Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Ha jó idő lesz, én szerintem ott leszek a Zöld pardonban, kis késéssel sajnos. Ha valakit érdekel, csatlakozhat. :)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-b ... aha_-34704

Ez nagyon nagy! :lol: A SH megkérdezte az utca embereit, a meccsel kapcsolatban! :P
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Én úgy vagyok vele, hogy holnap ha kikap a csapat és nem jut tovább (amiben nagyon nem bízom) akkor is büszke leszek rájuk mert szerintem múlt héten valami óriásit vittek véghez és nem csupán a játéktudással hanem sokkal nagyobb szerepe volt benne a szívnek. Szóval én büszkén fogok járni meccs után Inter sállal a nyakamban(kivétel ha a barátnőm nyakában lesz :D ) Jah és a kedvenc Interes pólómban leszek(amiben a srácok is szoktak lenni meccs előtt :D )
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Riky11 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-barca_inter_mindketto_tovabbjut_aha_-34704

Ez nagyon nagy! :lol: A SH megkérdezte az utca embereit, a meccsel kapcsolatban! :P


"Always Barcelona, (...) yes, I'm from Madrid"
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... eren-34698
:lol: :lol:

Önerőből gondoltam hogy nem tudnak egy coreot csinálni, még ezt is a klub találja ki és fizeti nekik, bohóc tábor..
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Campione »

gyuszi írta:Sziasztok,

Sajnos nem tudok segíteni. Tele vannak Marioék :-(

Esetleg egy pár ötlet: különböző sportbárok (Boxutca, Champs, Crazzy Café, illetve ezerrel reklámozzák most a Zöld Pardont, ahol kivetítőn lesz követhető a meccs, de ugye ez időjárásfüggő)

Üdv:

Gyuszi


Köszi. Lehet, hogy sikerül kertbe megodani a streamet, vagy ZP lesz belőle.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nem tudom észrevettétek-e,de hirtelen mennyi Inter drukker lett:)

A Bayern és Van Gaal az egykori tolmácsát és csapatát akarja látni a döntőben(Vajon miért minket verhetőbb tart még úgy is.Vagy csak meg akarja érezni milyen ha a tanítvány legyőzi a "mesterét") :mrgreen:

CR79 és több millió Real drukker a Barcat nem akarja ott látni a Bernabeuban :mrgreen:

Érdekes.Pedig eddig mindegyiknek milyen unszimpatikusak voltunk :mrgreen:

Figot állítólag megint leülteti a padra Mourinho:)
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Szerintem is ott a Bayernnél, azért udvarolgatnak nekünk, mert minket a döntőben verhetőbb ellenfeleknek tartanak a katalánoknál. Biztos élénken él még bennük a tavalyi 4-0-ás vereség, amit a Barcától elszenvedtek :mrgreen:
C.Ronaldo ennél prózaibb okból szurkol nekünk. "Savanyú a szőlő" effektus :D
Ha a mi tehenünk megdöglött, akkor a szomszéd Barca tehene is dögöljön meg :D
Örs94
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.21. 15:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Örs94 »

Ht nem véletlen a barcásokon kívűl senki nem akarja hogy megvédje a címét a barca! :D
Remélem ma este egy jó meccset láthatunk nekem a döntetlen is jó!:D
Forza Inter!!!
Örs94
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.21. 15:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Örs94 »

Amit tegnap a csapat tett arra nincs szó! Hihetetlen elszántság és koncentráció motiváció stb.. kellet ahoz, hogy 10 emberrel tovább jussanak! :D Nagyon Büszke vagyok a csapatra! :D
FORZA INTER!!!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mourinho és a szavai azért könnyeket csalnak a szemembe.Pedig nem vagyok egy pityergős típus.

