Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Legoemberhajú írta:Nem tudom, ki mennyire követi a honi labdarúgást, de amit az mlsz művel mostanában az elképesztő és megmagyarázhatatlan. Mint Diósgyőr szurkoló, én elfogult vagyok a témában, de azért az jelent valamit, ha már lassan minden szurkolótábornál kiverik a biztosítékot.

én nem vagyok DVTK szurkoló, de Szivics féléves eltiltása baromi eltúlzott ítélet volt. (túl hosszú és főleg hogy nem csak a meccseken nem ülhet a padon, de edzéseket sem tarthat. ilyen ítéletet egyébként nem tudom hogy hozhatnak, mióta MLSZ rendezvény a DVTK edzése? vagy az EL selejtező? ha nem az Újpest indul)
másrészt szokás szerint nem egyenlő a mérce, Gomes legalább 3x kelt ki az bírók ellen nyilatkozataiban a szezon során. (bár tény kevésbé volt drasztikus, és konkrét)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DSanton39 2014.05.28. 19:44-kor.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Azért tiltották el, mert elmondta a véleményét???

Nem láttam a meccset, de célozgatott már más is ilyenekre.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Kádár 4 (!!!) meccses eltiltása is érthetetlen. Persze arról nagyokat hallgatnak, hogy a bírók mit művelnek a meccseken (és még csodálkoznak, hogy nem lesz magyar bíró a vb-n).
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Legoemberhajú írta:Kádár 4 (!!!) meccses eltiltása is érthetetlen. Persze arról nagyokat hallgatnak, hogy a bírók mit művelnek a meccseken (és még csodálkoznak, hogy nem lesz magyar bíró a vb-n).

erről nem is hallottam még. a kupadöntő miatt?

így a szezont nézve, ha díjaznák a legnagyobb csaló bírót, Iványi kapná a címet, tiszta meccsére nem emlékszem.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:
Legoemberhajú írta:Kádár 4 (!!!) meccses eltiltása is érthetetlen. Persze arról nagyokat hallgatnak, hogy a bírók mit művelnek a meccseken (és még csodálkoznak, hogy nem lesz magyar bíró a vb-n).

erről nem is hallottam még. a kupadöntő miatt?

így a szezont nézve, ha díjaznák a legnagyobb csaló bírót, Iványi kapná a címet, tiszta meccsére nem emlékszem.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-elfogadhatatlannak-tartjak-kadar-sulyos-eltiltasat-2338851
Ne mondj olyat, hogy csaló bíró, mert még eltiltanak a fórumozástól fél évre... :twisted: :D
Egyébként a csaló bíró versenyben jó pár induló lenne még... :roll:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a Debrecen erre a bajnokavatóra nem lehet nagyon büszke, de a bírók itt is megtették a magukét.

őszintén szólva nem tudom ki érdemelte volna meg jobban, a DVSC vagy a Győr, a jelenlegi szabályok szerint a DVSC a bajnok, de egymás elleniben a Győr jobb volt.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:a Debrecen erre a bajnokavatóra nem lehet nagyon büszke, de a bírók itt is megtették a magukét.

őszintén szólva nem tudom ki érdemelte volna meg jobban, a DVSC vagy a Győr, a jelenlegi szabályok szerint a DVSC a bajnok, de egymás elleniben a Győr jobb volt.
Valóban, ha még 2 hétig tart a bajnokság, akkor az ETO behúzza. A bíráskodás pedig ismételten vicc volt. Arra leszek kíváncsi, hogy Puhl hogyan próbálja majd ezt is kimagyarázni a színvonalas Harmadik Félidőben ma este :roll:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ir-2355505

Vicc ez a magyar NB1 ahova a már nyugdíjas Rocchit visszahívták.
Szakadjon le a szemem ha egy bajnokit is végig nézek.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Festa írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchi-es-cribari-egy-evre-irhat-ala-sajtohir-2355505

Vicc ez a magyar NB1 ahova a már nyugdíjas Rocchit visszahívták.
Szakadjon le a szemem ha egy bajnokit is végig nézek.

ő még így is erősítés.. mondjuk a koncepciót nem értem, eddig a Haladás a magyar labdarúgókra, többnyire fiatalokra épített, ez szimpatikus volt.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:
Festa írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchi-es-cribari-egy-evre-irhat-ala-sajtohir-2355505

Vicc ez a magyar NB1 ahova a már nyugdíjas Rocchit visszahívták.
Szakadjon le a szemem ha egy bajnokit is végig nézek.

ő még így is erősítés.. mondjuk a koncepciót nem értem, eddig a Haladás a magyar labdarúgókra, többnyire fiatalokra épített, ez szimpatikus volt.

