Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dan-i-nter írta: 2022.07.20. 20:16 Demiral 35m eurót valszeg nem ér, de nem igazán értem miért sztároljuk Milenkovic-ot, miközben olyan nagy különbség nincs a két játékos között szerintem.
Egyebkent ebben van igazsag, valoban nem sok kulonbseg van a ket jatekos kozott.
Kezdo szintre mindketto vicc, es nagyon keves, padra ok, ugyanaz a kozepes szinvonal mindket jatekos.

Mas tema.
Dybala szerzodese kapcsan nem kozolt a Roma adatokat, de DiMarzio infoi a kovetkezoek:

- 4,2m euros eves fizetest kap, 3 + 1 eves szerzodest
- 4m euros alairasi penzt, viszont ezt a Roma csak akkor fizeti ki, ha kitolti a 3 eves szerzodeset
- 20m euros kivasarlasi zaradek, de ezt az Interrel valo targyalas, es a Napolival valo targyalas alatt kikotte Dybala ugynoke, csak ezzel a feltetel irt volna ala barhova, legyen az Inter, Napoli, vagy vegul a Roma
- Kivasarlasi zaradek egyforman vonatkozik minden klubra
- Ha barki megveszi Dybalat a kovetkezo evekben, a 20m euro egy resze Dybalat illeti es nem a Romat
- A Romanak kizarolagos joga van blokkolni a jatekos kivasarlasat, viszont ez esetben hosszabbitas, es fizetesemelest kell adni Dybalanak

Bremer:

"
A Juventus az en sorsom, nem voltak ketsegeim afellol, hogy a Juventus kell valaszam.
Vegre eljott ez a pillanat amire alig vartam, Juventus jatekos lehetek.
Egy nagyszeru klub, hatalmas orom es nagyszeru dolog hogy itt lehetek.
Az almom Scudettot es BL-t nyerni a Juventussal.
Chiellinivel is beszeltem, ugy dontottem a Juventus a legjobb csapat szamomra.
Amikor meglattam Pogba es DiMaria erkezeset is, nem volt kerdes kit valasszak.
Egy csapat vagyunk, mi a gyozelemre epitunk.
Chiellini a valaha volt legjobb Olasz vedo, megprobalok majd ra hasonlitani.
A Juventus az en sorsom volt, mar van egy fekete feher kutyam, ennek igy kellett tortennie.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.07.20. 21:19
Dan-i-nter írta: 2022.07.20. 20:16
Bremer:

"
A Juventus az en sorsom, nem voltak ketsegeim afellol, hogy a Juventus kell valaszam.
Vegre eljott ez a pillanat amire alig vartam, Juventus jatekos lehetek.
Egy nagyszeru klub, hatalmas orom es nagyszeru dolog hogy itt lehetek.
Az almom Scudettot es BL-t nyerni a Juventussal.
Chiellinivel is beszeltem, ugy dontottem a Juventus a legjobb csapat szamomra.
Amikor meglattam Pogba es DiMaria erkezeset is, nem volt kerdes kit valasszak.
Egy csapat vagyunk, mi a gyozelemre epitunk.
Chiellini a valaha volt legjobb Olasz vedo, megprobalok majd ra hasonlitani.
A Juventus az en sorsom volt, mar van egy fekete feher kutyam, ennek igy kellett tortennie.
Jobb is, hogy nem jött ez a szaros nyelvű paprikajancsi.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.07.20. 21:19

Mas tema.
Dybala szerzodese kapcsan nem kozolt a Roma adatokat, de DiMarzio infoi a kovetkezoek:

- 4,2m euros eves fizetest kap, 3 + 1 eves szerzodest
- 4m euros alairasi penzt, viszont ezt a Roma csak akkor fizeti ki, ha kitolti a 3 eves szerzodeset
- 20m euros kivasarlasi zaradek, de ezt az Interrel valo targyalas, es a Napolival valo targyalas alatt kikotte Dybala ugynoke, csak ezzel a feltetel irt volna ala barhova, legyen az Inter, Napoli, vagy vegul a Roma
- Kivasarlasi zaradek egyforman vonatkozik minden klubra
- Ha barki megveszi Dybalat a kovetkezo evekben, a 20m euro egy resze Dybalat illeti es nem a Romat
- A Romanak kizarolagos joga van blokkolni a jatekos kivasarlasat, viszont ez esetben hosszabbitas, es fizetesemelest kell adni Dybalanak

Ha ez igaz ezért a pénzért nem fért volna el nálunk? Figyelembe véve azt jövőre Dzeko szerződése lejár és Lukaku is csak 1 évre jött??? Nem lehetett volna idehozni akkor? Hosszútávú befektetésnek? 4 millió aláírási pénz? Az manapság mi? Főleg úgy most ki sem fizetik még? Fizuja is szinte semmi....én azért csalódott vagyok e miatt....ilyen feltételekkel nem fért el nálunk.
Sancheznek többet fogunk fizetni azért, hogy lelépjen mint amennyi Dybala aláírási pénze volt.....nevettséges
Nézhetjük majd a padról beálló Correa meg Dzeko szerencsétlenkedését.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2022.07.20. 22:15
interfan írta: 2022.07.20. 21:19

Mas tema.
Dybala szerzodese kapcsan nem kozolt a Roma adatokat, de DiMarzio infoi a kovetkezoek:

- 4,2m euros eves fizetest kap, 3 + 1 eves szerzodest
- 4m euros alairasi penzt, viszont ezt a Roma csak akkor fizeti ki, ha kitolti a 3 eves szerzodeset
- 20m euros kivasarlasi zaradek, de ezt az Interrel valo targyalas, es a Napolival valo targyalas alatt kikotte Dybala ugynoke, csak ezzel a feltetel irt volna ala barhova, legyen az Inter, Napoli, vagy vegul a Roma
- Kivasarlasi zaradek egyforman vonatkozik minden klubra
- Ha barki megveszi Dybalat a kovetkezo evekben, a 20m euro egy resze Dybalat illeti es nem a Romat
- A Romanak kizarolagos joga van blokkolni a jatekos kivasarlasat, viszont ez esetben hosszabbitas, es fizetesemelest kell adni Dybalanak

Ha ez igaz ezért a pénzért nem fért volna el nálunk? Figyelembe véve azt jövőre Dzeko szerződése lejár és Lukaku is csak 1 évre jött??? Nem lehetett volna idehozni akkor? Hosszútávú befektetésnek? 4 millió aláírási pénz? Az manapság mi? Főleg úgy most ki sem fizetik még? Fizuja is szinte semmi....én azért csalódott vagyok e miatt....ilyen feltételekkel nem fért el nálunk.
Sancheznek többet fogunk fizetni azért, hogy lelépjen mint amennyi Dybala aláírási pénze volt.....nevettséges
Nézhetjük majd a padról beálló Correa meg Dzeko szerencsétlenkedését.
Én úgy gondolom, hogy ennyi pénzét simán jöhetett volna, szimplán ő nem akart padozni. Azért valljuk be akár hány meccs lesz egy héten, mindig a padon kezdett volna... Ahogy meghallotta Lukakut, úgy el is engedett minket.
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.20. 22:04
interfan írta: 2022.07.20. 21:19
Dan-i-nter írta: 2022.07.20. 20:16
Bremer:

"
A Juventus az en sorsom, nem voltak ketsegeim afellol, hogy a Juventus kell valaszam.
Vegre eljott ez a pillanat amire alig vartam, Juventus jatekos lehetek.
Egy nagyszeru klub, hatalmas orom es nagyszeru dolog hogy itt lehetek.
Az almom Scudettot es BL-t nyerni a Juventussal.
Chiellinivel is beszeltem, ugy dontottem a Juventus a legjobb csapat szamomra.
Amikor meglattam Pogba es DiMaria erkezeset is, nem volt kerdes kit valasszak.
Egy csapat vagyunk, mi a gyozelemre epitunk.
Chiellini a valaha volt legjobb Olasz vedo, megprobalok majd ra hasonlitani.
A Juventus az en sorsom volt, mar van egy fekete feher kutyam, ennek igy kellett tortennie.
Jobb is, hogy nem jött ez a szaros nyelvű paprikajancsi.
Chi non salta bianconero! :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb hirforras is megerositi, Skriniar tovabbra is a piacon van.
(Mondjuk ehhez nem kellett akkora titkos info, vezetoink ezt tegnap nyiltan kozoltek a Nordal).
Bonuszokkal egyutt 65-70m-t kerunk, a fix osszegnek bonuszok nelkul el kell ernie a 60m-t.
Viszont az Inter ez az osszeg ala nem akar menni, ha megerkezik az ajanlat, Skriniar biztos tavozo.
Targyalunk Milenkovical, felkeszulve Skriniar elvesztesere.
Jelenleg o a legtobbet emlegetett nev, szeretnek minel elobb lezarni az uzletet, hogy ha Skriniar kesobb tavozna nyugodtak lehessuk.

DiMarzio es a Sky is megerositi, Skriniar maradasa nem az Interen mulik, hanem az ajanlaton.
Ha megerkezik a vart osszeg, tavozik.
Az Inter 1.szamu jeloltje most Milenkovic, viszont ebben az ugyben sem tud az Inter lepni Zhang jovahagyasa nelkul.
Zhangek ertekelik a helyzetet, valamint Skriniar kapcsan a PSG-t, mielott igent mondana a 15m kiadasra Milenkovic eseteben.


Mas tema, Dybala.
Visszaterve Cupi felvetesre, tenyleg erhetetlen a dolog miert nem leptunk.
Vagyis tudjuk miert, mert a tulajdonos es az Oaktree baratunk nem engedte, de akkor is...
Ha Skriniar marad, akkor Bremer nem fajdalmas annyira.
Ha megy Skriniar, es ilyen Milenkovicok jonnek, akkor szekhazgyujtas hangulat lesz, de ezt a remalomot hagyjuk is.
Dybala mint latjuk alairasi penzt se kapott, ha legalabb 3 evet ott lesz, akkor kap 4m-t, magyarul semmi.
Dybalara eves kiadas a Romas fizetesevel 7,7m.
Nalunk a lassan 37 eves Dzeko 12m felett, nokedli, toltelek Correa meg 6,5m.
Dybala 7,7m.
Dybala jott volna Lukaku erkezese utan is, ezert vart meg rank 3 hetet, szoval semmi koze ahhoz o nem akart jonni, es Lukaku miatt.
O jott volna, vart is 3 hetet.
Dehat a tulajdonos es a keselyuk parancsba adtak, nem johet ha nem megy 2 jatekos a Sanchez/Correa/Dzeko sorbol.
Innentol meg vegunk is volt, mert hiaba vart szerencsetlen Dybala meg pluszba 3 hetet, hiaba intezte el Marotta, hiaba dolgozott honapokat, hiaba jott volna az Argentin, a vezetok altal kotott feltetelekkel a kezunk teljesen megvolt kotve.
En sajnalom, nagy kar erte, mint ahogy Bremerert is, dehat ez van.
Most mar nincs mas, mint a nullas mercato jovahagyasaba remenykedni, es hogy marad Skriniar es nem lesz "top" tavozo.
Ha ez sikerul, akkor rendben vagyunk.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Azért nem kell mindent a tulajdonosok nyakába varrni. Dzeko-nak, Correa-nak meg Sanchez-nek a szakmai vezetők javasolták ezeket a fizetéseket és a szerződések hosszát, ők max jóváhagyták.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.07.21. 07:25 Azért nem kell mindent a tulajdonosok nyakába varrni. Dzeko-nak, Correa-nak meg Sanchez-nek a szakmai vezetők javasolták ezeket a fizetéseket és a szerződések hosszát, ők max jóváhagyták.
A tulajdonos jovahagyta az edzo "kifejezett kereset", szoval valoban Inzaghi is felelos ebben.
Hisz o maga mondta el, o keresere erkezett Dzeko es Correa is, sot Correa azt el elmondta, Inzaghi miatt erkezett az Interbe.

Sanchez egyebkent szerintem egy nagyon jo igazolas volt.
Teljes homaly, erthetetlen, es megmagyarazhatatlan miert kell ot kitennie Inzaghinak.
Amiota Inter jatekos, mindig szivet lelket kitette a csapatert, edzesmunkaja mindig kiemelkedo volt, amikor kezdet legtobb esetben gol/golpasszokban jatszott szerepet, statjai es atlagai alapjan minden egyes evben az Inter legjobbjai kozott volt.
Bar o lenne a baj...

A tulajdonosnak pedig tanulnia kellene sajat hibainkbol, es nem az edzo kereseit jovahagyni.
Lasd Vecino, Borja, Nainggolan, Kolarov, Vidal, Dzeko, Correa, Caicedo.
Ezen sorhoz kepest Sanchez fenyevekre van minden teren.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

De miért a tulajdonosnak kellene tanulnia a hibákból? Ők csak a pénzt adják, benne van a nevében a többi alkalmazottnak, hogy szakmai vezető....nekik ez a szakmájuk, és érteniük kell hozzá kinek mekkora fizut adnak és mennyi időre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.07.21. 08:12 De miért a tulajdonosnak kellene tanulnia a hibákból? Ők csak a pénzt adják, benne van a nevében a többi alkalmazottnak, hogy szakmai vezető....nekik ez a szakmájuk, és érteniük kell hozzá kinek mekkora fizut adnak és mennyi időre.
Egy normalis tulajdonosnak a dontest a hozzaerto szakmai vezetore kellene bizni.
100x szerepelt mar itt Low nyilatkozata a PSG-Leo-Elnok-Tuchel viszony kapcsan.

