Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

X-elt a Real az Almeria!!! otthonában.Kis csetepaté is volt a végén.Szerintem ez a bajnoki cím elúszott.Most még fele annyi esélyt sem adok nekik a Barca ellen,mint tavaly ilyenkor.Jövőre nyerjen már a Sevilla,unom a Barcát,meg a meccsenkénti több,mint 3 góljukat. :mrgreen:
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Szerintem idén sokkal nagyobb esélyük van Joséval, mint az utolsó 2 évben. Lesz még calssico a Bernabeuban és az barcelona se nyeri meg minden hátralevő meccsét, az is biztos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

graziejosé írta:Szerintem idén sokkal nagyobb esélyük van Joséval, mint az utolsó 2 évben. Lesz még calssico a Bernabeuban és az barcelona se nyeri meg minden hátralevő meccsét, az is biztos.


Drukkolok Josénak, de szerintem sincs sok esélyük idén a bajnokságba. :? Barca azt csinál amit akar, és nem csak azért mert olyan jók, hanem mert a csapatok nagy része simán lefekszik nekik meg össze sz*rj*k magukat. Több gólnál is az látszik, hogy a védők is szurkolóként nézik Messit....Olyan gólokat szereznek aminek a jó részét pl egy olasz bajnokságba esélyük nem lenne berúgni. Tényleg jók is és nagyon erősek, Messi meg egy zseni, de totál lefekszik nekik a legtöbb csapat.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Azért elég színvonaltalan ez a spanyol bajnokság. A Barcelona és a Real kis túlzással annyi gólt rúg mindenkinek amennyit akar, viszont a Real sem ér fel a Barcelonához, pedig annyi pontjuk van, amennyivel a Serie A-ban már eldöntötték volna a bajnoki címet idén. Repkednek a négy-nyolcgólos győzelmek, még csak olyan csapat sincs aki meg tudná közelíteni őket pár pontra.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a Barcának és a Realnak van pénze, a többi csapatnak nincs annyi hogy versenyképes csapatot építsenek, megtartsák sztárjaikat.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nia írta:X-elt a Real az Almeria!!! otthonában.

unom a Barcát,meg a meccsenkénti több,mint 3 góljukat.


Eddig José azzal tüzelhette a madridiakat, hogyha minden mérkőzésüket behúzzák, és otthon verik a Bara-t megnyerhetik a bajnokságot, de így szerintem sincs már rá nagy esélyük.

Én általában az első gólig nézem a meccseiket utána felesleges...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

José kitiltotta Valdano-t a madridi edzésekről, és az öltözőből. :lol:

Sapnyoloknál is átformálja a dolgokat...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Süti írta:José kitiltotta Valdano-t a madridi edzésekről, és az öltözőből. :lol:

Sapnyoloknál is átformálja a dolgokat...


Jól teszi :) Valdano is kb annyit képzel magárol ott mint pár éve Mijatovic.... :?
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Adebayort fél évre kölcsönveszi a Real potom pénzért(2 millió).
Azt hiszem ezzel Mourinho-Valdano 1-0,de K.O.-nak is hívhatjuk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3426
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Cupi írta:
Süti írta:José kitiltotta Valdano-t a madridi edzésekről, és az öltözőből. :lol:

Sapnyoloknál is átformálja a dolgokat...


Jól teszi :) Valdano is kb annyit képzel magárol ott mint pár éve Mijatovic.... :?
Mijatovic egy bájgúnár
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nia írta:Azt hiszem ezzel Mourinho-Valdano 1-0,de K.O.-nak is hívhatjuk.


Nagyon úgy tűnik, hogy az erőviszonyok José felé tolódtak el, ő a főnök.

