Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Teljes Off:

Stanko lett a Fradi edzője;)

A két kedvenc csapatom, és egyik all-time kedvenc játékosom.
Kíváncsi vagyok rá, a Fiorentina ellen egész pikans lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2023.09.04. 16:48 Teljes Off:

Stanko lett a Fradi edzője;)

A két kedvenc csapatom, és egyik all-time kedvenc játékosom.
Kíváncsi vagyok rá, a Fiorentina ellen egész pikans lesz.
Csabi mar leirta a velemenyet, nez at Mike a Labdarugas, azon belul a Magyar Labdrugas topicba.
Erdemes. :D :D
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

interfan írta: 2023.09.04. 16:53
mike írta: 2023.09.04. 16:48 Teljes Off:

Stanko lett a Fradi edzője;)

A két kedvenc csapatom, és egyik all-time kedvenc játékosom.
Kíváncsi vagyok rá, a Fiorentina ellen egész pikans lesz.
Csabi mar leirta a velemenyet, nez at Mike a Labdarugas, azon belul a Magyar Labdrugas topicba.
Erdemes. :D :D
Azt is érdemes megvitatni,hogy lehet egyszerre Inter vs. fradi szurkoló valaki?????????????
Valamelyik nem őszinte!!
Népi megfigyelés, fradi szurkoló nem ért a focihoz
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

tabi.csaba írta: 2023.09.04. 17:22 Azt is érdemes megvitatni,hogy lehet egyszerre Inter vs. fradi szurkoló valaki?????????????
Valamelyik nem őszinte!!
Népi megfigyelés, fradi szurkoló nem ért a focihoz
Jelen.
És hidd el nem én vagyok az egyetlen.
Még valami? :lol:
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2023.09.04. 17:28
tabi.csaba írta: 2023.09.04. 17:22 Azt is érdemes megvitatni,hogy lehet egyszerre Inter vs. fradi szurkoló valaki?????????????
Valamelyik nem őszinte!!
Népi megfigyelés, fradi szurkoló nem ért a focihoz
Jelen.
És hidd el nem én vagyok az egyetlen.
Még valami? :lol:
Szintén zenész! 💙 🖤 és 🤍💚! Mindkettő őszinte és örök szerelem.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

lucky0 írta: 2023.09.04. 18:35
mike írta: 2023.09.04. 17:28
tabi.csaba írta: 2023.09.04. 17:22 Azt is érdemes megvitatni,hogy lehet egyszerre Inter vs. fradi szurkoló valaki?????????????
Valamelyik nem őszinte!!
Népi megfigyelés, fradi szurkoló nem ért a focihoz
Jelen.
És hidd el nem én vagyok az egyetlen.
Még valami? :lol:
Szintén zenész! 💙 🖤 és 🤍💚! Mindkettő őszinte és örök szerelem.
Magyar focit utálom, nulla az egész. + benne van a politika is.
Kézilabdában pedig Hajrá Győr, Fradi meg…🙂🤗
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

tabi.csaba írta: 2023.09.04. 17:22
interfan írta: 2023.09.04. 16:53
mike írta: 2023.09.04. 16:48 Teljes Off:

Stanko lett a Fradi edzője;)

A két kedvenc csapatom, és egyik all-time kedvenc játékosom.
Kíváncsi vagyok rá, a Fiorentina ellen egész pikans lesz.
Csabi mar leirta a velemenyet, nez at Mike a Labdarugas, azon belul a Magyar Labdrugas topicba.
Erdemes. :D :D
Azt is érdemes megvitatni,hogy lehet egyszerre Inter vs. fradi szurkoló valaki?????????????
Valamelyik nem őszinte!!
Népi megfigyelés, fradi szurkoló nem ért a focihoz
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos BL nevezes lista:

Kapusok: Sommer, Audero, DiGennaro

KH: Darmian, Pavard, Acerbi, DeVrij, Bastoni, Bisseck

KP: Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Frattesi, Asllani, Klaassen, Dumfries, Cuadrado, Dimarco, C.Augusto

Tamadok: Martinez, Thuram, Arnautovic, Sanchez


Kimaradt: Sensi


Az altalunk kert SA szabalyai szerint annyiert nevezhettunk uj jatekosokat, amennyiert tavoztak a tavalyi listarol, az UEFA a bonuszokat is beszamolja, igy teljesitettuk a sajat magunk altal kert vallalasat:

- Tavozok a tavalyi listarol:
Onana 52,5 + 6m
Brozovic 18 + 6m
Gosens 13 + 3m
Correa 2m

Ossz: 100,5m

- Erkezok:
Acerbi 3,5m
Sommer 6,75m
Frattesi 33m
Bisseck 7m
C.Augusto 13m
Arnautovic 8m
Pavard 30m
Audero, DiGennaro, Cuadrado, Klaassen, Sanchez, Thuram ingyen

Ossz: 101m
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

mike írta: 2023.09.04. 16:48 Teljes Off:

Stanko lett a Fradi edzője;)

