Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2023.04.28. 19:09
interfan írta: 2023.04.28. 18:15 A Digitalbits (Zytara) aprilisban mar a Romanak sem fizetett, marcius 31-en nem erkezett meg az aprilisi szponzori dij.
A Roma azonnali szerzodest bontast csinalt, es azonnali hatallyal eltavolitjak a mezrol a Digitalbits szponzor feliratot.

Az Inter mar osszel szerzodesbontot veluk, mivel nekunk 1db eurot sem fizettek, de a Nikeval folytatott penzugyi problemak miatt nem kerult eltavolitasra.
Kabaré, remélem becsődölnek, nem valami profi cég benyomását keltik ezekkel a nem fizetésekkel.
Roma legalabb 9 honapot megkapott, nekunk 1db napot sem fizettek...

Azert a Roma lepese is mennyire mas.
Nem fizetnek, es szinte azonnal (1 honapon belul) le is szedik a mezrol oket egybol a szerzodesbontas mellett.
Mi megcsinaljuk a szerzodesbontast, szinte mindenhonnan eltavolitjuk nagy nehezen 4-5 honap nem fizetes utan, de a felnott ferfi csapat mezen tovabbra is ott vannak, hiaba nem fizetnek 9. honapja es egy euro centet sem kaptunk.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2023.04.28. 19:21 ....Roma legalabb 9 honapot megkapott, nekunk 1db napot sem fizettek...

Azert a Roma lepese is mennyire mas.
Nem fizetnek, es szinte azonnal (1 honapon belul) le is szedik a mezrol oket egybol a szerzodesbontas mellett.
Mi megcsinaljuk a szerzodesbontast, szinte mindenhonnan eltavolitjuk nagy nehezen 4-5 honap nem fizetes utan, de a felnott ferfi csapat mezen tovabbra is ott vannak, hiaba nem fizetnek 9. honapja es egy euro centet sem kaptunk.
Világ szégyene, ha másra nem is jó Zhang, de tudott volna a kínai piacról szerezni olcsó mezeket. Ingyen reklámozzuk őket, azért ilyet se sűrűn látni, miközben a pofánkba röhögnek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2023.04.28. 19:36
interfan írta: 2023.04.28. 19:21 ....Roma legalabb 9 honapot megkapott, nekunk 1db napot sem fizettek...

Azert a Roma lepese is mennyire mas.
Nem fizetnek, es szinte azonnal (1 honapon belul) le is szedik a mezrol oket egybol a szerzodesbontas mellett.
Mi megcsinaljuk a szerzodesbontast, szinte mindenhonnan eltavolitjuk nagy nehezen 4-5 honap nem fizetes utan, de a felnott ferfi csapat mezen tovabbra is ott vannak, hiaba nem fizetnek 9. honapja es egy euro centet sem kaptunk.
Világ szégyene, ha másra nem is jó Zhang, de tudott volna a kínai piacról szerezni olcsó mezeket. Ingyen reklámozzuk őket, azért ilyet se sűrűn látni, miközben a pofánkba röhögnek.
Hat ez igy van.
Valoban a vilag szegyene az egesz, nem veletlenul rohog az Interen az egesz futball es szponzor vilag...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Ha jól tudom a Lazio ellen már nem lesz sponzor a mezen...
Nekem így jobban tetszik el is gondolkodtam egy vásárláson
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es a Gazzetta szerint a Roma lepesen felbatorodva, az Inter is "ures mezben" jatszhat innentol, es eltavolitasra kerulhet az egesz evben semmit nem fizeto Digitalbits.
Ertetlenul all mindenki az elott, hogy az Inter miert csak most lepi ezt meg, es miert kellett a Roma dontese ahhoz, hogy az Inter is megmerje ezt lepni.
Egyes hirek szerint a Roma dontesen kivul, fontos erv volt a "nemzetkozi lathatosag" amit a BL elodontovel es esetleges dontovel biztositottunk volna nekik, ezt is elakartuk kerulni.
A szerzodesbontas mar osszel megtortent a felek kozott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint tovabbra is a Qatar Airways ajanlatat varjuk mint uj mezfoszponzor.
Antonello Dohaba repulhet a targyalast illetoen, Gazzetta szerint elorehaladottak a targyalasok.
A Turkish 25m euros ajanalatahoz kepest, ha a Qatar megteszi az ajanlatat, akar 50m is lehetne, ezert akarjuk oket.
Gazzetta szerint az Emirates nem tesz ajanlatot, mivel nekik mar ott a Milan 30m feletti szponzori
szerzodessel.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ez a BL menetelés ilyenkor (is) jól jön. Bár az az 50 túl szépen hangzik.
Nike- al meddig van szerződés?
Mintha tavaly lett volna róla szó hogy esteleg ott is váltás lehet
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.04.29. 13:50 Ez a BL menetelés ilyenkor (is) jól jön. Bár az az 50 túl szépen hangzik.
Nike- al meddig van szerződés?
Mintha tavaly lett volna róla szó hogy esteleg ott is váltás lehet
Oktober vegen jelentette be Antonello hivatalosan is, hogy hosszabbitunk a Nikeval a 2023-24-es szezontol.

Egyebkent 2023 vegenjart volna le a szerzodes.
2030-ig lesz uj szerzodes, de kb csak 24m euros eves szponzori dijjal.
Kezdetben 40-45m-t szerettunk volna, majd csak 30-35m-t, de a Nike 24-25m-nal tobbet nem ajanlott es vegul az Inter igent mondott.

