Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 13:12
interfan írta: 2021.12.08. 13:00
Festa írta: 2021.12.08. 12:54 Látom Interfan te ott tartasz,hogy a csatárnak egy dolga van,hogy gólt rúgjon.
Correa is részt vett a Roma elleni gólban sőt kulcspasszt adott Calhangolunak.
Napoli ellen félpályán vitte fel és passzolt Lautaronak.
Nem mondom,hogy világklasszis,de az előre játék miatt nagyon hasznos elem .
Inzaghi sem véletlenül kérte a leigazolását.

Persze kb a szakújságírók értékelése is itt tart:
Dzeko duplázik 7-es 8-as Dzeko nem rúg gólt 5-ös.
Az a baj azzal amit irsz, hogy sajnos nagyon sok total homaly meccset lehetne felhozni Correa kapcsan.
Lasd Udine.
Mert a 2 golig akkor homaly volt, hogy rossz volt nezni.

Persze van 1db golpassza, es voltak jo cselei.
De sajnos a szakujsagiras ahogy te fogalmazol, a kulcspasszokat, a cseleket, es mindent ertekel.
Ebben pedig Correa szinten nem all jol, nem veletlnul van ott ahol.
Pl a 11 golos Dzeko osszesitesben nem sokkal van Correa elott, ezert is jo a "szakujsagiras" mert millio meg egy tenyezot ertekel. ;)
De Dzeko nem is kerult 31m-ba, es nem is tole varta senki lassan 36 evesen a megvaltast.

Az igaz hogy egy csatarnak mas feladatai is vannak.
De...
Az azert nagyon nem jo, hogy valaki 4/2 honapot serult, mindezt teszi 31m-ert.
Persze nem csak a golloves a feladata egy csatarnak, de elsodleges feladata az, azert lesz valaki csatar, es nem szelso, vagy KP.
Én azt mondom 30 millióért ezt kapod. Morata pl nagyobb polcra van helyezve, eddig 20 millát fizettek érte csak a kölcsönért a csalók, és további 30 at kéne a véglegesítésért. Nem lőtt sokkal több gólt mint Correa, pedig sokkal többet játszott.
Azt gondolom akklimatizálódni kell, hiába volt Inzaghi az edzője, mire megtapasztalod , hogy a csapatodban kivel mit lehet megcsinálni, hol lesz területed adott esetben stb stb, idő mire ez rögzül.
És tegyük hozzá, nálunk nincsenek jól cselező játékosok. Barella tud flikkflakkozni, rajta kívül egyedül Correa cselei ülnek és ő tudja legjobban megzavarni 1-1ben az ellenfelet.
Az hogy felhozzuk azt hogy sérült volt és rohadjon meg szintén nonszensz. Hát nyilván ő sem úgy kalkulált hogy az első 4 hónapjából 2 -ben sérült lesz, de ez sem a világvége. Sensi 25 millióval ebből a szempontból sokkal nagyobb bukó mégis hajlandóak vagyunk bízni benne ahogy látom mert egyre többször olvasom hogy kapjon lehetőséget.
Nehez kerdes mit kapsz 30 millioert.
Mert lehet Morata, de vannak ellenpeldak is.

Most azt sem tudjuk meg valoszinu soha, ha azt a bizonyos max 42m-t nem Correa + Dumfriesre forditjuk, hanem pl Zapatara, akkor most hol lennnek.
De volt ugye a sokak altal akart Werghorst 25m-ert, vagy Thuram ugyanennyiert.
Persze meg kell szoknia mindent, de azert mar nem egy 20 eves valakirol beszelunk.
27 eves, es oriasi meglepetest nem okozhatott foleg Inzaghinak, hogy ezt hozza.
Nem veletlen a 135 Seria A meccs = 29 gol.
Es azert az sem lehetett senkinek meglepetes, hogy vannak serulesei.
Nezve az eveket, 20-30, de akar 50 napos kihagyasok is voltak minden evben nala.
Ez a cselmutato is erdekes.
Correa 0.7 es 44% a sikeres cselek.
Par masik jatekos viszonyitaskent.
Brozovic 0.9, 82% sikeres cselek.
Perisic 1.1, 68% sikeres cselek.
Dzeko 0.5, 47% sikeres cselek.
Barella 1.1, 57% sikeres cselek.
Sanchez 0.6, 42% sikeres cselek.

Sensi tavaly osszesen volt annyit serult mint Correa iden 4 honap alatt.
De ez mellekes, mert Sensi kapcsan szerintem a legtobben (koztuk en is) azert jatszantam hogy elehessen adni, amibol aztan tudnak igazolni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.12.08. 13:56-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 13:23

Nehez kerdes mit kapsz 30 millioert.
Mert lehet Morata, de vannak ellenpeldak is.

Most azt sem tudjuk meg valoszinu soha, ha azt a bizonyos max 42m-t nem Correa + Dumfriesre forditjuk, hanem pl Zapatara, akkor most hol lennnek.
De volt ugye a sokak altal akart Werghorst 25m-ert, vagy Thuram ugyanennyiert.
Persze meg kell szoknia mindent, de azert mar nem egy 20 eves valakirol beszelunk.
27 eves, es oriasi meglepetest nem okozhatott foleg Inzaghinak, hogy ezt hozza.
Nem veletlen a 135 Seria A meccs = 29 gol.

Sensi tavaly osszesen volt annyit serult mint Correa iden 4 honap alatt.
De ez mellekes, mert Sensi kapcsan szerintem a legtobben (koztuk en is) azert jatszantam hogy elehessen adni, amibol aztan tudnak igazolni.
Már előre megírtam a kommentet mert gondoltam , hogy Weghorst és Thuram is szóba fog kerülni szóval:

Meg alapból. Lelehet írni 723milliárd425millió987ezer526-szor , hogy ki mennyi gólt lőtt és ez milyen kevés.
A mi szintünkön ez a sor , hogy Martinez , Dzeko, Correa , Sanchez igen is jó. Persze az a betegség még fennáll, hogy szarul használjuk ki a helyzeteket de vannak helyzetek!!! Inzaghival megérkezett a támadóbb foci.
Másfelől. Az elégedetlenkedésen túl - amihez természetesen joga van bárkinek - mi lenne a megoldás? Tehát mivel lennénk végülis elégedettek? Ha gólt lőnének folyamatosan a csatárok? Ez egy világ elit top 10 csapatnál sincs így mindig. Sőt...
Vagy más csatárok kellenének?
Persze Haaland gólt lő bárhogy de nagyjából 200millába kerül. Vagy Mbappé stb.
Csak nézzünk rá akkor a velünk már szóba hozott, vagy kívánságként szóba került játékosokra. Werner, mi a garancia arra , hogy jó lenne nálunk? Semmi. Belotti? 1000 éve a Torinoban játszik vajon miért? Jovic? Weghorst? Thuram?
Csak nézzétek meg a jelenlegi statjaikat ezeknek a játékosoknak. Mégis melyik szárnyalja túl a jelenlegi csatárainkat?
Az egyik statokban marad el, a másikkal az lenne gond hogy drága meg idős már, a harmadik balhés, a negyedik sosem volt Inter szint.
Szóval én nem értem ezt tényleg. Mert megoldást sosem hallok csak azt , hogy szarok a csatáraink.


