Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ne már.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.03.17. 06:10 Targyalas volt az Inter vezetes es Immobile ugynoke kozott.
Inzaghi evek ota szeretne Immobilet az Interbe hozni, es az egyik legnagyobb alma o.
Az elmult evekben a 40m feletti Lotito keres miatt nem volt lehetoseg, de most mar 34 eves kor felett, 2 evvel a szerzodese lejarta elott, joval olcsobban hozhato.
Inzaghi Immobileben latna a csatar gondok megoldasat, es o az 1.szamu jelolt es celpont.

Immobile korabban elmondta, mennyire lenyugozi a Szaudi Liga, az orszag, es komoly eselye van, hogy elobb-utobb odaigazol.
Tovabbra is Szaud Arabia lenne Immobile celja, de Inzaghi es az Inter erdeklodese, es az Inter projektben kapott fontos szerep meggyozheti ot.

Gazzetta szerint az Inter megprobalna elerni, hogy kb 20m eurot osszetudjon szedni a jelenleg kolcsonben levo fiatalok eladasabol, igy ne kelljen eladni Martinezt vagy Barellat.
V.Carboni 20m-t kerunk, aki meg jelolt az eladasra az Zanotti, Oristanio, valamint F.Stankovic.
Nehezkes lesz eladni a Esposito, Pio Esposito, Agoume, Salcedo, Satriano, F.Carboni, Fontanarosa sort.
Kerdeses Vanheusdenert kifizetik e a 7m eurot.
Viszont Correa visszaterhet, mivel a Marseille nem fizeti ki a 10m sima opciot, ezen felul Radu is visszater mivel nem kell a Bournemouthnak.
vaskalap írta: 2024.03.17. 08:03Ne már.
Inzaghinak regota alma, eddig "elerheteten" volt az ara miatt, most mar 34 eves kor felett van, es mar elerheto.
Siman realis.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Egy 34 éves játékosért 20m, na az irreális.

Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.

Vagy ott van még Barella is, akinek az eladása (Reál) is a levegőben van. Érkezik a lengyel, Frattesi is mehetne az eredeti posztjára. Így Martinez maradhat, Immobile érkezhet, pénz is marad. De személyes véleményem szerint még így is kevés lehet a támadósor. Correa inkább mínusz egy ember.
Persze a mostanihoz előrelépés még így is.

Nálam ez lenne: Martinez, Thuram, Zirkzee, Taremi, Carboni. Na de ilyen úgy sem lesz…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Egy 34 éves játékosért 20m, na az irreális.

Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.

Vagy ott van még Barella is, akinek az eladása (Reál) is a levegőben van. Érkezik a lengyel, Frattesi is mehetne az eredeti posztjára. Így Martinez maradhat, Immobile érkezhet, pénz is marad. De személyes véleményem szerint még így is kevés lehet a támadósor. Correa inkább mínusz egy ember.
Persze a mostanihoz előrelépés még így is.
Csak mi lesz Arnautovical?

Kutyanak nem kell, cserebe jo magas a fizuja is, tehat egy kiscsapat azt nem fogja tudni kifizetni...

Egy dolog maradna, a jol bevallt vegkielegiteses szerzodesbontas, dehat 1 euronk sincs, nem hogy 3-4m azert hogy elkuldjuk...

Szerintem az letfontossag, hogy ne legyen ujabb "aldozat", Barellanak es Martineznek is maradnia kell.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.03.17. 08:35
CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Egy 34 éves játékosért 20m, na az irreális.

Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.

Vagy ott van még Barella is, akinek az eladása (Reál) is a levegőben van. Érkezik a lengyel, Frattesi is mehetne az eredeti posztjára. Így Martinez maradhat, Immobile érkezhet, pénz is marad. De személyes véleményem szerint még így is kevés lehet a támadósor. Correa inkább mínusz egy ember.
Persze a mostanihoz előrelépés még így is.
Csak mi lesz Arnautovical?

Kutyanak nem kell, cserebe jo magas a fizuja is, tehat egy kiscsapat azt nem fogja tudni kifizetni...

Egy dolog maradna, a jol bevallt vegkielegiteses szerzodesbontas, dehat 1 euronk sincs, nem hogy 3-4m azert hogy elkuldjuk...

Szerintem az letfontossag, hogy ne legyen ujabb "aldozat", Barellanak es Martineznek is maradnia kell.
Egyértelmű, hogy létfontosságú. Ez nem is kérdés. De akkor hogy oldjuk meg? Csatár kell, Arnautovic gyanúsan ki lesz fizetve, mert semmit nem ér, Sanchez meg elengedve. Jön Taremi. Ezután? Carboniban nem bízik, ingyen nevet aki minőségben képes hozzátenni nem tudok. Vagy marad Correa és 4 csatárral megyünk ismét. Vagy marad az osztrák is, hogy tényleg szánalmasak legyünk elől.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Correa kapcsán én még bízom a Marseilleben, 6 pontra vannak a 3. BL-helytől ezáltal a kötelező opciótól.
Immobile idén már sokat sérült, a világ bohócai lennénk ha ilyen összeget fizetnénk érte.
Nyilván jobb lenne mint a teljesen balf@sz Arnautovic, csak hát megint ezek a súlyos milliók a nyugger klubosokra...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:39
interfan írta: 2024.03.17. 08:35
CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Egy 34 éves játékosért 20m, na az irreális.

Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.

Vagy ott van még Barella is, akinek az eladása (Reál) is a levegőben van. Érkezik a lengyel, Frattesi is mehetne az eredeti posztjára. Így Martinez maradhat, Immobile érkezhet, pénz is marad. De személyes véleményem szerint még így is kevés lehet a támadósor. Correa inkább mínusz egy ember.
Persze a mostanihoz előrelépés még így is.
Csak mi lesz Arnautovical?

Kutyanak nem kell, cserebe jo magas a fizuja is, tehat egy kiscsapat azt nem fogja tudni kifizetni...

Egy dolog maradna, a jol bevallt vegkielegiteses szerzodesbontas, dehat 1 euronk sincs, nem hogy 3-4m azert hogy elkuldjuk...

Szerintem az letfontossag, hogy ne legyen ujabb "aldozat", Barellanak es Martineznek is maradnia kell.
Egyértelmű, hogy létfontosságú. Ez nem is kérdés. De akkor hogy oldjuk meg? Csatár kell, Arnautovic gyanúsan ki lesz fizetve, mert semmit nem ér, Sanchez meg elengedve. Jön Taremi. Ezután? Carboniban nem bízik, ingyen nevet aki minőségben képes hozzátenni nem tudok. Vagy marad Correa és 4 csatárral megyünk ismét. Vagy marad az osztrák is, hogy tényleg szánalmasak legyünk elől.
Szerintem elore ket lehetoseg lehet.

Eladjuk a Carboni, Oristanio, Zanotti, F.Stankovic sort, es ebbol hozunk egy Immobilet.
Ezaltal lehetne egy:
Martinez, Immobile, Thuram, Taremi, Arnautovic/Correa sor jovore.

Masik opcio, nem sikerul eladni a fiatalokat, es lesz egy:
Martinez, Thuram, Correa, Arnautovic, Taremi sor.

