Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Lassan lehet menni a bótba vagy a közértbe pezsgőért. Mi vagyunk a legnagyobbak, hej, hej!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta: 2024.04.08. 22:50 Ha szigorúan vesszük,a csatár duó előkészített egy,egy gólt.
Ebben igazad van .Thuramot ütötte le a ez Oké héj illetve Lautaronak ha kicsit szerencséje van akkor ez gól, de azért talán így sem bánkodik. Nem véletlenül ölelgette a meccs végén őket Inzaghi.
Azért ha reálisan nézzük akkor felborult a pálya, de pont az ilyen egy pontra berendezkedett csapatok ellen a legnehezebb.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2024.04.08. 22:45

Pavard,Lautaro így végül a Cagliari ellen pihenhet rá a derbire.
Pont megyek ki a fiammal így Lautarot sajnálom mert neki kedvence. Pavard viszont nem baj ha nem lesz mert Bisseck így játszhat. ;)
Derbyre remélem összekapja magát mert azért az a február 28 ótai góltalanság az esetében kezd sok lenni. ;)
Elég nyögvenyelős volt de most már én erre számítok. Nem lesznek könnyű meccsek mert ezek a csapatok meg foggal körömmel küzdenek a kieses ellen.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2024.04.08. 22:57
Festa írta: 2024.04.08. 22:45

Pavard,Lautaro így végül a Cagliari ellen pihenhet rá a derbire.
Pont megyek ki a fiammal így Lautarot sajnálom mert neki kedvence. Pavard viszont nem baj ha nem lesz mert Bisseck így játszhat. ;)
Derbyre remélem összekapja magát mert azért az a február 28 ótai góltalanság az esetében kezd sok lenni. ;)
Elég nyögvenyelős volt de most már én erre számítok. Nem lesznek könnyű meccsek mert ezek a csapatok meg foggal körömmel küzdenek a kieses ellen.
Akkor sajnálom, hogy nem látjátok élőben. Egyébként ha nem is neki adják a győztes gólt,de azért az ő villanása kellett hozzá. Viszont akkor ezen okból is duplán legyen győztes meccs az első nektek.Lautaro aztán meg majd egy duplával visszajön a formába a Milán ellen. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2024.04.08. 22:55
Zamorano1+8 írta: 2024.04.08. 22:00 Ez amúgy jogos büntető volt?
köszi a választ
A bírókra idén egy szavunk sem lehet.
Egyáltalán nem ezen múlik, de idén a bajnokságban minden mellettünk van.
Volt olyan év, hogy talán nem is kaptunk büntetőt, idén meg már szerintem 10 fölött járunk a bajnokságban.
Teljesen jogos 11es volt.7 perc hosszabbitas is indokolt volt a sok VAR-ozas miatt.Ennek ellenere mar irjak az ellen drukkerek bunda bajnokok meg a biro addig hosszabbit amig nem nyerunk....nevettseges....egesz idenyt nezve igen voltak szamunkra kedvezo vitathato iteletek de nem ezert leszunk bajnokok.Mennyi olyan ev volt amikor meg allandoan megszivtunk minden biroi iteletet....arra mar senki nem emlekszik a milanosok meg juvesok kozul....na mind1.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2024.04.08. 23:28
PellerG írta: 2024.04.08. 22:55
Zamorano1+8 írta: 2024.04.08. 22:00
Teljesen jogos 11es volt.7 perc hosszabbitas is indokolt volt a sok VAR-ozas miatt.Ennek ellenere mar irjak az ellen drukkerek bunda bajnokok meg a biro addig hosszabbit amig nem nyerunk....nevettseges....egesz idenyt nezve igen voltak szamunkra kedvezo vitathato iteletek de nem ezert leszunk bajnokok.Mennyi olyan ev volt amikor meg allandoan megszivtunk minden biroi iteletet....arra mar senki nem emlekszik a milanosok meg juvesok kozul....na mind1.
A milánosok kapják be, az utóbbi időben a derbi nem is derbi, közük nincs a meccsekhez. Minden meccs ahol nyerünk az bunda, ahol ők kikapnak ellenük fújás…
Remélem ellenük leszünk bajnokok, úgy, hogy legalább egy hármast gurítunk nekik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

- Goal.com:

Calhanoglu 7
Frattesi 7
Dimarco 6,5
Mkhitaryan 6,5
Pavard 6
Acerbi 6
C.Augusto 6
Sommer 5,5
Barella 6
Darmian 6
Martinez 6
Thuram 6
Arnautovic 6
Dumfries 5,5

- Eurosport.it:

Calhanoglu 7
Mkhitaryan 7
Frattesi 7
Dimarco 6,5
Barella 6,5
Sanchez 6,5
Pavard 6
Acerbi 6
C.Augusto 6
Darmian 6
Martinez 6
Thuram 6
Sommer 5,5
Dumfries 5
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.08. 20:34 Nincs bajom C. Augustoval dehogy Bisseck nem kezd úgy hogy néhány napja nyilatkozták hogy a német eredetileg bal kh-nak jött.
Hát nem tudom... sok jót nem sejtet a jövőre nézve
Ez szamomra is egy erthetetlen dolog, mikozben gyakorlatilag barmikor kapott lehetoseget Bisseck nagyon egyben volt.

