Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

A Real keretéből Van de Vaartot is jó lenne "kikukázni". Sneijderrel elöl biztos jól megértenék egymást.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

San Siro írta:A Real keretéből Van de Vaartot is jó lenne "kikukázni". Sneijderrel elöl biztos jól megértenék egymást.


Valóban, ha 2 irányítóval játszanánk. Márpedig nekik ugyanaz a posztjuk - de én is rajongok mindkettejükért - és a mi játékrendszerünkben nem fér el egyszerre két abszolút támadó felfogású irányító középpályás, és mindkettejüket vétek lenne ültetni, vagy hátrébb vonni Cambi mellé.
Mindenesetre piszokjó játékos.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Nia írta:Azért szerintem Moratti nem egy nagy költekező.

Ez nem egészen így van. Moratti papa regnálása óta az idei előtt mindig mínuszban (valamikor nem is kicsiben) zártuk a calciot.
http://transfermarkt.de/en/inter-mailan ... in_46.html
(2004/2005-ös nem ér, mert ott a Cannavaro-Carini cserével sokat vesztetünk)
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Campione »

DaNi írta:Hazardot is irogatták mostanában 30 millio euroért hoznánk elvileg :shock: azért azt egy kicsit soknak tartom

Hazaard gyerek jó lenne. Tavaly is emlegették már azt hiszem velünk kapcsolatban.
Azóta viszont az Arsenallal is összeboronálták. Érdekes lesz. Én örülnék neki.

San Siro írta:A Real keretéből Van de Vaartot is jó lenne "kikukázni". Sneijderrel elöl biztos jól megértenék egymást.

Várjuk meg a nyarat. Biztos, hogy lesz ott "kukáznivaló" :)

Találtam a Transfermarkton egy érdekes menüpontot (régen asszem nem volt) átigazolási pletykák. Érkezők és távozók.
http://transfermarkt.de/en/inter-mailan ... in_46.html
Ballack? Na ne. Miért nem mindjárt Oli Kahn?
De legalább a nevek repkedni érkezőknek: Affelay, Vargas, Kolarov, Hamsík, Bastos, G. Milito, Lukaku, Dzeko, Gerrard, Lloris, Veloso, Bonucci, Jenas....

Távozóknak meg csak három: Arna, RQ, Dulifuli (+Belec)
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Újabban Demichelist emlegetik... :? Nem akarom megsérteni, de Burdisso kettő...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a Contento elég ügyes bekknek tünik,és szemtelenül fiatal.
Kis-Kis

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Kis-Kis »

Én Stephen Ireland-et is el tudnám képzelni Sneijder cseréjeként is. Ő is fiatal (23 éves) és a Manchester City el akarja adni. Ügyes játékosnak tartom és biztosan jó áron meg lehetne szerezni.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Kis-Kis írta:Én Stephen Ireland-et is el tudnám képzelni Sneijder cseréjeként is. Ő is fiatal (23 éves) és a Manchester City el akarja adni. Ügyes játékosnak tartom és biztosan jó áron meg lehetne szerezni.

Bár nem sok esélyt látok rá h leigazoljuk, de az ő játéka nekem is tetszett és nem csak Sneikder cseréje lehetne mögötte is tudna játszani.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Kis-Kis írta:Én Stephen Ireland-et is el tudnám képzelni Sneijder cseréjeként is. Ő is fiatal (23 éves) és a Manchester City el akarja adni. Ügyes játékosnak tartom és biztosan jó áron meg lehetne szerezni.


Én nagyon szimpatizálok vele..remekül lát, jól cselez, és jól passzol.. ezek mellett több poszton is bevethető..az ára pedig nem hiszem h eget verő...
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Injoc írta:
Kis-Kis írta:Én Stephen Ireland-et is el tudnám képzelni Sneijder cseréjeként is. Ő is fiatal (23 éves) és a Manchester City el akarja adni. Ügyes játékosnak tartom és biztosan jó áron meg lehetne szerezni.


Én nagyon szimpatizálok vele..remekül lát, jól cselez, és jól passzol.. ezek mellett több poszton is bevethető..az ára pedig nem hiszem h eget verő...


