Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

l_kovac írta: 2021.05.28. 21:45 Rosszul hangzik ez az esetleges Hakimi eladás, de ha azt nézzük, hogy a hírek szerint közel 100milliós pluszos mercato a cél, akkor az szerintem jó eséllyel minimum két kulcsember és a "selejtek" eladását jelenti, számolva a pótlásukkal is. A vírus helyzet miatt senkiért sem fogunk annyit kapni, mint amennyit normál (elszállt) piacon kaptunk volna. Sokat érő játékosaink, akikért hajlandó valaki tényleg sokat is fizetni, csak páran vannak, én úgy gondolom, hogy közülük is a legkeresettebb Hakimi, úgyhogy nem lepődnék meg sajnos, ha ő lenne az egyik áldozat, bármennyire fontos láncszem is. Persze az 50-60 millió nekem is nagyon kevésnek hangzik... de lehet hogy jelenleg egy ilyen kaliberű ember árát ennyiben maximalizálja a koronás piac :eh:
Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.05.28. 22:59
l_kovac írta: 2021.05.28. 21:45 Rosszul hangzik ez az esetleges Hakimi eladás, de ha azt nézzük, hogy a hírek szerint közel 100milliós pluszos mercato a cél, akkor az szerintem jó eséllyel minimum két kulcsember és a "selejtek" eladását jelenti, számolva a pótlásukkal is. A vírus helyzet miatt senkiért sem fogunk annyit kapni, mint amennyit normál (elszállt) piacon kaptunk volna. Sokat érő játékosaink, akikért hajlandó valaki tényleg sokat is fizetni, csak páran vannak, én úgy gondolom, hogy közülük is a legkeresettebb Hakimi, úgyhogy nem lepődnék meg sajnos, ha ő lenne az egyik áldozat, bármennyire fontos láncszem is. Persze az 50-60 millió nekem is nagyon kevésnek hangzik... de lehet hogy jelenleg egy ilyen kaliberű ember árát ennyiben maximalizálja a koronás piac :eh:
Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Egyet értek, de én bízom abban, amit Hakimi az utolsó meccsen mutatott, azaz, hogy itt marad! De egyébként milyen furcsa ezt tőled olvasni, aki mindig a legpozitívabb vagy. Ez már a vég. :roll: :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:05
Festa írta: 2021.05.28. 22:59
l_kovac írta: 2021.05.28. 21:45 Rosszul hangzik ez az esetleges Hakimi eladás, de ha azt nézzük, hogy a hírek szerint közel 100milliós pluszos mercato a cél, akkor az szerintem jó eséllyel minimum két kulcsember és a "selejtek" eladását jelenti, számolva a pótlásukkal is. A vírus helyzet miatt senkiért sem fogunk annyit kapni, mint amennyit normál (elszállt) piacon kaptunk volna. Sokat érő játékosaink, akikért hajlandó valaki tényleg sokat is fizetni, csak páran vannak, én úgy gondolom, hogy közülük is a legkeresettebb Hakimi, úgyhogy nem lepődnék meg sajnos, ha ő lenne az egyik áldozat, bármennyire fontos láncszem is. Persze az 50-60 millió nekem is nagyon kevésnek hangzik... de lehet hogy jelenleg egy ilyen kaliberű ember árát ennyiben maximalizálja a koronás piac :eh:
Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Egyet értek, de én bízom abban, amit Hakimi az utolsó meccsen mutatott, azaz, hogy itt marad! De egyébként milyen furcsa ezt tőled olvasni, aki mindig a legpozitívabb vagy. Ez már a vég. :roll: :)
Ez kb eddig tartott..Mármint az optimizmus.Aholgy olvasom az olasz fórumokon sokan nincsenek meglepődve.
Viszont a lavina nem most indult el hanem kb akkor amikor a Sunning elutasította a Bc Partners ajánlatát.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:05
Festa írta: 2021.05.28. 22:59
l_kovac írta: 2021.05.28. 21:45 Rosszul hangzik ez az esetleges Hakimi eladás, de ha azt nézzük, hogy a hírek szerint közel 100milliós pluszos mercato a cél, akkor az szerintem jó eséllyel minimum két kulcsember és a "selejtek" eladását jelenti, számolva a pótlásukkal is. A vírus helyzet miatt senkiért sem fogunk annyit kapni, mint amennyit normál (elszállt) piacon kaptunk volna. Sokat érő játékosaink, akikért hajlandó valaki tényleg sokat is fizetni, csak páran vannak, én úgy gondolom, hogy közülük is a legkeresettebb Hakimi, úgyhogy nem lepődnék meg sajnos, ha ő lenne az egyik áldozat, bármennyire fontos láncszem is. Persze az 50-60 millió nekem is nagyon kevésnek hangzik... de lehet hogy jelenleg egy ilyen kaliberű ember árát ennyiben maximalizálja a koronás piac :eh:
Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Egyet értek, de én bízom abban, amit Hakimi az utolsó meccsen mutatott, azaz, hogy itt marad! De egyébként milyen furcsa ezt tőled olvasni, aki mindig a legpozitívabb vagy. Ez már a vég. :roll: :)
Nem fogjuk eladni Hakimit. Marotta annyira nem hülye, hogy az egyik legnagyobb kincsünket 50-60 millióért elengedjük. Szerintem sok fog múlni azon, hogy mennyiért megy zombi sereg. Márió-ért a 8 milla nem rossz, bár a 32-es bukás eléggé szarul hangzik...
Ha valakinek kell Hakimi adjanak érte egy 100-ast és akkor talán...
Többi klubnak sem lesz egyszerű élete. Párizs úgy jatszik a pénzzel, mint más Puzzleval.... de ott is nagy a bizonytalanság, ki lesz az edző? Ilyen körülmények között értelmes játékos nem fog odamenni, mert nem tudja hova vált jegyet.
Nekünk már van legalább újra edzőnk 🙂😎
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Festa írta: 2021.05.28. 23:13
CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:05
Festa írta: 2021.05.28. 22:59

Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Egyet értek, de én bízom abban, amit Hakimi az utolsó meccsen mutatott, azaz, hogy itt marad! De egyébként milyen furcsa ezt tőled olvasni, aki mindig a legpozitívabb vagy. Ez már a vég. :roll: :)
Ez kb eddig tartott..Mármint az optimizmus.Aholgy olvasom az olasz fórumokon sokan nincsenek meglepődve.
Viszont a lavina nem most indult el hanem kb akkor amikor a Sunning elutasította a Bc Partners ajánlatát.
Sajnos megtehette, nem akartak veszteséggel kiszállni.
Akárki akármit mit mond, ha BL-ben mentünk volna pár kört még akkor többet ajánlottak volna a csapatért, de sajnos képesek voltunk így kiesni úgy, hogy otthon nem tudtunk egy nyamvadt gólt rúgni az ukránoknak.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Sanchezt se adnam el, sztem o az aki belemenne siman a csokkentesbe es minoseget tud hozni. Ha lautaro megy siman lehetne Lulaku Sanchez kettos elol
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

R9. írta: 2021.05.28. 23:19 Sanchezt se adnam el, sztem o az aki belemenne siman a csokkentesbe es minoseget tud hozni. Ha lautaro megy siman lehetne Lulaku Sanchez kettos elol
Én is úgy gondolom, hogy megy a selejt + Lautoro fixen + Sensi is a Fiorentinába (aki nem selejt csak porcelánból van).
Lautoro mellett Skriniar vagy De Vrij lesz az áldozat...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2021.05.28. 23:19 Sanchezt se adnam el, sztem o az aki belemenne siman a csokkentesbe es minoseget tud hozni. Ha lautaro megy siman lehetne Lulaku Sanchez kettos elol
Szerintem Sanchez csereként tud hozzá tenni, amikor kezdett szürke volt. Csereként tud színt, lendületet hozni a játékba. Én nem számítanék rá az állandó kezdőben, oda inkább Correát tenném. HA LM menne.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:05
Festa írta: 2021.05.28. 22:59 Persze,persze a Covid csak minket érint a Psg-t nem Rohadjon meg a Sunning.A klub innentől kezdve talán még Bl helyen sem végez majd.Mindegy S.Inzaghi nélkül már hozzászokott az 5-6.helyhez.....ű
Az,hogy úgy adják el,hogy S.inzaghit még csak megse kérdezik előre vetitik,hogy sok jóra nem számíthatunk. :(
Egyet értek, de én bízom abban, amit Hakimi az utolsó meccsen mutatott, azaz, hogy itt marad! De egyébként milyen furcsa ezt tőled olvasni, aki mindig a legpozitívabb vagy. Ez már a vég. :roll: :)
Régen még FIesta volt a neve, aztán Benitez után már csak Festa... Remélem jövőre nem Fsta lesz hanem vissza kerül az i betű :lol: :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:27
R9. írta: 2021.05.28. 23:19 Sanchezt se adnam el, sztem o az aki belemenne siman a csokkentesbe es minoseget tud hozni. Ha lautaro megy siman lehetne Lulaku Sanchez kettos elol
Szerintem Sanchez csereként tud hozzá tenni, amikor kezdett szürke volt. Csereként tud színt, lendületet hozni a játékba. Én nem számítanék rá az állandó kezdőben, oda inkább Correát tenném. HA LM menne.
Erdemes megnezni Sanchez mutatoit kezdokent.
Amiota az Interben van 21 meccsen kezdett.

21 meccs = 9 gol 11 golpassz.

