Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Folytatás itt.
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Kiváncsi vagyok, hogy tudnak majd Lippi válogatottnak innen szúrkolni, tele unszimpcsi játékosokkal. :) ;)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Hát mivel a Magyarokra nem emlékszem(mivel csak a 3at tapostam:)) ezért elég rég óta drukkolok az Argentineknek.Remélem Maradona nem ba...a el ezt a szuper válogatottat.Sajnos ő a leggyengébb láncszemük...
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Nem gondoltam volna hogy eljön azaz idő amikor nem az Olasz válogatottnak fogok szurkolni elsősorban, dehát se Marco se Santon, se Mario nemlesz ott a VB-n, talán Rossi rúg majd pár gólt annak örülnék de essenek ki minél hamarabb és tűnjön el lippi. Jobblesz mindenkinek ha nem ezeket a kivénhedt gobbikat kell néznie.
Avatar
kovacs5
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:42

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: kovacs5 »

benito92 írta:Nem gondoltam volna hogy eljön azaz idő amikor nem az Olasz válogatottnak fogok szurkolni elsősorban, dehát se Marco se Santon, se Mario nemlesz ott a VB-n, talán Rossi rúg majd pár gólt annak örülnék de essenek ki minél hamarabb és tűnjön el lippi. Jobblesz mindenkinek ha nem ezeket a kivénhedt gobbikat kell néznie.


Nem tudom Lippi miert a juve-ra epiti a valogatottat. lehet,hogy nagy lebogést akar??? :) 100x erosebb válogatottat lehetne osszerakni fiatalokbol. De o inkább a sajátjait viszi. Kiváncsi vagyok,hogy a csoportbol továbbjutnak e.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

benito92 írta:Nem gondoltam volna hogy eljön azaz idő amikor nem az Olasz válogatottnak fogok szurkolni elsősorban, dehát se Marco se Santon, se Mario nemlesz ott a VB-n, talán Rossi rúg majd pár gólt annak örülnék de essenek ki minél hamarabb és tűnjön el lippi. Jobblesz mindenkinek ha nem ezeket a kivénhedt gobbikat kell néznie.


Igen ez nagyon gáz lesz sajnos :cry: Nem lehet tiszta szívből szurkolni nekik, egyszerűen nem menne
Maradnak az Argentínok :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:
benito92 írta:Nem gondoltam volna hogy eljön azaz idő amikor nem az Olasz válogatottnak fogok szurkolni elsősorban, dehát se Marco se Santon, se Mario nemlesz ott a VB-n, talán Rossi rúg majd pár gólt annak örülnék de essenek ki minél hamarabb és tűnjön el lippi. Jobblesz mindenkinek ha nem ezeket a kivénhedt gobbikat kell néznie.


Igen ez nagyon gáz lesz sajnos :cry: Nem lehet tiszta szívből szurkolni nekik, egyszerűen nem menne
Maradnak az Argentínok :)

Én brazil párti vagyok :D Cesar,Maicon,Lucio :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marco írta: Én brazil párti vagyok :D Cesar,Maicon,Lucio :D


Argentínok már régebben nyertek VB-t és nagyon erős keretük van! Mondjuk az edzőjük nem túl tapasztalt, azon elmehet a VB cím, de ki tudja! Támadó négyesük nem semmi: Messi, Agüero, Tevez, Milito....
Azért örülnék Én annak ha a Cambiasso, Samuel, Milito, Zanetti emelgethetné a VB trófeát :) Persze lehet szegény Capitano-t ki sem viszik, remélem kint lesz!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:
Marco írta: Én brazil párti vagyok :D Cesar,Maicon,Lucio :D


Argentínok már régebben nyertek VB-t és nagyon erős keretük van! Mondjuk az edzőjük nem túl tapasztalt, azon elmehet a VB cím, de ki tudja! Támadó négyesük nem semmi: Messi, Agüero, Tevez, Milito....
Azért örülnék Én annak ha a Cambiasso, Samuel, Milito, Zanetti emelgethetné a VB trófeát :) Persze lehet szegény Capitano-t ki sem viszik, remélem kint lesz!

