Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Tombi1986 írta: 2022.12.10. 10:31
interfan írta: 2022.12.10. 10:09
Inter101 írta: 2022.12.10. 09:55 Régebben Argentínanak szurkoltam ennek a csapatnak azonban nem tudok, tele van hentes és mészárossal!
Reménykedtem egy Brazil- Francia döntőben, az már nem lesz, így úgy gondolom sima Francia győzelem várható a végén. Aztán lehet hogy az angolok vagy a portugálok másképp gondolják! :D
Undorito banda ahogy van...
Nem gondoltam kepes valaki a Nemeteket nagykepesugben es unszimpatiaban felulmulni.
Hat ezeknek sikerult...
- Ahogy szimulaltak, dobaltak magukat
- Ahogy meszaroltak utottek rugtak ahol tudtam
- Amit Paredes muvelt
- Az unneples Messinek a tizengegyesnel
- Ahogy a gyoztes tizi pillanataban a Hollandok fele fordultak
- Ahogy Messi csendre intette Van Gaalt es Davidsot
- Ahogy ez a fereg Martinez kapus unnepelt felmeztelenul a Hollandok elott, es a "2 is meg... titeket" szimpatikus szolasa
- Messi interju ahogy magyaraz a vilagur magasagabol a Holland jatekosnak

Undorito az egesz...
Nyerni es vesziteni is tudni kell a sportban, ehhez kell egy kis alazat, hat ezeknel ez nincs meg.

Na mindegy.
Birok befogjak sajnos nyomni oket a Dontobe, "Messi a valaha volt legjobb", VB-t kell vele nyeretni, de cafoljanak ram a Horvatok, barcsak.

Nem tudom, en ezt a Francia-Deschamp kapcsolatot megfaradtnak erzem.
VB gyoztes szint, de ugy erzem nem lesz meg az edzo miatt.
En a Franciak helyeben mar Zidanenal vagtam volna neki a VB-nek.
Arra mit mondasz, amikor Lautaro ment 11-est rúgni (összes argentin játékosnál ugyanezt csinálták), hogy körbe vette négy holland játékos és folyamatosan piszkálták mi közben sétált a kapu felé.
Az is milyen fura, hogy a hollandoknak is több balhés mérkőzéseik voltak:
- 2006: Portugália - Hollandia
- 2010: Spanyolország - Hollandia

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Arról nem beszélve, hogy a fricska megy oda-vissza folyamatosan. sokszor játszottak egymás ellen, ez miatt is csodálatos sport a labdarúgás, rengeteg érzelmeket hozz a felszínre.
https://www.youtube.com/watch?v=p5G4FyefFqg
Itt a video.Arra semmit nem mond Interfan mert éppen az Argentinok érzett elfogult ellenszenvét fröcsögi fel napi ötször a fórumra. Nekem sem tetszik a Messi mánia,de mindegyik tizenegyes amit befújtak jogos volt.Minden meccsen mégha nem is brilllozva,de jobbak voltak mint az aktuális ellenfél. Amúgy meg bármennyire is szimpatikusak a horvátok meg Marokkó is azért mindenki a sztárokra kiváncsi ihy jelen pillanatban a legnagyobb esélye egy Argentin-Francia döntőnek van.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.12.10. 12:15
Tombi1986 írta: 2022.12.10. 10:31
interfan írta: 2022.12.10. 10:09

Undorito banda ahogy van...
Nem gondoltam kepes valaki a Nemeteket nagykepesugben es unszimpatiaban felulmulni.
Hat ezeknek sikerult...
- Ahogy szimulaltak, dobaltak magukat
- Ahogy meszaroltak utottek rugtak ahol tudtam
- Amit Paredes muvelt
- Az unneples Messinek a tizengegyesnel
- Ahogy a gyoztes tizi pillanataban a Hollandok fele fordultak
- Ahogy Messi csendre intette Van Gaalt es Davidsot
- Ahogy ez a fereg Martinez kapus unnepelt felmeztelenul a Hollandok elott, es a "2 is meg... titeket" szimpatikus szolasa
- Messi interju ahogy magyaraz a vilagur magasagabol a Holland jatekosnak

Undorito az egesz...
Nyerni es vesziteni is tudni kell a sportban, ehhez kell egy kis alazat, hat ezeknel ez nincs meg.

Na mindegy.
Birok befogjak sajnos nyomni oket a Dontobe, "Messi a valaha volt legjobb", VB-t kell vele nyeretni, de cafoljanak ram a Horvatok, barcsak.

Nem tudom, en ezt a Francia-Deschamp kapcsolatot megfaradtnak erzem.
VB gyoztes szint, de ugy erzem nem lesz meg az edzo miatt.
En a Franciak helyeben mar Zidanenal vagtam volna neki a VB-nek.
Arra mit mondasz, amikor Lautaro ment 11-est rúgni (összes argentin játékosnál ugyanezt csinálták), hogy körbe vette négy holland játékos és folyamatosan piszkálták mi közben sétált a kapu felé.
Az is milyen fura, hogy a hollandoknak is több balhés mérkőzéseik voltak:
- 2006: Portugália - Hollandia
- 2010: Spanyolország - Hollandia

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Arról nem beszélve, hogy a fricska megy oda-vissza folyamatosan. sokszor játszottak egymás ellen, ez miatt is csodálatos sport a labdarúgás, rengeteg érzelmeket hozz a felszínre.
https://www.youtube.com/watch?v=p5G4FyefFqg
Itt a video.Arra semmit nem mond Interfan mert éppen az Argentinok érzett elfogult ellenszenvét fröcsögi fel napi ötször a fórumra. Nekem sem tetszik a Messi mánia,de mindegyik tizenegyes amit befújtak jogos volt.Minden meccsen mégha nem is brilllozva,de jobbak voltak mint az aktuális ellenfél. Amúgy meg bármennyire is szimpatikusak a horvátok meg Marokkó is azért mindenki a sztárokra kiváncsi ihy jelen pillanatban a legnagyobb esélye egy Argentin-Francia döntőnek van.
Kerdeztel Festa, akkor beszelek rola szivesen.