Magyarul 20 golban jatszott szerepet 21 meccsen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.29. 06:43
CsaSzi9294 írta: 2021.05.28. 23:27
R9. írta: 2021.05.28. 23:19 Sanchezt se adnam el, sztem o az aki belemenne siman a csokkentesbe es minoseget tud hozni. Ha lautaro megy siman lehetne Lulaku Sanchez kettos elol
Szerintem Sanchez csereként tud hozzá tenni, amikor kezdett szürke volt. Csereként tud színt, lendületet hozni a játékba. Én nem számítanék rá az állandó kezdőben, oda inkább Correát tenném. HA LM menne.
Erdemes megnezni Sanchez mutatoit kezdokent.
Amiota az Interben van 21 meccsen kezdett.

21 meccs = 9 gol 11 golpassz.

Magyarul 20 golban jatszott szerepet 21 meccsen.
Tudom, szereted a számokat, de ő sem lesz már fiatalabb. Én biztos nem bíznék rá egy kezdő szezont, főleg egy olyan bizonytalant, mint ami ránk vár.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagyon ugynezki igaz lesz a Zhang fele komoly megszoritas, azaz valoban 70-80m-s pluszos mercato kell, azaz a nullas mercato is innentol csak "alom".

Gazzetta, Corriere, TS, DiMarzio, es a Sky is leirja, komoly a targyalas a PSG-vel Hakimi ugyben.
55-60m-t ajanl a PSG, a mi keresunk 70m.
Hakiminek evente 8 + 2m fizetes, es 5 eves szerzodes az ajanlat.
Kozel lehetnek a felek egymashoz.

Gazzetta szerint innentol a cel, hogy ne legyen tobb "nagy" nevu tavozo, es megprobaljuk ezt kivitelezni.

Hakimi utod kapcsan jelenleg 3 nev van.
Elso szamu nev Florenzi, akiert a Roma 5-6m-t ker.
Alternativa Zappacosta, akit a Genoa nem vesz meg, igy visszater a Chelseabe, ahol jovore lejar a szerzodese.
4-5m korul lehet az ara, es max 2m a fizetese.

TS szerint targyalunk a Sassuoloval is, ahonnan Marotta a fiatal tamadot Raspadorit nezte ki.
Sassuolo 25m felett ker erte.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.29. 06:54
Hakimi utod kapcsan jelenleg 3 nev van.
Elso szamu nev Florenzi, akiert a Roma 5-6m-t ker.
Alternativa Zappacosta, akit a Genoa nem vesz meg, igy visszater a Chelseabe, ahol jovore lejar a szerzodese.
4-5m korul lehet az ara, es max 2m a fizetese.
Nahát Zappacosta egy igazi Tescos Hakimi. Édes fszom...😤
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2021.05.29. 06:54 Nagyon ugynezki igaz lesz a Zhang fele komoly megszoritas, azaz valoban 70-80m-s pluszos mercato kell, azaz a nullas mercato is innentol csak "alom".

Gazzetta, Corriere, TS, DiMarzio, es a Sky is leirja, komoly a targyalas a PSG-vel Hakimi ugyben.
55-60m-t ajanl a PSG, a mi keresunk 70m.
Hakiminek evente 8 + 2m fizetes, es 5 eves szerzodes az ajanlat.
Kozel lehetnek a felek egymashoz.

Gazzetta szerint innentol a cel, hogy ne legyen tobb "nagy" nevu tavozo, es megprobaljuk ezt kivitelezni.

Hakimi utod kapcsan jelenleg 3 nev van.
Elso szamu nev Florenzi, akiert a Roma 5-6m-t ker.
Alternativa Zappacosta, akit a Genoa nem vesz meg, igy visszater a Chelseabe, ahol jovore lejar a szerzodese.
4-5m korul lehet az ara, es max 2m a fizetese.

TS szerint targyalunk a Sassuoloval is, ahonnan Marotta a fiatal tamadot Raspadorit nezte ki.
Sassuolo 25m felett ker erte.
Látom a tervet:
Eladjuk Hakimit 70-ért. Így több nagy nevet szerencsére nem kell. Amúgy ez nagyon jó lenne.
Aztán barátunk szarul érzi magát Párizsban, amire van esély bőven.
Jövőre eladják az Intert egy normális cégnek és Hakimi barátunkat visszavásároljuk :clap: :crazy: :roll:

Előre meg is beszéljük vele, hogy tudjon róla
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.29. 07:28
interfan írta: 2021.05.29. 06:54
Hakimi utod kapcsan jelenleg 3 nev van.
Elso szamu nev Florenzi, akiert a Roma 5-6m-t ker.
Alternativa Zappacosta, akit a Genoa nem vesz meg, igy visszater a Chelseabe, ahol jovore lejar a szerzodese.
4-5m korul lehet az ara, es max 2m a fizetese.
Nahát Zappacosta egy igazi Tescos Hakimi. Édes fszom...😤
Festa fogalmazta meg a legjobban:

"Viszont a lavina nem most indult el hanem kb akkor amikor a Sunning elutasította a Bc Partners ajánlatát."

