Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.03.22. 08:17 Gazzetta szerint ha a rasszizmus vadja beigazolodik, Acerbi es az Inter ujtai elvallnak a nyaron.
Az Inter ugyvedje tajekoztatta Acerbit, amennyiben valoban kiderul a rasszizmus, szerzodes szegest kovetne el, ezaltal az Inter szerzodesbonthat vele, es semmifele vegkilegitest nem kellene neki fizetni.
DeVrijre mar nem epitunk mint kezdo KH a jovoben, ezert az Inter uj KH-t kereshet a nyaron.

Elsoszamu jelolt Kim lenne, akiert Ausilio rajong, es mar anno a Fenerbachebol is hozta volna az Interbe.
Kim kapcsan sokan azt gondolnak, hogy "erinthetetlen", de elveszitette a helyet a Bayern kezdobe, szurkolok is kritizaljak, es o sem igazan boldog a Bayernel.
40-50m-t az Inter meg uj tulajdonossal sem valoszinu, hogy tudna fizetni, de felmerulhet egy draga kolcson 10-15m + sima opcio, amire akar a Bayern igent is mondhat.

Alternativa a Gazzetta szerint a szinten regota tema Smalling, akinek Mourinho tavozasaval mar nincs biztos helye Romaban. Raadasul gyakorlatilag egesz evben serult, igy a Roma mar ingyen is szabadulna tole, ez pedig az Internek jo lehetoseg.
Az Inter es Ausilio evek ota szeretne leigazolni, tavaly is szerzodest ajanlottunk neki, de eddig mindig nem volt a valasz, viszont most a helyzet megvaltozhat konnyeden, mivel a Roma szabadulni akar tole mar ingyen is, es mar nincs Mourinho aki ragaszkodik hozza.

Szinten Ausilio jeloltje Mavropanos, akit mar tavaly is figyelt.
West Ham tavaly igazolta le 20m-ert, viszont nem meggyozo a teljesitmenye, igy akar 15m korul akar mozdihato is lenne.
Elore pedig a hirek szerint felmerult Goncalo Ramos, akire Enrique nem igazan epit a PSG-nel.
Megvasarolni meg uj tulajdonossal sem lenne esely, de a PSG es az Inter jo viszonya miatt, egy "draga" kolcson 10m koruli + sima opcios lehetoseg felmerulhet.
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Amugy a vegen meg Juannak megkoszonhetjuk a sirast mert Inzaghit ismerve kepes lenne meg 3 eves szerzodest kiharcolni Acerbinek.
Kh meg igy is ugy is kell a nyaron! A ket kh összesen 70 eves rajuk mar nem lehet építeni függetlenül attól hogy ebben a szezonban jol nyomták
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

INTER-1908 írta: 2024.03.22. 11:40 Amugy a vegen meg Juannak megkoszonhetjuk a sirast mert Inzaghit ismerve kepes lenne meg 3 eves szerzodest kiharcolni Acerbinek.
Kh meg igy is ugy is kell a nyaron! A ket kh összesen 70 eves rajuk mar nem lehet építeni függetlenül attól hogy ebben a szezonban jol nyomták
Ezt én is adom.
Acerbinek nagy pacsi, de szerintem kb még ez az év van benne azon a szinten, amit eddig nálunk láttunk tőle.
Más kérdés, hogy egy Smalling-pótlással 1000x rosszabbul járnánk...
Szóval okosan kéne ezt azért.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3283
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Kim és G. Ramos túl jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen.
Aztán majd jön a valóság Schuurs,Bijol ,Dia Gudmundsson nevekkel.

G. Ramos amúgy szerintem nagyon jó csatár ill az lesz idővel én még Lautaro helyett is el tudnám képzelni.
G.Ramos+Hakimi+30-40m = Lautarot simán elfogadtnék
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Szerintem még ha Acerbi menne, akkor sem kellene annyit költeni a védő posztra (főleg, hogy nincs pénz).
Pavard-Bastoni-Bisseck / Darmian-DeVrij-Smalling
Persze Kimnek tudnék örülni, de inkább a csatár posztot erősíteném, főleg, hogy Augusto és Dimarco is bevethető a poszton.

Lautaro, Thuram, Taremi jelenleg a használható csatáros névsora. Ide még kell minimum 2 játékos. Még úgy is ha Arna marad. Persze a kérdés az, hogy miből??
Az én nevem erre a megoldásra Calhanoglu. Rengeteget melózik, ez tény, de fiatalabb ő sem lesz, most még ki lehetne szállni belőle egy normális összeggel, amivel erősíteni lehetne elől. A helyére Zielynskit tenném.

Vagyis egy 50-60 szaúdi ajánlat esetén elhoznám Fabbiant és két csatárt. Csatár nevet nem tudok mondani, mert csak “fantázia” nevek lennének. Zerkzee szerintem PL lesz.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Smalling helyett bárkit az ifiből! Soha semmiből nem tanulunk? Költői kérdés volt persze.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

sorger=giallo írta: 2024.03.22. 15:50 Smalling helyett bárkit az ifiből! Soha semmiből nem tanulunk? Költői kérdés volt persze.

FORZA INTER!!!
Bárcsak jönne valaki az ifiből! 😅
Én már Sarrt is megpróbálnám előre. Remélem amint meglesz a Scudetto berakja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.03.22. 15:11 Kim és G. Ramos túl jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen.
Aztán majd jön a valóság Schuurs,Bijol ,Dia Gudmundsson nevekkel.

G. Ramos amúgy szerintem nagyon jó csatár ill az lesz idővel én még Lautaro helyett is el tudnám képzelni.
Szerintem is jo lehetoseg lenne o.
Ki kellene hasznalni a jo kapcsolatot a PSG-vel, persze nyilvanvalo, hogy meg uj tulajdonossal sem tudunk 50-60m-t fizetni, ez fix.
De tenyleg amit itt irtak, egy 15m kolcson + 40m sima opcio, hatha igent mondana a PSG.

Martinez, Thuram, Ramos, Taremi, Carboni

Szerintem ez minosegben oriasi elorelepes lenne.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2024.03.22. 20:24
Stankov írta: 2024.03.22. 15:11 Kim és G. Ramos túl jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen.
Aztán majd jön a valóság Schuurs,Bijol ,Dia Gudmundsson nevekkel.

G. Ramos amúgy szerintem nagyon jó csatár ill az lesz idővel én még Lautaro helyett is el tudnám képzelni.
Szerintem is jo lehetoseg lenne o.
Ki kellene hasznalni a jo kapcsolatot a PSG-vel, persze nyilvanvalo, hogy meg uj tulajdonossal sem tudunk 50-60m-t fizetni, ez fix.
De tenyleg amit itt irtak, egy 15m kolcson + 40m sima opcio, hatha igent mondana a PSG.

Martinez, Thuram, Ramos, Taremi, Carboni

Szerintem ez minosegben oriasi elorelepes lenne.
Ha új tulajdonos lesz, akkor miért fix, hogy nem tudunk ennyit köleteni? Köti valami a csapatot?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.03.22. 20:57
interfan írta: 2024.03.22. 20:24
Stankov írta: 2024.03.22. 15:11 Kim és G. Ramos túl jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen.
Aztán majd jön a valóság Schuurs,Bijol ,Dia Gudmundsson nevekkel.

