Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az Csaszi, hogy kozted es Zanetti88 kozott mi volt es van, az a te es az o dolga.
Nekem aztan ezt ne ird, hisz nem velem kell megbeszeld.
Szerintem a Te velemenyed, es az O velemenye is ugyanolyan fontos, en nem teszek kulonbseget es prioritast egyikotok velemenye fele, a stilust meg mindenki megiteli maga.

En egyetlen egy dolgot irtam a Te es az O velemenyere is, hogy egy uj tulajdonos kell, hogy akar a Te, akar az O olyan neveire legyen esely, aki segitseg lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kessie ugynoke eloszor a Milan vezetessel vette fel a kapcsolatot, egy szenzacios visszateres kapcsan.
Viszont a Milan vezetese elmondta, nincs szukseguk ra, es egyaltalan nem akarjak visszahozni.

Ezek utan Kessie ugynoke az Interrel es a Marotta-Ausilio parossal targyalt.
Az Inter nagyon is nyitott Kessie erkezesere, viszont ket feltetellel.
1. csakis ingyen kolcson + sima opciot tudunk garantalni.
2. Kessie magas fizetesebe a Barca beszalljon a maradek 5-6 honapra.
Ha Kessie es ugynoke ezt elintezi, az Inter nagyon orulne az erkezesenek, es egy uj vezeto lehetne az Inter KP-n a vezetoseg szerint.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.30. 07:59 Az Csaszi, hogy kozted es Zanetti88 kozott mi volt es van, az a te es az o dolga.
Nekem aztan ezt ne ird, hisz nem velem kell megbeszeld.
Szerintem a Te velemenyed, es az O velemenye is ugyanolyan fontos, en nem teszek kulonbseget es prioritast egyikotok velemenye fele, a stilust meg mindenki megiteli maga.

En egyetlen egy dolgot irtam a Te es az O velemenyere is, hogy egy uj tulajdonos kell, hogy akar a Te, akar az O olyan neveire legyen esely, aki segitseg lenne.
Azért neked írtam, mert a te írásodra kezdtem reagálni. De minden személyeskedés és bántás nélkül, egy kicsit talán rád is igaz lehet, mert te is szereted a véleményedet elég erősen a másikra erőltetni. A bannolás óta a stílusod szerintem sokat javult, ez a része nem jogos. Nem is várok tőled bírói döntést, nem kell, mert teljesen mindegy. A véleményemet írtam le úgy összességében viszont fontos, hogy nem vitatkozni szeretnék!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.11.30. 08:22-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.30. 08:16 Kessie ugynoke eloszor a Milan vezetessel vette fel a kapcsolatot, egy szenzacios visszateres kapcsan.
Viszont a Milan vezetese elmondta, nincs szukseguk ra, es egyaltalan nem akarjak visszahozni.

Ezek utan Kessie ugynoke az Interrel es a Marotta-Ausilio parossal targyalt.
Az Inter nagyon is nyitott Kessie erkezesere, viszont ket feltetellel.
1. csakis ingyen kolcson + sima opciot tudunk garantalni.
2. Kessie magas fizetesebe a Barca beszalljon a maradek 5-6 honapra.
Ha Kessie es ugynoke ezt elintezi, az Inter nagyon orulne az erkezesenek, es egy uj vezeto lehetne az Inter KP-n a vezetoseg szerint.
Én örülnék neki, már csak azért is, mert egy újabb fricska lenne a kuzinok szurkolóinak.
Nálam kérdés, hogy kinek a helyén lenne vezető szerepe?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:20
interfan írta: 2022.11.30. 07:59 Az Csaszi, hogy kozted es Zanetti88 kozott mi volt es van, az a te es az o dolga.
Nekem aztan ezt ne ird, hisz nem velem kell megbeszeld.
Szerintem a Te velemenyed, es az O velemenye is ugyanolyan fontos, en nem teszek kulonbseget es prioritast egyikotok velemenye fele, a stilust meg mindenki megiteli maga.

En egyetlen egy dolgot irtam a Te es az O velemenyere is, hogy egy uj tulajdonos kell, hogy akar a Te, akar az O olyan neveire legyen esely, aki segitseg lenne.
Azért neked írtam, mert a te írásodra kezdtem reagálni. De minden személyeskedés és bántás nélkül, egy kicsit talán rád is igaz lehet, mert te is szereted a véleményedet elég erősen a másikra erőltetni. A bannolás óta a stílusod szerintem sokat javult, ez a része nem jogos. Nem is várok tőled bírói döntést, nem kell, mert teljesen mindegy. A véleményemet írtam le úgy összességében.
Nyugi Csaszi, en nem vettem ezt magamra, meg ha nem az En irasomra kellett volna reagalj. :)
Mivel az egeszhez semmi kozom nem volt, ez a Te es a Zanetti88 "vitaja" vagy nevezzuk barmilye volt.
A ket stilusrol szerintem mindenkinek van egy velemenye, nekem is.
Ettol fuggeltenul mint irtam, ez a Ti dolgotok, en csak sajnalom ha ilyen iranyba vagy inkabb stilusba megy el egy "vita/parbeszed" koztetek.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.30. 08:25
CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:20
interfan írta: 2022.11.30. 07:59
Azért neked írtam, mert a te írásodra kezdtem reagálni. De minden személyeskedés és bántás nélkül, egy kicsit talán rád is igaz lehet, mert te is szereted a véleményedet elég erősen a másikra erőltetni. A bannolás óta a stílusod szerintem sokat javult, ez a része nem jogos. Nem is várok tőled bírói döntést, nem kell, mert teljesen mindegy. A véleményemet írtam le úgy összességében.
Nyugi Csaszi, en nem vettem ezt magamra, meg ha nem az En irasomra kellett volna reagalj. :)
Mivel az egeszhez semmi kozom nem volt, ez a Te es a Zanetti88 "vitaja" vagy nevezzuk barmilye volt.
A ket stilusrol szerintem mindenkinek van egy velemenye, nekem is.
Ettol fuggeltenul mint irtam, ez a Ti dolgotok, en csak sajnalom ha ilyen iranyba vagy inkabb stilusba megy el egy "vita/parbeszed" koztetek.
Mindegy, lépjünk túl rajta. :|
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:21
interfan írta: 2022.11.30. 08:16 Kessie ugynoke eloszor a Milan vezetessel vette fel a kapcsolatot, egy szenzacios visszateres kapcsan.
Viszont a Milan vezetese elmondta, nincs szukseguk ra, es egyaltalan nem akarjak visszahozni.

