Játékosok klubja (Computer játékok)

Minden más ami nem sport

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

DSanton39 írta:ez a legújabb patch hozzá, érdemes leszedni (crack is van hozzá).
http://thepiratebay.org/torrent/6230578/Football.Manager.2011.v11.3.0.UPDATE-OUTLAWS
a januári átigazolások benne vannak, és pár fontos bugot javítottak benne.

Crack a patch-hez?ezt nem vágom,én letöltöttem egy 3.0 patch-t de nem kért hozzá semmit!
Nekem a játékhoz sem kellett...........
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

nekem olyan verzió van, amihez kell (hogy ne kérjen lemezt - nodvd crack)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

DSanton39 írta:nekem olyan verzió van, amihez kell (hogy ne kérjen lemezt - nodvd crack)

bocs ha hülyeséget kérdezek de a crack a patchtöl független vagy a patch-be van belerakva?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Stankov írta:
DSanton39 írta:nekem olyan verzió van, amihez kell (hogy ne kérjen lemezt - nodvd crack)

bocs ha hülyeséget kérdezek de a crack a patchtöl független vagy a patch-be van belerakva?

független, a patch gyakorlatilag a hivatalos, és mellette egy külön mappában a crackelt fm.exe fájl, ami az előbb említett ok miatt kell.

amúgy az fm10-es nekem is úgy volt meg hogy csak be kellett olvastatni az iso-t daemon toolsba és ment is.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

DSanton39 írta:amúgy az fm10-es nekem is úgy volt meg hogy csak be kellett olvastatni az iso-t daemon toolsba és ment is.

hát nekem 11 is így megy,de végül is mindegy.
kár h régi a lap-topom van mert játszottam pár meccset 3d-én sztem nagyon nagy,talán 08-ba vezették be akkor még nagyon puruttya volt most egész jó pofa csak eléggé belassul tőle a játékmenet,pedig sokkal gyorsabban rálehet jönni ha nem jó egy-egy taktika vagy játékosposzt
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

2002-2006-ig nagy manageres voltam.
Rivernél 4-3-3-t játszattam, akkor még Cambiassoval a kp-a balfelén, a most Portói Falcao tiniként cserecenterem volt, Yepes és G.Milito voltak a belső védőim :-) Összejött pár aperture és clausura is :-)

Aztán átálltam 4-1-2-1-2-re, ez nagyon bejött, bajnok lettem a Fenerrel, aztán mentem Interhez, de kezdett vírusos lenni a gépem, majd be is halt, és utána már nem toltam, mert Xbox lett. Kár h nincs rá spiel!

Így álltam fel, 2006-ban:
Toldo-Zanetti,Ferdinand,Samuel,Taiwo(már akkor bírtam, nagy csalódás h pont a Milanhoz kellett igazolnia....)-Cambiasso-Figo,Giggs-Okocha-Martins,Vieri.
pad: Julio Cesar; Ze María,Cordoba,Materazzi,Pasquale;Deki,C.Zanetti,Nakata,Solari,Kily;Adriano,Recoba,Cruz.

Legjobb játék!!
Most FIFA-ban Bayernnel vagyok, de az nem olyan feeling, hiába manager mód.

Kezdőm:
Neuer-Van der Wiel,Subotic,Sakho,Cissokho-M'Vila,Schweini-Robben,Dzagoev(nagyon jó, Sneijder féle pattogi kreatív jó rúgótechnikás!),Dzsudzsák-Falcao
pad: Butt;Lahm,VanBuyten,Vertonghen(labdabiztos hátvéd, láttam pár Ajax meccsen, év csapatában is ott van, Interben is elfogadnám),Badstubi; L.Gustavo,Kroos,Ribery!,Lamela(az-egyik-új Messi a Riverből,Robben cseréje); Gomez,Klose,Carlton Cole(sztem ő nem lenne rossz 1 nagycsapatnál, tipikus center, 26 éves, fejelésben faja)