Egyszeruen az mar mindennek a legalja, es annak is az alja lenne, ha az elmult 3 ev es annak folytonos "aldozatai" utan, most eladnak Martinezt vagy Barellat.
Zamorano1+8
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022.09.02. 12:46

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Zamorano1+8 »

2025 - től klub vb is lesz! KB 40 fős keret kell majd, nemtudom a vezetőink felkészültek-e erre?
Új Bl kiírás, klub vb, bajnokság, olasz Kupa, olasz szuperkupa, esetleges válogatottbeli szereplés. 40 - 50 játékos minimum kell. Vezetőink elmondták mekkora lehetőség anyagilag az új sorozat, páratlan bevételek stb...
Kicsit olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, hogy valamit osztanak pl ételt, független attól hogy szeretem e vagy sem akkor is eszek belőle....
Igazolni nagyon nem fogunk senkit, eladni annál inkább, az új tulajdonos szerintem csak áltatás..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az osszes hosszabbitasi targyalast fuggesztettek.
Csak a szezon vegen terunk ra vissza, ez igaz Martinez, Barella, Inzaghi, sot meg Dumfriesra is.
Martinez 10m fix + 2-3m bonusz ker, az Inter 8m fix + 1-2m bonuszt adna.
Barella 9m-t ker, es 2m bonuszt, az Inter 7m fix + 2m-t adna. Itt a Gazzetta szerint kozel lehet a megallapodas, es Barella csokkentheti az igenyeit.
Inzaghi 8,5-9m kozott ker fixen, az Inter 7m + bonuszokat adna, itt allitolag kozel vannak a felek, Gazzetta szerint akar formalitasnak is tekintheto Inzaghi hosszabbitasa opcioval 2028-ig.
Viszont ahogy Inzaghi elmondta, a szezon vegen le kell ulnie a vezetokkel, ertekelni az elmult 3 evet, es a lehetosegeket a jovorol, utana dont majd a folytatasrol.
Dumfries pedig 5m-t ker, az Inter 3,5m-t adna.

Gazzetta szerint a hosszabbitasi targyalasoknak a felfugesztesenek oka, hogy ezekhez a hosszabbitasokhoz szukseges Zhang es az Oaktree jovahagyasa, mivel atlepnek az elore meghatarozott fizetesi sapkat.
Oaktree-Zhang paros egyik hosszabbitast sem hagyta jova, es pontos penzugyi tervezes kell a kovetkezo szezonra is a berek tekinteteben.
Fontos lehet a tavozok sora es azoknak a felszabadulo fizetese.
Gazzetta kiemeli, nem tudni Zhang mikor hagyhatja el Kinat, es mikor lesz lehetosege Milanoba erkezni.
Gazzetta szerint a "top" jatekosok tavozasa vagy maradasa nagyban fugg attol, hogy az Oaktree belemegy e a hitel visszafizetesi hatarido modositasahoz, es ha igen milyen felteteleket szab, ami penzugyi reszt az Internek teljesiteni kell.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Annyit fogunk szarakodni itt is mint Skriniarral igaz neki lejart szezon vegen a szerződese Martineznek meg Barellanak meg nem. Aztan meg lesünk hogy elakarnak menni majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.
Az meg hagyjan, hogy sokba lenne, mivel penzunk az 0...

SM szerint Carboni adhatnak Zirkzee jatekojogaert, valamint Fabbian kapcsan kivennek a visszavasarlasi opciot igy o 100%-ban es vegleg a Bologna jatekosa lenne, dehat a Bologna jo esellyel penzt ker, es pl a Milan ki is tudna fizetni a 40m-t, de akar az erdeklodo Napoli es Juve is.
Ugynoke napokban targyalt a Milannal, de elmondta Zirkzee alma a Premier League.

Immobile ugynoke es az Inter vezetes targyalasa viszont arulkudo jel lehet.
Kerdes ha marad Inzaghi, megtudja e gyozni Immobilet, vagy marad a varva vart Szaudi lehetosegnel.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.17. 10:09
CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.
Az meg hagyjan, hogy sokba lenne, mivel penzunk az 0...

SM szerint Carboni adhatnak Zirkzee jatekojogaert, valamint Fabbian kapcsan kivennek a visszavasarlasi opciot igy o 100%-ban es vegleg a Bologna jatekosa lenne, dehat a Bologna jo esellyel penzt ker, es pl a Milan ki is tudna fizetni a 40m-t, de akar az erdeklodo Napoli es Juve is.
Ugynoke napokban targyalt a Milannal, de elmondta Zirkzee alma a Premier League.

Immobile ugynoke es az Inter vezetes targyalasa viszont arulkudo jel lehet.
Kerdes ha marad Inzaghi, megtudja e gyozni Immobilet, vagy marad a varva vart Szaudi lehetosegnel.
Én nem hoznám Zirkzee-t szerintem technikás,de ha neki nem ez álma, hogy idejöjjön akkor nem ragaszkodnék hozzá.
Nekem Guirassy jobban tetszik.Ő is technikás igaz már 28 éves.Arna ,Lukaku és Dzeko után kell egy magasabb csatár is a Stuttgarti center pedig 187 cm. Természetesen az alap ,hogy Lautaro marad és mellé érkezik még Taremi is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.17. 10:46
interfan írta: 2024.03.17. 10:09
CsaSzi9294 írta: 2024.03.17. 08:18 Én úgy gondolom (és ez persze tulaj függő nagyon), hogy Martinezt el fogjuk adni.
Zirkzee szerintem sokba lesz még így is, de mondok egy merészet: Icardi-Immobile kettős, plusz Thuram, Taremi és Correa.
A Serie A rutin, simán meg van, más kérdés, hogy ez egy kicsit szemforgató sor lenne, de simán el tudom képzelni, hogy egy ilyen össze jöjjön. Icardi sokaknál kiverné a biztit, de amennyit udvarolt nekünk az utóbbi időben előfordulhat a visszatérése.
Az meg hagyjan, hogy sokba lenne, mivel penzunk az 0...

SM szerint Carboni adhatnak Zirkzee jatekojogaert, valamint Fabbian kapcsan kivennek a visszavasarlasi opciot igy o 100%-ban es vegleg a Bologna jatekosa lenne, dehat a Bologna jo esellyel penzt ker, es pl a Milan ki is tudna fizetni a 40m-t, de akar az erdeklodo Napoli es Juve is.
Ugynoke napokban targyalt a Milannal, de elmondta Zirkzee alma a Premier League.

Immobile ugynoke es az Inter vezetes targyalasa viszont arulkudo jel lehet.
Kerdes ha marad Inzaghi, megtudja e gyozni Immobilet, vagy marad a varva vart Szaudi lehetosegnel.
Én nem hoznám Zirkzee-t szerintem technikás,de ha neki nem ez álma, hogy idejöjjön akkor nem ragaszkodnék hozzá.
Nekem Guirassy jobban tetszik.Ő is technikás igaz már 28 éves.Arna ,Lukaku és Dzeko után kell egy magasabb csatár is a Stuttgarti center pedig 187 cm. Természetesen az alap ,hogy Lautaro marad és mellé érkezik még Taremi is.
Keves olyan jatekost lehet mondani, akinek az volt az "alma", hogy az Interbe igazoljon, ettol fuggetlenul rengetegen jottek, es rengetegen teljesitenek es tesznek meg mindent a csapatert.