"Írország" az egyik kedvenc játékosom volt tavaly a Cityben. Idén év végén el akarják zavarni. Csapjunk le rá. Mégiscsak a napfényes Itália a ködös Albion helyett :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

BL döntővel és remélhetőleg győzelemmel még nagyobb respekt lesz a csapatunk felé. Így könnyebb lesz klasszist igazolnunk.
Oda lehet menni akár egy Gerrard elé is, hogy "figyu akarsz-e Bl-t nyerni" :)

Biztosan szívesebben jönnek ide hogy nemzetközileg is sikeresek vagyunk.
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Igen, ez fő szempont, most még egyszerűbb lesz játékosokat igazolni, de ahhoz kellene a 3 trófea! Scudetto 3 meccs Olasz kupa 1 meccs, BL 1 meccsre vagyunk!
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Campione írta:...De legalább a nevek repkedni érkezőknek: Affelay, Vargas, Kolarov, Hamsík, Bastos, G. Milito, Lukaku, Dzeko, Gerrard, Lloris, Veloso, Bonucci, Jenas...


Lukakut is emlegetik? Uhh, nah ő lenne kurvajó Balotelli helyett előre. 16(!) éves, és irdatlan tehetséges. Óriási játékos lehet belőle, 16 évesen ebben a szezonban az Anderlechtben 30/15-ös meccs/gól átlaggal bír. Nem akármi!
Fantasztikus igazolás lenne, szépen lassacskán be lehetne építeni a kezdőbe majd Milito helyett. Nem is hallottam, hogy szóba jött volna, bár most mindenkinek csorog érte a nyála.
interfan0501
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.04.29. 20:01

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan0501 »

Üdv mindenkinek, új vagyok itt köztetek, de ugyanazért élünk: az INTERért. ;) Ami az átigozálsi szezont illeti: TÁVOZÓK: Obi, QR, Balotelli
ÉRKEZŐK: Ireland, Robben, Pato
Persze tudom, hogy ez lehetetlen sajnos. Irelandot azért írtam mert nagyon nagy tehetség és tudna Sneijder mögött/ helyett játszani, ahogy irtátok. Robbent azért, mert fantasztikus, hogy mit tud műávelni a szélen, és ismerik egymást Sneijderrel, Patot azért mert hatalmas tehetség, rendkívül gólérzékeny, és nem mellesleg nagy fricska lenne a Milannak... :lol:
Avatar
interista23
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2010.04.21. 16:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interista23 »

Patot?Szerintem abban mindenki megegyezik hogy a milanbol nem kell senki...És Pato nem eladó ezt már leszögezte a milan bár Kakára is ezt mondták.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

interista23 írta:Patot?Szerintem abban mindenki megegyezik hogy a milanbol nem kell senki...És Pato nem eladó ezt már leszögezte a milan bár Kakára is ezt mondták.
Pato rendkívül tehetséges focista, szerintem ezt senki nem vitatja, viszont ebben a szezonban extra sérülékeny és ez nem jó jel. Továbbá nem tartom valószínűnek, hogy hozzánk akarna igazolni, inkább a Chelsea fog lecsapni rá. Az angol ligában meg majd rendesen meggyötrik a pályán.


FORZA INTER!!!
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

interista23 írta:Szerintem abban mindenki megegyezik hogy a milanbol nem kell senki...


Még ma is szívesen látnám Seedorfot a csapatban. Sajnáltam, h anno nem jött neki össze nálunk.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sztem ezt a Milanos vonalat felesleges feszegetni, Pato az egyetlen értelmes játékos ott akit elférne itt, de ő esélytelen, és az egész is csak Balo miatt vetődött fel h kire cserélnénk el ha el is megy nyáron tuti nem a Milanba.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Lukakut és Hazardot akarom kézenfogva :)
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Robbent szivesen látnám inter mezben :D Tökéletes lenne szélre és Sneijderrel is jól megértik egymást :!:
Avatar
erixs
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: erixs »

Robben szerintem elég drága lenne (30 millio minimum) - főleg, hogy egy elég komoly szezont produkált a Bayernben. Van der Vaart esete kicsit olyan, mint Diego a Juvéban.. bár Special One kihozhatná belőle is a maximumot. Én most inkább olasz játékosok mellett voksolnék. Alig van olasz a keretben..
Most, hogy ilyen jól megy a szekér szerintem a hazai mezőnyből is szívesen jönne pár jó spíler. Di Natale vagy Cassano - balotelli helyett ideális rotációs lehetőség lehetne vagy a középpályára esetleg Palombo vagy Montolivo :) A védelembe is elférne mondjuk még 1-2 olasz szintén rotációs célra.
Amúgy pedig biztos vagyok benne, hogy Mourinho és a stáb meg fogja találni azokat a játékosokat akiket szépen be lehet építeni a keretbe. Akár az sem elképzelhetetlen hogy épp a PL-ből kieső Portsmouth-ból fog érkezni Kevin-Prince Boateng! Mindig annak a híve voltam, hogy kell pár zongoracipelő és csupaszív, egy-két szürkeeminenciás, pár kreatív és lesipuskás játékos - ezek a játékosok összegyúrása, csapattá formálása után pedig jönnek a sikerek, mint ahogy ezzel a kerettel is sikerült!
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Robben sajnos sérülékenyebb, mint Sneijder, pedig nagy vásár lenne, mert aki a német brusztolást bírja, annak az olasz foci is beválna. Ellenpélda Diego. :roll:
Avatar
sandor mate
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.04.10. 10:16
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sandor mate »