Irta talan Csaszi hogy jovore Bisseck alapkezdo, haaat latva az idei evet, es latva, hogy meg Augusto is elotte van a sorban, maradjunk annyiban amit irtal "sot jot nem sejtet a jovore nezve".
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 05:54
Cupi írta: 2024.04.08. 23:28
PellerG írta: 2024.04.08. 22:55
Teljesen jogos 11es volt.7 perc hosszabbitas is indokolt volt a sok VAR-ozas miatt.Ennek ellenere mar irjak az ellen drukkerek bunda bajnokok meg a biro addig hosszabbit amig nem nyerunk....nevettseges....egesz idenyt nezve igen voltak szamunkra kedvezo vitathato iteletek de nem ezert leszunk bajnokok.Mennyi olyan ev volt amikor meg allandoan megszivtunk minden biroi iteletet....arra mar senki nem emlekszik a milanosok meg juvesok kozul....na mind1.
A milánosok kapják be, az utóbbi időben a derbi nem is derbi, közük nincs a meccsekhez. Minden meccs ahol nyerünk az bunda, ahol ők kikapnak ellenük fújás…
Remélem ellenük leszünk bajnokok, úgy, hogy legalább egy hármast gurítunk nekik.
Nagyon frusztráltak, hogy esélyük sincsen idén. Tavaly a Napoli ellen sem volt. Tehetetlenek ezért hibásak a bírók, VAR, és még lehetne sorolni.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Frattesinek tényleg kijárna több lehetőség. Középpályásként egyébként elég jó a gól/perc mutatója :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.09. 06:02
Stankov írta: 2024.04.08. 20:34 Nincs bajom C. Augustoval dehogy Bisseck nem kezd úgy hogy néhány napja nyilatkozták hogy a német eredetileg bal kh-nak jött.
Hát nem tudom... sok jót nem sejtet a jövőre nézve
Ez szamomra is egy erthetetlen dolog, mikozben gyakorlatilag barmikor kapott lehetoseget Bisseck nagyon egyben volt.

Irta talan Csaszi hogy jovore Bisseck alapkezdo, haaat latva az idei evet, es latva, hogy meg Augusto is elotte van a sorban, maradjunk annyiban amit irtal "sot jot nem sejtet a jovore nezve".
Én írtam igen, de úgy írtam, hogy szerintem középen. Baloldalon meg vagy Buongiorno vagy Hermoso lehet Bastoni helyett. Én úgy gondolom Bisseck Acerbi helyét fogja átvenni jövőre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 07:20
interfan írta: 2024.04.09. 06:02
Stankov írta: 2024.04.08. 20:34 Nincs bajom C. Augustoval dehogy Bisseck nem kezd úgy hogy néhány napja nyilatkozták hogy a német eredetileg bal kh-nak jött.
Hát nem tudom... sok jót nem sejtet a jövőre nézve
Ez szamomra is egy erthetetlen dolog, mikozben gyakorlatilag barmikor kapott lehetoseget Bisseck nagyon egyben volt.

Irta talan Csaszi hogy jovore Bisseck alapkezdo, haaat latva az idei evet, es latva, hogy meg Augusto is elotte van a sorban, maradjunk annyiban amit irtal "sot jot nem sejtet a jovore nezve".
Én írtam igen, de úgy írtam, hogy szerintem középen. Baloldalon meg vagy Buongiorno vagy Hermoso lehet Bastoni helyett. Én úgy gondolom Bisseck Acerbi helyét fogja átvenni jövőre.
Eletben 1x nem jatszott kozepen.
El is mondtak Olaszorszagban sokan, Bisseck volt edzoje is, stb, nem is tud, nem is valo oda az alkata, sebessege, es megindulasai miatt.
Most is amikor Acerbi eltiltasa felmerult, egybol az jott hogy DeVrij, es ha o sem, akkor Bastoni megy be kozepre.
Bisseck meg csak fel sem merult oda...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.04.09. 07:17 Frattesinek tényleg kijárna több lehetőség. Középpályásként egyébként elég jó a gól/perc mutatója :D
En Frattesi erkezesen nagyon orultem, Thuram es Pavard mellett a nyar igazolasanak tartottam.
Sajnos nem lett az ami Thuram es Pavard, de nem feltetlenul azert mert gyenge, hanem azert mert lehetoseget nem kap igazan.
Megszamolni is fajdalmasan keves, hanyszor kapott kezdokent lehetoseget.
Persze majd ha mar bajnokok leszunk matematikailag kap tobb percet, dehat az kit erdekel, mert jovore uj szezon, ujabb kezdet, es ha megint az lesz ami iden, akkor sokat sajnos nem latjuk.

Jon Zielinski, ha Calhanoglu vagy Barella nem megy el, akkor Frattesi biztosan nem kerul elorebb a sorban.
Kis tulzassal mar az is "csoda" lesz, ha Zielinski lesz a kezdo jovore, es nem a 36. eveben jaro Mkhitaryan.

En biztosan tobbet jatszatnam Frattesit, ugyanugy mint Bissecket, mindketten megerdemeltek es raszolgaltak.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.04.09. 07:30
alwin91 írta: 2024.04.09. 07:17 Frattesinek tényleg kijárna több lehetőség. Középpályásként egyébként elég jó a gól/perc mutatója :D
En Frattesi erkezesen nagyon orultem, Thuram es Pavard mellett a nyar igazolasanak tartottam.
Sajnos nem lett az ami Thuram es Pavard, de nem feltetlenul azert mert gyenge, hanem azert mert lehetoseget nem kap igazan.
Megszamolni is fajdalmasan keves, hanyszor kapott kezdokent lehetoseget.
Persze majd ha mar bajnokok leszunk matematikailag kap tobb percet, dehat az kit erdekel, mert jovore uj szezon, ujabb kezdet, es ha megint az lesz ami iden, akkor sokat sajnos nem latjuk.

Jon Zielinski, ha Calhanoglu vagy Barella nem megy el, akkor Frattesi biztosan nem kerul elorebb a sorban.
Kis tulzassal mar az is "csoda" lesz, ha Zielinski lesz a kezdo jovore, es nem a 36. eveben jaro Mkhitaryan.