Erről jut eszembe.Úgy láttam azért Cuchu is majd megkönnyezte ezt.És ha Stankovic már azon sírt,hogy nem akarták elvinni.Mi lesz ha nyernek.elárasztják a Bernabeaut :mrgreen:

Mourinhohoz visszatérve kicsit olyan a feeling,mint a Porto esetében.Kicsit tartok attól,hogy "lelép".
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Ezt ma az Index fórumán olvastam, rszabolcs85 linkelte be gondoltam beteszem ide is, lehet páran olvastátok de talán sokan nem:

egy juvés véleménye:

"Aki kétszer egymás után úgy el tudja bizonytalanítani a Barcelonát, hogy a címvédő jobban hajaz a Schalkéra, mint bármikor története során, annak a BL-döntőben a helye. Aki 90 percet lehoz úgy a Barcelona ellen, hogy a hat trófeát birtokló csúcsklubnak hazai pályán gyakorlatilag nincs kidolgozott helyzete, az nem antifutballt játszik, hanem olyan területvédekezést mutat be, ami egy kaukázusi juhásznak is becsületére válna. Aki 60 percen át emberhátrányban játszva is képes a fentieket megvalósítani egy idegenbeli BL-elődöntőben, az meg lehet, hogy a világ legjobb csapata. De az biztos, hogy a világ legjobb edzője irányítja.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

A mai NST cikkből van.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Érdekes a futball világa, úgy látom nem azon akadtak fel a szakírók, hogy az évtized védekezését bemutatva jutott el az Inter a BL döntőjébe - hisz mindenki ugyanezt játszotta volna 3-1-es előnynél - hanem a Barcelona tiszteletlenségén, azaz nem tudtak emelt fővel veszíteni/kiesni. Egy mai magyarországi vezető bulvárlap (bors) sportrovata a következő címmel jelent meg: Csalással sem tudott döntőbe jutni a Barcelona! :D Nagyon savanyú a szőlő a katalánoknál. Minden tiszteletem az övék a 2009-es sikereiket nézve, de talán ez ütött vissza. A fiatal játékosok nem tudták kezelni, hogy nem lehet mindent megnyerni, bizony az életben vannak csalódások. Pep ezt elfelejtette megtanítani nekik.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Komax írta:Érdekes a futball világa, úgy látom nem azon akadtak fel a szakírók, hogy az évtized védekezését bemutatva jutott el az Inter a BL döntőjébe - hisz mindenki ugyanezt játszotta volna 3-1-es előnynél - hanem a Barcelona tiszteletlenségén, azaz nem tudtak emelt fővel veszíteni/kiesni. Egy mai magyarországi vezető bulvárlap (bors) sportrovata a következő címmel jelent meg: Csalással sem tudott döntőbe jutni a Barcelona! :D Nagyon savanyú a szőlő a katalánoknál. Minden tiszteletem az övék a 2009-es sikereiket nézve, de talán ez ütött vissza. A fiatal játékosok nem tudták kezelni, hogy nem lehet mindent megnyerni, bizony az életben vannak csalódások. Pep ezt elfelejtette megtanítani nekik.



Azt ,hogy nem tudnak veszíteni.Végül is elszoktak tőle.

De az öntözés kicsit durva.De legalább lezuhanyoztak a fiúk.Dupla haszon:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta: Mourinhohoz visszatérve kicsit olyan a feeling,mint a Porto esetében.Kicsit tartok attól,hogy "lelép".


Szerintem meg marad :) Triplázzunk majd jövőre első csapatként védjük meg a BL címünket :D Na utána elmehet ha szeretne
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

"Figot állítólag megint leülteti a padra Mourinho:)"

Ja én is láttam a meccsen, veszekedett a bíróval :mrgreen:
Lehet ,hogy ő lesz Mou utódja :!: úgy tudom Figo járt edzőképzőbe
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

DaNi írta:"Figot állítólag megint leülteti a padra Mourinho:)"

Ja én is láttam a meccsen, veszekedett a bíróval :mrgreen:
Lehet ,hogy ő lesz Mou utódja :!: úgy tudom Figo járt edzőképzőbe
Ha megszerzi a kellő rutint, néhány év múlva szívesen látnám az Inter kispadján.