Az hogy a PL az alma, abban nincs semmi, az altalad irt Guirassy is a PL-be akar igazolni.
Ettol fuggetlenul ki mit akar, az nem jelenti azt, hogy az is lesz.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.17. 10:50
Festa írta: 2024.03.17. 10:46
interfan írta: 2024.03.17. 10:09

Az meg hagyjan, hogy sokba lenne, mivel penzunk az 0...

SM szerint Carboni adhatnak Zirkzee jatekojogaert, valamint Fabbian kapcsan kivennek a visszavasarlasi opciot igy o 100%-ban es vegleg a Bologna jatekosa lenne, dehat a Bologna jo esellyel penzt ker, es pl a Milan ki is tudna fizetni a 40m-t, de akar az erdeklodo Napoli es Juve is.
Ugynoke napokban targyalt a Milannal, de elmondta Zirkzee alma a Premier League.

Immobile ugynoke es az Inter vezetes targyalasa viszont arulkudo jel lehet.
Kerdes ha marad Inzaghi, megtudja e gyozni Immobilet, vagy marad a varva vart Szaudi lehetosegnel.
Én nem hoznám Zirkzee-t szerintem technikás,de ha neki nem ez álma, hogy idejöjjön akkor nem ragaszkodnék hozzá.
Nekem Guirassy jobban tetszik.Ő is technikás igaz már 28 éves.Arna ,Lukaku és Dzeko után kell egy magasabb csatár is a Stuttgarti center pedig 187 cm. Természetesen az alap ,hogy Lautaro marad és mellé érkezik még Taremi is.
Keves olyan jatekost lehet mondani, akinek az volt az "alma", hogy az Interbe igazoljon, ettol fuggetlenul rengetegen jottek, es rengetegen teljesitenek es tesznek meg mindent a csapatert.

Az hogy a PL az alma, abban nincs semmi, az altalad irt Guirassy is a PL-be akar igazolni.
Ettol fuggetlenul ki mit akar, az nem jelenti azt, hogy az is lesz.
Persze,hogy van.Lukaku !!Hiszen neki mindig is az volt az álma,hogy az Interben rúgja a gólokat!!!
Mondjuk ez alapján nehéz eldőnteni, hogy Pavard csak nagyon el akart jönni a Bayernből vagy tényleg hozzánk akart jönni.
Remélem lesz még olyan MR X akire nem számítunk most,de nagy kedvenc lesz.Bisseck is kezd ilyenné válni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.17. 11:02 Remélem lesz még olyan MR X akire nem számítunk most,de nagy kedvenc lesz.
Immobile. ;) :D

Inzaghi meggyozi, es jok is vagyunk. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.03.17. 11:07
Festa írta: 2024.03.17. 11:02 Remélem lesz még olyan MR X akire nem számítunk most,de nagy kedvenc lesz.
Immobile. ;) :D

Inzaghi meggyozi, es jok is vagyunk. :D
Ja simán benne van De Vrij,Acerbi,Correa és főleg Caicedo után kit lepne meg. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.17. 11:10
interfan írta: 2024.03.17. 11:07
Festa írta: 2024.03.17. 11:02 Remélem lesz még olyan MR X akire nem számítunk most,de nagy kedvenc lesz.
Immobile. ;) :D

Inzaghi meggyozi, es jok is vagyunk. :D
Ja simán benne van De Vrij,Acerbi,Correa és főleg Caicedo után kit lepne meg. ;)
DeVrij meg nem is ez a sor, de a Correa, Caicedo, Acerbi teljesen.

Allitolag mar Inzaghi beszelt is Immobileval, es megprobalja elerni a Szaudi bajnoksag helyett az Intert valassza.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Immobile remelem csak egy rossz vicc..
akkor mar 100x inkabb Icardi :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2024.03.17. 13:27 Immobile remelem csak egy rossz vicc..
akkor mar 100x inkabb Icardi :D
Én egyébként támogatnám Icardit.🤷‍♂️
Több gól van benne, mint egy Immobile, Arna, Sanchez hármasban. Emberileg egy ökör, de a gólokat szállítja. Most lett 31 éves, 2-3 jó éve még simán lehet, szezononként 8-10 góllal.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Inkább Luvombo a Cagliariból!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

tabi.csaba írta: 2024.03.17. 18:06 Inkább Luvombo a Cagliariból!
Ő 1,71 mély, nem az az Inzaghinak passzentos csatár...

https://www.transfermarkt.de/zito-luvum ... ler/666547
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2024.03.17. 13:27 Immobile remelem csak egy rossz vicc..
akkor mar 100x inkabb Icardi :D
Immobile ?
A galambmenésű púpos by Csaszi :D

Ne már.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2024.03.18. 19:34
R9. írta: 2024.03.17. 13:27 Immobile remelem csak egy rossz vicc..
akkor mar 100x inkabb Icardi :D
Immobile ?
A galambmenésű púpos by Csaszi :D

Ne már.
:lol:
Igen, ez a valóság…😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.03.18. 21:21
mike írta: 2024.03.18. 19:34
R9. írta: 2024.03.17. 13:27 Immobile remelem csak egy rossz vicc..
akkor mar 100x inkabb Icardi :D
Immobile ?
A galambmenésű púpos by Csaszi :D

Ne már.
:lol:
Igen, ez a valóság…😅
Romai forrasok is megerositik, Inzaghi elsoszamu jeloltje Immobile.
Viszont tovabbra is van ket akadaly, egyik hogy Immobile nagyon a Szaudiak fele huz, tehat Inzaghinak megkellene gyoznie ot az Interrol.
Masik pedig, hogy eladas kell majd hozza, hogy kitudjuk fizetni a 10-15m arat.

Marotta allitolag bedobta Raspadori, Gudmundsson nevet.
Itt is az Inter Carbonit hasznalna fel, akit 20m ertekre tartunk, viszont a Genoa nem ker jatekos csak penzt, a Juve pedig fizetni is tudna.
Napoli pedig Osimhen tavozasa miatt hallani sem akar Raspadori eladasarol, es csakis 40-50m osszegu ajanlat eseten targyalnak, ez pedig az Internek lehetetlen osszeg, kiveve egy esetben nem, ha lesz "top" aldozat (Barella vagy Martinez).
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.03.19. 05:50

Romai forrasok is megerositik, Inzaghi elsoszamu jeloltje Immobile.
Viszont tovabbra is van ket akadaly, egyik hogy Immobile nagyon a Szaudiak fele huz, tehat Inzaghinak megkellene gyoznie ot az Interrol.
Masik pedig, hogy eladas kell majd hozza, hogy kitudjuk fizetni a 10-15m arat.

