Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »



az mondjuk tényleg egyértelmű, hogy a 4-4-2-ben Del Piero és Trez kell, hogy játszon elől. mindenki más gyengébb náluk. És Del Piero cseréje kéne, hogy legyen Giovinco. Trezé meg Amauri/Iaquinta. Aztán ha sérülés meg eltiltás van, akkor szóba jöhet a maradék két ember.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

versenyszellem írta:


az mondjuk tényleg egyértelmű, hogy a 4-4-2-ben Del Piero és Trez kell, hogy játszon elől. mindenki más gyengébb náluk. És Del Piero cseréje kéne, hogy legyen Giovinco. Trezé meg Amauri/Iaquinta. Aztán ha sérülés meg eltiltás van, akkor szóba jöhet a maradék két ember.


Azért ebben a tavalyi juvéban Diego volt az egyetlen aki mutatott is vmit...elég nagy gáz h Del Neri csak 4-4-2-ben tudja játszatni az adott csapatát...nem mondom h mindent Diegora építsen..de azért már a DelPiero & Trez duóra sincs sok értelme..bár ők tudják..én nem bánom ha ebben az idényben is 7-8-9 helyért fognak küzdeni :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nekem viszont a Manu meze nem tetszik: http://data.sporthirado.hu/65/96/05/0_14.jpg

-Aduriz a Mallorcaból a Valenciaba igazolt.
-A Juve Forlant szeretné leigazolni ha Dzeko nem jön össze nekik.Csak ne legyen zebra...
-Papastathopoulos most a Milannal van kapcsolatba hozva.
-Khedira is állítólag a királyiaké
-Insúa a Liverpoolból a Fioba igazolt,5 millió euróért.
-Jovetic a Barca látószögében,Henry utánpótlásként.Javi Martínez pedig Fabregas helyett???
-Guti a Besiktasba igazolt(2 évre)!!!Na ez meglepő.Erősödik a Török csapat...
-Cavani a Napoliban folytatja valószínűleg.
-Belletti a Chelseaből a Fluminensebe igazolt.(Lehet követi őt Deco is)
-Szerintem a nap sztorija(ismét).Ronaldinho árából venné meg a Milan Ibrat:)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a MU a 70-es évek stílusát utánozta le, azért ilyen, bár nekem se tetszik. 2010/11-es szezon nem a divatos mezek idénye lesz :)

Khedira és Dinho ügyben már történt cáfolat is, na persze ismerjük az ilyeneket, két nap múlva meg ott pózolnak mezzel a kezükben :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mai friss :)

-Kolarov a City-é...ezek már vesznek mindenkit,mint a madrid:)
-Balotellit megint kötögetik a Cityhez.A lap szerint Moratti azt mondta már csak a vételár kérdéses.Olyan 30 millió körüli a reális.
-Mexes kizárja,hogy a Juvéba igazoljon,ő maradni akar a Rómában.Csak maradjon tényleg valahol délen.Félek,hogy közelít:)


Na mára elég ennyi.

Off a Juve felkészülési meccsén Trezeguet triplázott az El-Naszr ellen(Zenga csapata),rúgott még gól Amauri és Pasquato.Így 5-0 lett.Pasquato kicsoda????
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

- Adriano a Barcaba igazolt.Rohadt nyomorékok.Már ezért olyan ellenszenvesek ,mert ők is visznek mindenkit.Alves és Keita után egy újabb Sevillai.Pedig a Sevilla sem kis csapat,de mégsem ér fel hozzájuk.
- Özil nem hosszabbított a Real nagyon vinné.Mily meglepő ez is :)


- Sunyi buszkeksz apja lesz a Barca kapus edzője:)
- A Juve 0-0ás döntetlent játszott a Hamburggal
- A Porto 1-0ra nyert az Ajax ellen.

Nem tudom tudjátok-e de a Milan vesz részt idén az Emirates kupán.Az arseannal i9s játszik.Meg még a Lyon a 4. résztvevőre nem emlékszem :) Jövő héten lesz.ha jól tudom a Digisport adja.A mi meccsünket nem olvastam sehol.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Na szóval pár hír

-A Róma tegnap a Südtirol-Alto Adige ellen játszott felkészülést és 4-1-re nyert.Adriano is rúgott gólt meg hibázott egy tizit.
-A Juventus hátrányból fordítva nyert a Lyon ellen 2-1-re.Diego tényleg szép passzából Pepe lőtt gólt,majd Del Piero,a másik oldalról Ederson.Hiányzott a kulcsember a sérült Lisandro.
-A L'pool megint nem tudott nyerni és gólt lőni felkészülési meccsen,most 1-0ra kapott ki a Kaiserslauterntől.
-A PSV Nürnbergben nyert 1-0-ra.

