Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.04. 16:08
Stankov írta: 2024.04.04. 14:42 Láttam néhány Atletico meccset az elmúlt időszakban de nekem nem rémlik hogy középen játszott volna, csak baloldalt.
Nem akarok vészmadárkodni de ha spanyol jön erős a gyanúm hogy Bastoni megy.
Abban abszolult igazad van, hogy 5 millios fizuval nem a padra fogunk hozni valakit.
De en azert hiszek benne, hogy Acerbi helyere hoznank, es nem lehetunk ekkora okrok, hogy Bastonit is eladjuk.
A sok pletykából,remélem annak van igazság alapja,hogy Inzaghi ragaszkodik ahhoz kezdő ember ne adjunk el.
Amennyiben Acerbit pótoljuk Hermosoval az belefér,de Bastoni eladása érvágás lenne.
Amúgy mióta figyelem a csapatot spanyol játékos (lásd Farinos vagy Montoya ) nagyot nem alkotott.

A legnagyobb igazolás az lenne ha a padot erősítenénk és a Wishes Ibrát elküldenénk és érkezne valami normális cserecsatár Taremi mellé.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa kapcsan semmifele erdeklodes sincsen, meg a Szaudi klubok reszerol sem.
Az utobbi idoben egy nagyon gyenge es halvany erdeklodes volt a Fenerbache reszerol, de fizetni ok sem akarnak, es inkabb vissza is leptek.
A Marseillnek egyertelmuen nem kell, es egyre eselytelenebb, hogy a Marseille beer a biztos BL indulast jelento 3.helyen, igy Correat kuldik vissza az Interbe.

FcInternews sajat forrasai szerint Correa az Interrel kezdi majd a felkeszulest, es Inzaghi dont majd a sorsarol, hogy jovore szamit e ra.

Romai forrasok szerint a Lazio szeretne Carbonit, viszont az Inter-Gudmundsson szal miatt nehez az uzlet, mivel az Inter Carboni vegleges jatekjogat is ajanlana Gudmundsson kapcsan.

Gazzetta szerint Hermoso a fo celpont KH posztra, TS szerint viszont Hermoso csak 2. a sorban, es az Inter elso korben tenne egy Carboni + Esposito + Satriano = Buongiorno ajanlatot a Torinonak.
Masik lehetoseg Bastoni eladasa 70m-ert, es Buongiorno leigazolasa 35m korul.

Vanheusden kapcsana Liege nem el 7m euros veteli opciojaval, igy o is visszater az Interbe.
Az Inter 5m euroert vegleg eladna, ha nem sikerul akkor Olaszorszagba mehet ingyen kolcson + sima opcioval.

Az Empoli figyeli es szeretne F.Stankovicot a kapuba, az Inter Stankovic kapcsan 5m eurot ker.
MLK
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Interfan1000 írta: 2024.04.04. 14:33 Ha Calhanoglu-t sikerülne eladni az arabokhoz és Jorginho nem hosszabbít és szívesen jönne ide, akkor én őt elhoznám simán!
Calhanoglut, hogy mennyiért lehet értékesíteni, és hogy mennyire értékes számunkra a pályán, az nagyon nincs szinkronban. Az idei évben a kp-t nem tudom nélküle elképzelni. Jorginho jó kis focista és örülnék neki ha jönne, de nem az ő helyére, hanem mellé a kp-ra. Miki is ennyi idősen abszolút kezdő, ezer km-rel a lábában. Ha valakit pótolni kell, akkor a helyére már igenis el kell gondolkodni, hogy ki kerül.
Persze ha valaki menni akar, akkor jó pénzért menjen. Illetve akkor mehet, ha jó pénzt adnak érte, mert pótolni kell.
Én úgy látom, hogy amit érte kapnánk abból értelmes kp-t nem lehet szerezni, főleg nem egy ilyen szinten teljesítő játokost.
Csatár poszton Lautaro ugyanez. Ha pl. eladnák 100 m alatt, Zhangnak óriási mani lenne, a csapatnak meg óriási érvágás. Egy null km-es Hojlund is már hasonló árcédulával kel el.... Már előre rosszul vagyok az átigazolási időszaktól.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Hermoso és Buongiorno is csakis a KH bal oldalán játszott eddig.
Árulkodó jelek ezek szerintem Bastoni kapcsán.
Ha tényleg elült az Acerbi-balhé, ő biztosan maradni fog.

Én ahogy már írtam korábban, Barella lenne az, akit beáldoznék.
Bastoni szerintem nagyon nagy erősség az előrejátékban is, Lautaro meg jelenleg nem pótolható nekünk.
Így én az olaszra szavaznék, nagyon frusztrálóak a kirohanásai, amik újra és újra előjönnek nála.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

PellerG írta: 2024.04.05. 11:38 Hermoso és Buongiorno is csakis a KH bal oldalán játszott eddig.
Árulkodó jelek ezek szerintem Bastoni kapcsán.
Ha tényleg elült az Acerbi-balhé, ő biztosan maradni fog.
Én úgy tudom, hogy Buongiorno a védelem közepén játszik a Torino-ban, és Rodríguez szokott a bal oldali belső védő poszton.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

matrix23 írta: 2024.04.05. 13:43
PellerG írta: 2024.04.05. 11:38 Hermoso és Buongiorno is csakis a KH bal oldalán játszott eddig.
Árulkodó jelek ezek szerintem Bastoni kapcsán.
Ha tényleg elült az Acerbi-balhé, ő biztosan maradni fog.
Én úgy tudom, hogy Buongiorno a védelem közepén játszik a Torino-ban, és Rodríguez szokott a bal oldali belső védő poszton.

