Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Stankov írta: 2023.02.03. 15:56 Bízom benne csak hogy C vagy D alternatíva és csak a tapogatózás megy Becaoval.
Amúgy L'equipe- re hivatkozva volt pletyka Pavardrol az utolsó nap, hogy érdeklődés volt irányunkból , én remélem hogy ő jön.
Amúgy Bayernes szurkoló haver mondta hogy pont az baj vele, hogy nem szeret kh-t játszani és ez meg is látszik a teljesítményén
Olyat is olvastam, hogy a Bayern azért nem engedte hozzánk, hogy ne tudjuk elengedni Skriniart a PSG-hez. Ezzel akadályozva meg, hogy erősödjön a BL nyolcaddöntős ellenfelük. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.02.03. 15:56 Bízom benne csak hogy C vagy D alternatíva és csak a tapogatózás megy Becaoval.
Amúgy L'equipe- re hivatkozva volt pletyka Pavardrol az utolsó nap, hogy érdeklődés volt irányunkból , én remélem hogy ő jön.
Amúgy Bayernes szurkoló haver mondta hogy pont az baj vele, hogy nem szeret kh-t játszani és ez meg is látszik a teljesítményén
Hirek szerint Pavardot nem erdekli az Inter, a Barcelonaba akar igazolni.
Valamint a Bayern a 24-ben lejaro szerzodese ellenre is 30m-t ker erte, emiatt az Internek lehetetlen.

4 nev van most mint Skriniar utod:

Becao, Demiral, Milenkovic, Smalling.
Viszont Smalling mindentol fuggetlenul erkezhet, amennyiben DeVrij nem hosszabbitja meg lejaro szerzodeset.
Februarban kozli a valaszat DeVrij, amennyiben nemet mond, az eloszerzodes ajanlat utan megtesszuk a vegleges ajanlatot Smallingnak.
4m fizetes evente es 2 + 1 eves szerzodes.

DeVrijel ellentetben, akinel erosen bizonytalan a folytatas, jol haladnak a targyalasok Dzekoval, valamint a 2024-ben lejaro szerzodesu Calhanogluval es Bastonival is.
Calhanoglu jelenlegi 5m euros eves fizetest kapna meg, ami evente 9,25m euro kiadast jelent a klubnak, es 2026-ig szerzodest.
Mar akar marcius elejen alairhatjak a szerzodest es bejelentes is lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mourinho:
Semmit nem tehetek, hogy Smallingot meggyozem itt maradjon.
Decemberben en is elmehettem volna, megis ugy dontottem maradok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nord kozlemenye a Skriniarral valo szemelyes talalkozo utan amit megigertek par napja nyilvanossagra hoznak:
Mindent tisztaztunk Skriniaral, semmifele harag nincs az iranyaba.
Bar a Skriniar fejezet mara mar reszben tortenelem, szeretnek bejelenteni, hogy Skriniar tisztazni akarta es tudatni velunk az okokat, amelyek miatt a szezon vegen tavozik, annak ellenere, hogy mindig is oszinten szerette az Intert.
Skriniar elmondta nekunk, hogy tavaly nyaron az Inter kozolte vele, hogy eladjak es nezzen uj csapat utan.
Mindezt tettek annak ellenere, hogy Skriniar nem akart tavozni.
A PSG erdeklodese utan biztos volt benne, hogy az Inter ugyis eladja, ezert targyalni kezdtek ok is veluk.
Az Inter eladta volna Skriniart, ha megkapja azt az ajanlatot amit vart.
Milan ugy probalt az Internek megfelelni, hogy csokkente a fizetesi kerelmet az uj szerzodes kapcsan, de nem tudta figyelmen kivul hagyni a PSG ajanlatat, de hajlando lett volna lemondani a tobb milliorol.
Bar osszefoglalva vegul a penz felulmulta a szivet, mi nem fogunk egy olyan jatekos felett palcat torni, aki annyi oromet okozott nekunk es az Internek.
Arra kerunk mindenkit, hogy tisztelettel banjon Skriniarral, az Interes idoszaka profizmusaert is.
Most mar latva, es ismerve az egesz Skriniar tortenet hatteret, enyhe szolva is rosszul sikerult megoldania a klubnak.
Remeljuk ez megfelelo tanulsag lesz az Internek.
Ugy dontottunk elore tekintunk, mi szeretjuk az Intert, es nem hibazatjuk Skriniart sem.
Skriniar joggal nem lesz mar kapitany, de tovabbra is megerdemli mindannyiunk tiszteletet, azert amit a palyan tett ezert a klubert.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Bastoninak is megmondták,hogy eladják,ő mégis kijelentette,hogy nem megy sehova.Az más kérdés volt e érte ajánlat?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Martinez klasszis jateka uj arcedulat akasztott ra, 100m euro, barki aki vinne ennyit kell fizetnie.
Szinten a Gazzetta szerint Martinez az utolso jelenleg akitol megvallnak a nyaron a Barella, Bastoni, Brozovic, Martinez sorbol.

Gazzetta szerint felkeszultunk a DeVrij "nem-re".
Amennyiben ez megerkezik a hetekben, akkor kesz az ajanlat Smallingnak.
4m + bonuszok eves fizetes es 2 + 1 eves szerzodes.