-Maicon apja szerint fia már döntött és a Realban akar focizni.Most valahol Észak-Brazíliában nyaral.Ha így van menjen.
-Carvalho is szeretné még egyszer Mourinho keze alatt dolgozni és BL-t nyerni a Reallal,mert az egy álom. :)
-A Milan Van Der Vaartra és Rio Mavubára vadászik.Zabrotta és Oddo eközben hosszabbított 2 illetve 1 évvel.
-Filipe Luis már tuti az Atleticoé 4 évre,13 millióért.
-Állítólag Raúl a Schalkeban folytatja.
-Marquez meg állítólag Thiery henry csapattársa lesz,csak most az USA-ban.

-Drogba kihagyja a szezonnyitót a WBA ellen és a Manu ellen Szuperkupa döntőn sem lesz ott.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Schalke - BayernM 3-1
Raul dupla!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Milito előző csapata eléggé belehúzott! Veloso után megszerezték Rafinha-t is a Schalke-től!!!! Nem lesz gyenge csapatuk! Én azt mondom, a 4-be is odaérhetnek! Egy Milánt, Fiorentinat, Sampot simán üthetnek, de még egy Juvét is!

A samp amúgy igazolt már valami nagyobb nevet? Róluk nem nagyon olvastam, hogy erőssítettek volna.

A napoli is elég penge lesz... szóval érdekes és remélhetleg izgalmas bajnokság elé nézünk!

Ja és ami még meredekebb..... a Nia által körüludvarolt Bruno Alves (aki szerintem is jó játékos) a ZENITBE IGAZOLT!!! :shock:
Pedig vitte volna a Chealsea is nemrég. NEM ÉRTEM! Lehúzza magát a süllyesztőn, na de ez az Ő dolga!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Marco »

internaZIOnaLe írta:Milito előző csapata eléggé belehúzott! Veloso után megszerezték Rafinha-t is a Schalke-től!!!! Nem lesz gyenge csapatuk!

És még Toni-t és Eduardo-t is leigazolták na meg Rudolfot bár ő nem nagy igazolás. És ne felejtsük el h Ranocchia is ott lesz legalább fél évig. Tényleg jók lesznek.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/manchester-city-robinho-16-millio-fontert-a-besiktashoz-kerulhet-2041699

Ezt nem hiszem el. :shock: Amennyiben igaz a hír.
Nem gondoltam volna, h Robinho is idáig süllyed.
Nem igaz, h pl. a német bajnokságból nem volna kérője. Ott is simán N#1 lehetne.
Annyi biztos, h a Besiktas ezek után esélyes ismét a bajnoki címre.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Holland 2. osztály
SpartaRotterdam-Omniworld 12-1
Johan Voskamp 8! gólt szerzett.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: R9. »

city darálja a poolt eddig :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

4 kapura lövés 3 gól, hatékonyan tolták ma. Balo meg ott figyelt a lelátón.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ja mert sérült
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Gourcufföt meg elvitte a Lyon. Szép.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Kicsit így év elején felfordultak a bajnokságok.A Benfica is bukdácsol.
A Francia bajnokság sem semmi a Lyon négy meccsből két vereség 1 döntetlen,1 győzelem.Tegnap is kikapott a Lorienttől 2-0ra.Az új szerzemény sem mutatott semmit,bár csak az első meccse volt(és kényszerű csere),de legalább visszajött a klasszis csatáruk :) Kíváncsi leszek még a mai Bordeaux-Marseille-re.Valaki itt is elkönyveli 4-ből a sokadik vereségét.Érdekes eddig.
Az Angolban meg nem semmi számú 6-0 volt már most.A Chelsea meg még gólt sem kapott.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Quaresma hatalmas sztár lesz a Besiktasnál. Újabb gólt jegyzett ma az 1-4-es sikerből. Ez a szint való neki.
Guti is eredményes volt tiziből.
szocske11
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: London

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: szocske11 »

Ma láttam egy magazinban Beckhamet, amint a nagyapja temetésén áll és kipa van a fején .
Sose gondoltam volna, hogy nem "angol".
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

szocske11 írta:Ma láttam egy magazinban Beckhamet, amint a nagyapja temetésén áll és kipa van a fején .
Sose gondoltam volna, hogy nem "angol".

Nem hinném, h zsidó, hiszen akkor aligha lenne egy kereszt tetoválva a nyakára, plusz egy kereszten függő Jézusra emlékeztető "angyal" a hátán.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

kiscivis írta:
szocske11 írta:Ma láttam egy magazinban Beckhamet, amint a nagyapja temetésén áll és kipa van a fején .
Sose gondoltam volna, hogy nem "angol".