Cambi se nagyon játszik Maradonánál ha jól tom. Vagy keverem vkivel? :D és hát tudjuk nem mindig a legerősebb nyer :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marco írta:Cambi se nagyon játszik Maradonánál ha jól tom. Vagy keverem vkivel? :D és hát tudjuk nem mindig a legerősebb nyer :D


Igen ez így igaz, nem mindig a legerősebb nyer! Persze az tény, hogy a Brazilok is nagyon erősek
Jaja Cambi sem volt alapember a selejtezőkön, de nagyon hülye lenne Maradona ha nem vinné ki! :shock:
Posztján az egyik legjobb a világon, ez szerintem vitathatatlan. :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Cupi írta:Messi, Agüero, Tevez, Milito....

Lisandro,Higuain....

Apám.Akik nem kellenek neki mi szívesen honosítjuk:)
Hülye az az ember...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:
Cupi írta:Messi, Agüero, Tevez, Milito....

Lisandro,Higuain....

Apám.Akik nem kellenek neki mi szívesen honosítjuk:)
Hülye az az ember...



ÁÁ nekünk van egy szuper csatárunk a Sanyi, Ő egyedül ér annyit mint a felsoroltak :D :D
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Nia írta:
Cupi írta:Messi, Agüero, Tevez, Milito....

Lisandro,Higuain....

Apám.Akik nem kellenek neki mi szívesen honosítjuk:)
Hülye az az ember...


Méghozzá azt mondta Maradona, hogy Messin kívül egy ember helye biztos a keretben, és az Palermo.
:) Miatta valószínűleg valaki kimarad a 6os fogatból.. :D
És Lavezziről még szó sem esett...
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

És ez a Palermo szerzi neki a kokót, vagy miért? Mintha rá lennének szorulva, hogy 36 éves csatáruk legyen, mint a svédek Larssonra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Crespo írta:És ez a Palermo szerzi neki a kokót, vagy miért? Mintha rá lennének szorulva, hogy 36 éves csatáruk legyen, mint a svédek Larssonra.


Lehet :) Argentínában szeretik és tényleg rúgdalja a gólokat, de pl Európába nem nagyon ment neki és igazán nagy csapatban nem is játszott itt az öreg kontinensen. Na meg már valóban idős
Ilyen csatárbőség mellett nem tudom kell e Ő a VB-re, ennyi erővel a jó öreg Cruzt is ki lehetne vinni ;)
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Cupi írta:
Marco írta:Cambi se nagyon játszik Maradonánál ha jól tom. Vagy keverem vkivel? :D és hát tudjuk nem mindig a legerősebb nyer :D


Igen ez így igaz, nem mindig a legerősebb nyer! Persze az tény, hogy a Brazilok is nagyon erősek
Jaja Cambi sem volt alapember a selejtezőkön, de nagyon hülye lenne Maradona ha nem vinné ki! :shock:
Posztján az egyik legjobb a világon, ez szerintem vitathatatlan. :)

Nála Veron és Mascherano a két belső ember, után jön Gago...
Mindent elmond, hogy Burdisso alapember tudott lenni, még Zanetti csak nézegetett 2006-ban is.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Marco »

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_vb ... an-2027512

Ideje már, jobb lenne már ha a Vb előtt megtenné :D
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Portugál szöv kap se szívbajos a bő keretbe 50 embert hívott be! :)

Atlético Madrid: Simão Sabrosa e Tiago

Benfica: Carlos Martins, César Peixoto, Fábio Coentrão, Nuno Gomes, Quim e Ruben Amorim

Chelsea: Deco, Hilário, Paulo Ferreira e Ricardo Carvalho

Inter: Ricardo Quaresma ;)

Colónia: Maniche e Petit

FC Porto: Beto, Bruno Alves, Miguel Lopes, Raul Meireles e Rolando

FC Zenit: Danny e Fernando Meira

Iraklis FC: Daniel Fernandes

Kayserispor: Makukula

Lille: Ricardo Costa

Málaga: Duda

Manchester United: Nani

PAOK FC: Edinho e Vieirinha

RC Deportivo: Zé Castro

Real Madrid: Cristiano Ronaldo e Pepe

Valladolid: Pelé e Sereno

Saragoça: Eliseu

Sp. Braga: Eduardo e Hugo Viana

Sporting: Daniel Carriço, João Moutinho, João Pereira, Liedson, Miguel Veloso, Pedro Mendes, Rui Patrício, Tonel e Yannick