FORZA INTER!!!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Komax írta:http://www.facebook.com/photo.php?pid=143471&op=1&o=global&view=global&subj=22686216992&id=100000649944290#!/photo.php?pid=197958&op=2&o=all&view=all&subj=22686216992&aid=-1&oid=22686216992&id=100000408465509&fbid=118225468201068


Ez hatalmas :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)

Sajnos nem automatikusan kapja meg a szuperkupát az a csapat amelyik megnyeri mindkettőt. Én igy tudom. A Barca tuti játszott meccset a szuperkupáért. Régen pedig úgy tom automatikusan megkapták ilyen esetben.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Marco írta:
Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)

Sajnos nem automatikusan kapja meg a szuperkupát az a csapat amelyik megnyeri mindkettőt. Én igy tudom. A Barca tuti játszott meccset a szuperkupáért. Régen pedig úgy tom automatikusan megkapták ilyen esetben.


Akkor kivel játszik???

Volt ilyen nem is rég.És mégsem rémlik...
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:
Marco írta:
Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)

Sajnos nem automatikusan kapja meg a szuperkupát az a csapat amelyik megnyeri mindkettőt. Én igy tudom. A Barca tuti játszott meccset a szuperkupáért. Régen pedig úgy tom automatikusan megkapták ilyen esetben.


Akkor kivel játszik???

Volt ilyen nem is rég.És mégsem rémlik...

A kupa döntőssel.

Itt olaszba bármi legyen tuti Inter-Roma szuperkupa lesz így. :D
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Nia írta:
Marco írta:
Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)

Sajnos nem automatikusan kapja meg a szuperkupát az a csapat amelyik megnyeri mindkettőt. Én igy tudom. A Barca tuti játszott meccset a szuperkupáért. Régen pedig úgy tom automatikusan megkapták ilyen esetben.


Akkor kivel játszik???

Volt ilyen nem is rég.És mégsem rémlik...


Úgy tudom ,hogy a bajnokság második helyezettével játszik aki a kupát és bajnokságot is megnyeri
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Marco írta:
Nia írta:Akkor kivel játszik???

Volt ilyen nem is rég.És mégsem rémlik...

A kupa döntőssel.


Aha.Köszönöm.Szóval Lúzer banda azért majd még kicsit kísértHET minket:)

Na FORZA INTER...1...
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
Inter-Roma szuperkupadöntő lesz. :D
Ha megnyerjük mindkettőt, akkor a kupa vesztessel játszunk.(bárki is lenne most az ellenfél), nem a bajnoki 2.-al.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Ha csak a Barca esetét nézzük, ő a Bilbaoval játszott a szuperkupáért akikkel a kupa döntőt is nyomták. Szal sztem nem a bajnoki második, de lehet tévedek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.


Már volt nálunk is ilyen asszem 4 éve!
Ha jól tudom a bajnoki másodikkal játszanánk ha mi nyernénk mind a kettőt! Tehát mindenképpen Inter - Roma lesz a szuperkupa döntőben is :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cupi 2010.05.05. 19:14-kor.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Nia írta:Hadd kérdezem már meg fiúk,mert egyszerűen nem rémlik(még a Barca esetében sem).Mi van ha ugyanaz a csapat nyeri a kupát és a bajnokságot?Szuperkupa "egyenesen" az övé????Nem ugrik be,hogy van:)
Köszi.
És nem,az Interre még nem iszom előre.Csak ma eszembe jutott.

Off:)Egyébként egyre nagyobb dicsőség,hogy oda-vissza vertük a Chelseat:)95 rúgott gólja van(3szor rúgott 7 gólt:)...és persze a Barca(nekik is van 91 góljuk).Eddig.Szóval legyünk nagyon büszkék:)
Amennyiben X csapat nyeri a bajnokságot és a kupát is, akkor a kupadöntőn vesztes csapat ellen meccsel X gárda a szuperkupáért. Azt hiszem, de javítsatok, ha tévedek.

FORZA INTER!!!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

ha ugyanaz nyeri a bajnokságot és a kupát, akkor a szuperkupa a bajnok és a bajnoki második között zajlik. (legalább is Olaszországban) szóval Inter-Roma lesz mindenképp :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Kép