G. Ramos amúgy szerintem nagyon jó csatár ill az lesz idővel én még Lautaro helyett is el tudnám képzelni.
Szerintem is jo lehetoseg lenne o.
Ki kellene hasznalni a jo kapcsolatot a PSG-vel, persze nyilvanvalo, hogy meg uj tulajdonossal sem tudunk 50-60m-t fizetni, ez fix.
De tenyleg amit itt irtak, egy 15m kolcson + 40m sima opcio, hatha igent mondana a PSG.

Martinez, Thuram, Ramos, Taremi, Carboni

Szerintem ez minosegben oriasi elorelepes lenne.
Ha új tulajdonos lesz, akkor miért fix, hogy nem tudunk ennyit köleteni? Köti valami a csapatot?
Tavaly kervenyeztuk az UEFA-nal a Settlement Agreementet 2026/27-es szezon vegeig.
Ennek ertelmeben azt kertuk az UEFA-tol, es meg is kaptuk, hogy a Nemzetkozi sorozatokra a nevezes csak nullas lehet.

Ettol fuggetlenul kolthet uj tulajdonos annyit amennyit akar, max nem nevezunk par uj jatekost a BL-re, lasd anno Mario es Barbosa az EL-re nem neveztuk ugyanilyen okbol.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Stankov írta: 2024.03.22. 15:11 Kim és G. Ramos túl jól hangzik ahhoz hogy igaz legyen.
Aztán majd jön a valóság Schuurs,Bijol ,Dia Gudmundsson nevekkel.
Kim és G Ramos?
Az eléggé bokafoschós lenne :)

Új tulajjal talán.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.03.22. 12:07
INTER-1908 írta: 2024.03.22. 11:40 Amugy a vegen meg Juannak megkoszonhetjuk a sirast mert Inzaghit ismerve kepes lenne meg 3 eves szerzodest kiharcolni Acerbinek.
Kh meg igy is ugy is kell a nyaron! A ket kh összesen 70 eves rajuk mar nem lehet építeni függetlenül attól hogy ebben a szezonban jol nyomták
Ezt én is adom.
Acerbinek nagy pacsi, de szerintem kb még ez az év van benne azon a szinten, amit eddig nálunk láttunk tőle.
Más kérdés, hogy egy Smalling-pótlással 1000x rosszabbul járnánk...
Szóval okosan kéne ezt azért.
Erdekes hogy, amit az FcInter1908 sajat forrasai, es a Calciomercato.com is megerosit, a Napoli meccs elott joval, az Inter 2027-ig tarto szerzodest ajanlott Acerbinek amit el is fogadott es ala is irtak a szerzodest.
Igy Acerbi 2027-ig hosszabbitott az Interrel.

Viszont ha a rasszizmus vadja beigazolodik, ahogy azt allitolag Marotta es az Inter ugyvedje is elmondta Acerbinek, az Inter szerzodeszeges miatt felbontja azonnali hatallyal Acerbi szerzodeseset vegkielegites nelkul.

Kozben uj Acerbi utod neveket dobtak be:

Kelly, Djimsiti, Bijol, Hien, Giannetti


Gazzetta szerint pedig V.Carboni + penz = Gudmundsson uzletet szeretnek a Genoaval.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a Genoa tovabbra is penzt, azaz 30m eurot kerne Gudmundsson jatekjogaert.
Viszont az Inter tovabbra is Carboni + penz = Gudmundsson uzletet akar.
Carboni 20m ertekben szamitanak az uzletbe, es tovabbi 10m-t ajanlanak.
A 10m eurot pedig remelnenk a jelenleg kolcsonben levo fiatalok osszetudnank szedni.
Stankovic, Zanotti, Fontanarosa, Agoume, P.Esposito, S.Esposito, Satriano, Oristanio sort aruljuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Targyalas volt tegnap az Oaktree Interes igazgatosagi tagjai, valamint Marotta es Ausilio kozott.
Itt az Inter nyari mercato volt a tema, es mar elkezdotott a nyari mercato tervezese.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.22. 15:33 Persze a kérdés az, hogy miből??
Az én nevem erre a megoldásra Calhanoglu. Rengeteget melózik, ez tény, de fiatalabb ő sem lesz, most még ki lehetne szállni belőle egy normális összeggel, amivel erősíteni lehetne elől. A helyére Zielynskit tenném.

Vagyis egy 50-60 szaúdi ajánlat esetén elhoznám Fabbiant és két csatárt. Csatár nevet nem tudok mondani, mert csak “fantázia” nevek lennének. Zerkzee szerintem PL lesz.
Erdekes kerdeskor ez.
Vannak olyan hirek, miszerint az Oaktree nem is adja el az Intert egybol, hanem megprobalja rendbe tenni a szamlakat, es majd csak utana.
Ennek valahol egy jele, hogy ma allitolag Oaktree-Marotta-Ausilio ertekezlet volt a nyari mercato kapcsan.

Na most, elmult 3 ev mercatoit mind-mind az Oaktree iranyitotta, szoval ha ok lennenek a tulajdonosok hivatalosan is, akkor nagy valtozas valoszinu nem lenne a piacon.

Irod Calhanoglut.
Megmondom oszinten, en mindig ugy lattam, hohy neki mindig megvolt a hullamzasa, ezert nem volt soha kiemelkedo klasszis.
Viszont iden nagyon rendben van.
Jo persze nem a vilag legjobb kozeppalyasa, ahogy o magarol elmondta, de azert most vegre stabilan hoz egy kiemelkedot.
De...
Ha dontest kellene hozni, hogy Martinez, Barella, Bastoni, esetleg Dimarco, Pavard, Thuram, vagy Calhanoglu, akkor nalam is Calhanoglu.

Irod a Szaudiakat Calhanoglu kapcsan.
Maga Calhanoglu is elmondta, mekkora megtiszteltes gondoltak ra, csodas orszag, csak elismeres illeti oket, bla-bla.
Szoval elobb utobb biztosan menne.
De...
Azert latjuk a Szaudiak nem hulyek.
50-60m-t irsz, de 50m felett nem sok jatekosert fizettek, foleg nem 30 felett.
Egyedul Neymar, dehat o mas marketing es reklam ertek.
Egy BL gyoztes, Pool vezer Fabinhoert is 46m-t fizettek 29 evesen, egy SMS 28 evesen 40m, Mane 31 evesen 30m, Laporte 29 evesen 27m, vagy Koulibaly 32 evesen 23m.
De a legjobb pelda a sajat borunkon atelt, a tavaly nyaron pont 30 eves Brozovic, akiert 18m eurot kaptunk, Calhanoglu pont ennyi idos most.