Nalunk sajnos ez nem igy megy.
Sajnos a dontest olysok esetben (lasd elobbi peldak), nem a hozzaerto szakmai vezetok, hanem az edzo es az elnok hozza meg.
Pl iden is ugy kezdodott minden, hogy Zhang es Inzaghi orakat egyeztetett negyszemkozt a mercato kapcsan.
Sajnos sok esetben edzo kereseit teljesiti az elnok, lasd Conte 2020 nyara, lasd tavaly nyaron Correa-Dzeko, lasd telen Caicedo.
Es a mar korabban emlitett Spalletti peldak.

Ebbol kellene tanulni, es nem lemenni kutyaba az edzonek, mert lathatjuk az esetek nagy szazaleka sulyos buko...

Emlekezzunk vissza Mourinho is kiket akart 2009 nyaran (Carvalho, Deco), majd kiket kapott (Lucio, Sneijder).
Es emlekezzunk mi lett a vege (triplazas).
Genoas uzletet (Motta-Milito) intezte Branca, Barcas Eto-Ibra cseret pedig Oriali.
Mourinho gyakorlatilag senkit nem kapott meg azok kozul akiket kert, hisz 2008 nyaran is Lampardot akarta, nem Muntarit, egyedul Quaresma volt az o neve.
Megis mit ertunk el azalatt a 2 ev alatt, mindent.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Handanovic:

"

Mennyire fontos hogy Skriniar maradjon?

Nem veszithetunk el tobb alapkovet.
Szamomra elengedhetetlen, hogy maradjon.
Naponta latom ot Appianoban, nyugodtanak tunik.

"


Hirek szerint Gosens formajat latva, es ujboli izomseruleset, az Inter fontolgatja, hogy korbenez a piacon egy low-cost bal WB-ert.
Ha esetleg hoznank valakit ide, ebben az esetben Darmian hatra kerulne a vedelembe mint ingyen DeVrij helyettes.

Skriniar kapcsan pedig egyontetu az Olasz media, ha megfelelo ajanlat erkezik (60-70m), akkor tavozik.
Ezt gyakorlatilag minden lap es ujsagiro megerositi.
Igaz mint irtam, ehhez nem kell semmilyen titkos forras, mert tegnap a Nordal ezt kozoltek a vezetok.
Ha nem erkezik ilyen osszegu ajanlat, akkor maradhat, es hosszabbithat.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Interfan, ettől a bremer nyilatkozattól leokádtam a telefonom.
Nem muszáj ilyeneket berakni :twisted:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2022.07.20. 22:33

Én úgy gondolom, hogy ennyi pénzét simán jöhetett volna, szimplán ő nem akart padozni. Azért valljuk be akár hány meccs lesz egy héten, mindig a padon kezdett volna... Ahogy meghallotta Lukakut, úgy el is engedett minket.
Szerintem mi nem akartuk. Szezonnyitó sajtótájékoztatón Marotta mondta elől sokan vagyunk, nincs sajnos hely jelenleg számára. Inzaghi meg ugye azt, hogy elégedett a jelenlegi 4 támadóval és ezzel megyünk neki a szezonnak. :? Ez nem ilyen pletyka, ezeket nyilatkozták akkor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.07.21. 08:57
Portiere32 írta: 2022.07.20. 22:33

Én úgy gondolom, hogy ennyi pénzét simán jöhetett volna, szimplán ő nem akart padozni. Azért valljuk be akár hány meccs lesz egy héten, mindig a padon kezdett volna... Ahogy meghallotta Lukakut, úgy el is engedett minket.
Szerintem mi nem akartuk. Szezonnyitó sajtótájékoztatón Marotta mondta elől sokan vagyunk, nincs sajnos hely jelenleg számára. Inzaghi meg ugye azt, hogy elégedett a jelenlegi 4 támadóval és ezzel megyünk neki a szezonnak. :? Ez nem ilyen pletyka, ezeket nyilatkozták akkor.
Egyertelmu hogy nekunk nem fert bele, ezt el is mondtak vezetoink ahogy irod.
Szerencsetlen meg 3 hetet vart rank Lukaku erkezese utan.
Tegnap azt is elmondta Dybala, hetvegen kezdett el a Romaval targyalni, es minden nagyon gyors volt, hamar meghozta a dontest.
Csodalatos lesz a Romaban jatszani, es az hogy kepviselheti ezt a csodalatos csapatot a vilagon mindenhol.
Totti felajanlotta a 10-es mezt, de egyelore nem erzem magam meltonak ra, talan egy napon megkaphatom.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2022.07.21. 08:57 Interfan, ettől a bremer nyilatkozattól leokádtam a telefonom.
Nem muszáj ilyeneket berakni :twisted:
Ezt pont annyira kell komolyan venni mint Lukaku nyilatkozatait,hogy mindig ott akart játszani ahová pont érkezett.
Elvárják tőle,hogy ilyeneket mondjon mintha kötelező lenne.Azt mégsem mondhatja,hogy ő szíve szerint az Intert válaszotta volna,de a juve többet ajánlott az asszonny meg nem keveset szokott shoppingolni. ;) :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Emlékszem, amikor jött Darmian hányan húztuk rá a szánkat...aztán rendre hozott egy normális és értékelhető szintet, ráadásul Dambrosio 2.0 lett, kis túlzással szinte bárhova lehet rakni..
Sokkal nyugodtabb lennék, ha ő állna be a védelembe és nem ilyen Acerbik. Gosens helyére/mellé kell egy bal oldali szélső, mert nagyon nem lesz így jó. Még akkor sem, ha Darmian lenne a helyettese ott, mivel az olasz inkább védekező, mint sem támadó. Remélem lesz egy új név oda. Ha lenne egy 20-asunk erre a posztra, én Udogie-ra mennék rá, de hát nincs.