Ha a szaudiakkal akarnánk versenyezni akkor 8-10 milliós fizut kellene ajánlani Immobile-nek. :D Hála az égnek erre nincs keret így nem fog jönni. ;)
Persze Arnautovocnál még mindig jobb játékos de akkor sem kéne. 35 lesz jövőre. Rutinnal nincs bajom de azért kéne a jövőre is gondolni.
Ha ingyen jönne az osztrák helyére egy max 3 milliós fizuval még el is fogadnám. Mivel ilyen konstrukció nem lesz így engedjük is el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.17. 22:57 Valahol olvastam egy érdekes gondolatot, hogy ha be kellene áldozni valakit Thuram lehetne az. Ingyen jött és őt talán könnyebb lenne pótolni mint Martinezt. Szakmailag igaz is de ugye érte nem is kapnánk annyit mint az argentinért. 50 milliónál többet szerintem nem ér.
TMW szerint 75m eurot kerunk Thuram kapcsan, ennyiert tavozhatna.

Par PL klub erdeklodik, de a 75m euros arat soknak talaljak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert mennyire szep lenne, ha Zhang valoban eltunne, es tenyleg uj tulajdonosunk lenne, es 3 kinkeserves "aldozatos" es "pluszos mercato" utan vegre nem azon kellene aggodni, hogy Martinez, Barella, Bastoni, vagy legujabb otlet Thuram lesz az idei "aldozat".

Nem kellene itt 500m milliot kolteni, boven-boven eleg lenne egy Milan fele atlag -60m mercato.
Mennyire gyonyoru lenne, hogy nem kell aldozat, es tessek Marotta itt van 60m euro, erositsd meg a keretet.
Ennyi penzbol is boven-boven tudna Marotta olyan erositeseket hozni, amivel a legmagasabb szintre, vagy annak kozvetlen kozelebe ernenk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2024.03.19. 20:30
Ettől függetlenül Acerbiben fejében sincs minden rendben mostanában, ugye egyes nyilatkozatai most meg ez. Lehet rá is fér ez a 10 meccs ha ez igaz főleg úgy, hogy ezekután Thuram, Bisseck és pl Dumfries mit gondolhat róla.
Ha ez valóban igaz akkor számomra nincs maradása és nem azért mert Juannak mondta hanem mert ezzel a színesbőrű játékosainkat is degradálta ami miatt ők is csalódhattak benne. Nem kellene, hogy miatta megbomoljon a csapategység. Ha itt minden bizonyosságot nyer akkor lassan elkezdhet a visszavonulásán gondolkozni Acerbi.

Szép volt jó volt de így a végére valami elszállt benne.
Gazzetta mar arrol ir, hogy Acerbi Interes palyafutasa komoly veszelybe kerult.

Az Inter mindenaron elakarja kerulni, hogy a klub a rasszizmussal legyen osszefugesbe hozva, igy ha egy jatekosarol ez kiderul, drasztikus lepeseket tehet.

Lapok mar beindultak, egy esetleges uj tulajdonos eseten mar bedobtak par KH nevet mint Acerbi utod.
Ilyen a Milan altal is akart Boungirono, de az o ara igy is 40m koruli.
Olcsobb alternativa lehetne Schuurs, vagy kulfoldrol Tah, Doekhi.

Gazzetta szerint ha nem lesz uj tulajdonos, az Inter Carboni + kb 10m eurot ajanlana (amit fiatalok eladasabol hozna ossze) Gudmundsson jatekjogaert.
Viszont Immobile neve jelenleg a legelso jelolt akit szeretnenk.

Amennyiben uj tulajdonos lesz, az Inter versenybe szallhat eladasok nelkul is egy 30-40m tamadoert.
Itt akar Raspadori is szoba kerulhetne.
Zirkzee ara 40m feletti, valamint o a PL-be menne.
Korabban felmerult Sesko, akit szinten a Milan akar, de az o kivasarlasi ara 50m.
Regen volt tema Jonathan David, akinek 2025-ben lejaro szerzodese miatt szinten 50m korul mozdihato, de o is elmondta, a PL-be akar igazolni.
Valamint a szinten korabban felmerult Gimenez ara is 50m felett van, igy o sem lenne eselyes meg uj tulajdonossal sem.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.03.20. 06:24 Azert mennyire szep lenne, ha Zhang valoban eltunne, es tenyleg uj tulajdonosunk lenne, es 3 kinkeserves "aldozatos" es "pluszos mercato" utan vegre nem azon kellene aggodni, hogy Martinez, Barella, Bastoni, vagy legujabb otlet Thuram lesz az idei "aldozat".

Nem kellene itt 500m milliot kolteni, boven-boven eleg lenne egy Milan fele atlag -60m mercato.
Mennyire gyonyoru lenne, hogy nem kell aldozat, es tessek Marotta itt van 60m euro, erositsd meg a keretet.
Ennyi penzbol is boven-boven tudna Marotta olyan erositeseket hozni, amivel a legmagasabb szintre, vagy annak kozvetlen kozelebe ernenk.
Ezt úgy mondod, mintha tudnád ki lenne az új tulaj és mennyit akar költeni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.03.20. 13:21
interfan írta: 2024.03.20. 06:24 Azert mennyire szep lenne, ha Zhang valoban eltunne, es tenyleg uj tulajdonosunk lenne, es 3 kinkeserves "aldozatos" es "pluszos mercato" utan vegre nem azon kellene aggodni, hogy Martinez, Barella, Bastoni, vagy legujabb otlet Thuram lesz az idei "aldozat".

Nem kellene itt 500m milliot kolteni, boven-boven eleg lenne egy Milan fele atlag -60m mercato.
Mennyire gyonyoru lenne, hogy nem kell aldozat, es tessek Marotta itt van 60m euro, erositsd meg a keretet.
Ennyi penzbol is boven-boven tudna Marotta olyan erositeseket hozni, amivel a legmagasabb szintre, vagy annak kozvetlen kozelebe ernenk.
Ezt úgy mondod, mintha tudnád ki lenne az új tulaj és mennyit akar költeni.
Attol biztosan jobb lenne, mint hogy 3 ev alatt 140m eurot veszunk ki a keretbol...

Top 5 bajnoksag 96 csapatabol, a kemeny 94.helyen vagyunk ezzel.
Az elmult 3 evben 96 csapatbol 2db volt aki tobb penzt vett ki a mercatobol, es a keretbol mint mi.

Ha valaki nem kolt semmit, konkretan 0 eurot, az is tortenelmi elorelepes a 3ev = +140m mercato merleghez kepest.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.03.20. 13:36
alwin91 írta: 2024.03.20. 13:21
interfan írta: 2024.03.20. 06:24 Azert mennyire szep lenne, ha Zhang valoban eltunne, es tenyleg uj tulajdonosunk lenne, es 3 kinkeserves "aldozatos" es "pluszos mercato" utan vegre nem azon kellene aggodni, hogy Martinez, Barella, Bastoni, vagy legujabb otlet Thuram lesz az idei "aldozat".

Nem kellene itt 500m milliot kolteni, boven-boven eleg lenne egy Milan fele atlag -60m mercato.
Mennyire gyonyoru lenne, hogy nem kell aldozat, es tessek Marotta itt van 60m euro, erositsd meg a keretet.
Ennyi penzbol is boven-boven tudna Marotta olyan erositeseket hozni, amivel a legmagasabb szintre, vagy annak kozvetlen kozelebe ernenk.
Ezt úgy mondod, mintha tudnád ki lenne az új tulaj és mennyit akar költeni.
Attol biztosan jobb lenne, mint hogy 3 ev alatt 140m eurot veszunk ki a keretbol...