Egyebkent egy 50m mezfoszponzori szerzodes meg nem is lenne annyira kiemelkedo, hisz a Juve is annyit kap a Jeeptol, a top csapatok meg 70-90 milliokat evente.
De meglepodnek ha a Qatar Airways valoban tenne 50m szponzori ajanlatot...
Persze kivanom hogy legyen igy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2023.04.29. 14:37-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Digitalbits ujra megerositette a tegnapi hivatalos kozlemenyet.
Az Inter es a Roma szerzodeseket is a partnerceguk a Zytara kototte, nekik semmifele koteleztseguk nincs a szerzodesekre.
Mindenfele partnersegi szerzodest mint a Zytaraval megszuntetnek, a jovoben semmifele partner megallapodasokat nem kotnek mint a Zytaraval.
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Ez is jól mutatja vezetőink dilettáns hozzáállását.. akármilyen nehéz helyzetben is vagyunk, annyi kárt okoztak már az elmúlt 1 évtizedben hogy az valami hitetlen... de ez egészen kiemelkedő. És sosincs következménye. Egy jó tulajdonos nagyobb szigort követelne, és nem tűrné. Na most ilyen Zhang féléktől kB ennyire telik..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vivainter írta: 2023.04.30. 08:39 Ez is jól mutatja vezetőink dilettáns hozzáállását.. akármilyen nehéz helyzetben is vagyunk, annyi kárt okoztak már az elmúlt 1 évtizedben hogy az valami hitetlen... de ez egészen kiemelkedő. És sosincs következménye. Egy jó tulajdonos nagyobb szigort követelne, és nem tűrné. Na most ilyen Zhang féléktől kB ennyire telik..
Az a baj, hogy ameddig a tulajdonos a legnagyobb bunozo, nem lehet mit varni...
Csakis a sajat zsebe es erdeke erdekli, addig ne csodalkozzunk hogy ekkora bohocok vagyunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS is megerositi a tegnapi Gazzetta hirt, tovabbra is a Qatar Airwayst szeretnek uj mezfoszponzornak.
30-50m koruli szponzori dijat ajanlahatnak, ha a targyalasok sikeresek lesznek, az osszeg jovoevi BL helytol fugghet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS szerint nem csak Antonello repul Dohaba targyalni a Qatar Airwaysel, hanem az elmult hetekben a Qatar Airways kepviseloi is Milanoban jartak az Interrel targyalni.
Korabbi hirek szerint az ajanlat meg nem tortent meg, es a szponzori dij osszege fuggne a jovoevi BL indulastol (30m vs 50m).
TS szerint a Qatar Airways van poleban, az Inter mindenkeppen oket szeretne, de varnak az ajanlatukra.

Szinten a TS szerint a junius eleji uj mezbemutato csuszik julius kozepere, mivel addigra szeretne az Inter az uj foszponzort, remenyei szerint a Qatar Airwayst.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Tegnap nem volt olasz meccs a TV-ben, így megnéztem az Arsenal - Chelsea derbit. Azért döbbenetes volt látni, hogy micsoda iram volt szinte végig és az első félidőben az ágyúsok kb. lefocizták a kékeket. Régi jó ismerősünk, Kovacic sem tudott igazán sokat hozzátenni a Chelsea játékához. Lukakunak (hacsak valami gyökeres változás nem áll be az erőnlétében) nem fog ízleni a londoni visszatérés, szerintem ilyen tempó mellett kb. egy félidő után a seggén venné a levegőt. A második félidőben már kevésbé volt szép foci, de darált mindkét csapat veszettül. Ha lesz a következő szezonban BL, akkor jó lenne elkerülni az ágyúsokat (is).

FORZA INTER!!!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

sorger=giallo írta: 2023.05.03. 12:53 Tegnap nem volt olasz meccs a TV-ben, így megnéztem az Arsenal - Chelsea derbit. Azért döbbenetes volt látni, hogy micsoda iram volt szinte végig és az első félidőben az ágyúsok kb. lefocizták a kékeket. Régi jó ismerősünk, Kovacic sem tudott igazán sokat hozzátenni a Chelsea játékához. Lukakunak (hacsak valami gyökeres változás nem áll be az erőnlétében) nem fog ízleni a londoni visszatérés, szerintem ilyen tempó mellett kb. egy félidő után a seggén venné a levegőt. A második félidőben már kevésbé volt szép foci, de darált mindkét csapat veszettül. Ha lesz a következő szezonban BL, akkor jó lenne elkerülni az ágyúsokat (is).

FORZA INTER!!!
Azért ez a Chelsea jól szét van esve....700 millből
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Őszintén szólva hiába vagyunk jó formában elnézve a Milan-t és a sorsolást szerintem esélytelen, hogy a negyedik helyet elérjük. A Juve esetleges kizárása segíthet, de az ötödik hely is meredek lesz az Atalanta miatt. Ma a Roma ellen nyerni kéne, ha nem sikerül, akkor a BL szerintem felejtős. A BL-ben pedig hiába erősebb a keretünk mint a Milan kerete, pont az a küzdőszellem és fanatizmus hiányzik a csapatból, ami a Milan-ban megvan. Márpedig szerintem ez lesz a döntő és bármennyire is drukkolok a csapatnak nem lepne meg, ha nem mi jutnánk be a döntőbe. A Milan tökélyre fejlesztette a nulla futballal való győzelmeket és mikor fanatizálva vannak, akkor simán eltüntetik a másik csapat erőfölényét. Én kiesést várok, kupa győzelemet és a bajnokságban egy 5. helyet, utána pedig az UEFA-n múlik, hogy indulhatunk e a BL-ben. Remélem rámcáfolnak a srácok.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

vaskalap írta: 2023.05.06. 17:07 Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
Szerintem is. Nagyon egyben van a csapat, most jó nézni őket! Inter-Real döntő lesz amúgy a BL-ben. :)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

möszi írta: 2023.05.06. 19:07
vaskalap írta: 2023.05.06. 17:07 Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
Szerintem is. Nagyon egyben van a csapat, most jó nézni őket! Inter-Real döntő lesz amúgy a BL-ben. :)
nekem is ez a tippem :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2023.05.06. 17:07 Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
Es ne feledd az Olasz Kupagyozelmet is. :)

