Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy neve elhallgatasat kero jelenleg is aktiv "top" Serie A biro egy hosszabb interjuban elmondta, sorozatos es szandekos hibak tortennek az Inter, Milan, es a Juve javara.
Ezek nem csak szandekos biroi hibak, hanem a teljes VAR rendszer nevetsegesse tetele es meggyalazasa.
Kiemelt nagyon sok Inter, Juve, Milan meccset is, ahol a birok segitettek az emlitett csapatokat, emiatt egy teljesen torz bajnoksag alalul ki.
Ezen kivul elmondta, nyomas erkezik a birokra, hogy az adott csapatokat segitsek a biroi szovetseg reszerol, a birok pedig felnek.

Rocchi a Biroi Szovetseg elnoke pedig elmondta, ha van bizonyiteka az adott bironak, akkor mutassa be, es kifogjak vizsgalni.


Mindig kell valami mubalhe...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2024.01.23. 19:19 Egy neve elhallgatasat kero jelenleg is aktiv "top" Serie A biro egy hosszabb interjuban elmondta, sorozatos es szandekos hibak tortennek az Inter, Milan, es a Juve javara.
Ezek nem csak szandekos biroi hibak, hanem a teljes VAR rendszer nevetsegesse tetele es meggyalazasa.
Kiemelt nagyon sok Inter, Juve, Milan meccset is, ahol a birok segitettek az emlitett csapatokat, emiatt egy teljesen torz bajnoksag alalul ki.
Ezen kivul elmondta, nyomas erkezik a birokra, hogy az adott csapatokat segitsek a biroi szovetseg reszerol, a birok pedig felnek.

Rocchi a Biroi Szovetseg elnoke pedig elmondta, ha van bizonyiteka az adott bironak, akkor mutassa be, es kifogjak vizsgalni.


Mindig kell valami mubalhe...
Ez még a blikk szintjét sem üti meg. Mégis ki lenne olyan "top" bíró aki egy ilyet bevállal. Még ha igaz is, ez egy olyan büntetőjogi eljárást vonna maga után, hogy nem maradna titok a kiléte. Viszont egy ilyen linkre/hírre biztos, hogy sokan rákattintanak, így eléri a célját ez a baromság.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2024.01.23. 19:33
interfan írta: 2024.01.23. 19:19 Egy neve elhallgatasat kero jelenleg is aktiv "top" Serie A biro egy hosszabb interjuban elmondta, sorozatos es szandekos hibak tortennek az Inter, Milan, es a Juve javara.
Ezek nem csak szandekos biroi hibak, hanem a teljes VAR rendszer nevetsegesse tetele es meggyalazasa.
Kiemelt nagyon sok Inter, Juve, Milan meccset is, ahol a birok segitettek az emlitett csapatokat, emiatt egy teljesen torz bajnoksag alalul ki.
Ezen kivul elmondta, nyomas erkezik a birokra, hogy az adott csapatokat segitsek a biroi szovetseg reszerol, a birok pedig felnek.

Rocchi a Biroi Szovetseg elnoke pedig elmondta, ha van bizonyiteka az adott bironak, akkor mutassa be, es kifogjak vizsgalni.


Mindig kell valami mubalhe...
Ez még a blikk szintjét sem üti meg. Mégis ki lenne olyan "top" bíró aki egy ilyet bevállal. Még ha igaz is, ez egy olyan büntetőjogi eljárást vonna maga után, hogy nem maradna titok a kiléte. Viszont egy ilyen linkre/hírre biztos, hogy sokan rákattintanak, így eléri a célját ez a baromság.
Volt itt ez a paparazzis bortontoltelek gyerek is, aki majd lebuktatja az egesz Olasz mezonyt mert mindenki szerencsejatekos.
Sikerult is neki.... :D

2 nevet sikerult, a tobbi utolso aljas hazugsag volt, es be is pereltek joparan ragalmazasert azt a szerencsetlent.
P-Inter
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Hát én kételkedem abban, hogy a szaudiak hú de nagy inter drukkerek. Persze, kimentek, sokan voltak, meg kerepeltek és forza inter, de... izé, ezek az arcok adtak egy halom pénzt, az egész olasz focikrém gyomorig nyalakodik, hogy jaj, mekkora kánaán a közel kelet, blabla. Szuperkupa döntő, történelmi lépések... frászt! Szórják az alamizsnát, mi meg örülünk, hogy kaszálunk csóróként. Az Intert meg le lehet cserélni bármely klubra. Félreértés ne essék, örülök a trófeának, de ez az arab felszívás kicsit gyomorforgató nekem. Bár nekem mindegy, mert ugye identitás, de közben 2 fillérért bárkinek eladható bármi. A pénz nagy úr.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2024.01.23. 19:33 Még ha igaz is, ez egy olyan büntetőjogi eljárást vonna maga után, hogy nem maradna titok a kiléte.
Ez a neve elhallgatasat kero biro az interjuban elmondta, legalabb 5 biro es asszistens tette meg a megfelelo jogi lepeset a Biroi Szovetseg ellen.