A két kedvenc csapatom, és egyik all-time kedvenc játékosom.
Kíváncsi vagyok rá, a Fiorentina ellen egész pikans lesz.
Engem nem érdekel a magyar foci (mondjuk jó lenne, ha nem az adóforintjainkból működtetnék...), de Dekinek nagyon szurkolok. Most legalább szem előtt lesz! :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Felig meddig off, de azert annyira megsem, Sensi felesege:
Milano egy komplett varos, amiben az elso napon beleszerettem, imadtam itt elni, sosem lehet unatkozni, barok, ettermek, kavezok minden.
Ma mar viszont Milano nem biztonsagos, Milano egy veszelyes varos.
Meltatlanna es veszelyes varossa valt, felek itt felnevelni a gyerekeimet ilyen rossz kozbiztonsagban.
Ugy erzem el kell innen menekulni, egyaltalan nem biztonsagos mar itt semmi, es ha kisgyereked van erre gondolni kell.
Sajnos nem az elso, es valoszinu nem is az utolso ember aki a Milanoi, sot ugy eleve az Olaszorszagi kozbiztonsagi helyzetet emliti, es hogy hova jutottak ezek a gyonyoru varosok az elmult evekben.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2023.09.04. 20:40 Felig meddig off, de azert annyira megsem, Sensi felesege:
Milano egy komplett varos, amiben az elso napon beleszerettem, imadtam itt elni, sosem lehet unatkozni, barok, ettermek, kavezok minden.
Ma mar viszont Milano nem biztonsagos, Milano egy veszelyes varos.
Meltatlanna es veszelyes varossa valt, felek itt felnevelni a gyerekeimet ilyen rossz kozbiztonsagban.
Ugy erzem el kell innen menekulni, egyaltalan nem biztonsagos mar itt semmi, es ha kisgyereked van erre gondolni kell.
Sajnos nem az elso, es valoszinu nem is az utolso ember aki a Milanoi, sot ugy eleve az Olaszorszagi kozbiztonsagi helyzetet emliti, es hogy hova jutottak ezek a gyonyoru varosok az elmult evekben.
nem csodalom, 10 eve is mar rengeteg migrante volt de most aztan brutal sok
möszi
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2023.09.04. 20:40 Felig meddig off, de azert annyira megsem, Sensi felesege:
Milano egy komplett varos, amiben az elso napon beleszerettem, imadtam itt elni, sosem lehet unatkozni, barok, ettermek, kavezok minden.
Ma mar viszont Milano nem biztonsagos, Milano egy veszelyes varos.
Meltatlanna es veszelyes varossa valt, felek itt felnevelni a gyerekeimet ilyen rossz kozbiztonsagban.
Ugy erzem el kell innen menekulni, egyaltalan nem biztonsagos mar itt semmi, es ha kisgyereked van erre gondolni kell.
Sajnos nem az elso, es valoszinu nem is az utolso ember aki a Milanoi, sot ugy eleve az Olaszorszagi kozbiztonsagi helyzetet emliti, es hogy hova jutottak ezek a gyonyoru varosok az elmult evekben.
Gondolom sokat éltél Olaszországban, hogy ilyen - már bocsánat - hülyeséget képes voltál leírni… Nekem nem ez volt a tapasztalatom, pedig 2 kisgyerekkel éltünk olaszban is 1 évet. Milano nagyváros, mint Budapest. Utóbbiban sem tudnám felnevelni a gyerekeimet, vidékiként 5 év alatt megutáltam anno.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2023.09.05. 06:36
interfan írta: 2023.09.04. 20:40 Felig meddig off, de azert annyira megsem, Sensi felesege:
Milano egy komplett varos, amiben az elso napon beleszerettem, imadtam itt elni, sosem lehet unatkozni, barok, ettermek, kavezok minden.
Ma mar viszont Milano nem biztonsagos, Milano egy veszelyes varos.
Meltatlanna es veszelyes varossa valt, felek itt felnevelni a gyerekeimet ilyen rossz kozbiztonsagban.
Ugy erzem el kell innen menekulni, egyaltalan nem biztonsagos mar itt semmi, es ha kisgyereked van erre gondolni kell.
Sajnos nem az elso, es valoszinu nem is az utolso ember aki a Milanoi, sot ugy eleve az Olaszorszagi kozbiztonsagi helyzetet emliti, es hogy hova jutottak ezek a gyonyoru varosok az elmult evekben.
nem csodalom, 10 eve is mar rengeteg migrante volt de most aztan brutal sok
Sajnos ez igy van, dehat ez a tema mar innentol off.
Remeljuk egyszer jobb hely lesz ujra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Persze meg nagyon messze van, hogy mi lesz jovore, de az altalunk kert es meg is kapott SA miatt, erdemes figyelni az idei BL listankat is.

Kapusok: Sommer, Audero, DiGennaro

KH: Darmian, Pavard, Acerbi, DeVrij, Bastoni, Bisseck

KP: Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Frattesi, Asllani, Klaassen, Dumfries, Cuadrado, Dimarco, C.Augusto

Tamadok: Martinez, Thuram, Arnautovic, Sanchez


Na most, jovore ugyanugy mint most, annyiert nevezhetunk be jatekost a BL-re, amennyiert eladunk az idei listabol.

Azert a kapuban, a vedelemben, sot elol is vannak "lyukak" leginkabb a kor miatt.
Ha jovore nezzuk, akkor azert jopar jatekosra szukseg lehet ezeken a posztokon.
Kerdes a jelenlegi BL listankbol kibol lehet penz, amibol tudunk ujakat igazolni es nevezni.

- Maradjunk annyiban hogy a kovetkezo sorbol biztosan nem lesz 1 euro sem:
Sommer, DiGennaro, (Audero nem is a mienk meg), Darmian, Acerbi, DeVrij, Mkhitaryan, Klaassen, Cuadrado, Sanchez, Arnautovic
- A kovetkezo sort nagyon nem kellene elvesziteni, egy eletre eleg volt az "aldozatokbol" az elmult 3 evben:
Bastoni, Barella, Dimarco, Martinez
- Innentol kezdve pedig maradnak az ujak, akiket meg csak most hoztunk es aki bevallik azt nem egybol eladni kene, eleg volt Onana es Hakimi esete:
Pavard, Bisseck, Frattesi, Augusto
- Valamint:
Calhanoglu, Dumfries, Asllani

Megegyszer mondom, hol van meg a jovoev, de azert nem lesz ez egy egyszeru feladat jovore, meg akkor sem ha erkezik uj tulajdonos.
Mert ha tudunk is igazolni, siman benne van, hogy az lesz mint anno, hogy jopar uj nevet nem tudunk a BL-re nevezni a sajat magunk altal kert SA miatt.

Fontos lenne szerintem:
- hogy tudjunk par Onana, Calhanoglu, Thuram fele ingyen uzletet kotni
- hogy a sajat, bizonyitott fiataljaink lehetoseget kapjanak
- hogy mi is tudjunk par millioert olyanokat igazolni, mint tette azt a Milan vagy a Napoli jopar nev eseteben, vagy tettuk mi is ezt anno Martinez vagy Icardi eseteben
- valamint ha tovabbra is fontos a "rutin", akkor esetleg Darmian, Dzeko, Mkhitaryan, Sanchez fele ingyen, vagy szinte ingyen uzleteket kotni
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2023.09.05. 08:05 Na most, jovore ugyanugy mint most, annyiert nevezhetunk be jatekost a BL-re, amennyiert eladunk az idei listabol.

Azert a kapuban, a vedelemben, sot elol is vannak "lyukak" leginkabb a kor miatt.
Ha jovore nezzuk, akkor azert jopar jatekosra szukseg lehet ezeken a posztokon.
Kerdes a jelenlegi BL listankbol kibol lehet penz, amibol tudunk ujakat igazolni es nevezni.