Én már láttam úgy is hogy Rodriguez volt középen és Buongiorno volt bal oldalt, de fordítva is , gondolom ellenfél függő.
Tavaly Schuursal felváltva voltak középen mármint Buongiorno, neki annyira nem ismeretlen a középső kh mint Hermosonak de hát 40m az Olasz ára úgyhogy kb felesleges is ezt taglalni
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.05. 15:19
matrix23 írta: 2024.04.05. 13:43
PellerG írta: 2024.04.05. 11:38 Hermoso és Buongiorno is csakis a KH bal oldalán játszott eddig.
Árulkodó jelek ezek szerintem Bastoni kapcsán.
Ha tényleg elült az Acerbi-balhé, ő biztosan maradni fog.
Én úgy tudom, hogy Buongiorno a védelem közepén játszik a Torino-ban, és Rodríguez szokott a bal oldali belső védő poszton.

Én már láttam úgy is hogy Rodriguez volt középen és Buongiorno volt bal oldalt, de fordítva is , gondolom ellenfél függő.
Tavaly Schuursal felváltva voltak középen mármint Buongiorno, neki annyira nem ismeretlen a középső kh mint Hermosonak de hát 40m az Olasz ára úgyhogy kb felesleges is ezt taglalni
Abbol a szempontbol nem felesleges amit irnak, Bastoni el 70m, Buongiorno be 40m.
Vagy Carboni + Esposito + Satriano = Buongiorno, mondjuk ezen meglepodnek ha elfogadna a Torino...

Egyebkent en is azt gondolom amit PellerG irt, ha Inzaghi lesz az edzonk, nem tudom elkepzelni, hogy Acerbit kitegyuk.
Ugynoke par napja jelentette be, hogy 2027-ig hosszabbbit Acerbi, na ez mar szamomra sokkal realisabb, mint hogy kitesszuk.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

El a kezekkel Bastonitól a picsába is !!
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2024.04.05. 18:45 El a kezekkel Bastonitól a picsába is !!
+1
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

lucky0 írta: 2024.04.05. 19:26
mike írta: 2024.04.05. 18:45 El a kezekkel Bastonitól a picsába is !!
+1

+2 Én ls a négy éves ;) fiam Bence
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint nincs garancia arra, hogy nem lesz top nev tavozo.
Jelenleg nincs targyalas, de nem lenne semmi meglepo benne, ha a Bastoni, Barella, Martinez sorbol valaki tavozna.
Viszont ehhez megfeleloen magas ajanlat szukseges.
Hirek szerint Inzaghi a "top" nevekbol leginkabb Martineznek ragaszkodik, akit az Oaktree csak 120m koruli ajanlat eseten engedne el.

Gazzetta szerint az Inter szeretne lezarni Hermoso erkezeset, az Oaktree jovahagyta a 5m euros evi fizetes ajanlatot neki, es a 4 eves szerzodest.

Szinten a Gazzetta szerint dolgozunk Gudmundsson erkezesen, akit mint elsoszamu jelolt kezelunk tamadoposztra.
30m arat a jol ismert Carboni, Zanotti, es tarsaik fiatalokkal valtanank ki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nekem “adja magát” a Bastoni-Hermoso csere.
Bastoniból csinálunk 70-80 milliót, ingyen elhozzuk a spanyolt. Bissecket kitesszük a helyére, Hermiso középre, Pavard marad. Bisseck-Hermoso-Pavard.
Carboniékból illetve Bastoni árának egy részéből meg elhozzuk Gudmundssont és esetleg még egy csatárt. Arnautoviccal szerintem szerződés bontás lesz, így őt is ki kell majd fizetni.
Ha nem jön még valaki előre, és Correaval nem tudunk kezdeni valamit, úgy maradni fog 5.nek.
Szerintem simán van ebben az elméletben ráció.