Ui: Sensi többet volt sérült, sokszor edzésen is összezuhant, rengeteg izomsérülés. Egy idő után pedig egyáltalán nem játszott nehogy megsérüljön és eltudjuk valahogy adni. Correa játszik és úgy sérült meg. Mindent lehet más szempontból írni és így más megvilágításba is kerül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 13:28
interfan írta: 2021.12.08. 13:23

Nehez kerdes mit kapsz 30 millioert.
Mert lehet Morata, de vannak ellenpeldak is.

Most azt sem tudjuk meg valoszinu soha, ha azt a bizonyos max 42m-t nem Correa + Dumfriesre forditjuk, hanem pl Zapatara, akkor most hol lennnek.
De volt ugye a sokak altal akart Werghorst 25m-ert, vagy Thuram ugyanennyiert.
Persze meg kell szoknia mindent, de azert mar nem egy 20 eves valakirol beszelunk.
27 eves, es oriasi meglepetest nem okozhatott foleg Inzaghinak, hogy ezt hozza.
Nem veletlen a 135 Seria A meccs = 29 gol.

Sensi tavaly osszesen volt annyit serult mint Correa iden 4 honap alatt.
De ez mellekes, mert Sensi kapcsan szerintem a legtobben (koztuk en is) azert jatszantam hogy elehessen adni, amibol aztan tudnak igazolni.
Már előre megírtam a kommentet mert gondoltam , hogy Weghorst és Thuram is szóba fog kerülni szóval:

Meg alapból. Lelehet írni 723milliárd425millió987ezer526-szor , hogy ki mennyi gólt lőtt és ez milyen kevés.
A mi szintünkön ez a sor , hogy Martinez , Dzeko, Correa , Sanchez igen is jó. Persze az a betegség még fennáll, hogy szarul használjuk ki a helyzeteket de vannak helyzetek!!! Inzaghival megérkezett a támadóbb foci.
Másfelől. Az elégedetlenkedésen túl - amihez természetesen joga van bárkinek - mi lenne a megoldás? Tehát mivel lennénk végülis elégedettek? Ha gólt lőnének folyamatosan a csatárok? Ez egy világ elit top 10 csapatnál sincs így mindig. Sőt...
Vagy más csatárok kellenének?
Persze Haaland gólt lő bárhogy de nagyjából 200millába kerül. Vagy Mbappé stb.
Csak nézzünk rá akkor a velünk már szóba hozott, vagy kívánságként szóba került játékosokra. Werner, mi a garancia arra , hogy jó lenne nálunk? Semmi. Belotti? 1000 éve a Torinoban játszik vajon miért? Jovic? Weghorst? Thuram?
Csak nézzétek meg a jelenlegi statjaikat ezeknek a játékosoknak. Mégis melyik szárnyalja túl a jelenlegi csatárainkat?
Az egyik statokban marad el, a másikkal az lenne gond hogy drága meg idős már, a harmadik balhés, a negyedik sosem volt Inter szint.
Szóval én nem értem ezt tényleg. Mert megoldást sosem hallok csak azt , hogy szarok a csatáraink.


Ui: Sensi többet volt sérült, sokszor edzésen is összezuhant, rengeteg izomsérülés. Egy idő után pedig egyáltalán nem játszott nehogy megsérüljön és eltudjuk valahogy adni. Correa játszik és úgy sérült meg. Mindent lehet más szempontból írni és így más megvilágításba is kerül.
En peldaul egyaltalan nem tamogattam sem Zapata, sem Werghorst, sem Thuramot.
Sot leirtam, a felmerult nevekbol nalam Correa.

Most hogy ez a dontes a vezetoktol jo volt e, es en is hulyen gondoltam e hogy Correa kell, hat az ido es mindenki szemelyesen eldonti.

Ahogy irtam, tenyszeruen lathatja barki, par golt leszamitva a csatarok hozzak amit mi tavaly.
Mint ahogy azt is lathatja mindenki, joval tamadobb es elvezthetobb a foci Inzaghival.
Nehez lenne megszamolni hanyszor irtam le, hogy mekkora orom es feludules ez Contehoz kepest, es jo vegre nezni az Inter meccseit a tavalyi celfutball utan.
3-4 gol a lemaradas, ez nem veszes es Olaszorszagban eleg is lesz a bajnoki cimhez, mert a tobbiek messze vannak tolunk minosegben.
Viszont szerintem azzal kapcsolatban igenis lehet tobbet varni egyes jatekosoktol elol is, lasd Martinez vagy Correa.

Erre a szezonra en nem hoznek megoldast, hanem varnam a szintlepest Martineztol, es Correatol is tobbet pl.
Vagy ha "varazsol" Marotta, akkor adjunk el, es hozzuk el Scamaccat, Raspadorit, Lacazettet vagy Belottit.
Ha nem sikerul eladni, akkor maradjon minden nyarig, mert ahogy irtam ez a bajnoki cimre eleg lesz.
Nyaron pedig uj tulajdonossal, igenis nezzuk korbe, es jojjon egy tamado aki a hatan tudja vinni az Intert.
Valamint probaljunk meg 1-2 igeretes fiatalt.
Maris tobbre lennenk hivatatottak, es akar hosszu-hosszu evekre bebetonozhatjuk a Scudettot.

UI:
Mi csak a hivatalos serules napokbol tudunk kiindulni.
A hivatalos szamokbol pedig kiderul, hogy Sensi 50 napot hagyott ki a 2020/21-es bajnoki szezon vegeig.
Csak akkor nem szerepelt a keretben, amikor serult volt, azaz 50 napot.
Onnnatol minden mas talalgatas, mi miert hogyan merre...
Egy biztos, ha valaki nem jatszik, sosem viszi el senki.
En ezert is irtam, jatszatnam Sensit, hatha mutat valamit, es hatha telen valaki elviszi egy 10m-ert.
Abbol meg akar Kostic, akar Nandez 10m kolcson + sima opcio, akar elore Belotti 5m, akar Scamacca kolcson 10m + sima opcio.
Maris lenne egy kis mozgaster.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Látom Interfan te csak arra reagálsz ami kedvező számodra.
Pont Dzeko esetén derül ki mennyire értenek hozzá az újságírók.
Gólt rúg akkor jól játszik hanem és alig ér labdához akkor meg nem.

Correa sokkal használhatóbb az önző 9-es Lautaro vagy Dzeko mellett.
Persze sokat volt sérült,de remélhetőleg a rangadókkal teli január vagy februárban már számíthattunk rá.

Mivel te csak a 2 meccset emelted ki amikor duplázott ezért látom nehéz meggyőzni téged,hogy egy csatárnak nem csak a gólszerzés a feladata.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.08. 13:58 Látom Interfan te csak arra reagálsz ami kedvező számodra.
Pont Dzeko esetén derül ki mennyire értenek hozzá az újságírók.
Gólt rúg akkor jól játszik hanem és alig ér labdához akkor meg nem.

Correa sokkal használhatóbb az önző 9-es Lautaro vagy Dzeko mellett.
Persze sokat volt sérült,de remélhetőleg a rangadókkal teli január vagy februárban már számíthattunk rá.

Mivel te csak a 2 meccset emelted ki amikor duplázott ezért látom nehéz meggyőzni téged,hogy egy csatárnak nem csak a gólszerzés a feladata.
Azert ez nem teljesen igy van.
Mert mindig mindenhol az osszkep szamit.
Szoval hiaba rug golt XY, nagyon nagyon sok esetben az osszkep gyenge.
Pl gyenge passzmutato, 0 kulcspassz, kihagyott ziccerek, keves jatekbaavatkozas, 0 megnyert parbaj, stb-stb-stb.
Ez ad ki egy osszkepet egy meccsrol, egy jatekosrol.
Es itt most nem konkretan Dzekorol van szo.

