriert futhat be edzőként is.
Egeszen elkepeszto amit Motta csinal.

Mar amikor azt a hullagyenge Speziat benntartotta, ott latszott mar, hogy lehet belole valami.
Mar ott is egy tobb taktikas, kifejezetten szep tamadofocit jatszatott.

Aztan a Bologna mar tavaly is nagyon rendben volt.
12 ev utan a legjobb eredmenyt erte el a Bolognanal, 12 eve voltak utoljara 9.helyen, ezt o elso szezonjaban elerte.
Mindezt mar tavaly is egy kifejezetten szep, tamadofocival, mindezt ugy, hogy semmifele erosites nem tortent +10m mercato, fiatalokat igazoltak.
Apropo fiatalok, hihetetlen mod epiti fel a semmibbol a fiatalokat, szinte a teljes Olasz bajnoksag legfiatalabb kezdoit kuldi fel hetrol hetre.
Hatalmas taktikai rugalmassagal, szep tamadofocival, es az egesz csapatot fiatalokra epitve.
Hetrol hetre donti a Bologna rekordotat, tortenelmet irt mar Bolognaba most.
Teszi ezt Motta 41 evesen, ha valaki, o tenyleg "fiatal" edzokent.

Nem veletlenul tema Motta a Barca, Liverpool, Chelsea, MU, Newcastle sornal.
Korabban elmondta, hogy alma lenne "hazaterni" a PSG-be, es a PSG-t vezetni, de ott azert kezd most Enrique osszeallni, szoval oda lehet nem lesz eselye.
Ettol fuggetlenul valoszinu "top" csapatok kozul valaszhat, es nem ilyen Juventus, Milan, Roma, Napoli lesz neki az igazan komoly opcio.
Allitolag tavaly visszautasitotta a Roma-Napoli parost, sot meg minket is amikor Inzaghi alatt remegett a pad.
Ez azert beszedes, valoszinu lepni akar Olaszorszagbol, es "top" csapatnal akarja folytatni.
Erre pedig az idei evet latva, sot gyakorlatilag a teljes edzoi palyafutasat, maximalisan raszolgalt.

Ha Matyinter irta neki mekkora kedvence volt, en is felidezem a multat.
En amikor erkezett sem orultem neki, amikor jatszott is "szurkenek" tartottam, de amikor elment kiderult o volt kb a KP motorja, esze, es az aki osszefogta a csapatot.
Ranierivel ment a szeker, 8-9 meccses gyozelmi sorozat, majd eladtuk Mottat, es darabokra estunk.
Ahogy Ranieri is elmondta akkor, Motta volt a kulcs, az o tavozasaval szetesett a KP, ezaltal az egesz csapat.
Szoval visszatekintve, hihetetlenul fontos jatekos o volt szamunkra.
Ez az elkepeszto esz ami neki van a futballhoz, az pedig most kijon az edzoi palyan is.
Szamomra nem kerdes, Motta a kovetkezo evtizedek egyik, hanem a legjobb edzoje lesz, es mar most is ott kozelit egyre jobban a legmagasabb szinthez.
Viccesen hangzik leírva, hogy minket visszautasított és lépni akar Olaszországból TOP csapatot irányítani. Interen kívül EU-ban sem sok TOP csapat van. Nagyszerű a teljesítmény amit eddig le tett az asztalra, de várjunk még a megítélésével. Másnak is volt 1-1 kiemelkedő szezonja és mégsem futottak be nagy karriert.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Motta jó de azért pár dolgot ne felejtsünk el. TOP csapatnál jónak lenni nem ugyanaz mint egy Speziaval vagy egy Bologna-val. Nem az elismerését vitatom de azért pl. nálunk szinte kötelező lenne nyerjen valamit és ha kikapna 1x-2x máris szétszednék nagy neki a kabát stb. Onnan meg nehéz visszajönni. Játékosok is mások akikkel dolgozik. Egy Bologna-ba nincsenek sztrárok akiket kezelni is tudni kell.
Azért nem ugyanaz úgy edzősködni az elvárás a középmezőny és minden má csak hab a atortán vagy úgy kötelező nyerned valamit....
Tehetséges edző de számomra akkor lesz jó edző ha egy olyan klubnál is helytáll ahol egyszerűen nem kaphat ki mert szétszedik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.19. 09:07 Motta jó de azért pár dolgot ne felejtsünk el. TOP csapatnál jónak lenni nem ugyanaz mint egy Speziaval vagy egy Bologna-val. Nem az elismerését vitatom de azért pl. nálunk szinte kötelező lenne nyerjen valamit és ha kikapna 1x-2x máris szétszednék nagy neki a kabát stb. Onnan meg nehéz visszajönni. Játékosok is mások akikkel dolgozik. Egy Bologna-ba nincsenek sztrárok akiket kezelni is tudni kell.
Azért nem ugyanaz úgy edzősködni az elvárás a középmezőny és minden má csak hab a atortán vagy úgy kötelező nyerned valamit....
Tehetséges edző de számomra akkor lesz jó edző ha egy olyan klubnál is helytáll ahol egyszerűen nem kaphat ki mert szétszedik.
Jovore olyan klubnal lesz, az szinte biztos.
Most hogy ez Liverpool, Chelsea, MU, Barca vagy ki lesz, az majd kiderul.

