Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2024.03.18. 19:32 Acerbi facebookja:

"Mészöly Géza ismerősnek jelölése elfogadva " :mrgreen:
Olvastam még jó kommenteket. Pl. Mészöly Géza hívd az újpestbe, mi vérünkből való. :D ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2024.03.18. 19:33
Nyilván van egy ilyen hangzata.Viszont bármelyik fehér játékos egy rap albumról idéz mondjuk egy Jay-Z dalbòl akkor ő rasszista.Ez egy kicsit képmutatásnak tűnik.

Amennyiben Acerbi ezt tette akkor kapjon 3 meccs eltiltást meg fizessen érte,de ne jelenjen már meg 3 cikk naponta a következő meccsig.
Pontosan ezt írtam én is. Kapjon 3 meccset meg egy kis zseton büntetést és lépjünk tovább. Túl van tolva ez az egész. Főleg úgy Jesus nyilatkozta elnézést kért tőle bármit is mondott.
Komolyan kezdem azt érezni ha valaki ki meri mondani a varázsszót az brutálisabb meghurcolást meg büntetést ér annál mintha megfejelnél 2 játékost az ellenféltől. :?
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

ACERBi: “I have never said any racist words. And now I say screw you to racism. Racist phrases have never come out of my mouth, that's for sure. I've been playing football for 20 years and I know what I'm saying."

JUAN JESUS – “I didn't hear it, but I can say that racist phrases didn't come out of my mouth. In my opinion he also misunderstood."

Akkor most mi van???
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Akkor most ebből a számbòl Dumfries,Thuram ,Bisseck idézhet ,de Darmian,Barella,Sommer meg nem?


DMX-My Niggas
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2024.03.18. 19:40
Festa írta: 2024.03.18. 19:33
Nyilván van egy ilyen hangzata.Viszont bármelyik fehér játékos egy rap albumról idéz mondjuk egy Jay-Z dalbòl akkor ő rasszista.Ez egy kicsit képmutatásnak tűnik.

Amennyiben Acerbi ezt tette akkor kapjon 3 meccs eltiltást meg fizessen érte,de ne jelenjen már meg 3 cikk naponta a következő meccsig.
Pontosan ezt írtam én is. Kapjon 3 meccset meg egy kis zseton büntetést és lépjünk tovább. Túl van tolva ez az egész. Főleg úgy Jesus nyilatkozta elnézést kért tőle bármit is mondott.
Komolyan kezdem azt érezni ha valaki ki meri mondani a varázsszót az brutálisabb meghurcolást meg büntetést ér annál mintha megfejelnél 2 játékost az ellenféltől. :?
Mint amikor menszeses nő bemegy a tengerbe és a cápák kilométerekről megérzik a vér szagát ,így csaptak le az újságírók az esetleges Inter botrányra.Most pedig majd még Zhang is bejelentkezik egy tál szecsuáni csirke mellől és elmondja,hogy Say No the racism.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2024.03.18. 19:41 ACERBi: “I have never said any racist words. And now I say screw you to racism. Racist phrases have never come out of my mouth, that's for sure. I've been playing football for 20 years and I know what I'm saying."
JUAN JESUS ?
– “I didn't hear it, but I can say that racist phrases didn't come out of my mouth. In my opinion he also misunderstood."

Akkor most mi van???
Ezt nem Juan nyilatkozta, hanem Acerbit kerdeztek Juanrol, hogy hallot e felole azota, es ez volt a valasza amit irtal:
“I didn't hear it, but I can say that racist phrases didn't come out of my mouth. In my opinion he also misunderstood."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.03.18. 20:06-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.18. 19:26
Nagy hülyeséget csinált akár meccs hevében akár nem ez tény.
Viszont mivel az Inter az érintett még nagyobb ügyet csinálnak belőle.
Acerbinek ki kell állnia nyilvánosan bocsánatot kérnie,de az túlzás ha hetekig csak ez lesz a téma.
Ezzel egyébként ha nem sikerül okosan reagálni rá,akkor kb be is fejezte a pályafutását.
Szerintem is ez lenne a helyes, es ezt kellene Acerbinek, de ez a mindent tagadok, es meg azt is, hogy o elnezest kert volna, kicsit visszas a szitu tole.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.18. 19:51 Most pedig majd még Zhang is bejelentkezik egy tál szecsuáni csirke mellől és elmondja,hogy Say No the racism.
Kinai boribe az a mai menu? :D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.18. 19:40 Komolyan kezdem azt érezni ha valaki ki meri mondani a varázsszót az brutálisabb meghurcolást meg büntetést ér annál mintha megfejelnél 2 játékost az ellenféltől. :?
Csak egy idezet:

"
Hosszú időre eltilthatják az Inter rasszista játékosát.
A Football Italia szerint, Acerbit nagyon hosszú eltiltás fenyegeti, amennyiben bűnösnek találják. A sportbíráskodásról szóló törvénykönyv 28. cikkelye értelmében az Inter védője legalább tíz meccses eltiltást kaphat, de hosszabb büntetés is kiróható, ha találnak megfelelő bizonyítékot.
"

Egy dolgot emelnem ki:
legalább tíz meccses eltiltást kaphat, de hosszabb büntetés is kiróható, ha találnak megfelelő bizonyítékot.