Egyebkent nagyon kivancsi vagyok, hogy Vaskalap ha City-Inter donto lesz kinek fogsz szurkolni?
Azert kerdezem mert tudom a City a masik kedvenced. :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2023.05.07. 07:20
vaskalap írta: 2023.05.06. 17:07 Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
Es ne feledd az Olasz Kupagyozelmet is. :)

Egyebkent nagyon kivancsi vagyok, hogy Vaskalap ha City-Inter donto lesz kinek fogsz szurkolni?
Azert kerdezem mert tudom a City a masik kedvenced. :)
Nekem ez lenne az álom döntő,közel 25 éve szurkolok mindkét csapatnak,de sosem játszottak még egymás ellen,pláne nem BL döntőt.Kinek szurkolok?Mindkettőnek,legyen x,és szakadjon félbe a meccs a hosszabbításban,így két győztest hirdetnek majd :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2023.05.07. 12:40
interfan írta: 2023.05.07. 07:20
vaskalap írta: 2023.05.06. 17:07 Én meg ,most azt érzem,hogy annyira mélyen volt a csapat,hogy most minden megfordul,és BL döntő,4.hely meglesz
Es ne feledd az Olasz Kupagyozelmet is. :)

Egyebkent nagyon kivancsi vagyok, hogy Vaskalap ha City-Inter donto lesz kinek fogsz szurkolni?
Azert kerdezem mert tudom a City a masik kedvenced. :)
Nekem ez lenne az álom döntő,közel 25 éve szurkolok mindkét csapatnak,de sosem játszottak még egymás ellen,pláne nem BL döntőt.Kinek szurkolok?Mindkettőnek,legyen x,és szakadjon félbe a meccs a hosszabbításban,így két győztest hirdetnek majd :D
Koszonom a valaszod.
Megertem a helyzeted, de megis oriasi elmeny lenne ez neked, es hat minden Inter szurkolonak.
Ket gyoztes jol hangzik, felevig nalunk a BL serleg, felevig a Citynel. :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Nem mindennap játszunk BL elődöntőt, így elkapott a nosztalgia, és szerencsére a fórum nem felejt, vissza lehet nézni a 13 évvel ezelőtti kommenteket. :) És, nagyon érdekes párhuzamok vannak, amire nem is gondoltam volna, hiszen az idő sok dolgot megszépít. A formánk egészen az elődöntőig pocsék volt, előzött a Roma, sokan már elveszettnek hitték a bajnokságot - mert hogy a Roma nem fog hibázni - vagy úgy gondolták, nem érdemes beáldozni érte a necces BL-t, de a menetrend iszonyú feszített volt. A padot, és a B csapatot akkor sem tartottuk erősnek és minőséginek (nyilván, mihez képest ugye), papíron a Barca és a Bayern is sokkal erősebb volt nálunk. Militoról minden meccs alatt le lett írva, hogy 5 ziccer kell neki a gólhoz, Balo hülye, Eto'o nem lő elég gólt, Motta és Maicon inkonzisztens, Lucio és Julio bakizik, és az egész keret fáradtnak hatott fejben.

Ha belegondolunk, szinte ugyan ez van: igaz, korábban kapcsoltak a fiúk, a Monza meccs óta jók vagyunk, de pocsék telünk volt, és irtó nagy harc van a BL-ért (ami jelen esetben felérne egy akkori Scudettoval). Brutál a menetrend, nagy a nyomás, fáradtak a fiúk, a keretünk rövid, és a B csapatunk jóval a triplete B alatt van skillben :D . Az lehet, hogy a mostani elődöntő papíron könnyebb, mint akkor (bár egy Derby SOHA sem könnyű), de mindkét potenciális döntősre igaz, ami 13 éve is. A támadóink teljesítménye hullámzó, Martinezről pedig ugyan azokat írjuk, mint anno Hercegről. :) Benne van, hogy ilyen előjelek mellett végül mindhárom fronton csalódunk... de 13 éve sem csalódtunk. Underdogok voltunk akkor is, és most is, ráadásul az akkori kommenteket elnézve... nagyon sok minden hasonlít mostanra is. :)

Az tuti, hogy holnap estére okosabbak leszünk.
Pioli
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.11.07. 16:57

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Pioli »

PetR írta: 2023.05.09. 21:42 Nem mindennap játszunk BL elődöntőt, így elkapott a nosztalgia, és szerencsére a fórum nem felejt, vissza lehet nézni a 13 évvel ezelőtti kommenteket. :) És, nagyon érdekes párhuzamok vannak, amire nem is gondoltam volna, hiszen az idő sok dolgot megszépít. A formánk egészen az elődöntőig pocsék volt, előzött a Roma, sokan már elveszettnek hitték a bajnokságot - mert hogy a Roma nem fog hibázni - vagy úgy gondolták, nem érdemes beáldozni érte a necces BL-t, de a menetrend iszonyú feszített volt. A padot, és a B csapatot akkor sem tartottuk erősnek és minőséginek (nyilván, mihez képest ugye), papíron a Barca és a Bayern is sokkal erősebb volt nálunk. Militoról minden meccs alatt le lett írva, hogy 5 ziccer kell neki a gólhoz, Balo hülye, Eto'o nem lő elég gólt, Motta és Maicon inkonzisztens, Lucio és Julio bakizik, és az egész keret fáradtnak hatott fejben.