Ezek utan Kessie ugynoke az Interrel es a Marotta-Ausilio parossal targyalt.
Az Inter nagyon is nyitott Kessie erkezesere, viszont ket feltetellel.
1. csakis ingyen kolcson + sima opciot tudunk garantalni.
2. Kessie magas fizetesebe a Barca beszalljon a maradek 5-6 honapra.
Ha Kessie es ugynoke ezt elintezi, az Inter nagyon orulne az erkezesenek, es egy uj vezeto lehetne az Inter KP-n a vezetoseg szerint.
Én örülnék neki, már csak azért is, mert egy újabb fricska lenne a kuzinok szurkolóinak.
Nálam kérdés, hogy kinek a helyén lenne vezető szerepe?
Calhanoglu...

Viszont szerintem lehetne egy "egeszseges" verseny koztuk.

Az kicsit aggaszt, hogy a Milannak miert nem kell vissza, es a Barcas teljesitmenye is.
Ettol fuggeltenul ha megkapjuk felevre ingyen kolcson sima opcioval, akkor sokat nem veszithetunk rajta.
Asllani ugyis megy, Inzaghi ot ugy sem hasznalja, szoval csak nyerhetnek Kessievel.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

zanetti88 írta: 2022.11.29. 20:14
CsaSzi9294 írta: 2022.11.29. 08:30 - Ausillio szeretné leigazolni az Argentin válogatott és a Brighton középpályását Mac Allistert. Az angol klub 30 millió körül összeget kérhet érte. Emiatt nem is lenne egyszerű, de figyeljük a lehetőségeket.

- Rajta kívül még az amerikai válogatott Musah-t is követjük, 20m az ára, mi a szokásos kölcsönnel+opcióval próbálkoznánk a Leedsnél. Ennek az esélye elég kevés, az angol klub nyáron 17m-ért vette a Lipcsétől, 2027-ig köti szerződés.
https://www.fcinter1908.it/copertina/ma ... lio-musah/
Valakivel kevered, amit bemásoltál linket is benne van hogy musah a valenciaba játszik
Itt kavarodás volt, ebből lett az ellentmondás.
Az eredeti cikk szerint mind Musaht a Valenciából, mint Adamset a Leedsből figyelte Ausilio a VB-n.
Adams neve kimaradt, ő ment Lipcséből Leedsbe.

https://www.transfermarkt.de/tyler-adam ... ler/332705
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.11.30. 08:36
zanetti88 írta: 2022.11.29. 20:14
CsaSzi9294 írta: 2022.11.29. 08:30 - Ausillio szeretné leigazolni az Argentin válogatott és a Brighton középpályását Mac Allistert. Az angol klub 30 millió körül összeget kérhet érte. Emiatt nem is lenne egyszerű, de figyeljük a lehetőségeket.

- Rajta kívül még az amerikai válogatott Musah-t is követjük, 20m az ára, mi a szokásos kölcsönnel+opcióval próbálkoznánk a Leedsnél. Ennek az esélye elég kevés, az angol klub nyáron 17m-ért vette a Lipcsétől, 2027-ig köti szerződés.
https://www.fcinter1908.it/copertina/ma ... lio-musah/
Valakivel kevered, amit bemásoltál linket is benne van hogy musah a valenciaba játszik
Itt kavarodás volt, ebből lett az ellentmondás.
Az eredeti cikk szerint mind Musaht a Valenciából, mint Adamset a Leedsből figyelte Ausilio a VB-n.
Adams neve kimaradt, ő ment Lipcséből Leedsbe.

https://www.transfermarkt.de/tyler-adam ... ler/332705
Köszi a javítást! :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint oriasi szenzacios varatlan fordulat tortenhet Skriniar ugyben.
Egyetertes volt szavakban a szerzodest illetoen, am most minden eltunni es megszunni latszik.
Az Inter nem tesz uj ajanlatot, elerte a plafont, Skriniar pedig nem ult le targyalni az Interrel, ehelyett Dubaiba repult nyaralni.
A PSG nem hatralt meg, sot meg emelte is az ajanlatot, es a korabbbi penztol fuggetlenul Milanoba akar maradni Skriniar dontes mar megszunni latszik.
Az Inter meg mindig remenykedik a pozitiv valaszban, de a hatalmas csavar es fordulat a kozelben van, hogy Skriniar nemet mond es tavozik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.30. 08:44 Gazzetta szerint oriasi szenzacios varatlan fordulat tortenhet Skriniar ugyben.
Egyetertes volt szavakban a szerzodest illetoen, am most minden eltunni es megszunni latszik.
Az Inter nem tesz uj ajanlatot, elerte a plafont, Skriniar pedig nem ult le targyalni az Interrel, ehelyett Dubaiba repult nyaralni.
A PSG nem hatralt meg, sot meg emelte is az ajanlatot, es a korabbbi penztol fuggetlenul Milanoba akar maradni Skriniar dontes mar megszunni latszik.
Az Inter meg mindig remenykedik a pozitiv valaszban, de a hatalmas csavar es fordulat a kozelben van, hogy Skriniar nemet mond es tavozik.
Talán jobb is lenne ha menne. Amit ebben a szezonban mutat az nem az igazi Skriniar, fejben totál nem itt volt. Az a kérdés, kivel akarnánk pótolni télen és miből abból a 15-20 millióból?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:55
interfan írta: 2022.11.30. 08:44 Gazzetta szerint oriasi szenzacios varatlan fordulat tortenhet Skriniar ugyben.
Egyetertes volt szavakban a szerzodest illetoen, am most minden eltunni es megszunni latszik.
Az Inter nem tesz uj ajanlatot, elerte a plafont, Skriniar pedig nem ult le targyalni az Interrel, ehelyett Dubaiba repult nyaralni.
A PSG nem hatralt meg, sot meg emelte is az ajanlatot, es a korabbbi penztol fuggetlenul Milanoba akar maradni Skriniar dontes mar megszunni latszik.
Az Inter meg mindig remenykedik a pozitiv valaszban, de a hatalmas csavar es fordulat a kozelben van, hogy Skriniar nemet mond es tavozik.
Talán jobb is lenne ha menne. Amit ebben a szezonban mutat az nem az igazi Skriniar, fejben totál nem itt volt. Az a kérdés, kivel akarnánk pótolni télen és miből abból a 15-20 millióból?
Amit kapnank erte, az menne a budgetbe, mivel jelenleg +15m, es messze meg a +60m.