Lengyelek elleni tizit jogosnak mondani azert eros...
Amit a Szaudiak ellen nyomott veluk a biro, az a VB legalja volt.

Nagyon jo hogy van 1 amit fellehet hozni, cserebe van 5 Messinel es a fereg Paredes meg Martinez kapusnal.

5 vs 1 nem az igazi...

Sot mi tobb 6 vs 1, mert a gyoztes tizi utan is mit csinaltak az Argentinok egybol.
Ha annyi lett volna a Lautaro szitu miatt, szerintem nem lenne ember aki szolna barmit.
1 vs 1.
De ez nem igy volt, cserebe volt 5 gyongyszem.

Nalam a sport nem ez, nagyon nem:

https://m.youtube.com/watch?v=xRG93E4rsUs

https://m.youtube.com/watch?v=IFbBn8jawnA

https://m.youtube.com/shorts/Bih5Gv2Xklw

https://m.youtube.com/watch?v=w1MCtPQEp30

https://m.youtube.com/watch?v=vOj2SdnBcFw

https://m.youtube.com/watch?v=qTiPPqVaaQU


Nalam ez nem a sport, ha mar a videoknal jarunk...
Megye 2-be a faluszeli rangadon az, de akik peldakepek, akiket egy Vilag nez, es gyerekek millio tartanak peldakent maguk elott, azok nem viselkedhetnek ugy mint a legrosszabb jozsefvarosi "ertelmiseg" tagjai az en ertekrendem szerint.
Gratula Messi, megmutattad...
Persze biztos van akinek ez szimpatikus, szive joga, mint ahogy az is, ha valakinek ez nem szimpatikus.

De kinek mi, emberek vagyunk, maskepp latjuk.
Valakinek ez a sport, valakinek nem.

Ez az idezem leirja amit En gondolok:

"hiába az óriási tét, nem feltétlenül kell kivetkőzniük magukból a sportembereknek..."

Meltosaggal nyerni, vesziteni, es a foldon maradni alazattal sportemberkent.
A Horvatok ezt megmutattak hogyan is kell, az Argentinok pedig megmutattak hogyan is nem kell, a valaha elt legjobb Messivel az elen, akiknek arca akkora hogy mar a holdon jar.
Es akkor a fetrengesekrol, szimulalasokrol, valamint az osszevissza rugdosarol amit a henteseik csinaltak nem is beszeltem.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

En a meccs elot meg az argentinoknak szurkoltam aztan a meccs alatt ez fordult bennem egy jonagyot. Mar attol is felment bennem a pumpa hogy ha messi elesik az biztos be van fujva. Attol fuggetlenul hol tortent az esés. Nekem is sok amit nyomtak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2022.12.10. 14:21 En a meccs elot meg az argentinoknak szurkoltam aztan a meccs alatt ez fordult bennem egy jonagyot. Mar attol is felment bennem a pumpa hogy ha messi elesik az biztos be van fujva. Attol fuggetlenul hol tortent az esés. Nekem is sok amit nyomtak.
En regen nagyon szerettem Argentinat a mi legendaink miatt.
De mar akkor elkezdodott ez a Messi "kultusz", emlekezzunk a 2010-es VB-re is.

Ezt az embert meg nehez minositeni, minositi magat, most is legujabb gyongyszem a "dugd fel a seggedbe" mondata a valaha elt legjobb Messinek.

Na mindegy, ez van, remelem kedden a Horvatok tanitanak egy kis tiszteletet es alazatot nekik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CR ideje lejart ugynezki, most is csak pad...

Kivancsi vagyok Marokko eltudja e rontani a Portugalok jatekat, vagy a Marokkoi szurkolok brutalis hangulata befolyasolja e oket.
Vannak azert jo kis jatekosok a Portugaloknal.

Nehez tippelni, talan a Portugalok behuzzak.
Este viszont nalam total 50-50 a Francia-Angol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Horvat focicsoda utan, itt a Marokkoi.
Ez valami egeszen dobbenetes es hihetetlen.
Marokkot a csoportbol sem gondoltak a fogadoirodak tovabbjut, erre VB elodontot jatszik.
Belgak, Horvatok, Spanyolok, Portugalok maguk moge utasitva, legyozve, es 0 golt kapva, ezt nem lehet felfogni.
Marokko VB elodontobe.
Megdobbento...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.12.10. 17:59-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.12.10. 17:56 Horvat focicsoda utan, itt a Marokkoi.
Ez valami egeszen dobbenetes es hihetetlen.
Marokkot a csoportbol sem gondoltak a fogadoirodak tovabbjut, erre VB elodontot jatszik.
Belgak, Horvatok, Spanyolok, Portugalok maguk moge utasitva, legyozve, es 0 golt kapva.
Marokko VB elodontobe.
Megdobbento...
Én már nekik drukkolok! Hajrá Marokkó! :clap:
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Undorító volt az esti meccs. Még jó, hogy ez a nagyképű holland csapat kiesett. El sem kezdődött a meccs, de már tolták ezeket a hülye nagyképű szövegeket, végig ingerelték az argentínokat. Na nem, mintha nekik lehetne szurkolni...
A horvátok és a marokkóiak megmutatták, hogy ez még mindig csapatsportág és ez számít igazán.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a Marokkó a világ 7. Csodája.Találnak 1 gólt,és védekeznek foggal körömmel.Kicsit a Görög EB győztes csapat ugrik be,ők ugyanezt csinálták.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.12.10. 17:59
interfan írta: 2022.12.10. 17:56 Horvat focicsoda utan, itt a Marokkoi.
Ez valami egeszen dobbenetes es hihetetlen.
Marokkot a csoportbol sem gondoltak a fogadoirodak tovabbjut, erre VB elodontot jatszik.
Belgak, Horvatok, Spanyolok, Portugalok maguk moge utasitva, legyozve, es 0 golt kapva.
Marokko VB elodontobe.
Megdobbento...
Én már nekik drukkolok! Hajrá Marokkó! :clap:
Vannak meg csodak.
Az meg egyszeruen keptelenseg, hogy Belga, Horvat, Spanyol, Portugalok ellen nem kaptak golt.