Mondjuk ez azoknak fájhat, akik rövid időn belül újra az Inter padjára várták.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia ha jól tudom Te szurkolsz a Sevilla-nak. Mire ment ki ez a nagy gyűlölködés meg José utálat, üzengetés, dobálás? Volt valami előzménye? Azt tudom, hogy már a hétvégén a bajnokin is üzengettek José-nak, még a kivetítőn is, tehát nem csak a drukkerek. :?

http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... Casillast/
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Inkább csak szeretem a Sevilla játékát,bár mostanában kevés időm jut rájuk :(
Úgy rémlik,mintha a bajnoki meccsen kezdődött volna az egész tavaly decemberben.Egy csomó bírói hiba volt.Össze is állított egy listát Mourinho róla.A maga stílusában persze.Valami 13 hibát sorolt fel.Paprikás meccs volt,lapokkal.Ezt szerintem nehezményezték ott.
Aztán gondolom ebből fakad a koporsós kép róla,meg a "kupa nélkül maradsz" felirat is.Nem is ment el a meccs előtti sajtótájékoztatóra,mondjuk szerintem jobb is lett volna műsor.
Ennyit tudok,olyan mélyen nem szoktam beleásni magam.Max. amit látok és olvasok :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:Ennyit tudok,olyan mélyen nem szoktam beleásni magam.Max. amit látok és olvasok :)


Köszi az infót.
Érik a Real - Barca döntő a kupában. ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Cupi írta:Nia ha jól tudom Te szurkolsz a Sevilla-nak. Mire ment ki ez a nagy gyűlölködés meg José utálat, üzengetés, dobálás? Volt valami előzménye? Azt tudom, hogy már a hétvégén a bajnokin is üzengettek José-nak, még a kivetítőn is, tehát nem csak a drukkerek. :?

http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... Casillast/

Ennyit érnek a nagy sevillai antifa drukekrek, szánalmas bohócok, bunyóba is csak akkor vannak benne, ha 2* annyian vannak mint az ellenfél és tele vannak fegyverekkel, de rühellem őket a csapatukkal együtt.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:
Cupi írta:Nia ha jól tudom Te szurkolsz a Sevilla-nak. Mire ment ki ez a nagy gyűlölködés meg José utálat, üzengetés, dobálás? Volt valami előzménye? Azt tudom, hogy már a hétvégén a bajnokin is üzengettek José-nak, még a kivetítőn is, tehát nem csak a drukkerek. :?

http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... Casillast/

Ennyit érnek a nagy sevillai antifa drukekrek, szánalmas bohócok, bunyóba is csak akkor vannak benne, ha 2* annyian vannak mint az ellenfél és tele vannak fegyverekkel, de rühellem őket a csapatukkal együtt.


Így jártál :) Tudod ízlések és pofonok.Engem meg a játékuk érdekel(t) :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Vki aki nézte a Barca meccset mondja már meg h a Messi góljánál a riporter azt mondta h igen!, mármint h így örömében, vagy csak én hallottam rosszul mert én nem néztem csak másik szobából áthallatszott vmi.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Köztudottan szerelmesek ott Messibe.Nem hiába van csak az a bajnokság a sportTV-ben.A többit mind elengedték.Érdekes szisztéma,de biztosan megéri nekik percenként 5ször kimondani Messi nevét.

A Sevilla drukkereit már teljesen megértem.Tegnap is mit művelt a partjelző és ugyanez már követett el egyszer ilyen jellegű hibát a Sevillaval szemben.Pedig milyen szépen fordítottak emberhátrányban 2-0ról :)
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Kijelenthetjük, h mostmár végérvényesen elúszott a Real bajnoki címe!
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