Persze ertheto amit leirtal, dehat mindenki elindul valahonnan.
Nem lehet egybol valaki a semmibbol egy City, Real, Bayern edzoje 30 evesen.
Minden "top" edzo vegigjarja szepen a rangletrat, kezdve akar kisebb csapatokkal, akar ifistakkal.
MLK
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Motta ide vagy oda, nálunk jelenleg rendben vagyunk edző tekintetében. Nem a szívem csücske Inzaghi, de ilyen gazdasági háttérrel folyamatosan versenyben vagyunk. Ehhez kell ő is, nem csak Marotta. Vannak baklövések, rigolyák, de melyik edzőnél nem voltak eddig, csak legyenek sikerek. Idén mindenképpen szeretném a bajnoki címet. Szerintem ez ki is van neki adva házi feladatként, és úgy látom nem nagy neki a kabát, felnőtt hozzá.

Jó eredményeket mutat fel Motta a Bolognával, de az nem egy nagycsapat. Szerintem nincs olyan, hogy rászolgált. Ez egy vicc. Ha megy is egy "toptop" csapatba, kockáztatni fognak vele. Lehet, hogy beválik, lehet hogy nem. Egy Roma vagy egy Napoli szintlépésnek tökéletes lenne neki, főleg hogy ismeri a ligát. Ha nincs alázat és egy intert is képes visszautasítani, nyugodtan menjen ahova csak akar....

"Barca, Liverpool, Chelsea, MU, Newcastle"
Barca (gusztustalan csapat, gusztustalan edzővel, tökéletes párosítás, bár maradnának együtt... karriert oda biztosan nem mennék csinálni),
Liverpool (egy Bologna után erősen nagy kabát lenne neki, főleg egy német edző után, főleg, ha megnyerik a bajnokságot)
Chelsea (ha bukni akar valahol hát ott könnyen összejönne, amekkora káosz van annál a csapatnál, hát az egy tökéletes lehetőség...)
MU (még rosszabb a helyzet mint az előzőnél)
Newcastle (esetleg, de ott nem biztos, hogy szintet tudna lépni edzőként)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.19. 09:14
Cupi írta: 2024.02.19. 09:07 Motta jó de azért pár dolgot ne felejtsünk el. TOP csapatnál jónak lenni nem ugyanaz mint egy Speziaval vagy egy Bologna-val. Nem az elismerését vitatom de azért pl. nálunk szinte kötelező lenne nyerjen valamit és ha kikapna 1x-2x máris szétszednék nagy neki a kabát stb. Onnan meg nehéz visszajönni. Játékosok is mások akikkel dolgozik. Egy Bologna-ba nincsenek sztrárok akiket kezelni is tudni kell.
Azért nem ugyanaz úgy edzősködni az elvárás a középmezőny és minden má csak hab a atortán vagy úgy kötelező nyerned valamit....
Tehetséges edző de számomra akkor lesz jó edző ha egy olyan klubnál is helytáll ahol egyszerűen nem kaphat ki mert szétszedik.
Jovore olyan klubnal lesz, az szinte biztos.
Most hogy ez Liverpool, Chelsea, MU, Barca vagy ki lesz, az majd kiderul.

