Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Válasz küldése
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Ejj a régi szép időkben!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mazzola írta:Maradonától meg még messze van nagyon.. Akik őt láttak játszani mind azt mondják, hogy a valaha élt legnagyobb focista, ez nem véletlen, fifa szakértői és az emberek is őt választották meg a foci történelem legjobbjának.. Én csak felvételről láttam, de azt is öröm volt nézni. Emberileg lehet nulla, de focistaként fantasztikus volt..

Maradona valóban egy zseni volta maga korában,de poros nyomába sem érhet a fénykorában lévő Puskásnak,Di Stefanonak de még Pelének,Beckenbauernek sem!! Nekem volt szerencsém látni ezeket az urakat élőben is látni, ezért van némi öszzehasonlítási alapom.Nyilván a választáson olyan fiatalok szavaztak akik a fentieket nem is ismerték,vagy róluk csak max.hallomásból,néhány megsárgult kópiáról tudnak! :P


Ez mindenkinél nézőpont kérdése.Mindenkinek van kedvence,tart valakit nagynak,példaképnek.
Nem vagyok én sem még olyan idős(de sajnos már nem is tini :) ),szóval élőben nem láttam se Maradonat,se Pelét.Felvételről igen.És az én személyes véleményem ,nem tartja Maradonát sem nagy embernek,sem pedig egy olyannak aki Pelé lábnyomába is tudna érni,de még Di Stefanoéban sem.Maradona kezezése(ami szinte mennybe repítette az Argentineket),drogozása,doppingolása...Nekem ez az ami megmaradta,erre már emlékszem.Persze remek focista volt.De én Messit már vele egy lapon emlegetném.De tényleg ez egyéni...
Véleményem szerint egy focista akkor lesz legenda,példakép ha nem csak a pályán alkot maradandót.,hanem azon kívül is példakép...Azért szerencsére vannak ilyenek is.

Puskás meg a családomban mindig "felemásan" megítélt ember volt...

Nekem is az volt a vezetéknevem,amíg meg nem változott :)
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Pár éve erösebb volt az olasz bajnokság pl.
Lazio:Favalli,Couto,Lombardi,Mihajlovics,Negro,Pancaro,Concencao,Almeyda,Nesta,Vieri,Salas,Sztankovic,Nedved,Mancini,Nedved.
Parma:Cannavaro,Buffon,Crespo,Chiesa,Sartor,Thuram,Baggio,Veron,Fiore.

Az olasz játékosok jobbak voltak meg a légiosok is.

Kezembe akadt pár régi bravo sport :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

57 éves korában elhunyt Socrates a "doctor".A 80-as évek brazil válogatottjának kimagasló alakja.Aki látta játszani,sosem feledi! R.I.P.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az egykori fenomén már 118 kg-ot nyom.El is határozta,hogy most már fogynia kell.Pedig mekkora zseni volt.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Vialli elment.🖤
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

vaskalap írta: 2023.01.06. 12:07 Vialli elment.🖤
Vialli ,Mancini mekkora páros voltak!
Jelenleg nincsenek ilyenek a Világ labdarúgásában!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Régi idők focija (Nosztalgia ezerrel!)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

FIFA ‘96-ban rengeteg gólt lőttem Viallival is. 🙂, amikor az Olasz válogatottal játszottam. Társa Roberto Baggio volt.
RIP 🖤😔
Válasz küldése