Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

mike írta: 2022.07.26. 18:08
Stankov írta: 2022.07.26. 16:04 Gosenst lehet át kellene gondolni.
Gaya,Guerreiro,Kostic,Grimaldo mind-mind lejáró szerződéssel de még lehet Marcos Alonso is jobb opció ha német nem jön rendbe
Kostic passzolását én sem értem, annyira nyilvánvaló lenne, Guerreiro is nagyon jó.

Egy egészséges Gosens állati jó, kérdés mennyire lehet majd rá számítani.
Kosticnál a szokásos hogy ingyen mennyire jó lenne csak hát ott volt +1 éves hosszabbítás opció... Aztán ha napi 10* látod hogy csak 15m az ára akkor egy idő után már elhiszed. A csalók tárgyaltak velük 25 de inkább 30 volt az ára nyár elején,azóta nem láttam erről hírt
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Stankov írta: 2022.07.26. 18:26
mike írta: 2022.07.26. 18:08
Stankov írta: 2022.07.26. 16:04 Gosenst lehet át kellene gondolni.
Gaya,Guerreiro,Kostic,Grimaldo mind-mind lejáró szerződéssel de még lehet Marcos Alonso is jobb opció ha német nem jön rendbe
Kostic passzolását én sem értem, annyira nyilvánvaló lenne, Guerreiro is nagyon jó.

Egy egészséges Gosens állati jó, kérdés mennyire lehet majd rá számítani.
Kosticnál a szokásos hogy ingyen mennyire jó lenne csak hát ott volt +1 éves hosszabbítás opció... Aztán ha napi 10* látod hogy csak 15m az ára akkor egy idő után már elhiszed. A csalók tárgyaltak velük 25 de inkább 30 volt az ára nyár elején,azóta nem láttam erről hírt
Pár napja írta Romano, hogy jól haladnak a tárgyalások és a West Hambe mehet Kostic. Scamacca után jó eséllyel ő is ott köt ki.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

-A Sportitalia szerint holnap újabb találkozó lesz az Inter és PSG között -Minden valószínűséggel a Skriniar iránti megnövekedett Chelsea érdeklődés miatt, amik megborították a PSG kivárásos taktikáját-. Viszont az Inter nem tágít a 70m EUR összegtől, ezalatt nem fogja odaadni egyik csapatnak sem.

-Agoumé ügynökei találkoztak a Cremonese ügynökeivel, jelenleg nincs megállapodás, nem zárják ki a lehetőséget, hogy a Cremonesehez igazoljon viszont ügynökei további külföldi lehetőségek után néznek.

-Fcintenews szerint Pinamonti első választása az Atalanta lenne, viszont pár órája pozitív telefonos egyeztetés zajlott le Pinamonti és a Salernitana képviselői között. Viszont Pinamonti még húzná az időt, számára első választás az Atalanta lenne majd utána a Sassuolo. Erre reagálva a Salernitana határidőt szabott Pinamontinak, a hét végéig kivárnak a döntésével viszont ha addig nem lesz válasz Piatek felé fognak fordulni. Az egészet bonyolítja, hogy az Atalanta arra kérte Pinamontit hogy várjon rájuk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Skrini körül újra forró a talaj.Sztem menni fog.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

vaskalap írta: 2022.07.26. 22:02 Skrini körül újra forró a talaj.Sztem menni fog.
PSG lesz, egy igazi nyomorék csapat. Eljátszák, hogy kivárnak, hogy olcsóbban kapják meg majd mikor valaki érdeklődik érte egyből újra találkozó és majd többet adnak mint amennyit adtak volna érte. Egyrészről én nagyon sajnálom Skrinit, a legutolsó lenne akit elengednék a csapatból, de hogy oda...
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

vaskalap írta: 2022.07.26. 22:02 Skrini körül újra forró a talaj.Sztem menni fog.
Kicsit már bele éltem magam, hogy ennyi volt a mercato se érkező se távozó... k.rvára fog fájni ha most lép...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

vaskalap írta: 2022.07.26. 22:02 Skrini körül újra forró a talaj.Sztem menni fog.
Eddig is inkább magunkat nyugtattuk, de belül szerintem mindenki érezte hogy a nyár végéig valaki el fogja vinni.
Fájdalmas sztori, nagy kedvenc, de akkor legalább valóban kérjük meg az árát, én a 70 milliót is kevesellem.