Sajnos ha valoban igaz lesz, hogy nem is nullas, hanem +70/80m mercato kell, akkor sajnos teljesen realis lehet ez a Hakimi el, Florenzi/Zappacosta be.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.29. 07:36

Festa fogalmazta meg a legjobban:

"Viszont a lavina nem most indult el hanem kb akkor amikor a Sunning elutasította a Bc Partners ajánlatát."

Sajnos ha valoban igaz lesz, hogy nem is nullas, hanem +70/80m mercato kell, akkor sajnos teljesen realis lehet ez a Hakimi el, Florenzi/Zappacosta be.
Kezd ertheto lenni Conte miert huzta fel magat es lepett le....gondolom ő tudta az aldozatok neveit....sajnos felek Hakimi csak a kezdet.....kivancsi leszek a tobbi jatekos hogy veszi elkezdjuk eladni azokat akiknek a bajnoki cimben meghatarozo szerepe volt..... :?
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Hakimiert nagy kar, ő kellett hogy ez a 3-5-2 jobban működjön.
Dehát nincs mit tenni sajnos.
Florenzi meg nem is lenne rossz megoldás mondjuk ha Dambro elmegy, de a kezdőbe :wtf:

Úgy néz ki Mariot megveszi a Sporting 8 millióért.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Herfort Balazs írta: 2021.05.29. 08:08 Hakimiert nagy kar, ő kellett hogy ez a 3-5-2 jobban működjön.
Dehát nincs mit tenni sajnos.
Florenzi meg nem is lenne rossz megoldás mondjuk ha Dambro elmegy, de a kezdőbe :wtf:

Úgy néz ki Mariot megveszi a Sporting 8 millióért.
Csak legyen is igaz, hogy Mariot megveszik.
Adjunk halat az egnek ha valoban igy lesz.

Az a baj, hogy 0 penzbol, azaz 5-10m-ert kit talalni jobbra?
Na kb senkit...
Szoval marad ilyen Florenzi 6-7, Zappacosta 4-5m, esetleg Hysaj ingyen.

Rossz erzes ha valoban ez lesz, es idejutottunk, dehat ez valahol mar telen eldolt.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

10 év után végre volt egy klasszis wingbackünk, erre 1 év után továbbpasszoljuk :(

A fenébe hogy hogy nem tudott belénk akadni egy arab csilliárdos, ezeknek sosincs válság.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.29. 08:13 10 év után végre volt egy klasszis wingbackünk, erre 1 év után továbbpasszoljuk :(

A fenébe hogy hogy nem tudott belénk akadni egy arab csilliárdos, ezeknek sosincs válság.
Ketto azaz 2 csapatba "akadt bele" Arab allami hatter.
Ugy hogy a vilagon tobb ezer klub van, ez annyira minimalis szazalek, hogy max almodni volt jo errol.

Realitasok talajan maradva, eleg lett volna egy BC.
Magan befektetesi csoportok azert jol viszik a sajat klubjaikat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Florenzi lehet "poleban" mint Hakimi utod.
65m korul lehet a megallapodas.

Amennyiben Martinez is tavozik, belole 80-90m-t varunk, akkor a ket jelolt a helyere Muriel es Raspadori egyutt.
Avatar
l_kovac
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.05. 09:29

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: l_kovac »

interfan írta: 2021.05.29. 08:36 Florenzi lehet "poleban" mint Hakimi utod.
65m korul lehet a megallapodas.

Amennyiben Martinez is tavozik, belole 80-90m-t varunk, akkor a ket jelolt a helyere Muriel es Raspadori egyutt.
Te látsz rá esélyt, hogy Martinezért kifizessen valaki ennyi pénzt?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

l_kovac írta: 2021.05.29. 08:43
interfan írta: 2021.05.29. 08:36 Florenzi lehet "poleban" mint Hakimi utod.
65m korul lehet a megallapodas.

Amennyiben Martinez is tavozik, belole 80-90m-t varunk, akkor a ket jelolt a helyere Muriel es Raspadori egyutt.
Te látsz rá esélyt, hogy Martinezért kifizessen valaki ennyi pénzt?
Ket csapat van aki barmennyi penzt kitud barmikor barkire fizetni, PSG es a City.
Mindket csapat keres uj csatart.
De...
Citynel nem ugynezki o lenne az Aguero utod jelolt.
PSG-nel szinten nem igazan merult fel.

Atleticot es a Realt irjak.
Atletico is fizetett mar komoly osszegeket.
Lasd Felix 127m, Lemar 72m.
Real az meg Real.

90m szerintem nem realis, de egy 70, jo esetben 75-80m hatha.