Top 5 bajnoksag 96 csapatabol, a kemeny 94.helyen vagyunk ezzel.
Az elmult 3 evben 96 csapatbol 2db volt aki tobb penzt vett ki a mercatobol, es a keretbol mint mi.

Ha valaki nem kolt semmit, konkretan 0 eurot, az is tortenelmi elorelepes a 3ev = +140m mercato merleghez kepest.
És mégis játszottunk BL döntőt, EL döntőt, hazai szinten meg megnyertünk mindent a Suning alatt.
Moratti nagyon hosszú éveken keresztül volt itt, iszonyat mennyiségű pénzt szórt el koncepció nélkül. Oké a végén felért a csúcsra a csapattal, de az inkább José érdeme volt, mint a menedzsmentté. De jobb példa egy Chelsea, MU, akik meg a költési listán előkelő helyet foglalnak el még sincs se játékuk, sem trófeájuk. Olasz szinten mondhatjuk a Juventust is, aki a liga szintjén a legmagasabb fizetést ad a keretnek és a legtöbbet költötték mégsem érnek el vele semmit, a játékukkal meg vallatni lehet.
Nyilván, jó lenne, ha lenne pénz igazolni sok tízmillió Euróért, de a nap végén a szakértelem nélkül ez semmit sem ér. Én szívesebben nézek egy okosan összerakott low-cost csapatot, mint ami jelenleg van, mint a 2000-es évek eleji Intert, ahol sok pénzért jöttek a jobbnál jobb játékosok, de az idény végén csak sikerült pofára esni. És a nagy költekezések közepette bagóért a legnagyobb riválisoknak eladtuk Seedorfot, Pirlot, Cannavarot...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.03.20. 15:13
interfan írta: 2024.03.20. 13:36
alwin91 írta: 2024.03.20. 13:21

Ezt úgy mondod, mintha tudnád ki lenne az új tulaj és mennyit akar költeni.
Attol biztosan jobb lenne, mint hogy 3 ev alatt 140m eurot veszunk ki a keretbol...

Top 5 bajnoksag 96 csapatabol, a kemeny 94.helyen vagyunk ezzel.
Az elmult 3 evben 96 csapatbol 2db volt aki tobb penzt vett ki a mercatobol, es a keretbol mint mi.

Ha valaki nem kolt semmit, konkretan 0 eurot, az is tortenelmi elorelepes a 3ev = +140m mercato merleghez kepest.
És mégis játszottunk BL döntőt, EL döntőt, hazai szinten meg megnyertünk mindent a Suning alatt.
Moratti nagyon hosszú éveken keresztül volt itt, iszonyat mennyiségű pénzt szórt el koncepció nélkül. Oké a végén felért a csúcsra a csapattal, de az inkább José érdeme volt, mint a menedzsmentté. De jobb példa egy Chelsea, MU, akik meg a költési listán előkelő helyet foglalnak el még sincs se játékuk, sem trófeájuk. Olasz szinten mondhatjuk a Juventust is, aki a liga szintjén a legmagasabb fizetést ad a keretnek és a legtöbbet költötték mégsem érnek el vele semmit, a játékukkal meg vallatni lehet.
Nyilván, jó lenne, ha lenne pénz igazolni sok tízmillió Euróért, de a nap végén a szakértelem nélkül ez semmit sem ér. Én szívesebben nézek egy okosan összerakott low-cost csapatot, mint ami jelenleg van, mint a 2000-es évek eleji Intert, ahol sok pénzért jöttek a jobbnál jobb játékosok, de az idény végén csak sikerült pofára esni. És a nagy költekezések közepette bagóért a legnagyobb riválisoknak eladtuk Seedorfot, Pirlot, Cannavarot...
Amit leirtal az mind-mind a sportszakmai vezetes erdeme, az edzo erdeme, es a jatekosok erdeme, akik ilyen tragikus hatterben is tudnak ilyen eredmenyeket elerni.

Persze koszonjuk Oaktree, mert ha nincsenek mar Inter is (lasd Jiangsu csod), de ehhez a sporteredmenyekhez a tulajdonos Oaktree-Zhang paros sokat nem tett hozza, sot csak elvettek a sorozatos "aldozatos" meg "pluszos mercatos" szarsagokkal.

Ellenben a sportszakmai vezetes zsenalizmusa, az edzo profizmusa, es a jatekosok fanatizmusa az ami ezt az Intert viszi nem is kicsit,
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.20. 15:24 Ne legyen igazam,de ez Acerbi ügy az egész bajnoki menetelésünkre rá nyomhatja a bélyegét..
Jön majd a Napoli aki majd tiltakozik Jesust ért rasszista támadás miatt,meg minden nap újabb és újabb szakértő nyilatkozik az üggyel kapcsolatban.Hiányzott ez nekünk mint a halott lònak a fogmosás..
Kell egy marketing kampány gyorsan amiben a főszereplők Bisseck,Thuram,Dumfries illetve Buchanan lesznek.
Akkora az elonyunk, hogy ezt mar az ifivel is behuznank, es most ezzel nem tulzok.

Ez az Acerbi ugy egy valamire nyomja ra a belyeget, Acerbi palyafutasara.
Ha kiderul tenyleg azt mondta amit, akkor neki az Internel, sot profi szinten is vege.
Interfan1000
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

A Nord kiáll Acerbiért és kijelentették, hogy amíg nincsen semmilyen bizonyíték a kijelentésére, addig mellette vannak!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2024.03.20. 16:31 A Nord kiáll Acerbiért és kijelentették, hogy amíg nincsen semmilyen bizonyíték a kijelentésére, addig mellette vannak!
Ne felejtsd azt a reszt se, hogy a Nord ugyanebben a bejelentesben leirta, ha a rasszizmus es a faji sertes beigazolodik, azonnal elhataroldnak Acerbitol.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Varane-nak jövőre lejáró szerződése van.
Megérne egy misét középre.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.03.20. 16:36
Interfan1000 írta: 2024.03.20. 16:31 A Nord kiáll Acerbiért és kijelentették, hogy amíg nincsen semmilyen bizonyíték a kijelentésére, addig mellette vannak!
Ne felejtsd azt a reszt se, hogy a Nord ugyanebben a bejelentesben leirta, ha a rasszizmus es a faji sertes beigazolodik, azonnal elhataroldnak Acerbitol.
A Nord, aki pár éve rasszista indittatasbol cukkolta Koulibalyt egy Napoli elleni meccsen elhataroldik, ha kiderül Acerbi vétsége? 😃 Lehet jobb lett volna, ha csendben maradnak.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

alwin91 írta: 2024.03.20. 18:08
interfan írta: 2024.03.20. 16:36
Interfan1000 írta: 2024.03.20. 16:31 A Nord kiáll Acerbiért és kijelentették, hogy amíg nincsen semmilyen bizonyíték a kijelentésére, addig mellette vannak!
Ne felejtsd azt a reszt se, hogy a Nord ugyanebben a bejelentesben leirta, ha a rasszizmus es a faji sertes beigazolodik, azonnal elhataroldnak Acerbitol.
A Nord, aki pár éve rasszista indittatasbol cukkolta Koulibalyt egy Napoli elleni meccsen elhataroldik, ha kiderül Acerbi vétsége? 😃 Lehet jobb lett volna, ha csendben maradnak.
Balotelli visszateresenel meg felmeteres felfujhato banant osztogattak meg bananokat dobaltak a palyara :D mikor bent voltam joparan etoot is huhogtak
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.03.20. 17:14 Varane-nak jövőre lejáró szerződése van.
Megérne egy misét középre.
Sajnos a MU-ba csunya bukas lett o, ettol fuggetlenul Olaszorszagban szerintem is mukodhetne, es jo otlet lehetne.
Allitolag 15m korul engedne el a MU nyaron.