Toulouse: Paulo Machado

Valencia CF: Miguel

V. Guimarães: Nuno Assis

Werder Bremen: Hugo Almeida
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Az Argentin előkeret:

Kapusok: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andújar (Catania), Diego Pozo (Colón).
Védők: Nicolás Burdisso (AS Roma), Martín Demichelis (Bayern München), Walter Samuel (Internazionale), Gabriel Heinze (Olympique Marseille), Nicolás Otamendi (Vélez Sarsfield), Fabricio Coloccini (Newcastle United), Juan Manuel Insaurralde (Newell's Old Boys), Clemente Rodríguez (Estudiantes), Ariel Garcé (Colón).
Köéppályások: Javier Mascherano (Liverpool), Sebastián Blanco (Lanús), Juan Sebastián Verón (Estudiantes), Jesús Dátolo (Olimpiakosz), José Sosa (Estudiantes), Maximiliano Rodríguez (Liverpool), Mario Bolatti (Fiorentina), Juan Mercier (Argentinos Juniors), Ángel Di María (SL Benfica), Jonás Gutiérrez (Newcastle United), Javier Pastore (Palermo).
Csatárok: Sergio Aguero (Atlético Madrid), Diego Milito (Internazionale), Martín Palermo (Boca Juniors), Carlos Tévez (Manchester City), Gonzalo Higuaín (Real Madrid), Lionel Messi (FC Barcelona), Ezequiel Lavezzi (Napoli).

Hülye az az ember :evil: Nem viszi ki Cambiassot, Zanettit, G. Militot, Riquelmet, Garayt viszont kiviszi Burdissot, Otamendit, Insaurraldet, Rodríguezt, Garcét, Merciert, Palermot :shock: ez vicc :x
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Riquelme lemondta a válogatottságot, mert nem bírja a drogosnak buráját :)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Horti Gábor is szépen oltja a Zanetti+Cambiasso affér miatt Maradonát! :lol:
És milyen igaza van.. :roll:
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Az anyád pi**áját maradona! :evil:

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... vem_-35294

Bocs minden argentin szurkertől, de remélem nagyon hamar leégnek! :evil:
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Am ez a paraszt Maradona elmondta, már korábban eldöntötte h nem viszi ki őket...kb akkor jöhettek rá a srácok...amikor leváltotta Zanettit a kapitányi pozícióból és Cambi helyett Gago kezdett....
Erre nagyon nem lehet mit mondani..valszeg a srácok csakúgy mint Riquelme fel merték vállalni h nem bírják Don Drogost...de ez a hulladék mind emberileg mind edzőként egy szégyen...
Undorító volt mindig is...most még jobban gyűlölöm...
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Legalább annyit mondana, amolyan ködösítő dumaként h nem passzoltak a taktikába. De az h még Gagon gondolkozott, és Zanetti, Cambi duó eszébe sem jutott... Fúújj, de rühellem ezt az embert...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Azért legfőképpen Capitanoval nagy kibaszás ez.. Utolsó vbje lett volna ez, erre ez a drogos senkiházi nem hívja be, de még ha lenne a posztján egy vele azonos képességű játékos megérteném, de közelébe nem ér senki, és még ha jobbhátvédként nem is számít rá, akkor is kikellet volna vinnie mert Zanetti az a játékos aki minden poszton klasszis teljesítményre képes. Érthetetlen hogy lehet ilyen játékost kihagyni, 06-ban Pekerman sem vitte ki, és helyén a favágó szerencsétlen Burdissot játszatta aki itt kb a cseréje volt.. Összeveszni biztos nem veszett össze egyik edzővel sem mert nála szerényebb ember nem nagyon van, sztem az életben nem vitatkozott ő még senkivel. :) Klasszis focista, hihetetlen sportember, utolsó vbje lehetett volna erre ez a köcsög így kibasz vele.. Mondjuk ezt már sejteni lehetet mikor elvette tőle a kapitányi karszalagot és odaadta a haverjának.. Nem ezt érdemelte Capitano.