Crespo írta:Robben sajnos sérülékenyebb, mint Sneijder, pedig nagy vásár lenne, mert aki a német brusztolást bírja, annak az olasz foci is beválna. Ellenpélda Diego. :roll:


Kivétel erősíti a szabályt! Robbennek Én is örülnék, de tényleg porcelánból van a lába!
Meg ha jól tudom pont Mourinho miatt ment el a Chelseaből, nem kedvelik egymást!
Javítsatok ki ha tévedek!
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

sandor mate írta: Ha jól tudom Robben pont Mourinho miatt ment el a Chelseaből, nem kedvelik egymást!
Javítsatok ki ha tévedek!


Én is így tudom! Meg Robbennek az is sok volt h Mou odavitte Maloudát!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Robben sosem szerettem.sem a Real, a Bayerntől meg hányingerem van.De nem tudom miért,de egyre szimpatikusabb játékos:)

Egyébként hadd kérdezzem meg,mi a véleményetek a Marseille támadó középpályásáról,Valbuenaról???Tegnap néztem a játékát.Nem rossz.Mostanában meg a gólszerzésből is kivette a részét:)
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Dris »

Nekem van egy olyan érzésem ha megnyerjük a Bl-t akkor Mourinho elmegy.
Azért jött ide hogy a nemzetközi kupában is versenyképessé tegye az Intert, és már többször elmondta hogy nem szereti az olasz focit.
Most úgy mehet el mint győztes hadvezér.
Arra viszont kíváncsi vagyok kit hoznának a helyére.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Triplázzunk aztán megláttyuk milesz, nagyon remélem hogy marad. Hányinger fog el a büdös madridiaktól.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hát jó lenne ha nem csak pénzzel lehetne itt tartani mourinhot, de ha csak úgy akkor adja meg moratti.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Ha megnyerjük a BL-t én elengedem Mourinho-t,végülis ezért lett idehozva.Moratti biztos nem engedi olcsón,ha jól tudom,még 2 évig érvényes a szerződése.Biztos vagyok benne ,hogy nagy árat fog érte fizetni a Real és Moratti bácsi biztos összehozza,hogy legalább olyan jól jöjjön ki a klub ebből is mint az Ibrahimovic-üzletből.
Jövőre hellyel közzel úgy is el kell kezdeni új csapatot építeni.
Mivel Mourinho távozása csak idő kérdése szeretnék egy olyan edzőt akivel lehet hosszútávra tervezni,valami hasonlót szeretnék mint Ferguson és Wenger kapcsolata a csapataikkal.

Ha megvan a BL jöhet a Mou mell szobor is a San Siro elé.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Hát akkor nem vagy tisztába h mourinho szerződésében vagy egy olyan pont h 6 vagy 8 millio euroért kivásárolhatja magát, nemtom pontosan az összeget

De ha kell menjen el etoo és adjuk oda az ő bérét is mourinhonak :D
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Dris »

Amellett hogy nem szeretném hogy Mourinho elmenjen nagyon nehezen tudnék most olyan edzőt mondani akit szívesen látnék itt.
Ha a barca megmerte kockáztatni Guardiolát és bejött nekik valamilyen szinten, lehet adnék egy esélyt Simeonenak.
Elég ambiciózus pali volt már játékosként is.
Bár edzőként még csak Argentínában melózott de ott is volt már része sikerben elég rövid idő alatt.
Persze ez csak az én elvetemült agyszüleményem.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Komax »

R9. írta:Hát akkor nem vagy tisztába h mourinho szerződésében vagy egy olyan pont h 6 vagy 8 millio euroért kivásárolhatja magát, nemtom pontosan az összeget
Én 7-re emlékszem. :) Mondjuk hányszor mondta hogy kitölti a szerződését?! (100eX) Tegyük hozzá csak a média látja innen elmenni.