Ket gondom van vele:

1. Serulekeny.
Elmult evekben atlagban 2 honapot kihagy serules miatt, persze a PL ritmusa mas, mas eronlet kell oda, szoval ezen hatha lehetne segiteni.

2. A fizetese.
11,5m eurot keres...
Ez azert rengeteg, ennek mi a felet sem tudnak garantalni kb.
Minden masra lehetne megoldas, de a fizetesere nem hiszem, persze kerdes ki adna neki ekkorat fizut, de regota tema a Realba valo visszaterese, a Bayern is figyeli, valamint a Szaudi bajnoksag.
Ezekkel a csapatokkal pedig sajnos fizetesek teren keptelenek vagyunk versenyezni.

En akiert viszont tennek egy probat, az az idei lejaro szerzodesu Hermoso.
Iden is, es tavaly is a jobbak koze tartozott az Atleticonal.
29 lesz nyaron, meg lehetne benne jopar ev.
4m a jelenlegi fizuja, szoval meg az sem a vilagvege.
Ingyen o szerintem egy jo lehetoseg.

Meg akit megprobalnek nyaron, az Mukiele.
Persze a Bayern is vitte volna, es 15m korul van az ara, de szerintem benne van lehetoseg.
Eredetileg jobbhatved, de jatszott sokat jobb WB-t 3 vedos rendszerbe.
Valamint szinten nagyon sokat jatszott KH-t is, akar 3 vedobe, akar 4 vedos rendszerbe.
Szoval akar WB poszton, akar KH poszton lehetne ra szamitani.
Fizuja sem veszes, a PSG-be keres 4,5m-t, es jo korban is van mert 26 eves.

Dumfriesert tavaly 15m-t kertunk, hatha iden egy 10-12m-ert eltudnank adni.
En ot konkretan nem is potolnam, ott lenne Mukiele, Buchanan, es visszahoznam Zanottit is.
Nagyon nem tetszik, hogy megint arrol szol minden, hogy a Carboni, Zanotti parost eppen kiert aldoznank be, hogy csokkentsuk az adott jatekos arat.
Inkabb megbecsulnenk oket, mint hogy kiszorjuk az elso adando alkalommal.

Pavard, Bisseck, Bastoni, Hermoso, DeVrij, Darmian, Mukiele, Buchanan, Zanotti, Dimarco, C.Augusto

Nekem ez a sor tetszene, raadasul ugymond 0 euro raforditassal a mercaton.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nekem is tetszene a fiatal sajátneveléses vonal, de sajnos Inzaghi meg úgy általában az olasz közeg nem alkalmas erre. Rutin, rutin, rutin. És amíg ez működik, addig ez nem is fog változni. Mindemellett írjátok már le az elengedett és vissza nem hozott tehetségeink listáját, hogy hol lettek alapemberek. Tényleg érdekelne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.03.21. 07:29 Nekem is tetszene a fiatal sajátneveléses vonal, de sajnos Inzaghi meg úgy általában az olasz közeg nem alkalmas erre. Rutin, rutin, rutin. És amíg ez működik, addig ez nem is fog változni. Mindemellett írjátok már le az elengedett és vissza nem hozott tehetségeink listáját, hogy hol lettek alapemberek. Tényleg érdekelne.
Hosszu a lista, de nezzuk szerintem csak az elmult par evet.

- Di Gregorio:
2. eve a teljes Olasz bajnoksag legjobb kapus mutatoit hozza kiemelkedoen.
20-30m az ara, Juventus, Napoli, Roma, Milan vinne, es Bundes csapatok.
26 eves, 4m-ert adtuk el...

- Turati:
22 eves, Frosinone alapembere.
Ingyen szabadultunk tole.

- Pirola:
U21-es valogatott kapitanya, Salernitana alapembere, 22 eves.
5m-ert adtuk el...

- Vanheusden:
24 eves, tobbszor a honap vedoje Belgiumban, Standard legjobbja, persze sok sulyos serulese is volt.
7m-ert vehetik meg vegleg.

- Casadei:
21 eves, Alapember volt a Leicesterbe es a Readingbe is, Spalletti azt mondta a legnagyobb Olasz tehetseg, es jo esellyel behivhatja a felnott valogatottban is.
15m-ert adtuk el...

- Fabbian:
21 eves, tavaly a Serie B egyik legjobbja volt, szinten korosztalyos valogatott alapember.
Iden a Bolognaba is beepult, es szinten kiemelte ot Spalletti mint az Olasz valogatott jovo alapja.
5m-ert adtuk el...
(Persze nala van 12m visszavasarlasi, dehat volt mar annyi jatekosnal, megsem eltunk vele)

- Pinamonti:
24 eves, mar a felnott valogatottban is volt, persze nem egy csoda, de csak van 24 evesen 39 Serie A golja es 12 golpassza.
20m-ert adtuk el...

- Gnonto:
20 eves, Leeds alapembere volt a PL-ben is, most a Championsben is.
13X Olasz valogatott is, mindezt 20 evesen azert nem rossz.
Ingyen szabadultunk meg tole.

Csak par nev aki az ember eszebe jut az elmult par evbol.
Es akkor ott van pl Carboni, aki folyamatosan tagja a felnott Argentin valogatottnak 19 evesen, Monza alapembere.
Erre a hirek arrol szolnak, hogy 20m-ert aruljuk, meg hogy kivel kapcsolatban hasznalnak fel mint arcsokkento.
Zanotti ugyanez, mar azt olvasni kiert ajanlanak fel cserebe, U21-es alapember, Svajcba abszolult alapember, es o is csak 21 eves.

Sokszor irtam mar, es persze nem Zaire Emery meg Yamal, Simons fele extra tehetsegekrol beszelunk, ez vilagos, es nem PSG, Barca, City szintekbe jatszanak.
Senki nem City akademia szintet varna, ahonnan evente jonnek a kiemelkedobbnel kiemelkedobb jatekosok.
De a fent emlitett jatekosok legalabbb lehetoseget kaphatnak, mert mivan ha bevallananak, mint mondjuk Bastoni vagy Dimarco.
Legtobb fent emlitett jatekos nem sajat nevelt, de Samaden kiszurta oket, idehozta, es latjuk volt szeme hozza, ha mar sajat nevelest nem tudunk, akkor legalabb az anno majdnem 40 evig itt levo utanpotlas igazgato hozzaerteseben bizhattunk volna.
Olvashattuk Bastoni nyilatkozatat, mit gondolt amikor ideigazolt az Interbe, na az pontosan leirja hogy gondolkozik egy fiatal az Inter kapcsan...
19-22 eves sracokrol beszelunk.
Latjuk Bisseck is konkretan semmit nem jatszott amig ki nem dolt elole mindenki, aztan lass csodat, december honap legjobb Interese lett.
Vagy Asllani is ha jatszik, latjuk azert annyira elveszett valaki o, sot...
Mikozben tavaly egy Gagliardini, ismetlem egy Gagliardini tobb lehetoseget kapott mint Asllani.
Ismetlem a fentebb emlitett sor legalabb lehetoseget kaphatna, foleg ugy, hogy az elmult evekben Kolarov, Gagliardini, Caicedo, Correa, Klaassen, Arnautovic fele csodtomegek kaptak lehetoseget.
Ha csak azokat a perceket megkapna par fiatal, mar elorebb lehetnek.