Cuchu mellőzése is abszurd, de még belehet azzal magyarázni hogy 1 vkpvel játszanak és az maradonánál Mascherano, aki kb egyszint Cambiassoval. Bár Cambiasso támadásban sokkal jobb, ezért jobbnak tartom, de mondjuk cserének nem akarta kivinni ezt talán még érthető.. Pedig vele csak Essien említhető egylapon ma, azt hiszem ezt vitathatatlan. Az lesz még a vicc ha Milito helyett a haverját a 36 éves Palermot kiviszi, márpedig sanszos.. Bár ígyis van egy halom jó csatár a keretben ezt elbírják, de akkor is.

Mondjuk vbt ugysem fognak ilyen kerettel nyerni, köszönhetően a drogosnak, szal attól nem kell Capitanoéknak félni hogy egy vb győzelemről maradnak le.

Olaszoknak idén nem tudok drukkolni, maradona miatt az argentinoknak is nehéz lesz..
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mascherano egy szint Cuchuval???Nálam nem.Bocsi.
Gago ,nem tudom alig láttam a Realban(mondjuk nem néztem sok meccset)



Nem jutott eszébe.Persze mert nem tisztán álmodta végig.Idióta.Így az én szemszögemből is nehéz lesz drukkolni.Majd kimagyarázza az esetleges lebőgést Messi fáradtságával,vagy mit tudom én.Isten egy kezesgóllal,még példaképnek is a legrosszabb.Nem értem az Argentineket :)

"Ugyanazt az utat követem, amit elterveztem korábban. Ebben nem csak a világbajnokság van benne, hanem a következő Copa América is – nyilatkozta Maradona a Radio Del Platának."

Na és mi az?Mert nekem eddig semmilyen út nem tűnt fel a több,mint 100 játékos "kipróbálásán" kívül .Copa America???Most nem a VB-re kell koncentrálni?Hol van még a Copa America? :)Addig azért remélem nem húzza ki.Ha csak a csoda nem lesz mellette.

Még a végén marad CR79-ék :lol: .Na jó nem .
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Nia írta:Mascherano egy szint Cuchuval???Nálam nem.Bocsi.
Gago ,nem tudom alig láttam a Realban(mondjuk nem néztem sok meccset)


Ha már vkp-ból 1et akar játszatni akkor egyértelműen Cambi a number 1 és Mascherano a csere.. nem is bírom felfogni h tehette még Gagot is elé..aki az idény nagy részében sérült volt és a madridban jobbik esetben se játszott 15-20 meccsnél többet...Azért rohadt nagy tetű ez a drogos...meg az a szövetség aki ilyen embert mer a nemzeti 11 élére választani...csak gratulálni lehet nekik
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a keret elég blama szagú.Lehet,hogy ők lesznek a negativ szenzáció?Bár mondjuk a támadó szekció elég ütős,kivéve a nyugdijast.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Mariot ott van Prandelli keretében. Amúgy ez már ránézésre is jobb, mint ami a vb-n volt. Egy felkészülési mérkőzésből sok nem fog kiderülni, de azért kíváncsi vagyok, és nemsokára megkezdődnek a sejeltezők is az eb-re.

Kapusok: Marchetti (Cagliari), Sirigu (Palermo), Viviano (Bologna)
Védők: Antonini (Milan), Astori (Cagliari), Bonucci (Juventus), Cassani (Palermo), Chiellini (Juventus), Lucchini (Sampdoria), Molinaro (Stuttgart), Motta (Juventus)
Középpályások: De Rossi (Roma), Lazzari (Cagliari), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pepe (Juventus)
Csatárok: Amauri (Juventus), Balotelli (Inter), Borriello (Milan), Cassano (Sampdoria), Quagliarella (Napoli), Rossi (Villarreal)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Argentína: az új kapitány visszavárja Riquelmét a válogatottba

Sergio Batista, az argentin labdarúgó-válogatott ideiglenes megbízással dolgozó szövetségi kapitánya szeretné, ha Juan Román Riquelme visszatérne a nemzeti csapatba.