Azert az nagyon kemeny, hogy a minimum a 10 meccs ilyen esetben...
Es meg az a legkisebb, sulyosabb esetben kitudja mi...
Ez azert megmutatja miert is tagad mindent Acerbi, es miert nem all ki bocsanatot kerni, es beismerni amit tett.
Ahogy Festa irta, ez a palyafutasa veget is jelentheti egy jatekosnak, ha nem tudja okosan kezelni es reagalni ra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.03.18. 20:34-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.03.18. 20:22
Azert az nagyon kemeny, hogy a minimum a 10 meccs ilyen esetben...
Ez vicc...erre céloztam....
Eltöröm a lábad egy elkésett és durva becsúszás miatt és te kiesel 8-10 hónapra.....mi lesz a büntetésem? 2 meccs max....ha épp nem csak sárga....
Betöröm az orrod egy szándékos könyökössel és neked el is törik az orrod. Akkor is max 3-4 meccs eltiltás....te meg járhatsz kezelésekre majd nyomhatod maszkban fél évig....vagy több mert Osimhen azóta tolja abba amióta Skriniar-el összefejeltek. Tudom az nem szándékos volt csak arra célzok mennyire meg lehet szívni egy ilyen sérüléssel ha szándékos ha nem.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Engem inkább az érdekelne, hogyha nem lesz semmi bizonyíték, akkor szintén megkapja-e a minimum 10 meccses eltiltást csak is kizárólag Juan Jesus elmondása alapján, mert akkor Olaszországban sem működik az ártatlanság vélelme!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.18. 20:33
interfan írta: 2024.03.18. 20:22
Azert az nagyon kemeny, hogy a minimum a 10 meccs ilyen esetben...
Ez vicc...erre céloztam....
Eltöröm a lábad egy elkésett és durva becsúszás miatt és te kiesel 8-10 hónapra.....mi lesz a büntetésem? 2 meccs max....ha épp nem csak sárga....
Betöröm az orrod egy szándékos könyökössel és neked el is törik az orrod. Akkor is max 3-4 meccs eltiltás....te meg járhatsz kezelésekre majd nyomhatod maszkban fél évig....vagy több mert Osimhen azóta tolja abba amióta Skriniar-el összefejeltek. Tudom az nem szándékos volt csak arra célzok mennyire meg lehet szívni egy ilyen sérüléssel ha szándékos ha nem.
Mai futball, de leginkabb a mai nyugat mar ez, egy szo nagyobb bun mint kb barmi mas...