Tehat egy 30m a realisabb, az 50-60m helyett, es ennyibol meg kerdes kit tudnank.
Persze Fabbiant visszahozhatnank 13m-ert, (sajnos szo nincs rola), Carbonit ingyen, (sajnos szo nincs rola, sot arrol van szo kiert cserebe szabadulunk meg tole), es meg igyis maradna egy 17m, amibol lehetne nezelodni, csak hat nem Immobile vonalon kellene, es az adott jatekosnak megadni a bizalmat, amit mi jo esellyel nem fogunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes, hogy Bellanova mennyire "befutott".
Torino egyik legjobbja, sot bajnoksag szinten is a legjobb szelsok kozott van.
Olasz Nemzeti Valogatottba is jatszott, sot az egyik legjobb volt.
Allitolag tobb PL csapat is figyeli, koztuk a MU, Chelsea, West Ham, Aston Villa, de a Roma is vinne, valamint Spanyol csapatokrol is hallani.
30-35m-t ker erte allitolag a Torino.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2024.03.26. 06:57 Erdekes, hogy Bellanova mennyire "befutott".
Torino egyik legjobbja, sot bajnoksag szinten is a legjobb szelsok kozott van.
Olasz Nemzeti Valogatottba is jatszott, sot az egyik legjobb volt.
Allitolag tobb PL csapat is figyeli, koztuk a MU, Chelsea, West Ham, Aston Villa, de a Roma is vinne, valamint Spanyol csapatokrol is hallani.
30-35m-t ker erte allitolag a Torino.
Helyes, vigyék is csak ide vissza ne jöjjön. Legalább kiderült mégsem vakok döntenek az igazolásokról. Nálunk katasztrófa volt, bár volt, hogy látszott, pislákol benne valami. Itt nehéz fiatalon befutni, pedig neki még voltak is percei.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Francesco írta: 2024.03.26. 07:48
interfan írta: 2024.03.26. 06:57 Erdekes, hogy Bellanova mennyire "befutott".
Torino egyik legjobbja, sot bajnoksag szinten is a legjobb szelsok kozott van.
Olasz Nemzeti Valogatottba is jatszott, sot az egyik legjobb volt.
Allitolag tobb PL csapat is figyeli, koztuk a MU, Chelsea, West Ham, Aston Villa, de a Roma is vinne, valamint Spanyol csapatokrol is hallani.
30-35m-t ker erte allitolag a Torino.
pedig neki még voltak is percei.
Ezt azért nem mondanám.
Sokszor nem kezdett, de minőségi percei sem sűrűn voltak.
Ezzel nem azt mondom, hogy nagy ásznak tűnt, de nálunk nem is tudta megmutatni magát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.03.26. 07:48
interfan írta: 2024.03.26. 06:57 Erdekes, hogy Bellanova mennyire "befutott".
Torino egyik legjobbja, sot bajnoksag szinten is a legjobb szelsok kozott van.
Olasz Nemzeti Valogatottba is jatszott, sot az egyik legjobb volt.
Allitolag tobb PL csapat is figyeli, koztuk a MU, Chelsea, West Ham, Aston Villa, de a Roma is vinne, valamint Spanyol csapatokrol is hallani.
30-35m-t ker erte allitolag a Torino.
Helyes, vigyék is csak ide vissza ne jöjjön. Legalább kiderült mégsem vakok döntenek az igazolásokról. Nálunk katasztrófa volt, bár volt, hogy látszott, pislákol benne valami. Itt nehéz fiatalon befutni, pedig neki még voltak is percei.
Pont az, hogy lehetoseget nem kapott igazan nalunk.
(Ettol fuggetlenul valoban gyenge volt, dehat ennyi lehetoseggel nehez...)

656 percet jatszott tavaly nalunk a teljes szezonban.
(Iden a Torinoban mar 2500 percnel tart)

- Bajnoksagban:
38 meccsbol
3X kezdo
15X csere
20X vegig a padon maradt
Osszesen 484 lejatszott perc

- BL-ben:
13 meccsbol
1X kezdo
2X csere
10X vegig a padon maradt
Osszesen 118 lejatszott perc

- Olasz Kupa:
5 meccsbol
0X kezdo
1X csere
4X vegig a padon maradt
Osszesen 54 lejatszott perc

- Szuperkupa:
1 meccsbol
0X kezdo
0X csere
1X vegig a padon maradt
Osszesen 0 lejatszott perc


- Osszmerleg:
57 meccsbol
4X kezdo (312 perc)
18X csere (344 perc, 19 perc atlagosan cserekent)
35X vegig a padon maradt
Osszesen 656 lejatszott perc
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.03.26. 07:58
Francesco írta: 2024.03.26. 07:48
interfan írta: 2024.03.26. 06:57 Erdekes, hogy Bellanova mennyire "befutott".
Torino egyik legjobbja, sot bajnoksag szinten is a legjobb szelsok kozott van.
Olasz Nemzeti Valogatottba is jatszott, sot az egyik legjobb volt.
Allitolag tobb PL csapat is figyeli, koztuk a MU, Chelsea, West Ham, Aston Villa, de a Roma is vinne, valamint Spanyol csapatokrol is hallani.
30-35m-t ker erte allitolag a Torino.
Helyes, vigyék is csak ide vissza ne jöjjön. Legalább kiderült mégsem vakok döntenek az igazolásokról. Nálunk katasztrófa volt, bár volt, hogy látszott, pislákol benne valami. Itt nehéz fiatalon befutni, pedig neki még voltak is percei.
Pont az, hogy lehetoseget nem kapott igazan nalunk.
(Ettol fuggetlenul valoban gyenge volt, dehat ennyi lehetoseggel nehez...)

656 percet jatszott tavaly nalunk a teljes szezonban.
(Iden a Torinoban mar 2500 percnel tart)

- Bajnoksagban:
38 meccsbol
3X kezdo
15X csere
20X vegig a padon maradt
Osszesen 484 lejatszott perc

- BL-ben:
13 meccsbol
1X kezdo
2X csere
10X vegig a padon maradt
Osszesen 118 lejatszott perc

- Olasz Kupa:
5 meccsbol
0X kezdo
1X csere
4X vegig a padon maradt
Osszesen 54 lejatszott perc

- Szuperkupa:
1 meccsbol
0X kezdo
0X csere
1X vegig a padon maradt
Osszesen 0 lejatszott perc


- Osszmerleg:
57 meccsbol
4X kezdo (312 perc)
18X csere (344 perc, 19 perc atlagosan cserekent)
35X vegig a padon maradt
Osszesen 656 lejatszott perc
Valószínűleg tényleg tehetséges a srác és ezt látták Marottáék, csak szimplán nem tudtuk megvásárolni a nyáron.
Viszont alapvetően jobb neki, hogy a Torinoba játszik, mert így tud fejlődni. Itt 1-2 évig biztosan nem játszott volna Darmian és Dumfries mögött.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lehet,hogy ez kellett neki,az állandó játéklehetőség,a bizalom.Vannak ilyen típusok,akiknél ez hozza meg az eredményt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Na ha letelik az eltiltása majd ingyen visszahozzuk. :D :D ;)

A brazil sportbíróság a hétfői napon doppingellenes csalási kísérlet miatt két évre eltiltotta a Flamengo brazil válogatott támadóját, Gabriel Barbosát, aki korábban az Interben is eltöltött néhány balul sikerült hónapot.