Batista egy argentin rádióállomásnak beszélt arról, hogy szívesen megnézné, mire képes együtt Lionel Messi és a Diego Maradonánál kegyvesztetté váló Riquelme. Batista jelezte, a 32 éves játékmester mellett újból beválogatná a vb-keretből kihagyott Javier Zanettit és Esteban Cambiassót is.
Első meccsén, az Írország elleni idegenbeli felkészülési találkozón Batista 1–0–s győzelmet ünnepelhetett, és ő ül majd a kispadon a világbajnok spanyolok szeptember 7-i Buenos Aires-i látogatása alkalmával is.
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

Tommy írta:Argentína: az új kapitány visszavárja Riquelmét a válogatottba

Sergio Batista, az argentin labdarúgó-válogatott ideiglenes megbízással dolgozó szövetségi kapitánya szeretné, ha Juan Román Riquelme visszatérne a nemzeti csapatba.

Batista egy argentin rádióállomásnak beszélt arról, hogy szívesen megnézné, mire képes együtt Lionel Messi és a Diego Maradonánál kegyvesztetté váló Riquelme. Batista jelezte, a 32 éves játékmester mellett újból beválogatná a vb-keretből kihagyott Javier Zanettit és Esteban Cambiassót is.
Első meccsén, az Írország elleni idegenbeli felkészülési találkozón Batista 1–0–s győzelmet ünnepelhetett, és ő ül majd a kispadon a világbajnok spanyolok szeptember 7-i Buenos Aires-i látogatása alkalmával is.


hát cambiasso és zanetti alap kezdő szerintem. na meg milito és samuel is.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

bazsi írta:hát cambiasso és zanetti alap kezdő szerintem. na meg milito és samuel is.


Ha betartja az ígéreteit akkor megláthatjuk végre az igazi argentin válogatott erejét...
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ha valakit érdekelne JELEN PILLANATBAN(mivel ennél csak a halál biztos),úgy néz ki,hogy az Argentin-Spanyol meccset kedden a digi adja élőben 22:00-kor.
Ha jól tudom az összes Interes Argentin a keretben....
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

KJH épp mesterhármast lő válogatott meccsen. Jó, hogy San Marinonak, de akkor is. Szerintem ő tavaly nem kapott elég lehetőséget. Amikor meg igen, nem volt rossz. Volt olyan Milan meccs, h utsó 10 percre jött be és 2 gólt lőtt, de ezek után se játszott többet, pedig tavaly sokat volt sérült Pato, és nem volt se Robinho se Ibra.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Én csak két eredményt :)

Franciaország-Fehéroroszország 0-1 :)
Portugália-Ciprus!!!! 4-4 :)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Süti »

bazsi írta:[
hát cambiasso és zanetti alap kezdő szerintem. na meg milito és samuel is.


Milito most formán kívül játszik.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Argentína 4 - 1 Spanyolország :!: Na ennyit a világbajnokról. :P
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Lombardini írta:Argentína 4 - 1 Spanyolország :!: Na ennyit a világbajnokról. :P


Védelembe beállt Zanetti és G.Milito...illetve a középpályára Cambi..és Banega...4 változtatás Maradonaéhoz képest, mégis mennyivel másabb ha 1 csapatnak van védelme...és nem 1 bal szélső van a jobb hátvéd helyén..Cambiasso meg bebizonyította ismét hogy világklasszis.
Az igaz h a spanyolok nem a top 11gyel álltak ki..de ezzel a csapattal nagyobb sansz lett volna a vb-n vmi jobb produkcióra..de ugye ezen már felesleges gondolkozni..
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: realevil »

graziejosé írta:KJH épp mesterhármast lő válogatott meccsen. Jó, hogy San Marinonak, de akkor is. Szerintem ő tavaly nem kapott elég lehetőséget. Amikor meg igen, nem volt rossz. Volt olyan Milan meccs, h utsó 10 percre jött be és 2 gólt lőtt, de ezek után se játszott többet, pedig tavaly sokat volt sérült Pato, és nem volt se Robinho se Ibra.


Most is az ő 2 góljával verték meg a Finneket.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Hiába csak San Marino, azért ez a 8-0 laza volt. Jó önbizalom növelő a finnek ellen. Komolyan jó volt látni ezt a játékot.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

graziejosé írta:Hiába csak San Marino, azért ez a 8-0 laza volt. Jó önbizalom növelő a finnek ellen. Komolyan jó volt látni ezt a játékot.

Nem akarok ünneprontó lenni, de San Marino ellen nem volt nehéz. Félek megint dicshimnuszokat zengedeznek majd az országban és a végén megint az lesz a szöveg, hogy megint nem jött össze, sebaj majd legközelebb.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Lombardini írta:
graziejosé írta:Hiába csak San Marino, azért ez a 8-0 laza volt. Jó önbizalom növelő a finnek ellen. Komolyan jó volt látni ezt a játékot.