Ettol fuggetlenul ugy van ahogy irod, ahhoz hogy fiatalok legyenek beepitve, ahhoz kell egy projekt, es kell egy olyan edzo.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta kiemeli, az Inter semmifele kompromiszumot nem kot Acerbivel.
Ha bebizonyosodik a rasszizmus es az elmondott szavak, az Inter meg a lehetoseget is elakarja kerulni, hogy a klub a rasszizmussal legyen osszefuggesbe, ezert Acerbi jovoje ez esetben megpecsetelodik az Internel.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ez a visszavásárlási opció hogy van most? Néhány éve arról volt szó, hogy beszüntették a sok ügyeskedés miatt. Vagy ez végül megmaradt, csak a közös tulajdon lett eltörölve?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.03.21. 09:29 Ez a visszavásárlási opció hogy van most? Néhány éve arról volt szó, hogy beszüntették a sok ügyeskedés miatt. Vagy ez végül megmaradt, csak a közös tulajdon lett eltörölve?
Igen, a kozos tulajdonost toroltek el par eve.
Tavaly vagy azelott meg az 1 evnel hosszabb kolcson szerzodeseket toroltek el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.03.21. 11:15 akkor egyértelmű vége Interes pályafutásának
Mondjuk Mi mint Inter nem tudunk jól kijönni belőle az már biztos inkább csak a kár mértéke a kérdéses.
Szerintem nem feltetlenul jarunk mindenkeppen rosszul.

Inzaghinak Acerbi az orok szerelme, nala jovore is fix es stabil kezdo lenne.
Gyakorlatilag tavaly a legtobbet jatszo Inter jatekos volt...
Szoval ha most neki ezzel vege ahogy irod, akkor nekunk kell egy uj kezdo KH Acerbi helyere.

Innentol pedig ha a jovot nezzuk, akkor nem egy jovore 37 eves Acerbi a jovo embere.
Inzaghinal pedig kb ez az egyetlen ut, hogy Acerbi kikeruljon a kezdobol, az Interbol, es ne ra epitsuk jovore is vedelmet (ahogy Inzaghi tavalyi szezonban elmondta).

Ezzel pedig osszesegeben Szerintem nem jarunk rosszul, sot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez ugynoke:
Kapcsolatban vagyunk az Inter szakmai vezetessel, mindig kivalo volt a kapcsolatunk.
Lesz e hosszabbitas?
Martineznek 2026-ig van szerzodese, nem sietunk sehova.
O az Inter kapitanya, most be kell biztositani a bajnoki cimet, hogy mindenki boldog legyen.
Egyutt fogjuk a jovot megtervezni az Interrel vezetessel, meglatjuk mi lesz.
Mi nyugodtak vagyunk, Martinez a vilag egyik legjobb csatara.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2024.03.21. 07:58 Ettol fuggetlenul ugy van ahogy irod, ahhoz hogy fiatalok legyenek beepitve, ahhoz kell egy projekt, es kell egy olyan edzo.
Köszi a listát. Hát szerintem itt ez a lista a fő gond. Egyik sem játszik nagy csapatban és komoly esélye erre 2 játékosnak van. Kapus az nálam mindegy, ott mindig megvagyunk.
Ez pedig mutatja az olasz utánpótlás futball problémáját. Ezek közül a kezdőben senki nem férne el, de a padon sem biztos hogy örülnék, ha ők lennének. Casadei és Fabbian akikért kár innen, de utóbbi még visszajöhet. Marottáék értenek hozzá annyira, hogy bízzak bennük. Juventus használ fiatalokat és látjuk hány pontra vannak tőlünk. Lehetne mondani, hogy jó de hosszú távon, viszont egy Inter sosem fog hosszú távon gondolkodni, mert nyerni kell. Szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.03.21. 17:17
interfan írta: 2024.03.21. 07:58 Ettol fuggetlenul ugy van ahogy irod, ahhoz hogy fiatalok legyenek beepitve, ahhoz kell egy projekt, es kell egy olyan edzo.
Köszi a listát. Hát szerintem itt ez a lista a fő gond. Egyik sem játszik nagy csapatban és komoly esélye erre 2 játékosnak van. Kapus az nálam mindegy, ott mindig megvagyunk.
Ez pedig mutatja az olasz utánpótlás futball problémáját. Ezek közül a kezdőben senki nem férne el, de a padon sem biztos hogy örülnék, ha ők lennének. Casadei és Fabbian akikért kár innen, de utóbbi még visszajöhet. Marottáék értenek hozzá annyira, hogy bízzak bennük. Juventus használ fiatalokat és látjuk hány pontra vannak tőlünk. Lehetne mondani, hogy jó de hosszú távon, viszont egy Inter sosem fog hosszú távon gondolkodni, mert nyerni kell. Szerintem.
Lehet nem jatszik egyik sem "nagy csapatban", de 19-22 eves sracokrol beszelunk nagyreszt.
Minden eselyuk, lehetoseguk, es potencial megvan bennuk, nem csak 1-2 jatekosban, hogy hamarosan nagy csapatban jatszanak.

Kapus poszt kapcsan nem ertek egyet.
Latjuk mar most keressuk Sommer utodjat, a mi volt jatekosunk Di Gregorio is komoly jelolt, csak hat 20-30m.
Talan nem kellett volna 4m-ert eladni...

Gnonto is latjuk 20 eves, 13X Olasz valogatott, PL-ben is jatszott mar, boven-boven megvan az eselye, foleg 20 evesen, hogy hamarosan elviszi valami nagy csapat.

Carboni 19 eves, Argentin felnott valogatott tag.
Persze o meg a mienk, de a hangsuly a "meg" szon van.
Latjuk a fenti listat, szorjuk ki a fiatalokat evrol evre aki 2 egyenest is rug a labdaba.
Carboni kapcsan is folyamatosan azok a hirek, kiert cserebe ajanlanak fel.

Vagy pl itt van Retegui, tegnap is duplazott az Olasz valogatottban.
Genoaban van 8 golja es 3 golpassza, 24 eves, es 12m-ert vettek meg, latjuk mi meg kit vettunk 8m-ert es hany evesen.
Mi csoda ha vegkielegites szerzodesbontassal tudunk tole szabadulni, a Genoaval meg kerdes 25 vagy 35m-ert adjak majd el Reteguit.