/Azzurri fb oldala/
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Hát ez a Gudmundsson gyerek tuti a PL-ben köt ki,vagy valami pénzesebb csapatnál.Ha Marotta mégis megszerzi,újabb talapzat a szobrának.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2024.03.26. 22:34 Hát ez a Gudmundsson gyerek tuti a PL-ben köt ki,vagy valami pénzesebb csapatnál.Ha Marotta mégis megszerzi,újabb talapzat a szobrának.
Nem rossz jatekos, de nekem az csucs mindig, hogy 10db Serie A gol, es mar 30m...

Ha lesz uj tulajdonos, en akkor megprobalnek elsore mas vonalon menni.
Lasd olyan jatekosok, akik pl a sajat csapataikban annyira nem alapemberek.
Persze ugysem koltenenk 50-60m-t csatarra, de pl nalam ilyen lenne Ramos.
Vagy esetleg Raspadori is erne nalam probat.
Persze Zirkzee a PL-be akar menni, 40m az ara, de hatha.
Guirassy szinten a PL-be akar menni, de 17m-ert szerintem o fonyeremeny lenne.

Valahogy nekem ez Carboni + penz = Gudmundsson, vagy visszavasrolni Fabbiant, es Carboni + Fabbian = Gudmundsson uzlet nem tetszik.

Pastorello (Acerbi ugynoke) megerositette, Acerbi meghosszabbitja 2025-ben lejaro szerzodeset az Internel.
(2027-ig)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a tegnapi Oaktree altal vezetett es tartott Inter kozgyulesen mar a nyari mercato is tema volt, es hogy mikent nezne ki az Oaktree nyari mercato.
Oaktree nullas mercatot ker az Inter szakmai vezetestol nyaron, viszont nem kernek tovabbi fizetescsokkentes kiadast a keretet illetoen,
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3283
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2024.03.27. 11:58 Gazzetta szerint a tegnapi Oaktree altal vezetett es tartott Inter kozgyulesen mar a nyari mercato is tema volt, es hogy mikent nezne ki az Oaktree nyari mercato.
Oaktree nullas mercatot ker az Inter szakmai vezetestol nyaron, viszont nem kernek tovabbi fizetescsokkentes kiadast a keretet illetoen,
Az a vicces és valahol szánalmas is hogy ennek örülnünk kell.
De legalább nem kell pluszos mercato ergo áldozat sem
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.03.28. 09:32
interfan írta: 2024.03.27. 11:58 Gazzetta szerint a tegnapi Oaktree altal vezetett es tartott Inter kozgyulesen mar a nyari mercato is tema volt, es hogy mikent nezne ki az Oaktree nyari mercato.
Oaktree nullas mercatot ker az Inter szakmai vezetestol nyaron, viszont nem kernek tovabbi fizetescsokkentes kiadast a keretet illetoen,
Az a vicces és valahol szánalmas is hogy ennek örülnünk kell.
De legalább nem kell pluszos mercato ergo áldozat sem
Jo kerdes maradunk e az Oaktree kezebe a nyari mercatora...

Lehet papiron nem kellene "aldozat", de ha nullas a mercato, akkor mibol tudsz vasarolni?
Csakis eladasbol...
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1633
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Szórjuk ki a selejtet és az öregeket..hozzunk pár használható ingyen játékost és meg is vagyunk. (Ha nem lesz új tulaj)
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

internaZIOnaLe írta: 2024.03.28. 11:01 Szórjuk ki a selejtet és az öregeket..hozzunk pár használható ingyen játékost és meg is vagyunk. (Ha nem lesz új tulaj)
Szerintem pont ez fog történni. Cuadrado, Sanchez, Klaassen, Sensi el, Arna sajnos marad. Correa pedig… imádkozzunk az OM sikeréért! 🤣

Én egyébként Mikit, mint bajnokcsapat vezére eladnám az arabokhoz. Ott van helyette Frattesi, illetve Zieliński. Sőt! Bár imádom a játékát, de a triplete csapat hibájából tanulva én Çalhanoğlut is eladnám. Igaz nehéz ezen a poszton megfelelő helyettest találni, de 30+ évesen most lehet belőle értelmes bevételt generálni.

Ami jól látszik, hogy az öregek kiszórása után is elég erős tud maradni a csapat ahhoz, hogy versenyképes maradhasson és így a nullás mercato se helyez a vezetősége nyomást egy top játékos eladására. 👍
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1633
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én is eladnám kebabot. Nagyobb az arca mint a tudása. Persze nem rossz játékos, de nem siratnam meg
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az Internel Bastoni neve merult fel mint "aldozat".
Nem kotelezo az "aldozat", de nullas mercato kotelezo, igy csak abbol vasarolhat a klub amennyiert elad jatekos.
70m eurot varna az Inter Bastoniert, ennyiert adhatna el a Gazzetta szerint.

Szinten a Gazzetta szerint felmerult ingyen nevkent KH posztra a Juve altal regota csabitott Hermoso.
KH poszton kozepen, es baloldalon is bevetheto.
Hermoso fizetes igenye 5m euro.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.29. 11:43 Gazzetta szerint az Internel Bastoni neve merult fel mint "aldozat".
Nem kotelezo az "aldozat", de nullas mercato kotelezo, igy csak abbol vasarolhat a klub amennyiert elad jatekos.
70m eurot varna az Inter Bastoniert, ennyiert adhatna el a Gazzetta szerint.

Szinten a Gazzetta szerint felmerult ingyen nevkent KH posztra a Juve altal regota csabitott Hermoso.
KH poszton kozepen, es baloldalon is bevetheto.
Hermoso fizetes igenye 5m euro.
A legjobb lenne ha senkit nem kéne eladni.Korábban azt mondtam volna,hogy inkább Bastoni legyen az áldozat mint Barella vagy Lautaro viszont ha ő nincs a védőhármasban az nagy veszteség.
A Genoa elen Carlos augusto ellen amit élőben láttam és hát nem tudta játékban bármennyire is
Amikor fellép a támadásokhoz akkor abból a beívelésekből gól lett lásd Bologna ellen Bisseck fejes vagy Barrellának adott gólpassz a Benfica ellen.Amennyiben ő van a pályán akkor Dimarco is sokkal bátrabban tud előre menni.

Egyszóval el a kezekkel Bastonival. Egyébként meg a legkisebb fiam kedvenc interese és ez is nagyon fontos érv. ;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3283
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Minek is kellene áldozat?
Taremivel és Zielinskivel kész a keret.
Nyilván jó lenne egy jobb jobboldali wb egy fiatalabb kezdő kh , meg akár fiatal kapus tehetség vagy még egy normális csatár,de egyáltalán nem létszükséglet.
Legalábbis annyira biztos nem hogy Bastoni Barella Lautaro hármasból bárkit ezért kelljen eladni.