Persze ertheto amit leirtal, dehat mindenki elindul valahonnan.
Nem lehet egybol valaki a semmibbol egy City, Real, Bayern edzoje 30 evesen.
Minden "top" edzo vegigjarja szepen a rangletrat, kezdve akar kisebb csapatokkal, akar ifistakkal.
Ez tény csak arra céloztam az, hogy most ilyen kiemelkedő egy Bologna-val az nem jelenti ezt biztos jó lesz mondjuk egy City padján is. Mások az evárások, sokkal nagyobb a nyomás, a győzelmi kényszer és még ott vannak a sértődékeny nagy arcú sztárok is akiket kezelni kell tudni. :)
Nézzük meg itt van Inzaghi. Jó párszor ki akartuk rúgni már mi is meg a sajtó is....pedig ha szigorúan a tényeket nézzük 2,5 év alatt nyert 3 szuperkupát és 2 olasz kupát valamint nyomott egy BL döntőt....alapból ez nem rossz de mivel a bajnoki cím nem jött össze ezért ez itt nem elég. Nem kis elvárások vannak és hatalmas nyomás. Sok jó edzőt láttunk aki ezeket nem tudta elviselni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.19. 09:29
interfan írta: 2024.02.19. 09:14
Cupi írta: 2024.02.19. 09:07 Motta jó de azért pár dolgot ne felejtsünk el. TOP csapatnál jónak lenni nem ugyanaz mint egy Speziaval vagy egy Bologna-val. Nem az elismerését vitatom de azért pl. nálunk szinte kötelező lenne nyerjen valamit és ha kikapna 1x-2x máris szétszednék nagy neki a kabát stb. Onnan meg nehéz visszajönni. Játékosok is mások akikkel dolgozik. Egy Bologna-ba nincsenek sztrárok akiket kezelni is tudni kell.
Azért nem ugyanaz úgy edzősködni az elvárás a középmezőny és minden má csak hab a atortán vagy úgy kötelező nyerned valamit....
Tehetséges edző de számomra akkor lesz jó edző ha egy olyan klubnál is helytáll ahol egyszerűen nem kaphat ki mert szétszedik.
Jovore olyan klubnal lesz, az szinte biztos.
Most hogy ez Liverpool, Chelsea, MU, Barca vagy ki lesz, az majd kiderul.

Persze ertheto amit leirtal, dehat mindenki elindul valahonnan.
Nem lehet egybol valaki a semmibbol egy City, Real, Bayern edzoje 30 evesen.
Minden "top" edzo vegigjarja szepen a rangletrat, kezdve akar kisebb csapatokkal, akar ifistakkal.
Ez tény csak arra céloztam az, hogy most ilyen kiemelkedő egy Bologna-val az nem jelenti ezt biztos jó lesz mondjuk egy City padján is. Mások az evárások, sokkal nagyobb a nyomás, a győzelmi kényszer és még ott vannak a sértődékeny nagy arcú sztárok is akiket kezelni kell tudni. :)
Nézzük meg itt van Inzaghi. Jó párszor ki akartuk rúgni már mi is meg a sajtó is....pedig ha szigorúan a tényeket nézzük 2,5 év alatt nyert 3 szuperkupát és 2 olasz kupát valamint nyomott egy BL döntőt....alapból ez nem rossz de mivel a bajnoki cím nem jött össze ezért ez itt nem elég. Nem kis elvárások vannak és hatalmas nyomás. Sok jó edzőt láttunk aki ezeket nem tudta elviselni.
Ebben termeszetesen igazad van, mas egy "top" csapat mint egy kicsi.
Dehat minden edzo elindul valahol, akar ificsapatnal, akar kisebb klubnal.
Es mennyi meg mennyi "top" edzo indult igy.