Nem akarok ünneprontó lenni, de San Marino ellen nem volt nehéz. Félek megint dicshimnuszokat zengedeznek majd az országban és a végén megint az lesz a szöveg, hogy megint nem jött össze, sebaj majd legközelebb.


Tudom, hogy nem volt nehéz, de tényleg jól ment a játék. Például a vb második hollandok asszem csak 5öt vertek nekik. Ezzel nem azt mondom, hogy jobbak vagyunk mint a hollandok, vagy akár esélyesként lépünk majd ellenük pályára. Szerintem ha Hollandia ellen a két meccsen szerzünk pontot azzal teljesen elégedettek lehetünk. Ha nem jön össze, nagyon azon sem háborodhat fel senki. Persze függ a játéktól is, ha látszik, hogy megpróbáltuk, de ennyivel jobb a holland csapat, oké. Amúgy szerintem kezd egész jó lenni a keret, legalábbis fele/kétharmada, persze így is vannak olyan emberek, hogy marhára nem értem mit keresnek a válogatottban. Remélem hamarosan Gulácsi lesz az elsőszámú kapus, a következő 15-18 évben nem is kéne kapusgonddal foglalkozni.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

8-at rúgtunk,és akkor mi van?Hiába tömjük ki ezeket az ellenfeleket,ha a nagyok,ellen nem vagyunk képesek bravúrra.Sajnos ezeknek a győzelmeknek pont annyi értéke van,mint a barátságos meccsen legyőzött olasz világbajnok csapat elleni sikernek.Kiváncsi leszek a nem túl acélos finnek elleni eredményre.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

vaskalap írta:8-at rúgtunk,és akkor mi van?Hiába tömjük ki ezeket az ellenfeleket,ha a nagyok,ellen nem vagyunk képesek bravúrra.Sajnos ezeknek a győzelmeknek pont annyi értéke van,mint a barátságos meccsen legyőzött olasz világbajnok csapat elleni sikernek.Kiváncsi leszek a nem túl acélos finnek elleni eredményre.

Erre céloztam én is. Magam is meglepődtem magamon, hogy mennyire közönyös vagyok ez iránt az eredményt iránt. De 86 óta (élőben láttam a 6-0-át) annyit áltattam magam, hogy mára már teljesen beleszürkültem ebbe az egész "na majd most felépül a magyar futball" lendületbe.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Ennek a győzelemnek 3 pont értéke van, pont mint a Moldova elleni győzelemnek.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Nia »

3 pont az értéke egyetértek,de azzal is ,hogy nagyon nagy blama lett volna ha kikapunk tőlük:)Végül a VB selejtezőn azt hiszem gólt se rúgtak,de kaptak vagy 50-et és még most se rúgtak egyet sem.Kicsit sajnálom őket:)Szóval ez a kötelezőnél is kötelezőbb volt és még gólt kapni is szégyen lett volna szegényektől:)Őket még Málta is megveri :evil:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szép volt a 8-0 és a kötelező győzelem, de ennek akkor lesz értéke ha jövőhéten idegenben megverjük a finneket is. Különben nem sokat ért....
Későbbiekben meg a svédeket lenne jó elkapni már végre itthon. ;)
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Szerintem ez lenne az elvárható (már ha ki akarunk jutni):

San Marino, oda-vissza gólkülönbség növelő meccsek.
Moldova, oda-vissza.
Finnország, minimum 4, de inkább 6 pont.
Svédország, egyszer őket is elverhetnénk és mivel Stockholmban kikaptunk ezért már csak itthon lehetséges, ahol nagyobb rá az esély, de legalább egy x, mindenképp kéne.
Hollandia, ha pontot szerzünk ellenük, az már bőven jó.

Ez így 17-22 pont, ami most még ki tudja mire elég?
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

A számolgatásokban mindig kurvajók voltunk. :D
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Válogatottak a köbön (A világ nemzeti tizenegyei)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Tommy írta:A számolgatásokban mindig kurvajók voltunk. :D

Hát azok alapján több nemzetközi tornára kijutottunk (volna) :D
Válasz küldése