Valóban elég furcsa, hogy a magyar játékosokra nincs pénz, Rocchira pedig van...(Kíváncsi vagyok az Oscar díjas Radó így marad-e)
De az NB1 igenis jó, persze, ezer sebből vérzik, kezdve az MLSZnél, de ki kell menni a stadionba és szurkolni. Bármennyire is szeretem az Intert, nálam csak a második csapat. Ha továbbjutott volna a Diósgyőr és összesorsolták volna a két csapatot, tiszta szívemből szurkoltam volna nekik, hiába az Inter az ellenfél.

Egyébként holnap pont Diósgyőr-Haladás, még Rocchi nélkül (pedig egy Intert is megjárt támadó ritkán jár Miskolcon :lol: ). Bízom a hazai sikerben ;)
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

A Fradi-Chelsea mérkőzés utáni edzői interjúkat nem tudom figyeltétek e, de a felkészületlen riporter és a tolmács is botrányos volt. José konkrétan pislogott, hogy ez most mi akar lenni... Egyszerre volt nagyon vicces és elképesztően kínos :oops: :lol:

Egyébként szembetűnő volt a Fradinál, hogy egyedül Gera (a kora ellenére) az, aki tud focizni. Labda nélkül is folyamatosan mozgásban volt, a PL-ben megszokhatta, míg a többiek csak álltak és vártak.

(a meccset egyébként 2-1-re megnyerte a Chelsea)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

jajj, hát elképesztő volt, megkérdezi Josét a portugál játékosnevelésről, meg milyen volt az ellenfél. :D

bár lightosra vette a CFC, de azért Torres-Drogba kettős -jelenlegi állapotukban- nem tűnik egy nagy eresztésnek. őszintén nem tudom hogy akar mondjuk velük BL-t nyerni. Diego Costa az egyetlen értékelhető csatáruk.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:jajj, hát elképesztő volt, megkérdezi Josét a portugál játékosnevelésről, meg milyen volt az ellenfél. :D

bár lightosra vette a CFC, de azért Torres-Drogba kettős -jelenlegi állapotukban- nem tűnik egy nagy eresztésnek. őszintén nem tudom hogy akar mondjuk velük BL-t nyerni. Diego Costa az egyetlen értékelhető csatáruk.
Igen, és Diego Costa finoman szólva sincs formában még.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Legoemberhajú írta:
DSanton39 írta:jajj, hát elképesztő volt, megkérdezi Josét a portugál játékosnevelésről, meg milyen volt az ellenfél. :D

bár lightosra vette a CFC, de azért Torres-Drogba kettős -jelenlegi állapotukban- nem tűnik egy nagy eresztésnek. őszintén nem tudom hogy akar mondjuk velük BL-t nyerni. Diego Costa az egyetlen értékelhető csatáruk.
Igen, és Diego Costa finoman szólva sincs formában még.


elég ha májusra abban lesz.
Emlékszem én még 2009 őszére, amikor a Dinamo Kijev ellen a 85. percben vesztésre állunk, úgy hogy igazából nyernünk kellett és aztán micsoda szezon lett belőle :)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchiek-tul-az-orvosin-de-nem-irtak-ala-2356713

"Tommaso Rocchi és Emílson Cribari is sikeresen túl van az orvosi vizsgálatokon a csapatnál, de még egyikük sem írt alá"

Biztos elfáradtak...
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Süti írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchiek-tul-az-orvosin-de-nem-irtak-ala-2356713

"Tommaso Rocchi és Emílson Cribari is sikeresen túl van az orvosi vizsgálatokon a csapatnál, de még egyikük sem írt alá"

Biztos elfáradtak...

ez egy vicc, de komolyan, mi szüksége van rájuk a Haladásnak, nincs nagy stadionjuk, amit sztárokkal meg kellene tölteni, így profitálni biztos nem fognak a dologból, a játékerő amit képviselnek is kérdéses, Cribarit sokat nem láttam játszani, de Rocchit ismerjük, azért nem egy Klose..
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:
Süti írta:http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchiek-tul-az-orvosin-de-nem-irtak-ala-2356713

"Tommaso Rocchi és Emílson Cribari is sikeresen túl van az orvosi vizsgálatokon a csapatnál, de még egyikük sem írt alá"

Biztos elfáradtak...

ez egy vicc, de komolyan, mi szüksége van rájuk a Haladásnak, nincs nagy stadionjuk, amit sztárokkal meg kellene tölteni, így profitálni biztos nem fognak a dologból, a játékerő amit képviselnek is kérdéses, Cribarit sokat nem láttam játszani, de Rocchit ismerjük, azért nem egy Klose..