Nekem ez az egesz story megint olyan, hogy "nagyobb a fustje, mint a langja".

Minden egyes evben kell valami, Olaszorszag mindig errol szolt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

https://sempreinter.com/2024/01/24/luca ... itle-race/

Egyetértek Tonival.Szerintem egészen májusig akár az utolsò fordulòig nyitott lesz a Scudetto sorsa.
A Juventus végig a nyakunkon lesz és kérdés ,hogy mi meddig megyünk a BL-Ben.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Számomra is nyilvánvaló,hogy e két csapat közül kerül ki a bajnok.Sok a kérdés és az esemény még e tekintetben,de nagyon kemény harcra számítok
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta: 2024.01.24. 16:21 Számomra is nyilvánvaló,hogy e két csapat közül kerül ki a bajnok.Sok a kérdés és az esemény még e tekintetben,de nagyon kemény harcra számítok
Csak 2002.05.05 még egyszer ne jöjjön elő.
Amikor egyébként Simone Inzaghi és a Lazio vette el a scudetot tőlünk.
Az egyik legnagyobb trauma az interes életemben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.01.24. 13:34 Egyetértek Tonival.Szerintem egészen májusig akár az utolsò fordulòig nyitott lesz a Scudetto sorsa.
A Juventus végig a nyakunkon lesz és kérdés ,hogy mi meddig megyünk a BL-Ben.
En sokkal inkabb gondolom azt, hogy a kovetkezo 1,5 honap lesz a donto.

Mi jatszunk osszesen 11 meccset, ebbol 2 BL, 9 bajnoki, es 9 bajnokibol lesz 5 rangadonk.

Ellenben a Juve 8 meccset jatszik, magyarul 3 meccsel kevesebbet, es ebbol a 8 meccsbol 3 rangado, 5 konnyebb lesz.

Raadasul ott a BL egyenes kieses szakasz + utanna levo bajnokik az elmult 2 evbol amin finoman fogalmazva is rengeteg pontot, sot mondhatjuk Scudettot is buktunk.

Ha ezt a 1,5 honapot birjuk, teljesitunk, es nem essunk ossze, akkor nem lehet kerdes a Scudetto sorsa.
Viszont ha a "nyomast" nem birjuk, mint 2 eve, es jonnek a pontvesztesek, akkor osszejohet egy lemaradas, amibol latva a Milan elleni Scudetto harcot, sajnos nem hiszem hogy visszatudnank jonni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.01.24. 16:41
Mi jatszunk osszesen 11 meccset, ebbol 2 BL, 9 bajnoki, es 9 bajnokibol lesz 5 rangadonk.

Ellenben a Juve 8 meccset jatszik, magyarul 3 meccsel kevesebbet, es ebbol a 8 meccsbol 3 rangado, 5 konnyebb lesz.

Juve is játszik még 2 olasz kupa meccset /elődöntő 2 meccses/. Oké az csak kupa de nekem eddig az jött le ők beleállnak és meg akarják nyerni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2024.01.24. 16:32

Csak 2002.05.05 még egyszer ne jöjjön elő.
Amikor egyébként Simone Inzaghi és a Lazio vette el a scudetot tőlünk.
Az egyik legnagyobb trauma az interes életemben.
Ez nekem is eszembe jutott.....jó lenne ha ezt most a juve élné át és nem mi. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.01.24. 17:02
interfan írta: 2024.01.24. 16:41
Mi jatszunk osszesen 11 meccset, ebbol 2 BL, 9 bajnoki, es 9 bajnokibol lesz 5 rangadonk.

Ellenben a Juve 8 meccset jatszik, magyarul 3 meccsel kevesebbet, es ebbol a 8 meccsbol 3 rangado, 5 konnyebb lesz.

Juve is játszik még 2 olasz kupa meccset /elődöntő 2 meccses/. Oké az csak kupa de nekem eddig az jött le ők beleállnak és meg akarják nyerni.
Az lehet, hogy a Juve jatszik egy elodontot, de nem a kovetkezo 1,5 honapban.
A kovetkezo 1,5 honapban a Juvenak 8 meccse van, nekunk 11.
Mi jatszunk 7 rangadot, a Juve jatszik 3 rangadot es 5 konnyebb meccset.