Direkt megneztem a kedvedert, a Napoli es a Roma ellen valoban jo szamokat hozott Correa.
Csak hat ezen kivul voltak meg meccsei, nem is 1.

Tartom es lathatjuk, Correa semmilyen mas mutatoban nem emelkedik ki a golovokhoz kepest.
Pl pont itt voltak a csel mutatok:
Brozovic 0.9, 82% sikeres cselek.
Perisic 1.1, 68% sikeres cselek.
Dzeko 0.5, 47% sikeres cselek.
Barella 1.1, 57% sikeres cselek.
Sanchez 0.6, 42% sikeres cselek.
Correa 0.7, 44% a sikeres cselek.

De rengeteg hasonlo mutato van.

De siman benne van, hogy DM22-nek van igaza, es ennyit lehet egy 30 millio euros jatekostol varni.
Nagy meglepetes nem igazan erhetett minket, ha Correa eveit nezzuk, akar gol, akar serulesek teren.

Es mint ahogy irtam, nyaron en pl Correat irtam hogy jojjon a Zapata, Thuram, Werghorst sorral szemben.
Lehet beneztem, es mellenyulas volt, ezaltal vezetoink is rosszul gondolkoztak.
De az mar sosem derul ki, mit tudna itt Zapata.
Correaban viszont meg lehet bizni, hatha tud tobb lenni.
En pont ezert irtam amit, hogy tobbet varok tole.
Dehat lehet tenyleg 30 millioert ennyit kapni, nem tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.12.08. 14:11-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 14:05
Festa írta: 2021.12.08. 13:58 Látom Interfan te csak arra reagálsz ami kedvező számodra.
Pont Dzeko esetén derül ki mennyire értenek hozzá az újságírók.
Gólt rúg akkor jól játszik hanem és alig ér labdához akkor meg nem.

Correa sokkal használhatóbb az önző 9-es Lautaro vagy Dzeko mellett.
Persze sokat volt sérült,de remélhetőleg a rangadókkal teli január vagy februárban már számíthattunk rá.

Mivel te csak a 2 meccset emelted ki amikor duplázott ezért látom nehéz meggyőzni téged,hogy egy csatárnak nem csak a gólszerzés a feladata.
Azert ez nem teljesen igy van.
Mert mindig mindenhol az osszkep szamit.
Szoval hiaba rug golt XY, nagyon nagyon sok esetben az osszkep gyenge.
Es itt most nem konkretan Dzekorol van szo.

Tartom es lathatjuk, Correa semmilyen mas mutatoban nem emelkedik ki, es itt nem a golszerzesrol beszelunk.
Pl pont itt voltak a csel mutatok:
Brozovic 0.9, 82% sikeres cselek.
Perisic 1.1, 68% sikeres cselek.
Dzeko 0.5, 47% sikeres cselek.
Barella 1.1, 57% sikeres cselek.
Sanchez 0.6, 42% sikeres cselek.
Correa 0.7, 44% a sikeres cselek.

De rengeteg hasonlo mutato van.

De siman benne van, hogy DM22-nek van igaza, es ennyit lehet egy 30 millio euros jatekostol varni.
Nagy meglepetes nem igazan erhetett minket, ha Correa eveit nezzuk, akar gol, akar serulesek teren.

Es mint ahogy irtam, nyaron en pl Correat irtam hogy jojjon a Zapata, Thuram, Werghorst sorral szemben.
Lehet beneztem, es mellenyulas volt, ezaltal vezetoink is rosszul gondolkoztak.
De az mar sosem derul ki, mit tudna itt Zapata.
Correaban viszont meg lehet bizni, hatha tud tobb lenni.
En pont ezert irtam amit, hogy tobbet varok tole.
Dehat lehet tenyleg 30 millioert ennyit kapni, nem tudom.
Hát nem tudom, én nagyon nem szeretem a statokat. Pl itt is Brozo első hely? Azt tekintjük cselnek , hogy lefordul 360-ban meg 180-ban az ellenfélről? Mert Brozo ezt betonbiztosan tudja oké.
Csatárként naná , hogy többször fogod elbaszni a cseleid mert többször kell belemenned necces szituba.
A számok tényszerű dolgok, de ennyi erővel igazából nem kéne meccset néznünk. Megnézzük mi lett a végeredmény, kit mennyire pontoztak, és abból következtetünk. Egy irányadó értéknek jó persze, de semmit nem láttam abból, hogy kinek mekkora jelenléte volt a pályán, ki mennyi védőt kötött le.
Én pl az Esélylesők unibetes csatornáját szeretem Youtube-on. Szakmai arcok, de már hányok hogy mindennél XG meg nyócG meg 5g meg mittomén hányG -s mutatókkal jönnek 5 percenként, de még ők is eltudnak ettől vonatkoztatni és a szemmel látható teljesítményt értékelik.
Én sem vagyok még elégedett Correaval de azért ha csak statok alapján kéne véleményt nyilvánítanom, nagy bajban lennék.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 14:10
interfan írta: 2021.12.08. 14:05
Festa írta: 2021.12.08. 13:58 Látom Interfan te csak arra reagálsz ami kedvező számodra.
Pont Dzeko esetén derül ki mennyire értenek hozzá az újságírók.
Gólt rúg akkor jól játszik hanem és alig ér labdához akkor meg nem.

Correa sokkal használhatóbb az önző 9-es Lautaro vagy Dzeko mellett.
Persze sokat volt sérült,de remélhetőleg a rangadókkal teli január vagy februárban már számíthattunk rá.

Mivel te csak a 2 meccset emelted ki amikor duplázott ezért látom nehéz meggyőzni téged,hogy egy csatárnak nem csak a gólszerzés a feladata.
Azert ez nem teljesen igy van.
Mert mindig mindenhol az osszkep szamit.
Szoval hiaba rug golt XY, nagyon nagyon sok esetben az osszkep gyenge.
Es itt most nem konkretan Dzekorol van szo.

Tartom es lathatjuk, Correa semmilyen mas mutatoban nem emelkedik ki, es itt nem a golszerzesrol beszelunk.
Pl pont itt voltak a csel mutatok:
Brozovic 0.9, 82% sikeres cselek.
Perisic 1.1, 68% sikeres cselek.
Dzeko 0.5, 47% sikeres cselek.
Barella 1.1, 57% sikeres cselek.
Sanchez 0.6, 42% sikeres cselek.
Correa 0.7, 44% a sikeres cselek.

De rengeteg hasonlo mutato van.

De siman benne van, hogy DM22-nek van igaza, es ennyit lehet egy 30 millio euros jatekostol varni.
Nagy meglepetes nem igazan erhetett minket, ha Correa eveit nezzuk, akar gol, akar serulesek teren.