Korabban irtak, ha megy Skriniar, akkor ingyen kolcson + sima opcios nevek kerulnenek elo potlasra.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Úgyse veszik meg télen Skriniar-t....ingyen fog menni!
Elhúzzák még nyárig ezt az egészet, mint a rétestésztát, hogy vagy megy, vagy marad....miközben már régen tudja a szlovák és az ügynöke is, hogy megy, csak nem akarják bejelenteni a szurkolók miatt, nehogy megkapja a füttykoncertet!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.11.30. 08:16
Ha Kessie es ugynoke ezt elintezi, az Inter nagyon orulne az erkezesenek, es egy uj vezeto lehetne az Inter KP-n a vezetoseg szerint.
Ez a vezető lenne a középpályán már csak azért is vicces mert alig játszott és mi is csak fél évre hoznánk. :D ;) Ilyen játékosra tényleg vezető szinten kell építeni. :D
Egyébként ingyen örülnék neki. Lenne versenyhelyzet a középpályán és pihentetésre is lehetőség. ;)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:21 Én örülnék neki, már csak azért is, mert egy újabb fricska lenne a kuzinok szurkolóinak.
Inkább olyan formában fricskázzuk meg őket, hogy előttük végzünk a bajnokságban, náluk tovább jutunk a BL-ben, verjük őket a szuperkupáért, stb. Ne levedlett ex-milanistákat hozzunk már ide diszkont áron. Én a törökért sem tudok igazán rajongani, persze örülök, ha jól játszik, meg esetleg gólt is szerez, de az sem zavarna különösebben, ha eligazolna.

FORZA INTER!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Angol forrasok szerint nem csak a Chelsea, hanem a Tottenham is erdeklodik Dumfries irant.
Kiemelik, az Inter varja az ajanlatokat, es remeli egy arverseny alakul ki, igy januarban 35-40m-ert eltudjak adni Dumfriest.

Sportmediaset szerint Thuram kozolte a Dohaban tartozkodo Ausilioval, nem akarja elhagyni a Bundesligat.

Szinten a Sportmediaset szerint ket akadalya van a Kessie uzletnek.
Barcanak nyitnia kell az ingyen kolcson + sima opcio fele, valamint a fizetese egy reszet is allnia kellene.
Ezen kivul Kessie fix es stabil kezdo posztot akar, csak ekkor hajlando elhagyni a Barcat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

sorger=giallo írta: 2022.11.30. 15:49
CsaSzi9294 írta: 2022.11.30. 08:21 Én örülnék neki, már csak azért is, mert egy újabb fricska lenne a kuzinok szurkolóinak.
Inkább olyan formában fricskázzuk meg őket, hogy előttük végzünk a bajnokságban, náluk tovább jutunk a BL-ben, verjük őket a szuperkupáért, stb.

FORZA INTER!!!
Ez persze alap..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS szerint a Spurs nagyon komolyan erdeklodik Dumfries kapcsan, az Inter 30m euros indulo arat hatarozott meg.
Inzaghi utodjanak Lazzarit szeretne, viszont kerdes a Lazio mennyit kerne, mivel most hosszabitott.

Kessie ugynoke kozben mindent tagad.
Nem ajanlkozott fel sehova Kessie, maradni akar a Barcaba, es soha eleteben meg nem volt ilyen boldog mint most a Barcelonaba.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Irta valaki, hogy ha Dumfries megy lehet nem is erdemes potolni, mert nyarig megoldja Darmian es D'Ambrosio.

Erdekes es egyben nehez tema ez.
Dumfriesert ha jon megfelelo ajanlat, akkor nyilvanvalo hogy ebbol a 30-40m-bol csak egy kis reszet kolthetjuk el.
Az is valoszinu, hogy 5-10-15m-bol nehezen lehet talalni valakit.
(Igaz Dumfriest is 12m-ert talalta Marotta)
De ha csak "kozepszert" tudunk hozni, akkor sok ertelme nincs.
Foleg ha lenne barmi esely Thuramra pl 10m-ert, mondjuk sajnos a hirek szerint nemet mondott, es Nemetbe akar maradni.
Jaa es akkor ott van meg Gosens tavozasa, akinek a helyere megint ilyen kolcson + sima opcios nevek johetnek.

Talan ha Spurs, akkor megerne egy probat Emerson Royal.
Anno Marotta a Barca Covid csodje elott, amikor gyakorlatilag eladtuk nekik Martinezt, nagyon akarta ot.