Mennek a targyalasok a 23-ban es a 24-ben lejaro szerzodesu jatekosok kapcsan:
- Calhanoglu a jelenlegi fizetestol ami 5m euro, tobbet szeretne, es fizetesemelest ker.
Az Inter Skriniar potlasara valoszinuleg egy alacsony fizetesu jatekost hoz, ezert abbol maradhat Calhanoglu fizetesemelesre.
- Dzeko tovabbra is top jatekosnak tartja magat, es ujra megerositi a Gazzetta, nem hajlando a jelenlegi 5,5m fizetesebol lejjebb adni, az Internek legalabb ennyit kell neki adni ha azt szeretnek maradjon.
- Bastoni az uj szerzodesben 4m euros eves fizetest ajanlunk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szerintem De Vrij menni fog, Acerbi egyértelműen kiszorította, meg fogjuk venni, valahogy majd megegyeznek Lotitoval.
Az viszont félfinom lesz, hogy a 35 éves Acerbi lesz a kezdő közép KH, a cseréje meg a 34 éves csuklósbusz Smalling 😅
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.07. 09:42 Gazzetta szerint Martinez klasszis jateka uj arcedulat akasztott ra, 100m euro, barki aki vinne ennyit kell fizetnie.
Szinten a Gazzetta szerint Martinez az utolso jelenleg akitol megvallnak a nyaron a Barella, Bastoni, Brozovic, Martinez sorbol.

Gazzetta szerint felkeszultunk a DeVrij "nem-re".
Amennyiben ez megerkezik a hetekben, akkor kesz az ajanlat Smallingnak.
4m + bonuszok eves fizetes es 2 + 1 eves szerzodes.

Mennek a targyalasok a 23-ban es a 24-ben lejaro szerzodesu jatekosok kapcsan:
- Calhanoglu a jelenlegi fizetestol ami 5m euro, tobbet szeretne, es fizetesemelest ker.
Az Inter Skriniar potlasara valoszinuleg egy alacsony fizetesu jatekost hoz, ezert abbol maradhat Calhanoglu fizetesemelesre.
- Dzeko tovabbra is top jatekosnak tartja magat, es ujra megerositi a Gazzetta, nem hajlando a jelenlegi 5,5m fizetesebol lejjebb adni, az Internek legalabb ennyit kell neki adni ha azt szeretnek maradjon.
- Bastoni az uj szerzodesben 4m euros eves fizetest ajanlunk.
Smalling nem rosszabb mint a mostani De Vrij és lehet ő is kapna egy extra motivációt mintahogy ez Acerbi esetében is történt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zaniolo a Galatasaray jatekosa lehet 15m euroert.
Ennek az osszegnek a 15%-a azaz 2,25m euro kerulhet az Interhez.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.07. 15:24 Zaniolo a Galatasaray jatekosa lehet 15m euroert.
Ennek az osszegnek a 15%-a azaz 2,25m euro kerulhet az Interhez.
Az lényegesen több mint 5 Euro.
Zhang ezt lájkolja.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2023.02.07. 15:24 Zaniolo a Galatasaray jatekosa lehet 15m euroert.
Ennek az osszegnek a 15%-a azaz 2,25m euro kerulhet az Interhez.
Én 30at olvastam
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2023.02.07. 17:17
interfan írta: 2023.02.07. 15:24 Zaniolo a Galatasaray jatekosa lehet 15m euroert.
Ennek az osszegnek a 15%-a azaz 2,25m euro kerulhet az Interhez.
Én 30at olvastam
15m fix + maximum 7m bonusz ha minden feltetel teljesul.

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... -15-916908

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/z ... ro-1789476
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Festa írta: 2023.02.07. 15:58
interfan írta: 2023.02.07. 15:24 Zaniolo a Galatasaray jatekosa lehet 15m euroert.
Ennek az osszegnek a 15%-a azaz 2,25m euro kerulhet az Interhez.
Az lényegesen több mint 5 Euro.
Zhang ezt lájkolja.
:D Annyira gaz az egész helyzetünk es plane az, hogy ezen nevetnem kell, de ezzel nagyon betálaltál Festa. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

2,4m eurot kapunk a Zaniolo uzletbol.
Ezzel a 22-23-as gazdasagi ev pluszos mercatoja +17,4m eurora emelkedik.

Gazzetta szerint Dzeko es Calhanoglu megtartasa es hosszabbitasa prioritas.
Calhanoglu jelenlegi 5m fizetesenek emeleset keri, Dzeko pedig a jelenlegi 5,5m euros fizeteset.
Ellenben Lukaku es Brozovic maradasa nem szukseglet, mindketten mehetnek.
Brozovic a masik felaldozhato aki Dumfries es Skriniar utan tavozhat, 30m az ara.
Martinez ellenben utolso helyre kerult, barkit hamarabb eladnank mint ot a Gazzetta szerint, es min 100m az ara.
Gazzetta szerint egyaltalan nem biztos a Handanovic, D'Ambrosio, Gagliardini sor maradasa sem.

Ket uj nev merult fel mint Skriniar utod.
Egyik a Tosin Adarabioyo, masik pedig Dennis Hadzikadunic.

Ujra megerositik a lapok Thuram vegleges nemet az Internek.
Valamint azt, hogy Scalvini sem lesz az Inter jatekosa az ara, es a Nemzetkozi verseny miatt.

Smalling viszont erkezhet az egyre valoszinubb tavozo DeVrij helyere.
Acerbit Inzaghi mindenkeppen szeretne, kezdokent szamol vele es biztos pontkent a vedelemben.
Problema Lotito kerese, vilagrekord osszeget ker egy 35 eves elmult jatekosert.
Soha az eletben nem fizettek meg annyit egy 35 eves elmult KH-ert a vilagtortenelemben, amennyit Lotito ker (4m).
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Zaniolo story érdekes. Mikor elherdáltuk és elcseréltük Nindzsára majd elkezdett befutni akkor mindenki röhögött rajtunk ,hogy egy kincset buktunk meg pár év és 80 milliót fog érni, stb. Oké tényleg úgy tűnt de most meg 15 millióért megy Törökországba? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.02.08. 09:25 Zaniolo story érdekes. Mikor elherdáltuk és elcseréltük Nindzsára majd elkezdett befutni akkor mindenki röhögött rajtunk ,hogy egy kincset buktunk meg pár év és 80 milliót fog érni, stb. Oké tényleg úgy tűnt de most meg 15 millióért megy Törökországba? :D
Nem tudom, de en meg mindig inkabb alairtam volna, hogy marad Zaniolo, nem adunk ki mindennel egyutt tobb mint 70m-t Nainggolanra.
Szinten alairtam volna ha itt szerez Zaniolo 128 meccsen 24 golt es ad 18 golpasszt.
Mindezt 3 ev alatt osszesen 14m kiadassal amennyibe 3 evre kerult mindenep egyutt.
Majd a vegen mi adjuk el 15m + bonuszokert.