A Barcelona sportigazgatója majdnem leesett a székről, mikor meghallotta, hogy a Chelsea 50 millió fontot fizetett Torresért. Azt mondta, hogy ők biztos nem fizetnének ennyit játékosért, meg sem fordulna a fejükben ez a tett. Kicsit szenilis lehet a fickó. C.Ronaldo és Kaká Madridba igazolása előtt valóban nem volt jellemző rájuk az agyatlan költekezés, de azóta felzárkóztak a Reálhoz, sőt lassan már vezetnek is.
-Ibrahimovicért kifizettek 40 milliót, valamint Eto'o-t. Ez az üzlet ugyebár hozzávetőlegesen 80 millió euró volt, így már ezzel túlszárnyalták Torrest. Azt meg ne is vegyük ide, hogy mennyit buktak az üzleten...
-Csigrnyicky (nem tudom, hogy írják) 25 millió euróért került Katalóniába, szintén óriási bukta volt a fickó és rajta is vesztettek úgy 10 milliót, igaz ez inkább a könyvelés trükkje lehetett.
-Mascheranot 30 millió euróért igazolták a kispadra. Az argentin alig játszik és akkor sem túl meggyőzően. Tekintve, hogy Fabregas előbb utóbb a gránátvörös-kékeknél fog kikötni, nem lenne meglepetés, ha ez a csodálatos igazolás is menne a kukába.
-Adriano 15 millió euróért igazolt a Barcelona kispadjára.
-Henry ára (igaz ő előbb érkezett, de a "szuper" igazolásokhoz hozzávehetjük) 24 millió euró volt. Ő sem vállt be.
-Keirrison 15 millió euróba került a Barcelona csapatának, de a pályát nagyjából csak a tv-ben látta.
-Afellay ára mindössze 3 millió euró volt. Ő a lila ködöt választotta a játéklehetőség helyett.
Eddig azokról írtam akik az elmúlt években igazoltak a Barcelona csapatához és koránt sem érték meg az árukat. Jöjjön azonban egy jó igazolás, de az ára...
-Villa tavaly érkezett méghozzá 40 millió euróért.
Ez összesen, kerekítve 210 millió eurót jelent, nagyjából 2-3 év alatt. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy a Barcelona igazgatója jobb lenne, ha mielőtt baromságokat beszél tájékozódna, főleg, hogy ebből az irdatlan összegből nagyjából 170 millió kidobott pénz volt. Ha még hozzávesszük, hogy Fabregas nyilván olyan 45 millió euróért érkezhet majd, akkor...de inkább nem is folytatom. A legszebb az egészben, hogy míg állítólag Abramovics rendezte csapata adósságát, addig a Barcelona mintegy 300 millió eurót vallott be a napokban deficitként. Szerintem senki nem lepődne meg, ha a valóság inkább a duplája lenne ennek az összegnek. . .
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Francesco írta:A Barcelona sportigazgatója majdnem leesett a székről, mikor meghallotta, hogy a Chelsea 50 millió fontot fizetett Torresért. Azt mondta, hogy ők biztos nem fizetnének ennyit játékosért, meg sem fordulna a fejükben ez a tett. Kicsit szenilis lehet a fickó. C.Ronaldo és Kaká Madridba igazolása előtt valóban nem volt jellemző rájuk az agyatlan költekezés, de azóta felzárkóztak a Reálhoz, sőt lassan már vezetnek is.
-Ibrahimovicért kifizettek 40 milliót, valamint Eto'o-t. Ez az üzlet ugyebár hozzávetőlegesen 80 millió euró volt, így már ezzel túlszárnyalták Torrest. Azt meg ne is vegyük ide, hogy mennyit buktak az üzleten...
-Csigrnyicky (nem tudom, hogy írják) 25 millió euróért került Katalóniába, szintén óriási bukta volt a fickó és rajta is vesztettek úgy 10 milliót, igaz ez inkább a könyvelés trükkje lehetett.
-Mascheranot 30 millió euróért igazolták a kispadra. Az argentin alig játszik és akkor sem túl meggyőzően. Tekintve, hogy Fabregas előbb utóbb a gránátvörös-kékeknél fog kikötni, nem lenne meglepetés, ha ez a csodálatos igazolás is menne a kukába.
-Adriano 15 millió euróért igazolt a Barcelona kispadjára.
-Henry ára (igaz ő előbb érkezett, de a "szuper" igazolásokhoz hozzávehetjük) 24 millió euró volt. Ő sem vállt be.
-Keirrison 15 millió euróba került a Barcelona csapatának, de a pályát nagyjából csak a tv-ben látta.
-Afellay ára mindössze 3 millió euró volt. Ő a lila ködöt választotta a játéklehetőség helyett.
Eddig azokról írtam akik az elmúlt években igazoltak a Barcelona csapatához és koránt sem érték meg az árukat. Jöjjön azonban egy jó igazolás, de az ára...
-Villa tavaly érkezett méghozzá 40 millió euróért.
Ez összesen, kerekítve 210 millió eurót jelent, nagyjából 2-3 év alatt. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy a Barcelona igazgatója jobb lenne, ha mielőtt baromságokat beszél tájékozódna, főleg, hogy ebből az irdatlan összegből nagyjából 170 millió kidobott pénz volt. Ha még hozzávesszük, hogy Fabregas nyilván olyan 45 millió euróért érkezhet majd, akkor...de inkább nem is folytatom. A legszebb az egészben, hogy míg állítólag Abramovics rendezte csapata adósságát, addig a Barcelona mintegy 300 millió eurót vallott be a napokban deficitként. Szerintem senki nem lepődne meg, ha a valóság inkább a duplája lenne ennek az összegnek. . .