Ha megy, én kiegyeznék Milenkoviccal, szerintem alulértékelt, pedig 5 stabil szezont lehúzott már olaszban.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

GdS szerint elkészült a "B terv", miszerint nem szeretnénk idén nyáron "áldozatot", ezt a 2023-as nyári mercato utánra tennénk. Azonban, ha Skriniarért 70m-t letesznek és Dumfriesért 50-et, ez változhat.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... o-b-901337
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-marotta/

Voltak pletykák, hogy ma-holnap találkozó lesz a PSG és az Inter között, ám ezt a Sky és Biasin is cáfolta, nincs és nem is lesz találkozó a napokban, sem új, magasabb ajánlatról sem tudnak.
Szerintük a szerződés megújításán dolgozunk, a napokba újra össze is ül az Inter és Skriniar ügynöke.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -by-901315
https://sempreinter.com/2022/07/27/ital ... -for-e70m/

CdS szerint De Vrij szerődésének a meghosszabbítását szeretnénk 2-3 évvel.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... -silenzio/

A Monza érdeklődést mutat Gagliardini után. A játékosnak jövőre lejárt a szerződése, jelenleg nincs konkrétum, de a mercato végén akár távozhat is.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/gag ... tte-monza/

Gazzetta szerint Lazarot újra kölcsön adhatjuk, mivel nem szerepel Inzaghi tervei között, eladni viszont valószínüleg nem fogjuk tudni.
https://sempreinter.com/2022/07/26/vale ... ia-report/
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Csaszi köszi az összefoglalókat!

Remélem idén nem lesz áldozat, jövőre pedig lesz új tulajunk és akkor már lehet tovább erősíteni a keretet. Forza Inter!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gazzetta interjú Beppe Bergomival:

"Ha így marad a keret, versenyképes lesz az Inter. Skriniar, DeVrij, Bastoni megmutatta mennyire tökéletes egyensúlyban van a védelem, nehezen lehetne pótolni őket. De abszolút úgy látom, erősödött az Inter, egyedül a bal szél, amit ellenőrizni kell, mert tavaly Perisic képes volt egyénileg is fölényt kialakítani, míg Gosens egy más típusú játékos. Én igazolnék mellé egy játékost, így kombinálva azt az oldalt. Lukaku? A Lukaku-Lautaro kettős már ismert és tesztelt. A csatársor már teljesebb, mint tavaly, azonban van kétségem Dzeko iránt, de ettől ő egy komoly erőforrás az Inter számára."

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... giocatore/
(Ha valamit rosszul fordítottam elnézést, köszönöm ha kijavítod!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.07.27. 09:53-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

lucky0 írta: 2022.07.27. 09:50 Csaszi köszi az összefoglalókat!

Remélem idén nem lesz áldozat, jövőre pedig lesz új tulajunk és akkor már lehet tovább erősíteni a keretet. Forza Inter!
Igazán nincs mit, én is bízom benne, mert nem tudnánk pótolni őket! Erősödnek ezzel kapcsolatban a hírek, bízzunk benne be is igazolódnak!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szerintem De Vrij itt tartása (jönnek a hírek az esetleges hosszabbításról) Inzaghi döntése.
Már a Lazionál is dolgoztak együtt, pár hete ismét kiemelte, milyen fontos szerepe van a pályán és az öltözőben egyaránt.
Kicsit ezt az olaszos ragaszkodást érzem a jól bevált, már ismert dolgokhoz, hogy nem eladjuk 15 millióért és hozunk egy fiatalabb Akanjit pl.
Nagyon csípem a hollandot, de idén 30 lett, kezdett többször sérült is lenni, formája is kezdett visszaesni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Mint arról volt szó megállapodott egymással a Salernitana és az Inter egy 20m-s vételi árban Pinamonti kapcsán. CdS szerint a játékos meghallgatta az ajánlatot, de elutasította őket. Az Atalantára vár, nem megerősített hírek szerint szóba jöhet egy kölcsöncsere a két klub között, miszerint Demiral-Inter, Pinamonti-Atalanta.
Casadeiért a Samp jelentkezett be egy kölcsönnel, viszont a Torino és külföldi klubok is képben vannak.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... lernitana/

Sky és Biasin után most a TS is megerősíti, Skriniar szerződés újításával kapcsolatban csúcstalálkozó van napirenden, és addig is 70m alatt nem megy sehova, viszont kiemelik, ettől függetlenül a PSG és a Chelsea nem tűntek el.,
https://www.fcinternews.it/rassegna/i-t ... hio-901352

Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.07.27. 11:01-kor.
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Azért az bíztató lenne, ha várnánk 2023-ig. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen addig egy új tulajunk.
Ha így maradna, akkor viszont jelentőset léptünk előre a keret minőségében!
Köszi az összefoglalókat, nagyon hasznosak!
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29 Mint arról volt szó megállapodott egymással a Salernitana és az Inter egy 20m-s vételi árban Pinamonti kapcsán. CdS szerint a játékos meghallgatta az ajánlatot, de elutasította őket. Az Atalantára vár, nem megerősített hírek szerint szóba jöhet egy kölcsöncsere a két klub között, miszerint Demiral-Inter, Pinamonti-Atalanta.
Casadeiért a Samp jelentkezett be egy kölcsönnel, viszont a Torino és külföldi klubok is képben vannak.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... lernitana/

Sky és Biasin után most a TS is megerősíti, Skriniar szerződés újításával kapcsolatban csúcstalálkozó van napirenden, és addig is 70m alatt nem megy sehova, viszont kiemelik, ettől függetlenül a PSG és a Chelsea nem tűntek el.,
https://www.fcinternews.it/rassegna/i-t ... hio-901352

Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Végre egy lényegretörő, nem belemagyarázó, összeszedett info csokor. Köszi!
*moderálva*
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Köszönöm az elismerő szavakat, de én csak fordítok (remélem helyesen) és linkelek. :) :thumbup:
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Portiere32 írta: 2022.07.27. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29 Mint arról volt szó megállapodott egymással a Salernitana és az Inter egy 20m-s vételi árban Pinamonti kapcsán. CdS szerint a játékos meghallgatta az ajánlatot, de elutasította őket.

Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Végre egy lényegretörő, nem belemagyarázó, összeszedett info csokor. Köszi!
Külön köszönet, hogy nem használod a "mint tudjuk" kifejezést... :lol: :lol:
*moderálva*


Hozzászólva a témához, szerintem a tavalyi és azelőtti mercatonál nem lesz rosszabb az idei. Mondjuk ez nem nagy teljesítmény.
Igazából annak tükrében kell mindent vizsgálni, hogy a többiek hogyan erősítenek. Egyelőre a csalók költenek, remélem Bremer megbukik náluk. De ott van a felépülő Chiesa aztán Pogba és Di Maria. Azért ők focisták, nem kívánok komoly bajt nekik, de örülnék ha a juve edzői stábja továbbra is remekelne havi 2-3 sérüléssel.

A Milanról meg ennyit, meg a nagy Dubai 200 millás költekezésről ami úgy belett itt harangozva. Pedig Bin Salmon Aladin vagyona 10000 milliárd dollár szóval zsebből kifizeti a milant.

Napoli hanyatlik, Roma erősödget, nem is rosszul, más meg nemigazán szól bele a bajnokságba.

A BL meg nem tényező, jussunk tovább a csoportból aztán nem szabad rágörcsölni, jutunk ameddig jutunk.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Portiere32 írta: 2022.07.27. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29 Mint arról volt szó megállapodott egymással a Salernitana és az Inter egy 20m-s vételi árban Pinamonti kapcsán. CdS szerint a játékos meghallgatta az ajánlatot, de elutasította őket. Az Atalantára vár, nem megerősített hírek szerint szóba jöhet egy kölcsöncsere a két klub között, miszerint Demiral-Inter, Pinamonti-Atalanta.
Casadeiért a Samp jelentkezett be egy kölcsönnel, viszont a Torino és külföldi klubok is képben vannak.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... lernitana/

Sky és Biasin után most a TS is megerősíti, Skriniar szerződés újításával kapcsolatban csúcstalálkozó van napirenden, és addig is 70m alatt nem megy sehova, viszont kiemelik, ettől függetlenül a PSG és a Chelsea nem tűntek el.,
https://www.fcinternews.it/rassegna/i-t ... hio-901352

Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Végre egy lényegretörő, nem belemagyarázó, összeszedett info csokor. Köszi!
Külön köszönet, hogy nem használod a "mint tudjuk" kifejezést... :lol: :lol:
Bevallom, én azért meglennék a napi Corriere, Tuttosport és Republica hírek nélkül is...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

cuchu11 írta: 2022.07.27. 11:26

Bevallom, én azért meglennék a napi Corriere, Tuttosport és Republica hírek nélkül is...
Napi 1x bőven elfér. Nem lehet csak fix dolgokról írni. És ki tudja, lehet egy Corriere újságíró fülébe jut valami valid dolog és be is igazolódik. A lényeg h ne heti 900x legyen leírva ugyanaz naponta különböző formákban. Nem lehet megfelelni mindenki igényeinek, és a tolerancia egy igen bölcs tulajdonság. Viszont mint tudjuk, vannak olyan egyértelmű problémák amiket kikell gyomlálni.
Szerintem ezek a focis bulvárlapok nem olyanok amiket törölni kell. Végülis facebookon, youtubeon is rákattint az ember sokszor a baromságokra.
Szerintem téged sem fog zavarni egy idő után ha nem mindig csak ebbe botlasz bele minden 2. kommentnél.
És lám a fórum is hogy felélénkült, van kedve írni az embereknek. Szerintem jó úton haladunk, legyen igaz ez szeretett csapatunkra is.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 08:50 GdS szerint elkészült a "B terv", miszerint nem szeretnénk idén nyáron "áldozatot", ezt a 2023-as nyári mercato utánra tennénk. Azonban, ha Skriniarért 70m-t letesznek és Dumfriesért 50-et, ez változhat.
Ez így elég furán hangzik:)
Nem adjuk el őket, de lesz vevő akkor mégis.
Ez olyan "a műtét sikerült, de a beteg halott" féle feeling :D

Remélem minden kulcsember marad, csak ne lenne olyan sok még a mercatoból... :|
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