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2023.02.08. 09:41

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Persze. Nindzsa elég nagy bukó volt. Nem is kérdés. Arra céloztam csak Zanioloból sem lett az a játékos akinek indult. Több súlyos sérülése is volt. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.02.08. 10:11
interfan írta: 2023.02.08. 09:41

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Persze. Nindzsa elég nagy bukó volt. Nem is kérdés. Arra céloztam csak Zanioloból sem lett az a játékos akinek indult. Több súlyos sérülése is volt. :?
Nincs meg Zaniolonal a megfelelo alazat, anelkul meg nehez...
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2023.02.08. 09:41
Cupi írta: 2023.02.08. 09:25 Zaniolo story érdekes. Mikor elherdáltuk és elcseréltük Nindzsára majd elkezdett befutni akkor mindenki röhögött rajtunk ,hogy egy kincset buktunk meg pár év és 80 milliót fog érni, stb. Oké tényleg úgy tűnt de most meg 15 millióért megy Törökországba? :D
Nem tudom, de en meg mindig inkabb alairtam volna, hogy marad Zaniolo, nem adunk ki mindennel egyutt tobb mint 70m-t Nainggolanra.
Szinten alairtam volna ha itt szerez Zaniolo 128 meccsen 24 golt es ad 18 golpasszt.
Mindezt 3 ev alatt osszesen 14m kiadassal amennyibe 3 evre kerult mindenep egyutt.
Majd a vegen mi adjuk el 15m + bonuszokert.

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
És a legszomorúbb az egészben az, hogy Nainggolan miatt nem véglegesítettük Rafinha-t. Ő sem mutat sokat azóta, de azalatt a rövid idő alatt amíg itt volt, az egyik kedvencem lett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2023.02.08. 12:21
interfan írta: 2023.02.08. 09:41
Cupi írta: 2023.02.08. 09:25 Zaniolo story érdekes. Mikor elherdáltuk és elcseréltük Nindzsára majd elkezdett befutni akkor mindenki röhögött rajtunk ,hogy egy kincset buktunk meg pár év és 80 milliót fog érni, stb. Oké tényleg úgy tűnt de most meg 15 millióért megy Törökországba? :D
Nem tudom, de en meg mindig inkabb alairtam volna, hogy marad Zaniolo, nem adunk ki mindennel egyutt tobb mint 70m-t Nainggolanra.
Szinten alairtam volna ha itt szerez Zaniolo 128 meccsen 24 golt es ad 18 golpasszt.
Mindezt 3 ev alatt osszesen 14m kiadassal amennyibe 3 evre kerult mindenep egyutt.
Majd a vegen mi adjuk el 15m + bonuszokert.

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
És a legszomorúbb az egészben az, hogy Nainggolan miatt nem véglegesítettük Rafinha-t. Ő sem mutat sokat azóta, de azalatt a rövid idő alatt amíg itt volt, az egyik kedvencem lett.
Tenyleg Rafinha, de jo kis jatekos volt o nalunk es a Seria A-ban.
Sok ilyen van aki Olaszban klasszis, mashol meg kozepszer.
En nagyon szerettem Rafinhat, egy csupasziv jatekos volt, aki mindent megtett az Interert, es amikor jatszott az Inter egyik, hanem a legjobbja volt.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

matrix23 írta: 2023.02.08. 12:21
interfan írta: 2023.02.08. 09:41
Cupi írta: 2023.02.08. 09:25 Zaniolo story érdekes. Mikor elherdáltuk és elcseréltük Nindzsára majd elkezdett befutni akkor mindenki röhögött rajtunk ,hogy egy kincset buktunk meg pár év és 80 milliót fog érni, stb. Oké tényleg úgy tűnt de most meg 15 millióért megy Törökországba? :D
Nem tudom, de en meg mindig inkabb alairtam volna, hogy marad Zaniolo, nem adunk ki mindennel egyutt tobb mint 70m-t Nainggolanra.
Szinten alairtam volna ha itt szerez Zaniolo 128 meccsen 24 golt es ad 18 golpasszt.
Mindezt 3 ev alatt osszesen 14m kiadassal amennyibe 3 evre kerult mindenep egyutt.
Majd a vegen mi adjuk el 15m + bonuszokert.

Persze ertem amit irsz, es vannak gondok Zaniolonal fejben boven, ezert nem lett az a 80m jatekos amit irtal.
Viszont ettol fuggetlenul ezen az egeszen a Roma csak nyert mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
Mi pedig brutalisat buktunk mind sportszakmailag, mind gazdasagilag.
És a legszomorúbb az egészben az, hogy Nainggolan miatt nem véglegesítettük Rafinha-t. Ő sem mutat sokat azóta, de azalatt a rövid idő alatt amíg itt volt, az egyik kedvencem lett.
Szerintem ott az is benne volt, hogy tudta a klub, hogy mennyire sérülékeny és ezért inkább nem adtak ki pénzt rá. Sajnos azóta is rengeteget volt sérült. Adottságai alapján világklasszis lehetett volna szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2023.02.08. 12:50 Szerintem ott az is benne volt, hogy tudta a klub, hogy mennyire sérülékeny és ezért inkább nem adtak ki pénzt rá. Sajnos azóta is rengeteget volt sérült. Adottságai alapján világklasszis lehetett volna szerintem.
Egyebkent erdekes, de a Barca utan mar nem volt annyira serulekeny.
Nalunk konkretan 0 napot volt serult.
De nezzuk a Barca utan:

- 2019/20 Celta: 43 nap
- 2020/21 PSG: 15 nap
- 2021/22 PSG/Sociedad: 5 nap

Persze ez se keves, es a Barcaban tragikus mennyisegu serulese volt.