Ma mindezt ugy, hogy nem volt a legjobb Marokkoi KH Aguerd, es a Bayern szelsoje Mazraoui.
+ 55 perc utan megserult a CSK KH Saiss.

Remelem en is, hogy az egyik "csoda" folytatodik az elodontobe is.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Durva, hogy pár VB meccs nagyobb indulatokat hoz ki belőletek is, mint akármelyik bajnokink... :) Így is törölgettem már párat tegnap, de a hátralévő meccsekre kérlek, ne essetek egymás torkának, függetlenül attól, hogy ki melyik nemzeti csapattal szimpatizál! Nem szeretnék warnokat kiosztani. Peace!
Kép
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gyonyoru jatek es igazi futball ez a Francia-Angol
meccs.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.12.10. 21:39 Gyonyoru jatek es igazi futball ez a Francia-Angol
meccs.
Én mmár azért nagyon várom a jó kis olasz bajnokinkat. Nekem az lesz az igazi futball. ;) Szar úgy meccset nézni, hogy azon agyalok nem lehetne, hogy mindkét csapat kiessen? :D ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nem ugyanaz mint az Internek szurkolni, de azért én az Inter játékosait itt is preferálom.
Ezért örülök, hogy (Brozovic vs Lautaro) közül egy biztosan a döntőben lesz.

Most az Argentinoknak szurkolok aztán jövő vasárnap után Di Maria,Parades megint rossz csapatban játszik majd.
Ez egy ilyen kivételes helyzet.Mindegy ki kinek szurkol egy hét múlva a döntő után megint mindenki elsőszámú Inter drukker lesz megint.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2022.12.11. 14:34

Most az Argentinoknak szurkolok aztán jövő vasárnap után Di Maria,Parades megint rossz csapatban játszik majd.
Ez egy ilyen kivételes helyzet.Mindegy ki kinek szurkol egy hét múlva a döntő után megint mindenki elsőszámú Inter drukker lesz megint.
Én drukkoltam nekik mindig /sok argentin az Interben, stb./ de amit a hollandokkal közösen nyomtak az nagyon kiábrándító volt..sportszerűség nulla....végén a továbbjutásnál az ellenfél arcába röhögés meg grimaszolás az gusztustalan....tudom, hogy a hollandok is tettek ezért. Írtam is ők is undorítóak voltak. Kiábrándító volt...szóval hajrá Brozo. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dzeko:
Le a kalappal a Horvatok elott, gratulalok nekik.
Ki koztuk a legjobb? A Horvatok csapatkent jok, nem lehet egyenekrol beszelni.
Most el kell hinniuk, hogy megnyerhetik a VB-t.
Nem lehet veletlen, hogy ujra idejutottak.
Brazilia ellen megmutattak mik az igazi csapat.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Cupi írta: 2022.12.11. 15:58
Festa írta: 2022.12.11. 14:34

Most az Argentinoknak szurkolok aztán jövő vasárnap után Di Maria,Parades megint rossz csapatban játszik majd.
Ez egy ilyen kivételes helyzet.Mindegy ki kinek szurkol egy hét múlva a döntő után megint mindenki elsőszámú Inter drukker lesz megint.
Én drukkoltam nekik mindig /sok argentin az Interben, stb./ de amit a hollandokkal közösen nyomtak az nagyon kiábrándító volt..sportszerűség nulla....végén a továbbjutásnál az ellenfél arcába röhögés meg grimaszolás az gusztustalan....tudom, hogy a hollandok is tettek ezért. Írtam is ők is undorítóak voltak. Kiábrándító volt...szóval hajrá Brozo. ;)
Én akkor haragudtam meg az argentínokra, mikor az idióta Maradona padoztatta a triplázó Inter játékosait, ki is zúgtak mint a huzat, plusz Messi miatt sem tudok nekik szurkolni. Szóval hajrá horvátok :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2022.12.11. 19:11 Én akkor haragudtam meg az argentínokra, mikor az idióta Maradona padoztatta a triplázó Inter játékosait, ki is zúgtak mint a huzat, plusz Messi miatt sem tudok nekik szurkolni. Szóval hajrá horvátok :D
Az az egyik fele hogy padoztata, a masik fele hogy parat ki sem vitt, mert eppen Messi ugy rendelkezett.

A Triplazo Interbol ki sem vitte a Cambiasso-Zanetti parost a 2010-es VB-re.
Pedig 2010-ben Cambiassonal jobb KP-t nehezen lehetett talani.
Szerencsetlen Milito osszesen kapott 90 percet...
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.12.11. 19:17
A Triplazo Interbol ki sem vitte a Cambiasso-Zanetti parost a 2010-es VB-re.
Pedig 2010-ben Cambiassonal jobb KP-t nehezen lehetett talani.
Szerencsetlen Milito osszesen kapott 90 percet...
Ezzel maximálisan egyetértek.
Halottról jót vagy semmit, de egy normális edzővel az argentinok 2010-ben simán világbajnokok lehetettek volna.
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Azért amellett sem szabad elmenni, amit CR7-el csinálnak. Az MU-nal meg csak-csak megertem a horribilis fizetese miatt, de a portugal valogatottnal? Lehet a faszit a stilusa miatt nem szeretni, de a kvalitasat megkerdojelezni nem erdemes. Ami itt tortent, az a vilag szegyene volt szerintem...
Tombi1986
Hozzászólások: 1082
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