Hakimi + Martinez = 150m.
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Sziasztok,

Gyorsan reagálva:
1) sok selejtünk van horribilis fizetésért évek óta
2) BL-ben minden évben tovább megyünk a csoportból már jobb lett volna a helyzet
3) UEFA és olasz szövetség is lehetne a pandémia alatt adhatott volna több pénzt. Főleg az UEFA akkor fel sem merül a Szuperliga
4) bármennyire fájni fog a mercato a Suning is megérthető, hogy veszteséggel nem akarta eladni a klubot, azért rengeteg pénzt toltak bele
5) nem beszélve az egyéb bevételekről, hogy mennyire nulla, pl.: Pirelli, mert x évtizede a mezen van rég váltani kellett volna, főleg BL győzelem után ráadásul abban az időben lettek a Forma 1 beszállítói is versenytárs nélkül
6) tehát ahova eljutottunk most, nem csak az idei évnek köszönhető, sajnos

Lesz ez még jobb is, jövőre is bajnokunk leszünk!! Kétlem, hogy a Juventus a keretét teljesen ki tudja cserélni és tele vannak ők is hulladék játékosokkal. Arról nem beszélve, hogy kettő éve Allegri Dybala és Bonucci miatt ment el és nem CR volt az ok...
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

A Nord biztos nagyon fog örülni, ha Hakimit eladják.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tombi1986 írta: 2021.05.29. 08:52
2) BL-ben minden évben tovább megyünk a csoportból már jobb lett volna a helyzet
Jobb lett volna de minimálisan. BL továbbjutással kb + 20 milliónk lett volna....hiány meg most több 100 millió.... :? Pont ugyanitt tartotunk volna sajna akkoris ha megyünk még egy kört. Sőt lehet bajnoki cím is necces lett volnaa ketős terhelés miatt.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hat ez a Hakimis hir sziven utott...megtalaljuk a jovo legjobb jobb oldalijat es el is adjuk

emlekszunk R Carlosra is
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.29. 09:06 A Nord biztos nagyon fog örülni, ha Hakimit eladják.
Ha orulnek, ha nem, sokra nem megyunk vele.
Ez a tulajdonos, azaz a Suning es Zhang dontese.
Az meg hogy erre indulunk el, ott eldolt hogy a BC-t nem fogadtak el, es jott a jol ismert adossagkezelo-hitelbefeketo.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

R9. írta: 2021.05.29. 09:24 hat ez a Hakimis hir sziven utott...megtalaljuk a jovo legjobb jobb oldalijat es el is adjuk

emlekszunk R Carlosra is
Már érthető az is Hakimi miért mutogatta az utolsó meccsen a címert és, hogy maradni akar a klubnál....sejtem üzenet volt mert ő már tudta esélyes ő lesz az egyik áldozat..... :? Gondolom célzott rá a szurkolók tudják majd, hogy nem ő döntött így hanem eladják kényszerből.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2015
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Jó volt élőben látni Hakimit Inter mezben...
Remélem még eladjuk Lautarot is, és mikor mindketten távoztak, akkor Lukaku is bejelenti, hogy el akar menni és akkor hozhatjuk a Radu, Muriel, Immobile hármast, akikkel tényleg cél az Európa Liga!
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Miért van ez Nekünk megírva,hogy Bajnokság megnyerése után szétesünk ,elszegényedünk , és itt hagy bennünket a bajnok edzőnk. Mintha a történelem ismételné önmagát. Akkor mondjuk Benítez mester érkezett alias Dagadt pincér , most remélhetőleg Simone Inzaghival jobban járunk. Viszont Hakimi eladását hatalmas öngólnak érzem ,pláne hogy kiégedt darab szar és a gennyes tus szintű játékosok vannak a pakliba. Hysaj ,meg Zappacosta , esetleg Dombi Tibit nem aktiváljuk újra
Martinez viszont 90 misiért mehetne (tartok tőle,hogy újságíró kreálmány),de helyette Raspadori egy április tréfa.
Lehet jobban járunk,ha a mercatot nem nézzük a következő két hónapba.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Eladjuk Hakimit? Komolyan mondom ha ez így lesz akkor sem hiszem el! És akkor ne haragudjak a retkes sárgákra! Barella, Bastoni, Hakimi az a három ember akitől semmilyen körülmények között nem vállnék meg! De gondolom a szurkolótársaim túlnyomó része ugyanígy van ezzel! Semmibe veszik a szurkolókat ezek a mocskok! Nagyon haragszok rájuk! Takarodjanak vissza Ázsiába!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Úgy látom, itt már mindenki a kardjába dőlt, hogy minden valamire való játékost eladunk. Szerintem várjuk meg, mi lesz a vége a mercatonak először, aztán utána temessünk mindent.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