Valoban sok nehezito tenyezo volt nala, es ha csak a kepessegeit nezzuk, akkor lehetett volna vilagklasszis.
En ot kifejezetten szerettem, tobb ilyen csupasziv jatekosra lenne szukseg most is.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

[quote=alwin91 post_id=153859
És a legszomorúbb az egészben az, hogy Nainggolan miatt nem véglegesítettük Rafinha-t. Ő sem mutat sokat azóta, de azalatt a rövid idő alatt amíg itt volt, az egyik kedvencem lett.
[/quote]

Szerintem ott az is benne volt, hogy tudta a klub, hogy mennyire sérülékeny és ezért inkább nem adtak ki pénzt rá. Sajnos azóta is rengeteget volt sérült. Adottságai alapján világklasszis lehetett volna szerintem.
[/quote]


Azt sosem felejtem el hogy Naingolant választotta az az idióta Spaletti! Nem azért nem igazoltuk le Rafinhat mert annyira tartottunk a sérüléstől hanem azért mert az elmebeteg edzőnknek Naingolan kellett Rafinha helyett mindezt úgy hogy Rafinhaval volt egy jól működő csapat, ami a távozásával elillant és jött a szenvedés!!
Egyébként ez a klub a saját hibáiból sem tanul, mert újra és újra ugyanabba a szarba tenyerelünk bele!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2023.02.08. 20:56 Sajnos nem csak, hogy Brozovic nem kell senkinek, de a jelek szerint Dumfriesért sem várható majd akkora tolakodás nyáron, pláne ha marad a mostani formája. Azt meg végképp nem látom, hogy ki adna majd érte 40+ milliót.

Ezen felül ha a fenti két emberünket valami csoda folytán jó pénzért tudnánk értékesíteni, reálisan nézve kb. Brozo 25 Dumfries 35 misi, akkor úgy meglenne 60 mikulás plusz júniusig. Ugye biztosan elmegy Skrini ingyen és a SA miatt csak annyiért igazolhatunk majd, amennyiért eladunk.

Ergo biztosan kell majd áldozat a nyáron, kétlem, hogy a Bastoni, Barella, Martinez hármasból ne adnánk majd el valakit. És akkor ott van Lukaku, akit jelenlegi állapota és formája miatt nem valószínű, hogy megtartunk de amúgy pénzünk se lenne rá, valamint valószínűleg megy De Vrij ingyen és ott van még Acerbi is akiért szintén fizetni kellene.

Bevallom én nagyon nem látom fényesen a jövőnket, szerintem ezt már nem lehet kiokoskodni sehogy sem, hogy ne menjünk a süllyesztőbe (középszerűségbe) nyártól. Új tulajban már nem bízok legalábbis 2024-ig sztem biztosan maradnak a kínaiak. Egyébként le a kalappal a játékosaink előtt, akik mindezek ellenére nagyon sok örömet okoznak nekünk. :clap:
Egyetertek, es mennyire igaz az utolso mondatod, hogy ilyen helyzet ellenere a jatekosaink mennyi oromot okoznak meg igy is nekunk, es mindent megtesznek az Interert.
En pl ezert nem tudom szidni Skriniart 1mp-re sem, nem veletlenul allt ki mellette a Nord is, es ismertettek mit csinalt vele a klub.
Valamint azt se felejtsuk el, hogy amig nem erkezett meg a hitelbefekteto Oaktree, jatekosaink fizetest sem kaptak felevig, 6 honap = 0 euro, mindezt a Scudetto gyoztes szezonban.
(Azota is az Oaktree hitelbol kapjak a fizetesuket, es az egesz klub abbol mukodik)
Megis egy pillanatra nem latszott ez senkin, es a csapat bajnok lett, pedig azert nem lehetett egyszeru ugy "dolgozni" 6 honapig, hogy konkretan 0 eurot kapsz, es foleg latva a Jiangsu peldajat.

Egyebkent Ausilio megint Angol koruton van, es ha mar Dumfries ugynokenek nem ert semmit a 2 hetes PL korutja es az osszes csapat felkeresese a jatekos beajanlasaval, akkor most megprobalja Piero baratunk.
Mondjuk vicces lehet, mert allitolag angolul sem
tud, de Piero megprobalja eladni Dumfries valamelyik PL csapatba most. :D
De azert remelem nem a "prestito con diritto di riscatto" orokervenyu szavaival probalja meg az eladast Piero. :D

Ha barmi igaz a +60m-bol juni 30-ig (igaz sajnos Marotta is utalt ra), akkor mar eleg 43m-t osszeszedni az idei gazdasagi ev zarasaig azaz juni 30-ig.
Zaniolo-Galata story utan jelenleg +17,25m a merlegunk a mercaton.