Es mint ahogy irtam, nyaron en pl Correat irtam hogy jojjon a Zapata, Thuram, Werghorst sorral szemben.
Lehet beneztem, es mellenyulas volt, ezaltal vezetoink is rosszul gondolkoztak.
De az mar sosem derul ki, mit tudna itt Zapata.
Correaban viszont meg lehet bizni, hatha tud tobb lenni.
En pont ezert irtam amit, hogy tobbet varok tole.
Dehat lehet tenyleg 30 millioert ennyit kapni, nem tudom.
Hát nem tudom, én nagyon nem szeretem a statokat. Pl itt is Brozo első hely? Azt tekintjük cselnek , hogy lefordul 360-ban meg 180-ban az ellenfélről? Mert Brozo ezt betonbiztosan tudja oké.
Csatárként naná , hogy többször fogod elbaszni a cseleid mert többször kell belemenned necces szituba.
A számok tényszerű dolgok, de ennyi erővel igazából nem kéne meccset néznünk. Megnézzük mi lett a végeredmény, kit mennyire pontoztak, és abból következtetünk. Egy irányadó értéknek jó persze, de semmit nem láttam abból, hogy kinek mekkora jelenléte volt a pályán, ki mennyi védőt kötött le.
Én pl az Esélylesők unibetes csatornáját szeretem Youtube-on. Szakmai arcok, de már hányok hogy mindennél XG meg nyócG meg 5g meg mittomén hányG -s mutatókkal jönnek 5 percenként, de még ők is eltudnak ettől vonatkoztatni és a szemmel látható teljesítményt értékelik.
Én sem vagyok még elégedett Correaval de azért ha csak statok alapján kéne véleményt nyilvánítanom, nagy bajban lennék.
Ertelmeszeruen mas Brozovic helyzete.
De nezd meg egy tamadoket, pl Dzeko vagy Sanchez, semmi nem hoz tobbet Correa.
Egyedul Martinez cselmutatoit maradnak el mindenkitol.
Akitol en szinten joval tobbet vartam, mert az a szintugras nincs meg meg nala.
Mas kerdes meglesz e valaha.

Egyertelmu a szamok makacs es szaraz dolgok.
Egy a lenyeg az egeszben amit te is leirtal, tobbet varsz Correatol.
En is...
Ezert is biztam benne a nyaron, es gondoltam o kellene nem Zapata es tarsaik.
Az meg mas kerdes, hogy o valoban ennyi e, es ennyit kapsz 30m-ert.
Meglatjuk, bizzunk mert o van itt es nem XY.

Megoldas meg az eladasok, mert az lenne a "varazslat" Marottatol.
Es a felsorolt par csatar nev kozul valaki.
De ha ez nem sikerul sincs baj, mert lathatjuk ez eddig azert boven eleg a bajnoksagban.
Nyaron majd johet a szintlepes az uj tulajdonossal.
(Vlahovic ;) )
Nem veletlenul mondta Marotta, mar keressuk az 9-est nyarra.
En optimista vagyok most nagyon.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Itt nemcsak Correa kapcsán írtam,hanem arra is,hogy egy csatár a másikra is hathat.
Nem tudom Lukaku hány gólpasszt adott Lautaronak ,de Dzeko nem sokat.
Tehát Lukakunak nem csak a góljai hiányzik hanem az ö távozásával Lautaro is visszaesett.

Vannak akik pedig még jobban is teljesítenek mint tavaly.Lásd Perisic vagy Brozovic.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.08. 14:19 Itt nemcsak Correa kapcsán írtam,hanem arra is,hogy egy csatár a másikra is hathat.
Nem tudom Lukaku hány gólpasszt adott Lautaronak ,de Dzeko nem sokat.
Tehát Lukakunak nem csak a góljai hiányzik hanem az ö távozásával Lautaro is visszaesett.

Vannak akik pedig még jobban is teljesítenek mint tavaly.Lásd Perisic vagy Brozovic.
Hat igen, de ezek a dolgok azok amiket sosem tudunk mar meg.
"Mi lett volna HA".
Ha Lukaku marad, es Barella vagy Skriniar megy, ha nem Correa jon hanem Zapata, es meg sorolhatnak napestig.

Martinez kapcsan en pl azt vartam, hogy Lukaku tavozasaval atudja venni a vezer szerepet es jobb lesz.
Sajnos eddig ez nem megy.
Persze igy is van 8 golja, amivel a bajnoksagban a legerdemenyesebb Interes a 2 golpasszaval karoltve.
Meg a szezon 60%-a hatravan, szoval meg meglehet, csak bizni lehet ebben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.12.08. 14:25-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 14:17

Ertelmeszeruen mas Brozovic helyzete.
De nezd meg egy tamadoet, pl Dzeko vagy Sanchez, de akar Perisicet is.
Egyedul Martinez cselmutatoit elozi Correa.

Egyertelmu a szamok makacs es szaraz dolgok.
Egy a lenyeg az egeszben amit te is leirtal, tobbet varsz Correatol.
En is...
Ezert is biztam benne a nyaron, es gondoltam o kellene nem Zapata es tarsaik.
Az meg mas kerdes, hogy o valoban ennyi e, es ennyit kapsz 30m-ert.
Meglatjuk, bizzunk mert o van itt es nem XY.

Megoldas meg az eladasok, mert az lenne a "varazslat" Marottatol.
Es a felsorolt par csatar nev kozul valaki.
De ha ez nem sikerul sincs baj, mert lathatjuk ez eddig azert boven eleg a bajnoksagban.
Nyaron majd johet a szintlepes az uj tulajdonossal.
(Vlahovic ;) )
Nem veletlenul mondta Marotta, mar keressuk az 9-est nyarra.
En optimista vagyok most nagyon.
Hát más helyzet Brozoé mégis példaként hoztad. Hú Interfan, én megbékéltem a látásmódoddal de nem tudunk konszenzusra jutni.
Sajnos annyira ragaszkodsz a számokhoz mint egy kirúgott matektanár.
Annyi, hogy attól nem lesz nyomatékosabb továbbra sem egy mondandó, ha példaként általunk , a saját ízlésünk által feldíszített példákat hozunk. Persze a számok makacs dolgok , és épp emiatt nem kell őket minden esetben figyelembe venni. Mert összvissz 1 dolgot mutatnak meg. Egyetlen száraz aspektusból van vizsgálva számok által egy játékos teljesítménye. Míg ha egy meccset nézel nagyon sok különböző dolgot veszel észre és én ez alapján nem temetném el a csatárainkat. Mert ahogy láttam az elején nem csak Correara volt ez kihegyezve általad.
Mind1, én ezt elengedem, mert nem is akarom védeni a játékosainkat. Természetesen én is örülnék a jobb helyzetkihasználásnak de a jelenlegi helyzetünkel több mint elégedett vagyok. A Real elleni vereségnél sem kellett szégyenkeznünk, abszolút szinten voltunk velük csapatként. Egyénekre , és főleg padra lebontva más a helyzet. Meg hát ha legalább 1 gólt bevágunk a 3 nagy ziccerből máshogy alakul.

De most eszembejutott valami Interfan!!!!!!! Számok és statok. Te hogy láttad a Real elleni meccset? Mert ha csak a végeredményt nézem akkor az jön le hogy szarok voltunk. 0 gól, még pirosunk is lett mert nem bírtuk a nyomást gondolom. Lesimázott minket a Real. Ugye?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 14:24
interfan írta: 2021.12.08. 14:17

Ertelmeszeruen mas Brozovic helyzete.
De nezd meg egy tamadoet, pl Dzeko vagy Sanchez, de akar Perisicet is.
Egyedul Martinez cselmutatoit elozi Correa.

Egyertelmu a szamok makacs es szaraz dolgok.
Egy a lenyeg az egeszben amit te is leirtal, tobbet varsz Correatol.
En is...
Ezert is biztam benne a nyaron, es gondoltam o kellene nem Zapata es tarsaik.
Az meg mas kerdes, hogy o valoban ennyi e, es ennyit kapsz 30m-ert.
Meglatjuk, bizzunk mert o van itt es nem XY.