- Maradjunk annyiban hogy a kovetkezo sorbol biztosan nem lesz 1 euro sem:
Sommer, DiGennaro, (Audero nem is a mienk meg), Darmian, Acerbi, DeVrij, Mkhitaryan, Klaassen, Cuadrado, Sanchez, Arnautovic
- A kovetkezo sort nagyon nem kellene elvesziteni, egy eletre eleg volt az "aldozatokbol" az elmult 3 evben:
Bastoni, Barella, Dimarco, Martinez
- Innentol kezdve pedig maradnak az ujak, akiket meg csak most hoztunk es aki bevallik azt nem egybol eladni kene, eleg volt Onana es Hakimi esete:
Pavard, Bisseck, Frattesi, Augusto
- Valamint:
Calhanoglu, Dumfries, Asllani

Megegyszer mondom, hol van meg a jovoev, de azert nem lesz ez egy egyszeru feladat jovore, meg akkor sem ha erkezik uj tulajdonos.
Mert ha tudunk is igazolni, siman benne van, hogy az lesz mint anno, hogy jopar uj nevet nem tudunk a BL-re nevezni a sajat magunk altal kert SA miatt.
Ha nem arab tulaj jön, akkor el fogjuk adni a legértékesebb játékosunkat
(ha jó szezont futunk, akkor lesz rá kereslet).
Ezzel meg lesz oldva az SA is.
Ez történt idén is a Serie A-ban (Onana, Tonali, Hojlund, Kim).
Ezt már sokszor leírtuk, de álmodozzál csak...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2023.09.05. 08:05
Azert a kapuban, a vedelemben, sot elol is vannak "lyukak" leginkabb a kor miatt.
Ha jovore nezzuk, akkor azert jopar jatekosra szukseg lehet ezeken a posztokon.
Kerdes a jelenlegi BL listankbol kibol lehet penz, amibol tudunk ujakat igazolni es nevezni.
Azért nem olyan vészes a helyzet.
Szerintem Sommert nem 1 szezonra hoztuk.
A kh poszton Acerbi helyett kell valószínű valaki, Lindelöf ha nem hosszabbít,de Yeri Mina is csak 1 évet írt alá Firenzébe.
A középpálya szerintem rendben lesz jövőre is így,mint a bal kh poszt is.
Jobbra kiderül hogy mennyi koksz van még a kolumbiaiban, lehet bír még egy évet.
A két idősebb csatár közül 1 még jövőre talán bírja és akkor csak egy csatár kell.

Úgyhogy egy nagyon minimál 1 kh 1 csatár max 1 jobb wingback. Ez 3 játékos ezt meg lehet oldani ingyen vagy kölcsön
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.09.05. 11:52
interfan írta: 2023.09.05. 08:05
Azert a kapuban, a vedelemben, sot elol is vannak "lyukak" leginkabb a kor miatt.
Ha jovore nezzuk, akkor azert jopar jatekosra szukseg lehet ezeken a posztokon.
Kerdes a jelenlegi BL listankbol kibol lehet penz, amibol tudunk ujakat igazolni es nevezni.
Azért nem olyan vészes a helyzet.
Szerintem Sommert nem 1 szezonra hoztuk.
A kh poszton Acerbi helyett kell valószínű valaki, Lindelöf ha nem hosszabbít,de Yeri Mina is csak 1 évet írt alá Firenzébe.
A középpálya szerintem rendben lesz jövőre is így,mint a bal kh poszt is.
Jobbra kiderül hogy mennyi koksz van még a kolumbiaiban, lehet bír még egy évet.
A két idősebb csatár közül 1 még jövőre talán bírja és akkor csak egy csatár kell.

Úgyhogy egy nagyon minimál 1 kh 1 csatár max 1 jobb wingback. Ez 3 játékos ezt meg lehet oldani ingyen vagy kölcsön
Hat nem tudom, en azert nem igy latom.

Sommer nem tudom mire lesz eleg.

Acerbi sajnos 36 eves lesz, most is 1 honapja serult.
DeVrij elmult 2 eve olyan volt amilyen.
Darmian nagyon szep amit hoz, de fiatalabb o sem lesz mar, iden 34, jovore 35, nem tudhatjuk nala is mikor jon el a visszaeses, ateltuk ezt anno Samuel, Cordoba, Lucio esetben is.
Bisseck remelem kap lehetoseget, es nem Asllani 2.0 lesz, de ha igen akkor ugy nehez lesz.

KP szerintem is rendben lehet, mondjuk Mkhitaryan is 36 lesz jovore, ha Asllani meg annyit jatszik mint eddig, akkor azzal is a posztal is kezdeni kell valakit, Klaassen meg 1 evre kapott szerzodest, valoszinu nem veletlen, o is egy kerdojel.

Cuadrado is 37. evet kezdene jovore, nem hiszem hogy nagyon epiteni kellene ra.

Arnautovic-Sanchez 35 lesz iden, jovore 36. evukben lesznek, nem tudom ok is mire lesznek elegek egyaltlan iden, nem hogy jovore.
MLK
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Arról lehet tudni, hogy Inzaghi milyen nyelven kommunikál a játékosokkal, és ők egymás között? Pavard az első interjúját franciául adta. Thuram viszont (már) folyékonyan beszél olaszul.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

MLK írta: 2023.09.05. 14:06 Arról lehet tudni, hogy Inzaghi milyen nyelven kommunikál a játékosokkal, és ők egymás között? Pavard az első interjúját franciául adta. Thuram viszont (már) folyékonyan beszél olaszul.
Olaszul.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

MLK írta: 2023.09.05. 14:06 Arról lehet tudni, hogy Inzaghi milyen nyelven kommunikál a játékosokkal, és ők egymás között? Pavard az első interjúját franciául adta. Thuram viszont (már) folyékonyan beszél olaszul.
Thuram jól beszél Olaszul erről volt szó valamelyik interjúban, Parmaba született 9-10 éves koráig ott is éltek akkor költöztek Franciaországba mikor apu Barcához ment.
Pavardnak gondolom ő és Sommer fordít svájci is tud Franciául és Olaszul is
MLK
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Köszönöm! Thuramnál elfelejtettem hogy hol született, Pavard meg remélem gyorsan felveszi a ritmust. Jó lenne, ha egy győztes derbin tudna bemutatkozni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Seria A 20 csapatanak atlageletkora novekvo sorrendben:

1. Lecce: 23 ev
2. Udinese: 24 ev
3. Frosinone: 24,3 ev
4. Bologna: 24,4 ev
5. Torino: 24,7 ev
6. Verona: 25,1 ev
7. Empoli: 25,1 ev
8. Fiorentina: 25,5 ev
9. Sassuolo: 25,6 ev
10. Milan: 25,7 ev
11. Monza: 25,8 ev
12. Napoli: 26 ev
13. Atalanta: 26,2 ev
14. Genoa: 26,3 ev
15. Salernitana: 26,6 ev
16. Juventus: 26,6 ev
17. Roma: 26,7 ev
18. Cagliari: 26,8 ev
19. Lazio: 27 ev
20. Inter: 28,2 ev

CIES adatai Covid utani era Olaszorszagot nezve a mercatos merlegeket nezve eladasok-vasarlas merleg:

Juventus: -149m
Milan: -146m
Inter: +134m

Azert ez valami dobbenetes adat, 3 mercato alatt konkretan majdnem 300m kulonbseg, elkepeszto...
Es meg igyis, hogy az Inter folyamatosan szedi ki a penzt a mercatobol, 1db eurot sem fektetett be, csak kivett 134m-t, mikozben a Juve es a Milan majdnem 150m eurot beletettek eladasokon felul, meg igy is mondhatni, hogy az Inter az egyik, hanem a legerosebb Olasz klub.

Covid utani abszolult rekorder: Chelsea.
Majdnem -1 milliard euros merleg a mercaton.
Janicsár
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Esetleg azt tudja valaki hogy a Calcio titkai cimű műsor Marottás részét hol lehetne visszanézni ingyenesen? Köszike
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy erdekes es egyben tanulsagos cikk a tegnapi CIES itt is szereplo mercatos szamait elemezve:
Az Inter 280m euroval kevesebb koltott a piacon, mint a Milan vagy a Juve a Covid ota, de tobb pont, es trofea az Intere igyis

Nem rejtely, hogy a Zhang csalad teljesen elzarta a penzt az Internel.
De bizonyos szamok elolvasa utan igazi dobbenet er.
Ezt a CIES legutobbi mercatos szamai mutatjak meg.
Kulonosen a Covid utani, azaz a 2020 nyaratol kezdodo atigazolasok, es azok egyenlegei keltik fel az ember figyelmet.
2020 nyara ota az Inter +134m euroval all a mercaton, mig a Milan -146m euroval, a Juventus pedig -149m euroval.
A kulonbseg az Interhez kepest, nem kevesebb mint 280m euro.

A palyan elert eredmenyek beszedesek.
A Nerazzuri az elmult 3 evben jobban teljesitett Europaban es Olaszorszagban is, es meg a BL dontobe is bejutottak.
A Seria A-ban az Inter az elmult 3 evben 256 pontot gyujtott, 12 pontal tobbet mint a Milan akik 244 pontot, es 29 pontal tobbet mint a Juve akik 227 pontot.
Az elmult 3 evben az Inter 5 trofeat nyert.
(1 Scudetto, 2 Olasz Kupa, 2 Szuperkupa).
A Juventus 2 trofeat: (1 Olasz Kupa, 1 Szuperkupa).
A Milan 1 trofeat: (1 Scudetto).

(Majdnem) mindenki jo:

Ezeknek az eredmenyeknek az erdeme mindenkie, de a jatekosokat, edzot, szakmai vezetoket jobban el kell ismerni, mint a tulajdonost.
Zhang elnok mindig szereti magat mutogatni a trofeakkal, de ha csak egy toredeket is belettek volna a kluba mint korabban (szerk: legalabb nem vettek volna ki, ha mar 0 eurot tettek bele), akkor a Nerazzuri egy behozhatatlan szakadekot teremtett volna a rivalisokkal szemben.
https://m.calciomercato.com/news/inter- ... an-e-juve-
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

80-85m euro a 2022-23-as gazdasagi ev vesztesege.
Ez meg mindig rengeteg, foleg latva a tortenelmi rekord BL bevetelt, viszont kevesebb mint a 21-22-es gazdasagi ev 150m vesztesege, vagy a 20-21-es ev 250m euros vesztesege.

Gazzetta szerint uj mez hatuljan megjeleno szponzort keresunk.
Az eredeti terv az lett volna, hogy a Paramount lesz a mez hatuljan megjeleno szponzor a tavozo Lenovo helyett, evente 4,5m euroval, de mivel nem talaltunk foszponzort, ezert 4,5m helyett 15m-val ok lettek az uj foszponzor.
De ezzel egyutt a 4,5m kiesett, mivel nem lett ezzel a mez hatuljan levo szponzor, erre talalhat most valakit az Inter, a Gazzetta szerint akar a Derbyn debulhat is a mez hatuljan megjeleno uj szponzor.
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2023.09.10. 09:11 Gazzetta szerint uj mez hatuljan megjeleno szponzort keresunk.
Az eredeti terv az lett volna, hogy a Paramount lesz a mez hatuljan megjeleno szponzor a tavozo Lenovo helyett, evente 4,5m euroval, de mivel nem talaltunk foszponzort, ezert 4,5m helyett 15m-val ok lettek az uj foszponzor.
De ezzel egyutt a 4,5m kiesett, mivel nem lett ezzel a mez hatuljan levo szponzor, erre talalhat most valakit az Inter, a Gazzetta szerint akar a Derbyn debulhat is a mez hatuljan megjeleno uj szponzor.
Állítólag megvan az új back shirt szponzor, az U-power nevű munkaruházati cég.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert az milyen durva, hogy a "Marotta korszakban" gyakorlatilag szinte a komplett Olasz valogatott kezdot mi adnank, ha a tulajdonosi helyzetunk nem ilyen lett volna, es Marotta megkapja az Olasz kiszemelteket.

(Persze igy sem allunk rosszul, Bastoni, Dimarco, Barella, Frattesi azert hosszu-hosszu evekig lehetnek az alapok, es ott van meg mint "rutin" Darmian, Acerbi)

Csak par nev aki "kozel volt", es le is tudtuk volna zarni ha van penz, es Marotta "almok" voltak:
Scalvini, Mancini, Locatelli, Tonali, Raspadori, Retegui.
Es akkor rajtuk kivul a meglevo Bastoni, Dimarco, Barella, Frattesi sor, micsoda "olasz gerinc".