En azert meg bizok es hiszek benne, nyarig valami tortenik, es sikerul talalni valami vevot.
Persze lehet hiu abrand, es megint jon a pofaraeses mint tavaly, de en bizok benne megis talalunk valakit.
Borzasztoak az eddigi vesztesegek is, nagyon sok kart okoztak, viszont ha meg a Barella-Bastoni-Martinez sorbol is elveszitenenk valamit, az nagyon fajdalmas lenne, es meg tobb kart okozna 2024-ig.
Tehat en tartom, meglesz a vevo 23 nyaraig, es nem kell majd ujabb es ujabb "aldozat". :)
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Lehet lemaradtam valamitől, de “szegény” Skriniar-ral mit csinált a klub? Azért kell sajnálni, mert nem jutottak már nyáron egyezségre a franciákkal, és nem azóta kapja a több mint kétszer annyi fizetését? Vagy mert még a dupla annyi fizetés se volt elegendő számára és “szegény” még hozzájuttatta magát az aláírási pénzhez is most nyáron? Cefetül elbántak vele a klubnál valóban! :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2023.02.09. 07:16 Lehet lemaradtam valamitől, de “szegény” Skriniar-ral mit csinált a klub? Azért kell sajnálni, mert nem jutottak már nyáron egyezségre a franciákkal, és nem azóta kapja a több mint kétszer annyi fizetését? Vagy mert még a dupla annyi fizetés se volt elegendő számára és “szegény” még hozzájuttatta magát az aláírási pénzhez is most nyáron? Cefetül elbántak vele a klubnál valóban! :lol:
Nyar elejen kozoltek vele, keress uj klubot eladunk, mikozben o elmondta nem szeretne tavozni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint tovabbra is opcio Firmino, akinek Lukaku fizeteset adnank.
Lukaku abban az esetben maradhatna, ha elkezdi rugni a golokat es allando jo format mutat.
Lukaku maradni szeretne, Gazetta szerint az ugynokevel kozoltuk es az Inter allaspontjat.
A folyamatos jo forma es golok mellett, a kolcsonert sem fizetnek ujra 8m-t, maximum a felet ha Lukakunal drasztikus valtozas kovetkezik a formajaban.

Firminot egyebkent a Liverpool is megtartana, es a Real is erdeklodik, ezert az Inter 8,5m euros fizetesi ajanlata, amennnyiben visszakuldjuk Lukakut, nem tudni eleg lenne e Firminonak.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Ami számomra nem világos hogy miből fog működni a klub 2024ig ekkora veszteség mellett?
Tudom az Oaktree adott pénzt de szerintem az nem lesz elég 2 évre , ráadásul gyanítom hogy az a pénz sem a bankszámlán hever ismerve a kínai hozzáállást!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2023.02.09. 08:27 Ami számomra nem világos hogy miből fog működni a klub 2024ig ekkora veszteség mellett?
Tudom az Oaktree adott pénzt de szerintem az nem lesz elég 2 évre , ráadásul gyanítom hogy az a pénz sem a bankszámlán hever ismerve a kínai hozzáállást!
Igazabol tud mukodni belole.
270m-t adtak.
Nem tudnak a Kinaik hozzanyulni, mivel minden penzugyi kerdest az Oaktree intez.
Tavalyi ev vesztesege 140m euro volt.
Kerdes az idei mennyi lesz, jelenlegi 1. negyedeves gazdasagi ev zaraskor szeptember 30. kb 45m volt a veszteseg.
2024-ig eleg lehet a penz a mukodesre, ha meg nyaron megint hozunk egy jo nagy pluszos mercatot is.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2023.02.09. 08:38
Inter101 írta: 2023.02.09. 08:27 Ami számomra nem világos hogy miből fog működni a klub 2024ig ekkora veszteség mellett?
Tudom az Oaktree adott pénzt de szerintem az nem lesz elég 2 évre , ráadásul gyanítom hogy az a pénz sem a bankszámlán hever ismerve a kínai hozzáállást!
Igazabol tud mukodni belole.
270m-t adtak.
Nem tudnak a Kinaik hozzanyulni, mivel minden penzugyi kerdest az Oaktree intez.
Tavalyi ev vesztesege 140m euro volt.
Kerdes az idei mennyi lesz, jelenlegi 1. negyedeves gazdasagi ev zaraskor szeptember 30. kb 45m volt a veszteseg.
2024-ig eleg lehet a penz a mukodesre, ha meg nyaron megint hozunk egy jo nagy pluszos mercatot is.
Köszi az infót, valahogy nagyobb veszteség rémlett! Akkor így még valószínűleg lesznek egy évig! Szuper :shock:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2023.02.09. 08:42
interfan írta: 2023.02.09. 08:38
Inter101 írta: 2023.02.09. 08:27 Ami számomra nem világos hogy miből fog működni a klub 2024ig ekkora veszteség mellett?
Tudom az Oaktree adott pénzt de szerintem az nem lesz elég 2 évre , ráadásul gyanítom hogy az a pénz sem a bankszámlán hever ismerve a kínai hozzáállást!
Igazabol tud mukodni belole.
270m-t adtak.
Nem tudnak a Kinaik hozzanyulni, mivel minden penzugyi kerdest az Oaktree intez.
Tavalyi ev vesztesege 140m euro volt.
Kerdes az idei mennyi lesz, jelenlegi 1. negyedeves gazdasagi ev zaraskor szeptember 30. kb 45m volt a veszteseg.
2024-ig eleg lehet a penz a mukodesre, ha meg nyaron megint hozunk egy jo nagy pluszos mercatot is.
Köszi az infót, valahogy nagyobb veszteség rémlett! Akkor így még valószínűleg lesznek egy évig! Szuper :shock:
Nagyon szivesen.

Tavaly volt ugye a 140m veszteseg.

Idei ha igy folytatodik, akkor lenne 180m.
De ha eladunk juni 30-ig, akkor ez lemehet 120-130m-ra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Acerbi maradhat, ellenben DeVrij tavozhat akinek a helyere ingyen Smalling johet.
Skriniar helyere megprobalnak ingyen NDickat, viszont jelenleg o nehezkes.
Pavardot akarnak elsoszamukent, de a hirek szerint o a Barcelonaba akar igazolni, es nem erdekli az Inter.
Ezert Becao tovabbra is a favorit, akinek ugynoke par napja az Inter szekhazban jart, az ara kb 8-10m.
Napokban felmerult meg ket alternativa: Hadzikadunic vagy Adarabioyo.

Gazzetta szerint eleget tettunk Calhanoglu keresenek, aki fizetesemelest kert.
5,5m + bonuszok eves fizetes ajanlatot tettunk neki az uj szerzodesbe, es 2026-ig szerzodest.
Konnyu bonuszokkal lasd BL hely, tovabbi 500 ezer 1m euro adodhat hozza, ami elerne a Calhanoglu altal kert 6,5m "top" fizetest.