Ettol fuggetlenul Motta valoban akkor lesz "top" edzo, ha pl egy Liverpool vagy Barcelona padjan is kiemelkedo eredmenyeket er el, es teljesit a legmagasabb szinten.
Szerintem Mottaban minden megvan ehhez, hogy igy alakuljon.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Már az is szimpatikus volt számomra hogy mikor átvette a Bolognát, nem úgy kezdte mint a legtöbb edző hogy egyből a saját elképzeléseit erőltette a csapatra hanem szépen fokozatosan vezette át a csapatot 3ról 4 védősre.
A legtöbb edző akik szezon közben vesznek át egy csapatot ott buknak el hogy mindent sutba dobnak amit az előző edző lerakott, mert biztos van amiből lehet építkezni,mert ugyebár "ez már az én csapatom" jeligével.
Viszont aki félre tudja rakni a saját egoját azért hogy eredményes legyen a csapat és fokozatosan építi át a felállást és a játékot az szerintem komoly intelligenciára utal.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Walter Mazzari becsületeset bukott. Nem is értem miért vállalta el…
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tombi1986 írta: 2024.02.20. 06:48 Walter Mazzari becsületeset bukott. Nem is értem miért vállalta el…
Mert már a kutyának sem kellett volna, így meg még visszatehette volna magát a köztudatba.
Ezek után nem tudom hol kap még esélyt majd.
De lehetett sejteni, hogy ez a DeLau által ráerőltetett 4-3-3 nem fog menni nála.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4632
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

PellerG írta: 2024.02.20. 07:52
Tombi1986 írta: 2024.02.20. 06:48 Walter Mazzari becsületeset bukott. Nem is értem miért vállalta el…
Mert már a kutyának sem kellett volna, így meg még visszatehette volna magát a köztudatba.
Ezek után nem tudom hol kap még esélyt majd.
De lehetett sejteni, hogy ez a DeLau által ráerőltetett 4-3-3 nem fog menni nála.
Majd a jövőre feljutó Cremonese/Palermo/Catanzaro októberben kirúgott edzője helyét átveszi :D
Egyébként rohadt kellemetlen feladat egy ilyen munkát elvállalni, mint amit Ő tett. Értelmes ember akinek nincs kötődése a klubhoz ilyet nem fog elvállalni, mert garantált bukó van benne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ez a Napoli annyira hozza azt amit várni lehetett tavaly nyáron. :) Több haverommal is beszéltük nyáron, hogy remélem jól kiünnepelték magukat mert a következő szezonokba szerintem még a BL helyért is nagyot csatáznak majd. :) Oké ilyen nagy visszaesésre nem számítottam de abban biztos voltam közük nem lesz a bajnoki címhez.
De Laurentis is egy idióta de szerintem ebbe benne van a déli mentalitás is. Éljünk a mánap, sikerült, minden jó aztán majd lesz valahogy holnap elv. :) Nem is emlékszem arra, hogy valaha déli csapat tudott e egymás után 2x zsinórban bajnok lenni. Ide értve a Roma, Lazio kettőst is. Szerintem nem. De majd megnézem. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dybala:
A Szaudi bajnoksag fejlodese az elmult 2 evben hihetetlen meretek oltott.
Ez igaz a klubokra, a jatekosokra, es a jatek minosegere is.
Sok meccset nezek a Szaudi bajnoksagbol, es mindig lenyugoz a jatek szinvonala, es az az elkepeszto szenvedely amit az ottani szurkolok adnak, mindig telthaz van.
A futballt a Szaudiaknal a fiatal generacio is imadja, es rengegeteg fektetnek a jovobe, lehetoseget adnak a fiataloknak.
Sok Argentin csapattarsam jatszik ott, mindenki dicseri az orszagot, az eletminoseget, ezt azt az elkepeszto fejlodest ami ott tortenik, csakis jokat mondtak.
2019-ben voltam eloszor az orszagba, azota ra sem ismerni a varosokra akkora fejlodes, es olyan merteku fejlesztesek mentek vegbe, a vilag elott jarnak sokkal.
Mar 2019-ben is megdobbento erzes volt latni a Szaudi szurkolokat, micsoda szenvedellyel elnek a labdarugas irant, az orszag elkotelezetsege a sport fele mindenkit megeloz az egesz vilagon.
Jelenleg jol erzem magam Romaban, csak a kovetkezo meccsre koncentralok, tobbi nyaron kiderul.
A Szaudi bajnoksag az Europai top bajnoksagok mellett a vilag egyik legjobb bajnoksaga.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.21. 15:48 Dybala:
A Szaudi bajnoksag fejlodese az elmult 2 evben hihetetlen meretek oltott.
Ez igaz a klubokra, a jatekosokra, es a jatek minosegere is.
Sok meccset nezek a Szaudi bajnoksagbol, es mindig lenyugoz a jatek szinvonala, es az az elkepeszto szenvedely amit az ottani szurkolok adnak, mindig telthaz van.
A futballt a Szaudiaknal a fiatal generacio is imadja, es rengegeteg fektetnek a jovobe, lehetoseget adnak a fiataloknak.
Sok Argentin csapattarsam jatszik ott, mindenki dicseri az orszagot, az eletminoseget, ezt azt az elkepeszto fejlodest ami ott tortenik, csakis jokat mondtak.
2019-ben voltam eloszor az orszagba, azota ra sem ismerni a varosokra akkora fejlodes, es olyan merteku fejlesztesek mentek vegbe, a vilag elott jarnak sokkal.
Mar 2019-ben is megdobbento erzes volt latni a Szaudi szurkolokat, micsoda szenvedellyel elnek a labdarugas irant, az orszag elkotelezetsege a sport fele mindenkit megeloz az egesz vilagon.
Jelenleg jol erzem magam Romaban, csak a kovetkezo meccsre koncentralok, tobbi nyaron kiderul.
A Szaudi bajnoksag az Europai top bajnoksagok mellett a vilag egyik legjobb bajnoksaga.
Ez se fizetett hirdetés. Á nem. :D Sok meccset nézek a szaudi bajnokságból. :D :D Persze..... :D Világ egyik legjobb bajnoksága..... :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