Megoldas meg az eladasok, mert az lenne a "varazslat" Marottatol.
Es a felsorolt par csatar nev kozul valaki.
De ha ez nem sikerul sincs baj, mert lathatjuk ez eddig azert boven eleg a bajnoksagban.
Nyaron majd johet a szintlepes az uj tulajdonossal.
(Vlahovic ;) )
Nem veletlenul mondta Marotta, mar keressuk az 9-est nyarra.
En optimista vagyok most nagyon.
Hát más helyzet Brozoé mégis példaként hoztad. Hú Interfan, én megbékéltem a látásmódoddal de nem tudunk konszenzusra jutni.
Sajnos annyira ragaszkodsz a számokhoz mint egy kirúgott matektanár.
Annyi, hogy attól nem lesz nyomatékosabb továbbra sem egy mondandó, ha példaként általunk , a saját ízlésünk által feldíszített példákat hozunk. Persze a számok makacs dolgok , és épp emiatt nem kell őket minden esetben figyelembe venni. Mert összvissz 1 dolgot mutatnak meg. Egyetlen száraz aspektusból van vizsgálva számok által egy játékos teljesítménye. Míg ha egy meccset nézel nagyon sok különböző dolgot veszel észre és én ez alapján nem temetném el a csatárainkat. Mert ahogy láttam az elején nem csak Correara volt ez kihegyezve általad.
Mind1, én ezt elengedem, mert nem is akarom védeni a játékosainkat. Természetesen én is örülnék a jobb helyzetkihasználásnak de a jelenlegi helyzetünkel több mint elégedett vagyok. A Real elleni vereségnél sem kellett szégyenkeznünk, abszolút szinten voltunk velük csapatként. Egyénekre , és főleg padra lebontva más a helyzet. Meg hát ha legalább 1 gólt bevágunk a 3 nagy ziccerből máshogy alakul.

De most eszembejutott valami Interfan!!!!!!! Számok és statok. Te hogy láttad a Real elleni meccset? Mert ha csak a végeredményt nézem akkor az jön le hogy szarok voltunk. 0 gól, még pirosunk is lett mert nem bírtuk a nyomást gondolom. Lesimázott minket a Real. Ugye?
Ez igy van, a szamok makacs dolgok es ez is egy resze az osszkepnek, amibol az osszkep kijon.
Nagyon sok tenyezo ez, ez is egy resze.

Ajanlom tanulmanyozni a meccs utani kommentemet:

"

Osszesegeben nincs mit szegyenkezni, sot buszkenek kell lenni.
Hoztuk a kotelezo tovabbjutast, mert ebbol a csoportbol nem is lehetett kerdes.
De pl tavaly is az lett volna, megsem sikerult.
Szoval most sikerult behuzni a kotelezot, es vegre ujra BL 16 kozott vagyunk.
Elismeres ezert Inzaghinak, es innentol ahogy Mike irta elottem, minden meccs csak bonusz/ajandek.
Jo erzes ujra BL 16-os sorsolast varni, de reg volt mar ilyen.
Meg a Ranieri fele csapattal, Forlan, Zarate, Poli, Nagatomo, Faraoni, Obi, Alvarez, micsoda jatekosaink voltak...
Bizzunk az isteni szerencseben, es hogy kapunk egy Lillet mondjuk, de talan meg egy Ajax vagy MU-t is alalehet irni.

"
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 14:29
DM22 írta: 2021.12.08. 14:24
interfan írta: 2021.12.08. 14:17

Ertelmeszeruen mas Brozovic helyzete.
De nezd meg egy tamadoet, pl Dzeko vagy Sanchez, de akar Perisicet is.
Egyedul Martinez cselmutatoit elozi Correa.

Egyertelmu a szamok makacs es szaraz dolgok.
Egy a lenyeg az egeszben amit te is leirtal, tobbet varsz Correatol.
En is...
Ezert is biztam benne a nyaron, es gondoltam o kellene nem Zapata es tarsaik.
Az meg mas kerdes, hogy o valoban ennyi e, es ennyit kapsz 30m-ert.
Meglatjuk, bizzunk mert o van itt es nem XY.

Megoldas meg az eladasok, mert az lenne a "varazslat" Marottatol.
Es a felsorolt par csatar nev kozul valaki.
De ha ez nem sikerul sincs baj, mert lathatjuk ez eddig azert boven eleg a bajnoksagban.
Nyaron majd johet a szintlepes az uj tulajdonossal.
(Vlahovic ;) )
Nem veletlenul mondta Marotta, mar keressuk az 9-est nyarra.
En optimista vagyok most nagyon.
Hát más helyzet Brozoé mégis példaként hoztad. Hú Interfan, én megbékéltem a látásmódoddal de nem tudunk konszenzusra jutni.
Sajnos annyira ragaszkodsz a számokhoz mint egy kirúgott matektanár.
Annyi, hogy attól nem lesz nyomatékosabb továbbra sem egy mondandó, ha példaként általunk , a saját ízlésünk által feldíszített példákat hozunk. Persze a számok makacs dolgok , és épp emiatt nem kell őket minden esetben figyelembe venni. Mert összvissz 1 dolgot mutatnak meg. Egyetlen száraz aspektusból van vizsgálva számok által egy játékos teljesítménye. Míg ha egy meccset nézel nagyon sok különböző dolgot veszel észre és én ez alapján nem temetném el a csatárainkat. Mert ahogy láttam az elején nem csak Correara volt ez kihegyezve általad.
Mind1, én ezt elengedem, mert nem is akarom védeni a játékosainkat. Természetesen én is örülnék a jobb helyzetkihasználásnak de a jelenlegi helyzetünkel több mint elégedett vagyok. A Real elleni vereségnél sem kellett szégyenkeznünk, abszolút szinten voltunk velük csapatként. Egyénekre , és főleg padra lebontva más a helyzet. Meg hát ha legalább 1 gólt bevágunk a 3 nagy ziccerből máshogy alakul.

De most eszembejutott valami Interfan!!!!!!! Számok és statok. Te hogy láttad a Real elleni meccset? Mert ha csak a végeredményt nézem akkor az jön le hogy szarok voltunk. 0 gól, még pirosunk is lett mert nem bírtuk a nyomást gondolom. Lesimázott minket a Real. Ugye?
Ez igy van, a szamok makacs dolgok es ez is egy resze az osszkepnek, amibol az osszkep kijon.
Nagyon sok tenyezo ez, ez is egy resze.

Ajanlom tanulmanyozni a meccs utani kommentemet:

"

Osszesegeben nincs mit szegyenkezni, sot buszkenek kell lenni.
Hoztuk a kotelezo tovabbjutast, mert ebbol a csoportbol nem is lehetett kerdes.
De pl tavaly is az lett volna, megsem sikerult.
Szoval most sikerult behuzni a kotelezot, es vegre ujra BL 16 kozott vagyunk.
Elismeres ezert Inzaghinak, es innentol ahogy Mike irta elottem, minden meccs csak bonusz/ajandek.
Jo erzes ujra BL 16-os sorsolast varni, de reg volt mar ilyen.
Meg a Ranieri fele csapattal, Forlan, Zarate, Poli, Nagatomo, Faraoni, Obi, Alvarez, micsoda jatekosaink voltak...
Bizzunk az isteni szerencseben, es hogy kapunk egy Lillet mondjuk, de talan meg egy Ajax vagy MU-t is alalehet irni.

"
Ó baszki drukkertárs. Ha Te nem is, remélem más értette a kommentem lényegét.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyugi DM baratom, en is ertettem.

Es ha mar statisztikat kerdeztel, azok alapjan is minimum egyrangu ellenfelek voltunk tegnap. :D ;)

A helyzetkihasznalas ennyit jelent. ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.12.08. 14:41-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 14:37 Nyugi DM baratom, en is ertettem.