Mintha csak az én gondolataimat írtad volna le, és ez már nem az első ilyen esett amikor egy másik csapat igazolásait kritizálják úgy h ők nem költenek ennyit. Emlékszem mikor Ronaldot leigazolta a Real, azt mondta h ők nem vesznek sztárokat ők csak kinevelik, erre utánna leigazoltál Ibrát
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Lehet,hogy nem én értek a Barcahoz ilyen téren,sőt biztos.De ő mintha csak tavaly nyár óta lenne felelős ezekért a dolgokért.Mármint ha a sport /technikai igazgató alatt Zubizarreta-t értitek.Max. Villa borsos ára vethető oda neki,de az nagyon.
Lehet ,hogy ő annyit nem adna érte.Persze mindenki a szájával hazudik.
De előtte az a Txiki izé volt nem :)
Na mindegy ez lehet hülyeség .Csak azt akartam mondani,hogy azóta volt egy elnökváltás.Na ha hülyeség akkor bocs.A Barca nem az erősségem :)

De egyébként teljesen igaz.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Lehet,hogy nem én értek a Barcahoz ilyen téren,sőt biztos.De ő mintha csak tavaly nyár óta lenne felelős ezekért a dolgokért.Mármint ha a sport /technikai igazgató alatt Zubizarreta-t értitek.Max. Villa borsos ára vethető oda neki,de az nagyon.
Lehet ,hogy ő annyit nem adna érte.Persze mindenki a szájával hazudik.
De előtte az a Txiki izé volt nem :)
Na mindegy ez lehet hülyeség .Csak azt akartam mondani,hogy azóta volt egy elnökváltás.Na ha hülyeség akkor bocs.A Barca nem az erősségem :)

De egyébként teljesen igaz.

Igazad van, de végülis mindegy ki mondta, mert hasonló dolgoról beszéltek, és mindkettő hülyeség :D
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Real- Málaga 7-0 Ronaldo mesterhármas ezzel beérte Messit :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

jdanika írta:Real- Málaga 7-0 Ronaldo mesterhármas ezzel beérte Messit :)


Ja, de semmit nem érnek ezekkel a 7 meg 8-0 -okkal ha a végén nem nyerik meg a bajnokságot... :? Ráadásul még a király kupában sem lehetnek biztosak mert ott is a barca vár rájuk. BL-ről meg ne is beszéljünk. Nem lesz könnyű dolguk.
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

elképesztő, hogy Messi fizetése €31 millio évente. és csak 3.5 millával vezet CR előtt. hát mipénzek ezek???
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

realevil írta:elképesztő, hogy Messi fizetése €31 millio évente. és csak 3.5 millával vezet CR előtt. hát mipénzek ezek???