Rajtuk kivul "kisebb" nevek is voltak temak nalunk,
lasd:
Vicario, Carnesecchi, Romagnoli, Zaccagni, Ricci, Berardi.
Na meg az Inter nevelesek mint pl: Gnonto, vagy ugye Pinamonti, Biraghi persze ok ketten nem futottak akkora karriert, ellenben Casadei U21-es VB legjobbja, golkiralya, es most a Leicesterbe van kolcson ahol 3 meccs = 1, 1 GP be is kezdett szepen.

Az Inter azert sosem az Olasz vonalra volt ismert, eleg csak megnezni a 2010-es triplazo csapatba hany Olasz volt.
En pl nagyon szerettem a Del-Amerikai vonalat, lasd Argentinok, Brazilok, jo kis jatekosaink voltak anno.
Viszont megmondom oszinten tetszik ez az "Olasz vonal", amit Marotta visz, es amit hozott nekunk, meg amirol mindig elmondja, hogy "celja" is ez az Internel.

Remelem egy megfelelo uj tulajdonossal Marotta megkapja a megfelelo forrast, es tudunk ezen a vonalon tovabbmenni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az Inter tegnap ujabb formalis lepest tett a stadion ugyben.
Antonello es egyeb Inter vezetok tegnap mutattak be egy tanulmanyt Rozzano polgarmesterenek.
Az Inter egy maximum 70 ezres, tobb funkcios letesitmeny tanulmanyt mutatott be.
Nagy zoldteruletek, park, maga a letesitmeny amiben ettermek, uzletek lennenek mint a mai modern stadionokban.

Antonello elmondta:
Ez egy formalis talalkozo volt, egy kezdetnel jarunk, de jo hangulatu es konstruktiv megbeszelest folytatunk.
Rozzano varos polgarmestere:
Ez egy nagy lehetoseg lenne Rozzano varosanak, remeljuk tovabb tudunk lepni.
Az Inter erdeklodese egyelore komoly es konkret.
Marotta:
Minden klub szeretne egy sajat, onallo stadiont ami csak az ove, ami az otthonunk, ami a mi egyeduli szentelyunk.
Remeljuk egyszer lesz egy uj sajat otthonunk.

Calcio e Finanza kiemeli, mar csak a kezdeti tervek is erhetnek valamit, mivel a potencialis uj tulajdonosok kesz stadion tervel, es kesz epitesi engedelyekkel, tervekkel akarjak atvenni az Intert, es nem szeretnenek meg eveket vesztegetni a burokratikus akadalyok miatt.
Ha minden a terv szerint alakulna, 2024 legvegen, vagy 2025 elejen kezdohetne az epitkezes egy uj tulajdonossal.
Kovetkezo lepes jelenleg az Oktober, amikor Rozzano varos kozgyulese szavaz az adott terulet ujrahasznostiasi lehetosegerol.
möszi
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2023.09.14. 07:51 Az Inter tegnap ujabb formalis lepest tett a stadion ugyben.
Antonello es egyeb Inter vezetok tegnap mutattak be egy tanulmanyt Rozzano polgarmesterenek.
Az Inter egy maximum 70 ezres, tobb funkcios letesitmeny tanulmanyt mutatott be.
Nagy zoldteruletek, park, maga a letesitmeny amiben ettermek, uzletek lennenek mint a mai modern stadionokban.

Antonello elmondta:
Ez egy formalis talalkozo volt, egy kezdetnel jarunk, de jo hangulatu es konstruktiv megbeszelest folytatunk.
Rozzano varos polgarmestere:
Ez egy nagy lehetoseg lenne Rozzano varosanak, remeljuk tovabb tudunk lepni.
Az Inter erdeklodese egyelore komoly es konkret.
Marotta:
Minden klub szeretne egy sajat, onallo stadiont ami csak az ove, ami az otthonunk, ami a mi egyeduli szentelyunk.
Remeljuk egyszer lesz egy uj sajat otthonunk.

Calcio e Finanza kiemeli, mar csak a kezdeti tervek is erhetnek valamit, mivel a potencialis uj tulajdonosok kesz stadion tervel, es kesz epitesi engedelyekkel, tervekkel akarjak atvenni az Intert, es nem szeretnenek meg eveket vesztegetni a burokratikus akadalyok miatt.
Ha minden a terv szerint alakulna, 2024 legvegen, vagy 2025 elejen kezdohetne az epitkezes egy uj tulajdonossal.
Kovetkezo lepes jelenleg az Oktober, amikor Rozzano varos kozgyulese szavaz az adott terulet ujrahasznostiasi lehetosegerol.
Tökölnek itt ezek a hülye olaszok, hogy próbálnak saját pénzből/hitelből stadiont építeni, ahelyett, hogy megnéznének minket, ahol gombamód épülnek stadionok adófizetői pénzekből… Nagyon buták ezek az olaszok, na😁😂
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

möszi írta: 2023.09.14. 14:06
Tökölnek itt ezek a hülye olaszok, hogy próbálnak saját pénzből/hitelből stadiont építeni, ahelyett, hogy megnéznének minket, ahol gombamód épülnek stadionok adófizetői pénzekből… Nagyon buták ezek az olaszok, na😁😂
A hülyék kérhetnének kölcsön a Lölőtől. Úgyis állandóan olaszban eszi a fene a yachtján. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2023.09.10. 15:59
interfan írta: 2023.09.10. 09:11 Gazzetta szerint uj mez hatuljan megjeleno szponzort keresunk.
Az eredeti terv az lett volna, hogy a Paramount lesz a mez hatuljan megjeleno szponzor a tavozo Lenovo helyett, evente 4,5m euroval, de mivel nem talaltunk foszponzort, ezert 4,5m helyett 15m-val ok lettek az uj foszponzor.
De ezzel egyutt a 4,5m kiesett, mivel nem lett ezzel a mez hatuljan levo szponzor, erre talalhat most valakit az Inter, a Gazzetta szerint akar a Derbyn debulhat is a mez hatuljan megjeleno uj szponzor.
Állítólag megvan az új back shirt szponzor, az U-power nevű munkaruházati cég.
Mar hivatalos is.
4 evre irtak ala a felek, 2027-ig.
Evente 5m eurot kapunk.
4,5m volt eddig evente a tavozo Lenovo, igy +500 ezer eurot jelent ez evente.