Szoval En szerintem ez a ket opcio lenne jo, es elfogadhato:

- 1.
Thuram meggondolja magat, megis eljon, es akkor Dumfriest nem potoljuk, de jon 10m-ert Thuram.

- 2.
Thuram marad a "nem" mellett, es akkor Spurs Emerson Royalal.
Dumfries 35m Spurs, cserebe ingyen kolcson + 20m koruli sima opcio Emersonra.

Balra nekem ez a Vazquez valahogy annyira nem.
Tovabbra is Bensebaini lenne a jo, de a Gladbach elutasitotta a Gosens egy az egyben cseret.
Bakker jo kerdes mire lenne eleg, esetleg ez a Truffert ingyen kolcson + sima opcioval.
Vagy meprobalni 3-4m-ert a lejaro szerzodesu Grimaldot januarban.

Skriniar pedig nem tavozhat!

En egy ilyen januari mercatot alairnek, ha Dumfriest eladjuk, mert megjon a megfelelo ajanlat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Azon gondolkoztam, hogy vajon abban lehet valami, hogy egy esetleges TerStegen eligazoláskor egy Onana-Kessie cserét felajánljon a Barca?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.12.01. 11:43 Azon gondolkoztam, hogy vajon abban lehet valami, hogy egy esetleges TerStegen eligazoláskor egy Onana-Kessie cserét felajánljon a Barca?
Logikus gondolat.
Egyebkent a TS irja is, hogy a Barcanak a BL kieses miatt el kell adnia lehet valakit, es az Ter Stegen lenne.
Utod pedig Onana lehet akirol mar cikkeznek a napokban tobb helyen, es az Inter 30m-t ker.
TS szerint lehetoseg egy Onana-Kessie csere, viszont az Inter penzt ker Onanaert, es Kessie kapcsan csakis ingyen kolcson + sima opciot tudunk ajanlani.

Viszont kitudja ha beindulnak a targyalasok, lehet mi olcsobban odaadjuk Onanat telen, ellenben nyarra a sima opcio osszege annyival alacsonyabb lehet Kessie kapcsan.

Es akkor meg ott a Dumfries ugy is, ha eladjuk kitudja nem e valtozik a hozzaallasa az Internek, a csak penzt ker Onanaert ugyben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportmediaset szerint amennyiben Skriniar tavozik januarban, helyere Diakhaby erkezhet, akit olcson lehet mozditani a lejaro szerzodese miatt.


Marotta:
Csokkentenunk kell a koltsegeket, a jatekosok akik a klub beosztatjai hihetetlen koltsegekkel jarnak.
A futballban a munkero koltsege meghaladja a 65%-ot, ez pl egy Asvanyviz gyarto cegnel csodot jelentene.
Ha a labdarugok jogalkotasi szempontbol nem beosztott munkavallaloknak, hanem sztarnak minositenek mint a szineszeket, akkor jelentos kiadas csokkentes erhetnenk el.
Ez egy megoldas lenne a futballvilag jelenlegi problemainak nagyreszere.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.12.01. 11:47
CsaSzi9294 írta: 2022.12.01. 11:43 Azon gondolkoztam, hogy vajon abban lehet valami, hogy egy esetleges TerStegen eligazoláskor egy Onana-Kessie cserét felajánljon a Barca?
Logikus gondolat.
Egyebkent a TS irja is, hogy a Barcanak a BL kieses miatt el kell adnia lehet valakit, es az Ter Stegen lenne.
Utod pedig Onana lehet akirol mar cikkeznek a napokban tobb helyen, es az Inter 30m-t ker.
TS szerint lehetoseg egy Onana-Kessie csere, viszont az Inter penzt ker Onanaert, es Kessie kapcsan csakis ingyen kolcson + sima opciot tudunk ajanlani.

Viszont kitudja ha beindulnak a targyalasok, lehet mi olcsobban odaadjuk Onanat telen, ellenben nyarra a sima opcio osszege annyival alacsonyabb lehet Kessie kapcsan.

Es akkor meg ott a Dumfries ugy is, ha eladjuk kitudja nem e valtozik a hozzaallasa az Internek, a csak penzt ker Onanaert ugyben.
Amennyiben Onana elmenne a helyére Sommert vagy Livakovicot hoznám a helyére.
Szerintem januárban nem fog távozni, és végre megérkezik az új tulajdonos :clap: :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Januarban ujra megprobaljuk eladni a jelenleg kolcsonben levo jatekosainkat.
Vagy a jelenlegi klubjuknak, hogy veglegesitsek oket, vagy uj csapatba.
Az elado sor:

Radu, Pirola, Brazao, Vanheusden, Lazaro, Sensi, Agoume, Fabbian, Carboni, Colidio, Satriano, Males, Esposito, Salcedo, Mulattieri.

Sajnos tavaly sem sikerult egyetlen 1-et sem eladni, es nem sikerult senkiert penzt kapni, ugyanez tortent most nyaron is.
Remenykedunk benne most januarban valtozik a helyzet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Korabban mar felmerult mint Skriniar utod, most hogy megint bizonytalan Skriniar jovoje, ujra bedobtak Smalling nevet.
A Romanal a hosszabbitasi zaradek mar nem el, nyartol ingyen igazolhato, de emiatt januarban nagyon olcson mozdithato.
Hirek szerint mar volt is targyalas az Inter es Smalling kozott.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2022.12.01. 14:59 Sportmediaset szerint amennyiben Skriniar tavozik januarban, helyere Diakhaby erkezhet, akit olcson lehet mozditani a lejaro szerzodese miatt.