Ebben az esetben nekem egyedül a jobb oldal kevés Dumfriessel, remélem sikerül tőle megszabadulni és egy értelmes játékost igazolni a helyére. A többi poszt (még egy esetleges Bastoni eladáskor is), szerintem rendben lenne.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Csak nekem fura hogy Hermosonak lejáró szerződése van?
28 éves alap kezdő,4m kap ,nem hiszem hogy az az +1 millió annyit érne hogy csapatot és országot váltson, meg hogy az Atletico ne tudná neki ezt megadni.
Kicsit csodálom,hogy hagyták kifutni a szerződését,nem lehet hogy van a klubnak +1 éves hosszabbítási záradéka ami eddig nem volt publikus?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.06. 22:31 Csak nekem fura hogy Hermosonak lejáró szerződése van?
28 éves alap kezdő,4m kap ,nem hiszem hogy az az +1 millió annyit érne hogy csapatot és országot váltson, meg hogy az Atletico ne tudná neki ezt megadni.
Kicsit csodálom,hogy hagyták kifutni a szerződését,nem lehet hogy van a klubnak +1 éves hosszabbítási záradéka ami eddig nem volt publikus?
Nincsen hosszabbitasi zaradek, ingyen tavozik a nyaron.
Tobb Spanyol es Madridi forras is megerositette, elutasitott tobb Atletico ajanlatot, nem akar maradni, tavozni szeretne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint van egy masik ut a csatarposztra Gudmundsson helyett, a nev pedig Martial.
Ingyen igazolhato, az Internel korabban is szerettek volna, es lehetoseg adodik.
Gazzetta szerint az Inter ertekeli, hogy van e lehetoseg megfelelo eladasokkal Gudmundsson kapcsan, aki inkabb a PL-be igazolna, vagy inkabb ingyen Martial valassza az Inter.
Egyertelmu a Gazzetta szerint, csak az egyik nev erkezhet, az egyik kizarja a masikat, mert Taremi mar erkezik.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.07. 08:19 Gazzetta szerint van egy masik ut a csatarposztra Gudmundsson helyett, a nev pedig Martial.
Ingyen igazolhato, az Internel korabban is szerettek volna, es lehetoseg adodik.
Gazzetta szerint az Inter ertekeli, hogy van e lehetoseg megfelelo eladasokkal Gudmundsson kapcsan, aki inkabb a PL-be igazolna, vagy inkabb ingyen Martial valassza az Inter.
Egyertelmu a Gazzetta szerint, csak az egyik nev erkezhet, az egyik kizarja a masikat, mert Taremi mar erkezik.
Remélem ,hogy Martial az egy Lavezzi aki sosem fog érkezni.
A Machesterbe ő még a csereként sem fér be így lehet a Correa vagy Arnautovic sor folytatása lenne.
Ezt betudom megcsúszott április 1 helyett 6-ai viccnek,mondjuk abból is a gyengébb a fajta.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.07. 17:50
interfan írta: 2024.04.07. 08:19 Gazzetta szerint van egy masik ut a csatarposztra Gudmundsson helyett, a nev pedig Martial.
Ingyen igazolhato, az Internel korabban is szerettek volna, es lehetoseg adodik.
Gazzetta szerint az Inter ertekeli, hogy van e lehetoseg megfelelo eladasokkal Gudmundsson kapcsan, aki inkabb a PL-be igazolna, vagy inkabb ingyen Martial valassza az Inter.
Egyertelmu a Gazzetta szerint, csak az egyik nev erkezhet, az egyik kizarja a masikat, mert Taremi mar erkezik.
Remélem ,hogy Martial az egy Lavezzi aki sosem fog érkezni.
A Machesterbe ő még a csereként sem fér be így lehet a Correa vagy Arnautovic sor folytatása lenne.
Ezt betudom megcsúszott április 1 helyett 6-ai viccnek,mondjuk abból is a gyengébb a fajta.
Na jo, de azert mennyi es mennyi jatekos volt aki a PL-be teljes buko volt, ellenben Olaszba kiemelkedo, klasszis is.
Sajat peldaink is vannak boven.

Persze Martial gyenge a MU-ban, roppant serulekeny is, dehat volt egyszer egy Lukaku is.

En sokkal inkabb tamogatnam azt, hogy maradjon a mag, maradjon Bastoni, ne adjunk el alapembert, es jojjon elore egy ingyen Taremi-Martial + vissza Carboni.
Mint hogy eladjuk Bastonit, Carbonit, es akkor jojjon elore Gudmundsson.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.07. 18:04
Festa írta: 2024.04.07. 17:50
interfan írta: 2024.04.07. 08:19 Gazzetta szerint van egy masik ut a csatarposztra Gudmundsson helyett, a nev pedig Martial.
Ingyen igazolhato, az Internel korabban is szerettek volna, es lehetoseg adodik.
Gazzetta szerint az Inter ertekeli, hogy van e lehetoseg megfelelo eladasokkal Gudmundsson kapcsan, aki inkabb a PL-be igazolna, vagy inkabb ingyen Martial valassza az Inter.
Egyertelmu a Gazzetta szerint, csak az egyik nev erkezhet, az egyik kizarja a masikat, mert Taremi mar erkezik.
Remélem ,hogy Martial az egy Lavezzi aki sosem fog érkezni.
A Machesterbe ő még a csereként sem fér be így lehet a Correa vagy Arnautovic sor folytatása lenne.
Ezt betudom megcsúszott április 1 helyett 6-ai viccnek,mondjuk abból is a gyengébb a fajta.
Na jo, de azert mennyi es mennyi jatekos volt aki a PL-be teljes buko volt, ellenben Olaszba kiemelkedo, klasszis is.
Sajat peldaink is vannak boven.

Persze Martial gyenge a MU-ban, roppant serulekeny is, dehat volt egyszer egy Lukaku is.

En sokkal inkabb tamogatnam azt, hogy maradjon a mag, maradjon Bastoni, ne adjunk el alapembert, es jojjon elore egy ingyen Taremi-Martial + vissza Carboni.
Mint hogy eladjuk Bastonit, Carbonit, es akkor jojjon elore Gudmundsson.
Maradjon Bastoin ez oké.Martial viszont szerintem nem segítség lenne hanem egy újabb kolonc lenne akitől majd nem tudunk megszabadulni.Sok mindent elmond róla,hogy még ebbe a nagyon gyenge MU-ba sem fér be és idén összesen egy gólt rúgott az Everton ellen.