En biztosan tobbet jatszatnam Frattesit, ugyanugy mint Bissecket, mindketten megerdemeltek es raszolgaltak.
Jövőre még több meccsünk lesz, rá lesz kényszerítve Inzaghi a rotálásra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 05:54
Remélem ellenük leszünk bajnokok, úgy, hogy legalább egy hármast gurítunk nekik.
Nagyon jó lenne és legyen így de a tegnapi meg az Empoli elleni meccs után nehezen hiszem el 3-0-ra nyerünk majd ellenük. :D
De igazából egy soványka 1-0-nak is nagyon tudnél örülni. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2024.04.09. 08:24
interfan írta: 2024.04.09. 07:30
alwin91 írta: 2024.04.09. 07:17 Frattesinek tényleg kijárna több lehetőség. Középpályásként egyébként elég jó a gól/perc mutatója :D
En Frattesi erkezesen nagyon orultem, Thuram es Pavard mellett a nyar igazolasanak tartottam.
Sajnos nem lett az ami Thuram es Pavard, de nem feltetlenul azert mert gyenge, hanem azert mert lehetoseget nem kap igazan.
Megszamolni is fajdalmasan keves, hanyszor kapott kezdokent lehetoseget.
Persze majd ha mar bajnokok leszunk matematikailag kap tobb percet, dehat az kit erdekel, mert jovore uj szezon, ujabb kezdet, es ha megint az lesz ami iden, akkor sokat sajnos nem latjuk.

Jon Zielinski, ha Calhanoglu vagy Barella nem megy el, akkor Frattesi biztosan nem kerul elorebb a sorban.
Kis tulzassal mar az is "csoda" lesz, ha Zielinski lesz a kezdo jovore, es nem a 36. eveben jaro Mkhitaryan.

En biztosan tobbet jatszatnam Frattesit, ugyanugy mint Bissecket, mindketten megerdemeltek es raszolgaltak.
Jövőre még több meccsünk lesz, rá lesz kényszerítve Inzaghi a rotálásra.
Ezen akár egy sérülés is változtathat.
A tegnapi meccs egyik kulcsjelenete volt amikor az 54 percben Mkhitaryan vissszafutott a saját tizenhatosához és szerelte Thauvint.Ezt még Inzaghi is kiemelte.Egyelőre ebben jobb az örmény viszont Frattesi meg mindig lendületet hoz a támadójátékba.Viszont jövőre egy extra hosszú idényben várhatóan sokkal több lehetőséget kap majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.09. 09:02
alwin91 írta: 2024.04.09. 08:24
interfan írta: 2024.04.09. 07:30

En Frattesi erkezesen nagyon orultem, Thuram es Pavard mellett a nyar igazolasanak tartottam.
Sajnos nem lett az ami Thuram es Pavard, de nem feltetlenul azert mert gyenge, hanem azert mert lehetoseget nem kap igazan.
Megszamolni is fajdalmasan keves, hanyszor kapott kezdokent lehetoseget.
Persze majd ha mar bajnokok leszunk matematikailag kap tobb percet, dehat az kit erdekel, mert jovore uj szezon, ujabb kezdet, es ha megint az lesz ami iden, akkor sokat sajnos nem latjuk.

Jon Zielinski, ha Calhanoglu vagy Barella nem megy el, akkor Frattesi biztosan nem kerul elorebb a sorban.
Kis tulzassal mar az is "csoda" lesz, ha Zielinski lesz a kezdo jovore, es nem a 36. eveben jaro Mkhitaryan.

En biztosan tobbet jatszatnam Frattesit, ugyanugy mint Bissecket, mindketten megerdemeltek es raszolgaltak.
Jövőre még több meccsünk lesz, rá lesz kényszerítve Inzaghi a rotálásra.
Ezen akár egy sérülés is változtathat.
A tegnapi meccs egyik kulcsjelenete volt amikor az 54 percben Mkhitaryan vissszafutott a saját tizenhatosához és szerelte Thauvint.Ezt még Inzaghi is kiemelte.Egyelőre ebben jobb az örmény viszont Frattesi meg mindig lendületet hoz a támadójátékba.Viszont jövőre egy extra hosszú idényben várhatóan sokkal több lehetőséget kap majd.
Mkhitaryan melle/moge/ele Zielinski jon, ugyanaz a poszt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.09. 07:23
CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 07:20
interfan írta: 2024.04.09. 06:02

Ez szamomra is egy erthetetlen dolog, mikozben gyakorlatilag barmikor kapott lehetoseget Bisseck nagyon egyben volt.