A jo kis "Woke culture"...
cuchu11
Hozzászólások: 1244
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Interfan1000 írta: 2024.03.18. 20:35 Engem inkább az érdekelne, hogyha nem lesz semmi bizonyíték, akkor szintén megkapja-e a minimum 10 meccses eltiltást csak is kizárólag Juan Jesus elmondása alapján, mert akkor Olaszországban sem működik az ártatlanság vélelme!
Jó kérdés.
Spallettinél úgy látszik, hogy nem. Jól kiállt a játékosa mellett... Én Acerbi helyében most mondanám le a válogatottságot. Szimpla megszégyenítés. Középkori módszer.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Az a baj, hogy lassan úgy kezelik ezt a rasszista kérdést is, mint a nemi vagy a családon belüli erőszakot, ami baromi szomorú! Egyből elkönyvelik, hogy bűnös az ember, elég csak vádaskodni! Ott volt Mason Greennwood, meg Johnny Depp esete…meghurcolnak mindenkit egyből, pedig nem az ártatlanságot kell bizonyítani! Nyilván vannak bűnösök is, de ne az legyen már, hogy 1 ember elmondása alapján bárkit meg lehet büntetni!
cuchu11
Hozzászólások: 1244
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Interfan1000 írta: 2024.03.18. 20:48 Az a baj, hogy lassan úgy kezelik ezt a rasszista kérdést is, mint a nemi vagy a családon belüli erőszakot, ami baromi szomorú! Egyből elkönyvelik, hogy bűnös az ember, elég csak vádaskodni! Ott volt Mason Greennwood, meg Johnny Depp esete…meghurcolnak mindenkit egyből, pedig nem az ártatlanságot kell bizonyítani! Nyilván vannak bűnösök is, de ne az legyen már, hogy 1 ember elmondása alapján bárkit meg lehet büntetni!
Mondjuk Sarri edző 2016-ban Napoli-Inter találkozó után 2 meccs eltiltást kapott. Pedig ott a rasszista megjegyzéseken túl még egy kis buzizás is volt...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Juan:
Szamomra ez az ugy a palyan Acerbi bocsanatkeresevel lezarult, oszinten sajnalom, hogy vissza kell most terni ehhez az alavalo dologhoz, amit a palyan elszenvedtem Acerbi altal.
Olvastam Acerbi nyilatkozatat, ami minden tenynek ellentmond, annak amit o mondott a palyan nekem, amit videofelvetelekkel tudok bizonyitani, es annak hogy bocsanatot ker tolem amirol szinten videofelvetelek vannak.
Visszautasitom Acerbi nyilatkozatat, es tovabbra is minden erommel harcolok a rasszizmus ellen.
Acerbi ezt mondta nekem: menj innen te neger, te csak egy neger vagy.
Beszeltem a jatekvezetovel, ezek utan Acerbi beismerte, hogy hibazott, es bocsanatot kert tolem.
Hozzatette, neki a neger szo csak egy olyan sertes mint barmi mas.
Most Acerbi teljesen mas allit, nincs mit hozzatennem.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.03.19. 05:58 Juan:
Szamomra ez az ugy a palyan Acerbi bocsanatkeresevel lezarult, oszinten sajnalom, hogy vissza kell most terni ehhez az alavalo dologhoz, amit a palyan elszenvedtem Acerbi altal.
Olvastam Acerbi nyilatkozatat, ami minden tenynek ellentmond, annak amit o mondott a palyan nekem, amit videofelvetelekkel tudok bizonyitani, es annak hogy bocsanatot ker tolem amirol szinten videofelvetelek vannak.
Visszautasitom Acerbi nyilatkozatat, es tovabbra is minden erommel harcolok a rasszizmus ellen.
Acerbi ezt mondta nekem: menj innen te neger, te csak egy neger vagy.
Beszeltem a jatekvezetovel, ezek utan Acerbi beismerte, hogy hibazott, es bocsanatot kert tolem.
Hozzatette, neki a neger szo csak egy olyan sertes mint barmi mas.
Most Acerbi teljesen mas allit, nincs mit hozzatennem.
Csodálatos. Nem lett volna semmi gond, ha Spaletti nem küldi el a válogatott táborból. Ezzel kb. olajat öntöttek a tűzre.
Acerbi is hülye, tudnia kellene mennyire kényes az ügy, bár ki is van használva rendesen, nem véletlenül vannak fekete Vikingek, vagy Tünde a Gyűrűk Urában, arról nem beszélve, hogy a társasjátékokban is figyelnek erre, hogy a mérnök a Western világában szintén fekete.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.19. 05:58 Juan:
Szamomra ez az ugy a palyan Acerbi bocsanatkeresevel lezarult, oszinten sajnalom, hogy vissza kell most terni ehhez az alavalo dologhoz, amit a palyan elszenvedtem Acerbi altal.
Olvastam Acerbi nyilatkozatat, ami minden tenynek ellentmond, annak amit o mondott a palyan nekem, amit videofelvetelekkel tudok bizonyitani, es annak hogy bocsanatot ker tolem amirol szinten videofelvetelek vannak.
Visszautasitom Acerbi nyilatkozatat, es tovabbra is minden erommel harcolok a rasszizmus ellen.
Acerbi ezt mondta nekem: menj innen te neger, te csak egy neger vagy.
Beszeltem a jatekvezetovel, ezek utan Acerbi beismerte, hogy hibazott, es bocsanatot kert tolem.
Hozzatette, neki a neger szo csak egy olyan sertes mint barmi mas.
Most Acerbi teljesen mas allit, nincs mit hozzatennem.
Akkora ügy lett belőle,hogy most már Acerbit szinte biztosan elvesztettük az idény végeig.
Mondjuk az is benne van,hogy Acerbi Interes pályafutásának is vége.Nagy kár ,mert idős korára került nálunk a csúcsra hiszen BL döntőt játszott és kupákat nyert most pedig egy rossz mondatért minden összedőlhet.

Még szerencse,hogy már akkora az előnyünk, hogy ha a szezon végéig eltiltják akkor is jò eséllyel bajnokok leszünk.Viszont ez az ügy a Marotta ligás amúgy is kétséges megítélésűnket tovább ronthatja.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1633
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én nem bánom ezt az Acerbis dolgot. Legalább Bisseck kap értékelhető jatekperceket így. Acerbi amúgy is már a múlt. Köszi szépen mindent...ideje visszavonulni vagy levezetni valami kis csapatba.

Amíg ő itt van nem lesz beépítve senki... inzaghinal szerintem 70 évesen is kezdő lenne.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

internaZIOnaLe írta: 2024.03.19. 08:50 Én nem bánom ezt az Acerbis dolgot. Legalább Bisseck kap értékelhető jatekperceket így. Acerbi amúgy is már a múlt. Köszi szépen mindent...ideje visszavonulni vagy levezetni valami kis csapatba.

Amíg ő itt van nem lesz beépítve senki... inzaghinal szerintem 70 évesen is kezdő lenne.
Sajnálom Acerbit, de tényleg nem ő a jövő (ahogy Mikhy sem). Ezért nem lenne szabad Immobilét se leigazolni - mondja meg Inzaghi milyen karakterre van szüksége, aztán majd Marottáék hoznak játékost. Ezért vannak rekord veszteségeink, mert a padon is kiöregedett játékosok ülnek sok millió eurós fizetéssel ahelyett, hogy a fiatalok kapnának lehetőséget, cserébe semmi extrát nem adnak a játékhoz és még eladni sem lehet őket pénzért.