Nekem van 2 nevem is, akik ingyen lennének, bár nem leszek tőle népszerű, főleg az elsőtől:
1; Marcelo. 1+1 évre még elférne, hiába 34 éves és tudom(!!!) trottyos, és nem a jövő embere, de mivel nincs miből gazdálkodni, jobb nem igazán jut eszembe, fiatalokhoz meg nem igazán nyúl Inzaghi.
2; Isco. Úgy tudom továbbra sincs csapata, 30 éves, középpályán is bevethető játékos.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Festa írta: 2022.07.21. 10:44
mike írta: 2022.07.21. 08:57 Interfan, ettől a bremer nyilatkozattól leokádtam a telefonom.
Nem muszáj ilyeneket berakni :twisted:
Ezt pont annyira kell komolyan venni mint Lukaku nyilatkozatait,hogy mindig ott akart játszani ahová pont érkezett.
Elvárják tőle,hogy ilyeneket mondjon mintha kötelező lenne.Azt mégsem mondhatja,hogy ő szíve szerint az Intert válaszotta volna,de a juve többet ajánlott az asszonny meg nem keveset szokott shoppingolni. ;) :D
Persze van benne elvárás meg gesztusok a szurkolók felé, de miután nem rakták le érted onnan a pénzt, ahova hónapok óta menni akartál és akkor inkább elmész a gyűlölt városi riválishoz majd bekezdesz egy ilyennel, hát nem lett szimpi a csávó nálam sem..

Amúgy ez a majd 50m a toronak plusz évi 6m fizu, gyorsan, nehogy a miénk legyen kicsit pánikigazolásnak tűnik a csalóktól, most aztán jól megmutatták...nehogy de ligt sorsára jusson és bonucci homályait kelljen kisegítenie :roll:
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.21. 10:48 Emlékszem, amikor jött Darmian hányan húztuk rá a szánkat...aztán rendre hozott egy normális és értékelhető szintet, ráadásul Dambrosio 2.0 lett, kis túlzással szinte bárhova lehet rakni..
Sokkal nyugodtabb lennék, ha ő állna be a védelembe és nem ilyen Acerbik. Gosens helyére/mellé kell egy bal oldali szélső, mert nagyon nem lesz így jó. Még akkor sem, ha Darmian lenne a helyettese ott, mivel az olasz inkább védekező, mint sem támadó. Remélem lesz egy új név oda. Ha lenne egy 20-asunk erre a posztra, én Udogie-ra mennék rá, de hát nincs.
Darmian nekem is kellemes meglepetés,vele meg Dambroval semmi gond nincs, ha lehetőséget kapnak odateszik magukat,nincsen durci. Acerbitől a Jóisten mentsen meg minket, ha tényleg idejön,az övön aluli lenne..

Gosens helyén ott lehet még Dimarco, elvileg az is az eredeti posztja, én megpróbálnám ott, Darmian meg lehet Bastoni helyettese, ha úgy van. Reméljük azért Gosensben maradt még pár szezon, lesz ősszel sok meccs, kiderül mennyire bírja a megterhelést.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Van egy olyan sanda gyanúm hogy Skriniart nem is Bremer rel akarták pótolni eredetileg sem. Nem is jött volna ki a matek!!
Szerintem Skriniar már régen el van adva a PSG nek. Az utód meg Milenkovic lesz 15ert.
Így marad annyi pénz amivel eredetileg számoltak.
Akit a PSG akar, azt megveszi, szerintem ez nem is kérdés!!
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Inter101 írta: 2022.07.21. 13:12 Van egy olyan sanda gyanúm hogy Skriniart nem is Bremer rel akarták pótolni eredetileg sem. Nem is jött volna ki a matek!!
Szerintem Skriniar már régen el van adva a PSG nek. Az utód meg Milenkovic lesz 15ert.
Így marad annyi pénz amivel eredetileg számoltak.
Akit a PSG akar, azt megveszi, szerintem ez nem is kérdés!!
Persze. Nem akartuk megvenni Bremert, csak a csalóknak nyomtuk fel az árat. Mi irányítjuk az egész transzferpiacot. :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

SportMediaset szerint Ranocchia helyére nem igazolunk senkit, hanem lehetőséget kap az U19-es olasz válogatott Fontanarosa a primaverából.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... i-ipotesi/

Igen, ez volna az a vonal...szerintem.. :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.21. 13:45 SportMediaset szerint Ranocchia helyére nem igazolunk senkit, hanem lehetőséget kap az U19-es olasz válogatott Fontanarosa a primaverából.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... i-ipotesi/

Igen, ez volna az a vonal...szerintem.. :clap:
Kicsit pontatlan a forditas.

Igy szol a teljes cikk valojaban:

Sportmediaset szerint az Inter elhatarozta, nem kolt a Ranocchia utod posztra.
Jelenleg ertekelve van Fontanarosa is.
Viszont Viti is kepben van, aki tovabbra is lehetoseg a kivalo kapcsolat miatt az Empolival.
Valamint uj nev Pablo Mari, akit tavaly az Arsenal az Udinesebe adott kolcson, es jo szezont zart.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.07.21. 13:49
CsaSzi9294 írta: 2022.07.21. 13:45 SportMediaset szerint Ranocchia helyére nem igazolunk senkit, hanem lehetőséget kap az U19-es olasz válogatott Fontanarosa a primaverából.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... i-ipotesi/

Igen, ez volna az a vonal...szerintem.. :clap:
Kicsit pontatlan a forditas.

Igy szol a teljes cikk valojaban:

Sportmediaset szerint az Inter elhatarozta, nem kolt a Ranocchia utod posztra.
Jelenleg ertekelve van Fontanarosa is.
Viszont Viti is kepben van, aki tovabbra is lehetoseg a kivalo kapcsolat miatt az Empolival.
Valamint uj nev Pablo Mari, akit tavaly az Arsenal az Udinesebe adott kolcson, es jo szezont zart.
Köszi a javítást! :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

"
Skriniar megy vagy marad?

Korabban mar mindent elmondtam Skriniar helyzeterol.

Milenkovic?

Majd beszelunk rola.

"

Marotta legutobbi nyilatkozata Skriniar kapcsan, amire most celzott:

"Skriniar?
Konnyebb egy klasszis vedot potolni, mint egy tamadot.
A vedelem lesz az a poszt, ahol eladasra kenyszerulunk."

Zanetti:

"Sanchez ma meg az Inter jatekosa, egyutt edz a csapattal, de a mercato nyitva van."
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.21. 13:45 SportMediaset szerint Ranocchia helyére nem igazolunk senkit, hanem lehetőséget kap az U19-es olasz válogatott Fontanarosa a primaverából.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... i-ipotesi/

Igen, ez volna az a vonal...szerintem.. :clap:
Akkor már miért nem inkább Pirola vagy Vanheusden?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Az a helyzet, hogy a világon van 5-6 csapat, akiknek nem okozna gondot leigazolni Skrinit 60-70 millióért.
Így pedig, hogy tudják, hogy el is adó, kb. 20% esélyt látok, hogy szeptemberben még itt lesz az Interben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FcInternews sajat forrasai szerint a tegnapi PSG kozvetitovel valo targyalas utan meg nem jott uj ajanlat.
Valoszinu ez a hallgatas es csend a PSG-tol a taktika resze.