Irta talan Csaszi hogy jovore Bisseck alapkezdo, haaat latva az idei evet, es latva, hogy meg Augusto is elotte van a sorban, maradjunk annyiban amit irtal "sot jot nem sejtet a jovore nezve".
Én írtam igen, de úgy írtam, hogy szerintem középen. Baloldalon meg vagy Buongiorno vagy Hermoso lehet Bastoni helyett. Én úgy gondolom Bisseck Acerbi helyét fogja átvenni jövőre.
Eletben 1x nem jatszott kozepen.
El is mondtak Olaszorszagban sokan, Bisseck volt edzoje is, stb, nem is tud, nem is valo oda az alkata, sebessege, es megindulasai miatt.
Most is amikor Acerbi eltiltasa felmerult, egybol az jott hogy DeVrij, es ha o sem, akkor Bastoni megy be kozepre.
Bisseck meg csak fel sem merult oda...
Itt annyiban beszállnék, hogy Te erőlteted nyár óta ezt a Bisseck bal KH-ként is tud játszani verziót.
Lehet, hogy az Aarhusnál játszott ott (fogalmam sincs), de hogy se előtte, se utána, az fix.
Ahogy az is, hogy egy 196 centis, jobb lábas belső védőt nem fognak kitenni a védelem bal oldalára három védős rendszerben, ez nálam fix (csuklós busz effekt).
Nem véletlen megy oda hátra előbb C.Augusto vagy Dimarco is.
Úgyhogy ahol ő szóba jöhet, az a védelem jobb oldala vagy közép-közép Acerbi helyén.
Nem személyeskedés, de ezt Te kezdted el tavaly nyáron, azóta kering ez itt és böki a csőröm, pedig semmi valóságalapja nincs.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.09. 08:44
CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 05:54
Remélem ellenük leszünk bajnokok, úgy, hogy legalább egy hármast gurítunk nekik.
Nagyon jó lenne és legyen így de a tegnapi meg az Empoli elleni meccs után nehezen hiszem el 3-0-ra nyerünk majd ellenük. :D
De igazából egy soványka 1-0-nak is nagyon tudnél örülni. ;)
Amilyen nagy a baratsag a Milan es a Sass kozott, siman lehet, hogy most a Milan leadja a Sassnak a gyozelmet a bennmaradas remenyeben.
Onnantol kezdve pedig egy X is eleg lehet es a Derbyn meg is van a matematikai bajnoki cim.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.09. 15:41
Cupi írta: 2024.04.09. 08:44
CsaSzi9294 írta: 2024.04.09. 05:54
Remélem ellenük leszünk bajnokok, úgy, hogy legalább egy hármast gurítunk nekik.
Nagyon jó lenne és legyen így de a tegnapi meg az Empoli elleni meccs után nehezen hiszem el 3-0-ra nyerünk majd ellenük. :D
De igazából egy soványka 1-0-nak is nagyon tudnél örülni. ;)
Amilyen nagy a baratsag a Milan es a Sass kozott, siman lehet, hogy most a Milan leadja a Sassnak a gyozelmet a bennmaradas remenyeben.
Onnantol kezdve pedig egy X is eleg lehet es a Derbyn meg is van a matematikai bajnoki cim.
Mivel csütörtökön El meccs van a Romával simán lehet,hogy rotálni fog a Sassulo ellen aminek igazi tétje nincs.
Másodiknál rosszabbak nem lehetnek a bajnokság meg elment.Nem is értem miért kellett a derbit hétfőre rakni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.09. 15:55
interfan írta: 2024.04.09. 15:41
Cupi írta: 2024.04.09. 08:44

Nagyon jó lenne és legyen így de a tegnapi meg az Empoli elleni meccs után nehezen hiszem el 3-0-ra nyerünk majd ellenük. :D
De igazából egy soványka 1-0-nak is nagyon tudnél örülni. ;)
Amilyen nagy a baratsag a Milan es a Sass kozott, siman lehet, hogy most a Milan leadja a Sassnak a gyozelmet a bennmaradas remenyeben.
Onnantol kezdve pedig egy X is eleg lehet es a Derbyn meg is van a matematikai bajnoki cim.
Mivel csütörtökön El meccs van a Romával simán lehet,hogy rotálni fog a Sassulo ellen aminek igazi tétje nincs.
Másodiknál rosszabbak nem lehetnek a bajnokság meg elment.Nem is értem miért kellett a derbit hétfőre rakni.
Milannal is pontosan tudja mindenki, ez a bajnoksag mar lezarult.
Cardinale a Milan tulajdonosa is elismerte mar az Inter bajnoki cimet.
Nekik az EL amire 100% mennek most, szoval szerintem siman leadhatjak a Sassuolo meccset a Sassnak, hatha ez a gyozelem segit a bennmaradasban.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Érdekes ez a Frattesi, Bisseck kérdés.
Egyrészt szerintem felesleges arról álmodozni, hogy a korosodó Acerbi pótlását házon belül megoldjuk Bisseckkel, mert a német hiába 2 méteres, nem ennyi kell ahhoz, hogy valaki a védelem közepén helyt álljon. Illetve pontosan azokat az elemeket dobnánk a kukába Bisseck kapcsán, ami miatt látunk benne potenciált. A ritmusváltásait, megindulásait, cseleit gyakorlatilag el is felejthetnénk, és emellett egyáltalán nem biztos, hogy alkalmas lenne a védelem irányítására, és a tökéletes helyezkedésre. Az ő posztriválisa szerencsétlenségére Pavard.

Frattesiről pedig állandóan az van szajkózva, hogy miért nem kezd már, megérdemelné, stb. Ami részben igaz, viszont az ő profilja jelenleg nem szerepel Inzaghi 3 kp-s rendszerében. A posztja egyértelműen Barelláé, a játékosprofil viszont ég és föld, és ezt Inzaghi nagyon jól tudja. Barella egy iszonyat teherbírású box-to-box, aki emellett rendkívül labdabiztos és kreatív. Ezek egyike sem Frattesi legnagyobb erőssége, emlékezzünk csak, milyen passzolási mutatókkal fejezett be 1-1 meccset. Első érintésben szintén a közelében sincs Barellának, illetve a nyomást sem tűri jól, ami pedig KÖTELEZŐ Inzaghi rendszerében. Mérföldekkel előtte jár Mkhitaryan is ebben, illetve a fent említettekben. Frattesi a kapu elé érkezésekben, a folyosókba futásokban jó, vagy jobb, mint a 2 posztriválisa, de azt látnunk kell, hogy nem ez az elsődleges, ha kontrollálni akarunk meccseket, hanem a fent említettek. Abban viszont tökéletes Frattesi, hogy ha bontani kell a védelmeket, és futni előre, így nagyon örülök, hogy van egy ilyen csere emberünk, és remélem ezt ő is bírni fogja, mert Inzaghi rendszerében ő nem lesz kezdő, az fix, hacsak nem alakítják át radikálisan a profilját.
Ezt lássuk be, ne csak szajkózzuk már, hogy “miért nem kezd már, Mkhy öreg, blabla.” Nem ennyiből áll a foci, hogy rakjunk fel egy kezdőt, amibe mehet Frattesi, mert sok gólt lőtt az ember.
Bár gondolom ezt teljesen feleslegesen írom le, mert 1 hét (nap) múlva újra jön a hülye Inzaghi miért nem kezdeti Frattesit szöveg..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Atosz írta: 2024.04.09. 16:46 Érdekes ez a Frattesi, Bisseck kérdés.
Egyrészt szerintem felesleges arról álmodozni, hogy a korosodó Acerbi pótlását házon belül megoldjuk Bisseckkel, mert a német hiába 2 méteres, nem ennyi kell ahhoz, hogy valaki a védelem közepén helyt álljon. Illetve pontosan azokat az elemeket dobnánk a kukába Bisseck kapcsán, ami miatt látunk benne potenciált. A ritmusváltásait, megindulásait, cseleit gyakorlatilag el is felejthetnénk, és emellett egyáltalán nem biztos, hogy alkalmas lenne a védelem irányítására, és a tökéletes helyezkedésre. Az ő posztriválisa szerencsétlenségére Pavard.