Szoval en ezert gondolom azt, hogy ez az elottunk allo 1,5 honap donto jelentosegu lehet.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.01.24. 17:18

Az lehet, hogy a Juve jatszik egy elodontot, de nem a kovetkezo 1,5 honapban.
A kovetkezo 1,5 honapban a Juvenak 8 meccse van, nekunk 11.
Mi jatszunk 7 rangadot, a Juve jatszik 3 rangadot es 5 konnyebb meccset.

Szoval en ezert gondolom azt, hogy ez az elottunk allo 1,5 honap donto jelentosegu lehet.
Azt nem néztem mikor de arra céloztam legalább lesz még 2 meccs pluszba nekik is. ;) Persze ha mi továbbmegyünk a BL-ben akkor nekünk még több de ugye ez még kérdéses.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Az Olasz futballnak erteket es markat kell vegre epiteni kulfoldon, Szaud-Arabia egy nagyszeru lehetoseg mindenki szamara.
Tanui vagyunk, es sajat szemunkkel lathattuk, azt az elkepeszto szenvedelyt ami a futball irant van a Szaudiaknal.
Szaud-Arabia egy olyan futball hatalmat epit fel, ami erteket teremt, jovot epit, es a vilag szamara is kozpont lesz.
Hatarozottan megfelelo a strategia amit csinalnak, es nagyon fontos lenne szamunkra egy hosszutavu megallapodas a Szaudaikkal.
Az Olasz futball szamara is letfontossag, hogy egyutmmukodest, es olyan kapcsolatot epitsunk ki veluk, amin kozosen es egyutt tudunk menni.
Mi is, es az Olasz futball, es meg nagyon sokan masok, keresnek helyi vallalkozokat, helyi vallalatokat, helyi Allami tulajdont, hogy hozzajaruljanak klubjainkhoz es csatlakozzanak barmilyen formaban.
Szaud-Arabia a futball egyik legnagyobb hatalma lesz, es tokeletes az ut amin jarnak.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.01.26. 05:31 Marotta:
Az Olasz futballnak erteket es markat kell vegre epiteni kulfoldon, Szaud-Arabia egy nagyszeru lehetoseg mindenki szamara.
Tanui vagyunk, es sajat szemunkkel lathattuk, azt az elkepeszto szenvedelyt ami a futball irant van a Szaudiaknal.
Szaud-Arabia egy olyan futball hatalmat epit fel, ami erteket teremt, jovot epit, es a vilag szamara is kozpont lesz.
Hatarozottan megfelelo a strategia amit csinalnak, es nagyon fontos lenne szamunkra egy hosszutavu megallapodas a Szaudaikkal.
Az Olasz futball szamara is letfontossag, hogy egyutmmukodest, es olyan kapcsolatot epitsunk ki veluk, amin kozosen es egyutt tudunk menni.
Mi is, es az Olasz futball, es meg nagyon sokan masok, keresnek helyi vallalkozokat, helyi vallalatokat, helyi Allami tulajdont, hogy hozzajaruljanak klubjainkhoz es csatlakozzanak barmilyen formaban.
Szaud-Arabia a futball egyik legnagyobb hatalma lesz, es tokeletes az ut amin jarnak.
Marotta nem akar már kiszállni a szaudiak seggéből? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.01.26. 12:41
interfan írta: 2024.01.26. 05:31 Marotta:
Az Olasz futballnak erteket es markat kell vegre epiteni kulfoldon, Szaud-Arabia egy nagyszeru lehetoseg mindenki szamara.
Tanui vagyunk, es sajat szemunkkel lathattuk, azt az elkepeszto szenvedelyt ami a futball irant van a Szaudiaknal.
Szaud-Arabia egy olyan futball hatalmat epit fel, ami erteket teremt, jovot epit, es a vilag szamara is kozpont lesz.
Hatarozottan megfelelo a strategia amit csinalnak, es nagyon fontos lenne szamunkra egy hosszutavu megallapodas a Szaudaikkal.
Az Olasz futball szamara is letfontossag, hogy egyutmmukodest, es olyan kapcsolatot epitsunk ki veluk, amin kozosen es egyutt tudunk menni.
Mi is, es az Olasz futball, es meg nagyon sokan masok, keresnek helyi vallalkozokat, helyi vallalatokat, helyi Allami tulajdont, hogy hozzajaruljanak klubjainkhoz es csatlakozzanak barmilyen formaban.
Szaud-Arabia a futball egyik legnagyobb hatalma lesz, es tokeletes az ut amin jarnak.
Marotta nem akar már kiszállni a szaudiak seggéből? :D
Cupi, ezek az enyhe es visszafogott nyilatkozatok amiket Marotta ad.
Latnad DeLau, az Olasz Sportminiszter Abodi, a Labdarugo Szovetseg elnoke Gravina, a Lega elnoke Casini, a Lega vezerizgatoja De Siervo, es meg sorolhathank holnapig milyen vezetok nyilatkozatait.