Köszi a válaszokat mindenkinek.
Ez mekkora kép.Egyébként nem tudom láttátok e de az éremnek is nyomott egy "csókot" :)
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Tegnap együtt ünnepelt Inters és Lazios. Ez csúcs !
Amikor a kupát 1 percre Julio v. Capitano átadta a San Boys egyik vezetőjének ....hát akkor őszintén leírom : örömömben elbőgtem magam !
ISTENEM ! FORZA INTER !!!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Mourinho a kétértelmű nyilatkozatainak meg lehet az oka. Én azt gondolom ez ismét a tipikus Josés csúsztatás, azaz ismét vele foglalkozzon a média, mint hogy azzal, hogy a csapatot terhelje a bajnoki hajrával és a BL döntővel. Gondoljunk csak bele, ha az Inter megnyeri a BL-t, ott van a lehetőség az ismétlésre és egy ilyen egónak, mint José Mourinho azt hiszem több se kell. Ő lenne az első edző aki meg tudja védeni a legrangosabb címet. Továbbra is azt mondom, hogy marad. Komolyan mit csinálna a Realban? Capellot azért menesztették, mert látványtalanul lett bajnok, - vicc.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Komax írta:Mourinho a kétértelmű nyilatkozatainak meg lehet az oka. Én azt gondolom ez ismét a tipikus Josés csúsztatás, azaz ismét vele foglalkozzon a média, mint hogy azzal, hogy a csapatot terhelje a bajnoki hajrával és a BL döntővel. Gondoljunk csak bele, ha az Inter megnyeri a BL-t, ott van a lehetőség az ismétlésre és egy ilyen egónak, mint José Mourinho azt hiszem több se kell. Ő lenne az első edző aki meg tudja védeni a legrangosabb címet. Továbbra is azt mondom, hogy marad. Komolyan mit csinálna a Realban? Capellot azért menesztették, mert látványtalanul lett bajnok, - vicc.


Na meg azt se felejtsük, hogy Európai Szuperkupát és Világkupát is nyerhetne ha BL-t nyerünk és marad! Ha jól tudom ezeket nem nyerte meg mert lelépett a Porto BL győzelme után! Bár igaz UEFA kupát nyert előtte, de nem emlékszem, hogy a Szuperkupa meglett e Neki! De a Világkupa biztos nem mert ottt ugye csak a Bl győztes játszhat.
Szóval bőven lenne ok, hogy maradjon! Real meg vicc, tök felesleges lenne oda mennie, ott még jobban támadná a sajtó, ha egyszer csúnyán játszanának vagy nyernének többször is, de csak 1-0-ra, szétszednék és már a menesztéséről cikkeznének.... :shock:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Cupi írta:Na meg azt se felejtsük, hogy Európai Szuperkupát és Világkupát is nyerhetne ha BL-t nyerünk és marad! Ha jól tudom ezeket nem nyerte meg mert lelépett a Porto BL győzelme után! Bár igaz UEFA kupát nyert előtte, de nem emlékszem, hogy a Szuperkupa meglett e Neki!


Nem nyerte meg a Porto.Azt hiszem 2003-ban Porto-Milanecskó volt:)És 1-0ra nyert a városi vetélytárs:)
2004-ben meg eljött onnan.Meg amúgy is a Valencia nyerte a 2 csapat párharcát:)Ha jól rémlik...

Mourinho mindig jól forgatta a szavakat.Abból nem lehet kikövetkeztetni semmit.ez az amiért mindig vele foglalkoznak....Majd a cselekedetiből ,nyáron.Kiderül.
Avatar
BandInter
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.04.12. 08:55
Tartózkodási hely: Vas megye

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BandInter »

Cupi írta:
Komax írta:Mourinho a kétértelmű nyilatkozatainak meg lehet az oka. Én azt gondolom ez ismét a tipikus Josés csúsztatás, azaz ismét vele foglalkozzon a média, mint hogy azzal, hogy a csapatot terhelje a bajnoki hajrával és a BL döntővel. Gondoljunk csak bele, ha az Inter megnyeri a BL-t, ott van a lehetőség az ismétlésre és egy ilyen egónak, mint José Mourinho azt hiszem több se kell. Ő lenne az első edző aki meg tudja védeni a legrangosabb címet. Továbbra is azt mondom, hogy marad. Komolyan mit csinálna a Realban? Capellot azért menesztették, mert látványtalanul lett bajnok, - vicc.