Frattesiről pedig állandóan az van szajkózva, hogy miért nem kezd már, megérdemelné, stb. Ami részben igaz, viszont az ő profilja jelenleg nem szerepel Inzaghi 3 kp-s rendszerében. A posztja egyértelműen Barelláé, a játékosprofil viszont ég és föld, és ezt Inzaghi nagyon jól tudja. Barella egy iszonyat teherbírású box-to-box, aki emellett rendkívül labdabiztos és kreatív. Ezek egyike sem Frattesi legnagyobb erőssége, emlékezzünk csak, milyen passzolási mutatókkal fejezett be 1-1 meccset. Első érintésben szintén a közelében sincs Barellának, illetve a nyomást sem tűri jól, ami pedig KÖTELEZŐ Inzaghi rendszerében. Mérföldekkel előtte jár Mkhitaryan is ebben, illetve a fent említettekben. Frattesi a kapu elé érkezésekben, a folyosókba futásokban jó, vagy jobb, mint a 2 posztriválisa, de azt látnunk kell, hogy nem ez az elsődleges, ha kontrollálni akarunk meccseket, hanem a fent említettek. Abban viszont tökéletes Frattesi, hogy ha bontani kell a védelmeket, és futni előre, így nagyon örülök, hogy van egy ilyen csere emberünk, és remélem ezt ő is bírni fogja, mert Inzaghi rendszerében ő nem lesz kezdő, az fix, hacsak nem alakítják át radikálisan a profilját.
Ezt lássuk be, ne csak szajkózzuk már, hogy “miért nem kezd már, Mkhy öreg, blabla.” Nem ennyiből áll a foci, hogy rakjunk fel egy kezdőt, amibe mehet Frattesi, mert sok gólt lőtt az ember.
Bár gondolom ezt teljesen feleslegesen írom le, mert 1 hét (nap) múlva újra jön a hülye Inzaghi miért nem kezdeti Frattesit szöveg..
Szerintem nagyon sok olyan dolgot irtal, amiben abszolult igazad van, es tupontosan leirtad az Inzaghi rendszert, ezaltal Bisseck es Frattesi helyzetet.
Bisseck ahogy irod, sosem lesz Acerbi utod, sosem lesz kozepso KH, pont azokert amiket leirtal, es kb ugyanezeket mondta el az ex edzoje.
Ezert innentol Bisseck marad egy Pavard csere.

Frattesi kapcsan ugyanez, o Barella mogott van, o Barella csere.
Foleg az lesz, hogy Miki melle/moge/ele jon Zielinski.

Egyszeruen az Inzaghi rendszer ez, es ez is marad ahogy irtad, ebben is igazad van.

Ettol fuggetlenul en ertem azokat is, akik tobb lehetoseget szeretnenek az adott ket jatekosnak, pl en biztosan kezdetnem oket, es megnezem mire vagyunk kepesek pl Frattesi kezdo posztkent.
De Bisseck is lattuk amikor jatszott nagyon egyben volt, abszolult erett egy kezdo posztra.
Persze ez pont ezert nem lesz, amit irsz, Inzaghi rendszere egesz egyszeruen nem ilyen, nem ez, nem ez benne a prioritas.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Az középhátvéd szélső poszt ebben a 3-5-2-ben létezik csak.
Vannak akik hátul szélső poszton jók igazán viszont klasszikus Wingbackként nem állják meg a helyüket mint Pavard,Bastoni illetve szerintem Bisseck is ilyen .Darmian illetve Carlos Augustot aki mindkét poszton tud egy nagyon állandó,de nem kiemelkedő teljesítményt hozni.Inzaghi első évében Dimarcot a hátsó hármasban játszatta akkor többször hibázott amiből gólt is kaptunk.Cuadrado,Dumfries illetve Buchanan pedig védekezésben pedig gyengébb és csak támadó Wb-ként van skillje.

A védelem közepén kell a legrutinosabb ember aki jól kezeli az utolsó emberes szituációkat.
Bissecknél egy ilyen momentum volt az Atético meccsen a hosszabbításban amit egy sárgával sikerült megúszni.

Amikor már meglesz a scudetto akkor talán a "perememberek" Frattesi,Aslani,Buchanan(külön kíváncsi lennék rá legalább egy félidőre) illetve Bisseck is több lehetőséget kaphat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sancheznel mar felkerult a mezre a 2.csillag. :)


https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... ia-1955486
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sacchi:
Hitelbol nyerni egy bajnoksagot csalast jelent.
Igen, az Inter csal.
Nem egeszseges az Olasz futball szamara az a helyzet ami az Internel van, ebbol surgosen ki kell labalni.

Inzaghi?
Sokat fejlodott, azt hiszem jo uton jar.
Viszont szegyen kiesne a BL-bol az Atleticoval szemben, akik mast sem csinaltak mint 6 vedovel alltak fel es vedekeztek.
Meg kellett volna oket tamadni nagyobb nyomassal a visszavagon.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.04.10. 11:55 Sacchi:
Hitelbol nyerni egy bajnoksagot csalast jelent.
Igen, az Inter csal.
Nem egeszseges az Olasz futball szamara az a helyzet ami az Internel van, ebbol surgosen ki kell labalni.