Ha belegondolunk, szinte ugyan ez van: igaz, korábban kapcsoltak a fiúk, a Monza meccs óta jók vagyunk, de pocsék telünk volt, és irtó nagy harc van a BL-ért (ami jelen esetben felérne egy akkori Scudettoval). Brutál a menetrend, nagy a nyomás, fáradtak a fiúk, a keretünk rövid, és a B csapatunk jóval a triplete B alatt van skillben :D . Az lehet, hogy a mostani elődöntő papíron könnyebb, mint akkor (bár egy Derby SOHA sem könnyű), de mindkét potenciális döntősre igaz, ami 13 éve is. A támadóink teljesítménye hullámzó, Martinezről pedig ugyan azokat írjuk, mint anno Hercegről. :) Benne van, hogy ilyen előjelek mellett végül mindhárom fronton csalódunk... de 13 éve sem csalódtunk. Underdogok voltunk akkor is, és most is, ráadásul az akkori kommenteket elnézve... nagyon sok minden hasonlít mostanra is. :)

Az tuti, hogy holnap estére okosabbak leszünk.
Az év hozzászólása, bravó!

Ha nem is ezért írtad, hisz nem is az a topic, de talán pár Inzaghi-gyilkos magához tér.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Abszolút nem ezért írtam, csupán érdekességből. De örülök, hogy tetszett. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PetR írta: 2023.05.09. 21:42 Nem mindennap játszunk BL elődöntőt, így elkapott a nosztalgia, és szerencsére a fórum nem felejt, vissza lehet nézni a 13 évvel ezelőtti kommenteket. :) És, nagyon érdekes párhuzamok vannak, amire nem is gondoltam volna, hiszen az idő sok dolgot megszépít. A formánk egészen az elődöntőig pocsék volt, előzött a Roma, sokan már elveszettnek hitték a bajnokságot - mert hogy a Roma nem fog hibázni - vagy úgy gondolták, nem érdemes beáldozni érte a necces BL-t, de a menetrend iszonyú feszített volt. A padot, és a B csapatot akkor sem tartottuk erősnek és minőséginek (nyilván, mihez képest ugye), papíron a Barca és a Bayern is sokkal erősebb volt nálunk. Militoról minden meccs alatt le lett írva, hogy 5 ziccer kell neki a gólhoz, Balo hülye, Eto'o nem lő elég gólt, Motta és Maicon inkonzisztens, Lucio és Julio bakizik, és az egész keret fáradtnak hatott fejben.

Ha belegondolunk, szinte ugyan ez van: igaz, korábban kapcsoltak a fiúk, a Monza meccs óta jók vagyunk, de pocsék telünk volt, és irtó nagy harc van a BL-ért (ami jelen esetben felérne egy akkori Scudettoval). Brutál a menetrend, nagy a nyomás, fáradtak a fiúk, a keretünk rövid, és a B csapatunk jóval a triplete B alatt van skillben :D . Az lehet, hogy a mostani elődöntő papíron könnyebb, mint akkor (bár egy Derby SOHA sem könnyű), de mindkét potenciális döntősre igaz, ami 13 éve is. A támadóink teljesítménye hullámzó, Martinezről pedig ugyan azokat írjuk, mint anno Hercegről. :) Benne van, hogy ilyen előjelek mellett végül mindhárom fronton csalódunk... de 13 éve sem csalódtunk. Underdogok voltunk akkor is, és most is, ráadásul az akkori kommenteket elnézve... nagyon sok minden hasonlít mostanra is. :)

Az tuti, hogy holnap estére okosabbak leszünk.
Bár 13 éve én még nem voltam a fórum tagja, de tényleg sok a hasonlóság a múlt és a jelen között. :)
Én, mint egyik "Inzaghi-gyilkos", nagyon bízom benne, hogy ez a mámor amiben vagyunk nem csak az elődöntőig fog kitartani és a szezon végén úgy tudjuk értékelni az évet, hogy - bár a bajnoki pofáraesés ellenére - pozitív szájízzel tudjuk magunk mögött tudni ezt a szezont és nem azon vitatkozunk majd, hogy min kellett volna előbb változtatni. Lukakut-kezdetni Dzeko helyett? DeVrijt Acerbi helyett? Brozot Calha helyett?

Sajnos az a drukker, szurkoló, aki teljes szívéből él-hal a csapatáért egy negatív sorozatban nem mindig tud szépeket és jókat írni sem az adott játékosáról sem az edzőjéről vagy annak taktikájáról.

Akárhogy is, de MA és jövő héten NYERNI KELL! Ez több mint egy elődöntő!
FORZA INTER!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

CsaSzi9294 írta: 2023.05.10. 10:18 Sajnos az a drukker, szurkoló, aki teljes szívéből él-hal a csapatáért egy negatív sorozatban nem mindig tud szépeket és jókat írni sem az adott játékosáról sem az edzőjéről vagy annak taktikájáról.
Szerintem ezzel semmi gond nincs, ameddig kulturált keretek között marad. :)
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