PellerG írta: 2022.07.27. 10:27 Szerintem De Vrij itt tartása (jönnek a hírek az esetleges hosszabbításról) Inzaghi döntése.
Már a Lazionál is dolgoztak együtt, pár hete ismét kiemelte, milyen fontos szerepe van a pályán és az öltözőben egyaránt.
Kicsit ezt az olaszos ragaszkodást érzem a jól bevált, már ismert dolgokhoz, hogy nem eladjuk 15 millióért és hozunk egy fiatalabb Akanjit pl.
Nagyon csípem a hollandot, de idén 30 lett, kezdett többször sérült is lenni, formája is kezdett visszaesni.
Reménykedjünk benne, hogy csak egy gyengébb szezonja volt, mint Skriniarnak Conte első éve alatt.

Szerintem de Vrijt Raiola sajnálatos halála miatt nem tudtuk értékesíteni. 30 évesen még nem kellene, hogy leáldozzon neki. Voltak hírek év elején, hogy kb 20 millióért elvinné a PL-be és Bremerrel pótolnánk, aztán lehet ebből sem volt igaz semmi. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.07.27. 12:18
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 08:50 GdS szerint elkészült a "B terv", miszerint nem szeretnénk idén nyáron "áldozatot", ezt a 2023-as nyári mercato utánra tennénk. Azonban, ha Skriniarért 70m-t letesznek és Dumfriesért 50-et, ez változhat.
Ez így elég furán hangzik:)
Nem adjuk el őket, de lesz vevő akkor mégis.
Ez olyan "a műtét sikerült, de a beteg halott" féle feeling :D

Remélem minden kulcsember marad, csak ne lenne olyan sok még a mercatoból... :|
Én abban bízom és úgy is gondolom, hogy új tulaj lesz jövő nyáron, így az OakTreenek sem célja lezülleszteni a csapatot. Vagyis szerintem 2023 nyarán nem lesz szükség (tulajdonostól függően nyilván) áldozatra.
Ha meg valaki leteszi azt az összeget, amit mi megszabunk, akkor mehetnek. Én speciel nehezen tudom elképzelni, hogy az egy év múlva lejáró szerződésű Skriniarért 70m-t, míg Dumfries 50m-t bárki is letesz. Reálisan nézve persze a szlovák minimum 100m, ha nem 1 éve lenne hátra...
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 12:24
mike írta: 2022.07.27. 12:18
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 08:50 GdS szerint elkészült a "B terv", miszerint nem szeretnénk idén nyáron "áldozatot", ezt a 2023-as nyári mercato utánra tennénk. Azonban, ha Skriniarért 70m-t letesznek és Dumfriesért 50-et, ez változhat.
Ez így elég furán hangzik:)
Nem adjuk el őket, de lesz vevő akkor mégis.
Ez olyan "a műtét sikerült, de a beteg halott" féle feeling :D

Remélem minden kulcsember marad, csak ne lenne olyan sok még a mercatoból... :|
Én abban bízom és úgy is gondolom, hogy új tulaj lesz jövő nyáron, így az OakTreenek sem célja lezülleszteni a csapatot. Vagyis szerintem 2023 nyarán nem lesz szükség (tulajdonostól függően nyilván) áldozatra.
Ha meg valaki leteszi azt az összeget, amit mi megszabunk, akkor mehetnek. Én speciel nehezen tudom elképzelni, hogy az egy év múlva lejáró szerződésű Skriniarért 70m-t, míg Dumfries 50m-t bárki is letesz. Reálisan nézve persze a szlovák minimum 100m, ha nem 1 éve lenne hátra...
Nekem nagyon nagy a fantáziám, így simán el tudom képzelni azt a 70 milliót Skriniért...
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29
Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Ha tényleg idehozzuk ezt a milanos gyökeret,azok után, hogy Dybalat ingyen se akartuk, akkor nálam nagyon leírja magát a vezetőség..lehet mondani, hogy ez Inzaghi kérése, de azért van ott Marrotta és Ausilio, hogy ilyenkor vétózzon :crazy:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

cuchu11 írta: 2022.07.27. 12:42
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 12:24
mike írta: 2022.07.27. 12:18
Én abban bízom és úgy is gondolom, hogy új tulaj lesz jövő nyáron, így az OakTreenek sem célja lezülleszteni a csapatot. Vagyis szerintem 2023 nyarán nem lesz szükség (tulajdonostól függően nyilván) áldozatra.
Ha meg valaki leteszi azt az összeget, amit mi megszabunk, akkor mehetnek. Én speciel nehezen tudom elképzelni, hogy az egy év múlva lejáró szerződésű Skriniarért 70m-t, míg Dumfries 50m-t bárki is letesz. Reálisan nézve persze a szlovák minimum 100m, ha nem 1 éve lenne hátra...
Nekem nagyon nagy a fantáziám, így simán el tudom képzelni azt a 70 milliót Skriniért...
Persze van rá nyilván esély, mint elég sok dologra az életben, de eddig 53+ bónuszt ajánlottak érte. Ettől azért messze a 70...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2022.07.27. 13:00
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29
Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Ha tényleg idehozzuk ezt a milanos gyökeret,azok után, hogy Dybalat ingyen se akartuk, akkor nálam nagyon leírja magát a vezetőség..lehet mondani, hogy ez Inzaghi kérése, de azért van ott Marrotta és Ausilio, hogy ilyenkor vétózzon :crazy:
Egyet értek, ki nem állhatom, de hát szeretjük a Lazios nudlikat, így extra eséllyel indulunk. :)
Viszont ha Skriniar maradna, nem érdekelne annyira Acerbi, úgy se játszana annyit szerintem. A Milenkovic+Acerbi sor viszont nem lenne túl meggyőző.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