Biasin szerint tovabbra is komoly kockazat Skriniar elvesztese.
Viszont az Inter most tartja a 60-70m arat.

Sportmediaset szerint is megfelelo ajanlat eseten Skriniar megy.
Viszont a PSG-n kivul felmerulhet a Barca is, miutan ugynezki Koundet elviszi eloluk a Chelsea.

Vegere pedig egy tanulsagos Sconcerti iras:
"
Az Inter szurkolok a lelkesedesbol a mely csalodotsagba kerultek, ezt tortenik akkor ha nem veszed eszre a valosagot.
Igazi problema az, hogy sok rajongora jellemzo, hogy a hirek csak azon reszet olvassa el, ami szamukra tetszik.
Marotta hatalmas dolgokat tett, de a valosag szembejott ujra.
Ez a valosag es hiba nem az o hibaja, hanem a tulajdonose.
A futballban onfinszirozassal lehet nyerni, annyit veszek amennyit eladok.
Viszont ha minden evben 70-80m hianyt akarsz a mercatobol potolni, ez azt jelenti hogy minden evben el kell adnod a legjobbakat, es nem tudod oket potolni.
Ettol fuggetlenul az adossag es a veszteseg igy is megmarad.
Arrol ne is beszeljunk, hogy a jatekosok fizeteset is csokkenteni kell.
Marotta ebben az egeszben nem tettes, hanem a megmento.
Hiaba igazolta le Asllanit, Mkhitaryant, Onanat, es hozta el kolcson Lukakut, az Internek tovabbra is el kell adnia valakit.
Az Internek rengeteg adossaga van, zalogba is van egy hitelbefekteto altal.
Zhangnak nincs penze, nem fektet az Interbe semmit mar.
Ilyen korulmenyek kozott nem lehet konnyu epitkezni Marottanak.
Ezen a ponton a kovetkezo szezon sporteredmenyein tul mar csak egy, meddig maradhat az Inter ezen az uton?
"
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Sky most azt írja, hogy Skriniarral elkezdődnek a napokban a szerződéshosszabbítási tárgyalások. Ő szívesen maradna mi pedig csak akkor adnánk el ha jönne egy 70-80m EUR ajánlat amit pedig senki nem akar megadni érte. Legyen így. Csak nem értem, hogy érhet de Ligt többet mint Skrini.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

k.tomi880421 írta: 2022.07.21. 21:22 Sky most azt írja, hogy Skriniarral elkezdődnek a napokban a szerződéshosszabbítási tárgyalások. Ő szívesen maradna mi pedig csak akkor adnánk el ha jönne egy 70-80m EUR ajánlat amit pedig senki nem akar megadni érte. Legyen így. Csak nem értem, hogy érhet de Ligt többet mint Skrini.
Úgy, hogy Skriniarnak 1 év van a szerződéséből.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

k.tomi880421 írta: 2022.07.21. 21:22 Sky most azt írja, hogy Skriniarral elkezdődnek a napokban a szerződéshosszabbítási tárgyalások. Ő szívesen maradna mi pedig csak akkor adnánk el ha jönne egy 70-80m EUR ajánlat amit pedig senki nem akar megadni érte. Legyen így.
Ennyi, ezt kellene. Aláíratni 5 évre, CSK szalag, ez lenne a minimum.

Ha valóban csak 60 milliót akarnak fizetni érte, azt máshonnan kellene összekaparni.
Persze tuti nem így lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint amennyiben megy Skriniar, Milenkovic erkezik.
Ranocchia posztra pedig tovabbra is ingyen nevek a jeloltek.
Fiorentina 15-20m-t ker, de nem nagyon akarjak az Internek eladni a jatekost, a hiresen rossz viszony miatt, ezert hosszabbitast ajanlottak neki.
Most Zhangnak es az Oaktree igazgatosagi tagjainak kell leokezni az uzletet, meg ugy, hogy Skriniar itt van, es lehet csak 1 honap mulva dol e a jovoje.
Viszont az Oaktree es Zhang tovabbra sem mondott igent az uzletre.

Gazzetta szerint Ausilio ingyen kolcson + sima opcioval probalkozik Demiral kapcsan.

Skriniar kapcsan pedig kezdodik a turelem jatek.
Marotta szavai ujra a bizonytalansagot erositettek meg.
Hosszu varakozas kezdodik az ugyben, es indul a turelemjatek a PSG-vel.
Ahogy a Nordal kozolte a vezetoseg 2 napja, "nem tudjuk garantalni Skriniar maradasat".

Sky es a Gazzetta is megerositi, Pirola hosszabbitt 2027-ig, majd ingyen kolcson + sima opcioval a Salernitana jatekosa lesz, akikkel mar hetek ota egyutt edz.

Alkmaar szakmai vezetoje megerositette, Vanheusden ingyen kolcson + sima opcioval a jatekosuk lesz.

Kozben jopar fiatalunk tavoza lett hivatalos.
Ingyen tavozott a Gavioli, Corrado, Moretti, Chrisitan Dimarco sor.
Valamint ingyen kolcson tavozott hivatalosan is a Squizzato, Pompetti, Bagheria, Sangalli sor.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Wilfired Gnonto-val mi a helyzet? Ha jól tudom Inter nevelés. Mi lenne ha esélyt adnánk neki?Szerintem rosszul nem járnánk vele.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.07.22. 09:10 Wilfired Gnonto-val mi a helyzet? Ha jól tudom Inter nevelés. Mi lenne ha esélyt adnánk neki?Szerintem rosszul nem járnánk vele.
2020-ban ingyen eladtuk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.07.22. 09:12
tomika431 írta: 2022.07.22. 09:10 Wilfired Gnonto-val mi a helyzet? Ha jól tudom Inter nevelés. Mi lenne ha esélyt adnánk neki?Szerintem rosszul nem járnánk vele.
2020-ban ingyen eladtuk.
Nagyon nem jellemző nálunk, hogy 18 éves játékosokat csak úgy bedobálnánk a csapatba.
Német csapatok vinnék, köztük ex-zürichi edzője a Hoffenheimhoz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.07.22. 08:14 Hirek szerint amennyiben megy Skriniar, Milenkovic erkezik.
Ranocchia posztra pedig tovabbra is ingyen nevek a jeloltek.
Fiorentina 15-20m-t ker, de nem nagyon akarjak az Internek eladni a jatekost, a hiresen rossz viszony miatt, ezert hosszabbitast ajanlottak neki.
Híresen rossz viszony? Juvénak is adnak el játékosokat pedig utálják egymást nagyon. :D Sőt a juve most is képben van Milenkovic-ért....inkább nekik adnák?
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Cupi írta: 2022.07.22. 09:25
interfan írta: 2022.07.22. 08:14 Hirek szerint amennyiben megy Skriniar, Milenkovic erkezik.
Ranocchia posztra pedig tovabbra is ingyen nevek a jeloltek.
Fiorentina 15-20m-t ker, de nem nagyon akarjak az Internek eladni a jatekost, a hiresen rossz viszony miatt, ezert hosszabbitast ajanlottak neki.
Híresen rossz viszony? Juvénak is adnak el játékosokat pedig utálják egymást nagyon. :D Sőt a juve most is képben van Milenkovic-ért....inkább nekik adnák?
Nem hittem volna, hogy ennyire megharagszanak, hogy megvettük tőlük a Borja-Vecino párost :lol: :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.07.22. 09:25
interfan írta: 2022.07.22. 08:14 Hirek szerint amennyiben megy Skriniar, Milenkovic erkezik.
Ranocchia posztra pedig tovabbra is ingyen nevek a jeloltek.
Fiorentina 15-20m-t ker, de nem nagyon akarjak az Internek eladni a jatekost, a hiresen rossz viszony miatt, ezert hosszabbitast ajanlottak neki.
Híresen rossz viszony? Juvénak is adnak el játékosokat pedig utálják egymást nagyon. :D Sőt a juve most is képben van Milenkovic-ért....inkább nekik adnák?
Juveval max a szurkolok kozt "rossz a viszony".
Vezetok kozott inkabb kifejezetten jo.
Berna, Chiesa, Vlahovic, csak hogy par eladas az elmult evekbol.