Bastonival viszont egyelore nincs meg a megallapodas.
Bastoni 6m fix fizetest ker, igazodva ahhoz amit Skriniarnak adott volna az Inter, az Inter ellenben max 4m fixet ajanlott neki.
Ha nem tudnak megallapodni a felek, az Inter a nyaron eladna a jatekost a 2024-ben lejaro szerzodese miatt.

TS szerint, szoval kezeljuk helyen, Bastoni ezt mondta:
"Egy ertekkent tekintetek ram, aki finanszirozta volna az Inter penzugyi erdekeit a mercaton, de vegul maradtam (sajat akaratombol, de azert is mert senki nem tett eleget az Inter penzugyi koveteleseinek az ajanlattal).
Ezek utan nem varhatja el a klub, hogy minden tekintetben megfeleljek az o hosszabbitasi ajanltuknak.
Megfelelo ajanlattal viszont alairok."
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én nem vagyok benne biztos h jó lenne ez a Firmino Lukaku csere...
Oké hogy Lukaku nem rúg gólokat de egyrészt sokat volt sérült vissza kell nyernie a formáját....
Ettől függetlenül én azt látom rajta hogy akar és küzd az utóbbi 1-2 meccsen szerintem jól is játszott persze az igaz h 8,5M sok kb 5-6 lenne a reális de ha visszanyeri a formáját hatalmas segítség lesz Ő
Dzeko se fogja ontani a gólokat tavaly is volt egy gólszegény időszaka...(bár akkor is hasznosan játszott)
Szerintem lesznek még fontos Lukaku gólok a szezonban :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bastoni:
A jovom?
Most jol vagyok itt, es a csaladom is, szoval egyelore minden rendben van.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.09. 15:02 Bastoni:
A jovom?
Most jol vagyok itt, es a csaladom is, szoval egyelore minden rendben van.
Ez nem túl biztatò.
Szomorú lenne ha a védelem egyik legbiztosabb pontját aki ráadásul még fiatal is.
Most jött be 2 milliò Zaniolobòl azt megkaphatná és adjuk el Dumfriest a Chelseanek.
Persze mivel tudja mindenki milyen helyzetben vagyunk ezért aztán még lehet 20-at se kapnánk.
Talán ilyen Brighton meg Wolverhampton szintű brigádok leteszik érte a Casht.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2023.02.09. 18:22
interfan írta: 2023.02.09. 15:02 Bastoni:
A jovom?
Most jol vagyok itt, es a csaladom is, szoval egyelore minden rendben van.
Ez nem túl biztatò.
Szomorú lenne ha a védelem egyik legbiztosabb pontját aki ráadásul még fiatal is.
Most jött be 2 milliò Zaniolobòl azt megkaphatná és adjuk el Dumfriest a Chelseanek.
Persze mivel tudja mindenki milyen helyzetben vagyunk ezért aztán még lehet 20-at se kapnánk.
Talán ilyen Brighton meg Wolverhampton szintű brigádok leteszik érte a Casht.
Bastonit en maximalisan megertem, hogy miert nem fogadja el az Inter ajanlatat, es miert nem mond igent egybol.
Ahogy allitolag elmondta, tavaly elakartak adni, es csak azert nem lett belole semmi, mert nem kapott az Inter olyan ajanlatot amit kert, es o maga sem akart elmenni.
Ezek utan tenyleg ne varjuk, hogy elaraknak egy 4m fizetes ajanalatot, es o egybol szo nelkul alairja. Mikozbe elakartuk adni, es mikozbe mas jatekosok meg 6-8,5 milliokat keresnek.

Marottat tegnap kerdeztek Bastoni hosszabbitasarol optimista e?
Azt mondta o mindig optimista.
Igaz Skrinarnal is az volt, aztan a vege a tavozas lett.

Chelsea mar vett uj jobbhatvedet most telen 35m-ert.
Dumfries ugynoke egesz januarban a PL csapatokat jarta Dumfriest ajanlva, de sehonnan nem erkezett ajanlat.
A Chelsea es a Tottenham kozolte is, nem kell nekik Dumfries, es mas jatekost igazoltak le (Gusto-35m, Porro 5m kolcson +45m kotelezo opcio).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zaniolobol kapott 2,25m utan, meg kb 40-43m euro hianyzik a mercaton a juni 30-as 22-23-as gazdasagi ev zarasig.
Ezt a kb 40m-t akarjuk juni 30-ig Dumfries eladasabol osszeszedni.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

A Zanioloért kapott összeget nem tudjuk visszaforgatni Bastoni által igényelt fizuba... Szóval felesleges is ilyan gazdaságilag helytelen fiflozófiával gondolni erre.Azért ez nem olyan, hogy ha kapok 300 ft-ot a semmiből, akkor tudok parizert venni.

Tudom , hogy csak érinti a mercato rovatot , de ha Bastoni eladásra kerülne, én megőrülnék. De tényleg... Barella, Martinez , Bastoni. Nekem már semmi más kívánságom nincs, csak őket tudjuk megtartani hosszú távon. Vagyunk ezzel így páran gondolom.

Egyébként az a vicc, hogy rajtunk kívül, más indokok miatt minden nagy csapat szarban van Olaszországban.
Oké a Napolinak 20 évente kijön a lépés, mindannyian ezzel is úgy vagyunk , hogy inkább ők legyenek bajnokok mint bárki más ( legalábbis gondolom) . Na jó, ha a Cremonenese lenne a bajnok az jobb egy fokkal.

A Milan nem rendelkezik nagyobb potenciállal mint egy alsóházi angol csapat.. sőt. Attól, hogy nekik nincs adósságuk, a fél keret egy vicc. Nagyjából 3 játékosuk férne be a kezdőnkbe. Hernandezt nem számolom mert akkora patkány , hogy csak wc tisztítónak jöhetne. Lehet mondani, hogy stadion projekt.. De az egy 5 éves program. Nehéz lesz nekik egyensúlyozni a keret minősége és a stadion projekt között. juve szokás szerint csal.. marketing értékük konvergál a 0-hoz így. Nagyon mélyen vannak.