De ha már annyira akkor fiatalokból 30-40m ki lehetne venni pláne ha csak Carboni 20ért menne el
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.03.29. 19:19 Minek is kellene áldozat?
Taremivel és Zielinskivel kész a keret.
Nyilván jó lenne egy jobb jobboldali wb egy fiatalabb kezdő kh , meg akár fiatal kapus tehetség vagy még egy normális csatár,de egyáltalán nem létszükséglet.
Legalábbis annyira biztos nem hogy Bastoni Barella Lautaro hármasból bárkit ezért kelljen eladni.

De ha már annyira akkor fiatalokból 30-40m ki lehetne venni pláne ha csak Carboni 20ért menne el
Szerintem semmi mas csak talalgatas az egesz...

Senki nem tudja mi lesz a tulajdonosi helyzet, az ugyben is csak megy a talalgatas.
- Arab Allami tulajdonos (Qatar, Szaudi, Emirsegek)
- Usa maganbefektetesi alap
- Angok maganbefektesi alap (BC Partners)
- Marad az Oaktree

Nyilvanvalo onnan vannak ezek a talalgatas, mert megvolt az Inter kozgyules az Oaktree vezetesevel, akik tajekoztattak az Inter sportszakmai vezetest, ha az Oaktree marad mint tulajdonos, akkor nullas mercato kell, csakis abbol vasarolhatunk amit eladunk.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Túl nagy gond nincs akkor. Ez a keret messze a legerősebb Olaszországban és nemzetközi szinten is TOP10. Zelinski és Taremi érkeztével meg pár nem idevaló játékos távozásával bőven összejön a szintentartás. Ami a mi esetünkben minimum bajnoki címet kell, hogy jelentsen. Két gond van.
Egyik, hogy öregedik a keret, bár ennek Inzaghi inkább tapsol. :D
A másik, hogy mélyíteni kell a sok front miatt és ehhez kellhet valakit eladni, hogy a pénzt visszaforgatva több kiegészítőembert lehessen hozni. De ugye kit lehetne eladni, akiért kapnánk is megfelelő mennyiségű pénzt? Na ez a nehéz. Persze Hermoso - Bastoni “csere” adja magát, vélhetően nem esnénk vele vissza és ott van Bisseck is.
Abból a pénzből pedig lehetne minőséget hozni a padra. Bár oda általában ingyen hozunk embereket mostanában, mondjuk Frattesi-t kivéve. Amit minőségben meg kéne oldani az Dumfries posztja. A többi rendben van. Esetleg ha valahogy Arna is tudna lépni, akkor oda lehetne hozni valakit, aki hasonló, mint anno Cruz volt. Calha szerintem még nem kiszállós, benne még ezen a szinten 3-4 szezon van, ezért ért még jövőre is kapnánk pénzt, bár ő annyira hozza azt a posztot, hogy butaság lenne eladni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.03.29. 21:22 Túl nagy gond nincs akkor. Ez a keret messze a legerősebb Olaszországban és nemzetközi szinten is TOP10. Zelinski és Taremi érkeztével meg pár nem idevaló játékos távozásával bőven összejön a szintentartás. Ami a mi esetünkben minimum bajnoki címet kell, hogy jelentsen. Két gond van.
Egyik, hogy öregedik a keret, bár ennek Inzaghi inkább tapsol. :D
A másik, hogy mélyíteni kell a sok front miatt és ehhez kellhet valakit eladni, hogy a pénzt visszaforgatva több kiegészítőembert lehessen hozni. De ugye kit lehetne eladni, akiért kapnánk is megfelelő mennyiségű pénzt? Na ez a nehéz. Persze Hermoso - Bastoni “csere” adja magát, vélhetően nem esnénk vele vissza és ott van Bisseck is.
Abból a pénzből pedig lehetne minőséget hozni a padra. Bár oda általában ingyen hozunk embereket mostanában, mondjuk Frattesi-t kivéve. Amit minőségben meg kéne oldani az Dumfries posztja. A többi rendben van. Esetleg ha valahogy Arna is tudna lépni, akkor oda lehetne hozni valakit, aki hasonló, mint anno Cruz volt. Calha szerintem még nem kiszállós, benne még ezen a szinten 3-4 szezon van, ezért ért még jövőre is kapnánk pénzt, bár ő annyira hozza azt a posztot, hogy butaság lenne eladni.
Festa tudom idezni:

"Egyszóval el a kezekkel Bastonitol"

Volt mar eleg aldozat egy eletre, tobb nem kell.
Hermoso jo jatekos, jo lenne, de nem Bastoni helyere, hanem melle.

Nezzuk azt az Oaktree marad, marad a nullas mercato, abbol vasarolhatunk amit eladunk, amit most kiadott az Oaktree az igazgatosagin, ha ok maradnak.

Persze Inzaghi "tapsol" hogy oregedik a keret, ez ok, dehat mi ezzel biztosan nem erosodunk, csakis gyengulunk.
Igy is konkretan a top 5 bajnoksag 96 csapata kozul mienk a legidosebb keret, es mienk a legidosebb atlageletkoru kezdo.
Persze iden Scudetto vegre, dehat latjuk iden is 3db 35 feletti jatekosunk alapember, sot ha Darmiant is odaveszem akkor 4, igaz o meg "csak" 34 iden.
De jovore Sommer 36, Acerbi 37, Darmian 35, Mkhitaryan 36 eves lesz.
Igy azert hosszutavon, de meg rovidtavon sem igazan lehet...
Arrol szinten nem beszelve, hogy a padon is kellene fiatalitani, mert pl DeVrij is 33 eves lesz, Klaassen 32, Arnautovic-Sanchez meg 36, Cuadrado meg 37.
DeVrijnek kivul az osszeset ki kellene vagni...

Szoval szep a "rutin", de meg rovidtavon sem tarthato mar 35-37 eves jatekosokkal alapemberkent.

Irod hogy "melyiteni kell a keretet" ez ok.
De ezt igazabol Bastoni "aldozat" nelkul is meglehetne.
Lasd vedelembe Hermoso ingyen, jon ugye Zielinski es Taremi.
En elore tovabbra is tennek egy probat ingyen Iheanacho kapcsan, de akar Batshuayi vagy Martial is megerne egy probat ingyen, Arnautovictol rosszabb senki nem lehet.
Visszahozni azokat a fiatalokat akikben van lehetoseg, lasd jobb WB posztra Zanotti, kapuba Stankovic, elore meg Carboni, es igazabol "kesz" is vagyunk.