Marotta:
Csokkentenunk kell a koltsegeket, a jatekosok akik a klub beosztatjai hihetetlen koltsegekkel jarnak.
A futballban a munkero koltsege meghaladja a 65%-ot, ez pl egy Asvanyviz gyarto cegnel csodot jelentene.
Ha a labdarugok jogalkotasi szempontbol nem beosztott munkavallaloknak, hanem sztarnak minositenek mint a szineszeket, akkor jelentos kiadas csokkentes erhetnenk el.
Ez egy megoldas lenne a futballvilag jelenlegi problemainak nagyreszere.
Nem kötekedés, sokkal inkább pontosítás, de szerintem itt kicsit félrement a fordítás. Bar nem ismerem az olasz jogrendszert (az alkotmányjogot kiveve), viszont itt Marotta (amennyiben úgy van ahogy allitja akkor nagyon helyesen teszi) éppen a jogalkotonal lobbizik annak érdekében, hogy NE az általános munkajogi es ami a legfontosabb, hogy a munkaadókat terhelő járulékokra vonatkozó szabályok legyenek irányadók a focistakra, hanem - gondolom ado- es járulékkedvezményt elerve - a művészeti tevékenységhez hasonló kedvezőbb rendszer legyen irányadó a sportra is. A sztárnak minősítést, mint olyan semmi relevanciaval nem bir, elsődlegesen emiatt írtam, hogy fordítási hiba van ebben a nyilatkozatban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

möszi írta: 2022.12.02. 19:23
interfan írta: 2022.12.01. 14:59 Sportmediaset szerint amennyiben Skriniar tavozik januarban, helyere Diakhaby erkezhet, akit olcson lehet mozditani a lejaro szerzodese miatt.


Marotta:
Csokkentenunk kell a koltsegeket, a jatekosok akik a klub beosztatjai hihetetlen koltsegekkel jarnak.
A futballban a munkero koltsege meghaladja a 65%-ot, ez pl egy Asvanyviz gyarto cegnel csodot jelentene.
Ha a labdarugok jogalkotasi szempontbol nem beosztott munkavallaloknak, hanem sztarnak minositenek mint a szineszeket, akkor jelentos kiadas csokkentes erhetnenk el.
Ez egy megoldas lenne a futballvilag jelenlegi problemainak nagyreszere.
Nem kötekedés, sokkal inkább pontosítás, de szerintem itt kicsit félrement a fordítás. Bar nem ismerem az olasz jogrendszert (az alkotmányjogot kiveve), viszont itt Marotta (amennyiben úgy van ahogy allitja akkor nagyon helyesen teszi) éppen a jogalkotonal lobbizik annak érdekében, hogy NE az általános munkajogi es ami a legfontosabb, hogy a munkaadókat terhelő járulékokra vonatkozó szabályok legyenek irányadók a focistakra, hanem - gondolom ado- es járulékkedvezményt elerve - a művészeti tevékenységhez hasonló kedvezőbb rendszer legyen irányadó a sportra is. A sztárnak minősítést, mint olyan semmi relevanciaval nem bir, elsődlegesen emiatt írtam, hogy fordítási hiba van ebben a nyilatkozatban.
Koszonom szepen a pontositast. :)

Valoszinu erre gondolt Marotta is, amikor a szineszeket emlitette meg mint pelda.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2022.12.02. 18:27 Korabban mar felmerult mint Skriniar utod, most hogy megint bizonytalan Skriniar jovoje, ujra bedobtak Smalling nevet.
A Romanal a hosszabbitasi zaradek mar nem el, nyartol ingyen igazolhato, de emiatt januarban nagyon olcson mozdithato.
Hirek szerint mar volt is targyalas az Inter es Smalling kozott.
Jézus Mária! Smalling???na neee! Tényleg bármelyik ifista inkább 100x mint ez az agyatlan, öreg balfasz.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

-Az Internél Lukaku belga válogatottbeli korai bevetésével és leégésvel próbálna a Chelseanél kialkudni egy új olcsóbb kölcsönszerződést a következő szezonra. (Ezt mondjuk így szezon féltávnál inkább tudjuk be a sajtó spekulációjának, kivéve ha már most meg tudna egyezni Marotta-Ausilio páros a Chelsea vezetőségével).

-A Tuttosport arról számol be, hogy 16 játékos van kölcsönben az Inter kötelékéből akik visszatérnek, a szakmai stáb pedig róluk dönt kik maradnak a csapatnál kik nem és kikből lehet pénzt csinálni a +60 millió eurós deficithez, ugye látjuk mennyire nonszensz ez az állítás az elmúlt évek kölcsönadási tapasztalataiból.

-Piero Ausilio alternatív megoldásként kinézte magának a jobb oldalra Dumfries eladása esetén az ecuadori Ángelo Preciadot aki jelenleg a KRC Genkben játszik jobb balhátvédként.

-Lukaku csalódott magában épp ezért a VB kiesés után nem megy "nyaralni" pár nap múlva visszatér Appianoba edzeni, hogy összeszeedje magát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2022.12.02. 20:20
interfan írta: 2022.12.02. 18:27 Korabban mar felmerult mint Skriniar utod, most hogy megint bizonytalan Skriniar jovoje, ujra bedobtak Smalling nevet.
A Romanal a hosszabbitasi zaradek mar nem el, nyartol ingyen igazolhato, de emiatt januarban nagyon olcson mozdithato.
Hirek szerint mar volt is targyalas az Inter es Smalling kozott.
Jézus Mária! Smalling???na neee! Tényleg bármelyik ifista inkább 100x mint ez az agyatlan, öreg balfasz.
Na most miert?
Pedig o is rutin-bajnok-gyoztes. :D