Szponzori penzek a mezunkrol:

Nike: 26m
Paramount: 15m
U Power: 5m
Ebay: 5m

+ edzes mez Leo Vegas: 5m
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Guardiola:
Az Inter egy nagyon komoly jelolt, hogy iden is BL dontot jatsszon.
Mindig is mondtam, egy nagyon eros csapat az Inter, ezt iden is bizonyitjak.
Nezd meg a Milanoi Derbyt, 5-1.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2023.09.18. 17:00 Guardiola:
Az Inter egy nagyon komoly jelolt, hogy iden is BL dontot jatsszon.
Mindig is mondtam, egy nagyon eros csapat az Inter, ezt iden is bizonyitjak.
Nezd meg a Milanoi Derbyt, 5-1.
:clap:
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

vaskalap írta: 2023.09.18. 20:53
interfan írta: 2023.09.18. 17:00 Guardiola:
Az Inter egy nagyon komoly jelolt, hogy iden is BL dontot jatsszon.
Mindig is mondtam, egy nagyon eros csapat az Inter, ezt iden is bizonyitjak.
Nezd meg a Milanoi Derbyt, 5-1.
:clap:
Szerintem ágyaz meg magának, hogy jöhessen Pippo után... :D Új, pénzes tulajjal biztos nem lenne ellenére. :D
chester0921
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

Mikor várhatjuk Pavard bemutatkozását, talán az Empoli ellen?
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

chester0921 írta: 2023.09.19. 08:50 Mikor várhatjuk Pavard bemutatkozását, talán az Empoli ellen?
azt el tudom képzelni, hogy a BL tapasztalata miatt végül beteszi a Sociedad ellen Inzaghi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Alairnal egy olyan szezont mint tavaly a Napoli, BL 8 koze jutas es Scudetto?

Az a helyzet, hogy az elet almokbol es valosagbol all.
A valosag pedig az, hogy nekik a 2.csillagot, a Scudettot kell iden megszerezni.
Optimistak vagyunk a BL-t illetoen, de tavaly nem sikerult elerni a celunkat a Scudettot.

Miert nehezebb az Internek hatranybol talpra allni?

Ehhez vissza kell terni a multba, es az Olasz futballt mindig Cattencacionak neveztek.
Olasz edzoink azota a legmagasabb szinten is bizonyitottak, gondolok itt Ancelottira aki mindent megnyert.
Mai futball viszont mar nem olyan mint regen, nagyon keves mar a 0-0.
Minden a szep jatek, a golok korul forog, elmult mar a Cattenacio ideje, es az edzoink erre keszen allnak.

Szamitottal ilyen nehez BL meccsre?

A Sociedad remekul jatszott, minden elismeresunk.
Zavarba hoztak minket es nagyon nehez helyzetbe.
Inzaghi par helyen valtott, es olyan jatekosok jatszottak, akik kozul meg paran soha nem jatszottak egyutt.
Viszont az erre adott valaszunk pozitiv volt.

Arab piac mennyire befolyasolta a piacot?

Alaposan fel kell merni ennek a hatasait.
Europa veszitett a versenykepessegbol, mivel nem csak idos jatekosokat igazoltak, hanem a legjobb korban levoket is.
De nekunk anyagi hasznot es lehetoseget hozott, es abbol a penzbol is tudtunk igazolni.
Viszont nekunk a kockazat nem az Arab piac, hanem a Seria A gazdasagi helyzete, ami nagyon sokban fugg a TV jogdij bevetelekbol, ami sajnos mas bajnoksagokban tobbszorose az Olaszhoz kepest.
Nekunk ezzel kezdeni kell valamit.

Mi a velemenyed osszesegeben a Szaudiakrol?

Az Arab futball es kultura oriasi lehetoseg a vilag es a futball szamara is.
Elkepeszto fejlodes, fejlesztes, es infrastuktura epitest csinaltak.
Ez biztosan nyero mentalitas.
A versenykepesseg nem ijeszt meg minket, mivel a Premier Leaguetol is oriasi az elmaradasunk.
Az Arabok nem csak penzt, hanem szakertelmet is beletesznek, kompetencia, szakertelem, es kiepitett uzleti terv is rendelkezesukre all.

Ki lehet az igazi versenytars a Scudettoert?

A bajnoki cimert mindig az Inter, Milan, Juve, Napoli, Lazio, Roma, Atalanta kuzd.

Miert tortent hosszabbitas Inzaghival?

Jelenleg egy kozbenso szakaszban jarunk.
Tavaly ilyenkor 8.helyen voltunk, es 6 ponttal kevesebbunk volt.
Udinese tavaly nagyon negativ hatast valtott ki, most megertettuk ezeket hogy kell kezelni.
Inzaghi a csapat vezetoje, a jatekosok kovetik es szeretik.

Lukaku hozzaallasat mivel magyarazod?

Elkepeszto csalodas volt o.
Volt egy kotodes, de ot ezt nem erdekelte.
Alternativakat kellett kidolgozni.
A mult es a kotodes, kapcsolatok mar nem leteznek, sajnos megvaltozott a vilag, ehhez kell alkalmazkodni.
Az Inter tobb mint 100 eve letezik, edzok, jatekosok meg jonnek es mennek.

Meglepett Dimarco teljesitmenye?

Igen.
Korabban nem gondoltuk volna, hogy eljuthat erre a szintre, de most a bajnoksag egyik legjobbja.
Nagy az osszetartozas erzese, imadja az Intert, o egy igazi Interista.
Buszkek vagyunk ra, es targyalni fogunk a hosszabbitasarol.
Hatalmas tisztelet es koszonet Dimarconak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos:

85m euro a 2022-23-as gazdasagi ev vesztesege.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A 85m euros veszteseg ellenere az Inter mentesul a SA miatt az UEFA uj enyhebb szabalyai alol is.
Ezt az Inter korabban, es most is bejelentette.
Turelmi idoszakot kertunk, es kaptunk meg tavaly az altalunk kert SA-el, a vallalasainkert cserebe.
Az Inter a kovetkezo 3 eves periodusra vallalta az uj, enyhebb szabalyok elereset es teljesiteset ami 3 evre maximum 60m veszteseget enged.
(23-24, 24-25, 25-26)
Ennek ertelmeben az az idei gazdasagi ev vesztesege mar nem nagyon lepheti at a 30m eurot, mint ahogy a kovetkezo gazdasagi eve sem.