Es ha mar statisztikat kerdeztel, azok alapjan is minimum egyrangu ellenfelek voltunk tegnap. :D ;)

A helyzetkihasznalas ennyit jelent. ;)
Rendben uram. A végkifejlet azért az , hogy örülünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

SRácok nincs itt semmi gáz. Továbbjutottunk a BL-ben és 1 pontra vagyunk az első helytől. :) Ezen felül meg beszélünk a csatárunk gyengélkedésiről de mégis mi lőttük a legtöbb gólt a bajnokságba és ha jól tudom talán a TOP bajnokságokat nézve a 3. legtöbbet. ;) /Pool meg a Bayern van előttünk talán/
Helyzetkihasználáson ha javítanánk akkor meg minden meccsünk 5-0 lehetne. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 14:40
interfan írta: 2021.12.08. 14:37 Nyugi DM baratom, en is ertettem.

Es ha mar statisztikat kerdeztel, azok alapjan is minimum egyrangu ellenfelek voltunk tegnap. :D ;)

A helyzetkihasznalas ennyit jelent. ;)
Rendben uram. A végkifejlet azért az , hogy örülünk.
Nem csak hogy orulunk, hanem buszkek is lehetunk, majdnem 10 ev utan varunk ujra BL 16 kozotti sorsolas, ez hatalmas buszkeseg.
Az Inter pedig Inzaghival vegre jatsza a focit.

Csatarainkat pedig senki nem temeti.
Egesz egyszeruen tobbet varnek Martineztol
is pl.
De ha ennyi marad sem tortenik semmi, mert a bajnoki cim boven-boven meglehet igy is.
Mert latjuk kb 3 gol a lemaradas a tavalyi tamadokhoz kepest.

Nyaron johet az uj tulajdonos es vele egyutt Vlahovic, es meg 1-2 jatekos, onnantol meg nem csak a bajnoksagot betonozzuk be magunknak, hanem Europaban is komoly tenyezok lehetunk. :)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.12.08. 14:43
DM22 írta: 2021.12.08. 14:40
interfan írta: 2021.12.08. 14:37 Nyugi DM baratom, en is ertettem.

Es ha mar statisztikat kerdeztel, azok alapjan is minimum egyrangu ellenfelek voltunk tegnap. :D ;)

A helyzetkihasznalas ennyit jelent. ;)
Rendben uram. A végkifejlet azért az , hogy örülünk.
Nem csak hogy orulunk, hanem buszkek is lehetunk, majdnem 10 ev utan varunk ujra BL 16 kozotti sorsolas, ez hatalmas buszkeseg.
Az Inter pedig Inzaghival vegre jatsza a focit.

Csatarainkat pedig senki nem temeti.
Egesz egyszeruen tobbet varnek Martineztol
is pl.
De ha ennyi marad sem tortenik semmi, mert a bajnoki cim boven-boven meglehet igy is.
Mert latjuk kb 3 gol a lemaradas a tavalyi tamadokhoz kepest.

Nyaron johet az uj tulajdonos es vele egyutt Vlahovic, es meg 1-2 jatekos, onnantol meg nem csak a bajnoksagot betonozzuk be magunknak, hanem Europaban is komoly tenyezok lehetunk. :)
Bár csak így lenne a próféta szóljon belőled Interfan testvér! Ámen! :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.08. 06:23

Viszont most ezt a kiesest a BL tovabbjutassal kiegyenlitjuk.

Tavaly mindennel egyutt 37,84m euro jott a BL-bol.
Iden pedig ez az osszeg mar 50m.
Igy a bevetel kiesesunket ami a szeptember 30. gazdasagi negyedevzaraskor volt, most a BL bevetelek csokkentik.

Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
Milan, hogy kap majdnem ennyit pedig tovább sem mentek és 1 győzelmük volt? Mi az market pool? Az nekünk nincs?

"A CalcioFinanza a kiesést követően összegezte, hogy mekkora bevételre tesz szert a Milan az idei BL-szereplésből.

Az UEFA pénzdíjazása alapján a BL-kvalifikációért 15,64 millió euró jár a klubnak, míg ezen felül a történelmi rangsornak megfelelően 17,1 millió eurót kap a Milan. A csoportkörben való teljesítmény (1 győzelem és 1 döntetlen) 3,73 millió eurót jelent.

Továbbá a Milan részesedést kap az úgynevezett market poolból. Ennek egyik része 6 millió eurót hoz a Rossoneri kasszájába a Serie A 2020/2021-es idényének helyezései alapján. A market pool másik része* a többi olasz klub eredményétől és további szereplésétől függ, azonban a becsült minimális összeg 2,7 millió euró. Így minél tovább menetel a többi olasz csapat, annál alacsonyabb összeg jut a Milannak az arányos elosztás alapján.

A teljes bevétel a Bajnokok Ligája-szereplésből összesen 45,17 millió euró. Ez a nyolcaddöntőbe való továbbjutás esetén meghaladta volna a 60 millió eurót. Fontos kiemelni, hogy ez az összeg csak az UEFA-pénzdíjakat foglalja magába, vagyis nem tartalmazza a jegyértékesítésből származó bevételeket és a szponzori bónuszokat sem."

acmilan.hu-n találtam
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.12.08. 14:42 SRácok nincs itt semmi gáz. Továbbjutottunk a BL-ben és 1 pontra vagyunk az első helytől. :) Ezen felül meg beszélünk a csatárunk gyengélkedésiről de mégis mi lőttük a legtöbb gólt a bajnokságba és ha jól tudom talán a TOP bajnokságokat nézve a 3. legtöbbet. ;)
Ennyi, teljesen rendben vagyunk.

Elveszítettünk két klasszist, a támadójátékunk két alapelemét, és még így is előreléptünk Conte tavalyi dolgaihoz képest.
A bajnoki pontokat hasonló ütemben gyűjtögetjük, a Bl-ben pedig végre átléptük a saját árnyékunkat, sikerült továbbjutni a csoportból, ráadásul ezeket nagyságrendekkel élvezhetőbb focival érjük el.

Látjuk a hibákat, de ha valaki azt mondja hogy Lukaku és Hakimi eladása után december elején bent leszünk a BL 16 között, és 1 pontra leszünk a tabella éllovastól, simán aláírtam volna.

Jelentkezzen aki nem ! 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.08. 15:14
interfan írta: 2021.12.08. 06:23

Viszont most ezt a kiesest a BL tovabbjutassal kiegyenlitjuk.

Tavaly mindennel egyutt 37,84m euro jott a BL-bol.
Iden pedig ez az osszeg mar 50m.
Igy a bevetel kiesesunket ami a szeptember 30. gazdasagi negyedevzaraskor volt, most a BL bevetelek csokkentik.

Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
Milan, hogy kap majdnem ennyit pedig tovább sem mentek és 1 győzelmük volt? Mi az market pool? Az nekünk nincs?

"A CalcioFinanza a kiesést követően összegezte, hogy mekkora bevételre tesz szert a Milan az idei BL-szereplésből.

Az UEFA pénzdíjazása alapján a BL-kvalifikációért 15,64 millió euró jár a klubnak, míg ezen felül a történelmi rangsornak megfelelően 17,1 millió eurót kap a Milan. A csoportkörben való teljesítmény (1 győzelem és 1 döntetlen) 3,73 millió eurót jelent.