A mi Espositonk volt aki betekerte a Spezia 2.gólját a milan ellen?
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

möszi írta: 2023.05.13. 19:48 A mi Espositonk volt aki betekerte a Spezia 2.gólját a milan ellen?
A mi Espositonk a Bari csapatát erősíti ez nem a Sebastiano, hanem a Salvatore Esposito és ez volt a Spezia csapatában az első gólja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Inzaghi bebizonyitotta, hogy melto edzo az Interhez.
Talan voltak pillanatok amikor tolunk is tulzott kritika erkezett, de o megmutatta kepes ezt kezelni.
De abban a pillanatban helyes volt, hogy nyomast gyakoroltam ra, mert mi az Inter vagyunk, es ehhez merten kell teljesiteni.
Inzaghi minden elismerest megerdemel.
Nem banok semmit a nyilatkozataimbol, es abbol hogy sokszor felemeltem a hangom.
Nagyon pozitiv szezont zarunk, 3 sorozatbol kettonel ott vagyunk a legvegen.
Nagyon elegedett vagyok a karrierem eredmenyeivel, de a BL megnyerese egy igazi alom lenne.
Megerositem, hogy Leao 2019-ben egy lepesre volt az Intertol, de vegul mas dontes szuletett tolunk.
Skriniar temat jobban is lehetett volna kezelni, de errol csak a szezonunk vegen beszelhetunk majd.
Nagyon keves penzbol hoztunk letre egy eros csapatot az Internel, de ez nem csak az en erdemem, hanem Ausilio es Baccin is hatalmas munkat vegzett.
Sokszor a teljesitmeny tudja helyetesiteni a penzt.
Hozzaerto emberek munkajanak koszonheto ez, es tudtuk a penzhianyt potolni a szakertelemmel.
Olyan helyzetben mint mi keves klub van, megis tavaly Kupagyozelem, Szuperkupa, 2.hely, iden Szuperkupa, BL elodonto akar donto, Kupadonto, ez hatalmas teljesitmeny ilyen helyzetben.
Mindegyik ingyen erkezore buszke vagyok, en idesorolom Darmiant is.
Talan aki a legnagyobb meglepetes volt az Onana.
Dybalat mindig is szerettem volna magammal hozni, de sajnos a technikai es a taktika logika sokszor nem jar egyutt.
Erzelmeket nem lehet bevonni, el kellett fogadjam a dontest, mert volt 4 csatarunk, es igazuk volt.
A dontest mindig Zhang hozza meg, mindig ove az utolso szo, mi csak tanacsot adhatunk neki a donteshez, de vegul o dont.
Pozitiv vagyok Bastoni hosszabbitasat illetoen, egy komoly es profi ugynoke van, en hiszem hogy sikerul a hosszabbitas.
Haaland kozelebe kerultem a Juvenal, ha lenne egy jatekos akit igazolhat, barkit, akkor egyertelmuen Haaland lenne.
Szeretnenk ha az Inter tovabbra is ezen a szinten maradna, es versenykepes lenne.
Az en logikam az, hogy barmilyen is a helyzet, ha nem tudunk versenykepes csapatot osszerakni, akkor nem vegeztuk el a munkankat.
A penz hianya ami az Internel van, olyan muveletekhez vezetett a piacon, amihez meg soha, es buszkek vagyunk erre.
Meg ket evig van szerzodesem, buszke vagyok arra, hogy itt lehetek, remekul erzem magam az Internel, hatalmas orom lenne ha maradhatnek.
De nem tudom mit hoz a jovo, csakis a jelenre gondolok.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

möszi írta: 2023.05.13. 19:48 A mi Espositonk volt aki betekerte a Spezia 2.gólját a milan ellen?
A bátyja volt, Salvatore. :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Amúgy ő is Inter nevelés
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Francesco írta: 2023.05.13. 19:59
möszi írta: 2023.05.13. 19:48 A mi Espositonk volt aki betekerte a Spezia 2.gólját a milan ellen?
A mi Espositonk a Bari csapatát erősíti ez nem a Sebastiano, hanem a Salvatore Esposito és ez volt a Spezia csapatában az első gólja.
Köszi, az S. Esposito felirat zavart meg
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2023.04.19. 06:33 Legujabb szamitasok szerint a BL elodontovel akar 125m euro fele is mehet az idei BL szezonunk vegen befolyt bevetelunk.
Ez amiatt is nagyon jo hir, hogy kb 65-75m euroval BL elodonto eseten telszarnyaljuk az idei gazdasagi evre kalkulalt BL beveteleinket.
Ebbol le kell szamitani a nem fizeto Digitalbits fele 25m eurot, viszont igy is 40-50m euro fennmarad.
Ehhez hozzaadodik az eddig mar a mercaton elert +17m.
Tehat a 22/23-as gazdasagi ev zarasaig azaz junius 30-ig eloirt +60m eurot amit a mercaton kell teljesiteni, az elkepesztoen novekvo BL bevetelekbol megtermeljuk elodonto eseten.
Magyarul ez esetben 22/23-as gazdasagi ev zarasig (juni 30), nem kell kotelezoen eladni senkit.

Egy esetleges BL donto tovabbi 15,5m fix bevetelt hozna az UEFA-tol, amivel elerhetnek a donto jegy es egyeb beveteleivel egyutt a felfoghatatlan 150m eurot az UEFA-tol.

Dobbenet, de jo is ezt latni. :)
Frissites:

Elertuk a BL dontot, igy elerjuk a kb 150m euros soha nem latott bevetelt a BL-bol.