cuchu11 írta: 2022.12.11. 20:01
interfan írta: 2022.12.11. 19:17
A Triplazo Interbol ki sem vitte a Cambiasso-Zanetti parost a 2010-es VB-re.
Pedig 2010-ben Cambiassonal jobb KP-t nehezen lehetett talani.
Szerencsetlen Milito osszesen kapott 90 percet...
Ezzel maximálisan egyetértek.
Halottról jót vagy semmit, de egy normális edzővel az argentinok 2010-ben simán világbajnokok lehetettek volna.
Maradonat ki sem szabadott volna nevezni, de az Argentin edzőknek mindig vannak defektjeik:
1998: hosszú haja volt Redondonak, Balbo - nem utazhatnak
2002: Batistuta annyit játszott, mint 2010-ben Milito
2006: Zanetti, Samuel
2010: Zanetti, Cambiasso
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.12.11. 20:01
interfan írta: 2022.12.11. 19:17
A Triplazo Interbol ki sem vitte a Cambiasso-Zanetti parost a 2010-es VB-re.
Pedig 2010-ben Cambiassonal jobb KP-t nehezen lehetett talani.
Szerencsetlen Milito osszesen kapott 90 percet...
Ezzel maximálisan egyetértek.
Halottról jót vagy semmit, de egy normális edzővel az argentinok 2010-ben simán világbajnokok lehetettek volna.
Sajnos ott amiota Messi az aki, kb o valogatja ossze a valogatottat, mint az volt eveken keresztul a Barcanal is.
Aki nem tetszik neki, vagy nem a haverja, azt kicsinalja.
Lasd valogatott, lasd Barca.
PSG-nel mar nem megy neki, keves o ahhoz, hogy ott kicsinaljon barkit, ezert mar tavozni is akar...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.12.12. 05:26
cuchu11 írta: 2022.12.11. 20:01
interfan írta: 2022.12.11. 19:17
A Triplazo Interbol ki sem vitte a Cambiasso-Zanetti parost a 2010-es VB-re.
Pedig 2010-ben Cambiassonal jobb KP-t nehezen lehetett talani.
Szerencsetlen Milito osszesen kapott 90 percet...
Ezzel maximálisan egyetértek.
Halottról jót vagy semmit, de egy normális edzővel az argentinok 2010-ben simán világbajnokok lehetettek volna.
Sajnos ott amiota Messi az aki, kb o valogatja ossze a valogatottat, mint az volt eveken keresztul a Barcanal is.
Aki nem tetszik neki, vagy nem a haverja, azt kicsinalja.
Lasd valogatott, lasd Barca.
PSG-nel mar nem megy neki, keves o ahhoz, hogy ott kicsinaljon barkit, ezert mar tavozni is akar...
Az, hogy ezt írják róla bizonyos lapok, meg hogy igaz is, az két különböző dolog.
Biztos van beleszólása neki is, de nem egy személyben dönt ebben biztos vagyok.
Idei szezonja PSG-ben:
Ligue 1 - 13 meccs 7 gól 10 gólpassz
BL - 5 meccs 4 gól 4 gólpassz
Tök jó lenne, ha valamelyik csatárunknak hasonlóan szarul menne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ronaldo Nazario:
Mbappe a vilag legjobb jatekosa, minden meccsen lenyugoz.
O nagyon hasonlit ram.
Elkepesztoen gyors, technikas, pontosan tudja hogyan kell hasznalnia az adottsagait.
Sokan gyorsak es technikasak a futballban, de benne van valami extra, olyan valami ami senki masban.
O a VB legjobb jatekosa.

Szeretnem ha Marokko nyerne a VB-t.
Ahogy vedekeznek, es ahogy tamadnak, oriasi az egyseg kozottuk.
Varazslatos az az orom, amit Afrikanak adtak, ez egy olyan dolog amire csakis a futball kepes.
Franciaorszagot viszont szerintem mar nem tudjak leggyozni.
Francia-Brazil dontot vartam, de sajnos mi Brazilok kiestunk, a Franciak viszont birjak a nyomast.
Brazilia kivalo VB-t jatszott, nagyon keveset hibaztunk, viszont a Horvatok ellen hianyzott a gyilkos oszton.

Messi megerdemelne e a VB gyozelmet?
Mindenki megerdemelne, viszont ez nem egy egyeni, hanem ez egy csapatsport.
Mindenki valtozik az ido mulasaval, a VB megnyeresenek vagya kepes karakter valtozasra is.
Hazudnek ha azt mondanam Argentinat szeretnem, nagyon nagy a rivalizalasa a Brazilok es az Argentinok kozott.
Nagyon nem orulnek ha Argentina nyerne.
Az Argentinok nem jatszanak sem jol, sem szepen.
Nagy akaratuk van a vegso sikerre, agresszivak, kuzdenek, es sokat futnak.