Inzaghi?
Sokat fejlodott, azt hiszem jo uton jar.
Viszont szegyen kiesne a BL-bol az Atleticoval szemben, akik mast sem csinaltak mint 6 vedovel alltak fel es vedekeztek.
Meg kellett volna oket tamadni nagyobb nyomassal a visszavagon.
Évek óta hitelből élünk még sem érdekelt senkit....ja, hogy most bajnokok leszünk most már igen és csalunk.....
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2024.04.10. 11:55 Sacchi:
Hitelbol nyerni egy bajnoksagot csalast jelent.
Igen, az Inter csal.
Nem egeszseges az Olasz futball szamara az a helyzet ami az Internel van, ebbol surgosen ki kell labalni.

Inzaghi?
Sokat fejlodott, azt hiszem jo uton jar.
Viszont szegyen kiesne a BL-bol az Atleticoval szemben, akik mast sem csinaltak mint 6 vedovel alltak fel es vedekeztek.
Meg kellett volna oket tamadni nagyobb nyomassal a visszavagon.
:thumbdown:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.10. 12:34
interfan írta: 2024.04.10. 11:55 Sacchi:
Hitelbol nyerni egy bajnoksagot csalast jelent.
Igen, az Inter csal.
Nem egeszseges az Olasz futball szamara az a helyzet ami az Internel van, ebbol surgosen ki kell labalni.

Inzaghi?
Sokat fejlodott, azt hiszem jo uton jar.
Viszont szegyen kiesne a BL-bol az Atleticoval szemben, akik mast sem csinaltak mint 6 vedovel alltak fel es vedekeztek.
Meg kellett volna oket tamadni nagyobb nyomassal a visszavagon.
Évek óta hitelből élünk még sem érdekelt senkit....ja, hogy most bajnokok leszünk most már igen és csalunk.....
Szerintem ez a nyilatkozat pontosan megmutatja azt az Inter ellenes hangulatot, ami az Olasz lapok kb 80%-at, es Olasz "szakertok" stb megszolalasaiban van.

Pont az ellenkojerol kellene beszelnie pl Sacchinak is, arrol hogy az Inter 2021 ota miket ert el, ugy hogy "hitelbol mukodik", es ugy hogy egy keselyu Oaktree iranyit, es szivattyazuk ki a penzt a keretbol.
Errol miert nem beszelnek a "szakertok"?

Csak egy par nyilatkozat tolunk:

- Acerbi:
"
Az Inter lenne a legerosebb?

Emlekeztetem azokat, akik ezt mondjak, hogy az Inter a legerosebb, hogy a Juventus 200m-t koltott uj jatekosokra, mi meg 0 eurot.
Csapatkent vagyunk erosek, de gazdasagilag nem.
Aki azt mondja az Inter erosodott a nyaron, az is gondolkozzon el, hogy olyan jatekosok tavoztak mint Onana, Skriniar, Brozovic, Dzeko, Lukaku, akik Europa legjobbjai voltak.
"

- Inzaghi:
"
Mindenki azt mondja iden is az Inter az egyertelmu favorit a Scudettoert, es bajnoknak kell lenned, mit gondolsz?

Csak a jatekunk miatt lehetunk mi favoritok, mert az biztos hogy mas csapatok sokkal gazdaggabbak es ok tudnak befektetni a mercaton.
Amiota itt vagyok 3 eve +150m-val zartuk az elmult 3 ev mercatoit...
Csakis a nagyszeru szakmi vezetoinknek koszonheto, hogy igy is versenykepesek vagyunk, es ilyen nehez idokben nem estunk szet.
"

- Marotta:
"
Minden evben el kell adjuk a legjobb jatekosainkat, ezt a szurkoloknak meg kell erteniuk, ez a jelenlegi Inter modell.
"

Es meg lehetne hozni mennyit es mennyit.
Erdemesebb lenne ezekrol beszelnie a "szakertoknek", hogy az Inter meg igy is milyen eredmenyeket ert el.
Oaktree korszak 2021 nyara ota:
- (1 Scudetto, meg matematikailag nem)
- 1 BL donto
- 3 Olasz Szuperkupa
- 2 Olasz Kupa

Mindezt erdemes annak tukreben is nezni, hogy 2021 ota a mercatos merlegek a "top" Olasz csapatoknal:
1. Milan: -179m
2. Juventus: -45m
3. Napoli: -20m
4. Lazio: +6m
5. Roma: +15m
6. Inter: +140m

Magyarul egy Lazio is 134m euroval tobbet tett a mercatoba mint az Inter az elmult 3 evben.
A Milan laza 319m euroval tett tobbet a keretbe mint az Inter 3 ev alatt.

Persze johet az, hogy a fizetesek, igen jogos is, mert a fizetesek is resze a dolgoknak.
Fizetes kiadasok 2021 ota:
1. Juventus: 449m
2. Inter: 385m
3. Roma: 294m
4. Napoli: 261m
5. Milan: 260m
6. Lazio: 221m

Vessuk ezt ossze mercatos merleg + fizetes merleg klubokkent 2021 nyara ota, amiota az Inter-Oaktree korszak van:

- Juventus:
mercatos merleg: -45m
fizetes kiadas: 449m
mercato + fizetes: 494m

- Milan:
mercatos merleg: -179m
fizetes kiadas: 260m
mercato + fizetes: 439m

- Napoli:
mercatos merleg: -20m
fizetes kiadas: 261m
mercato + fizetes: 281m

- Roma:
mercatos merleg: +15m
fizetes kiadas: 294m
mercato + fizetes: 279m

- Inter:
mercatos merleg: +140m
fizetes kiadas: 385m
mercato + fizetes: 245m

- Lazio:
mercatos merleg: +6m
fizetes kiadas: 221m
mercato + fizetes: 215m

Tehat reszletezve 2021 ota eltelt 3 evben a "top" hat Olasz klub merlege mercato + fizetes kiadas osszegezve:
1. Juventus: 494m
2. Milan: 439m
3. Napoli: 281m
4. Roma: 279m
5. Inter: 245m
6. Lazio: 215m

Erdemes lenne errol beszelnie a "szakertoknek", hogy gyakorlatilag egy Lazioval megegyezo penzugyi erovel mit ertunk el, mit ertunk el az elmult 3 evben ilyen tragikus hatterrel, tragikus anyagi helyzetben, az edzonknek, a teljes sportszakmai vezetesnek, es az alazatos minden tiszteletet megerdemlo jatekosainak hala.
Csak hat errol valamiert annyira nem szeret az Olasz media, a szakertok, es az ujsagok beszelni.
Pedig ez az igazan nagy dolog, hogy ilyen helyzetben, ennyi mindent eltudtunk erni, ami valami oriasi eredmeny.
Nem pedig "csalozni" es hasonlo dolgokat emlegetni az Inter kapcsan...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az eltiltott Pavard es Martinez helyen a hirek szerint Bisseck es Sanchez kezdhet.
Mkhitaryan sarga veszelyes, igy a Milan ellen Derby veszelyben lehet, kerdes marad e a kezdoben, vagy a sarga veszely miatt kispad es Frattesi kezd.

Varhato kezdo:

Sommer
Bisseck-Acerbi-Bastoni
Darmian-Barella-Calha-Mkhitaryan-Dimarco
Thuram-Sanchez
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.11. 08:37 Mkhitaryan sarga veszelyes, igy a Milan ellen Derby veszelyben lehet, kerdes marad e a kezdoben, vagy a sarga veszely miatt kispad es Frattesi kezd.
Erre nem hiszem, hogy sor kerülne Inzaghinál.
Szerintem Asllanit is előbb húzná elő Calhanoglu posztjára, a törököt meg visszamozgatná egy sorral feljebb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Irjak par helyen, hogy Calhanoglu 1 golra van a szemelyes golrekordtol (13 gol, 2014/15), es az elso osztalyu golrekordjatol (11 gol, 2013/14).

Ez mind gyonyoru, csak egy dolgot felejtenek ezek a cikkek el, az idei 12 goljabol laza 10db tizenegyes volt.
Persze azt is be kell rugni, ez oke, dehat akkor is. :D
A 2014/15 szezonbeli 13 goljabol egy, azaz 1db volt tizenegyes.
A 2013/14 szezonbeli 11 bajnoki golbol szinten egy, azaz 1db tizenegyes volt.
Az idei 12 golbol laza tiz, azaz 10db tizenegyes.
Persze a "rekord" az "rekord".

Ilyenkor azert mindig eszembe jut Calhanoglu par hettel ezelotti nyilatkozata:

"
Nevezd meg a vilag 5 legjobb kozeppalyasat:


5. Enzo Fernandez
4. Kimmich
3. Kroos
2. Rodri
1. Calhanoglu

Magadat tartod a vilag lejobbjanak, miert?

En golokat szerzek, nem keveset, ellentetben veluk.
Nagyon sok golt szerzek 25-30 meterrol.

"

Helyesen inkabb ugy kellett volna, hogy nagyon sok golt szerzek 11 meterrol. :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

A tények makacs dolgok , és mellette szólnak .
Ha brazil , francia lenne, jobban el lenne ismerve . Inkább az a gond vele , hogy nem 25 éves .
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.04.12. 17:54

Ez mind gyonyoru, csak egy dolgot felejtenek ezek a cikkek el, az idei 12 goljabol laza 10db tizenegyes volt.
Persze azt is be kell rugni, ez oke, dehat akkor is. :D
A 2014/15 szezonbeli 13 goljabol egy, azaz 1db volt tizenegyes.
A 2013/14 szezonbeli 11 bajnoki golbol szinten egy, azaz 1db tizenegyes volt.
Az idei 12 golbol laza tiz, azaz 10db tizenegyes.

Azért azt a 11-est sem olyan egyszerű berúgni. Martinez tudna erről mesélni. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2024.04.12. 18:46 A tények makacs dolgok , és mellette szólnak .
Ha brazil , francia lenne, jobban el lenne ismerve . Inkább az a gond vele , hogy nem 25 éves .
Nyilvanvalo egy Torok jatekoshoz mindig mashogy fog viszonyulni a media, mint egy Argentin vagy Brazilhoz akiket imadnak "sztarolni".
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2024.04.12. 19:25
interfan írta: 2024.04.12. 17:54

Ez mind gyonyoru, csak egy dolgot felejtenek ezek a cikkek el, az idei 12 goljabol laza 10db tizenegyes volt.
Persze azt is be kell rugni, ez oke, dehat akkor is. :D
A 2014/15 szezonbeli 13 goljabol egy, azaz 1db volt tizenegyes.
A 2013/14 szezonbeli 11 bajnoki golbol szinten egy, azaz 1db tizenegyes volt.
Az idei 12 golbol laza tiz, azaz 10db tizenegyes.