Akikkel szemezek:
Rafael,Tasci,Coentrao; A.Diarra,L.Diarra,Moutinho,M.Veloso(többre tartom az idei Genoai szezonjánál); A.Johnson,James Rodríguez(nagy spíler lesz sztem belőle, Portóban idén 2-3 meccsen látszott h még kis rutin, játékidő, és nagyon fog kavargatni a szélen); Dzeko(nálam ő A center!)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ez a 4-1-2-1-2 egyébként az fm sorozat jolly joker taktikája nekem nagyon sok kupát hozott bárhol is voltam manager 2008-ba vagy 2007-be pl Palermo-ra húztam rá 7 év alatt 4bajnokság 2 bl 2 világkupa 2 olasz kupa.Nem nagyon volt klasszis játékosom talán Amauri 1évig aztán Cavani szépen kinőtte magát kb úgy mint az életbe meg Migliacconál valamit úgy eltaláltam h más játékos nem fejlődőt annyit mint ő 2év után jobb értékei voltak mint Lampardnak! :lol:
Egyébként lenyűgöz a részletessége pl Juhász Rolinál be van/volt jelölve h tud csatár poszton is játszani pedig az mikor volt már
Mondjuk van h mellé fognak a tehetségek megítélésénél de pl Ibrát,Messit,C Ronaldot,Cavanit,Rossit stb szépen megjósolták már jó előre
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Ismeri valaki a facebookon a Top Eleven nevű online menedzser játékot? Esetleg valaki játszik is?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ha valakinek meg van már az fm 12 dobjon egy linket legyen oly' kedves ;)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Hát még nincs, és ma olyan híreket is olvastam h nem is lesz egy darabig, nem tudják egyelőre feltörni. De én bízok benne h akár ma vagy legalább a héten már lesz. Ha lesz majd linkelek ide.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Marco írta:Hát még nincs, és ma olyan híreket is olvastam h nem is lesz egy darabig, nem tudják egyelőre feltörni. De én bízok benne h akár ma vagy legalább a héten már lesz. Ha lesz majd linkelek ide.

Okéjo köszi.Igazából már találtam kettőt is de egyik sem "jó".Már kicsomagolásnál hibát jelez.
Football.Manager.12-SKIDROW
Football.Manager.2012.STEAM.UNLOCKED-ALI213
Ez a kettő.Azért írom le h más feleslegesen ne szedje! ;)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Igen, mindkettő fake, a skidrow és még más hacker csapat dolgozik a feltörésen, de egy mai skidrowos üzenet nem sok jóval kecsegtet. A lényeg h azt írták nem tudják megcsinálni, sajnálják, próbálkoznak tovább hátha, 1-2 hét múlva sikerül. De én bízok benne h ez csak kis elterelés h ne zaklassák őket folyton, vagy hátha egy másik csapat megcsinálja.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Stankov írta:Ha valakinek meg van már az fm 12 dobjon egy linket legyen oly' kedves ;)


nem tudom kinek van ncore-ja, csak épp megláttam az előbb. amúgy ha itt fent van biztos isohunton meg a többi szokásos helyen is.
én nem ismerem ezt, nem játszom ilyenekkel csak láttam, hogy erről beszéltetek, úgyhogy bocs, ha ez nem jó verzió, vagy ilyesmi.

http://ncore.cc/torrents.php?action=details&id=850144
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Mire meg néztem volna, már törölték is. Most olvastam olyat is h ha megjelenik az első patch november elsején, akkor utánna könyebben feltudják törni, és arra várnak.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

pirate bay-re is felkerült egy új verzió, CloneDVD-P2P, de ez sem más mint csak az eredeti iso, crack nélkül. (de a kommenteknél azt írják ezt már net kapcsolat nélkül lehet telepíteni, ha így van, akkor talán lesz crack is előbb-utóbb)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Lombardini írta:Ismeri valaki a facebookon a Top Eleven nevű online menedzser játékot? Esetleg valaki játszik is?