Szóval szerintem ilyen játékosra még ingyen sincs szükségünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.07. 18:50
interfan írta: 2024.04.07. 18:04
Festa írta: 2024.04.07. 17:50

Remélem ,hogy Martial az egy Lavezzi aki sosem fog érkezni.
A Machesterbe ő még a csereként sem fér be így lehet a Correa vagy Arnautovic sor folytatása lenne.
Ezt betudom megcsúszott április 1 helyett 6-ai viccnek,mondjuk abból is a gyengébb a fajta.
Na jo, de azert mennyi es mennyi jatekos volt aki a PL-be teljes buko volt, ellenben Olaszba kiemelkedo, klasszis is.
Sajat peldaink is vannak boven.

Persze Martial gyenge a MU-ban, roppant serulekeny is, dehat volt egyszer egy Lukaku is.

En sokkal inkabb tamogatnam azt, hogy maradjon a mag, maradjon Bastoni, ne adjunk el alapembert, es jojjon elore egy ingyen Taremi-Martial + vissza Carboni.
Mint hogy eladjuk Bastonit, Carbonit, es akkor jojjon elore Gudmundsson.
Maradjon Bastoin ez oké.Martial viszont szerintem nem segítség lenne hanem egy újabb kolonc lenne akitől majd nem tudunk megszabadulni.Sok mindent elmond róla,hogy még ebbe a nagyon gyenge MU-ba sem fér be és idén összesen egy gólt rúgott az Everton ellen.

Szóval szerintem ilyen játékosra még ingyen sincs szükségünk.
Sokan szulettek ujja Olaszorszagban, akik a PL-be buktak.
Lasd Sanchez is milyen melyen volt pont a MU-ba, o is 1db bajnoki golt lott utolso eveben, aztan latjuk Olaszorszag teljesen mas kavehaz lett neki, es egy kiemelkedo jatekos lett.

Dehat ott van Lukaku, Young, Mkhitaryan, es meg lehetne sorolni.

En sem tartom sokra Martialt, de ingyen egy probat boven megerne, inkabb jojjon ilyen jatekos mint o ingyen, es ne bontsuk meg a csapatot ujabb ertelmetlen aldozattal mint Bastoni.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2024.04.07. 18:54 ...
Sokan szulettek ujja Olaszorszagban, akik a PL-be buktak.
Lasd Sanchez is milyen melyen volt pont a MU-ba, o is 1db bajnoki golt lott utolso eveben, aztan latjuk Olaszorszag teljesen mas kavehaz lett neki, es egy kiemelkedo jatekos lett.

Dehat ott van Lukaku, Young, Mkhitaryan, es meg lehetne sorolni.

En sem tartom sokra Martialt, de ingyen egy probat boven megerne, inkabb jojjon ilyen jatekos mint o ingyen, es ne bontsuk meg a csapatot ujabb ertelmetlen aldozattal mint Bastoni.
Azért Sanchez tett le az asztalra a Manchester előtt. Viszont Martialt az előttem szólókhoz és hozzád hasonlóan én is szeretném elkerülni, nincs rá szükség, és szerintem csak a fizetést vinné.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2024.04.07. 18:54 En sem tartom sokra Martialt, de ingyen egy probat boven megerne, inkabb jojjon ilyen jatekos mint o ingyen, es ne bontsuk meg a csapatot ujabb ertelmetlen aldozattal mint Bastoni.
Szerintem 4. csatárnak elég lenne, luxusnak érezném ha lenne 4 megközelítően egyforma csatár (Taremi, Gudmundsson) úgyhogy közben el kell adni Bastonit.
Arról nem is beszélve hogy 4 csatárt nem lehet úgy forgatni hogy mindenki eleget játsszon, formában legyen.

Ami viszont probléma hogy semmi garancia nincs arra hogy ha Martial jön ingyen akkor Bastoni nem kerül eladásra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.08. 15:37
interfan írta: 2024.04.07. 18:54 En sem tartom sokra Martialt, de ingyen egy probat boven megerne, inkabb jojjon ilyen jatekos mint o ingyen, es ne bontsuk meg a csapatot ujabb ertelmetlen aldozattal mint Bastoni.
Szerintem 4. csatárnak elég lenne, luxusnak érezném ha lenne 4 megközelítően egyforma csatár (Taremi, Gudmundsson) úgyhogy közben el kell adni Bastonit.
Arról nem is beszélve hogy 4 csatárt nem lehet úgy forgatni hogy mindenki eleget játsszon, formában legyen.

Ami viszont probléma hogy semmi garancia nincs arra hogy ha Martial jön ingyen akkor Bastoni nem kerül eladásra.
Igazad van, semmi garancia nem lenne ra, dehat a vilag szanalma lenne Bastoni eladasa is.
Szoval bizok benne, hogy ennyire esznel leszunk.

Abban is igazad van, hogy 4.csatarnak ok lenne Martial, vagy 5. nek, ha pl Carboni lehetoseget kapna.
Nyilvanvalo a PL-be osszesegeben keves, de nagyon sok jatekos aki ott keves volt, Olaszorszagban tudott egy kiemelkedot.
Szoval hatha nalunk alkotna valamit, egy ilyen Correa-Arnautovic szinthez kepest csakis elorelepes lehetne.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

interfan írta: 2024.04.08. 16:12 ilyen Correa-Arnautovic szinthez kepest csakis elorelepes lehetne.
Correa után Arnautovic kapcsán is ez volt az általános vélemény, vagy inkább remény. Továbbra sem értem, hogy negyedik (ötödik?) csatárnak miért nem lehet egy fiatalt beépíteni, aki nem milliós fizetéssel ülne a padon, elviselné a padozást és talán teperne is, amikor lehetőséget kap. Szerintem messze nem áll úgy gazdaságilag az Inter, hogy milliókért feküdjön az orvosiban, vagy unatkozzon a padon és néha bénázzon a pályán Martial.