Zanetti:
Az Inter figyelte Julian Alvarezt es Enzo Fernadezt is, viszont a klub gazdasagi helyzete nem tette lehetove hogy leigazoljuk oket.
Di Marzio es a Sky szerint ket lejaro szerzodesu kapust igy figyelunk.
Sommer es Bayindir.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Milan szurkolói oldalán van egy cikk, ami szerint a többi olasz klubot is elkezdték vizsgálni a Juventusnak köszönhetően. Ránk is gyönyörű hetek-hónapok állnak, ha a semmiből 50 millió euró adóhátralékot kell majd befizetni...
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:22 Milan szurkolói oldalán van egy cikk, ami szerint a többi olasz klubot is elkezdték vizsgálni a Juventusnak köszönhetően. Ránk is gyönyörű hetek-hónapok állnak, ha a semmiből 50 millió euró adóhátralékot kell majd befizetni...
https://www.money.it/serie-a-classifica ... lazio-roma
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:24
Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:22 Milan szurkolói oldalán van egy cikk, ami szerint a többi olasz klubot is elkezdték vizsgálni a Juventusnak köszönhetően. Ránk is gyönyörű hetek-hónapok állnak, ha a semmiből 50 millió euró adóhátralékot kell majd befizetni...
https://www.money.it/serie-a-classifica ... lazio-roma
Igen, az Olasz Sportminiszter nyilatkozott is az ugyben, ami a Kotetlen Beszelgetes az Interrol topicban meg is talalhato.

Az 50m euros Adohatralek minden vizsgalattol fuggetlen, mivel az annyi.
Juvenal sem az a 38m adohatralek a probelma es a vizsgalat targya.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Igen, már látom. A többi klub valahogy megoldja, de ezt mi mégis vajon hogyan tervezzük majd?
De Lotitora is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan tervezi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:39 Igen, már látom. A többi klub valahogy megoldja, de ezt mi mégis vajon hogyan tervezzük majd?
De Lotitora is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan tervezi.
Eladunk valakit, ugyis varjuk az ajanlatokat barki tavozhat.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

interfan írta: 2022.12.03. 09:39
Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:39 Igen, már látom. A többi klub valahogy megoldja, de ezt mi mégis vajon hogyan tervezzük majd?
De Lotitora is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan tervezi.
Eladunk valakit, ugyis varjuk az ajanlatokat barki tavozhat.
Igen, csak ez egy fix összeg. Átigazolási összegeket pedig több részletben fizet ki szinte minden klub.
Ránk hozták a bajt elég rendesen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:56
interfan írta: 2022.12.03. 09:39
Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:39 Igen, már látom. A többi klub valahogy megoldja, de ezt mi mégis vajon hogyan tervezzük majd?
De Lotitora is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan tervezi.
Eladunk valakit, ugyis varjuk az ajanlatokat barki tavozhat.
Igen, csak ez egy fix összeg. Átigazolási összegeket pedig több részletben fizet ki szinte minden klub.
Ránk hozták a bajt elég rendesen.
De ez a Juve ugytol teljesen fuggetlen.

Ez eddig is nyilvanos volt, hogy ennyi az Adohatralek a csapatoknak, es december 22-ig kell ezt megfizetni.

Viszont a Lega ujabb haladekot ker az Adohivataltol.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

interfan írta: 2022.12.03. 09:58
Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:56
interfan írta: 2022.12.03. 09:39

Eladunk valakit, ugyis varjuk az ajanlatokat barki tavozhat.
Igen, csak ez egy fix összeg. Átigazolási összegeket pedig több részletben fizet ki szinte minden klub.
Ránk hozták a bajt elég rendesen.
De ez a Juve ugytol teljesen fuggetlen.

Ez eddig is nyilvanos volt, hogy ennyi az Adohatralek a csapatoknak, es december 22-ig kell ezt megfizetni.

Viszont a Lega ujabb haladekot ker az Adohivataltol.
Nem lesz teljesen független, ha tényleg át akarják majd vizsgálni az egész olasz foci működését. Ki tudja melyik klubnál mit találnak majd.
Már ez sem túl bíztató.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 10:02
interfan írta: 2022.12.03. 09:58
Anonym alkesz írta: 2022.12.03. 09:56

Igen, csak ez egy fix összeg. Átigazolási összegeket pedig több részletben fizet ki szinte minden klub.
Ránk hozták a bajt elég rendesen.
De ez a Juve ugytol teljesen fuggetlen.

Ez eddig is nyilvanos volt, hogy ennyi az Adohatralek a csapatoknak, es december 22-ig kell ezt megfizetni.

Viszont a Lega ujabb haladekot ker az Adohivataltol.
Nem lesz teljesen független, ha tényleg át akarják majd vizsgálni az egész olasz foci működését. Ki tudja melyik klubnál mit találnak majd.
Már ez sem túl bíztató.
Az valo igaz nem lesz fuggetlen, ha a Juve ugy miatt a tobbi csapatot is vizsgaljak a hamis konyvelesek miatt, es ne adja a jo eg talalnak mashol is a Juvehoz hasonlo csalast/trukkozest/hamis konyvelest, nevezzuk barhogyan is.

De remelhetoleg ez csak a Juventus problema marad.

Az Adohivatal iranyba fennallo tartozasok 2 eve nyilvanosak, es most jar le a befizetesi hatarido.
Viszont konnyen lehet, hogy a klubok haladekot kapnak.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Reméljük lesz haladék. Nekünk a legnagyobb érdekünk ez.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG elnoke:
Nem hiszem, hogy januarban uj jatekos igazolasaba fektetnenk, jelenleg nem tervezzuk.
Nincs is szuksegunk uj jatekosokra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta kiemeli, az Inter egyertelmuen azonisitotta az "aldozatot", aki Dumfries.

Tobb helyen is arrol ertekeznek, az Inter remeli a Hollandok minel tovabb jutnak, es Dumfries folytatja amit tegnap, ezzel a korabbi 30 max 40m euros arat feltornazhatna akar 50m vagy afele is.
Ez az Inter remenye.


Dumfriest is kerdeztek a Chelsea pletykakrol:
Termeszetesen tetszik a Chelsea erdeklodese, de az Inter mezet is szeretem.
Jelenleg csak a valogatotta koncentralok, es egy nagy olyan kluban jatszok.
Buszke vagyok arra, hogy az Interben jatszok, jelenleg csak a valogatottra es az Interre koncentralok.