Továbbá a Milan részesedést kap az úgynevezett market poolból. Ennek egyik része 6 millió eurót hoz a Rossoneri kasszájába a Serie A 2020/2021-es idényének helyezései alapján. A market pool másik része* a többi olasz klub eredményétől és további szereplésétől függ, azonban a becsült minimális összeg 2,7 millió euró. Így minél tovább menetel a többi olasz csapat, annál alacsonyabb összeg jut a Milannak az arányos elosztás alapján.

A teljes bevétel a Bajnokok Ligája-szereplésből összesen 45,17 millió euró. Ez a nyolcaddöntőbe való továbbjutás esetén meghaladta volna a 60 millió eurót. Fontos kiemelni, hogy ez az összeg csak az UEFA-pénzdíjakat foglalja magába, vagyis nem tartalmazza a jegyértékesítésből származó bevételeket és a szponzori bónuszokat sem."

acmilan.hu-n találtam
Jogos es egyben jo is a kerdes.

Ennek a lenyege az, hogy az UEFA-tol mindenki kap bizonyos penzt az adott bajnoki szezon Europai Kupa indulas ero helyeert.
Szivesen kikeresem mi mennyit kaptunk a 2020-21-es szezon vegen a bajnoki cimert, de ha jol emlekeszem olyan 8-10m korul.
Csak ezt az osszeget az adott bajnoksag vegen beleszamitjak az adott csapat koltsegveteseibe.
Tehat ezt a jo 6m-t amirol irnak a Milan mar megkapta a 20-21-es szezon vegen mint ahogy mi is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.12.08. 15:11
interfan írta: 2021.12.08. 14:43
DM22 írta: 2021.12.08. 14:40

Rendben uram. A végkifejlet azért az , hogy örülünk.
Nem csak hogy orulunk, hanem buszkek is lehetunk, majdnem 10 ev utan varunk ujra BL 16 kozotti sorsolas, ez hatalmas buszkeseg.
Az Inter pedig Inzaghival vegre jatsza a focit.

Csatarainkat pedig senki nem temeti.
Egesz egyszeruen tobbet varnek Martineztol
is pl.
De ha ennyi marad sem tortenik semmi, mert a bajnoki cim boven-boven meglehet igy is.
Mert latjuk kb 3 gol a lemaradas a tavalyi tamadokhoz kepest.

Nyaron johet az uj tulajdonos es vele egyutt Vlahovic, es meg 1-2 jatekos, onnantol meg nem csak a bajnoksagot betonozzuk be magunknak, hanem Europaban is komoly tenyezok lehetunk. :)
Bár csak így lenne a próféta szóljon belőled Interfan testvér! Ámen! :)
En most teljesen bizok ebben. :)
Szerintem most mindenki a pozitiv oldalt latja es erzi, akar a bajnoki cimet illetoen, akar az uj tulajdonos kapcsan. :)
Kapjuk egy Lillet a sorsolasnal, es az optimizmus meg nagyobb lesz. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ritka eset, de most nagyon orulok a Juve gyozelmenek.
Az X-el csak 2. lett a Chelsea igy ok hala az egnek kilove. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.12.08. 20:39 Ritka eset, de most nagyon orulok a Juve gyozelmenek.
Az X-el csak 2. lett a Chelsea igy ok hala az egnek kilove. :)
Nekem tetszik ez a szurkolás,de a Pool vagy a City miért lenne jobb.
A Bayern meg nagyon helyre tenne minket.

Remélem a Lillie lesz a csoportelső és akkor álmodozhatunk az álomsorsolásról.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Azért kíváncsi lennék nálunk a cselmutatókra, az elég érdekes adat lenne.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Portiere32 írta: 2021.12.08. 21:38 Azért kíváncsi lennék nálunk a cselmutatókra, az elég érdekes adat lenne.
A Novemberi adatok:
1.Gagliardini: 5.7 sikeres csel/meccs (8 kulcspassz, 4 szerelés), ettől némileg elmarad:
2. Vecino: 4.2 sikeres csel/meccs (5 kulcspassz, 7 szerelés), szintén érdemes megemlíteni:
3. Cordaz: 2.2 sikeres csel/meccs (3 kulcspassz, 0 szerelés)
.
.
.
22. Barella: 0 sikeres csel/meccs (6 anyázás, 5 ellenfél felpofozás)

Off:
Egyébként a Chelsea-t amikor először olvastam, hogy csak második lett, én is megörültem, de aztán ha megnézem kiket kaphatunk, sokkal nem lettünk bentebb. Most a bajnokságra kell koncentrálni, Bl-ben ez is szép teljesítmény az utóbbi évek után, viszont a második csillagnak sokkal jobban örülnék, mint egy BL továbbjutásnak a 8 közé (nem az a pár millió euró fogja megmenteni a csapatot), jól mutatna a mezen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Csináltam egy rangsort, az esélyeink terén. Első ellen lenne a legkevesebb majd így tovább.

1. Bayern, 2. Livepool/City /nálam egyforma/, 3. Ajax, 4. MU, 5. Lille

Természetesen a foci azért szép mert nem mindig az esélyesebb nyer és ugyanúgy történhet egy csoda a Bayern ellen mint ahogy kieshetünk mondjuk egy Lille ellen is. ;)

U.i.: Barca kiesett összesen 2! rúgott góllal :O Szép.... :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cagliari ellen mar a kezdobe kaphat szerepet DeVrij, valamint Ranocchia is a keret tagja lesz.
D'Ambrosio ezaltal feljebb kerulhet, es mint jobb WB kezdhet.

Gazzetta szerinti varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2018
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Cupi írta: 2021.12.08. 22:56 U.i.: Barca kiesett összesen 2! rúgott góllal :O Szép.... :D
Hát igen, a név önmagában még nem biztosíték semmire.
Egyébként, ha lehet ilyen mondani, szerencse a szerencsétlenségben a covid kapcsán, hogy a Suning még pont előtte jött. Ha ez 5-6 évvel ezelőtt üt be, akkor kb. egy 20-25 évre mehettünk volna a süllyesztőbe. Most egyrészről voltak/vannak értékes játékosaink, akikből lehetett pénzt csinálni (Lukaku, Hakimi) , még ha fájó is volt a távozásuk; másrészről rengeteg fiatal van a csapatban, akik a csapat jövőjét jelenthetik (Barella, Bastoni, Martinez...). Na meg persze Marotta zsenialitása. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2021.12.09. 14:55-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.12.09. 12:37
Cupi írta: 2021.12.08. 22:56 U.i.: Barca kiesett összesen 2! rúgott góllal :O Szép.... :D
Hát igen, a név önmagában még nem biztosíték semmire.
Ez a Barca jelenleg max egy kozepcsapat kategoriat uti meg.
Elkepeszto sullyesztobe kerutek.

Igy alakult at a futball vilaga, 5-10 eve meg a Real, Barca volt a csucs.
Hat most mar nagyon nem.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha lehetne,én a mut választanám.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

vaskalap írta: 2021.12.09. 13:01 Ha lehetne,én a mut választanám.
Hétfőn 12 órakor lesz a sorsolás. Akkor minden kiderül.
Azt hiszem egyértelmű, hogy a Liverpool, City, Bayern sort kéne elkerülni.
Erre 50% esélyünk van. Reménykedjünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

cuchu11 írta: 2021.12.09. 14:34
vaskalap írta: 2021.12.09. 13:01 Ha lehetne,én a mut választanám.
Hétfőn 12 órakor lesz a sorsolás. Akkor minden kiderül.
Azt hiszem egyértelmű, hogy a Liverpool, City, Bayern sort kéne elkerülni.
Erre 50% esélyünk van. Reménykedjünk.
Szerintem mindenkit megverünk és megnyerjük a BL-t. ;) Ennyi. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.12.09. 14:34
vaskalap írta: 2021.12.09. 13:01 Ha lehetne,én a mut választanám.
Hétfőn 12 órakor lesz a sorsolás. Akkor minden kiderül.
Azt hiszem egyértelmű, hogy a Liverpool, City, Bayern sort kéne elkerülni.
Erre 50% esélyünk van. Reménykedjünk.
Ugyanezt gondolom en is, ezt a harmas messze el kell kerulni.