Commisso nagyon sokszor, es nagyon durvan szidta, tamadta Zhangot.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Annyira szánalmas már ez az idei mercato, ez már tényleg egy agyrém.

Kell egy áldozat, mert elvileg 60m+ kell...legyen Bastoni. Bastoni marad, mert itt akar maradni, sőt ajánlat nem jön érte. Akkor jöjjön a soron következő, az egy év múlva lejáró szerződésű CSK gyanús Skriniar. Érte már van érdeklődés, mi több ő már igent mondana a PSG-nek a közel 10m-s fizura, viszont buziznak a párizsiak, így lemaradunk Bremerről, aki nagyjából tudná is pótolni. Most mi még is hosszabbítanánk a szlovákkal, de valószínűleg csak azért, hogy a csigaevők tutira megadják a kb 70 milliót. Majd képbe kerül Milenkovic, Demiral, akik a legesélyesebbek jelenleg a megüresedett posztra. Eladjuk Skrinart+Pinamontit kb 85-90-t bezsebelve, majd 15-20m-ért érkezhet az előbb említett két játékos közül az egyik, DE 1 nem elég, ugyan akkor nekünk már csak egy ingyen vagy minimális költségű érkező lenne, pl Zagadou, vagy Acerbi.

Azonban, HA Skriniart eladtuk volna "időben", a kb 60m-s bevételből 30-35-t (vagyis kb a fele zsetont) + egy U19-es olasz ígéretet adtunk volna Bremerért.
Minőségben a Bremer és Milenkovic/Demiral nagyon nincs egy szinten, mi még is a hétfői blama után ezt tervezzük össze hozni. Értem én azt, ha nincs ló jó a szamár is, de ez így minden csak nem szinten tartás. Hogy a viharba akartuk akkor Bremert leigazolni?? :think: :roll:

És akkor ez még csak a hátsó alakzat volt, a Dybala storyról nem is beszélve, illetve a lehetséges lyukakról, mint a bal wb, illetve a hurka csere csatárokról, akik ha beállnak garantált a gólképtelenség... 3 hét múlva viszont rajtol a bajnokság. :lolno:
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Valaki más kellene szerintem is Milenkovic helyett. Őt jövőre kellene elhozni teljesen ingyen!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33 Annyira szánalmas már ez az idei mercato, ez már tényleg egy agyrém.

Kell egy áldozat, mert elvileg 60m+ kell...legyen Bastoni. Bastoni marad, mert itt akar maradni, sőt ajánlat nem jön érte. Akkor jöjjön a soron következő, az egy év múlva lejáró szerződésű CSK gyanús Skriniar. Érte már van érdeklődés, mi több ő már igent mondana a PSG-nek a közel 10m-s fizura, viszont buziznak a párizsiak, így lemaradunk Bremerről, aki nagyjából tudná is pótolni. Most mi még is hosszabbítanánk a szlovákkal, de valószínűleg csak azért, hogy a csigaevők tutira megadják a kb 70 milliót. Majd képbe kerül Milenkovic, Demiral, akik a legesélyesebbek jelenleg a megüresedett posztra. Eladjuk Skrinart+Pinamontit kb 85-90-t bezsebelve, majd 15-20m-ért érkezhet az előbb említett két játékos közül az egyik, DE 1 nem elég, ugyan akkor nekünk már csak egy ingyen vagy minimális költségű érkező lenne, pl Zagadou, vagy Acerbi.

Azonban, HA Skriniart eladtuk volna "időben", a kb 60m-s bevételből 30-35-t (vagyis kb a fele zsetont) + egy U19-es olasz ígéretet adtunk volna Bremerért.
Minőségben a Bremer és Milenkovic/Demiral nagyon nincs egy szinten, mi még is a hétfői blama után ezt tervezzük össze hozni. Értem én azt, ha nincs ló jó a szamár is, de ez így minden csak nem szinten tartás. Hogy a viharba akartuk akkor Bremert leigazolni?? :think: :roll:

És akkor ez még csak a hátsó alakzat volt, a Dybala storyról nem is beszélve, illetve a lehetséges lyukakról, mint a bal wb, illetve a hurka csere csatárokról, akik ha beállnak garantált a gólképtelenség... 3 hét múlva viszont rajtol a bajnokság. :lolno:
De legalabb van meg 1,5 honap a mercatobol. :D
Ez a legszebb az egeszben.
Addig meg 30x eladjuk Skriniart, Barellat, Martinezt, mennyi elkepeszto pletyka lesz meg te jo...
Lehet vegul iden is Lukakut adjuk el mint tavaly augusztus kozepen.
Ja megsem, mert o meg nem is a mi jatekosunk. :D :D

Mai kedvenc pletykam, hogy nem mondtak igent a nullas mercatora, tovabbra is kell a +60m.
De a VB-ben biznank, hogy felviszi az egekbe Martinez, Barella, Bastoni arat, es majd januarban eladunk 100m-ert.
De ezt Inzaghi nem akarja, hogy szezon kozben huzzak ki a szonyeget a talpa alol.
Hatalmas. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.07.22. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33
De legalabb van meg 1,5 honap a mercatobol. :D
Ez a legszebb az egeszben.
Addig meg 30x eladjuk Skriniart, Barellat, Martinezt, mennyi elkepeszto pletyka lesz meg te jo...
Lehet vegul iden is Lukakut adjuk el mint tavaly augusztus kozepen.
Ja megsem, mert o meg nem is a mi jatekosunk. :D :D