Spanyol AS szerint a Barca 10m eurot ker Kessiert januarban, ennyiert adjak el.
Egyetlen egy klub van aki erdeklodik es fizetne is ennyit, az Aston Villa.
A Milannak felajnalottak, de nem ker sem kolcson, sem vegleg a jatekosbol.
Az Inter erdeklodik meg, de az Inter csak ingyen kolcson + 10m euros sima opciot tud felajanlani.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.12.04. 06:01 Gazzetta kiemeli, az Inter egyertelmuen azonisitotta az "aldozatot", aki Dumfries.

Tobb helyen is arrol ertekeznek, az Inter remeli a Hollandok minel tovabb jutnak, es Dumfries folytatja amit tegnap, ezzel a korabbi 30 max 40m euros arat feltornazhatna akar 50m vagy afele is.
Ez az Inter remenye.


Dumfriest is kerdeztek a Chelsea pletykakrol:
Termeszetesen tetszik a Chelsea erdeklodese, de az Inter mezet is szeretem.
Jelenleg csak a valogatotta koncentralok, es egy nagy olyan kluban jatszok.
Buszke vagyok arra, hogy az Interben jatszok, jelenleg csak a valogatottra es az Interre koncentralok.

Spanyol AS szerint a Barca 10m eurot ker Kessiert januarban, ennyiert adjak el.
Egyetlen egy klub van aki erdeklodik es fizetne is ennyit, az Aston Villa.
A Milannak felajnalottak, de nem ker sem kolcson, sem vegleg a jatekosbol.
Az Inter erdeklodik meg, de az Inter csak ingyen kolcson + 10m euros sima opciot tud felajanlani.
Amennyiben egy 40-50m-s összeg érkezne a hollandért, Kessiet 10ért nem szabad kihagyni. Mellette még egy csatár (nem tudom ki) kellene mindenképpen. A jobb szélt a Bellanova-Darmian kettős szerintem megoldja idén, oda én nem igazolnék, persze ha bele férne igen, de ez most nem igazán lehetséges.
Még a kasszába is maradhatna így egy 20-25m. Én így gondolom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Megint bedobtak Sommer es Bayindir nevet.
Akkor opcio az egyik, ha Onana tavozik, akiert tovabbra is 30m-t varunk.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Hagyjuk már ezt az Onana pletykát.
Most jött és épp hogy elkezdett védeni nálunk.
Jól játszik. Fiatal!!! Évekre meg oldott lehet vele a kapus poszt.
Erre eladnánk??? Hülyeség.
Ezer százalékra mondom hogy az elkövetkező két évben biztos nem lesz eladva...ha szar anyagi helyzet van ha nem, kínaiak ide vagy oda.

Persze más tészta ha ő akar elmenni....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2022.12.04. 09:42 Hagyjuk már ezt az Onana pletykát.
Most jött és épp hogy elkezdett védeni nálunk.
Jól játszik. Fiatal!!! Évekre meg oldott lehet vele a kapus poszt.
Erre eladnánk??? Hülyeség.
Ezer százalékra mondom hogy az elkövetkező két évben biztos nem lesz eladva...ha szar anyagi helyzet van ha nem, kínaiak ide vagy oda.

Persze más tészta ha ő akar elmenni....
Ha jon ajanlat ami "megfelelo" akkor tavozhat.
Ezt Zhang nemreg jelentette be, hogy "megfelelo ajanlat" eseten ertekelunk es tavozhat barki.

En meg 99%-ra sem merek kijelenti barmit, latva az elmult 2 evet, nem hogy 1000%-ra biztosan. :D
Foleg latva Zhang, Marotta, Antonello, Inzaghi nyilatkozatait.
Na meg a SA-et amit hivatalosan is megkotottunk 2027-ig.

Mas kerdes, hogy szerintem nem fog senki Onanaert 30m-t fizetni.
Persze itt ez a Barca pletyka es Ter Stegent el kell adniuk pletyka, de ugysem fogjak szerintem.
Eddig is megoldottak, ezek utan is megfogjak.
Nyaron is mi ment, XY-nak menni kell, meg nem tudjak nevezni a jatekosokat, erre senki nem tavozott, sot elkoltottek 120m-t eladasokon felul, es mindenkit neveztek.
Laza -120m-val zartak a mercatot, ugy hogy emelle egy csomo ingyen "nagy" nevet is igazoltak.

Ha tippelnem kellene, akkor en Dumfriest mondanam hogy "aldozat" lesz.
Neki van most Nemzetkozi "erteke" es felhajtas korulotte.
Persze Dumfries ugyben sem mernek egy 60%-nal tobbre tippelni, biztosat meg foleg nem mernek mondani.

De bizok benne, megjon az uj tulajdonos, es vegre elfelethetjuk azokat a szavakat orokre, hogy "aldozat, es pluszos mercato".
Ezaltal Dumfries is marad, es vegre 2 ev meg 4 mercato utan nem arrol szol majd minden, hogy eppen kiert jon "megfelelo ajanlat", es kit adunk el.
Hanem arrol, hogy ertekeinket megtartva, a mercatoba penzt aldozva erositjuk a csapatunkat, es az Inter egy magasabb szintre kerul ezaltal es fejlodik elorefele.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.12.04. 06:01 Gazzetta kiemeli, az Inter egyertelmuen azonisitotta az "aldozatot", aki Dumfries.

Tobb helyen is arrol ertekeznek, az Inter remeli a Hollandok minel tovabb jutnak, es Dumfries folytatja amit tegnap, ezzel a korabbi 30 max 40m euros arat feltornazhatna akar 50m vagy afele is.
Ez az Inter remenye.