Inter "barat" Corriere szerint az Internel emiatt barmilyen uj tulajdonos is lesz, folyatodni fog a leepites, a koltsegcsokkentes, az aldozatok, es a penzmegtakaritas lesz mindennek felett tovabbra is.
(Kezeljuk a Corrieret helyen)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2023.09.27. 10:35 A 85m euros veszteseg ellenere az Inter mentesul a SA miatt az UEFA uj enyhebb szabalyai alol is.
Ezt az Inter korabban, es most is bejelentette.
Turelmi idoszakot kertunk, es kaptunk meg tavaly az altalunk kert SA-el, a vallalasainkert cserebe.
Az Inter a kovetkezo 3 eves periodusra vallalta az uj, enyhebb szabalyok elereset es teljesiteset ami 3 evre maximum 60m veszteseget enged.
(23-24, 24-25, 25-26)
Ennek ertelmeben az az idei gazdasagi ev vesztesege mar nem nagyon lepheti at a 30m eurot, mint ahogy a kovetkezo gazdasagi eve sem.

Inter "barat" Corriere szerint az Internel emiatt barmilyen uj tulajdonos is lesz, folyatodni fog a leepites, a koltsegcsokkentes, az aldozatok, es a penzmegtakaritas lesz mindennek felett tovabbra is.
(Kezeljuk a Corrieret helyen)
Vagy a másik megoldás növelni a bevételeket!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint egy lepesre a megallapodas a "vilag tobbszorosen legjobb" legitarsasagaval, a regota ahitott es vart Qatar Airwaysel.
Egyelore tovabbi reszleteket nem kozoltek, de hamarosan a Qatar lehet az Inter uj foszponzora egy igazi "szenzacios" osszeggel.

Korabban az Inter es a PSG kotott partnersegi megallapodast, es ennek a resze lehet a Qatar Airways szerzodes.
Ezen felul Zhang hamarosan ujra Dohaba utazik, ahol az Allami Qatar Sports Investmentel targyalhat a klub tobbsegi vagy kisebbsegi eladasat illetoen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.10.02. 09:58 Gazzetta szerint egy lepesre a megallapodas a "vilag tobbszorosen legjobb" legitarsasagaval, a regota ahitott es vart Qatar Airwaysel.
Egyelore tovabbi reszleteket nem kozoltek, de hamarosan a Qatar lehet az Inter uj foszponzora egy igazi "szenzacios" osszeggel.

Korabban az Inter es a PSG kotott partnersegi megallapodast, es ennek a resze lehet a Qatar Airways szerzodes.
Ezen felul Zhang hamarosan ujra Dohaba utazik, ahol az Allami Qatar Sports Investmentel targyalhat a klub tobbsegi vagy kisebbsegi eladasat illetoen.
De jó hírek ezek!!!! :thumbup: :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TMW is megerositi, nagyon kozel a lezaras a Qatar Airwaysel.
Idei szezonra is felkerulhetnek a mezre, mint masodlagos szponzor, jovore pedig uj foszponzor lehetnek a Paramount helyett.
30m + 10m bonusz lehet a Qatar Airways szerzodes, ez a duplaja a jelenlegi 15m + 5m bonusz Paramount szerzodeshez kepest.

Bonuszokkal 40m euro koruli szponzori szerzodessel, es a vilag tobbszorosen legjobb legitarsasagaval az Inter elindul a "top" klubok szponzori szerzodesei iranyaba.

FcInter1908 sajat forrasai is megerositik, egy lepesre a megallapodas es a bejelentes, a Qatar Airways lehet az Inter uj mezfoszponzora.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Lehet tenyleg mar az uj tulajdonos fele mutatnak ezek a jeleg :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2023.10.02. 18:37 Lehet tenyleg mar az uj tulajdonos fele mutatnak ezek a jeleg :)
Igen, ebben van valami.

- Mar az egesz ott kezdodott, hogy PSG-Inter barati viszony, meg partnersegi megallapodas.

- Zhang bratyizasai es talalkozoi Al Khelaifi val, barmilyen UEFA rendezvenyen, Al Khelaifi meghivasa Inter BL meccsekre, BL donton levo bratyizas.

- Majd jott az, hogy a Qatar Sports Investment szeretne boviteni a sportbefekteteseket, es kimondtak olyan nagy multu, hagyomanyu, es tortenelmu klubokat keresnek ahol kisebbsegi tulajdonreszt vasarolhatnak.

- Tobb honapos targyalasok a Qatar Airwaysel, Zhang es Antonello jopar Dohai utazasa es tobb napos targyalasai.

- Qatar Airways vitte es hozta az Intert a Japan turnera.

- Antonello, Marotta, Ausilio nyilatkozatai, hogy az Obol menti Allamok jellenthetik a jovot, es az Olasz futball megmenteset.

- Most meg az "allitolag" Qatar Airways megallapodas, ami ha igaz lesz, azert ez valoban egy nagyon nagy dolog, egy olyan amire az Internel meg nem is volt pelda.

Egyszoval akarmilyen irrealisnak is tunt az elejen, lehet vegul a Qatariak lesznek Zhang megmentoi, es ugy az Intere is.
Pl vesznek egy 30%-ot elsore, abbol Zhang visszafizeti a hitelt, a Qatariak mukodtetik a klubot, Zhang maradhat paradezhat mint elnok es mint tobbsegi tulajdonos, az Inter magasabb szintre lep mert teljesen mas penzugyi helyzet koszont rank, es a maradek pl 70%-ot meg eladja Zhang olyan aron 2-3 ev mulva amennyiert most pl arulja a 100%-ot (1,2 milliard).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta bejelentette, alairta az Inter es a tobbszorosen vilag legjobb legitarsasaganak valasztott Qatar Airways a szponzori megallapodast.
Idei evben partnersegi megallapodas, es kereskedelmi partner lesz a Qatar Airways mint hivatalos legitarsasaga az Internek.
PSG-Inter egyuttmukodes is bovul ezaltal, mindket csapat hivatalos legitarsasaga lesz a Qatar Airways.
Ezen kivul megjelenhetnek a mezen mint masodlagos szponzor, a stadionban, es a merkozes alatt a Led paneleken.