FORZA INTER!!!
P-Inter
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Távol álljon tőlem, hogy örüljek annak, hogy pletyka Bastoni eladása, de azt el kell fogadnom, hogyha egy komoly ajánlat bejön bármelyik piacképes játékosért, azt meg kell fontolni. Ez nem áldozat, hiába szajkózza néhány hírportál, hanem a foci része. El kell fogadni, mert az a valóság, hogy a jelenleg a pénzügyi helyzetünk nem engedi meg, hogy ne jussunk eladásokból pénzhez. Persze, kérdés, kell egy esetleges 70M biznisz, vagy megvagyunk nélküle. Másrészt, fontos lenne, hogy Skriniaros üzlet többet ne forduljon elő.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

P-Inter írta: 2024.04.08. 20:19 Távol álljon tőlem, hogy örüljek annak, hogy pletyka Bastoni eladása, de azt el kell fogadnom, hogyha egy komoly ajánlat bejön bármelyik piacképes játékosért, azt meg kell fontolni. Ez nem áldozat, hiába szajkózza néhány hírportál, hanem a foci része. El kell fogadni, mert az a valóság, hogy a jelenleg a pénzügyi helyzetünk nem engedi meg, hogy ne jussunk eladásokból pénzhez. Persze, kérdés, kell egy esetleges 70M biznisz, vagy megvagyunk nélküle. Másrészt, fontos lenne, hogy Skriniaros üzlet többet ne forduljon elő.
Teljesen egyetértek veled. A Serie A jelenleg ugródeszka a Premier League felé. Ezt már Marotta is elmondta. Ezt ell kell fogadni és ügyesen pótolni a távozókat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hermoso ugynoke:
Nagyon tavol vagyunk attol, hogy meghosszabbitsa a nyaron lejaro szerzodeset az Atleticoval.
Nem akar eldobni magatol egy lehetoseget sem, minden bajnoksagbol meghallgatjuk az ajanlatokat.
Serie A egy komoly lehetoseg, a Napoli az egyik legerosebb Olasz csapat, tetszik Hermosonak a Napoli mint lehetoseg.
Napoli egy nagyszeru klub, tavaly bajnokok voltak, es oriasi mult van mogottuk.
Inter?
Egy nagy klub, azert estek ki a BL-bol mert egy olyan csapattal alltak szemben mint az Atletico.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biasin szerint az Inter nem feltetlenul Bastoni vagy Barella eladasat szeretne, sokkal inkabb Thuram eladasa kerulhet elo a nyaron.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.10. 06:23 Biasin szerint az Inter nem feltetlenul Bastoni vagy Barella eladasat szeretne, sokkal inkabb Thuram eladasa kerulhet elo a nyaron.
Ezen gondolkoztam a napokban.
Nem tetszik amit emberileg látok tőle.
Szépen indult, de ahogy jöttek a sikerek, látszott hogy egyre nagyobb az arc, nem szimpi módon.
Bastonihoz vagy Barellához képest az ő távozása kevésbé lenne fájdalmas.
Pl Broja-ban is van lehetőség, akit nyíltan követünk, d vannak más jó opciók is.
Szerintem benne van, hogy Onana 2.0 helyzet áll elő, és egy jó szezon után szép pénzt szedünk be érte úgy, hogy hozzánk ingyen jött.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

PellerG írta: 2024.04.10. 07:33
interfan írta: 2024.04.10. 06:23 Biasin szerint az Inter nem feltetlenul Bastoni vagy Barella eladasat szeretne, sokkal inkabb Thuram eladasa kerulhet elo a nyaron.
Ezen gondolkoztam a napokban.
Nem tetszik amit emberileg látok tőle.
Szépen indult, de ahogy jöttek a sikerek, látszott hogy egyre nagyobb az arc, nem szimpi módon.
Bastonihoz vagy Barellához képest az ő távozása kevésbé lenne fájdalmas.
Pl Broja-ban is van lehetőség, akit nyíltan követünk, d vannak más jó opciók is.
Szerintem benne van, hogy Onana 2.0 helyzet áll elő, és egy jó szezon után szép pénzt szedünk be érte úgy, hogy hozzánk ingyen jött.
Ebbe azért látok rációt, mert ingyen jött és sokkal nagyobb nyereséget lehet elkönyvelni rajta, mint olyanért akiért fizettünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2024.04.10. 07:56
PellerG írta: 2024.04.10. 07:33
interfan írta: 2024.04.10. 06:23 Biasin szerint az Inter nem feltetlenul Bastoni vagy Barella eladasat szeretne, sokkal inkabb Thuram eladasa kerulhet elo a nyaron.
Ezen gondolkoztam a napokban.
Nem tetszik amit emberileg látok tőle.
Szépen indult, de ahogy jöttek a sikerek, látszott hogy egyre nagyobb az arc, nem szimpi módon.
Bastonihoz vagy Barellához képest az ő távozása kevésbé lenne fájdalmas.
Pl Broja-ban is van lehetőség, akit nyíltan követünk, d vannak más jó opciók is.
Szerintem benne van, hogy Onana 2.0 helyzet áll elő, és egy jó szezon után szép pénzt szedünk be érte úgy, hogy hozzánk ingyen jött.
Ebbe azért látok rációt, mert ingyen jött és sokkal nagyobb nyereséget lehet elkönyvelni rajta, mint olyanért akiért fizettünk.
Igen. Pár hete én is írtam, hogy valahol olvstam egy felvetést amiben azt írták Thuram lehetne az áldozat mert ingyen jött és nem pótolhatatlan. A gond az szerintem max 45-50-et ha adnának érte. Szerintem többet nem. Főleg ha nem javul és folytatja azt amit kb. 1,5 hónapja nyom akkor még annyit sem.
Tényleg bízom benne csak a Ramadán miatt szenved....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.10. 10:00
alwin91 írta: 2024.04.10. 07:56
PellerG írta: 2024.04.10. 07:33