A Haladásból még így is kiemelkedhetnek :lol: Egyébként ez azt valószínűsíti, hogy Radót eladják.
Kíváncsi vagyok viszont, hogy Rocchiék hogyan fognak alkalmazkodni a Haladás sunyi stílusához...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Legoemberhajú írta:A Haladásból még így is kiemelkedhetnek


Ez lesz majd érdekes, hogy mennyire lesz majd szembetűnő Rocchi-ék képzettségbeli fölénye.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

na ennyit erről.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchirol-meg-nem-dontottek-cribari-hazatert-2357747
Rocchi is szépen haza fog menni. bár megmondom őszintén fogalmam sincs kinek és miért jutottak ők az eszébe, mert ha még a Honvéddel hozták volna szóba őket érteném, de egy szín magyar csapatnál...

Radó meg lehet Fradista lesz. napokon belül kiderül.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:na ennyit erről.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/haladas-rocchirol-meg-nem-dontottek-cribari-hazatert-2357747
Rocchi is szépen haza fog menni. bár megmondom őszintén fogalmam sincs kinek és miért jutottak ők az eszébe, mert ha még a Honvéddel hozták volna szóba őket érteném, de egy szín magyar csapatnál...

Radó meg lehet Fradista lesz. napokon belül kiderül.
Én sem értem, hogy kinek a fejében fordult meg egyáltalán a szerződtetésük... Radó pedig vitathatatlanul tehetséges, de sürgősen le kell vetkőznie ezt a viselkedést a pályán, mert amit a Halinál tolerálnak (elvárnak?), azt máshol nem fogják.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tényleg nem értem ezt a Rocchi-Haladás dolgot.
Adott egy fiatalokra építő csapat, abszolút nem passzol a képbe egy kiégett és kiöregedett külföldi.
Még ha legalább egy Mauriról, Floccariról lenne szó, akik azért még tűzközelben vannak, de ez így...
És egy ilyen profilú csapat azon agyal egy hónapja hogy fizessék e és hozzák e Rocchit, a megváltót.
Itt is látszik mennyire gáz volt mikor elhozta hozzán Branca és Ausilio.
Utána kérői: Padova és Haladás...
Bohózat.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Közben hivatalos, december 31-ig ír alá. A fizetését szponzor állja, nem tudom miért jó nekik, bár tény, hogy beszélnek a dologról, ami reklám.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Legoemberhajú írta:Közben hivatalos, december 31-ig ír alá. A fizetését szponzor állja, nem tudom miért jó nekik, bár tény, hogy beszélnek a dologról, ami reklám.

nem akarok megbántani senkit aki szombathelyi itt a fórumon, de azért a Haladás mégsem egy Fradi/Debrecen hogy tömegek kimennek meccsre (nincs is nagy lelátó sem) és egy nagyobb név mezeiből sokat eladnának hogy visszajönne a pénz. persze értem hogy nem a klub hanem szponzor fizeti, de ki ilyen őrült Rocchi rajongó? :D gyanítom a rá szánt pénzből 2 top magyar spílert tudnának igazolni, fizetéssel együtt.

az meg külön komédia hogy délelőtt még arról szóltak a cikkek hogy Artner nem javasolja leigazolásra az edzések alapján, délutánra már hivatalos. állítólag meggondolta magát. hát persze.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

„Ha valóban nem kerül egy forintba sem, maradhat a klubnál” – vonta meg a vállát Rocchi kapcsán a Nemzeti Sport megkeresésére a Haladás vezetőedzője, Artner Tamás.

„Ha ez boldogabbá teszi a nézőket, rajtam ne múljon. Ugyanakkor szakmailag továbbra sem tartom indokoltnak a szerződtetését, csak akkor küldöm pályára, ha valóban segíteni tud nekünk” – tette hozzá a szakember.

A szombathelyi klub ügyvezetője, Tóth Miklós ugyanakkor örül a csatár szerződtetésének.