Szerintem Franciaorszag nyeri a VB-t.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2022.12.13. 10:01 Ronaldo Nazario:
Varazslatos az az orom, amit Afrikanak adtak, ez egy olyan dolog amire csakis a futball kepes.
akkora orom volt h europa nagyvarosaiaban a rendorsegnek kellett rendet tenni :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ennyi argentin tizenegyest, mint ami ezen a VB-n van… :)
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2678
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Sajnos ez most megkérdôjelezhetetlen volt.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

gyereeee argentina
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Dan-i-nter írta: 2022.12.13. 20:37 Sajnos ez most megkérdôjelezhetetlen volt.
Igen, tudom. :(
Tombi1986
Hozzászólások: 1082
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

M4-en kötelező a horvátoknak drukkolni :crazy: :shifty: :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2022.12.13. 20:35 Ennyi argentin tizenegyest, mint ami ezen a VB-n van… :)
Melyik nem volt jogos??
Sajnos Alvarez gólokat rúgott és Lautaro teljesen kiszorult a csapatbòl.
Na mindegy talán majd a fináléban az ő góljával nyernek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2022.12.13. 15:12
interfan írta: 2022.12.13. 10:01 Ronaldo Nazario:
Varazslatos az az orom, amit Afrikanak adtak, ez egy olyan dolog amire csakis a futball kepes.
akkora orom volt h europa nagyvarosaiaban a rendorsegnek kellett rendet tenni :D
"
Egy eros, ontudatos nemzet, egy eros vallassal nem fog asszimilalodni.
"
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2022.12.13. 22:04
CsaSzi9294 írta: 2022.12.13. 20:35 Ennyi argentin tizenegyest, mint ami ezen a VB-n van… :)
Melyik nem volt jogos??
Mondtam én, hogy jogtalan volt bármelyik is??
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.12.14. 06:35
Festa írta: 2022.12.13. 22:04
CsaSzi9294 írta: 2022.12.13. 20:35 Ennyi argentin tizenegyest, mint ami ezen a VB-n van… :)
Melyik nem volt jogos??
Mondtam én, hogy jogtalan volt bármelyik is??
Lengyelek ellenit azert nehez teljesen jogosnak itelni. :D :D

De gond egy szal sem, Argentina VB rekord tizenegyest kap, es ezzel a valaha elt legjobb Messi golkiraly lehet.
Mert a tizik nelkul szegeny Messi a fasorban sem lenne Mbappehoz kepest, de meg a 22 eves Alvarez is lekorozne.
Oriasi. :D
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

interfan írta: 2022.12.14. 06:42
CsaSzi9294 írta: 2022.12.14. 06:35
Festa írta: 2022.12.13. 22:04

Melyik nem volt jogos??
Mondtam én, hogy jogtalan volt bármelyik is??
Lengyelek ellenit azert nehez teljesen jogosnak itelni. :D :D

De gond egy szal sem, Argentina VB rekord tizenegyest kap, es ezzel a valaha elt legjobb Messi golkiraly lehet.
Mert a tizik nelkul szegeny Messi a fasorban sem lenne Mbappehoz kepest, de meg a 22 eves Alvarez is lekorozne.
Oriasi. :D
Fasorban se lenne igen a golkiralyi cimnel az lehet, de tegnap pl. a 100millios Gvardiolt etette meg, es futotta le a nala 15 evvel fiatalabb, vb egyik legjobb vedojet es utana szegeny megint nem tudta, hogy merre van arccal. Vagy mondhatnam az ausztraloknak lott elso goljat, azt a labdaatvetelt a 16-oson belul nem sokan csinaljak meg igy.
Nem tudom mit artott neked, de ezen a vb-n ha nem lenne Messi sehol nem lenne ez az argentin valogatott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bali06 írta: 2022.12.14. 07:23
interfan írta: 2022.12.14. 06:42
CsaSzi9294 írta: 2022.12.14. 06:35

Mondtam én, hogy jogtalan volt bármelyik is??
Lengyelek ellenit azert nehez teljesen jogosnak itelni. :D :D

De gond egy szal sem, Argentina VB rekord tizenegyest kap, es ezzel a valaha elt legjobb Messi golkiraly lehet.
Mert a tizik nelkul szegeny Messi a fasorban sem lenne Mbappehoz kepest, de meg a 22 eves Alvarez is lekorozne.
Oriasi. :D
Fasorban se lenne igen a golkiralyi cimnel az lehet, de tegnap pl. a 100millios Gvardiolt etette meg, es futotta le a nala 15 evvel fiatalabb, vb egyik legjobb vedojet es utana szegeny megint nem tudta, hogy merre van arccal. Vagy mondhatnam az ausztraloknak lott elso goljat, azt a labdaatvetelt a 16-oson belul nem sokan csinaljak meg igy.
Nem tudom mit artott neked, de ezen a vb-n ha nem lenne Messi sehol nem lenne ez az argentin valogatott.
Na az a masik, hogy ez a Gvardiol 100m euro.
Persze tehetseg meg minden, de konyorgom 100m...
Ugyanaz mint a Chelsea Fofanaval 81m + 19m bonusz.
Vicc...

Akkor Bastoni meg Skriniar mennyi, 200m?
Masokat meg sem emlitek...

Az nem lehet kerdes, hogy Messi nelkul Argentina sehol sem lenne, de ez a Messi sztarolas es agyon nyomatas az egesz vilag, es a birok altal is nekem sok.
Mar a VB elott minden rola szolt, es az O VB gyozelmerol, utolso esely, majd most, isteni Diego utan most isteni Leo, azota is ez megy, a viselkekedeset meg hagyjuk, mert nalam nem itt kezdodik a sportember.
De ezt szerintem multkor kitargyaltuk.

De ez az egesz Messi mania mar reges-reg elkezdodott, emlekezzunk csak a 2010-es Aranylabdara.
De a 2021-es tavalyi is legalabb akkora komedia, es vilag szegyene volt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.12.14. 06:42
CsaSzi9294 írta: 2022.12.14. 06:35
Festa írta: 2022.12.13. 22:04

Melyik nem volt jogos??
Mondtam én, hogy jogtalan volt bármelyik is??
Lengyelek ellenit azert nehez teljesen jogosnak itelni. :D :D

De gond egy szal sem, Argentina VB rekord tizenegyest kap, es ezzel a valaha elt legjobb Messi golkiraly lehet.
Mert a tizik nelkul szegeny Messi a fasorban sem lenne Mbappehoz kepest, de meg a 22 eves Alvarez is lekorozne.
Oriasi. :D
Nagy az Argentin haterkedés egy Inter fórumon ami azért nekem meglepő.
Messi a harmadik gólnál amit bemutatott arra még mindig nagyon kevesek képesek.
Interfan szerintem te ezeket a meccseket nem is látod,mert már alszol.
Ezt nem gond csak akkor kár írni arról,hogy mit csinálnak vagy nem csinálnak Messiék.