Ebbol nagyjabol 98m az ami az UEFA-tol erkezik.
Reszletezve:
- Reszveteli dij: 15,64m
- Tortenelmi bonusz: 15,93m
- Market pool 1: 6m
- Market pool 2: 6,3m
- Eredmenyek utani bonusz: 9,33m
- 16 koze jutas: 9,6m
- 8 koze jutas: 10,6m
- Elodonto: 12,5m
- Donto: 15,5m
- Egyeb: 0,69m
- FFP buntetes: -4m

Ossz: 98,09m

Vegso gyozelem tovabbi 4,5m-t erne.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... champions/


Ezen felul kb 20m a csoportkoros hazai meccsek.
16m a Porto + Benfica hazai meccsek.
12m pedig a tegnapi Milan.
Ezen felul a dontos jegyes ertekesitesbol es marketing, reklam penzekbol is kap az Inter az UEFA-tol, igy erjuk el a nagyjabol 150m eurot.
(Zarojeles megjegyzes, az uj BL-ben 2024-tol ez az osszeg nem 150m, hanem majdnem 250m lenne)

Ahogy arrol fentebb volt szo, 50-60m euroval szamolt az Inter az idei gazdasagi evben mint UEFA bevetel.
Ezt 90-100m-val sikerult felulmulni, ami egy felfoghatatlan osszeg.

Ebbol lejon a Digitalbits -25m amivel szamoltunk de nem erkezett meg, de igy is 65-75m-val tobb a tiszta bevetelunk.
Mercaton a +60m-t amit juni 30-ig a gazdasagi ev zarasig kell elerni, ebbol boven fedezzuk.
Mivel +17/23m-val allunk jelenleg, tehat a maradek 38-43m boven tudjuk fedezni az UEFA bevetelekbol.
Meg ezen felul is marad +22/37m euro a kasszabban.

Ahogy Marotta elmondta, a tortenelmi UEFA bevetelek a mercatot nem erintik, viszont segitenek abban, hogy a gazdasagi evzaraskor az eves vesztesegunk kisebb legyen.
Elozetesen josolt, es a feleves zaraskor kinezo evvegi 130-140m euros eves veszteseg, igy jo esetben 100m euros eves veszteseg ala is mehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekeljuk a lehetoseget, hogy a BL dontore az Inter Campus neve felkeruljon a mezre.
Szinten lehetoseg ha sikerulne a megallapodas addig a Qatar Airways el akkor a Qatariak jotekonysagi szervezetenek neve kerulhetne fel a mezre.

Skriniar a Milan meccs elott is az oltozoben volt, ahol lelkesitette tarsait, tovabbra is nagy tiszteltnek orvend az oltozoben, es a tarsak mint vezer neznek fel ra.
A merkozesen utan pedig o is egyutt unnepelt a tarsakkal az oltozoben es utanna is.
Van esely arra, hogy felepul az Isztambuli dontore, de kerdes hogy halad a rehabilitacio a kovetkezo hetekben.
Fizikalisan a hirek szerint rendben van, es kezd egyre jobb eronleti allapotba kerulni.
Az jatekosok, es Skriniar is orulne, ha a BL donton palyara tudna lepni, es ez lenne a bucsumecse az Interben.

Mkhitaryan ma esik at a muszeres vizsgalatokon, itt derulhet ki az izomserules sulyossaga.
Mkhitayran remeli legkesobb az Isztambuli dontoben ott lehet, o ugy erzi nem olyan sulyos a serules ami jo jel.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Na a végén Skriniarnak is uj szerzodest adunk emelt fizuval úgy hogy nem is nálunk játszik. Ugyan nem lesz ott de az öltözői szerepe fontos. Birom a csávót de már lejátszotta az utolsó meccsét. Váljunk el békével sok sikert neki párizsban nem kell a bábszínház.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2023.05.18. 05:55 ...
Skriniar ...
Van esely arra, hogy felepul az Isztambuli dontore, de kerdes hogy halad a rehabilitacio a kovetkezo hetekben.
...
Ha felépül, ha nem, semmi keresnivalója a kezdőben. Tiszteletlenség lenne bárkit is kitenni a kezdő védő 3-asból csak azért, hogy egy hosszú ideje sérült(?), nem játszó távozó játékos elbúcsúzhasson. Darmian, Acerbi, Bastoni mind megérdemli, hogy BL döntőt játsszon, és a csapatnak is szüksége lesz rájuk. Plusz, a csapat teljesítménye sokkal többet számít, mint Skriniar lelkivilága.

Skriniar majd döntőzhet a PSG színeiben (a francia kupában).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2023.05.18. 07:22 Skriniar majd döntőzhet a PSG színeiben (a francia kupában).
En ezt azert nem jelentem ki, foleg ha ne adja eg sikerul nekik Zidane.
(Persze Mourinho meg Conteval eselytelenek)

Szep lassan lehet a PSG is rajon arra, hogy nem a sztarokkal, sot mar mondjam azt "celebbekel" lehet eredmenyt elerni.
Lattuk hosszu-hosszu evekig a Realt is a 2002-tol, pedig odavittek mindenkit aki sztar, erre 11 evig BL donto kozeleben sem voltak.
Egy csapat nem 11 sztarbol lesz, ezt megmutatta anno a Real.
PSG-nek azert csak osszejott 1 BL donto a sztarokkal.

Persze varjuk meg mi lesz a vege, mert lehet vegul Zidane nemet mond, es marad a "sztar" vonal Mourinhoval, de...
Allitolag elkezdik kiszorni a "celebeket/sztarokat", pl a primadonna Neymar, de ott van Messi es meg jopar ilyen jatekos.
Es cserebe most allitolag elkezdtek tehetsegeket es nem sztarokat nezni.
Kolo Muani, Disasi, Kephren Thuram, Ben Seghir, Openda, David, csak par nev.
Sot allitolag a 18 golos Alexi Sanchezt is figyelik az Arsenalal egyutt.
Persze lehet marad a "sztar" vonal es majd nem a Real viszi 160m-ert Bellinghamet hanem ok, de lehet Parizsban is megjott az esz.
Ameddig egy csapat csak "sztarokra" epit, addig nem fog BL-t nyerni, ezt a Real megmutatta.
Viszont ha valtozik a felfogas, es talalnak a projekhezt megfelelo edzot (pl Zidane), akkor en nem tartom kizartnak hogy elobb-utobb BL-t nyernek.