Ezen gondolkoztam a napokban.
Nem tetszik amit emberileg látok tőle.
Szépen indult, de ahogy jöttek a sikerek, látszott hogy egyre nagyobb az arc, nem szimpi módon.
Bastonihoz vagy Barellához képest az ő távozása kevésbé lenne fájdalmas.
Pl Broja-ban is van lehetőség, akit nyíltan követünk, d vannak más jó opciók is.
Szerintem benne van, hogy Onana 2.0 helyzet áll elő, és egy jó szezon után szép pénzt szedünk be érte úgy, hogy hozzánk ingyen jött.
Ebbe azért látok rációt, mert ingyen jött és sokkal nagyobb nyereséget lehet elkönyvelni rajta, mint olyanért akiért fizettünk.
Igen. Pár hete én is írtam, hogy valahol olvstam egy felvetést amiben azt írták Thuram lehetne az áldozat mert ingyen jött és nem pótolhatatlan. A gond az szerintem max 45-50-et ha adnának érte. Szerintem többet nem. Főleg ha nem javul és folytatja azt amit kb. 1,5 hónapja nyom akkor még annyit sem.
Tényleg bízom benne csak a Ramadán miatt szenved....
Azert mert volt a Ramadan miatt egy rossz honapja, szerintem nem kellene lerni.
Ennyi erovel Calhanoglu is visszaesett.
Es ha mar "nagykepu Thuram" valaki szerint, En ezt soha nem lattam rajta, akkor mit mondjuk Calhanoglura aki a "vilag legjobb KP" tartja magat?

Es pont ezaz amit Cupi irsz, mennyit kapnank erte 40-50m-t?
Kit hozunk abbol?
Aki meg jobb is?
Latjuk egy 9 Serie A golos Hojlund 75m, Zirkzee ara is ott van hogy 50m.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tegnap vége lett a Ramadán-nak. Ma már ehetnek ihatnak kedvükre. :) Szóval hétvégén kiderül mennyire kapják össze magukat. Török is meg Thuram is. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.10. 10:16 Tegnap vége lett a Ramadán-nak. Ma már ehetnek ihatnak kedvükre. :) Szóval hétvégén kiderül mennyire kapják össze magukat. Török is meg Thuram is. ;)
Thuram osszel is megmutatta, hiba volt ot leirni par felkeszulesi meccs alapjan.
Most is megfogja mutatni, hogy csak atmeneti a gyengebb jatek nala, ebben biztos vagyok.

Tartom, nagy hiba lenne ot eladni, hisz 40-50m-ert kit kapsz a mai piacon?
Jaa, es akkor aldjuk a keselyuket, ha a bejovo 40-50m-t el is kolthetjuk a csapatra, nem pedig a "koltsegvetesbe" kell.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2024.04.10. 10:16 Tegnap vége lett a Ramadán-nak. Ma már ehetnek ihatnak kedvükre. :) Szóval hétvégén kiderül mennyire kapják össze magukat. Török is meg Thuram is. ;)
Ez a vallás mindenkinek a saját dolga, de szerintem ezen a szinten el kellene dönteni, hogy profiként akar játszani vagy ramadanozni. Együtt a kettő nem nagyon megy, ezt látjuk. Emlékszem anno Muntarit volt, hogy José a 30. percben le is kapta, annyira szenvedett.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2024.04.10. 15:09
Cupi írta: 2024.04.10. 10:16 Tegnap vége lett a Ramadán-nak. Ma már ehetnek ihatnak kedvükre. :) Szóval hétvégén kiderül mennyire kapják össze magukat. Török is meg Thuram is. ;)
Ez a vallás mindenkinek a saját dolga, de szerintem ezen a szinten el kellene dönteni, hogy profiként akar játszani vagy ramadanozni. Együtt a kettő nem nagyon megy, ezt látjuk. Emlékszem anno Muntarit volt, hogy José a 30. percben le is kapta, annyira szenvedett.
Egyetértek. Én nem vagyok sportoló de mégis estére valószinű összeesnék meg totál ingerült lennék :D Na most ők meg hatalmas fizikia terheléseknek vannak kitéve.....
möszi
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Cupi írta: 2024.04.10. 15:34
alwin91 írta: 2024.04.10. 15:09
Cupi írta: 2024.04.10. 10:16 Tegnap vége lett a Ramadán-nak. Ma már ehetnek ihatnak kedvükre. :) Szóval hétvégén kiderül mennyire kapják össze magukat. Török is meg Thuram is. ;)
Ez a vallás mindenkinek a saját dolga, de szerintem ezen a szinten el kellene dönteni, hogy profiként akar játszani vagy ramadanozni. Együtt a kettő nem nagyon megy, ezt látjuk. Emlékszem anno Muntarit volt, hogy José a 30. percben le is kapta, annyira szenvedett.
Egyetértek. Én nem vagyok sportoló de mégis estére valószinű összeesnék meg totál ingerült lennék :D Na most ők meg hatalmas fizikia terheléseknek vannak kitéve.....
Persze én sem vagyok élsportoló, de nekem az a tapasztalatom, hogy a csütörtöki víznapokon a koraesti focit jobban bírom, pedig előtte csak szerda este vacsorázom és másnap, pénteken eszem megint szilárdat vagy iszom gyümölcslevet. Ők meg azért este már tudtommal ehetnek, szóval azt gondolom, hogy ez a kb 12-14 órás böjti időablak azért nem a világvége.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Milan 50m + Saelamaekers = Zirkzee ajanlat utan, most allitolag az Aston Villa ajanl 65-70m eurot Zirkzee-ert.