Sommer, Stankovic

Pavard, Bisseck, Bastoni, Hermoso, DeVrij, Acerbi

Dumfries, Zanotti, Buchanan, Dimarco, C.Augusto

Barella, Calhanoglu, Zielinski, Frattesi, Asllani, Mkhitaryan

Martinez, Thuram, Taremi, Carboni, Iheanacho/Martial/Batshuayi

Persze ha lesz uj tulajdonos, es nem az Oaktree diktal a nyarra, vagy esetleg Inzaghi tavozik, az egy mas tortenet.
De ha Oaktree-Inzaghi ugyben gondolkozok, nullas mercatoval siman lehetne egy ilyen keret Bastoni "aldozata" nelkul.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért szerintem messze nem ilyen siralmas a helyzet, ahogyan lefested. Idős a keret? Ok. Ez Olaszország, teljesen normális. Nézd meg a Juventus mit ér jelenleg a sok fiatallal. Elkezdtek bozladozni, lassab a negyedik helyen lesznek úgy, hogy nemrég még azt hitték bajnokok lesznek. Ez többek között a rutin hiánya.
Cuadrado, Klaassen és Sanchez, vagy Arna vélhetően menni fog. Ez már fiatalítás, bár Taremi és Zelinski sem annyira fiatal. Amúgy azt olvastam, hogy nem akarjuk Carboni-t eladni.
Nem kell eladni senkit, hozzuk Hermoso-t, de ne Bisseck kárára. Viszont látod mennyit játszik Frattesi, aki azért nagyobb név, mint Fabbian, vagy Carboni, nekik fejlődni kell. Nekem Marotta taktikája teljesen ésszerű és működik. És mondhatod, hogy Klasseen helyett lehetne Fabbian is, de ne legyen, mert nem játszana. Tökéletesen megoldják minden szezonban a szintentartást, nem hiszem, hogy bárkit eladunk, biztos lesz még Marotta mágia. A támadósoron kívül nagyon nem is kell senki. Ott elkélne a segítség, tudjuk miért.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biasin szerint Inzaghi feltetelei a maradasra egyertelmuek:
- Ne legyen tobb aldozat
- Es ne legyen meg egy olyan nyar mint a tavalyi, ahol tobb mint 10 jatekos is tavozott

Inzaghi korabban tobbszor is elmondta, szamara a tavalyi nyar volt a legrosszabb es legnehezebb, hogy ennyi jatekost kellett potolni, es ez neki nagyon nehez volt.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3283
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Neki volt nehéz akkor Marrotta és Ausilio mit szóljon? Biztos volt jó néhány álmatlan éjszakájum a nyári időszakban.

Jó valahol jogos Inzaghi kérése,de azért Onana,Brozo Dzeko volt alapembere, Skriniar már nem is játszott ahogy Lukaku sem alap kezdő.
Tény és való hogy míg mindenkit meg és kiismert az idő,de ebben valahol ő is ludas hiszen nem épít a fiatalokra , Acerbi,Mikhy, Sommer,Darmian, De Vrij se fog még évekig itt lenni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.03.30. 20:29 Neki volt nehéz akkor Marrotta és Ausilio mit szóljon? Biztos volt jó néhány álmatlan éjszakájum a nyári időszakban.

Jó valahol jogos Inzaghi kérése,de azért Onana,Brozo Dzeko volt alapembere, Skriniar már nem is játszott ahogy Lukaku sem alap kezdő.
Tény és való hogy míg mindenkit meg és kiismert az idő,de ebben valahol ő is ludas hiszen nem épít a fiatalokra , Acerbi,Mikhy, Sommer,Darmian, De Vrij se fog még évekig itt lenni.
Egyebkent valoban tavozott 12 jatekos a 23 fos keretbol tavaly nyaron:

Onana, Handanovic, Cordaz, Skriniar, D'Ambrosio, Bellanova, Gosens, Gagliardini, Brozovic, Correa, Dzeko, Lukaku

Ez azert a teljes keret 52%-a, magyarul tobb mint a keret fele lecserelodott.
Ez azert valahol erheto, hogy Inzaghinak nem tetszett, es ertheto, hogy nem akar ujabb ilyet atelni,
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

interfan írta: 2024.03.30. 20:44 Egyebkent valoban tavozott 12 jatekos a 23 fos keretbol tavaly nyaron:

Onana, Handanovic, Cordaz, Skriniar, D'Ambrosio, Bellanova, Gosens, Gagliardini, Brozovic, Correa, Dzeko, Lukaku

Ez azert a teljes keret 52%-a, magyarul tobb mint a keret fele lecserelodott.
Ez azert valahol erheto, hogy Inzaghinak nem tetszett, es ertheto, hogy nem akar ujabb ilyet atelni,
Bár ez tény, de ha az idei nyári mercatot nézzük, akkor most teljesen más a helyzet. Tavaly a 12 játékosból 5-6 kezdő volt és 4 rendszeres csere. Idén mi várható? Nulla kezdő, 3 csere (Dumfries, Audero, Sanchez), illetve az epizódszereplők (Cuadrado, Klaassen, Sensi).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2024.03.30. 21:06
interfan írta: 2024.03.30. 20:44 Egyebkent valoban tavozott 12 jatekos a 23 fos keretbol tavaly nyaron:

Onana, Handanovic, Cordaz, Skriniar, D'Ambrosio, Bellanova, Gosens, Gagliardini, Brozovic, Correa, Dzeko, Lukaku

Ez azert a teljes keret 52%-a, magyarul tobb mint a keret fele lecserelodott.
Ez azert valahol erheto, hogy Inzaghinak nem tetszett, es ertheto, hogy nem akar ujabb ilyet atelni,
Bár ez tény, de ha az idei nyári mercatot nézzük, akkor most teljesen más a helyzet. Tavaly a 12 játékosból 5-6 kezdő volt és 4 rendszeres csere. Idén mi várható? Nulla kezdő, 3 csere (Dumfries, Audero, Sanchez), illetve az epizódszereplők (Cuadrado, Klaassen, Sensi).
Azert az Oaktrees evek alatt egy dolgot megtanulhattunk, az hogy "mi varhato", es mi lesz a valosag, legtobbszor koszonoviszonyban sincs egymassal.
Tavaly is eleg tavasszal az volt, hogy nem lesz aldozat a csodas UEFA bevetelek miatt, dehogy megy Onana, Bellanovat megvesszuk, Lukaku maradni fog, ahogy Dzeko is, sot meg Handanovic, D'Ambrosio is kap uj szerzodest, ilyen Brozovic meg Gosens tavozasrol sem szolt volt.
A valosagot lattuk...
A 2021 nyari meszarlast pedig inkabb ne is emlitsuk.

Egyszoval en biztosan varnek meg azzal, hogy "mi varhato", mert az Oaktrees evek alatt sosem az lett ami varhato.

Es egyebkent en Inzaghit is ertem.
Persze tudhatta amikor elvallalta ezt, de azert nehez lehet ugy, hogy megerkezel egy csapathoz, es a ket legjobb jatekost azonnal eladjak mint "aldozat".
Na meg a befolyt 184m eurobol itt van kemeny 50m, nesze igazolj...
Szinten nehez lehet ugy, hogy felepitesz egy 23 fos keretet, erre ebbol 13 jatekos tavozik, ami tobb mint a keret fele.
A teljes kapussor 3/3, a 6 KH-bol 2, a 4 WB-bol 2, a 6 KP-bol szinten 2, es a 4 csatarbol 3 tavozik.
Ez azert egy edzonek nem lehet egyszeru helyzet.