MU ellen nagyon 50-50 lenne szerintem, de en verhetonek erzem oket, mint ahogy az Ajaxot is.
Lille ellen pedig egyertelmu eselyesek lennenk.

En most bizok benne, hogy a szerencse velunk lesz. :)
INTER-1908
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Szerintem az Ajax erősebb (azért bucira verni oda-vissza a sportingot és a dortmundot az nem gyenge) mint a MU... és sajnos a MU is erősebb nálunk
Egyedül a Lille az aki szerintem verhető lenne.
Viszont én MU nak örülnék!
Janicsár
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Kicsit off de érdekelt miket írnak a bl meccsről realos oldalakon. Hát eddig nem voltak rossz érzéseim de olvasva hogy miket kommentelnek emberek hát nagyon undorító. Olyan nagy az arc én lehánynám magam ha real szurkoló lennék.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2021.12.09. 18:03 Kicsit off de érdekelt miket írnak a bl meccsről realos oldalakon. Hát eddig nem voltak rossz érzéseim de olvasva hogy miket kommentelnek emberek hát nagyon undorító. Olyan nagy az arc én lehánynám magam ha real szurkoló lennék.
Pedig latva ezt a Realt en inkabb visszavennek az arcombol.

Majd kapnak egy Chelseat es mint tavaly annyi lesz a nagyarcnak.

Dehat a Real szurkoloktol az ember mit varhat. :D
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.12.09. 18:51
Dehat a Real szurkoloktol az ember mit varhat. :D
Na igen, a szememben a juve után a 2. legokádékabb csapat :sick: :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.12.09. 19:48
interfan írta: 2021.12.09. 18:51
Dehat a Real szurkoloktol az ember mit varhat. :D
Na igen, a szememben a juve után a 2. legokádékabb csapat :sick: :D
Egyetertek. :)

A nagy arc a semmire, na ezek ok jelenleg.
Remelem megkapjak a Chelseat es mar a 16 kozott mennek a levesbe.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ricsinter írta: 2021.12.09. 19:48
interfan írta: 2021.12.09. 18:51
Dehat a Real szurkoloktol az ember mit varhat. :D
Na igen, a szememben a juve után a 2. legokádékabb csapat :sick: :D
ugyanigy erzek en is
"jo kis edzomeccs volt" meg stb kommentek

bl-re visszaterve jo lenne egy lille, utana meg 1 juve es mehetne is az elodonto :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez a Vlahovic brutál. De jó lenne Inter mezben látni. De gyanítom max 30 évesen lenne ez lehetséges…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24550
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 16:58 Ez a Vlahovic brutál. De jó lenne Inter mezben látni. De gyanítom max 30 évesen lenne ez lehetséges…
Nyugi, megjon a Szaudi uralkodo, es jovore Vlahovic-Haaland parossal vagunk neki az evnek. :)

Jovoheten meg amugy mi tomjuk ki a Salernitanat.
5 alatt megsem allunk. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.12.11. 17:14
CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 16:58 Ez a Vlahovic brutál. De jó lenne Inter mezben látni. De gyanítom max 30 évesen lenne ez lehetséges…
Nyugi, megjon a Szaudi uralkodo, es jovore Vlahovic-Haaland parossal vagunk neki az evnek. :)

Jovoheten meg amugy mi tomjuk ki a Salernitanat.
5 alatt megsem allunk. ;)
Ámen, Ámen! :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Eddig jól alakul a forduló! Juve X, plusz udinei vezetés a Milán ellen. :clap:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:04 Eddig jól alakul a forduló! Juve X, plusz udinei vezetés a Milán ellen. :clap:
Imádom nèzni a nyomorult csalók vergődését, tartson nekik jó sokáig:D

Most pedig hajrá Udinese:)
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

mike írta: 2021.12.11. 21:42 ...
Imádom nèzni a nyomorult csalók vergődését, tartson nekik jó sokáig:D

Most pedig hajrá Udinese:)
Nem tudom, engem a Milán soha nem zavart annyira, max néhány szurkolójuk. A Juve már annál inkább, viszont egyre inkább úgy tűnik, ebben az évben nem fognak a scudettoért csatázni. Az ő pontvesztésüknek mindig örülök helyezéstől függetlenül :D

Az Udinese elég tudatosan játszik, benne van, hogy pontot, pontokat szereznek ma, ha csak ki nem talál valamit Pioli.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.12.11. 21:42
CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:04 Eddig jól alakul a forduló! Juve X, plusz udinei vezetés a Milán ellen. :clap:
Imádom nèzni a nyomorult csalók vergődését, tartson nekik jó sokáig:D

Most pedig hajrá Udinese:)
Én Allegri önelégült fejét rühelltem mindig is, és most ez a gondterhelt arc, ami jellemzi a meccseken… gyönyörű. :)

A Milán szerintem meg fogja fordítani a meccset, egy gyors góllal és egy büntetővel…de ne legyen igazam.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:51
mike írta: 2021.12.11. 21:42
CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:04 Eddig :) jól alakul a forduló! Juve X, plusz udinei vezetés a Milán ellen. :clap:
Imádom nèzni a nyomorult csalók vergődését, tartson nekik jó sokáig:D

Most pedig hajrá Udinese:)
Én Allegri önelégült fejét rühelltem mindig is, és most ez a gondterhelt arc, ami jellemzi a meccseken… gyönyörű.

A Milán szerintem meg fogja fordítani a meccset, egy gyors góllal és egy büntetővel…de ne legyen igazam.
Sajnos van még vagy 35 perc,de jó lenne ha itt most pontokat veszítene a Milán ,mert jövőhéten meg a Napolival játszanak.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

30. perc körül kezdtem el nézni a meccset, ez alapján nehéz elhinni, hogy a Milán vezeti a bajnokságot. Karácsonyra már talán a helyükre is kerülnek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:51
mike írta: 2021.12.11. 21:42
CsaSzi9294 írta: 2021.12.11. 21:04 Eddig jól alakul a forduló! Juve X, plusz udinei vezetés a Milán ellen. :clap:
Imádom nèzni a nyomorult csalók vergődését, tartson nekik jó sokáig:D

Most pedig hajrá Udinese:)
Én Allegri önelégült fejét rühelltem mindig is, és most ez a gondterhelt arc, ami jellemzi a meccseken… gyönyörű. :)
Nyáron Allegri tűnt a legjobb opciónak, de a kreténének lenyúlták előlünk....hálistennek:D

Inzaghi a lehető legjobb megoldás volt, Allegri meg csak szenvedjen:)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

És a 92. petcben egyenlítettek ezek a buzik..
Sebaj, az X is jó, jövőhéten bilan napoli.
Ott is jó lenne egy döntetlen.

Utolsó 6 bilan bajnokin csak két győzelem, és vesztettek is kettőt. Csúsznak lefelé :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2021.12.11. 22:43-kor.
Válasz küldése