Mai kedvenc pletykam, hogy nem mondtak igent a nullas mercatora, tovabbra is kell a +60m.
De a VB-ben biznank, hogy felviszi az egekbe Martinez, Barella, Bastoni arat, es majd januarban eladunk 100m-ert.
De ezt Inzaghi nem akarja, hogy szezon kozben huzzak ki a szonyeget a talpa alol.
Hatalmas. :D :D
Elképzelem ahogy a felszállásra várakozó, az Argentin válogatotthoz tartó Martinezt Zhang még bíztatja, hogy "mindent bele Lautaro, ne felejcd el, amit beszélni, rugj, szok szok nagy golt, amiből meg majd lesz szok szok euro január." :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 11:10
interfan írta: 2022.07.22. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33
De legalabb van meg 1,5 honap a mercatobol. :D
Ez a legszebb az egeszben.
Addig meg 30x eladjuk Skriniart, Barellat, Martinezt, mennyi elkepeszto pletyka lesz meg te jo...
Lehet vegul iden is Lukakut adjuk el mint tavaly augusztus kozepen.
Ja megsem, mert o meg nem is a mi jatekosunk. :D :D

Mai kedvenc pletykam, hogy nem mondtak igent a nullas mercatora, tovabbra is kell a +60m.
De a VB-ben biznank, hogy felviszi az egekbe Martinez, Barella, Bastoni arat, es majd januarban eladunk 100m-ert.
De ezt Inzaghi nem akarja, hogy szezon kozben huzzak ki a szonyeget a talpa alol.
Hatalmas. :D :D
Elképzelem ahogy a felszállásra várakozó, az Argentin válogatotthoz tartó Martinezt Zhang még bíztatja, hogy "mindent bele Lautaro, ne felejcd el, amit beszélni, rugj, szok szok nagy golt, amiből meg majd lesz szok szok euro január." :)
Dehat barmi is lesz, Zhang mar elmondta, iden is a Scudetto a cel, es vissza kell uljunk Olaszorszag csucsara.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.07.22. 11:17
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 11:10
interfan írta: 2022.07.22. 11:05
De a VB-ben biznank, hogy felviszi az egekbe Martinez, Barella, Bastoni arat, es majd januarban eladunk 100m-ert.
De ezt Inzaghi nem akarja, hogy szezon kozben huzzak ki a szonyeget a talpa alol.
Hatalmas. :D :D
Elképzelem ahogy a felszállásra várakozó, az Argentin válogatotthoz tartó Martinezt Zhang még bíztatja, hogy "mindent bele Lautaro, ne felejcd el, amit beszélni, rugj, szok szok nagy golt, amiből meg majd lesz szok szok euro január." :)
Dehat barmi is lesz, Zhang mar elmondta, iden is a Scudetto a cel, es vissza kell uljunk Olaszorszag csucsara.
Én is elmondtam otthon az asszonynak, hogy hiába lesznek jó meccsek hétvégente, a következő szezonban nem tippmixelek annyit. Nem igazán hiszi el, vannak fenntartásai... :roll:

Viccet félre téve, nálam reálisan nézve a Juve a favorit, majd jövünk mi Lu-La miatt és utána a Milán. Róma 4. helyre simán oda érhet. Ez most jelen állásra nézve.
Avatar
Pazzo
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:46

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Pazzo »

interfan írta: 2022.07.22. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33 Annyira szánalmas már ez az idei mercato, ez már tényleg egy agyrém.

Kell egy áldozat, mert elvileg 60m+ kell...legyen Bastoni. Bastoni marad, mert itt akar maradni, sőt ajánlat nem jön érte. Akkor jöjjön a soron következő, az egy év múlva lejáró szerződésű CSK gyanús Skriniar. Érte már van érdeklődés, mi több ő már igent mondana a PSG-nek a közel 10m-s fizura, viszont buziznak a párizsiak, így lemaradunk Bremerről, aki nagyjából tudná is pótolni. Most mi még is hosszabbítanánk a szlovákkal, de valószínűleg csak azért, hogy a csigaevők tutira megadják a kb 70 milliót. Majd képbe kerül Milenkovic, Demiral, akik a legesélyesebbek jelenleg a megüresedett posztra. Eladjuk Skrinart+Pinamontit kb 85-90-t bezsebelve, majd 15-20m-ért érkezhet az előbb említett két játékos közül az egyik, DE 1 nem elég, ugyan akkor nekünk már csak egy ingyen vagy minimális költségű érkező lenne, pl Zagadou, vagy Acerbi.

Azonban, HA Skriniart eladtuk volna "időben", a kb 60m-s bevételből 30-35-t (vagyis kb a fele zsetont) + egy U19-es olasz ígéretet adtunk volna Bremerért.
Minőségben a Bremer és Milenkovic/Demiral nagyon nincs egy szinten, mi még is a hétfői blama után ezt tervezzük össze hozni. Értem én azt, ha nincs ló jó a szamár is, de ez így minden csak nem szinten tartás. Hogy a viharba akartuk akkor Bremert leigazolni?? :think: :roll:

És akkor ez még csak a hátsó alakzat volt, a Dybala storyról nem is beszélve, illetve a lehetséges lyukakról, mint a bal wb, illetve a hurka csere csatárokról, akik ha beállnak garantált a gólképtelenség... 3 hét múlva viszont rajtol a bajnokság. :lolno:
De legalabb van meg 1,5 honap a mercatobol. :D
Ez a legszebb az egeszben.
Addig meg 30x eladjuk Skriniart, Barellat, Martinezt, mennyi elkepeszto pletyka lesz meg te jo...
Lehet vegul iden is Lukakut adjuk el mint tavaly augusztus kozepen.
Ja megsem, mert o meg nem is a mi jatekosunk. :D :D

Mai kedvenc pletykam, hogy nem mondtak igent a nullas mercatora, tovabbra is kell a +60m.
De a VB-ben biznank, hogy felviszi az egekbe Martinez, Barella, Bastoni arat, es majd januarban eladunk 100m-ert.
De ezt Inzaghi nem akarja, hogy szezon kozben huzzak ki a szonyeget a talpa alol.
Hatalmas. :D :D
Bastoni meg Barella árát nehezen viszi fel a VB 😁 Hol írták ezt? 😁
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pazzo 2022.07.22. 11:27-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Pazzo írta: 2022.07.22. 11:26
interfan írta: 2022.07.22. 11:05
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33
Bastoni meg Barella árát nehezen viszi fel a VB 😁
Viszont kicsi az esélye, hogy megsérülnek közben. :)
Avatar
Pazzo
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:46