Ez nem csak a klubtól kapott fizuja, ebbe benne vannak a a különböző reklámbevételek is amiből van neki bőven. ;) De kemény pénz....még forintban is örülnék ennyi pénznek évente. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Real Madrid - Sporting Gijón 0-1 :shock:
2002 után először kapott ki Mourinho hazai pályán bajnokin az épp aktuális csapatával. :!: Azért kemény, hogy pont egy Gijón ellen....
Ha a BL-t nem nyerik meg és a kupát is a Barca nyeri, szerintem jöhet vissza nyáron. ;)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Cupi írta:Real Madrid - Sporting Gijón 0-1 :shock:
2002 után először kapott ki Mourinho hazai pályán bajnokin az épp aktuális csapatával. :!: Azért kemény, hogy pont egy Gijón ellen....
Ha a BL-t nem nyerik meg és a kupát is a Barca nyeri, szerintem jöhet vissza nyáron. ;)

pedig sanszos,hogy nem nyernek idén semmit. bajnokság elúszott,BL-ben következő körben kiveri őket a Barca és ennyi. ha lép,sanszos,hogy Anglia.Pedig jó lenne bizony...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

hvmetal írta:ha lép,sanszos,hogy Anglia.Pedig jó lenne bizony...


Szerintem nem megy vissza.

Angliába hova??
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Madrid nyerte a Király kupát. ;) Szerencsére a Barca már nem triplázhat. :)
Azért Mourinho zsenialítását bizonyítja, hogy pl az önző és sokszor flegma Dí Maria is milyen alázattal játszott, védekezett, szerelt, becsúszott....ilyeneket ki tud hozni a játékosaiból...ez is hiányzik de nagyon. :cry:
Ronaldo miket kihagyott.... :shock:
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Nem tudom nézi e valaki a valencia-real meccset..de többek között ezért szokták bohóc ligának hívni a primera divisiont...a real B 40perc alatt 4-et gurított a 3.helyen álló valencianak...
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

már 1-6... túlsztárolt skót bajnokság kb :lol:
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Mourinho a Zaragozától elszenvedett vereség után: "Néhány csapat számára úgy tűnhet, hogy elajándékoztuk ezt a meccset, de én nem érzem ezt. Ma nagyon jól küzdött az ellenfél, gratulálok nekik. A mai nap az edző nem volt képes motiválni a játékosait az első félidőben, a felelősség az enyém. Ha menesztenek, elfogadom."
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Lombardini írta:Mourinho a Zaragozától elszenvedett vereség után: "Ha menesztenek, elfogadom."

Én is :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sevilla - Madrid 2-6 :shock: 6. helyezet csapat hazai pályán kap egy laza 6-ost a 2.-tól....izgi spanyol bajnokság. :) Ronaldo 4 gólt lőtt és átvette a vezetést Messi-től.
Ja meg rákaptak a spanyolok is a vasárnap déli meccsre mint az olaszok. Gondolom ott is nagy az a öröm, hogy ebéd időben mehetnek meccset nézni.... :?
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Cupi írta:Sevilla - Madrid 2-6 ,
Ja meg rákaptak a spanyolok is a vasárnap déli meccsre mint az olaszok. Gondolom ott is nagy az a öröm, hogy ebéd időben mehetnek meccset nézni


Vicc, de tényleg!

Ki kell szolgálni az ázsiaiakat!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

nem rég a Valenciát is így oktatták, ők a 3.-ok. :D
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

DSanton39 írta:nem rég a Valenciát is így oktatták, ők a 3.-ok. :D
Nálam a Valencia a bajnok. :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nálam is a 3. helytől kezdődik,de azért az durva,hogy mekkora szakadék van ott a 2. hely után :)
Egyébként a 8. helytől viszont bármelyik bajnokságnál izgalmasabb:)))Hisz a kieső 43 pontos Deportivonál csak 6 ponttal szerzett többet a 8.! Espanyol és csak 4-el a 9.! helyezett Ossasuna .