Én ismerem, játszom is vele 2 hónapja. Te is tolod?
Meccset sajna nem látni, amúgy mégjobb lenne.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Úgy belemerültem a játékba, hogy elfelejtettem írni, tegnap este végre kikerült a netre az FM 2012. Sikerült feltörniük. Torrent oldalakon már tölthető is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Milyen csapatod/kereted van? Hogy megy? :)

Én xboxon kezdtem el az új FIFÁt, de nem tetszik. Nem nagyon tudom irányítani. Minden évben nehezebb. Világklasszon nyomom, de védekezni nem lehet. Nem tudom, van aki játszik közületek, és jobban boldogul?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Még ismerkedem az újításokkal főleg :D Interrel nyomom első karrierként, pár fiatal olasz tehetséget meg Sandrot igazoltam egyelőre :D Fifát is szoktam nyomni, bár azt inkább csak haverok ellen, gép ellen unalmas :D De tényleg sokkal nehezebb lett, a védekezést teljesen átalakították.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Szeretnék segítséget kérni,ha van vkinek flashelt xbox 360 és szokott játékot is írni hozzá.Remélem tud vki segítni.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Miben kellene segíteni? Pont most is írok :D
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

az új játékok írásával van gondom.lefuttatom az iso fájlt az abgx360 programmal ahogy írják is,majd kiírnám de nem fér rá 1 dl lemezre,ha ráfér akkor sem jó.Imgburnt használok,lehet át kellene állítani a layer break értékét?mert az új játékok dvd fájlában más érték van nem az a 1913760 hanem 2133520 Erre kellene nekem a megoldás:) előre is köszönöm ha Te tudod.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

A .dvd fájlban hagyd benne az új értéket, majd imgburn-ben a settingsben a layerbreaket állítsd calculate optimalra, a többit ugyanúgy csináld mint eddig, és amikor rámész az írásra kiírja h nincs elég hely és bejön két lehetőség az alsót kell kiválasztani a truncate-st. És ennyi. Kicsit bonyolultnak hangzik de :

http://konzol.info/assets/Uploads/xgd3imgburn.pdf

itt egy leírás képekkel sztem így menni fog. Ha vmit nem értesz kérdezz nyugodtan. ;)
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

köszönöm a segítséget!Nagy király vagy.Így már rendben leszek!köszi!
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

közben elkúrtam 1 dvd-t megint. :x számít az h. 2 dvd-s a játék?(forza 4) ja és kell új(mentés másként)dvd fájlt csinálnom xy_DVDDECRYPTER.DVD. néven ugyanúgy csak benne kell hagynom az értéket?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Huh a 2 dvd-s dolog nem tudom számít e, mert olyannal még nem volt dolgom, de annak két külön .dvd meg két külön iso fájlja van nem? A .dvd fájlban legyen benne az érték, meg az iso fájl neve, pl forza4.iso. Ha a kettő közül nincs benne valamelyik akkor írd bele és mentsd el, a mentés másként csak erre kell, h átírni ha szükséges, réginél is azért kellett mert ki kellett törölni az értéket.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

De amúgy nem is sikerül kiírni vagy csak nem fut a boxon? Mert ha a második akkor lehet a flashalés miatt, mert utána néztem most és látom hogy már van új lt 3.0-ás flash és ahhoz a legujabb abgx v1.0.6 verzió kell.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

kiírja és nem fut,most lett flasheltetve a gép kb 1,5 hónapja.új abgx van fent és mégsem jó vmi.azért köszi a segítséget.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nincs mit, más ötletem nekem sincs. Esetleg keress vmi ilyesmi fórumot ahol jobban tudnak segíteni, ncore-on esetleg ha fent vagy ottani xbox360as forum jó is és segítőkészek is.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

ok,megpróbálom köszi.Halle
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nincs véletlen vki otthon a szerepjátékokban WoW ilyesmi? A majd most megjelenő Diablo 3al kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Valaki esetleg tudna egy Fifa 13 torrentet xboxra?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Küldtem privátba. De szólok hogy ha nincs módosított íród, esetleg nem rgh-s a boxod, akkor nem fog menni normálisan.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