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Pazzo »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 11:27
Pazzo írta: 2022.07.22. 11:26
interfan írta: 2022.07.22. 11:05
Bastoni meg Barella árát nehezen viszi fel a VB 😁
Viszont kicsi az esélye, hogy megsérülnek közben. :)
Így viszont egyértelműen többet fognak érni, mintha sérülten jönnének vissza. Mondjuk jogos…😁
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pazzo írta: 2022.07.22. 11:28
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 11:27
Pazzo írta: 2022.07.22. 11:26

Bastoni meg Barella árát nehezen viszi fel a VB 😁
Viszont kicsi az esélye, hogy megsérülnek közben. :)
Így viszont egyértelműen többet fognak érni, mintha sérülten jönnének vissza. Mondjuk jogos…😁
En elirasom volt, elnezest.
VB kapcsan Martinez, jo osz pedig Barella, Bastoni.
Koszi a felhivast.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33 Annyira szánalmas már ez az idei mercato, ez már tényleg egy agyrém.
Most másfél hónapig még minden reggel az lesz hogy Skriniarért várjuk az ajánlatot, aztán hogy mégis marad, de mégsem, és odaadjuk akár 20 millióért is. De nem, mert a párizsi gyökereknek nincs annyi sem.

Eddig egyértelműen erősödtünk, és lényegében a mercato hátralévő részében csak azt várhatjuk, hogy mikor fogjuk elbaxni az egészet, meg emberáldozatot bemutatni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.07.22. 11:38
CsaSzi9294 írta: 2022.07.22. 10:33 Annyira szánalmas már ez az idei mercato, ez már tényleg egy agyrém.
Most másfél hónapig még minden reggel az lesz hogy Skriniarért várjuk az ajánlatot, aztán hogy mégis marad, de mégsem, és odaadjuk akár 20 millióért is. De nem, mert a párizsi gyökereknek nincs annyi sem.

Eddig egyértelműen erősödtünk, és lényegében a mercato hátralévő részében csak azt várhatjuk, hogy mikor fogjuk elbaxni az egészet, meg emberáldozatot bemutatni.
Eddig. Amint Skriniart ne adj Isten eladjuk és a helyére Milenkovic vagy Demiral érkezik, onnantól gyengültünk. Hiába jött Lukaku, meg Asslani Vidal helyére. A 352-ben a védelem az alap. Nem szabad sóherkedni.
De legalább lesz +60 milliónk...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy ujabb tanulsagos iras, ezuttal Bucchionitol.

"
Dybala es Bremer mar gyakorlatilag Inter jatekos volt, megvolt a megallapodas, csak varni kellett.
Marotta mindket jatekossal megegyezett.
Ez leginkabb igaz is volt.
Nem volt hiany elemzesekbol sem, pl Sacchi nem tartotta mukodokepesnek a Dybala-Lukaku-Martinez harmast.
Aztan az egesz megbukott, ami egy ongyilkossagal ert fel a piacon, sokan ezt keptelen felfogni, pedig ez a futball.
Egy szerzodes csak akkor kotheto meg, ha azt benyujtjak.
Marottanak donto pillanatban a tulajdonosok azt mondtak hogy nem.
Hiaba keszitett elo mindent, es intezett el.
Nem volt meg a penzugyi hatter, nem engedelyzetek penzugyi okok miatt az uzletek lezarasat.
Az Inter nem tud kolteni, csakis eladasok eseten vasarolhat.
Hiaba akar az Inter iden is eladni, sok jatekos nem akar tavozni.
Az Inter problemai ott kezdodtek, hogy a ceg konyveloi es gazdasagi emberei iden is +60m mercatot irtak elo.
Meg sulyosbito korulmeny, hogy ket kozvetlen rivalishoz igazolt Dybala es Bremer.
Viszont ez az egesz meg a kisebbik rossz lehet, a kerdes tovabbra is az, mi lesz az Inter jovoje?
A gazdasagi helyzet nagyon rossz, de ez tobb csapatra is igaz, a kulonbseg az, hogy ezen csapatok tulajdonosai tudnak penzt tenni a csapatukba.
Az Inter tulajdonosa fizeteskeptelen evek ota.
A jovo igy csak sotet lehet, nagyon de nagyon sotet.
Az Inter egy nagyszeru klub ami tobbet erdemel.
Jelenleg az alkamazottak fizetesen is tobb 10m-t akarunk sporolni.
Tobb mint 700m az adossag, es van egy meg nagyobb baj, az Inter mar a hitelbefekteto zalogaban van.
A Zhang csalad a fizeteskeptelenseguk miatt, es a gyakorlatilag sajat csodjuk miatt, az Inter mukodesere sulyos hitelt vett fel.
Ez az Oaktree hitel garantalja azt, hogy egyaltalan mukodik az Inter es eltud indulni mindenhol.
Majdnem 300m euro, eves szinten 12%-os kamattal, minden evben csak a hitelvisszafizetesre tobb mint 100m-t kellene kolteni.
Hogyan lehet ezt megcsinalni?
A mercatos eladasok pillanatnyi oromot hoznak, lehet az Inter eladja 80m-ert Skriniart, de ez nem eleg.
Az Inter szurkoloi, jatekosai, szakmai vezeto, edzoje minden erejevel ellenzi Skriniar eladasat.
Mit tesz most az Inter?
Tegnap lathattuk, Marottanak kellemetlen volt a tema amikor megkerdeztek, es nehezere esett barmit is valszolni.
Hosszu honapok ota nagyon nehez munkat vegez, hogy az Inter jobb legyen, meg ebben a szorult helyzetben is.
A Zhang csalad nem fogja a tobb mint 300m eurot visszafizetni a hitelbefekteto Oaktreenak, es mint a Milan eseteben Yonhong Lee tavoznak.
Ezt a lehetoseget a Zhang csalad probalna elkerulni, de nincs vevo, ok pedig fizeteskeptelenek.
Iden egyre nehezebb versenyekepes csapatot eloallitani ugy, hogy elakarjak adni az egyik legjobb jatekost.
Az Inter mint marka biztosan talal majd vevot, de eddig Zhangek a sajat penzugyi erdekeiket nezve, nem erte volna meg nekik az eladas.
A piac folytatodi az Inter szinte semmi penzbol kolcsonvette Lukakut, viszont ha versenykepes akar maradni a klub, akkor Skriniar nem lehet eladni.
Skriniart nem lehet potolni, az eladasaval ujabb sulyos csapast merne a tulajdonos a szurkolokra.
Milenkovic mint utodrol beszelni nem egyszeru.
Valaszt kell adni a jovore, mert a latas alapjan torteno navigalas ilyen viharba nem lehetseges, es foleg nem tarhato sokaig.
Válasz küldése