Egyébként a Real a tegnapi nevetséges 8-1el 102 gólt rúgott a bajnokságban,amiből 41-et C.R. rámolt be.Azért Mouval és az ő védekező focijával ez szép kis termés :lol: (összesen 59 meccsen 148 rúgott-43 kapott gól,ebből C.R.53)

off.:Azért megvan mindenkinek a román bajnokság BL főtáblása?Azt hiszem sok csapatnál kívánságlista első :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: mike »

Vicc ez a spanyol liga, ömlengenek a két sztárcsapatról, mert rúgnak 6-8 gólokat.
Megnézném mondjuk egy Bari vagy Catania ellen hogyan menne....sehogy.
A barca is ezért tudta ilyen tökéletesre fejleszteni a tili-tolis csapatjátékát, mert egész évben hagyják hogy begyakorolják.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

lesz még böjtje ennek Spanyolországban.
amúgy a Bari szétszopatná a Barcát. Gergő mester 3mast ollózna ruhacsipesszel a mellbimbóin
de amúgy biztos nem rúgnának 100 gólt,meg nem 90 feletti pontszámmal hoznák le a szezont.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

92 pontot szerzett José a Reallal, azért elég vicces, mert ezzel a spanyolon kívül minden bajnokságban 1. helyen végzett volna (igen tudom, nem minden bajnokság 20 csapatos, de arányában akkor is meglett volna), többen meg már az elküldéséről beszélnek. Azért a kupát csak megnyerték, és bl-ben is tovább jutottak mint az elmúlt 8-9 évben bármikor. Nagyon kíváncsi vagyok következő szezonban mire lesz képes.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát Kun Agüero valószínű marad Madridba csak a másik csapatba teszi át a székhelyét,azért ez megnyugtat lehet h eret vágtam volna magamon ha Juvéba,Milanba tartana (őket szóba hozták vele)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Stankov írta:Hát Kun Agüero valószínű marad Madridba csak a másik csapatba teszi át a székhelyét,azért ez megnyugtat lehet h eret vágtam volna magamon ha Juvéba,Milanba tartana (őket szóba hozták vele)

miből lenne nekik rá?
kicsit túlsztárolt a srác
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

hvmetal írta:
Stankov írta:Hát Kun Agüero valószínű marad Madridba csak a másik csapatba teszi át a székhelyét,azért ez megnyugtat lehet h eret vágtam volna magamon ha Juvéba,Milanba tartana (őket szóba hozták vele)

miből lenne nekik rá?
kicsit túlsztárolt a srác

Ha Agüero, megy tuti nem megy a Realba ekkora szarláma nem lehet, tavaly vagy előtte folyton velünk hozták szóba volt ilyen hír is, hogy Maradona tanácsolta neki ha elmegy hozzánk jöjjön, én nem bánnám. :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Igazad van jdanika mégsem akkora szarláma :lol: eddig egyetlen csapat tett felé lépéseket és az a gyuve!nem tudom lenne rá pénzük remélem nincs
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Itthon újra itthon :)

Off.Kösz ezt a hetet a kedvenc országomban,felejthetetlen marad! :)

Hú,minden sárga...

Aguero meg a a Real,de egyébként egy ilyen köcsög tökfilkónak helye sincs a csapatban.Emlékszem milyen kis szarcsimbók volt amikor odament :
Most meg : Azt nyilatkozza,hogy rosszul van az Atleticotól. :? Megértem ,hogy menni akar,de egy kicsit tisztelhetné azt a klubot
van egy olyan érzésem egyébként,hogy nem a másik fővárosi klubnál köt ki...

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/at ... 41?nocache
Válasz küldése