En nem azt mondom, hogy ezek a huszonpar eves sracok a kezdobe fernenek, ismetlem egyik sem egy Zaire Emery vagy Yamal, meg senki nem egy vilagszinvonalu City Akademiat var, ahonnan evente zaporoznak a nagyobbnal nagyobb tehetsegek.
Viszont azt a lehetoseget amit az evek alatt ilyen Kolarov, Gagliardini, Klaassen, Caicedo, Correa, Arnautovic sor megkapott, boven megkaphatta volna ilyen Pirola, Casadei, Fabbian, Gnonto, Carboni, Retegui es tarsaik sor.
Rosszabbul nem jarhattunk volna az biztos...

Es pont ezert van az, amit latjuk a fiatalok gondolnak az Inter kapcsan.
Lasd Bastoni nyilatkozata par hete, mit is gondolt amikor idejott az Interrol...

Persze vannak buko fiatalok, egyertelmu, de ha az eselyt sem kapjak meg, akkor meg a lehetoseg sincs meg, hogy bevalljanak, es legyen beloluk egy ujabb Bastoni vagy Dimarco.
Meg lathatjuk Bissecket is, 0 lehetoseg ameddig ki nem dolt szo szerint mindenki elole a sorbol.
Lehetoseget kapott, es lasd csodat december honap jatekosa lett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24551
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint ha a rasszizmus vadja beigazolodik, Acerbi es az Inter ujtai elvallnak a nyaron.
Az Inter ugyvedje tajekoztatta Acerbit, amennyiben valoban kiderul a rasszizmus, szerzodes szegest kovetne el, ezaltal az Inter szerzodesbonthat vele, es semmifele vegkilegitest nem kellene neki fizetni.
DeVrijre mar nem epitunk mint kezdo KH a jovoben, ezert az Inter uj KH-t kereshet a nyaron.

Elsoszamu jelolt Kim lenne, akiert Ausilio rajong, es mar anno a Fenerbachebol is hozta volna az Interbe.
Kim kapcsan sokan azt gondolnak, hogy "erinthetetlen", de elveszitette a helyet a Bayern kezdobe, szurkolok is kritizaljak, es o sem igazan boldog a Bayernel.
40-50m-t az Inter meg uj tulajdonossal sem valoszinu, hogy tudna fizetni, de felmerulhet egy draga kolcson 10-15m + sima opcio, amire akar a Bayern igent is mondhat.

Alternativa a Gazzetta szerint a szinten regota tema Smalling, akinek Mourinho tavozasaval mar nincs biztos helye Romaban. Raadasul gyakorlatilag egesz evben serult, igy a Roma mar ingyen is szabadulna tole, ez pedig az Internek jo lehetoseg.
Az Inter es Ausilio evek ota szeretne leigazolni, tavaly is szerzodest ajanlottunk neki, de eddig mindig nem volt a valasz, viszont most a helyzet megvaltozhat konnyeden, mivel a Roma szabadulni akar tole mar ingyen is, es mar nincs Mourinho aki ragaszkodik hozza.

Szinten Ausilio jeloltje Mavropanos, akit mar tavaly is figyelt.
West Ham tavaly igazolta le 20m-ert, viszont nem meggyozo a teljesitmenye, igy akar 15m korul akar mozdihato is lenne.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2024.03.22. 06:34 Lehet nem jatszik egyik sem "nagy csapatban", de 19-22 eves sracokrol beszelunk nagyreszt.
Minden eselyuk, lehetoseguk, es potencial megvan bennuk, nem csak 1-2 jatekosban, hogy hamarosan nagy csapatban jatszanak.

Kapus poszt kapcsan nem ertek egyet.
Latjuk mar most keressuk Sommer utodjat, a mi volt jatekosunk Di Gregorio is komoly jelolt, csak hat 20-30m.
Talan nem kellett volna 4m-ert eladni...

Gnonto is latjuk 20 eves, 13X Olasz valogatott, PL-ben is jatszott mar, boven-boven megvan az eselye, foleg 20 evesen, hogy hamarosan elviszi valami nagy csapat.

Carboni 19 eves, Argentin felnott valogatott tag.
Persze o meg a mienk, de a hangsuly a "meg" szon van.
Latjuk a fenti listat, szorjuk ki a fiatalokat evrol evre aki 2 egyenest is rug a labdaba.
Carboni kapcsan is folyamatosan azok a hirek, kiert cserebe ajanlanak fel.

Vagy pl itt van Retegui, tegnap is duplazott az Olasz valogatottban.
Genoaban van 8 golja es 3 golpassza, 24 eves, es 12m-ert vettek meg, latjuk mi meg kit vettunk 8m-ert es hany evesen.
Mi csoda ha vegkielegites szerzodesbontassal tudunk tole szabadulni, a Genoaval meg kerdes 25 vagy 35m-ert adjak majd el Reteguit.

En nem azt mondom, hogy ezek a huszonpar eves sracok a kezdobe fernenek, ismetlem egyik sem egy Zaire Emery vagy Yamal, meg senki nem egy vilagszinvonalu City Akademiat var, ahonnan evente zaporoznak a nagyobbnal nagyobb tehetsegek.
Viszont azt a lehetoseget amit az evek alatt ilyen Kolarov, Gagliardini, Klaassen, Caicedo, Correa, Arnautovic sor megkapott, boven megkaphatta volna ilyen Pirola, Casadei, Fabbian, Gnonto, Carboni, Retegui es tarsaik sor.
Rosszabbul nem jarhattunk volna az biztos...

Es pont ezert van az, amit latjuk a fiatalok gondolnak az Inter kapcsan.
Lasd Bastoni nyilatkozata par hete, mit is gondolt amikor idejott az Interrol...

Persze vannak buko fiatalok, egyertelmu, de ha az eselyt sem kapjak meg, akkor meg a lehetoseg sincs meg, hogy bevalljanak, es legyen beloluk egy ujabb Bastoni vagy Dimarco.
Meg lathatjuk Bissecket is, 0 lehetoseg ameddig ki nem dolt szo szerint mindenki elole a sorbol.
Lehetoseget kapott, es lasd csodat december honap jatekosa lett.
Én is jobban építenék a fiatalokra, de nem mindenféleképpen a mi fiataljainkra. Inkább ilyen Frattesi félékre, akik azért már bizonyítottak felnőtt szinten. Ilyen volt Bastoni is.

A probléma ott van, hogy Pirola-nak és Fabbian-nak is kellett 1 év folyamatos játék felnőtt szinten, hogy legalább egy csere szintet megüssenek. Ha Pirola végig padozta volna az idényt, és Kolarov játék perceit kapta volna meg, akkor még olyan szinten sem, mint amilyen szinten most van. Ugyan ez a helyzet Fabbian-nal, ha Klaasen perceit kapta volna meg.

Retegui meg egy másik helyzet. Szép hogy hozza ezeket a számokat, de kb háromszor annyit játszott mint Arnautovic. Félre értés ne essék, nem azt mondom hogy az osztrák jobb mint Retegui, de nálunk nem lenne annyi játék ideje mint a Genoa-ban, az biztos.

Én ezt a dolgot csak visszavásárlási opciós dologgal tudom elképzelni, hogy működjön. Eladjuk a fiatal játékost, hogy rutint szerezzen, és egy bizonyos összegért, egy bizonyos időn belül lehetőség van a visszavásárlásra.
Válasz küldése