Soha nem értettem, hogy az edzőn kívül kinek jó ez. Itt lehetne a legkönnyebben vágni a költségvetésen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2024.03.19. 08:55
internaZIOnaLe írta: 2024.03.19. 08:50 Én nem bánom ezt az Acerbis dolgot. Legalább Bisseck kap értékelhető jatekperceket így. Acerbi amúgy is már a múlt. Köszi szépen mindent...ideje visszavonulni vagy levezetni valami kis csapatba.

Amíg ő itt van nem lesz beépítve senki... inzaghinal szerintem 70 évesen is kezdő lenne.
Sajnálom Acerbit, de tényleg nem ő a jövő (ahogy Mikhy sem). Ezért nem lenne szabad Immobilét se leigazolni - mondja meg Inzaghi milyen karakterre van szüksége, aztán majd Marottáék hoznak játékost. Ezért vannak rekord veszteségeink, mert a padon is kiöregedett játékosok ülnek sok millió eurós fizetéssel ahelyett, hogy a fiatalok kapnának lehetőséget, cserébe semmi extrát nem adnak a játékhoz és még eladni sem lehet őket pénzért.

Soha nem értettem, hogy az edzőn kívül kinek jó ez. Itt lehetne a legkönnyebben vágni a költségvetésen.
Ertem amit irtok, es van is mogotte tartalom, es sok-sok erv.

Viszont ha egy edzo egesz egyszeruen nem ilyen, es neki a "rutin" kell, akkor valahol nem lenyeges az egesz, mivel neki erre van szuksege, ebben bizik, erre epit, es ebben latja a megoldast.
Van egy tulajdonos, aki pedig mindig is imadta az edzo kereseit megadni, lasd Marotta is megerositette ezt hanyszor.
Es ha van egy focihoz nem erto tulajdonos, aki azt latja, az edzonek kell a "rutin" es cserebe azt is latja, ott az eredmeny, ott van a bajnoki cim iden, ott van a tavalyi BL donto, ott vannak a Kupak, akkor pontosan azt fogja latni, jo az ut amin vagyunk.
Valahol pedig ez is egy vedheto allaspont, mivel persze 3/2X elbuktuk a Scudettot, de iden megnyerjuk, tavaly BL dontobe jutottunk (barmilyen is volt a sorsolas), es Kupakat is nyertunk.
Szoval az eredmenyek igazoljak Inzaghi elkepzeleset.
Fiatalok meg jol hangzanak, de ehhez kell egy projekt, kell egy edzo, kell egy tulajdonos, kell egy hatter.
Nalunk ez egyik sincs meg hozza, innentol pedig maradnak az "eredmenyek", amik barhonnan is nezzuk az idei Scudettoval meg is vannak.
Ha Inzaghi nem akar majd elmenni, akkor biztosan maradunk ezen az uton, es pl ha Acerbit nem tiltjak el egy evre, vagy nem lesz akkor kozellenseg, hogy tavoznia kell az elsportbol, akkor jovore ugyanugy kezdo lesz Inzaghinal es alapember.
P-Inter
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá... de Acerbi buta, mint a tök. Mondhatta volna azt, hogy f@sz, de nem, egy brazil fekete játékost négerez le. Ebben az esetben igen nehéz lenne akár azt is elhinni, hogy csak kicsúszott a száján.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4632
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

internaZIOnaLe írta: 2024.03.19. 08:50 Én nem bánom ezt az Acerbis dolgot. Legalább Bisseck kap értékelhető jatekperceket így. Acerbi amúgy is már a múlt. Köszi szépen mindent...ideje visszavonulni vagy levezetni valami kis csapatba.

Amíg ő itt van nem lesz beépítve senki... inzaghinal szerintem 70 évesen is kezdő lenne.
Nem vagyok biztos benne, hogy betenné Bissecket középre, eddig csak jobbra tette be kivétel nélkül. Bár ott is simán jó lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.03.19. 09:35
internaZIOnaLe írta: 2024.03.19. 08:50 Én nem bánom ezt az Acerbis dolgot. Legalább Bisseck kap értékelhető jatekperceket így. Acerbi amúgy is már a múlt. Köszi szépen mindent...ideje visszavonulni vagy levezetni valami kis csapatba.

Amíg ő itt van nem lesz beépítve senki... inzaghinal szerintem 70 évesen is kezdő lenne.
Nem vagyok biztos benne, hogy betenné Bissecket középre, eddig csak jobbra tette be kivétel nélkül. Bár ott is simán jó lehet.
En is ezt gondolom, ha Acerbinek annyi, akkor a helyen nem Bisseck, hanem DeVrij fog jatszani ahogy eddig mindig.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Egyáltalán nem hiszem, hogy ezzel annyi lenne Acerbinek.
Az ügynöke tegnap elmondta, hamarosan tárgyalások lehetnek az Interrel a 2025-ig szóló szerződése meghosszabbításáról is:

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... are-950221

Nagyon nagyot megy nálunk, de 36 éves.
Mire lejár a szerződése, már a 38. évében lesz.
Szóval ezt nagyon nem pártolnám, hogy még hosszabbítsunk is vele.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2024.03.19. 11:42 Egyáltalán nem hiszem, hogy ezzel annyi lenne Acerbinek.
Az ügynöke tegnap elmondta, hamarosan tárgyalások lehetnek az Interrel a 2025-ig szóló szerződése meghosszabbításáról is:

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... are-950221

Nagyon nagyot megy nálunk, de 36 éves.
Mire lejár a szerződése, már a 38. évében lesz.
Szóval ezt nagyon nem pártolnám, hogy még hosszabbítsunk is vele.
igen az már vicc lenne. nagyot megy de szerintem max 1 jó éve lehet. jövőre még jól jön ha itt lesz mert lesz sok meccs az új BL miatt is így kell a bő keret. viszont én 2025 nyarán szépen elköszönnék tőle.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Labdarugo szovetseg, es a Lega utan, mar a Szovetsegi ugyeszseg is vizsgalja az Acerbi ugyet ezt hivatalosan is bejelentettek.
Lega pedig a leghatorozotabb es legszigorubb felepest igeri a rasszizmus ellen.

Szovetsegi ugyeszseg hivatalosan is bejelentette, meghallgatja az erintett feleket, majd tanukat idez be a merkozesrol, valamint az erintett videofelveteleket is elemzik.

Sky szerint az Inter vezetes ma delelott hivta elbeszelgetesre Acerbit, ami le is zajlott.
Hamarosan az Inter allaspontjat hivatalosan is kozzeteszi a klub.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.03.19. 12:52 Labdarugo szovetseg, es a Lega utan, mar a Szovetsegi ugyeszseg is vizsgalja az Acerbi ugyet ezt hivatalosan is bejelentettek.
Lega pedig a leghatorozotabb es legszigorubb felepest igeri a rasszizmus ellen.

Szovetsegi ugyeszseg hivatalosan is bejelentette, meghallgatja az erintett feleket, majd tanukat idez be a merkozesrol, valamint az erintett videofelveteleket is elemzik.
Erre van idejük, hogy alaposan mindent kivizsgáljanak de arra, hogy az áprilisi fordulók pontos kezdését kitegyék végre, hogy tudjak repjegyet foglalni az már nem fér bele. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szovetsegi ugyeszseg bejelentese alapjan, azokat az Inter es Napoli jatekosokat is vizsgaljak, akik hallhattak Acerbi rasszista kijelenteset, ezt pedig nem jeleztek a biroknak.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Elképzelem a szituációt…

- Hallhattad!!!
- De nem hallottam!
- De hallhattad!
- De mondom nem hallottam!
- De igenis hallhattad, úgyhogy 3 meccs eltiltás!

Kabaré :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.19. 16:28 Szovetsegi ugyeszseg bejelentese alapjan, azokat az Inter es Napoli jatekosokat is vizsgaljak, akik hallhattak Acerbi rasszista kijelenteset, ezt pedig nem jeleztek a biroknak.

Ez már a Pusztító cimű filmet idézi...
Az ügynek van alapja, de mivel az Inter-ről van szó ezért akkorára fújják majd amekkorára lehet..
Már érzem,hogy Acerbi hamarosan megsérül valamelyik edzésen..
Avatar
mike
Hozzászólások: 8225
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2024.03.19. 16:28 Szovetsegi ugyeszseg bejelentese alapjan, azokat az Inter es Napoli jatekosokat is vizsgaljak, akik hallhattak Acerbi rasszista kijelenteset, ezt pedig nem jeleztek a biroknak.
Megérett a világ a pusztulásra.
Kész röhej ez az egész már.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sabatini:
Acerbi bocsanatott kert a palyan, majd a palyan kivul mindent cafol.
Ha ezt igy folytatja, csakis ront a sajat helyzeten.
Juan hallgatott a palyan, majd beszelt a meccs utan, de lezarta az ugyet a bocsanatkeressel amit kapott Acerbitol.
Ha ez igy folytatodik, az egesz szimboluma lehet az a szlogen "keepracismout".