brecsinho írta: 2022.07.27. 13:00
CsaSzi9294 írta: 2022.07.27. 10:29
Repubblica szerint Lotito 5m-t kér Acerbiért, akit az Inter és Inzaghi mint egy alacsony költségvetésű igazolásnak szeretne. A játékos nem utoazott el csapatával Németországba.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/ace ... ost-inter/
Ha tényleg idehozzuk ezt a milanos gyökeret,azok után, hogy Dybalat ingyen se akartuk, akkor nálam nagyon leírja magát a vezetőség..lehet mondani, hogy ez Inzaghi kérése, de azért van ott Marrotta és Ausilio, hogy ilyenkor vétózzon :crazy:
Attól függetlenül, hogy nekem se szimpi Acerbi azért nem olyan rossz védő ő. Ha jönne Ranocchia helyett jönne, cserének (ha Skriniar helyett jönne az nekem is nagy csalódás lenne). Tapasztalt, ismeri a ligát és Inzaghi taktikáját is. Mondjuk pénzt a jelenlegi helyzetben én se adnék érte, cserének jobb lenne egy ingyen Zagadou pl, de érthető szerintem, hogy miért hoznák.

Amúgy erről van valami tényleges infó, hogy milan drukker? Elkezdte itt hajtogatni egy ember és azóta tényként van könyvelve. Az okés, hogy röhögött a hibája után, amiért meg is érdemelt volna egy sallert a szurkolóktól.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Marco írta: 2022.07.27. 13:17 [q

Attól függetlenül, hogy nekem se szimpi Acerbi azért nem olyan rossz védő ő. Ha jönne Ranocchia helyett jönne, cserének (ha Skriniar helyett jönne az nekem is nagy csalódás lenne). Tapasztalt, ismeri a ligát és Inzaghi taktikáját is. Mondjuk pénzt a jelenlegi helyzetben én se adnék érte, cserének jobb lenne egy ingyen Zagadou pl, de érthető szerintem, hogy miért hoznák.

Amúgy erről van valami tényleges infó, hogy milan drukker? Elkezdte itt hajtogatni egy ember és azóta tényként van könyvelve. Az okés, hogy röhögött a hibája után, amiért meg is érdemelt volna egy sallert a szurkolóktól.
Ok,hogy nem olyan rossz védő,de 5m-t adni egy 34éves játékosért a padra, gondolom pár éves szerződéssel és évi 2-3m fizuval megspékelve számomra érthetetlen és megmagyarázhatatlan lenne, főleg a Dybala story után.

Amúgy volt ő a milan játékosa korábban és sose rejtette el szimpátiáját feléjük, lehet, hogy az a gól utáni röhögés kínjában volt, de szerintem akkor sem kéne őt erőltetni..
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2022.07.27. 13:28
Marco írta: 2022.07.27. 13:17 [q

Attól függetlenül, hogy nekem se szimpi Acerbi azért nem olyan rossz védő ő. Ha jönne Ranocchia helyett jönne, cserének (ha Skriniar helyett jönne az nekem is nagy csalódás lenne). Tapasztalt, ismeri a ligát és Inzaghi taktikáját is. Mondjuk pénzt a jelenlegi helyzetben én se adnék érte, cserének jobb lenne egy ingyen Zagadou pl, de érthető szerintem, hogy miért hoznák.

Amúgy erről van valami tényleges infó, hogy milan drukker? Elkezdte itt hajtogatni egy ember és azóta tényként van könyvelve. Az okés, hogy röhögött a hibája után, amiért meg is érdemelt volna egy sallert a szurkolóktól.
Ok,hogy nem olyan rossz védő,de 5m-t adni egy 34éves játékosért a padra, gondolom pár éves szerződéssel és évi 2-3m fizuval megspékelve számomra érthetetlen és megmagyarázhatatlan lenne, főleg a Dybala story után.