Skrinarra pedig raterve, Skriniar resze volt az idei BL-nek, ezert az erem jar neki akar milyen szinu is, es valahol meg is erdemli az Interes eveiert.
Viszont igazad van, Skriniar ha fel is epul, en sem tennem a kezdobe a BL dontoben.
Ott a helye, kivanom hogy legyen is, de ne a kezdobe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Antonello:
A San Sironak nagyon sok hianyossaga van, az Internek is uj modern sajat stadion kell.
Nagyon szep a 12m bevetel a Milan elleni elodontbol, es nagyon szep, hogy tortenelmi rekord bevetelunk lesz iden a stadionbol elerjuk a 80m-t is.
Viszont ez az osszeg egy sajat stadionnal 130-150m is lenne, tehat eves szinten +60m-t is jelentene.

Csak mondok 2 peldat.
Jartunk Lisszabonban es Munchenben is, ket modern stadion.
Hogy szemleltessem a dolgokat, a San Siroban van 30 SkyBox ami a stadion 2,5%-a.
Az emlitett ket modern stadionban van 120 SkyBox, ami a stadionok 18% kb.
Ha elerheto lett volna ez szamunkra is, es egy modern stadion a mienk is, akkor az emlitett 12m helyett sokkal-sokkal tobb lett volna a bevetelunk.
Az Internek is egy modern stadionra van szuksege, anelkul sosem lehet top csapat.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

A városnak nettó veszteség lest a Meazza megtartása, ha új stadiont épít mindkét milánói csapat. Akkor már nem lenne értelme átadni mondjuk az Internek úgy, hogy újítsuk fel, kicsit modernizáljuk? Kár lenne újat építeni a világ egyik legikonikusabb stadionja helyett, viszont Antonellonak a többiben igaza van.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2023.05.18. 07:43
sly89 írta: 2023.05.18. 07:22 Skriniar majd döntőzhet a PSG színeiben (a francia kupában).
En ezt azert nem jelentem ki, foleg ha ne adja eg sikerul nekik Zidane.
(Persze Mourinho meg Conteval eselytelenek)

Szep lassan lehet a PSG is rajon arra, hogy nem a sztarokkal, sot mar mondjam azt "celebbekel" lehet eredmenyt elerni.
Lattuk hosszu-hosszu evekig a Realt is a 2002-tol, pedig odavittek mindenkit aki sztar, erre 11 evig BL donto kozeleben sem voltak.
Egy csapat nem 11 sztarbol lesz, ezt megmutatta anno a Real.
PSG-nek azert csak osszejott 1 BL donto a sztarokkal.

Persze varjuk meg mi lesz a vege, mert lehet vegul Zidane nemet mond, es marad a "sztar" vonal Mourinhoval, de...
Allitolag elkezdik kiszorni a "celebeket/sztarokat", pl a primadonna Neymar, de ott van Messi es meg jopar ilyen jatekos.
Es cserebe most allitolag elkezdtek tehetsegeket es nem sztarokat nezni.
Kolo Muani, Disasi, Kephren Thuram, Ben Seghir, Openda, David, csak par nev.
Sot allitolag a 18 golos Alexi Sanchezt is figyelik az Arsenalal egyutt.
Persze lehet marad a "sztar" vonal es majd nem a Real viszi 160m-ert Bellinghamet hanem ok, de lehet Parizsban is megjott az esz.
Ameddig egy csapat csak "sztarokra" epit, addig nem fog BL-t nyerni, ezt a Real megmutatta.
Viszont ha valtozik a felfogas, es talalnak a projekhezt megfelelo edzot (pl Zidane), akkor en nem tartom kizartnak hogy elobb-utobb BL-t nyernek.

Skrinarra pedig raterve, Skriniar resze volt az idei BL-nek, ezert az erem jar neki akar milyen szinu is, es valahol meg is erdemli az Interes eveiert.
Viszont igazad van, Skriniar ha fel is epul, en sem tennem a kezdobe a BL dontoben.
Ott a helye, kivanom hogy legyen is, de ne a kezdobe.
Zidane időközben nagyobb edző lett, mint Mou? érdekes
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

alwin91 írta: 2023.05.18. 13:24
interfan írta: 2023.05.18. 07:43
sly89 írta: 2023.05.18. 07:22 Skriniar majd döntőzhet a PSG színeiben (a francia kupában).
En ezt azert nem jelentem ki, foleg ha ne adja eg sikerul nekik Zidane.
(Persze Mourinho meg Conteval eselytelenek)

Szep lassan lehet a PSG is rajon arra, hogy nem a sztarokkal, sot mar mondjam azt "celebbekel" lehet eredmenyt elerni.
Lattuk hosszu-hosszu evekig a Realt is a 2002-tol, pedig odavittek mindenkit aki sztar, erre 11 evig BL donto kozeleben sem voltak.
Egy csapat nem 11 sztarbol lesz, ezt megmutatta anno a Real.
PSG-nek azert csak osszejott 1 BL donto a sztarokkal.