Nem hinném, h zsidó, hiszen akkor aligha lenne egy kereszt tetoválva a nyakára, plusz egy kereszten függő Jézusra emlékeztető "angyal" a hátán.

Közben a wiki meg is adta a választ: "Anyai nagyapja zsidó származású, ő félzsidónak tartja magát."
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Na ez a kombináció se semmi. Nem vagyok benne biztos de azt hiszem Ukrajnából való a felvétel:
http://videa.hu/videok/sport/szabadruga ... hcRKzZal0Z
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PSV - Feyenoord 10:0 :shock: :shock:
Kemény...
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Cupi írta:PSV - Feyenoord 10:0 :shock: :shock:
Kemény...

Hát igen, Balázsék kitettek magukért és történelmet írtak, nagyon fiatal ez a Rotterdami csapat. A Psv-nek állítólag több milliárdos tartozása, sok sztárja távozhat köztük Dzsudzsi is, jöhetne a Lazióba. :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Az emberelőnyben szereztek 9 gólt.nem azért,nem vagyok jártas a Holland bajnokságban,de egy Feyenordnak még 10 emberrel sem illene 9 gólt kapni.Történelem az biztos.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az a tipikus meccs volt,ahol az egyiknek bejön minden,a másiknak meg totál semmi.Plusz a rutintalanság.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

PellerG írta:Mostanában belenéztem pár Porto meccsbe, mivel a Digin agyba főbe nyomják a portugál ligát :-)
Több nagyon jó játékosuk van, akik nagyobb bajnokságokban is simán elférnének, Moutinho, Falcao, Belluschi, Sapunaru, de aki sztem nálunk is felmerülhetne az a szép nevű Hulk. Egy ideje már követtem, hogy nagy gólvágó, de most már láttam is. Full izom, nagyon ügyes brazil, mindkét szélt lehozza, és bomba gyors. Sztem rövid időn belül nagy verseny lesz érte


Azért annyira nem nyomja a Portugál ligát,inkább felvételről néha-néha :)
Hulk már az elején is jó volt a Portoban.
Én is nyomon követem,bár rájöttem,hogy annyira mégsem.Múltkor a Real a Malagaval játszott és akkor jöttem rá,hogy már nem Ferreira a Porto edzője . :mrgreen:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Aham :-)
Hanem Andre Villas Boas! Mourinho barátja és kedvenc ex-kollegája.
Ugyanolyan fehemens, ugyanúgy együttél a játékkal, teljesen ráismerek benne, nem tudom ki mennyire látta idén a Porto meccseit.
Ugyanúgy fanatizál, ugyanaz a taktika, 37 éves, már rábízták a Portót, ahol eddig nem gyengék az eredményei, ha jól tudom bajnokságban, kupában és EL-ban is veretlenek.
Egyszer majd elviselném nálunk mint főedzőt :-)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Lehet,hogy túlzok,mert annyira nem vagyok jó az ilyen "huliganizmusban".Igazán annyira nem foglalkoztat,de szerintem a két legbalhésabb "rangadó" lesz Európában holnap.A Lazio-Róma és a PSG-Marseille.Utóbbinál nem is lehetnek vendégszurkolók,de...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Lazio-Roma ott van a topban, de PSG-Marseille nem balhét nézve, bár nem rossz rangadó.
Cvezda-Partizan, Lazio-Roma, a görög rangadók, Fener-Galata, Fradi-Újpest ( :D ) ezek kb azok a rangadók ahol pusztítások szoktak lenni. :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Egy kis Mourinho innen-onnan mindenhonnan :)

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... lasai.html
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Megmondom őszintén, amíg Mourinho pályán lesz én reménykedni fogok hogy egyszer visszatér. Ha belegondolok nem búcsúzott el senkitől... ;) :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Atosz írta:Azért Löw bácsi sem semmi, mint év edzője :D
Nem tudok ezekre mit mondani... Szánalmas...


http://www.youtube.com/watch?v=ZCg_AOv8g9E
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Az olasz Mario Balotelli nyerte a Tuttosport Golden Boy elnevezésű díját, amely az adott év legjobb 21 éven aluli játékosát illeti az újságírók szavazata alapján.

Balotelli az Arsenal fiatal tehetsége, Jack Wilshere előtt végzett az első helyen a szavazáson, az olasz támadó véleménye szerint megérdemelte az elismerést.

Hirdetés
„Örülök, hogy én kaptam a díjat, ki más nyerhette volna, mint én? Két éve hatodik, tavaly pedig negyedik lettem a szavazáson" – nyilatkozta Balotelli.

„Nem tudom, ki az a Jack Wilshere, de ha legközelebb az Arsenal ellen játszunk, rajta tartom a szemem. Talán a Golden Boy trófeámat is megmutatom neki, hogy emlékeztessem arra, hogy én nyertem meg."