alwin91 írta: 2021.05.29. 10:15 Úgy látom, itt már mindenki a kardjába dőlt, hogy minden valamire való játékost eladunk. Szerintem várjuk meg, mi lesz a vége a mercatonak először, aztán utána temessünk mindent.
Engedd meg hogy ne örüljek a jelenlegi híreknek! Köszi
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

lucky0 írta: 2021.05.29. 10:22
alwin91 írta: 2021.05.29. 10:15 Úgy látom, itt már mindenki a kardjába dőlt, hogy minden valamire való játékost eladunk. Szerintem várjuk meg, mi lesz a vége a mercatonak először, aztán utána temessünk mindent.
Engedd meg hogy ne örüljek a jelenlegi híreknek! Köszi
Csináld nyugodtan. de ezek sajtóhírek, nem hírek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.05.29. 09:24 hat ez a Hakimis hir sziven utott...megtalaljuk a jovo legjobb jobb oldalijat es el is adjuk

emlekszunk R Carlosra is
Naogyon beletrafáltál. Hasonló a szitu mint Roby-nál, aki miután eladtuk, generációs zseni lett, azóta sincs párja..
Hakimiben is van hasonló potenciál.

Adjuk el Sensit, Eriksent, akár Lautarot is, de ne olyat aki posztján minimum top 3-as a világon:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2021.05.29. 11:04-kor.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Az a baj ezzel a hírrel hogy szerintem mindenki látja, tudja hogy Hakimi bizony esélyes arra hogy posztjanak legjobbja legyen! Valami csoda folytán idehozzuk, majd a körülmények miatt eladjuk, azért ezt nehéz megemeszteni!!
Nem a BL miatt tartunk itt hanem az ésszerűtlen gazdálkodás miatt!! Hány játékosnak van szerződése?? Miért fizetünk ki idős játékosokra raklap pénzeket évek óta, akiktől sem szabadulni nem tudunk és a csapat hasznára sem válnak??
Miért lesz olyan edzőnk aki nyilvánosan kritizálja a tulajdonosokat, és erről mindenki tudott amikor 3 éves horribilis fizetésért szerzodtek vele?? A kinaiak miért lepődnek meg (tudom hogy ők nem!!) hogy az általuk hozott szponzori szerződéseket nem lehet teljesítés hiányában behajtani(illetve rendben van az csak nem az Interhez folyt be a mani)?
Miért nem úgy működünk mint egy Bayern???? Mikor igazolt a Bayern 30+ os játékost horribilis pénzért???? Mikor van 5-6 játékosa akik fizetése 40-50 millió évente és közben a kezdő csapat környékén sincsenek????
Mikor fognak szerződni egy Conte típusú edzővel??? Elarulom soha!!! Miért?? Mert logikus döntéseket hoznak, nem másért, nem azért mert szerencsések hanem azért mert évtizedek óta értelmes, logikus döntéseket hoznak!
Na nálunk is így kéne, kellett volna! Nem így van és amíg nem így lesz mindig is ki leszünk téve mondhatjuk mindennek!
Nyilván csoda lenne egy Bayernes klub működtetés(nem tulajdon viszonyra gondolok hanem működésre) , de remélem még megelem hogy valami ilyesmi kialakul!!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Egyenlőre még csak annyi történt,hogy Conte lelécelt,az új edzőnk meg se szólalt.Várjuk meg amìg kinevezik,átbeszélik a vezetőséggel mik a tervek,ráérünk utána pánikolni.
Kolarov,Young,Padelli elköszönt,nagy eséllyel JMario és Ninja mester is lekerül a payrollról végre,utána lehet Vidal,Vecino párosnak is új klubot keresni. Sanchez,Perisic sorsa is kérdés, na meg a Rano/Dambro kettősböl ki lehet idén szállni,ezeket kell először lerendezni,aztán megnézni mire lesz pénz. Ez minimim 8-10 új embert is jelent,úgyhogy vkit biztosan el kell adni nagy cashert. Szépen licitáljanak a keselyűk egymásra,nem hiszem hogy kapkodni kell.Várható volt, hogy rárepülnek pár játékosunkra,a sajtó meg nyomatja ezerrel a "híreket". Szerintem itt az esely Marottanak,hogy okosan átalakitsa a keretet,kíváncsi vagyok kiket tud hozni.Nagy casht 3emberért kaphatunk Luka,LM,Hakimi,feltéve,hogy Barella es Bastoni érinthetetlen,meglátjuk hogy alakul.Az biztos, hogy bárki megy, hozni kell normális helyettest,remélem találunk és előhúz vkit Marotta.
A védelmi 3ast egyben kell tartani, középpályán kell pár új arc és lehetne fiatalitani is végre:Bastoni hosszabbított,DiMarco visszajott,Pirola,Agoume,Salcedo vagy Esposito is maradhatna alapozásra,kettőt közülük akár be is lehetne épiteni a keretbe jövőre. Elvileg van még egy Lazarronk is valahol és ne feledkezzünk meg Dalbert mesterről,szóval a szélek miatt nem kell aggódni :lol:
Igazi FMes mercato lesz ez,post-covid budgettel mindenhol,ha okosan csináljuk, lehet Marotta kihozza nekünk a végére az újabb bajnokesélyes keretet.Mást nem nagyon tehetünk,mint bízunk benne. :crazy:

Forza Inter!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2021.05.29. 11:05 Kolarov,Young,Padelli elköszönt,nagy eséllyel JMario és Ninja mester is lekerül a payrollról végre
Ezek jó hírek, lemaradtam roluk.
Egyik se fog hiányozni. Kolarov is nagy vétel volt:D

Persze, tolják a cikkeket a bloggerek, és mi csak reménykedhetünk hogy az ilyen Hakimis dolgok kamuk.

Van felesleges játékos bőven, a +80-as mercatót talán meg lehet csinálni véráldozat nélkül is.
Marotta nagyon ott van, megoldja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.29. 11:45
brecsinho írta: 2021.05.29. 11:05 Kolarov,Young,Padelli elköszönt,nagy eséllyel JMario és Ninja mester is lekerül a payrollról végre
Ezek jó hírek, lemaradtam roluk.
Egyik se fog hiányozni. Kolarov is nagy vétel volt:D

Persze, tolják a cikkeket a bloggerek, és mi csak reménykedhetünk hogy az ilyen Hakimis dolgok kamuk.

Van felesleges játékos bőven, a +80-as mercatót talán meg lehet csinálni véráldozat nélkül is.
Marotta nagyon ott van, megoldja.
Nem maradtal le Mike semmirol.
Egyedul Padelli tavozasa hivatalos.
Young, Kolarov tavozasa ugyanolyan sajtohir mint Hakimi tavozasa.

+80m mercatot "aldozat" nelkul megcsinalni, ugy hogy igazoljunk is ujakat a tavozok helyett?
Hat ez nalam teljesen irrealis...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.29. 11:50 +80m mercatot "aldozat" nelkul megcsinalni, ugy hogy igazoljunk is ujakat a tavozok helyett?
Hat ez nalam teljesen irrealis...
Nem kell igazolni, csak maradjon együtt a csapat, így értettem.

Szerencsére Marotta jól látja a dolgokat.
Mégha ez az ő esetében furán is hangzik :D
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Padelli már aláirt,de Kolarovnak es Youngnak lejár a szerződése,hazamennek a Zvezdaba,Watfordba,szerintem vehetjük őket biztos távozónak,Rano/Dambro szerződése szinten lejár, ezek tények. A Mario/Nijnja kettős is 99% távozik, Vidal,Vecino pedig nagy eséllyel,ezek sajtóhírek,de javíts ki,ha nem így van ;)

A Hakimi PSG pletyka most erősebb,mint a LM-Real,de lehet jövő héten már Lukaku-Tham lesz,ha Conte aláír oda.Meglátjuk mi lesz a valóság,az biztos,hogy nagy átalakulások várhatóak,ha gyengülünk is kicsit,nekem az is jó,ha 12pont helyett 2vel nyerjük meg a scudettot jövőre😀
cuchu11
Hozzászólások: 1244
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Kövezzetek meg, de szerintem Hakimiért 60 milla korrekt summa. Szerintem feltörekvő, jó szélsőt sikerül 20-30 milláért szerezni. Máris megvan 30-40 milla bevétel a mercatoból. Szerintem középtávon is ezt a stratégiát kell követni a klubnak, ez a mi szintünk jelenleg. Azaz 20-30 milláért igazolni és 60-80 milláért továbbadni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.05.29. 12:17 Padelli már aláirt,de Kolarovnak es Youngnak lejár a szerződése,hazamennek a Zvezdaba,Watfordba,szerintem vehetjük őket biztos távozónak,Rano/Dambro szerződése szinten lejár, ezek tények. A Mario/Nijnja kettős is 99% távozik, Vidal,Vecino pedig nagy eséllyel,ezek sajtóhírek,de javíts ki,ha nem így van ;)

A Hakimi PSG pletyka most erősebb,mint a LM-Real,de lehet jövő héten már Lukaku-Tham lesz,ha Conte aláír oda.Meglátjuk mi lesz a valóság,az biztos,hogy nagy átalakulások várhatóak,ha gyengülünk is kicsit,nekem az is jó,ha 12pont helyett 2vel nyerjük meg a scudettot jövőre😀
Hivatalos azaz tenyek:
- Padelli tavozott az Udinebe
- Bastoni hosszabitott 2024-ig 4,5m fizuval