Lehet amikor megjott tudta hogy ez lesz a 21-es nyari mercaton, de azert valahol elerhet egy ember oda (lasd Inzaghi), hogy egyszeruen megunja ezt 3 ev alatt, es hogy minden egyes nyari mercato errol szol eppe ki tavozik, minden nyaron reszketni kell ki lesz az aldozat, hany jatekost kell potolni, stb-stb-stb.
Ahogy Inzaghi fogalmazott, amiota idejott egy eurot sem tettunk a mercatoba, cserebe kivettunk a csapatbol 150m-t, es ilyen helyzetben barki mas szetesett volna, de mi nem a csodalatos szakmai vezetoinknek hala.

Egy szo mint szaz, en megertem, hogy Inzaghi feltetelek szab, es csak igy hajlando maradni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.30. 09:29 Ezért sem kellene a gerincet megbontani, mert valószínűleg a merda is erősíteni fog, nem lenne célravezető előről kezdeni az építkezést jövőre a kiőregedő játékosok miatt is.
Ahogy már írtam, bár kedvelem a törököt, én eladnám Dumfriessel együtt, és az értük kapott pénzből egyértelműen a csaatársort helyezném előtérbe, illetve a jobb oldalt. Jelenleg ez az a két poszt, amivel foglalkozni kell. A többi szerencsére rendben van.
Dumfries kapcsan az a gond, hogy tavaly is vegighaknizta az ugynoke a teljes PL mezonyt, es lattuk 15m-ert nem kellett senkinek...
Pedig honapokon at ajanlagatta az ugynoke mindenhova.
Most mar 1 ev mulva lejar a szerzodese, nem tudom hogyan kaphatnank erte 15m felett.
Es akkor a masik, kivel potoljuk?
Eddig felmerult nevek: Sugawara, Kayode.
- Sugawara lehet valami csoda lesz, de lehet egy Nagatomo 2.0 is...
- Kayode jo lehetoseg, van benne potencial, dehat mar most 20-25m arrol hallani.
Na es akkor arrol ne is beszeljunk, hogy 19 eves, nem valoszinu, hogy Inzaghi ra epiteni a jobboldalt.
Latjuk egy Buchanan is konkretan lehetoseget nem kap addig, amig meg nem lesz matematikailag is a Scudetto.

En sokkakal szemben ugy gondolom, hogy Dumfries nem annyira gyenge jatekos mint sokan mondjak.
Persze elkepeszto a visszaeses egy Hakimihez meg Cancelokhoz kepest, eg es fold ez vilagos, de azert nem egy Jonathan, Dalbert, es tarsaik szinvonal Dumfries, nagyon nem.
Csak van pl Inter mezben 125 meccsen 10 golja es 19 golpassza.
Persze atlagai, statjai erosen Inter kozepmezony, de azert nem annyira gyenge.
Eladni 10-15m-ert, es ebbol hozni egy "utodot" aki finoman szolva is kerdojeles, haat nem tudom.

Calhanoglu kapcsan talan-talan lehetne egy 25-30m egy Szaudi csapattol.
Csak ebbol is kit hozol?
Fabbian vissza 13m, dehat Inzaghi epitene ra?
Gondolhatjuk...
Es akkor maradna egy 12-17m egy csatarra, ebbol megint kit hozunk?
Immobile?
Nem gondolnam azt, hogy elorebb lennenk ezzel.

Ha marad az Oaktree es latjuk nullas mercato kell, magyarul annyiert vasarolhatunk amennyiert eladunk, en tovabbra is probalnak az ingyen vonalon menni, es visszahozni a fiataljainkat akik mutattak valamit.
Lasd Hermoso hatra, elore egy Iheanacho/Martial/Batsu.
Sajatjaink kozul meg Zanotti es Carboni, es szerintem amennyire lehet "kesz" is lennenk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Megint fenall a veszely, hogy nyaron barmelyik top jatekos tavozhat.
Hogy tud igy dolgozni a sportszakmai vezetes?


Koszonom a rengeteg munkat az Ausilio-Baccin parosnak, mindig mindenre keszen allunk.
Tervezzuk a kovetkezo szezont, megprobalunk minden lehetoseget megragadni.
Mindenkinek megvan a maga feladata, mindenki tudja mit kell tennie.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gyakorlatilag a szezonunk mar szinte lezarult, osszvissz 8 meccs van hatra, igy most mar tudunk egy evidens velemenyt mondani a tavalyi igazolasainkrol.

-Sommer:
Stabil amit hoz, magabiztos, igazabol extran tesztelve sosem volt az Inzaghi altal teljesen osszerakott vedekezesnek hala.
Fiatalabb mar nem lesz az biztos, de ezt a szezont azert szepen lehozta.
Bevallt.

-Audero:
Sokat nem jatszott, sokat nem is er, sokra nem is kepes, ingyen kolcson elfert, fizetni nem fizetnek erte egy eurot sem.
En nem tudom ot se a bukasok, se a bevalltak koze sorolni.
Koszonjuk ezt az 1 evet, de ennyi.

-Di Gennaro:
Teljesen ertelmetlen igazolas, persze BL listahoz kellett, de ennyi erovel ifi kapust is nevezhetunk a BL listara.

-Pavard:
Sokat vartam tole, sokat is hozott, egy kiemelkedo jatekos.
Aldom az eget, hogy Lukaku, Morata, Samardzic, Azpilicueta nemet mondtak, mert kulonben Pavard nem lenne itt.
Nagyon vartam, nagyon bevallt.
Remelem meg sokaig a jatekosunk lesz.

-Bisseck:
Orultem amikor jott, Marotta fiataljainak mindig orulok.
Nem tudtam mit varhatok tole, lehetoseget semmit nem kapott amig mindenki ki nem dolt elole szo szerint.
Ehhez kepest amit hozott, az valami extra.
Le a kalappal, nekem a szezon meglepetese o kiemelkedoen.
Adna a jo eg, hogy beepitsuk, es a vedelmunk alapja lenne, egy igazi kincs az ember.
Nem kicsit bevallt.

-Klaassen:
Semmi nem vartam tole, totalisan ertelmetlen es aggaszto igazolasnak gondoltam, haat az is lett nagyon durvan.
Meg gyengebb, meg pocsekabb, es meg nagyobb selejt mint vartam.
Hatalmas bukas, remelem tanulunk belole, ha egy csapat ingyen ideaadja a jatekost, csak hogy szabaduljanak tole, az eleg beszedes.
Mehet olyan messzire mint amilyen messzirol jott.

-Frattesi:
En benne meg mindig tobbet latok, en meg mindig tobbet jatszatnam, es szerintem jobb lenne.
Dehat nem en vagyok az edzo hala az egnek, szoval ez alapjan kell megitelni amit jatszott.
Azok alapjan pedig sajnos en tobbet vartam, nagyon vartam ot, nagy lehetoseget es stabil kezdot vartam tole.
Ehhez kepest valamiert nem az, persze Inzaghi latja edzeseken, stb.
Sajnalom, nekem igy ez a szezon nala csalodas, nem is a jateka miatt, hanem a lehetoseg miatt.
Nem tudom ra azt mondani, hogy bevallt, de azt sem hogy bukott.
Remelem nem gondolja azt, hogy tavoznia kell.
En tovabbra is latok benne lehetoseget.