Azért azt a 11-est sem olyan egyszerű berúgni. Martinez tudna erről mesélni. ;)
Voltak neki azért szép góljai,de valahogy idén inkább csak tiziból megy neki.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Közeledik a nagy meccs!!!
Nyilván a legközelebbi élmény az 5-1 viszont a 2020 februárjában Contével elért 0-2-ről 4-2-re nyert derbi.
Calhanoglu még a Milánban volt viszont sokan Alexis,De Vrij akkor is az Inteben játszottak.
Aki szeretné újra nézheti:

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Szerintem a Milán ma leadja a meccset a Sassnak, mi pedig bajnokok leszünk este, így a derbin nem fognak akkorát égni.
Én megnézek egy hendi Sassoulot ma.. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:43 Szerintem a Milán ma leadja a meccset a Sassnak, mi pedig bajnokok leszünk este, így a derbin nem fognak akkorát égni.
Én megnézek egy hendi Sassoulot ma.. :)
Ez mar tobbedjere kerul elo, de nem lehetunk ma bajnokok matematikailag.
14 pont az elony, ha nyerunk es a Milan kikap, 17 pont lesz.
Marad 6 fordulo = 18 megszerezheto pont.

Leghamarabb a Milan elleni Derbyn lehetunk bajnokok, barmi is tortenik ma.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.14. 06:45
CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:43 Szerintem a Milán ma leadja a meccset a Sassnak, mi pedig bajnokok leszünk este, így a derbin nem fognak akkorát égni.
Én megnézek egy hendi Sassoulot ma.. :)
Ez mar tobbedjere kerul elo, de nem lehetunk ma bajnokok matematikailag.
14 pont az elony, ha nyerunk es a Milan kikap, 17 pont lesz.
Marad 6 fordulo = 18 megszerezheto pont.

Leghamarabb a Milan elleni Derbyn lehetunk bajnokok, barmi is tortenik ma.
Nem jártam utána.
Akkor sem fognak nyerni szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:51
interfan írta: 2024.04.14. 06:45
CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:43 Szerintem a Milán ma leadja a meccset a Sassnak, mi pedig bajnokok leszünk este, így a derbin nem fognak akkorát égni.
Én megnézek egy hendi Sassoulot ma.. :)
Ez mar tobbedjere kerul elo, de nem lehetunk ma bajnokok matematikailag.
14 pont az elony, ha nyerunk es a Milan kikap, 17 pont lesz.
Marad 6 fordulo = 18 megszerezheto pont.

Leghamarabb a Milan elleni Derbyn lehetunk bajnokok, barmi is tortenik ma.
Nem jártam utána.
Akkor sem fognak nyerni szerintem.
Szerintem sem, ettol fuggetlenul mi jovoheten lehetunk legkorabban bajnokok.

2.hely meglesz nekik, EL szerintem nem, elkuldik Piolit, es mehet a "Grande Antonio".
Mondjuk "Grande" baratunk nagyon "hazaakar" terni a Juveba, es mindent megtesz, hogy a Juvet kapja meg nyartol es nem a Milant vagy a Napolit. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.14. 06:54
CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:51
interfan írta: 2024.04.14. 06:45
Szerintem sem, ettol fuggetlenul mi jovoheten lehetunk legkorabban bajnokok.

2.hely meglesz nekik, EL szerintem nem, elkuldik Piolit, es mehet a "Grande Antonio".
Mondjuk "Grande" baratunk nagyon "hazaakar" terni a Juveba, es mindent megtesz, hogy a Juvet kapja meg nyartol es nem a Milant vagy a Napolit. :D
Pioli maradni fog szerintem, Conte meg Nápoly. Ez a tippem. :)
Mindkettőben reménykedem, mert szerintem akkor ismét mi leszünk a legesélyesebbek. Mottának kell 1-2-3 év Torinóban. Plusz nem biztos, hogy egy nagycsapattal is úgy bánik e, mint az eddigiekkel…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 07:03
interfan írta: 2024.04.14. 06:54
CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:51
Szerintem sem, ettol fuggetlenul mi jovoheten lehetunk legkorabban bajnokok.

2.hely meglesz nekik, EL szerintem nem, elkuldik Piolit, es mehet a "Grande Antonio".
Mondjuk "Grande" baratunk nagyon "hazaakar" terni a Juveba, es mindent megtesz, hogy a Juvet kapja meg nyartol es nem a Milant vagy a Napolit. :D
Pioli maradni fog szerintem, Conte meg Nápoly. Ez a tippem. :)
Mindkettőben reménykedem, mert szerintem akkor ismét mi leszünk a legesélyesebbek. Mottának kell 1-2-3 év Torinóban.
Azert Motta kozel sem biztos meg, hogy Juve.
Conte nagyon ajanlja magat, nagyon menne, Mottanak meg azert nem az "alma" a Juve, ellentetben Conteval.
Motta tobbszor elmondta, neki az alma a PSG, oda akar hazaterni, stb. Na meg inkabb kulfoldre menne, es nem Olaszorszagban maradna.
Es azert ha kiesik a PSG most a Barca ellen, egyaltalan nem lesz biztos Enrique padja.
Amorim Pool, igy a Pool kieshet, de azert igy is ott van meg a Barca, Bayern pad, sot Chelsea, akar a MU, szoval szerintem Mottanal nem a Juve van az elso helyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ket Ex kapusunk is a stadionban lesz ma este.
Egyik Handanovic, masik pedig Onana.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Milan döntetlen, legyen Inter győzelem este!

FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.04.14. 16:35 Ket Ex kapusunk is a stadionban lesz ma este.
Egyik Handanovic, masik pedig Onana.

Meg én is a gyerekkel. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2024.04.14. 17:11
interfan írta: 2024.04.14. 16:35 Ket Ex kapusunk is a stadionban lesz ma este.
Egyik Handanovic, masik pedig Onana.

Meg én is a gyerekkel. ;)

Már csak ezért is nyerni kell:)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Thuraaaam!!! :clap: :thumbup:
(Adjuk el.. :crazy: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2024.04.14. 21:00-kor.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Thuram

FORZA INTER!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sánchez milyen gólpasszt adott!!
Elkezdtük remélem leverkusenhez hasonló gála lesz itt is.
A közönség és Cupi is megérdemelné.
Válasz küldése