Ahogy írtam vasárnap 19 00 után végre mindenki megint csak Inter drukker lesz!
Már várom.Brozovicnak meg remélem összejön a bronz vélhetően Marokkó ellen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.12.14. 08:39 Interfan szerintem te ezeket a meccseket nem is látod,mert már alszol.
Ezt nem gond csak akkor kár írni arról,hogy mit csinálnak vagy nem csinálnak Messiék.
Ezt sajnos rosszul gondolod.
En sajnos vagy sem, latom az Argentin meccseket, lehet jobb lenne ha nem latnam. :D
Dontonel azert nem probalom ki, hogy nem latom, de majd legkozelebb lehet, igerem a donto utani Argentin meccset nem nezem. :D
Szoval nyugi Festa nem alszok. :D ;)
De koszi. :)

Kitargyaltuk multkor, valakinek ez szimpatikus, valakinek nem.
Nekem sok ez a Messi mania es tultolas nagyon sok mar tobb mint 12 eve megy az egesz vilagon.
2010-es Aranylabdaval kezdve...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

En egyekbent ebben a KO penzugyui helyzetunkben ami most van, es ha total mas jellegu is volt a gond 2010 utan, nem csak azt sajnalom, hogy milyen jatekosokat adtunk el, hanem azt is, hogy milyen jatekosokot nem tudtunk leigazolni a penzhiany vagy ne adja az eg, szakertelem hiany miatt.

Pl nezzuk Del-Amerikat:

Most itt nem a Real fele agyrem 60-80 milliok 16 eves jatekosert temara gondolok.
- Zanetti nemreg mondta el, az Inter is akarta Enzo Fernandezt es Julian Alvarezt, de az Inter penzugyi helyzete miatt nem tudtak fizetni.
Csak 2 legaktualisabb pelda.
- Par eve nalunk is tema volt Nunez, anno 15m-ert ment az Almeriaba.
- G.Jesus uzletet is huztuk halasztottuk, mert nem tudtunk fizetni, vegul elvitte a City elolunk.
- Ott volt Lucas es Paulinho story is.
- Casemirot anno 5m-ert letudtuk volna igazolni.
- Marquinhos anno 7m volt a Romanak.
- Gimenez 0,5m euro
- Dybala 10m-ert ment a Palermoba

Es ez csak par pelda Del-Amerikabol.

Europabol is lehetne ugyanezt hozni.
Marotta megjott, egybol bedobtak Tchouameni nevet hogy figyeli, akarja.
Kesobb kiderult ugynoke altal 8m-t kert a Bordeaux, nem tudtuk kifizetni.
Most hirtelen egy valaki aki eszembe jutott...

Persze vannak nevek akik kerdesesen valtak be mashol (mit kaptam en amikor irtam orulnek a Marotta altal akart DePaulnak), de latjuk mennyi milyen szinten bevallt.
Szinten az elso Marotta nevek kozott volt Romero is
Es itt ismetlem nem a Real fele 60-80m 16 eves jatekosokrol beszeltunk.

Remelem amint megjon az uj tulajdonos (oszinten remelem 2023 nyara), onnantol az ilyen nevek kozul parat kitudunk mi is fogni.
Mert lathatjuk, nem mindig a penz dont el mindent, hiaba a Real igy meg ugy, hanem a szakertelem is legalabb annnyira fontos.
Angeloni nevei regrol, 1-2 Mirabelli nev, vagy Marotta altal megtalalt fiatalok.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.12.14. 08:41
Festa írta: 2022.12.14. 08:39 Interfan szerintem te ezeket a meccseket nem is látod,mert már alszol.
Ezt nem gond csak akkor kár írni arról,hogy mit csinálnak vagy nem csinálnak Messiék.
Ezt sajnos rosszul gondolod.
En sajnos vagy sem, latom az Argentin meccseket, lehet jobb lenne ha nem latnam. :D
Dontonel azert nem probalom ki, hogy nem latom, de majd legkozelebb lehet, igerem a donto utani Argentin meccset nem nezem. :D
Szoval nyugi Festa nem alszok. :D ;)
De koszi. :)

Kitargyaltuk multkor, valakinek ez szimpatikus, valakinek nem.
Nekem sok ez a Messi mania es tultolas nagyon sok mar tobb mint 12 eve megy az egesz vilagon.
2010-es Aranylabdaval kezdve...
Nekem is sok,de szeretnék egy Interes világbajnokot.
Vasárnap este mindenki visszavált majd a kedvenc csapatára az pedig mindenkinél az Inter.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.12.14. 10:34 Vasárnap este mindenki visszavált majd a kedvenc csapatára az pedig mindenkinél az Inter.
Ez igy van, es ez az ami mindennel fontosabb. :)

Barmi is lesz a VB vege, es barki nyeri, remeljuk kevesbe jol teljesito jatekosainkra nem lesz negatival hatassal.
Jol teljesitok (Dumfries + Brozovic) pedig nalunk is hozzak a jo format.
Remeljuk Brozovicnal semmi sulyos a tegnapi.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Szerencsére horvát bronz, tegyük hozzá megérdemelten. Marokkó megint csak nem szegezte a kapuhoz az ellenfelét, úgy látszik ennyit tudnak.

A marokkóiak a meccs után edzőstül a bírónak magyaráztak, úgy látszik nagy részük nincsen messze a gyújtogató patkány szurkolóiktól. Pedig ha valaki magyarázhatott volna, az a horvát csapat amikor Gvardiol-t? buktatták a 16-oson belül és a tizi elmaradt.