„A célom az, hogy ez a díj a közeljövőben Aranylabdává váljon" – tette hozzá a Manchester City 20 éves támadója.

Hát én bírom Mario-t de h mire kapta ezt a díjat én se értem, és úgy látszik vmit mégis tanult Josétól, nyilatkozni. :D
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Marco írta:„A célom az, hogy ez a díj a közeljövőben Aranylabdává váljon" – tette hozzá a Manchester City 20 éves támadója.


Balotelli mire szeretne Aranylabdát??

Annyira el van szállva, jó hogy eladtuk.
szocske11
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: London

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: szocske11 »

Mario :- Meg akarom nyerni a PL-t és az EL-t, aminek mi vagyunk a favoritjai, aztán a Milan mezét viselni.(Sun)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marco írta:„Örülök, hogy én kaptam a díjat, ki más nyerhette volna, mint én? Két éve hatodik, tavaly pedig negyedik lettem a szavazáson" – nyilatkozta Balotelli.

„Nem tudom, ki az a Jack Wilshere, de ha legközelebb az Arsenal ellen játszunk, rajta tartom a szemem. Talán a Golden Boy trófeámat is megmutatom neki, hogy emlékeztessem arra, hogy én nyertem meg."


Mario először szerényen és tisztelettudóan megköszönte a díjat majd utána nagyon udvariasan említést tett a 2. helyezetről is. ;) :D
Idióta..... :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mikor hazaértem:néhány dolog a felgyorsuló eseményekről :)

Torres állítólag Londonba tart.Otthagyta a Pool edzőközpontját.50 millió sok pénz.Az a Suarez gyerek sem hiába ment oda.Lehetett sejteni,hogy Torres eljön.Kíváncsi leszek.Mindenesetre már akkor sem volt normális mikor L.poolba költözött. :)
L.Lopez is Londonba van állítólag.Őt a Tottenham-mel hozták szóba.De ez durva hülyeség szerintem.Bár a Tottenhamnek nem jöttek össze eddig a tervei .
Zanetti:Fio--->Brescia
Juve:Pletyka:Matri???Most már itt is szóba került Amauri.Drenthe.Elég erőteljesek a pletykák.
Dominguez meg állítólag megvan már nekik.
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: realevil »

na csak nem birtam magammal és muszáj vagyok belinkelni ezt Gansorol. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_Z0RXSNTeco&feature=related
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Willem II - Heracles 2-6
A 4. percben kiállítottak egy Heracles játékost, utána vertek 6ot, az már valami (:
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Komax írta:http://azzurri.blog.hu/2011/04/20/adriano_braziliaban_is_ott_folytatja_ahol_romaban_abbahagyta
Most sírja vagy nevessek!? :|

Nem akarom őt védeni, mert tettei magukért beszélnek, de ez a cikk sztem hülyeség, most arról h megsérült 5 hónapra nem tehet és most beraknak a cikk mellé egy régi képet és most úgy tűnik a címből meg mindenből mintha megint bulizott volna edzés helyett.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Esti Kornél írta:Ez mindenkinek megvan? :) Szegény Carrizo:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pyzYEj3DbSM

jéé egy Almeyda :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A Porto ma megnyerte a Portugál Kupát is, a döntőben 6-2! a Guimaraes ellen!
James Rodriguez 3-t lőtt. Szerintem ő nagy spíler lesz! Kolumbiai, szélső, ha meccsrutint szerez(1-2 szezon), szerintem nagyon be fog indulni! Adam Johnson stílusú.
Nem kevés tehetség játszik a Portóban! Vagyis minőségi játékos! :-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Igazi foci ribanc lett...
PSV-nél is egy rakás pénzt keres, de neki nem elég, még több pénzért eladja a lelkét is.

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/dzs ... l-2080876/
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Hihetetlen, h ennyire pénzéhes. Az egész ország felnéz rá, végre egy játékos akinek lenne esélye eg ynagyobb európai klubban focizni, erre elmegy a halál faszára. Jó Moszkva szép város, annyira nincs messze, de sajnos mindenki tudja, h nem emiatt ment oda. :(
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nekem az a furcsa hogy Rómában van orvosi vizsgálaton. :roll: Oroszoknál nincs mérleg?? :D
Tegnap még a Hamburg azonnal kifizette volna Dzsudzsák vételárát.
Azt lehet egy rohadt nagy csúsztatás az egész. :D
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Külföldi klubok (A többi bajnokság szereplői)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

De a Hamburg csak kb 5 millát tett volna le az asztalra, de azt rögtön. Annál még tényleg többet ér.
Válasz küldése