Lehet nálunk új tulajozni ezerrel, de max egy vérbeli Inter drukker arab sejk valaki vásárolná meg a csapatot , őtudna itt rendet vágni anyagilag. Szerintem már rég megvásárolták volna az Intert , ha nem tartana évekig a gazdasági egyenesbehozatal. Mert azért ezt a kva nagy adósságot nem fogják eltűntetni csak bődületes összegekből. És az arabokra jellemző , hogy AZONNAL akarnak eredményt, AZONNAL akarnak játékosokra költeni. Nem akarnak itt takarítani előtte.

Ezzel együtt mindenképp van esély arra, hogy ügyeskedéssel elkezdődjön a klub egyenesbe hozatala. Marotta szerintem nem véletlenül van még nálunk. Bízzunk a legjobbakban srácok. Bekell vonzani a pozitiv dolgokat. Nem azt mondom, hogy táncoljunk minden Interes hírnél, de ne legyetek elkeseredve.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2023.02.10. 11:23 A Zanioloért kapott összeget nem tudjuk visszaforgatni Bastoni által igényelt fizuba... Szóval felesleges is ilyan gazdaságilag helytelen fiflozófiával gondolni erre.Azért ez nem olyan, hogy ha kapok 300 ft-ot a semmiből, akkor tudok parizert venni.

Tudom , hogy csak érinti a mercato rovatot , de ha Bastoni eladásra kerülne, én megőrülnék. De tényleg... Barella, Martinez , Bastoni. Nekem már semmi más kívánságom nincs, csak őket tudjuk megtartani hosszú távon. Vagyunk ezzel így páran gondolom.

Egyébként az a vicc, hogy rajtunk kívül, más indokok miatt minden nagy csapat szarban van Olaszországban.
Oké a Napolinak 20 évente kijön a lépés, mindannyian ezzel is úgy vagyunk , hogy inkább ők legyenek bajnokok mint bárki más ( legalábbis gondolom) . Na jó, ha a Cremonenese lenne a bajnok az jobb egy fokkal.

A Milan nem rendelkezik nagyobb potenciállal mint egy alsóházi angol csapat.. sőt. Attól, hogy nekik nincs adósságuk, a fél keret egy vicc. Nagyjából 3 játékosuk férne be a kezdőnkbe. Hernandezt nem számolom mert akkora patkány , hogy csak wc tisztítónak jöhetne. Lehet mondani, hogy stadion projekt.. De az egy 5 éves program. Nehéz lesz nekik egyensúlyozni a keret minősége és a stadion projekt között. juve szokás szerint csal.. marketing értékük konvergál a 0-hoz így. Nagyon mélyen vannak.

Lehet nálunk új tulajozni ezerrel, de max egy vérbeli Inter drukker arab sejk valaki vásárolná meg a csapatot , őtudna itt rendet vágni anyagilag. Szerintem már rég megvásárolták volna az Intert , ha nem tartana évekig a gazdasági egyenesbehozatal. Mert azért ezt a kva nagy adósságot nem fogják eltűntetni csak bődületes összegekből. És az arabokra jellemző , hogy AZONNAL akarnak eredményt, AZONNAL akarnak játékosokra költeni. Nem akarnak itt takarítani előtte.

Ezzel együtt mindenképp van esély arra, hogy ügyeskedéssel elkezdődjön a klub egyenesbe hozatala. Marotta szerintem nem véletlenül van még nálunk. Bízzunk a legjobbakban srácok. Bekell vonzani a pozitiv dolgokat. Nem azt mondom, hogy táncoljunk minden Interes hírnél, de ne legyetek elkeseredve.
Egyetertek, valahogy huzzuk ki nyaron, hogy a Bastoni-Barella-Martinez sor maradjon, es akkor barhogyan is potolnak az esetleges tavozokat, ebben az Olasz kozegben, es szinvonalu bajnoksagban, egyaltalan nem lenne itt 8. helyre visszaeses.

En bizom benne, hogy mar 23 nyara megjon a vevo, de realisabb amiatt amit irtal, hogy az utolso pillanatig huzodni fog ez, es csak 2024 nyaran kapunk uj tulajdonost.

Ha Marotta marad, es megoldjuk hogy a fent emlitett harom jatekos maradjon, akkor meg ha gyengulunk is, 2024-ig azert akkora kaoszt mar nem kaphatunk, utana meg a helyzet csakis jobb lehet.
De persze ismetlem, oldodjon mar meg ez az evek ota levo helyzet most nyaron.
Ha sajnos nem, akkor pedig a lenyeg amit te is, es en is leirtam.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.02.10. 13:30
DM22 írta: 2023.02.10. 11:23
En bizom benne, hogy mar 23 nyara megjon a vevo, de realisabb amiatt amit irtal, hogy az utolso pillanatig huzodni fog ez, es csak 2024 nyaran kapunk uj tulajdonost.
Jól emlékszem, hogy akkor fog tovább húzódni ez a szar, ha Zhang talál most egy hitelezőt aki kifizeti a nyárig aktuális casht? Vagy a 360m (asszem ennyi) 24 nyaráig kell?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 15:20
interfan írta: 2023.02.10. 13:30 En bizom benne, hogy mar 23 nyara megjon a vevo, de realisabb amiatt amit irtal, hogy az utolso pillanatig huzodni fog ez, es csak 2024 nyaran kapunk uj tulajdonost.
Jól emlékszem, hogy akkor fog tovább húzódni ez a szar, ha Zhang talál most egy hitelezőt aki kifizeti a nyárig aktuális casht? Vagy a 360m (asszem ennyi) 24 nyaráig kell?
2024.06.30.
Szoval 24 nyara.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.02.10. 15:24
CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 15:20
interfan írta: 2023.02.10. 13:30 En bizom benne, hogy mar 23 nyara megjon a vevo, de realisabb amiatt amit irtal, hogy az utolso pillanatig huzodni fog ez, es csak 2024 nyaran kapunk uj tulajdonost.
Jól emlékszem, hogy akkor fog tovább húzódni ez a szar, ha Zhang talál most egy hitelezőt aki kifizeti a nyárig aktuális casht? Vagy a 360m (asszem ennyi) 24 nyaráig kell?
2024.06.30.
Szoval 24 nyara.
Köszi!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 15:35
interfan írta: 2023.02.10. 15:24
CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 15:20