„Örülök, hogy hozzánk került, bízom benne, hogy erősítést jelenthet – mondta a sportvezető. –Tudom, hogy jelenleg nincs megfelelő állapotban, ám remélem, hogy a szakmai stáb a válogatott szünetben képes lesz orvosolni a problémát. Azért mégiscsak több, mint háromszáz olasz élvonalbeli mérkőzés áll a háta mögött, lehet, hogy csak csereként, de segíthet a csapatnak.”

forrás: NSO

csak gratulálni tudok az ügyvezetőnek.. :D
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

a magyar Ausilio :lol:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

és Del Piero inkább Delhit választotta Budapest helyett :lol:
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

DSanton39 írta:és Del Piero inkább Delhit választotta Budapest helyett :lol:
Várható volt, szerintem Kispesten sem gondolta komolyan senki a dolgot... :lol:
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Mese nincs: eltolódtak. :)
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Süti írta:Mese nincs: eltolódtak. :)

Botrány... már nem is idegesítem magam a válogatottal. Nem tudom mire gondoltak, mikor kinevezték Pintért, de illik az MLSZ többi remek döntéséhez :(
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Legoemberhajú írta:
Süti írta:Mese nincs: eltolódtak. :)

Botrány... már nem is idegesítem magam a válogatottal. Nem tudom mire gondoltak, mikor kinevezték Pintért, de illik az MLSZ többi remek döntéséhez :(

ezt a meccset már csak neten néztem, de bár ne tettem volna. az mondjuk meglepett hogy a drága jegyárak mellett egész sokan voltak kint. az biztos hogy a következő hazain, amikor már szurkolói kártya is kötelező lesz, fele ennyien se lesznek.
Pintér túl sokat nézte a VB-t, meg lehet becsúszott egy-két Inter felkészülési meccs is a nyáron, hogy beleszeretett a 3-5-2-be. régóta nézek futballt, de nem emlékszem hogy valaha láttam volna Magyar válogatottat 3 védővel játszani. na persze nem ezért lett az az eredmény ami, hanem a játéktudás, a hozzáállás, a futóteljesítmény hiánya volt inkább a döntő.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Legoemberhajú írta:
Süti írta:Mese nincs: eltolódtak. :)

Botrány... már nem is idegesítem magam a válogatottal. Nem tudom mire gondoltak, mikor kinevezték Pintért, de illik az MLSZ többi remek döntéséhez :(


https://www.youtube.com/watch?v=6t36CYi6IR0
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Na Pintért ki is vágták :lol: Vicc az egész,minek lett kinevezve?
Magyar edző,magyar edző magyar edző mást sem hallani médiától aztán tessék itt van(nak) aztán kiderül h egy épkézláb taktikát-felállást nem tudnak kiszenvedni magukból.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Stankov írta:Na Pintért ki is vágták :lol: Vicc az egész,minek lett kinevezve?
Magyar edző,magyar edző magyar edző mást sem hallani médiától aztán tessék itt van(nak) aztán kiderül h egy épkézláb taktikát-felállást nem tudnak kiszenvedni magukból.
és a legszebb, hogy Csányi lenyilatkozta, hogy nem érzi magát hibásnak a kialakult helyzet miatt... szánalmas :x
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

KÁOSZ.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

4-2-3-1 egy vkp egy szervező kk bravó Dárdai.Ez kell.Ebből lehet építkezni...
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a második félidő már emészthető volt. de még mindig nagyon gáz szerintem, hogy a támadásoknál egymás után 3 pontos passzunk nagyon ritkán van. ezt figyelembe véve bravúr eredményt értünk el.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

"Már Newcastle-mezben pózol a korábbi Anderlecht-csatár
A szerb Alekszander Mitrovicsért 18,5 millió eurót fizettek a belgáknak."

Index



Valaki mondja már el nekem ,hogy a világ legjobb csapatai miért vannak tele horvát illetve szerb játékosokkal miközben nálunk egy Dinamo Moszkva meg Hoffenheim a csúcs? Ott se költenek több pénzt a stadionokra és a klubcsapatok sincsenek minden évben a a BL-be. Talán a játékosok mentalitásában van a nagy különbség.Persze ha idejön egy szerb edző akkor se tudja rögtön átadni.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Festa írta:"Már Newcastle-mezben pózol a korábbi Anderlecht-csatár
A szerb Alekszander Mitrovicsért 18,5 millió eurót fizettek a belgáknak."

Index



Valaki mondja már el nekem ,hogy a világ legjobb csapatai miért vannak tele horvát illetve szerb játékosokkal miközben nálunk egy Dinamo Moszkva meg Hoffenheim a csúcs? Ott se költenek több pénzt a stadionokra és a klubcsapatok sincsenek minden évben a a BL-be. Talán a játékosok mentalitásában van a nagy különbség.Persze ha idejön egy szerb edző akkor se tudja rögtön átadni.