Pedig télen volt pár Mourinho takarodj felkiáltás!! :D
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Örülnék ha Mourinho maradna még jó pár évet és addig Zanetti tanulna mellette
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Komax »

R9. írta:Örülnék ha Mourinho maradna még jó pár évet és addig Zanetti tanulna mellette
José képes BL címvédésre. Szerintem marad.
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

NSO írja: ügynöke szerint Mario Balotelli a következő szezonban már nem lesz az Inter labdarúgója.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

San Siro írta:NSO írja: ügynöke szerint Mario Balotelli a következő szezonban már nem lesz az Inter labdarúgója.

Mert ez a drága ember, Raiola már megint kavarja a szart. Legújabb nyilatkozata, h Mario kocsijának a kerekén meglazították a csavarokat és meg akarták ölni. Így nem nagoyn van már maradása Milánóban...Ritka nagy féreg az a fickó.
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Lehet ő beszélte tele Mario fejét mindenféle zöldséggel, ami kihatással volt a mi kis renitensünk cselekedeteire, viselkedésére.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

kiscivis írta:
San Siro írta:NSO írja: ügynöke szerint Mario Balotelli a következő szezonban már nem lesz az Inter labdarúgója.

Mert ez a drága ember, Raiola már megint kavarja a szart. Legújabb nyilatkozata, h Mario kocsijának a kerekén meglazították a csavarokat és meg akarták ölni. Így nem nagoyn van már maradása Milánóban...Ritka nagy féreg az a fickó.

Nekem a meccs után nem ugy tűnt h a szurkolók meg akarják ölni, inkább tűnt úgy h kapott még egy utsó esélyt a tőlük.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

San Siro írta:Lehet ő beszélte tele Mario fejét mindenféle zöldséggel, ami kihatással volt a mi kis renitensünk cselekedeteire, viselkedésére.

Ebben teljesen biztos lehetsz, h így volt. :?
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

horas írta: szeretnék egy olyan edzőt akivel lehet hosszútávra tervezni
Ebben egyetértünk.

FORZA INTER!!!
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Remélem, kitölti a szerződését Mou. A múltkor talán a Fio meccskor mondta Méhes, hogy hosszabbítani akar vele Moratti 2013-ig. Erről mit lehet tudni, vagy honnan szedhette?
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

sorger=giallo írta:
horas írta: szeretnék egy olyan edzőt akivel lehet hosszútávra tervezni
Ebben egyetértünk.

FORZA INTER!!!


Mihajlovicshoz mit szóltok :mrgreen: ?
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

A TV szerint, Balotelli-Gilardino csere lesz az Inter és a Fio között.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

San Siro írta:A TV szerint, Balotelli-Gilardino csere lesz az Inter és a Fio között.

Hát ezt nem tartom valószinűnek h létrejönne, de nem is lenne jó csere mert Gilardino is inkább befejező csatár mint Milito, Eto,o nekünk nem ilyen tipusú csatár kell.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nekem bellamy játéka tetszik nagyon
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

San Siro írta:
sorger=giallo írta:
horas írta: szeretnék egy olyan edzőt akivel lehet hosszútávra tervezni
Ebben egyetértünk.

FORZA INTER!!!


Mihajlovicshoz mit szóltok :mrgreen: ?


Én örülnék neki elég masszív csapatot csinált ebből a Cataniaból! :)
Ja és hozhatná magával Maxi Lópezt is Mascaraval együtt! Mindketten tudnának a 4-2-3-1-ben játszani! :mrgreen:
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Mit szólnátok egy Muntari - Huddlestone és egy Balotelli - Pavlyuchenko cserékhez? :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

R9. írta:nekem bellamy játéka tetszik nagyon

Bellamy sztem se rossz csak ő is már idős, tom h Milito se fiatal de azért most inkább egy fiatalabb csatárra kellene rámozdulni.
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Riky11 írta:Mit szólnátok egy Muntari - Huddlestone és egy Balotelli - Pavlyuchenko cserékhez? :)


Elgondolkodnék rajta. Az előbbinek a focitudása, a másiknak a mentalitása miatt kellene mindenképpen távoznia a keretből.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

San Siro írta:
Riky11 írta:Mit szólnátok egy Muntari - Huddlestone és egy Balotelli - Pavlyuchenko cserékhez? :)


Elgondolkodnék rajta. Az előbbinek a focitudása, a másiknak a mentalitása miatt kellene mindenképpen távoznia a keretből.

Csak sztem jobb játékosokat is kihozhatnánk belőlük, vagy nem fontos cserélni őket adjanak pénzt ha mennek és abból megvesszük akit akarunk
Válasz küldése