Modric meg nagyon durva, hogy ennyi idősen is mennyit dolgozik, anno mikor szóba hozták velünk, emlegettük, hogy már nem fiatal, bőven bőven elfért volna, az olasz iramban még lehet 40 évesen is vígan el lenne. Perisic meg szépen hozta a balhátvéd pozit.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

sly89 írta: 2022.12.17. 18:09 Modric meg nagyon durva, hogy ennyi idősen is mennyit dolgozik, anno mikor szóba hozták velünk, emlegettük, hogy már nem fiatal, bőven bőven elfért volna, az olasz iramban még lehet 40 évesen is vígan el lenne. Perisic meg szépen hozta a balhátvéd pozit.
Lehet Modric esetében is Pintust kell megemlíteni. Mikor velünk szóba hozták, akkor már tényleg lefelé ment a teljesítménye. Ha jól rémlik Pintus valahogy akkor került először a Real-hoz. Utána látványosan megváltozott a fizikai állapota.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Remélem Argentina a kerti törpe Messivel az élen nem nyer VB-t. Nem érdemlik meg, unszimpatikus egy csapat amennyi 11-est kapnak szinte szánalom..úgy látszik Messivel nyeretni akarnak egy VB-t hogy tudjon mivel visszavonulni.
Hajrá Franciaország én nektek szurkolok!
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

matrix23 írta: 2022.12.17. 20:02
sly89 írta: 2022.12.17. 18:09 Modric meg nagyon durva, hogy ennyi idősen is mennyit dolgozik, anno mikor szóba hozták velünk, emlegettük, hogy már nem fiatal, bőven bőven elfért volna, az olasz iramban még lehet 40 évesen is vígan el lenne. Perisic meg szépen hozta a balhátvéd pozit.
Lehet Modric esetében is Pintust kell megemlíteni. Mikor velünk szóba hozták, akkor már tényleg lefelé ment a teljesítménye. Ha jól rémlik Pintus valahogy akkor került először a Real-hoz. Utána látványosan megváltozott a fizikai állapota.
Lehetséges, sajnos Inzaghinak messze nincsenek ilyen emberei, akkor lehet Correa is tobbet ügyetlenkedhetne a pályán.
tomika431 írta: 2022.12.17. 20:13 Remélem Argentina a kerti törpe Messivel az élen nem nyer VB-t. Nem érdemlik meg, unszimpatikus egy csapat amennyi 11-est kapnak szinte szánalom..úgy látszik Messivel nyeretni akarnak egy VB-t hogy tudjon mivel visszavonulni.
Hajrá Franciaország én nektek szurkolok!
Sajnos a franciák se túl szimpatikusak, de én is inkább nekik fogok drukkolni, nem akarom, hogy Messiék megnyerjék úgy a VB-t, hogy nem érdemelték meg. A franciák azért a tétnélküli meccsüket leszámítva teljesítenek, és nem csak tizikből élnek.
Caldee
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.28. 12:00

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Caldee »

tomika431 írta: 2022.12.17. 20:13 Remélem Argentina a kerti törpe Messivel az élen nem nyer VB-t. Nem érdemlik meg, unszimpatikus egy csapat amennyi 11-est kapnak szinte szánalom..úgy látszik Messivel nyeretni akarnak egy VB-t hogy tudjon mivel visszavonulni.
Hajrá Franciaország én nektek szurkolok!
Leszögezem, egyáltalán nem vagyok egy Messi fan, sőt..plusz egyik világeseményen sem szurkoltam még az argentinoknak (Olaszországnak szoktam, vagy nyilván magunknak, ha kijutunk) de nem tudom, hogy ugyanazt a VB-t nézzük-e srácok :) Mindegyik argentin meccset láttam:
Szaudiak ellen nem volt jogos a tizi de ki is kaptak, nem oszt nem szoroz plusz nem beszéltünk Lautaro meg nem adott góljáról.
Mexico ellen sima 2-0.
Lengyelország ellen sem volt jogos a tizi szerintem, de Messi kihagyta, nem oszt nem szoroz plusz aki látta a meccset, tudja, hogy a reális eredmény 6-0 lett volna Lautaroéknak.
Ausztrália ellen 2-1, megérdemelt továbbjutás.
Egyedül a hollandok ellen rezgett a léc, de a narancsok egész meccsen a 80. perc és a rendes játékidő lefújása között játszottak jobban. A maradék cirka (hosszabbítássál együtt) 110 percben lefocizták őket az argentinok.
Horvátok elleni 3-0-nál aki szerint nem volt megérdemelt a továbbjutás, nézzen inkább sakkot. :)
Szóval szvsz. ha ma megverik a franciákat, totálisan megérdemelt a VB cím, és azt mondani, hogy azért mert megnyerették velük..végignézve a fenti meccseket, nem tudom elfogadni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2022.12.17. 21:00
tomika431 írta: 2022.12.17. 20:13 Remélem Argentina a kerti törpe Messivel az élen nem nyer VB-t. Nem érdemlik meg, unszimpatikus egy csapat amennyi 11-est kapnak szinte szánalom..úgy látszik Messivel nyeretni akarnak egy VB-t hogy tudjon mivel visszavonulni.
Hajrá Franciaország én nektek szurkolok!
Sajnos a franciák se túl szimpatikusak, de én is inkább nekik fogok drukkolni, nem akarom, hogy Messiék megnyerjék úgy a VB-t, hogy nem érdemelték meg. A franciák azért a tétnélküli meccsüket leszámítva teljesítenek, és nem csak tizikből élnek.
Annyira de annyira Messirol szol minden, semmi masrol nem olvasni, semmi masrol nem beszel senki, csak Messirol, es Messi VB cimerol.
Csakis errol olvasni, errol szolal meg a "szakertok" 95%-a, es arrol hogy Messi a valaha elt legjobb, es most beeri, sot felulmulja Maradonat.
Fogadoirodaknal is Argentina a favorit.