-Buchanan:
Sokat nem lattuk, amikor megjott Inzaghi elmondta, sok idore lesz meg szuksege, es sokat kell tanulnia, na itt eldolt kb minden, hogy gyakorlatilag semmit nem latjuk majd.
Majd ha meglesz a Scudetto...
Teljesen semleges jelenleg szamomra.

-Cuadrado:
Szinten totalis bukta ugy ahogy van, raadasul a teljes szezonra leserult.
12 eve uldoztuk, most megkaptuk, egy fabakat sem er az ember.

-C.Augusto:
Nekem o ez a tipikus langyosviz.
Kiemelkedni sem tud, de gyenge sem tud lenni igazan.
Ez a van, hoz egy atlagot, egy kozepest, es ennyi.
Mondjuk mindig jon a kerdes, 13m euroert mit is var igazabol az ember.
Nekem a se nem bevallt, se nem bukott kategoria.

-Arnautovic:
Na ha van Klaassen mellett remes es hulladek, az Arnautovic.
Cserebe meg fizettunk is erte 8m eurot, kapott egy jo fizetest, amit meg hozott az valami elkepeszto meretu hulladek.
Cserebe legalabb jo sokat volt serult is.
Remelem valahogy sikerul megszabadulni tole, mert amit o tud az a legalja mindennek.

-Sanchez:
Most kezd az utobbi idoben kicsit magara talalni, es megmutatni, hogy azert o egyszer egy igazi klasszis volt.
Sajnos az ido rajta is fog, igaz ingyen volt, mindent megtesz a mezert, szoval ebbol a szempontbol panasz nem lehet ra, ezert nem tudom a buko kategoriaba sorolni, dehat 35 evesen a bevalltak koze sem mar.

-Thuram:
Na o a masik akit nagyon vartam, biztam benne, hittem benne, es meg is mutatta mindenkinek milyen jo jatekos is o.
Nalam a nyar igazolasa egyertelmuen, barcsak tobb ilyen jatekos erkezne.

Szezon igazolasa: Thuram
Szezon meglepetese: Bisseck
Akitol nem vartam ennyit: Sommer
Akitol tobbet vartam: Frattesi (okok fentebb)
Szezon csalodasa: ----
Szezon bukasa: Arnautovic

Szoval osszesegeben akikre azt lehet mondani fixen:
Bevallt: 4 jatekos
Buko: 3 jatekos

Ez azert meg osszesegeben mindig jo arany.
57%-os bevallasi arany.

Ha az Inzaghi korszakot nezem, akkor hasonlo bevalasi arannyal dolgozunk.

2021/22: 57%
2022/23: 60%
2023/24: 57%

Ez azert meg mindig nagyon jo arany, foleg ugy, hogy a mercatos merlegunk +140m ezalatt a 3 ev alatt.
140m eurot vettunk ki a csapatbol, es meg igy is sikerult ilyen mercatokat lezarni, ilyen eredmenyeket elerni.
Teljesen mindegy melyik volt Marotta nev, melyik volt Ausilio nev, melyik volt Inzaghi nev.
Osszesegeben mindenki elismerest erdemel a sportszakmai vezetesben, hogy ennyire katasztrofa hatterrel is kepesek voltunk erre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biasin szerint jelenleg nincs ajanlat Thuram kapcsan, de ha erkezik, az Inter ot adna el legkonnyebben.

Gazzetta szerint tovabbra is Carboni + keves penz = Gudmundsson uzletet szeretnenk.
De Carboni + Zanotti = Gudmundsson ajanlat is lehet.
Immobile a hirek szerint a Szaudi Ligat preferalja az Interrel szemben, es Luis Albertoval egyutt nyaron a Szaudikahoz igazolhatnak.

Hermoso, Kelly, Bijol, Buongiorno, Hien, Gianetti utan ujabb KH nevet dobtak be Beukema.

Tovabbra is Hermoso a fo jelolt KH posztra a Gazzetta szerint, hamarosan hivatalos ajanlatot teszunk neki.
5m euros fizetest ker, es 4 eves szerzodest.
Az Internel mindenkit meggyozott, tapasztalat, minoseg, es a KH kozepen, valamint a KH baloldalan is bevetheto.

FcInternews sajat forrasai szerint az Internek nincsen penzugyi kerete a kapus posztra, igy belso megoldas lehet, es Sommer moge, nem pedig ele erkezhet kapus.
Audero maradhat, viszont az Inter nem fogja kifizetni a 7m euros vasarlasi opciot, Esposito jatekojogat adnank erte cserebe.
Szinten megerositi az FcInternews sajat forrasai, Bento nem erkezik, mivel az ara mar 20-25m euro korul van, az Inter nem tud versenybe szallni erte.

Calciomercato.com szerint is az Inter ugyanugy jar Bento kapcsan mint Vicario es Trubin kapcsan, nem tud fizetni, ezert mas csapat elviszi.

Napolyi forrasok szerint felmerult Di Lorenzo neve, ha Dumfriest sikerul eladni, viszont a nagyon rossz Napoli-Inter viszony miatt az uzlet nagyon nehez, Di Lorenzo pedig ha tavozna akkor a PL-be vagyik.

Mind Martinez, mind Barella hosszabbitasi targyalasai lealltak, ennek oka az Oaktree, es a tulajdonosi jovo.
Az Inter szakmai vezetes varja az Oaktree valaszat es penzugyi keretet a hosszabbitasi ajanlatok kapcsan.

Calciomercato is megerositi a korabbi Gazzetta ertesulest, 70m eurora ertekeljuk Bastonit.
Ilyen osszegu ajanlat eseten tavozhat, ha nem lesz valtozas a tulajdonosi helyzetben.

Biasin szerint Inzaghi mar most lezarna a nyari mercatot, inkabb egy erkezot sem akarna, mint hogy ujra tavozzanak alapemberek.
Inzaghi jovojet a szezon vegen ulnek le a felek megbeszelni.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Ha Calhanoglu-t sikerülne eladni az arabokhoz és Jorginho nem hosszabbít és szívesen jönne ide, akkor én őt elhoznám simán!
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3283
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Láttam néhány Atletico meccset az elmúlt időszakban de nekem nem rémlik hogy középen játszott volna, csak baloldalt.
Nem akarok vészmadárkodni de ha spanyol jön erős a gyanúm hogy Bastoni megy.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24437
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.04. 14:42 Láttam néhány Atletico meccset az elmúlt időszakban de nekem nem rémlik hogy középen játszott volna, csak baloldalt.
Nem akarok vészmadárkodni de ha spanyol jön erős a gyanúm hogy Bastoni megy.
Abban abszolult igazad van, hogy 5 millios fizuval nem a padra fogunk hozni valakit.
De en azert hiszek benne, hogy Acerbi helyere hoznank, es nem lehetunk ekkora okrok, hogy Bastonit is eladjuk.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Interfan1000 írta: 2024.04.04. 14:33 Ha Calhanoglu-t sikerülne eladni az arabokhoz és Jorginho nem hosszabbít és szívesen jönne ide, akkor én őt elhoznám simán!
es o v Lautaro rugja a 11-eseket? :D
Válasz küldése