Persze varjuk meg mi lesz a vege, mert lehet vegul Zidane nemet mond, es marad a "sztar" vonal Mourinhoval, de...
Allitolag elkezdik kiszorni a "celebeket/sztarokat", pl a primadonna Neymar, de ott van Messi es meg jopar ilyen jatekos.
Es cserebe most allitolag elkezdtek tehetsegeket es nem sztarokat nezni.
Kolo Muani, Disasi, Kephren Thuram, Ben Seghir, Openda, David, csak par nev.
Sot allitolag a 18 golos Alexi Sanchezt is figyelik az Arsenalal egyutt.
Persze lehet marad a "sztar" vonal es majd nem a Real viszi 160m-ert Bellinghamet hanem ok, de lehet Parizsban is megjott az esz.
Ameddig egy csapat csak "sztarokra" epit, addig nem fog BL-t nyerni, ezt a Real megmutatta.
Viszont ha valtozik a felfogas, es talalnak a projekhezt megfelelo edzot (pl Zidane), akkor en nem tartom kizartnak hogy elobb-utobb BL-t nyernek.

Skrinarra pedig raterve, Skriniar resze volt az idei BL-nek, ezert az erem jar neki akar milyen szinu is, es valahol meg is erdemli az Interes eveiert.
Viszont igazad van, Skriniar ha fel is epul, en sem tennem a kezdobe a BL dontoben.
Ott a helye, kivanom hogy legyen is, de ne a kezdobe.
Zidane időközben nagyobb edző lett, mint Mou? érdekes
Sose volt nagy edző,jókor volt jó helyen.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Fiorentina meg 7 nap alatt játszik 3 meccset.
Csütörtök vasárnap szerda.
Szerdán kupadöntő velünk, szerintem Firenzei keret nem erre lett kitalálva.
Azért ez hosszabbításos továbbjutás is sokat kivett belőlük. Nem mondom hogy sima lesz de rosszul nem jött az biztos
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Remélem így már azért beférünk a 2. kalapba, a BL-ben főleg hogy Chelsea nem lesz és valószínűleg a Pool'sem
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.05.20. 16:18 Remélem így már azért beférünk a 2. kalapba, a BL-ben főleg hogy Chelsea nem lesz és valószínűleg a Pool'sem
Nagyon jo felvetes, erdemes utana szamolni.

Fix 1. kalapos lesz:

Napoli
Barca
PSG
Roma/Sevilla
Bayern/Dortmund
City (nagyon kozel a bajnoki cim)
Feyenord
Benfica/Porto

Na most a 2. kalapnal aki fixen elottunk van az a MU, Real, es ha a Dortmund lesz a bajnok, akkor a Bayern.
Tehat ez max 3 csapat.
Juvet a BL donto miatt elozzuk.
Igy gyakorlatilag barmi tortenik, jovore a 2. kalapbol varjuk a BL sorsolast.
Ami azert egy nagyon nagy konnyebbseg.
Persze igy is osszejohet egy "halalcsoport", mondjuk olyan mint az idei az kizart, de azert nagyon, de nagyon nem mindegy 2. vagy 3. kalapban vagyunk.
Egyszoval ez a BL meneteles nem csak a 22-23-as gazdasagi ev "aldozatat" mentette meg akit juni 30-ig kellett volna eladni, hanem a 23-24-es BL idenyben is rengeteget szamit, es lehetoseget ad hogy ne megint oriasi hatranybol, es nehezsegeket lekuzdve kelljen kezdenunk.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2023.05.20. 16:32
Stankov írta: 2023.05.20. 16:18 Remélem így már azért beférünk a 2. kalapba, a BL-ben főleg hogy Chelsea nem lesz és valószínűleg a Pool'sem
Nagyon jo felvetes, erdemes utana szamolni.
Mondjuk nem kell számolgatni ha megnyerjük akkor fix 1. kalap :)
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Stankov írta: 2023.05.20. 16:57
interfan írta: 2023.05.20. 16:32
Stankov írta: 2023.05.20. 16:18 Remélem így már azért beférünk a 2. kalapba, a BL-ben főleg hogy Chelsea nem lesz és valószínűleg a Pool'sem
Nagyon jo felvetes, erdemes utana szamolni.
Mondjuk nem kell számolgatni ha megnyerjük akkor fix 1. kalap :)
Igazad van. Inkább azon kellene már gondolkodni, hogy jövőre meg tudjuk-e védeni az idei BL címünket! 😀
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

V.Carboni elso meccsen golt is rugott az U20-as VB-n.

En nagyon remelem nem hasznaljuk fel ilyen Bellanova csereuzletben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint ketseges a 2023 nyari USA tura elmaradhat, es Keletre veheti az iranyt az Inter.
Japan jelenleg komoly lehetoseg, de ha a Qatar Airways ajanlatbol lesz barmi is, akkor egy Kozel Keleti "gazdag tura" is kepben lehet.

Kozben az Amerikai Felnott tartalmakat gyarto My.Club nevu portal kitett egy Inter mezt altaluk szponzorolva, mint irtak "ilyen lehetne a vilag egyik legjobb csapatnak a meze".
Oldal vezetoje poenos irasa a kovetkezo:
"
Az Inter jatekosai is szuk helyre kell golt rugnia a 16-oson belulrol, mi is ezt tesszuk es ezt nepszerusitjuk".

Angol bulvarlap Mirror szerint evenkenti 16,67m euros szponzori ajanlatot tettek is az Internek, 2029-ig szerzodessel.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2023.05.21. 08:11 Kozben az Amerikai Felnott tartalmakat gyarto My.Club nevu portal kitett egy Inter mezt altaluk szponzorolva, mint irtak "ilyen lehetne a vilag egyik legjobb csapatnak a meze".
Oldal vezetoje poenos irasa a kovetkezo:
"
Az Inter jatekosai is szuk helyre kell golt rugnia a 16-oson belulrol, mi is ezt tesszuk es ezt nepszerusitjuk".
Lehet lesz valami kedvezmény is a szurkolóknak. Jelzem, hogy nekem van klubkártyám! :lol:
Válasz küldése