Na pont ezert tartom azt, hogy egyaltalan nem biztos, hogy jo otlet Thuram eladasa, Martinezne meg foleg.
TS nagyon jol leirja ma, hogy 70-80m-ert eladnank Thuramot, es hoznank a helyere Gudmundsson 35m-ert, es hatra meg Buongiornot 40m-ert.
Ez nagyon jo, de ott kezdodik, hogy kapnak e 70-80n-t Thuramert...
Lehet az a 70-80m a valosagban csak 40-50m lenne.
40-50m-ert meg latjuk mar egy Zirkzeet nem tudsz megvenni...

Talaltunk egy igazan jo csatart, raadasul ingyen, aki meg csak 27 eves lesz a nyaron.
Ne herdaljuk el, hanem epitsunk ra, es mint Bastoni, Barella, vagy Martinez helyzeteben is, meg kell tartani, es nem a helyere igazolni, hanem melle es moge jatekosokat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

möszi írta: 2024.04.10. 21:57

Persze én sem vagyok élsportoló, de nekem az a tapasztalatom, hogy a csütörtöki víznapokon a koraesti focit jobban bírom, pedig előtte csak szerda este vacsorázom és másnap, pénteken eszem megint szilárdat vagy iszom gyümölcslevet. Ők meg azért este már tudtommal ehetnek, szóval azt gondolom, hogy ez a kb 12-14 órás böjti időablak azért nem a világvége.
Most elgondolkodtam, hogy te kellettél volna a Ramadán alatt Thuram helyett Möszi. :) ;)

Egyébként én azért írtam ezt mert próbálok bízni benne csak a koplalás miatt esett így vissza a teljesítménye. Azért legyünk opbjektívek....utóbbi másfél hónapban elég gyengén nyomja. Ezt nem csak azért írom nem lőtt gólt február közepe óta.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint ujra tema Solet neve, akit mar Marotta es Ausilio tavaly is figyelt es akart a KH poszt kapcsan.
Akkor a Salzburg 20m-t ker, ez iden telre 13m eurora csokkent, most nyaron pedig 10m vagy azalatt is mozdithato.
Hermoso a cel es az elsoszamu lehetoseg, de low-cost alternativakent a Gazzetta szerint Solet neve erosen kepbe kerulhet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Inzaghi nem szamit Buchanan kezdokent egyaltalan, es nem szamit ra a jobboldalon sem, igy jovore Darmian + Dumfries/uj jobb WB lehet.
Buchananra a Gazzetta szerint mint Dimarco csere maradhat a baloldalra, mivel C.Augusto is egyre inkabb a KH baloldalon kap szerepet.

Szinten a Gazzetta szerint felmerult ujra Wan Bissaka neve, amennyiben Dumfriest sikerul eladni.
Wan Bissaka 15m alatt mozdihato, ez pedig az Internek jo lehetoseg lehet, ha sikerul legalabb ennyiert Dumfriest eladni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.12. 08:35 Gazzetta szerint Inzaghi nem szamit Buchanan kezdokent egyaltalan, es nem szamit ra a jobboldalon sem, igy jovore Darmian + Dumfries/uj jobb WB lehet.
Buchananra a Gazzetta szerint mint Dimarco csere maradhat a baloldalra, mivel C.Augusto is egyre inkabb a KH baloldalon kap szerepet.

Szinten a Gazzetta szerint felmerult ujra Wan Bissaka neve, amennyiben Dumfriest sikerul eladni.
Wan Bissaka 15m alatt mozdihato, ez pedig az Internek jo lehetoseg lehet, ha sikerul legalabb ennyiert Dumfriest eladni.
Érdemes volt idehozni a kanadait. Nem hiába, belgiumban is egy nulla volt. Persze a fejlődés lehetősége ott van, de Dimarco mögött nem sokkal fog többet játszani, mint én.
WB-nak én személy szerint örülnék, csakúgy, mint Dumfries eladásának.