Na meg azt se felejtsük, hogy Európai Szuperkupát és Világkupát is nyerhetne ha BL-t nyerünk és marad! Ha jól tudom ezeket nem nyerte meg mert lelépett a Porto BL győzelme után! Bár igaz UEFA kupát nyert előtte, de nem emlékszem, hogy a Szuperkupa meglett e Neki! De a Világkupa biztos nem mert ottt ugye csak a Bl győztes játszhat.
Szóval bőven lenne ok, hogy maradjon! Real meg vicc, tök felesleges lenne oda mennie, ott még jobban támadná a sajtó, ha egyszer csúnyán játszanának vagy nyernének többször is, de csak 1-0-ra, szétszednék és már a menesztéséről cikkeznének.... :shock:



Egyet értek. Leveszi a csapatról, a játékosokról a terhet. Ismerjük ezt már és jól csinálja.
Bocs hogy mindig előhozom Arnat de tegnap óriási volt ahogy a nyakába vette Sneijdit! És a sapkáját is lekapták róla később Balotellin láttam. Szerintem nagyszerűen beilleszkedett. Valaki nem tud róla friss híreket? Jó valószínű ugye hogy nem marad. De hogy esetleg mégis... Valaki tudna linkelni nekem friss vagy közelmúlt béli Arna interjút, nyilatkozatot? Érdekelne hogy tetszik neki a "levegő" arra fele.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hát ő a csapat mókamestere, ezt már több játékos is mondta. :)

Látszik hogy jól érzi magát itt, nagy tehetség is de José vmiért nem számol vele.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

intertomega írta:Tegnap együtt ünnepelt Inters és Lazios. Ez csúcs !
Amikor a kupát 1 percre Julio v. Capitano átadta a San Boys egyik vezetőjének ....hát akkor őszintén leírom : örömömben elbőgtem magam !
ISTENEM ! FORZA INTER !!!

Boys San ;) Amugy ő Franchino Caravita volt a Curva Nord és a Boys vezetője.

Már a 80-as évek óta a csapattal van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta: Nem nyerte meg a Porto.Azt hiszem 2003-ban Porto-Milanecskó volt:)És 1-0ra nyert a városi vetélytárs:)
2004-ben meg eljött onnan.Meg amúgy is a Valencia nyerte a 2 csapat párharcát:)Ha jól rémlik...


Köszi, igazad van.Nem nyerte meg! Utána meg el is ment onnan és nélküle meg 2-1.re kikaptak a Valenciától 2004-ben!
Most nézem még a Quaresma lőtte a szépítő gólt a Portoban :)
Szóval maradjon Mou és kész :D Nyerjük csak meg vele azt a számára még hiányzó Európai Szuperkupát meg Világkupát :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nia írta:Kép

Köszi a válaszokat mindenkinek.
Ez mekkora kép.Egyébként nem tudom láttátok e de az éremnek is nyomott egy "csókot" :)
Ivan milyen aranyosan simogatja
:lol:
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

vaskalap írta:
Nia írta:Kép

Köszi a válaszokat mindenkinek.
Ez mekkora kép.Egyébként nem tudom láttátok e de az éremnek is nyomott egy "csókot" :)
Ivan milyen aranyosan simogatja
:lol:


Jahja, nekem is az tűnt fel :)
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Ha jól rémlik a közvetítésből, az nem annyira simogatás volt, hanem elhúzta onnan Mou-t :)
Gondolhatta hogyha mindenki szépen vár Zanettire, akkor Mou is legyen olyan kedves..
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Sziasztok!
Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretném egymagamban itthon nézni a Bl döntőt. Ilyen nem sokszor van az ember életében, legtöbbünknek még egyáltalán nem is volt. Tehát én szeretnék interesek között ünnepelni és ha esetleg nem is nyernénk akkor se lenne ok nagyon szomorkodni... Szóval szervezhetnénk egy hatalmas Inter meccsnézést a Bl döntőre. Én Bp. mellett lakom, de nem igazán ismerem az ilyen sportpubokat a fővárosban meg ilyesmiket. Tehát ha valaki szintén így gondolkodik akkor valamit megbeszélhetnénk, még időben. És jó lenne ha minél többen tudnánk összejönni azt hiszem. Persze aki "idegenben" nézi a meccset majd annak életre szóló emlékeket kívánok.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

versenyszellem írta:Ha jól rémlik a közvetítésből, az nem annyira simogatás volt, hanem elhúzta onnan Mou-t :)
Gondolhatta hogyha mindenki szépen vár Zanettire, akkor Mou is legyen olyan kedves..
Ez így helyes ;) !