Jovore pedig a Qatar Airways lehet ezaltal az Inter uj mezfoszponzora, egy hosszu ideig tarto szerzodes kereteben, ami az Inter mezfoszponzori beveteleit kozelebb viszi az igazi "top" csapatokhoz, es az Inter is mas szintre kerul ezaltal.

Az Inter szerette volna ha mar az idei szezonra is sikerul a Dohai oriasceget mint uj foszponzor meggyozni, de a targyalasok lasabban haladtak, ezert lett vegul idei szezonra a Paramount, de veluk csak 1 eves megallapodast irtunk ala, pont a Qatar Airways miatt.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

interfan írta: 2023.10.03. 08:51 Jovore pedig a Qatar Airways lehet ezaltal az Inter uj mezfoszponzora, egy hosszu ideig tarto szerzodes kereteben, ami az Inter mezfoszponzori beveteleit kozelebb viszi az igazi "top" csapatokhoz, es az Inter is mas szintre kerul ezaltal.
interfan írta: 2023.10.02. 17:05 Bonuszokkal 40m euro koruli szponzori szerzodessel, es a vilag tobbszorosen legjobb legitarsasagaval az Inter elindul a "top" klubok szponzori szerzodesei iranyaba.
Váó, ha ez igaz, akkor nagyon komoly. :) Hogy is van jelenleg az olasz klubok szponzorációinak rangsora?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2023.10.03. 09:27
interfan írta: 2023.10.03. 08:51 Jovore pedig a Qatar Airways lehet ezaltal az Inter uj mezfoszponzora, egy hosszu ideig tarto szerzodes kereteben, ami az Inter mezfoszponzori beveteleit kozelebb viszi az igazi "top" csapatokhoz, es az Inter is mas szintre kerul ezaltal.
interfan írta: 2023.10.02. 17:05 Bonuszokkal 40m euro koruli szponzori szerzodessel, es a vilag tobbszorosen legjobb legitarsasagaval az Inter elindul a "top" klubok szponzori szerzodesei iranyaba.
Váó, ha ez igaz, akkor nagyon komoly. :) Hogy is van jelenleg az olasz klubok szponzorációinak rangsora?
Ez valoban egy oriasi dolog lenne, vegul csak ertelmet nyert a PSG-Inter barati es partnersegi viszony, na meg Antonello es Zhang Dohai utazasai. :)

Ha csak a mezfoszponzort nezzuk:

1. Juve-Jeep: 51m
2. Milan-Emirates: 30m (+5m bonusz)
3. Inter-Paramount: 15m (+5m bonusz)

Ehhez viszonyitva a Qatar Airways 30m +10m bonusz azert oriasi lenne, es vegre az Inter is tenyezo lenne ilyen teren.
Azert egy ekkora vilagceget idehozni (persze PSG-nek koszonjuk, na de akkor is).

Kerdes mi keszul meg a hatterben, es a Qatar Sports Investmentnek es a Qatari Allam tud e mar valamit, es azert jonnek ide (ha igazak a hirek).
Mert az aztan tenyleg vilagraszolo siker lenne.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.10.03. 09:32
PetR írta: 2023.10.03. 09:27
interfan írta: 2023.10.03. 08:51
interfan írta: 2023.10.02. 17:05
Ez valoban egy oriasi dolog lenne, vegul csak ertelmet nyert a PSG-Inter barati es partnersegi viszony, na meg Antonello es Zhang Dohai utazasai. :)

Ehhez viszonyitva a Qatar Airways 30m +10m bonusz azert oriasi lenne, es vegre az Inter is tenyezo lenne ilyen teren.
Azert egy ekkora vilagceget idehozni (persze PSG-nek koszonjuk, na de akkor is).

Kerdes mi keszul meg a hatterben, es a Qatar Sports Investmentnek es a Qatari Allam tud e mar valamit, es azert jonnek ide (ha igazak a hirek).
Mert az aztan tenyleg vilagraszolo siker lenne.
Így azért valószínűleg kiderült, hogy az Inter-Skriniar-PSG sztori mekkora színjáték volt (főleg a PSG elnökének "kirohanása"), plusz így ha azt nézzük nem is ingyen adtuk oda a játékost. Utólag én nem bánom, hogy így alakult, Pavarddal is jól jártunk, nem beszélve a szponzorról. :thumbup:

Szerintem egyébként rég megvan ki lesz az új tulaj, sőt tovább megyek, már a tavalyi olasz szuperkupa után tárgyaltunk a quatariakkal a váltásról. Nagyszerű hírek ezek, kijár már nekünk egy pénzes tulajdonos az utóbbi évek után.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2023.10.03. 10:03-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, TMW, FcInter1908 sajat forrasai utan, a TS is megerositi a Qatar Airways-Inter szerzodest.
Kiternek ra, hogy Zanetti volt az uzlet legnagyobb tamogatoja, es az o szemelye miatt is erkezik a Qatar.
Mar a VB alatt felvette Zanetti a kapcsolatot a Qatari Allammal es a sportvezetoivel, akiknek minden beruhazasnal fontos a huses es a sportszeruseg, ennek pedig mintakepe Zanetti, ezert nagyon jo viszony alakult ki a felek kozott.
Zanetti peldamutato volt a palyan, tulmutat az Inter mezen, ezen kivul szinten fontos volt a Qatariaknak, az Inter tortenelme es hagyomanya ami nekik az egyik legfontosabb egy beruhazasnal.
Zanetti lehet a szponzoracio arca, aki a peldamutatasaval es a klubhusegevel nagyon kozel kerult a Qatariakhoz.

Szinten bejelentette a Corriere is a Qatar-Inter szponzoracios alairasat.
Szinten megerositik Zanetti donto szerepet, es az Inter hagyomanyait, tortenelmet, ami donto szerep volt a Qatariaknak.
Hatalmas bevetel erkezik ezaltal az Interhez, jovore pedig meg nagyobb, mivel a Qatar Airways uj foszponzora lesz az Internek.

Ezen kivul a Corriere szerint nem zarhato egy "szenzacios meglepetes" ami egy Qatari Allami Inter tulajdonjog vasarlast is jelenthet.
Válasz küldése