PetR írta:Kép

Már akkor megjósoltam hogy 3 védővel fogunk játszani... :lol:
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Aszondja 3 éve vagyok regisztrált tag, de most vettem észre ezt a topikot. Pont 3 éve hagytam fel az ilyesféle időtöltéssel. Anno a Championship Manager szériával toltam sokat, jelenleg Football Manager néven fut. Abban nagy ász voltam, talán 1x újra...talán hamarosan, és akkor jönnek a beszámolók, melyeknek elolvasása órákat vesz igénybe. :mrgreen:
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

e.szabi írta:Aszondja 3 éve vagyok regisztrált tag, de most vettem észre ezt a topikot.


Nyugodtan nézz csak körül, van még pár topik. :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

A csapat jó teljesítményének hála hozzá jutottam pénteken fifa 14 hez xboxra.
A tavalyi verzió kimaradt így volt számomra bőven újdonság.
Elsőre ami negatívum az a fű,olyan hatása van mintha műfűn kellene focizni.Aztán néhány meccs után már nem volt annyira zavaró de elsőre szinte sokkolt.
A játékmenet viszont tetszik a játékosok mozgása,labdavezetése,szerelése stb még a PESnek is oda ver pedig ez volt az egyetlen amiben a PEs évek óta agyon verte a Fifát.
Ami külön öröm számomra hogy a játékos testhelyzetétől függetlenül (persze háttal állva vagy teljesen kicsavarodva nem) el lehet rúgni a hosszú alsó sarkot :) Ez már rég óta "idegesített"
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Stankov írta:A csapat jó teljesítményének hála hozzá jutottam pénteken fifa 14 hez xboxra.
A tavalyi verzió kimaradt így volt számomra bőven újdonság.
Elsőre ami negatívum az a fű,olyan hatása van mintha műfűn kellene focizni.Aztán néhány meccs után már nem volt annyira zavaró de elsőre szinte sokkolt.
A játékmenet viszont tetszik a játékosok mozgása,labdavezetése,szerelése stb még a PESnek is oda ver pedig ez volt az egyetlen amiben a PEs évek óta agyon verte a Fifát.
Ami külön öröm számomra hogy a játékos testhelyzetétől függetlenül (persze háttal állva vagy teljesen kicsavarodva nem) el lehet rúgni a hosszú alsó sarkot :) Ez már rég óta "idegesített"

Hát én még várok a PC-s verzió crack-jére... :\ :D
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Persze 3-5-1-1 van beállítva nekünk.Annyira nem feküdt nekem ezért átállítottam 4-2-3-1-re.
Overallok is nagyjából jók,bár Capitano és Cuchu 78-asát kicsit keveslem mint ahogy Herceg 82-ét is.
Rano és JJ 79-80 de hát fiatalok még kúszik gondolom feljebb is.Fal 82 Campa 80.A két fiatal tehetség 75-76 Icardi-Belfodil,Kova 79.Ricky és Pala 80.Ezek kb számok :) nem emlékszem pontosan.
Érdekes hogy Wallace nem kölcsön van nálunk hanem 100%-ig a mi tulajdonunk,viszont Botta nincs nálunk az nem néztem meg hogy a Livornoba ott van-e.Az meg azért nem meglepő hogy Obi és Schelotto is nálunk kezdi a játékot tekintve az utolsó nap kerültek el.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Ha valakit érdekel:
http://sofifa.com/hu/14/t/44-fc-internazionale-milano
Egyébként én az alap 3-5-1-1-et átalakítottam kicsit és én 3-4-1-2-ben játszok, az nekem nagyon fekszik, pedig eddig sosem játszottam 3 védővel.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

MI AZ, HOGY DZSONI CSAK 71?!?! 85-nél kellene kezdődnie! Na de elnézem, a fifa adatbázisa mégse olyan jó, mint mondjuk a FM-é.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Dan-i-nter írta:MI AZ, HOGY DZSONI CSAK 71?!?! 85-nél kellene kezdődnie! Na de elnézem, a fifa adatbázisa mégse olyan jó, mint mondjuk a FM-é.