FORZA INTER!!!
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

versenyszellem írta:Ha jól rémlik a közvetítésből, az nem annyira simogatás volt, hanem elhúzta onnan Mou-t :)
Gondolhatta hogyha mindenki szépen vár Zanettire, akkor Mou is legyen olyan kedves..


Rosszul rémlik. Letöltöttem a ceremóniát és Cordoba csak megbúbolta a fejét Josenak.
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Sziasztok!
Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretném egymagamban itthon nézni a Bl döntőt. Ilyen nem sokszor van az ember életében, legtöbbünknek még egyáltalán nem is volt. Tehát én szeretnék interesek között ünnepelni és ha esetleg nem is nyernénk akkor se lenne ok nagyon szomorkodni... Szóval szervezhetnénk egy hatalmas Inter meccsnézést a Bl döntőre. Én Bp. mellett lakom, de nem igazán ismerem az ilyen sportpubokat a fővárosban meg ilyesmiket. Tehát ha valaki szintén így gondolkodik akkor valamit megbeszélhetnénk, még időben. És jó lenne ha minél többen tudnánk összejönni azt hiszem. Persze aki "idegenben" nézi a meccset majd annak életre szóló emlékeket kívánok.


Teljesen osztom a véleményedet!Bár én pécsi vagyok,de haverommal már megbeszéltük,hogy felmegyünk pestre(ő a bayernesekkel lesz.. :evil: :) )és arra gondoltunk,hogy a zöld parkba nézzük meg a meccset.Szóval ha esetleg lesz vmi ilyen fórumtalálkozó,én benne lennék!:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Érdekes írás tottika rúgásáról és a videó elemzéséről Szaniszló (roma drukker) Csaba írása

http://kommentatorallas.hu/?p=292

Mondjuk az tényleg érdekes volt, hogy a mieink közül senki nem háborodott fel látványosan és nem akarta leszedni totti fejét...mintha lett volna benne egy kis olyan, hogy egy ilyet megérdemel Mario....kicsit közönnyel nézték..... :shock:
Ha nem Őt rúgta volna le totti akkor tuti szétszedték volna, gondoljátok el ha ugyanezt a rúgást mondjuk Milito vagy Cambiasso kapja.....
Gusztustalan tett volt tottikától ahhoz kétség sem férhet
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Érdekes elemzés, és a Maicon féle tettet én is csodáltam, meg h Tottit senki nem inzultálja. Eto'o meg sztm Balo egyik védőangyala, de ő is nagyon csendben volt. Totti feje a videó feletti képen mindent elárul. Amúgy az megint kicsit ellentmondás h az ünneplésben nem éreztem h Balo közutálatot élvezne a csapattársak részéről.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:Érdekes írás tottika rúgásáról és a videó elemzéséről Szaniszló (roma drukker) Csaba írása

http://kommentatorallas.hu/?p=292

Mondjuk az tényleg érdekes volt, hogy a mieink közül senki nem háborodott fel látványosan és nem akarta leszedni totti fejét...mintha lett volna benne egy kis olyan, hogy egy ilyet megérdemel Mario....kicsit közönnyel nézték..... :shock:
Ha nem Őt rúgta volna le totti akkor tuti szétszedték volna, gondoljátok el ha ugyanezt a rúgást mondjuk Milito vagy Cambiasso kapja.....
Gusztustalan tett volt tottikától ahhoz kétség sem férhet

Tényleg érdekes, és van benne vmi, valószinű ha ez egy hónappal ezelőtt törtébik Materazzi neki megy tottinak , hisz a mezdobálásig legjobb barátja volt Balonak tudtommal, de az is furi h ahogy irja h hetek óta semmibe vett Balotelli... h ez az ünneplés során nem így jött le Balo is felszabadultan ünnepelt a csapattársakkal mintha mi sem történt volna pár hete.
Válasz küldése