most csúnya lesz, de a bosnyákokat egy kalap alá veszem velük, és azt mondom totálisan érthető. lásd Fradi EL meccsek. azok tudták játszani a saját játékukat, és a Fradi nem. ők tudtak futni 90 percig, a Fradisták nem. ez a magyar labdarúgás rákfenéje, ha kikerülünk nemzetközi színtérre, beszarik az összes egy olyan csapat ellen amelynek van értelmes taktikája, elképzelése, és tudnak gyorsan futni. Radó fiatal, az NB1-ben gyorsnak mondható, de két napja úgy futották le, hogy rossz volt nézni.
a másik ok hogy az ilyen Balázs félék nem karriert akarnak csinálni pl. cél a BL/aranylabda, hanem csak kikúrt gazdagok akarnak lenni, relatíve kevés befektetéssel.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hajrá Lettek és Izland!
86 után ismét ott lehetünk egy foci tornán.
matyinter
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Hát ez nem jött össze...
Kazahok 1milliárd éve nem nyertek meccset idegenben, de persze most, a Törökök meg emberhátrányban lőnek egyet a 89. percben.
Bal sors akit régen tép...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Festa írta:Hajrá Lettek és Izland!
86 után ismét ott lehetünk egy foci tornán.


Még mindig van rá lehetőség, de nagyon nem lesz egyszerű.

Még nem hivatalos, de valószínűleg kiemeltek leszünk a vasárnapi sorsoláson, így

dán, ír, norvég, szlovén csapat jöhet.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Minden az Északír meccsen ment el a végen lévő gyáva játékkal 10 ember ellen.
Én örülök,hogy,hogy pót selejtezni kell,mert így kiderült,hogy van-e helyünk az EB-n.;de az ellenfeleket elnézve nem sok esélyünk lesz.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az a helyzet,hogy ez a csoport minden idők leggyengébbike,és mi ezt sem tudtuk kihasználni.Igazából Dárdai távozásával az esély is elszállt.Nincsenek edzőink,játékosaink,tehetségeink,képzésünk.Amíg nem csinálnak teljes tiszta lapot,addig tovább oszlik a futbalunk hullája.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Ameddig nincs semmi alapja az egésznek,akkor visszasorolhatnánk a bajnokságunk szintjét amatőrre.
Tehetségek nincsenek,ha lenne akkor edző nincs aki kitudná nevelni mert semmi tudásuk sincs.
Jobban járnánk,ha a fociba fektetett pénzt más sportágakba ölnék bele.(pl.Úszás,Kézilabda)
Mert egy stadion árából biztos kijönni 2 fedett uszoda vagy kézilabda csarnok.Meg minek annyi új stadion jobban akkor sem fognak focizni.
matyinter
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Én nagyon, nagyon szeretném, hogy kijussunk. Most a pótselejtezőn lehet bizonyítani. (Szerintem Dán-Szlovén ellen lehet esélyünk)
Viszont a baj az, hogy, ha most kijutnánk, akkor a vezetők megmondanák azt, hogy mennyire jók vagyunk. Pedig ettől sajnos nem változna semmi, és ugyanaz a posvány maradna.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

HA lenne fizetési sapka,mint Amerikában akkor biztos nem csak állnának és bámulnának maguk elé a focisták.Mert akkor muszáj lenne kihozni magukból a legjobbat,ha jobban akarnának keresni külföldön.Án a honi labdarúgásban max 200-300K adnék nekik fizetésnek.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta:Nincsenek edzőink, játékosaink, tehetségeink, képzésünk.


Elméletileg mindenünk van, csak mégsem áll össze. Fényévekre vagyunk az EB színvonalától.

Az igaz, hogy ilyen gyenge csoportból illett volna akár egyenes ágon kijutni, a románok hozták is, megjegyzem ez minden idők leggyengébb román válogatottja. :(

Feröeren egész évben 5-10 fok között van, és az év 300 napján esik az eső.

Azt látom, hogy mindenhol a világon képes fejlődni egy nemzet labdarúgása, csak itt nem. :shock:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
vaskalap írta:Nincsenek edzőink, játékosaink, tehetségeink, képzésünk.


Elméletileg mindenünk van, csak mégsem áll össze. Fényévekre vagyunk az EB színvonalától.

Az igaz, hogy ilyen gyenge csoportból illett volna akár egyenes ágon kijutni, a románok hozták is, megjegyzem ez minden idők leggyengébb román válogatottja. :(

Feröeren egész évben 5-10 fok között van, és az év 300 napján esik az eső.

Azt látom, hogy mindenhol a világon képes fejlődni egy nemzet labdarúgása, csak itt nem. :shock:


Itt langyos víz van.Nem hiszem,hogyy a szerbeknél,Horvátoknál ennyi sok szép stadion lenne,de mégis a világ legjobb klubjaiban játszanak
Válasz küldése