Kezdjuk az elejen, Acerbi vasarnap este bocsanatot kert Juantol, ez azt jelenti, hogy kimondott egy szot/mondatot, amiert bocsanatot kert.
Acerbi hetfon mar tagadja, es tagadja a dolgokat, ez sok mindent jelenthet.
Acerbi egy gyava, hazug, feledekeny, vagy fel.
Nem jelenti ez azt automatikusan, hogy Acerbi rasszista.
Acerbinek be kell vallania amit tett, nyilvanosan bocsanatot kell kernie.
Mind azert amit a palyan tett es mondott, mind azert mert nem volt batorsaga ezt vallalni a palyan kivul.
Acerbit eltiltjak, kihagyja emiatt az EB-t, de legalabb jo ember lesz, egy ember aki nem gyava.
Ha ezt nem teszi meg, akkor Acerbi azt kockaztatja, hogy ennek az ugynek nem fogja soha latni a fenyt az alagut vegen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.03.19. 16:28 Szovetsegi ugyeszseg bejelentese alapjan, azokat az Inter es Napoli jatekosokat is vizsgaljak, akik hallhattak Acerbi rasszista kijelenteset, ezt pedig nem jeleztek a biroknak.
Vizsgálják azokat a szurkolókat is akik azon az oldalon ültek ahol ez az egész történt. Örökös kitiltás azoknak akik hallották de nem tettek semmit!!!! :D
Sőt aki a tv előtt tapasztalt valamit és szótlanul nézte az nem nézheti többet tv-n sem meccset!!!
Elég volt. Büntessék a bűnösöket :D ;)
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cupi írta: 2024.03.19. 19:12
interfan írta: 2024.03.19. 16:28 Szovetsegi ugyeszseg bejelentese alapjan, azokat az Inter es Napoli jatekosokat is vizsgaljak, akik hallhattak Acerbi rasszista kijelenteset, ezt pedig nem jeleztek a biroknak.
Vizsgálják azokat a szurkolókat is akik azon az oldalon ültek ahol ez az egész történt. Örökös kitiltás azoknak akik hallották de nem tettek semmit!!!! :D
Sőt aki a tv előtt tapasztalt valamit és szótlanul nézte az nem nézheti többet tv-n sem meccset!!!
Elég volt. Büntessék a bűnösöket :D ;)
Remélem a Napoli klubtársak megdicsérik Juant, hogy ekkor ügy lett belőle. Pont hiányzott az olasz labdarúgásnak.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Bocsánatot kérhetett bármiért, amit mondott vagy tett. Ez sem bizonyítja azt, hogy ez feltétlen egy rasszista kijelentés volt. Én még várom mindig az egyértelmű bizonyítékokat, de már eltelt 2 nap és egyelőre semmi…
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Egyébként a grúz “Kvaradona” is nagyon sportszerű volt, mikor a 2. félidőben rá akarta rúgni a 16oson belül elcsúszott Darmian támaszkodó kezére direkt a labdát, hogy büntető legyen, de szerencsére még gyorsan fel tudta kapni a kezét az olasz! Utána a köcsög grúz még reklamált is, hogy büntető volt, majdnem meg is verte Darmian! :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bonan:
Acerbi teljesen egyedul maradt, hogy kezelje ezt a helyzetet, de ugy latszik keptelen ra.
Meg kellene ertenie, hogy a tarsadalom, a sport, es a vilag nagyon erzekeny erre a temara.
Nem mondhatsz barmit, meg akkor sem ha stresszhelyzetben vagy egy meccsen, pont ezert profi jatekosok.
Acerbi egy jo ember, viszont sulyos hibat kovetett el, amiert most meg kell fizetnie.
Megfelelo inteligencia kell ezt belatni, es Acerbinek ha volt batorsaga ezeket kimondani, most legyen batosaga a sajtoban is beismerni es bocsanatot kerni.
Ravanelli:
Acerbi egy nagyszeru srac, de vasarnap este oriasit hibazott.
Ha a Szovetseg, Spalletti, es a jatekosok ugy dontottek hazakuldik, akkor egyertelmuen sulyos az ugy.
Trevisani:
Sokszor egy folt rosszabb mint egy lyuk.
Egyertelmu bizonyitek van a videofelveteleken, es a szajan pontosan latni mit mondott.
Jobb lenne a beismeres es a batorsag ha mar ilyet tett, mint a gyavasag.
Marchetti:
Paradox dolog, hogy az egesz a rasszizmus elleni napon tortent.
A protokoll szerint nagyon sulyos kovetkezmenyei lesznek ennek, es emberileg is ha a tagadas kiderul hazugsag volt.
Tonali es Fagioli a fogadasibotranyt legalabb bevallottak, mar a szerencsejatek fuggoseg elleni kuzdelem arcai.
Tobb tudatossagra lenne szukseg Acerbitol.
Biasin:
Elvarom hogy Acerbi hivatalosan is fejtse ki az allaspontjat, es magyarazza el mi tortent, kulonben oriasi zurzavar lesz ebbol.
Cristian Bucchi:
Edzettem Acerbit, egy rendkivuli es erzekeny srac.
Idegesebben tortenhetnek dolgok, de az ami vasarnap tortent olyan nem tortenhet meg.
Nem igy ismertem meg Acerbit, remelem lesz valami logikus magyarazat.
Viszont meg kell dicserni Juant, aki elszenvedte ezt, megis profi modon kezelte, nagyon inteliges emberre vall ez.

Santacroce:
Tobb inteligenciara szamitottam Acerbitol, o mar nem egy 20 eves fiatal, sot rengeteg mindent lekuzdott mar az eletben.
A rengeteg kamera minden rekonstrualni tud, megfeleloen komoly buntetest kell hozni.
Szegyenteljes az egesz Olasz futballra nezve ez, peldat kell mutatni a buntetes sulyossagaval.