Dumfriest is kerdeztek a Chelsea pletykakrol:
Termeszetesen tetszik a Chelsea erdeklodese, de az Inter mezet is szeretem.
Jelenleg csak a valogatotta koncentralok, es egy nagy olyan kluban jatszok.
Buszke vagyok arra, hogy az Interben jatszok, jelenleg csak a valogatottra es az Interre koncentralok.

Spanyol AS szerint a Barca 10m eurot ker Kessiert januarban, ennyiert adjak el.
Egyetlen egy klub van aki erdeklodik es fizetne is ennyit, az Aston Villa.
A Milannak felajnalottak, de nem ker sem kolcson, sem vegleg a jatekosbol.
Az Inter erdeklodik meg, de az Inter csak ingyen kolcson + 10m euros sima opciot tud felajanlani.
Dumfriesnak erős korlátai vannak.Egy igazi topcsapatba nem férne be a kezdőbe.
Viszont ha továbbra is marad a 3-5-2 akkor kulcsposzton veszítünk embert.
Majd érkezik az utánpótlása a Salernitanából vagy a Monzából??
A klub szenvedése és lassú kivéreztetése tovább tart és ez a helyzet rosszabb lesz egészen addig amíg Zhangh-ék le nem lépnek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint karacsony elotti napokig varjuk Skriniar vegleges valaszat a szerzodesre.
Ha nemet mond, januarban megprobaljuk eladni nehogy 0 euroert tavozzon, a PSG pedig a tagadas ellenere tovabbra is elenken erdeklodik.
15-20m-ert adhatjuk el januarban, ha nemet mond.

Szinten a Gazzetta szerint megtettuk az ajanlatot DeVrijnek is.
Eves fizetese 4m eurora emelkedne, es 2025-ig irhatna ala.
Hamarosan o is dont ez ugyben.

Szinten fizetesemelest ajanlunk az uj szerzodessel Darmiannak.
3,2m-ra emelkedne az eves fizetese, es szinten 2025-ig irhat ala.

Dzeko alacsonyabb fizetest kaphat, es 2 eves szerzodest.

D'Ambrosio es Cordaz pedig + 1 evet kaphat.

Ellenben Handanovic nem akar maradni, ha nem foszereplo es elsoszamu.
Egyes hirek szerint felmerult hogy visszavonul, es csatlakozik Inzaghi stabjahoz.

Bild szerint a Bayern inkabb mas tamadok utan nezne mint Thuram, nem o szerintuk a megfelelo profil.

Ujabb KH nevet dobtak be, aki a Sassuoloba jatszo Erlic.

Gladbach sportigazgatoja elmondta, VB utan dol el Sommer hosszabbit, vagy nyaron ingyen tavozik.
50-50 az esely.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Bastoni nyari maradasa nem jelenti azt, hogy sokaig Inter jatekos marad.
Tovabbra is napirenden van az eladasa ha megfelelo ajanlat erkezik, valamint a PL-bol komoly erdeklodes mutatkozik erte tovabbra is.
Ha megfelelo ajanlat erkezne es eladnak, felmerult a helyere Hincapie.
Leverkursen tavaly vette mindossze 6m-ert, de a jo jateka es a fiatal kora miatt jelenleg 30m-t kernek erte.
Ezt az osszeget az Inter Bastoni eladasabol tudna fedezni, akiert korabbi hirek szerint kb 60m eurot kerunk.

Pedulla es a SportItalia szerint Dumfries jo VB szereplese a kezdeti 35-40m-t, mar 50m-ra emelte, ennyit varnank erte januarban.

Szinten a Gazzetta szerint az Inter remenykedik egy Holland tovabbjutasban, es Dumfries ujabb kiemelkedo jatekaban, es ez esetben akar a 60m euros "alomhatart" is elerne az Inter remenyei szerint.
Gazzetta szerint nem csak a Chelsea es a Spurs, hanem a MU is erdeklodik, akik a nyaron lejaro szerzodesu Dalotot + penzt ajanlhatnak Dumfriesert, igy az Internek a potlasa is meglenne januarban.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2022.12.05. 08:09 Gazzetta szerint Bastoni nyari maradasa nem jelenti azt, hogy sokaig Inter jatekos marad.
Tovabbra is napirenden van az eladasa ha megfelelo ajanlat erkezik, valamint a PL-bol komoly erdeklodes mutatkozik erte tovabbra is.
Ha megfelelo ajanlat erkezne es eladnak, felmerult a helyere Hincapie.
Leverkursen tavaly vette mindossze 6m-ert, de a jo jateka es a fiatal kora miatt jelenleg 30m-t kernek erte.
Ezt az osszeget az Inter Bastoni eladasabol tudna fedezni, akiert korabbi hirek szerint kb 60m eurot kerunk.

Pedulla es a SportItalia szerint Dumfries jo VB szereplese a kezdeti 35-40m-t, mar 50m-ra emelte, ennyit varnank erte januarban.

Szinten a Gazzetta szerint az Inter remenykedik egy Holland tovabbjutasban, es Dumfries ujabb kiemelkedo jatekaban, es ez esetben akar a 60m euros "alomhatart" is elerne az Inter remenyei szerint.
Gazzetta szerint nem csak a Chelsea es a Spurs, hanem a MU is erdeklodik, akik a nyaron lejaro szerzodesu Dalotot + penzt ajanlhatnak Dumfriesert, igy az Internek a potlasa is meglenne januarban.
Ezek újságírok megint eladnak mindenkit az Interből , mint nyáron. Egyszerüen hihetetlen ,hogy nem tudjuk leállítani a pletykákat.
De ha ez igaz,hogy távozik Skriniar,Bastoni és Dumfries is télen , és hulladékokkal pótoljuk le őket,akkor folytatódik a leépülés.
Márciusig nem lesz bejelentés az új tulajról ,akkor itt nekünk reszeltek.
Válasz küldése