Ezert Szerintem ezt barhogyan is, de Messi nyeri, es a vilag a labai ele kerul.
Kap egy 110. Aranylabdat, meg egy tizit, golkiralyi cimet, es a valaha elt legjobb cimet.

Nagyon meglepodnek ha nem Messi lenne a Vilagbajnok ma.
Mert ez sajnos vagy sem, Messi VB cime lesz ha lesz, mivel csakis ezzel foglakozik a komplett vilag.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2022.12.17. 18:09 Szerencsére horvát bronz, tegyük hozzá megérdemelten. Marokkó megint csak nem szegezte a kapuhoz az ellenfelét, úgy látszik ennyit tudnak.

A marokkóiak a meccs után edzőstül a bírónak magyaráztak, úgy látszik nagy részük nincsen messze a gyújtogató patkány szurkolóiktól. Pedig ha valaki magyarázhatott volna, az a horvát csapat amikor Gvardiol-t? buktatták a 16-oson belül és a tizi elmaradt.
Marokko nagyot ment, valahol egy "csoda" volt amit csinalnak, es dobbenetes hangulat volt a meccseiken.

Viszont "szimpatikus" Nekem biztosan nem lett az amit pl tegnap csinaltak.
Az ahogy a birot letamadtak az nagyon durva volt, mikozben ezek profi jatekosok...

Tobbszor irtam mar, a gyozelmet es a vereseget is meltosaggal kell tudni kezelni Szerintem.
Na ez nekik nem ment tegnap...
Szurkoloiknak meg nem ment 1x sem Egesz Nyugat Europa szerte, de az mar egy masik tortenet es tragedia.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.12.18. 06:32
sly89 írta: 2022.12.17. 21:00
tomika431 írta: 2022.12.17. 20:13 Remélem Argentina a kerti törpe Messivel az élen nem nyer VB-t. Nem érdemlik meg, unszimpatikus egy csapat amennyi 11-est kapnak szinte szánalom..úgy látszik Messivel nyeretni akarnak egy VB-t hogy tudjon mivel visszavonulni.
Hajrá Franciaország én nektek szurkolok!
Sajnos a franciák se túl szimpatikusak, de én is inkább nekik fogok drukkolni, nem akarom, hogy Messiék megnyerjék úgy a VB-t, hogy nem érdemelték meg. A franciák azért a tétnélküli meccsüket leszámítva teljesítenek, és nem csak tizikből élnek.
Annyira de annyira Messirol szol minden, semmi masrol nem olvasni, semmi masrol nem beszel senki, csak Messirol, es Messi VB cimerol.
Csakis errol olvasni, errol szolal meg a "szakertok" 95%-a, es arrol hogy Messi a valaha elt legjobb, es most beeri, sot felulmulja Maradonat.
Fogadoirodaknal is Argentina a favorit.

Ezert Szerintem ezt barhogyan is, de Messi nyeri, es a vilag a labai ele kerul.
Kap egy 110. Aranylabdat, meg egy tizit, golkiralyi cimet, es a valaha elt legjobb cimet.

Nagyon meglepodnek ha nem Messi lenne a Vilagbajnok ma.
Mert ez sajnos vagy sem, Messi VB cime lesz ha lesz, mivel csakis ezzel foglakozik a komplett vilag.
Legtöbbször pont az a csapat nem nyer akit a legnagyobb esélyesnek tartanak. Mondjuk én nem érzem azt hogy ma Argentina VB győztes lesz nálam Francia siker lesz vagyis úgy érzem. Emlékszem a 98-as VB döntőre ahol sokan Brazil sikert vártak Franciaország ellen majd nem az lett most is ilyesmi érzésem van. Messi ide vagy oda de Francia sikerre számitok
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2022.12.18. 06:39
sly89 írta: 2022.12.17. 18:09 Szerencsére horvát bronz, tegyük hozzá megérdemelten. Marokkó megint csak nem szegezte a kapuhoz az ellenfelét, úgy látszik ennyit tudnak.

A marokkóiak a meccs után edzőstül a bírónak magyaráztak, úgy látszik nagy részük nincsen messze a gyújtogató patkány szurkolóiktól. Pedig ha valaki magyarázhatott volna, az a horvát csapat amikor Gvardiol-t? buktatták a 16-oson belül és a tizi elmaradt.
Marokko nagyot ment, valahol egy "csoda" volt amit csinalnak, es dobbenetes hangulat volt a meccseiken.

Viszont "szimpatikus" Nekem biztosan nem lett az amit pl tegnap csinaltak.
Az ahogy a birot letamadtak az nagyon durva volt, mikozben ezek profi jatekosok...

Tobbszor irtam mar, a gyozelmet es a vereseget is meltosaggal kell tudni kezelni Szerintem.
Na ez nekik nem ment tegnap...
Szurkoloiknak meg nem ment 1x sem Egesz Nyugat Europa szerte, de az mar egy masik tortenet es tragedia.
Kimutatták a foguk fehérjét, remélem eltiltanak pár játékost és az edzőjüket is. Nem értem min háborodtak fel, ha a győzelemért többet tevő horvátok megkapják a tizit, akkor az utolsó 20 perc tétnélküli lett volna. Valamiért ők mégis tudtak a focival foglalkozni.
Marokkón meg látszik, hogy 2 dologhoz értenek, tömörülni hátul és gyorsak de ezzel ki is fújt a válogatottjuk. Szerintem ezt a 4. helyet is becsüljék meg mert nem hiszem hogy egy ideig ilyen helyezést érnek el VB-n.
Válasz küldése