Pletykak:
- Plusz 80m korul kell zarjuk a mercatot
- Nem hosszabbitunk Youngal es Kolaroval
- Kerdeses D'Ambrosio es Ranocchia sorsa
- Minimum 1, de lehet 2 "nagy" nev tavozo kell
- Hakimi a PSG-be mehet 60 + 10m-ert
- Martinezert nagyon komolyan erdeklodik a Real es az Atletico
- Tavozhat meg Perisic, Vidal, Vecino
- Nem szamitunk a kolcsonben levokre, lasd Nainggolan, Dalbert, Lazaro, Mario
- Visszavasarolhatjuk Dimarcot
- Visszaterhet Pirola, Salcedo, es Agoume is
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Di Marzio - Az Internek pénzt kell csinálnia és annak ellenére, hogy ő lenne az utolsó akit elakarnának adni, eddig csak Hakimiért jöttek ajánlatok. Névszerint a PSG, a Bayern és a Chelsea is felvette a kapcsolatot a klubbal a játékos végett, viszont csak előbbi tett ajánlatot (€60 millió ). A Nerazzurri azonban €80 millióra árazta be a marokkói szélsőt és ezen összeg alatt minden ajánlat vissza lesz utasítva. A játékos már akár Június 30. előtt távozhat, az Inter pedig ezen szituációt mérlegelve elkezdte keresni #Hakimi helyettesét. A lista élén az 1999-es születésű Emerson Royal áll, aki a Barcelona játékosa de az utóbbi szezonban a Betist erősítette. A brazil játékos stílusa hasonlít Hakimiéhez, és €20-25 millió körül mozdítható lehet.

(Fb/ Il Biscione U.)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.29. 12:53

Hivatalos azaz tenyek:
- Padelli tavozott az Udinebe
- Bastoni hosszabitott 2024-ig 4,5m fizuval

Pletykak:
- Plusz 80m korul kell zarjuk a mercatot
- Nem hosszabbitunk Youngal es Kolaroval
- Kerdeses D'Ambrosio es Ranocchia sorsa
- Minimum 1, de lehet 2 "nagy" nev tavozo kell
- Hakimi a PSG-be mehet 60 + 10m-ert
- Martinezert nagyon komolyan erdeklodik a Real es az Atletico
- Tavozhat meg Perisic, Vidal, Vecino
- Nem szamitunk a kolcsonben levokre, lasd Nainggolan, Dalbert, Lazaro, Mario
- Visszavasarolhatjuk Dimarcot
- Visszaterhet Pirola, Salcedo, es Agoume is
Inzaghi melyik kategória? Mert még hivatalosan őt sem jelentettük be.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio es a Sky szerint az elmult evekben Marotta altal tobbszor felmerult Emerson Royal potolna Marotta az esetleges tavozo Hakimit.
Az ara 20-25m korul van.

Low-cost alternativak Florenzi, Zappacosta.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24440
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.29. 13:00
interfan írta: 2021.05.29. 12:53

Hivatalos azaz tenyek:
- Padelli tavozott az Udinebe
- Bastoni hosszabitott 2024-ig 4,5m fizuval

Pletykak:
- Plusz 80m korul kell zarjuk a mercatot
- Nem hosszabbitunk Youngal es Kolaroval
- Kerdeses D'Ambrosio es Ranocchia sorsa
- Minimum 1, de lehet 2 "nagy" nev tavozo kell
- Hakimi a PSG-be mehet 60 + 10m-ert
- Martinezert nagyon komolyan erdeklodik a Real es az Atletico
- Tavozhat meg Perisic, Vidal, Vecino
- Nem szamitunk a kolcsonben levokre, lasd Nainggolan, Dalbert, Lazaro, Mario
- Visszavasarolhatjuk Dimarcot
- Visszaterhet Pirola, Salcedo, es Agoume is
Inzaghi melyik kategória? Mert még hivatalosan őt sem jelentettük be.
Inzaghi?

Az alairta szerzodeset, Lotito is megerositette Inter edzoje lesz, de meg nem hivatalos kategoria. :D
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.29. 12:59 Di Marzio - Az Internek pénzt kell csinálnia és annak ellenére, hogy ő lenne az utolsó akit elakarnának adni, eddig csak Hakimiért jöttek ajánlatok. Névszerint a PSG, a Bayern és a Chelsea is felvette a kapcsolatot a klubbal a játékos végett, viszont csak előbbi tett ajánlatot (€60 millió ). A Nerazzurri azonban €80 millióra árazta be a marokkói szélsőt és ezen összeg alatt minden ajánlat vissza lesz utasítva. A játékos már akár Június 30. előtt távozhat, az Inter pedig ezen szituációt mérlegelve elkezdte keresni #Hakimi helyettesét. A lista élén az 1999-es születésű Emerson Royal áll, aki a Barcelona játékosa de az utóbbi szezonban a Betist erősítette. A brazil játékos stílusa hasonlít Hakimiéhez, és €20-25 millió körül mozdítható lehet.

(Fb/ Il Biscione U.)
ismeri vki ezt a jobb szelsot?
Válasz küldése