Amúgy volt ő a milan játékosa korábban és sose rejtette el szimpátiáját feléjük, lehet, hogy az a gól utáni röhögés kínjában volt, de szerintem akkor sem kéne őt erőltetni..
Egyébként már kommentálta is Biasin azon híreket, hogy az Intert érdekli Acerbi. Szerinte más játékost szeretnénk Ranocchia helyére. (Gondolom aki ingyen lenne...)
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... he-biasin/
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Dybala kapcsán (akit elképesztő fogadtatásban részesítettek Romaban) egy dolgot sosem írtunk le. Igaz, hogy ingyen lett volna, meg hogy nem kért volna annyit amennyit, de egy ilyen kaliberű játékosnak biztosítani kell a kezdő pozíciót. Nem hiszem, hogy nem hoztuk volna el, de ezt nem tudtuk neki biztosítani, ő meg nyilván egy arc szeretett volna lenni ezért is ment a Rómába. És pont ezek miatt nem tudunk olyan embert hozni más posztra, akinek nem tudjuk garantálni a kezdő pozíciót. Pl. már "egy" Milenkovic sem biztos hogy eljönne a padra. Azért mi nem vagyunk akkora csapat, tudunk akkora fizetést adni, hogy az érem másik oldalát lássák ezek a játékosok.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Francesco írta: 2022.07.27. 15:31 Dybala kapcsán (akit elképesztő fogadtatásban részesítettek Romaban) egy dolgot sosem írtunk le. Igaz, hogy ingyen lett volna, meg hogy nem kért volna annyit amennyit, de egy ilyen kaliberű játékosnak biztosítani kell a kezdő pozíciót. Nem hiszem, hogy nem hoztuk volna el, de ezt nem tudtuk neki biztosítani, ő meg nyilván egy arc szeretett volna lenni ezért is ment a Rómába. És pont ezek miatt nem tudunk olyan embert hozni más posztra, akinek nem tudjuk garantálni a kezdő pozíciót. Pl. már "egy" Milenkovic sem biztos hogy eljönne a padra. Azért mi nem vagyunk akkora csapat, tudunk akkora fizetést adni, hogy az érem másik oldalát lássák ezek a játékosok.
Nem akarom a hiányzó véleményvezérünket 8-) fényezni, de kb. 776-szor írta ezt le Dybala kapcsán.
Csak ő jellemzően a "kozponti szerep" és "az Inter tamadosor vezere" kifejezéseket használta.
Azaz már volt erről szó.
Persze ettől még igaz, amit írsz...
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Mint tudjuk Lazaro a csapatnál van .
Ha már idehozta tudjuk ki , én a padra odaültetném.
Azt még mérlegelni kell , hogy a saját , vagy az ellenfél padjára.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

A Salernitana megveszi korábbi játékosunkat, Bonazzolit a Samptol 4,5 millióért. Az átigazolási díj 20%-a az Interè, tehát 900 ezer euró.
https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... ter-901372

Dől a lé :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

k.tomi880421 írta: 2022.07.27. 22:17
tomika431 írta: 2022.07.27. 17:06
Festa írta: 2022.07.27. 15:51
Végül én köszönöm CsaSzinak, hogy a neten talált cikkeket nyersen a saját véleménye nélkül írja le.
Köszi a véleményed! 🙂👍
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.07.27. 22:37-kor.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

-A mai napon Inzaghi dupla edzést vezényelt le amin részt vett Skiniar is.
-Gosens felépült és holnaptól a csapattal végez teljes edzésmunkát.
-Bonazoli a Salernitánába igazolt 4,5 millió Euróért ennek az összegnek pedig a 20%-át az Inter kapja meg ami 900e Eurót jelent a kasszába.
-Atalanta Pinamonti szál Muriel sorsától függ, ha az Atalanta nem adja el Murielt akkor nem veszi meg Pinamontit, Pinamonti viszont Muriel eladásában bízik. Az előző napok hírei, hogy Salernitana megvenné Pinamontit 20m Euróért viszont Pinamonti elutasította őket mert abban bízik, hogy leigazolja őt az Atalanta aki megkérte a játékost, hogy várjon rájuk. Hozzátenném, hogy nyilván kevesebb összegért mint amennyit adna a Salernitana, innentől az Atalanta van kedvezőbb helyzetben a játékos akarata miatt.
-Gazzetta közölte, hogy Dzeko a Juve, Dortmund, Valencia és a Newcastle érdeklődése ellenére se tervezi elhagyni a Nerazzurrrit. Jelenleg kivár, hogy milyen helyzetben lesz Lukaku, Martinez és Correa mellett és ha utolsó sorba kerülne a 4-esből akkor télen gondolkozna el a váltáson.
-Lukaku, Onana, Asslani, Mkhitaryan és Bellanova érkezése után az Inter a távozókkal kezd el foglalkozni. Jelenleg Dumfries helyzetét értékelik aki után a MU és a Chelsea érdeklődik.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