Jól emlékszem, hogy akkor fog tovább húzódni ez a szar, ha Zhang talál most egy hitelezőt aki kifizeti a nyárig aktuális casht? Vagy a 360m (asszem ennyi) 24 nyaráig kell?
2024.06.30.
Szoval 24 nyara.
Köszi!
Ket esetben valtozhat ez:

1. Zhang talal egy vevot akit kifizeti a min 1,2 milliardot

2. A marciusi Milanoi, Hong Kongi, es New Yorki birosagi targyalas egyiken ugy itelik meg, hogy jogos a Kinai bankok igenye az Interre, es megkapjak a Kinai bankok a vegrehajtas es behajtas soran az Intert
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.02.10. 15:40
CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 15:35
interfan írta: 2023.02.10. 15:24

2024.06.30.
Szoval 24 nyara.
Köszi!
Ket esetben valtozhat ez:

1. Zhang talal egy vevot akit kifizeti a min 1,2 milliardot

2. A marciusi Milanoi, Hong Kongi, es New Yorki birosagi targyalas egyiken ugy itelik meg, hogy jogos a Kinai bankok igenye az Interre, es megkapjak a Kinai bankok a vegrehajtas es behajtas soran az Intert
Remélem az egyik megvalósul.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Elnézve Singot ezen a Milán-Toron, simán elfogadnám Dumfries helyett. Bár szerintem előbb fogja elvinni a csontpartit egy PL csapat, mint a mi csoda hollandunkat.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 21:21 Elnézve Singot ezen a Milán-Toron, simán elfogadnám Dumfries helyett. Bár szerintem előbb fogja elvinni a csontpartit egy PL csapat, mint a mi csoda hollandunkat.
Ez a Toro nagyon gyenge,pedig reménykedtem egy x-ben.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

vaskalap írta: 2023.02.10. 22:25
CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 21:21 Elnézve Singot ezen a Milán-Toron, simán elfogadnám Dumfries helyett. Bár szerintem előbb fogja elvinni a csontpartit egy PL csapat, mint a mi csoda hollandunkat.
Ez a Toro nagyon gyenge,pedig reménykedtem egy x-ben.
Támadásban nagyon gyengék voltak.
Nem örülök ennek a Milán győzelemnek.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 22:41
vaskalap írta: 2023.02.10. 22:25
CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 21:21 Elnézve Singot ezen a Milán-Toron, simán elfogadnám Dumfries helyett. Bár szerintem előbb fogja elvinni a csontpartit egy PL csapat, mint a mi csoda hollandunkat.
Ez a Toro nagyon gyenge,pedig reménykedtem egy x-ben.
Támadásban nagyon gyengék voltak.
Nem örülök ennek a Milán győzelemnek.
Nagyon örültek a győzelemnek,de a Spurs majd helyre teszi őket.
A játék alapján nincsenek kint a vízből.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.10. 21:21 Elnézve Singot ezen a Milán-Toron, simán elfogadnám Dumfries helyett. Bár szerintem előbb fogja elvinni a csontpartit egy PL csapat, mint a mi csoda hollandunkat.
Singot en is elgondolkoznek, ha nem valtozik a helyzetunk.
Persze nem egy vilagklasszis, a Torinobol sem igazan emelkedik ki, de en nem erzem annyival gyengebbnek ettol a Dumfriestol akit az utobbi idoben kapunk, amiota felmerult az eladasa, es az ugynoke a PL-t jarta, mi meg kb egesz januarra kitettuk a kezdobol.
24-ben lejar Singo szerzodese, ezert max 10m az ara, az meg nem veszes.
Nem tudom mennyivel tobb mint Darmian, de meg fejlodhetne, es 10m-ert nem lehetne akkora bukas.

Gazzetta irja ujra Mazraouit, hogy ot akarjuk a tavozo Dumfries helyere.
Marotta mar tavaly is akarta, de akkor elvitte elolunk a Bayern.
Viszont a Bayernbe megbukott, es a szivproblemai miatt gyakorlatilag szinte ingyen is eladnak.
Attol fuggetlenul hogy a Bayernbe bukott, en ot barmikor elfogadnam, mert az Ajaxba nagyon rendbe volt.
Viszont ez a sziv problemai tobb mint aggasztoak...


Off: https://m.linterista.it/news/ex-inter-i ... ento-76975

Vidal baratunkat a kirugas veszelye fenyegeti a Flamengoba. :D
Micsoda meglepetes. :D
Hatha Contenal felmerul ujra, es nyaron kezenfogva egyutt setal be az otthonaba a Juveba, a 36 eves Juve tetkos, Juve cimer csokolgatos, rutin-bajnok-gyoztes Vidallal. :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Firmino ugynoke a Gazzetta szerint tobb Europai "top" csapattal is targyalt.
Koztuk a Realal is, de erdeklodik az Atletico es az Inter is.

A nyaron ingyen igazolhato NDicka kapcsan tobb Olasz csapat is erdeklodik az Interen kivul.
Napoli, Juve, Roma, Milan.

En barmikor alairnek egy Firmino-NDicka ingyen parost.
Valamint Mazraouit is szinte ingyen, ha a szivproblemaira megoldas szuletik.
Válasz küldése