C. Augusto kh-ba történő "átrakása" is nálam azt sugallja, hogy Bastonit eladjuk a nyáron.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lehet rosszul emlékszem,de pár éve szó volt Bastoni "beáldozásáról"és akkor ő kijelentette,hogy marad.
möszi
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2024.04.11. 08:31 Gazzetta szerint ujra tema Solet neve
Wow… pár nap után felnézek a fórumra és azt látom, már annyira nincs pénzünk, hogy zsidó kaját keresünk védő posztra. :o :)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

möszi írta: 2024.04.12. 12:20
interfan írta: 2024.04.11. 08:31 Gazzetta szerint ujra tema Solet neve
Wow… pár nap után felnézek a fórumra és azt látom, már annyira nincs pénzünk, hogy zsidó kaját keresünk védő posztra. :o :)
🤣🤣🤣🤣 Tényleg.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

möszi írta: 2024.04.12. 12:20
interfan írta: 2024.04.11. 08:31 Gazzetta szerint ujra tema Solet neve
Wow… pár nap után felnézek a fórumra és azt látom, már annyira nincs pénzünk, hogy zsidó kaját keresünk védő posztra. :o :)
Nee 😁😁
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.12. 11:03 Érdemes volt idehozni a kanadait. Nem hiába, belgiumban is egy nulla volt. Persze a fejlődés lehetősége ott van, de Dimarco mögött nem sokkal fog többet játszani, mint én.
WB-nak én személy szerint örülnék, csakúgy, mint Dumfries eladásának.

C. Augusto kh-ba történő "átrakása" is nálam azt sugallja, hogy Bastonit eladjuk a nyáron.
De most akkor jonnek a Szaudiak akikbe bizol, vagy nem? :D
Mert ha igen, akkor biztosan nem lesz szukseg Bastoni eladasara.

C.Augusto "atrakasa" inkabb azt mutatja, hogy nincs Bastoni mogott senki, mert Bissecket fixen a jobboldalon hasznalja Inzaghi.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.13. 07:43
CsaSzi9294 írta: 2024.04.12. 11:03 Érdemes volt idehozni a kanadait. Nem hiába, belgiumban is egy nulla volt. Persze a fejlődés lehetősége ott van, de Dimarco mögött nem sokkal fog többet játszani, mint én.
WB-nak én személy szerint örülnék, csakúgy, mint Dumfries eladásának.

C. Augusto kh-ba történő "átrakása" is nálam azt sugallja, hogy Bastonit eladjuk a nyáron.
De most akkor jonnek a Szaudiak akikbe bizol, vagy nem? :D
Mert ha igen, akkor biztosan nem lesz szukseg Bastoni eladasara.

C.Augusto "atrakasa" inkabb azt mutatja, hogy nincs Bastoni mogott senki, mert Bissecket fixen a jobboldalon hasznalja Inzaghi.
Én csak az átigazolási pletykákra reagáltam.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.13. 07:48
interfan írta: 2024.04.13. 07:43
CsaSzi9294 írta: 2024.04.12. 11:03 Érdemes volt idehozni a kanadait. Nem hiába, belgiumban is egy nulla volt. Persze a fejlődés lehetősége ott van, de Dimarco mögött nem sokkal fog többet játszani, mint én.
WB-nak én személy szerint örülnék, csakúgy, mint Dumfries eladásának.

C. Augusto kh-ba történő "átrakása" is nálam azt sugallja, hogy Bastonit eladjuk a nyáron.
De most akkor jonnek a Szaudiak akikbe bizol, vagy nem? :D
Mert ha igen, akkor biztosan nem lesz szukseg Bastoni eladasara.

C.Augusto "atrakasa" inkabb azt mutatja, hogy nincs Bastoni mogott senki, mert Bissecket fixen a jobboldalon hasznalja Inzaghi.
Én csak az átigazolási pletykákra reagáltam.
Hat igen, de ha azt sugallja neked eladjuk Bastonit, meg a "jovocsapatat" is Bastoni nelkul irod, akkor vagy ez nem jo, vagy a Szaudiak erkezese. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kivancsi vagyok Luis Alberto felfog e nalunk merulni...

Tegnap bejelentette, hogy 1db eurot sem akar mar a Laziotol, kerte a szerzodese felbontasat, nem ker vegkielegitest, csak hogy bontsak fel a szerzodeset.

Allitolag a Szaudiakhoz akar igazolni, es mar regota targyal tobb Szaudi csapattal.
De Inzaghinal azert eveken at alapember volt a 3-5-2-ben a KP-n. O epitette fel, o csinalt belole tamadobol KP-t.
Ha ingyen lehetoseg kinalkozik egy korabbi alapemberere, siman lehet, hogy Inzaghi megprobalja meggyozni.
Ismeri, egyik kedvence volt, ismeri a bajnoksagot, rutin, minden megvan benne ami Inzaghinak kelhet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2024.04.12. 11:09 Lehet rosszul emlékszem,de pár éve szó volt Bastoni "beáldozásáról"és akkor ő kijelentette,hogy marad.
Bastoni mai nyilatkozata:

Ismerve az Inter helyzetet, biztosan az Interben maradsz?

Jelenleg azt mondom, hogy igen.
Es tudod miert?
Minden alkalommal amikor a San Siroban jatszunk elhaladunk egy lakotomb mellett, ahol mindig latok egy idos urat az erkelyen aki az Inter zaszlojat lengeti.
Ott all mindig, minden alkalommal amikor hazai palyan jatszunk, ezek a dolgok azok amik bennem nyomot hagynak, ezert jatszok, az erzelmekert.
Válasz küldése