k.tomi880421 írta: 2022.07.27. 22:37 -A mai napon Inzaghi dupla edzést vezényelt le amin részt vett Skiniar is.
-Gosens felépült és holnaptól a csapattal végez teljes edzésmunkát.
-Bonazoli a Salernitánába igazolt 4,5 millió Euróért ennek az összegnek pedig a 20%-át az Inter kapja meg ami 900e Eurót jelent a kasszába.
-Atalanta Pinamonti szál Muriel sorsától függ, ha az Atalanta nem adja el Murielt akkor nem veszi meg Pinamontit, Pinamonti viszont Muriel eladásában bízik. Az előző napok hírei, hogy Salernitana megvenné Pinamontit 20m Euróért viszont Pinamonti elutasította őket mert abban bízik, hogy leigazolja őt az Atalanta aki megkérte a játékost, hogy várjon rájuk. Hozzátenném, hogy nyilván kevesebb összegért mint amennyit adna a Salernitana, innentől az Atalanta van kedvezőbb helyzetben a játékos akarata miatt.
-Gazzetta közölte, hogy Dzeko a Juve, Dortmund, Valencia és a Newcastle érdeklődése ellenére se tervezi elhagyni a Nerazzurrrit. Jelenleg kivár, hogy milyen helyzetben lesz Lukaku, Martinez és Correa mellett és ha utolsó sorba kerülne a 4-esből akkor télen gondolkozna el a váltáson.
-Lukaku, Onana, Asslani, Mkhitaryan és Bellanova érkezése után az Inter a távozókkal kezd el foglalkozni. Jelenleg Dumfries helyzetét értékelik aki után a MU és a Chelsea érdeklődik.
Neked is köszönjük a híreket.
Viszont korábban közfelkáltással elfogadtuk, hogy a hírek forrását mindig feltüntetjük.
És ezt nagyon szépen tartottuk is eddig.
Nyilván nem mindegy, hogy a Repubblica vagy di Marzio közli az infot.
Köszi
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Na, remélem mindenki lehiggadt, az offtopikokat és az azt idéző kommenteket töröltem. Térjünk vissza a pletykákhoz!
Illetve szeretném azt is kérni, hogy ne Interfan legyen a téma továbbra is. 7 nap pihenőt kapott, ettől még visszatérhet utána ha úgy dönt, így nincs szükség sem a kárörömre, sem a gúnyolódásra (ha csak nem szeretne más is pihenni). Próbáljuk meg normalizálni a légkört. Köszi és szép estét!
cuchu11 írta: 2022.07.27. 23:20
k.tomi880421 írta: 2022.07.27. 22:37 ...
Viszont korábban közfelkáltással elfogadtuk, hogy a hírek forrását mindig feltüntetjük.
És ezt nagyon szépen tartottuk is eddig.
Nyilván nem mindegy, hogy a Repubblica vagy di Marzio közli az infot.
Pontosan!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tegnap este és ma reggel 8ig sajnos nincs olyan pletyka, amit érdemes lenne leírni...ami van, azok már voltak. Legalább is én nem találtam. :? Ha esetleg valaki várta volna...
Később biztos lesz.. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Inzaghi nem szertné ha a Dumfriest elengednék,ezért nagy eséllyel maradni fog.
Persze ha befut egy 40 millió feletti ajánlat akkor mindez megváltozhat.

Forrás:Sempre Inter

Az edzőmeccsek alapján látja Inzaghi,hogy Perisicet is pont elég nehéz pótolni a kezdöből a 3-5-2-höz pedig nincs minőségi wingback a keretben.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Sportitalia szerint tegnap újabb tárgyalás volt a PSG-vel Londonban.
Továbbra is 70 millát kérünk, a PSG 60 millát ajánl.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Gazzetta szerint 5 játékostól szeretnénk mindenképpen megválni, vagy legalábbis az bérüket máshová helyezni. A tulajdonosok 15% bércsökkentést szeretnének, ez 20m eurot jelent. Sanchez, Pinamonti, Lazaro, Saicedo, Agoume azok, akiknek a fizetésétől mindenképp szabadulni szeretnénk.
https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... e-ingaggi/

Szintén a Gazzetta, Milenkovicot szerettük volna kölcsön venni, de a Fior ezt nem szeretné, mi pedig nem igazolhatunk addig senkit, amíg nincs bevételünk, ezért a szerb most "be van fagyasztva".
Ezért Acerbi neve a mercato végéig ott lesz a lehetőségek között, mint olcsó megoldás.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sta ... er-acerbi/

Viszont a Corriere szerint a Fiorentina megújítani készük a Milenkovic szerződését, már találkozó is volt a klub és a játékos ügynöke között. 2025-ig szóló szerződést és 3,5m-s fizetést ajánlottak a szerbnek. A lap szerint amennyiben augusztus első hetében nem igazol el 15-20m közötti összeg ellenében, abban az esetben jó eséllyel marad Firenzében.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... a-rinnovo/

Szintén Corriere szerint hiába elég az Internek 2023. június 30-ig felmutatni a +60-80m-s bevételt, Zhang szeretné, ha ez már most teljesülne, vagyis miatta maradhatnak erősek a Skriniar és Dumfries féle pletykák, ezért hallgatunk meg minden ajánlatot.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... e-pratica/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.28. 10:27 Szintén a Gazzetta, Milenkovicot szerettük volna kölcsön venni, de a Fior ezt nem szeretné, mi pedig nem igazolhatunk addig senkit, amíg nincs bevételünk, ezért a szerb most "be van fagyasztva".
Ezért Acerbi neve a mercato végéig ott lesz a lehetőségek között, mint olcsó megoldás.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sta ... er-acerbi/
A hírek szerint 4 milliót kér érte Lotito, de minden cent fája, ami rá menne el :D
Ranocchia is maradhatott volna, a fizuja sem lenne több.