Csak viccelsz, ugye? ;)
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

PellerG írta:
Dan-i-nter írta:MI AZ, HOGY DZSONI CSAK 71?!?! 85-nél kellene kezdődnie! Na de elnézem, a fifa adatbázisa mégse olyan jó, mint mondjuk a FM-é.


Csak viccelsz, ugye? ;)


Dehogy, mégis csak az aranylabda jelöltünkről beszélünk!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Dan-i-nter írta:
PellerG írta:
Dan-i-nter írta:MI AZ, HOGY DZSONI CSAK 71?!?! 85-nél kellene kezdődnie! Na de elnézem, a fifa adatbázisa mégse olyan jó, mint mondjuk a FM-é.


Csak viccelsz, ugye? ;)


Dehogy, mégis csak az aranylabda jelöltünkről beszélünk!

Le se töltöm, most hatalmasat csalódtam a fifában... :cry:
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Na kijött a FIFA 14 crack, és kivel szereztem első gólomat a játékban?

Hát persze hogy Jonathannal! :D
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Valld be, első dolgod az volt, hogy játékos szerkesztésnél feltoltad 90-re ;)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Dan-i-nter írta:Valld be, első dolgod az volt, hogy játékos szerkesztésnél feltoltad 90-re ;)

A Jonathan editiont szedtem le, abban alapból 99 és még fejlődik... :P

Amúgy vicc nélkül, másnak nem bugos a játék? Nekem ilyeneket csinál hogy minden szabálytalanság pirosat ér, meg rezeg a képernyő mintha földrengés lenne és még had ne soroljam... :?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát xboxon is van bug.Pl 11-esnél elfelejti kirakni a lövő pontosságot és erőt szabályzó csíkot.Vagy egy eltévedt passz után ha másik játékosnak pont jó lenne nem engedi átvenni az irányítást az eredetileg passzolt játékosról.Az előnyszabályról nem is beszélve nekem kb 3mp-ig tart míg a gépnek kb 6-8 mp,aztán az "elvett" gólok amik után 11-es jött amit a "csík" hiányába nem tudtam értékesíteni stb,stb,stb
Viszont a zenék sztem nagyon jók lettek :lol:
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Stankov írta:Hát xboxon is van bug.Pl 11-esnél elfelejti kirakni a lövő pontosságot és erőt szabályzó csíkot.Vagy egy eltévedt passz után ha másik játékosnak pont jó lenne nem engedi átvenni az irányítást az eredetileg passzolt játékosról.Az előnyszabályról nem is beszélve nekem kb 3mp-ig tart míg a gépnek kb 6-8 mp,aztán az "elvett" gólok amik után 11-es jött amit a "csík" hiányába nem tudtam értékesíteni stb,stb,stb
Viszont a zenék sztem nagyon jók lettek :lol:


Nincs elvéve az a csík szerintem, csak beállításoknál, kép kalibrálásnál vedd kisebbre a képernyőt egy kicsit és látszani fog. Előny szabály meg elvileg úgy van h ha tovább passzolod akkor már nincs is hanem megy a játék tovább ezért 3 mp ha egyből passzolsz, ha megtartod a labdát és nem passzolsz akkor tovább tart. Én ezt figyeltem meg.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Legszebb jelenet eddig,két védő összefut,elesnek mindketten a tizenhatoson belül,mit itél a spori ilyenkor?Persze,hogy tizenegyest.30 percig ezen röhögtünk(na jó csak a támadó csapat :lol: )
Válasz küldése