Az Inter nem ad ki hivatalos kozlemenyt, mivel Acerbi tovabbra is tagadja, hogy szandekos rasszizmus volt a szandeka.
Hirek szerint az Inter megprobalta nyugodtan, es higgadtan a helyzet kezelesere, es a megoldas fele vinni Acerbit, de Acerbi a beismeres miatta kovetkezmenyek miatt nem hallgatta meg a klub javasalatat.
Az Inter az ugyben a Szovetsegi ugyeszseg allaspontjat es donteset varja, utana szankcionalhatja a klub is kulon Acerbit.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.03.19. 20:33-kor.
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Nem megvédve Acerbit a baromsága miatt de mikor a Róma szurkolók többször is a halálát kívánták célozva a rákjára amit kétszer is leküzdött azért nem járt semmi. Emiatt meg fellángol az olasz szövetség.

Ettől függetlenül Acerbiben fejében sincs minden rendben mostanában, ugye egyes nyilatkozatai most meg ez. Lehet rá is fér ez a 10 meccs ha ez igaz főleg úgy, hogy ezekután Thuram, Bisseck és pl Dumfries mit gondolhat róla.
Ha ez valóban igaz akkor számomra nincs maradása és nem azért mert Juannak mondta hanem mert ezzel a színesbőrű játékosainkat is degradálta ami miatt ők is csalódhattak benne. Nem kellene, hogy miatta megbomoljon a csapategység. Ha itt minden bizonyosságot nyer akkor lassan elkezdhet a visszavonulásán gondolkozni Acerbi.

Szép volt jó volt de így a végére valami elszállt benne.

Pavard és de Vrij is meg tudja oldani a középső KH posztot az utolsó 9 meccsre a JKHV pozira meg ott lenne Bisseck és Darmian is.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

k.tomi880421 írta: 2024.03.19. 20:30 Nem megvédve Acerbit a baromsága miatt de mikor a Róma szurkolók többször is a halálát kívánták célozva a rákjára amit kétszer is leküzdött azért nem járt semmi. Emiatt meg fellángol az olasz szövetség.
Pontosan,de ugye itt csak arról megy a mantra,hogy kimutogatott..nem kicsit van túltolva ez a dolog,lassan pontlevonást kapunk,Acerbit meg élve megégetik,persze ez a mai pc világ eredménye :roll:

Amúgy kint voltunk a meccsen,végig ment a provokació meg szinészkedés a napolyiaktól,ha már a foci nem annyira ment nekik..nyilván nem szép dolog,amit Acerbi mondott,de ennél sokkal cifrábbak hangzanak el egy meccsen,mégis csak a negrora ugranak az "önkétes fajvédők" :twisted:
P-Inter
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

brecsinho írta: 2024.03.19. 20:52
k.tomi880421 írta: 2024.03.19. 20:30 Nem megvédve Acerbit a baromsága miatt de mikor a Róma szurkolók többször is a halálát kívánták célozva a rákjára amit kétszer is leküzdött azért nem járt semmi. Emiatt meg fellángol az olasz szövetség.
Pontosan,de ugye itt csak arról megy a mantra,hogy kimutogatott..nem kicsit van túltolva ez a dolog,lassan pontlevonást kapunk,Acerbit meg élve megégetik,persze ez a mai pc világ eredménye :roll:

Amúgy kint voltunk a meccsen,végig ment a provokació meg szinészkedés a napolyiaktól,ha már a foci nem annyira ment nekik..nyilván nem szép dolog,amit Acerbi mondott,de ennél sokkal cifrábbak hangzanak el egy meccsen,mégis csak a negrora ugranak az "önkétes fajvédők" :twisted:
Sajnos ide fajul az, ha "hülyén" kezel a társadalom/világ dolgokat. Illetve szándékosan súlyoz. Ok, fel kell lépni. Ugyanúgy, hisz
Alap: másnak a származása, rasszjegyei, nemzetisége, szexuális orientációja miatt beszólni "gáz", nem tolerálható. Gyanítom, Radu is szívére vette volna, ha a Bologna meccs bakija után molinón üzentek volna, hogy ha "nem lenne szőrős a talpad, nem kaptál volna gólt", vagy Skrinit az idősebb vagyok, mint Szlovákia dumával "ugratnák". No persze kérdés, ezek mennyire vernék ki ott a biztosítékot. Ugye? Ahogy az se mind1, hogy Ne lopj (magyar)! Pedig mind ugyanaz. Mondjuk ez a rákos dolog durva, ez meg már a jó ízlés határait súrolja... alulról.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

brecsinho írta: 2024.03.19. 20:52
k.tomi880421 írta: 2024.03.19. 20:30 Nem megvédve Acerbit a baromsága miatt de mikor a Róma szurkolók többször is a halálát kívánták célozva a rákjára amit kétszer is leküzdött azért nem járt semmi. Emiatt meg fellángol az olasz szövetség.
Pontosan,de ugye itt csak arról megy a mantra,hogy kimutogatott..nem kicsit van túltolva ez a dolog,lassan pontlevonást kapunk,Acerbit meg élve megégetik,persze ez a mai pc világ eredménye :roll:

Amúgy kint voltunk a meccsen,végig ment a provokació meg szinészkedés a napolyiaktól,ha már a foci nem annyira ment nekik..nyilván nem szép dolog,amit Acerbi mondott,de ennél sokkal cifrábbak hangzanak el egy meccsen,mégis csak a negrora ugranak az "önkétes fajvédők" :twisted:
Következő ötlet az lesz, hogy vonjanak le tőlünk 15 pontot.
Acerbi is hülye volt. Tudnia kellene, ha ezt kimondja kibaszott világ lesz. Persze szar a rendszer, x dolog túl van fújva - de erre most ugranak.
Normális, hogy egy Viking sorozatban sötétbőrű színész van, hol voltak ezekben az időkben főleg fent Északon? Lehetne említeni a Gyűrűk Ura sorozatot, mikor volt egy tünde???
Muszáj, mert a társadalom ezt kívánja meg…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint jo esetben 10 meccses eltiltast kaphat Acerbi, rosszabb esetben hatarozatlan ideju eltiltast.
A Labdarugo Szovetseg a valogatottol eltiltathaja, igy az EB szereplese is ugorhat.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Tiltsák el élete végéig, ha nekik ez jó! De az Inter helyében az olasz válogatottól visszahívnám a többieket is, aztán szenvedjenek a pancserek együtt!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2024.03.20. 07:11 Tiltsák el élete végéig, ha nekik ez jó! De az Inter helyében az olasz válogatottól visszahívnám a többieket is, aztán szenvedjenek a pancserek együtt!
Az Olasz valogatott teljes kerete, az osszes jatekossal egyutt, egyontetuen megszavazta Acerbi hazakuldeset.
(Beleertve az Inter jatekosokat is)

Az Inter pedig tegnap megprobalta meggyozni Acerbit, kerjen nyilvanosan bocsanatot, ezaltal az ugyet lezarva es megkonnyitve a befejezeset.
Viszont Acerbi erre nem volt hajlando, ezert a hirek szerint az Inter vezetesben nagy a harag emiatt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.19. 13:20
Erre van idejük, hogy alaposan mindent kivizsgáljanak de arra, hogy az áprilisi fordulók pontos kezdését kitegyék végre, hogy tudjak repjegyet foglalni az már nem fér bele. :)
Cupi veheted a jegyet.

Aprilisi menetrend:

Aprilis 1: Inter-Empoli 20:45
Aprilis 8: Udinese-Inter 20:45
Aprilis 14: Inter-Cagliari 20:45
Aprilis 22: Milan-Inter 20:45
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.20. 14:15
Cupi írta: 2024.03.19. 13:20
Erre van idejük, hogy alaposan mindent kivizsgáljanak de arra, hogy az áprilisi fordulók pontos kezdését kitegyék végre, hogy tudjak repjegyet foglalni az már nem fér bele. :)
Cupi veheted a jegyet.

Aprilisi menetrend:

Aprilis 1: Inter-Empoli 20:45
Aprilis 8: Udinese-Inter 20:45
Aprilis 14: Inter-Cagliari 20:45
Aprilis 22: Milan-Inter 20:45
Mindenki mehet hétvégén ahova akar ,mert a hétfő az új Inter meccs nap.😉
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.03.20. 14:15
Cupi írta: 2024.03.19. 13:20
Erre van idejük, hogy alaposan mindent kivizsgáljanak de arra, hogy az áprilisi fordulók pontos kezdését kitegyék végre, hogy tudjak repjegyet foglalni az már nem fér bele. :)
Cupi veheted a jegyet.

Aprilisi menetrend:

Aprilis 1: Inter-Empoli 20:45
Aprilis 8: Udinese-Inter 20:45
Aprilis 14: Inter-Cagliari 20:45
Aprilis 22: Milan-Inter 20:45

Köszi meccsre jegyem már 1 hete van. :) Már csak a repjegy kell :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Ne legyen igazam,de ez Acerbi ügy az egész bajnoki menetelésünkre rá nyomhatja a bélyegét..
Jön majd a Napoli aki majd tiltakozik Jesust ért rasszista támadás miatt,meg minden nap újabb és újabb szakértő nyilatkozik az üggyel kapcsolatban.Hiányzott ez nekünk mint a halott lònak a fogmosás..
Kell egy marketing kampány gyorsan amiben a főszereplők Bisseck,Thuram,Dumfries illetve Buchanan lesznek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24445
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.20. 15:15
interfan írta: 2024.03.20. 14:15
Cupi írta: 2024.03.19. 13:20
Erre van idejük, hogy alaposan mindent kivizsgáljanak de arra, hogy az áprilisi fordulók pontos kezdését kitegyék végre, hogy tudjak repjegyet foglalni az már nem fér bele. :)
Cupi veheted a jegyet.

Aprilisi menetrend:

Aprilis 1: Inter-Empoli 20:45
Aprilis 8: Udinese-Inter 20:45
Aprilis 14: Inter-Cagliari 20:45
Aprilis 22: Milan-Inter 20:45

Köszi meccsre jegyem már 1 hete van. :) Már csak a repjegy kell :)
Jo szurkolast, es remelem Scudetto unneplesre mesz. :)
Válasz küldése