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ni-1707938
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.07.28. 11:34
CsaSzi9294 írta: 2022.07.28. 10:27 Szintén a Gazzetta, Milenkovicot szerettük volna kölcsön venni, de a Fior ezt nem szeretné, mi pedig nem igazolhatunk addig senkit, amíg nincs bevételünk, ezért a szerb most "be van fagyasztva".
Ezért Acerbi neve a mercato végéig ott lesz a lehetőségek között, mint olcsó megoldás.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/sta ... er-acerbi/
A hírek szerint 4 milliót kér érte Lotito, de minden cent fája, ami rá menne el :D
Ranocchia is maradhatott volna, a fizuja sem lenne több.

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ni-1707938
Ne is mondd. Amennyit Rano is játszott, teljesen felesleges oda pénzt költeni. Miért nem lehet egy ifivel pótolni? Még a végén kiderülne, hogy egy csiszolatlan gyémánt? Így is szar az anyagi helyzet, teljesen feleslegesnek érzek erőltetni ilyen 4m-s Acerbit, X milliós fizetéssel, plusz 2 év múlva meg szabadulnánk tőle végkielégítéssel... Zagadout meg ki tudja még milyen ingyen neveket szintén, így is fizetéscsökkentés az egyik nagy cél, ahhoz, hogy a padon üljön és beálljon 4x10 percet, teljesen felesleges.
Ott van Fontanarosa, tehetséges U19-es primaveránk. Többre tartanék egy ilyen ötletet, mint amik vannak, de nem az a csapat vagyunk sajnos, aki támogatja a saját nevelésű játékosokat, inkább eladni szeretjük őket.
De persze ez az egész csak az én véleményem.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2022.07.28. 11:34 A hírek szerint 4 milliót kér érte Lotito, de minden cent fája, ami rá menne el :D
Ranocchia is maradhatott volna, a fizuja sem lenne több.
Inkább hoznám Denayert ingyen.
Az Acerbi dolog megint előre láthatóan szívás lesz, Vidalnál is látható volt.
Faxnak kínlódunk ilyen máshová kötődő, unszimpatikus, kivénhedt trógerekkel.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Faxnak kínlódunk ilyen máshová kötődő, unszimpatikus, kivénhedt trógerekkel.
[/quote]
Inzaghi mutyi ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A calciomercato.com szerint amennyiben (ezt a részt ők is kiemelik) még is távozna Skriniar a megfelelő összegért, valamint Lazarot is sikerül kölcsön adni, abban az esetben a pénz egy részéből Udogit céloznánk meg, mert Inzaghi nem nyugodt Gosnest illetően. Az ő ára 20m körül mozog.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... tito-nome/

Repubblica szerint a PSG sportigazgatója, hiába egyezett már meg Skriniarral (5év, 8m) a szerződése részleteiről, nem szeretne 70m-t fizetni egy 2023-ban lejáró szerződésű játékosért, viszont az Inter csak ennyiért adja el. A 60m+bónusz nem elég Marottának, mert a vezetőknek ennél több kell az eladáshoz.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/skr ... ra-70-mln/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sánchez közel áll ahhoz,hogy elfogadja az Om ajánlatát.
Forrás:Hegyi Iván testverének szomszédja
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gianluca Di Marzio beszámolói szerint a Torino vételi opcióval kölcsönvenni készül az Inter játékosát, Valentino Lazarót.

Fb/Azzurri
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.28. 21:11 Gianluca Di Marzio beszámolói szerint a Torino vételi opcióval kölcsönvenni készül az Inter játékosát, Valentino Lazarót.

Fb/Azzurri
Miután a Bremer ügyben megszívattak ez volt a minimum,hogy elviszik ezt benchwarmert. ;)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2022.07.28. 21:16
CsaSzi9294 írta: 2022.07.28. 21:11 Gianluca Di Marzio beszámolói szerint a Torino vételi opcióval kölcsönvenni készül az Inter játékosát, Valentino Lazarót.

Fb/Azzurri
Miután a Bremer ügyben megszívattak ez volt a minimum,hogy elviszik ezt benchwarmert. ;)
... és a fizetése egy részét még fizettetik is velünk 😎 🙈
Válasz küldése