És bármilyen elém rakott szerződést aláírok
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fabbian gol + golpassz a Bolognaban.
Ebbol a sracbol meg nagy jatekos lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cardinale a Milan tulajdonosa elmondta, nem akarja eladni a Milant, de nyitott az Obol Menti Arab Allamokkal az egyuttmukodesre.
Akar kisebbsegi tulajdonost, akar a stadionra befektetot.
Stadionra elmondta, keszek a sajat stadion felepitesere sajat penzbol, de ha csatlakoznak Arab befektetok akkor nyitottak ra.
Inter kapcsan elmondta, nem zarja ki teljesen ezt a lehetoseget sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Reteguit en meg mindig sajnalom, hogy nem vettuk meg 12m-ert, mikozben egy Arnautovicert meg fizettunk ilyen teljes nonszensz 8m-t.
21 meccs 8 gol 3 golpassz, mindezt ugy hogy elso szezonja Olaszorszagban.
Persze nem a Genoa legjobbja, de azert kozel sem a leggyengebbek kozott van.
12m-ert vettek, hat minimum dupla ennyiert fogjak eladni szerintem.
Persze ha Retegui is annyi lehetoseget kapna mint Bisseck, Asllani, Frattesi, akkor sok ertelme nem lett volna a leigazolasanak, es sokat fejlodni nem tudott volna.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Lazio Atletico is vitte volna.
Szerintem szándékosan igazolt kisebb csapatba,hogy játsszon
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24444
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.02.25. 11:49 Lazio Atletico is vitte volna.
Szerintem szándékosan igazolt kisebb csapatba,hogy játsszon
Ez nem teljesen igy van.

Pont a napokban nyilatkozott az ugynoke, hogy mar alairtak mindent az Atleticoval, de Joao Felix erkezese miatt az Atletico visszalepett.
Igy maradt erdeklodnek es lehetosegnek a Genoa, vagy kis csapatok a Bundesbol es a PL-bol.
Vegul a Genoat valasztotta a Nemet vagy Angol kiscsapatokkal szemben.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hihetetlen h ez a juve megint bemakolta a 95.percben
bar annyiban jo h hatha igy marad allegri jovore is
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3432
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a Frosi még kibírhatott volna 1 percet :oops:
Válasz küldése