Lega pl tegnap jelentette be, hogy mindenfele nezettsegi rekord megdolt, beveteli rekord, es minden teren rekord volt a Szuperkupa.
Lega vezerigazgato De Siervo elmondta, a futball vilag kozpontja most Szaud-Arabia, a futball viragzik, olyan fejlesztesek, beruhazasok vannak az orszagban mint sehol mashol.
Kovetkezo evek legfontosabb helye, bla-bla-bla, az emberek oda meg vissza vannak 100X.
Es ez nem csak az Olasz politikai, sport, szovetseg, csapatok vezetesere igaz, hanem pl a Spanyolokra is ugyanigy, es meg hany orszagra.
Na de mindegy is.

Mas, lehet az Olaszok lobbija celt erhet, meg ha nem is a Szaudiaknal, hanem kicsit alrebb.
Reuters szinten 25 ev utan foszponzort valthat a Lega Serie A.
A TIM helyett ami az elmult 25 evben volt, a Qatar Energy altal tamogatott Olasz Eni ollajvallalat lehet az uj foszponzora a bajnoksagnak.
Tobb mint 10%-al magasabb ajanlatot tettek a Reuters szerint mint az eddigi foszponzor TIM.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes hogy mennyire elindult ez a San Siro "felujitas" story.
4.gyurut epitenenk a tervezo szerint, es 70 ezres lenne a stadion, valamint felujitast vegeznenk el, ez kb 300m euroba kerulne.

Milant allitolag nem erdekli, ok sajat stadiont akarnak, viszont egyes hirek szerint az Inter erdeklodik.

Sala Polgarmester elmondta, ez egy jo projekt, es jo lenne ha az egyik csapat maradna, szerintem ertelmetlen amit a Milan csinal, hogy 900m-ert epit uj sajat stadiont maganak Milanon kivul.
Sala elmondta azt is, az Internek penze sincs uj stadiont epiteni, es a San Siro felujitasa jo lehetoseg.
Elmondta tobb lehetosegre is nyitott az onkormanyzat, akar egy kozos munkara es beruhazasra a felujitas kapcsan, akar arra is hogy az onkormanyzat finanszirozza a projektet, de akar arra is, hogy a teruleti jogot eladnak az adott Milanoi csapatnak jopar evre.
100m ertek jelenleg a stadion, de ez nem azt jelenti, hogy 100m-t kellene erte fizetni, kerhetnek hogy kozprogramokra is felhasznalhato legyen a stadion, es ez esetben kevesebbet kellene fizetni mint az eves berleti dij.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyaron baratsagos meccset jatszunk a Szaudi bajnok csapattal.
Ujabb egyuttmukodes a Szaudi es az Olasz bajnoksag kozott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Esposito:
Inzaghi azt mondta nekem, hogy 4 golt sem fogok tudni rugni a Serie B-be.
Dumfries honapokig gunyolt a Whatsappon, hogy nem rugsz 4 golt se.
Most mar visszairtam neki, hogy 5 golnal jarok.

Guardiola utan Conte a vilag legjobb edzoje, mindenki tudta mit kell csinalni, amikor a vedokhoz kerult a labda a tamadok pontosan tudtak hova kell helyezkedni.
Mindent tudott az ellenfelekrol, maximalisan felkeszult volt.

Martinez pedig top 3 csatar a vilagon Haaland es Lewa mellett.
Bastoni:
Amikor megerkeztem az Interhez, minden erommel azon voltam, hogy tavozzak.
Skriniar, DeVrij, Godin voltak ott, nem gondoltam, hogy lehetoseget kaphatok.
De Conte ragaszkodott hozzam, nagy bizalmat kaptam tole.
Barellaval sokat beszelgettunk, mennyire hihetetlen volt minden, es mennyit kuzdottunk, es mennyire jol ereztuk magunkat Conteval, de ez mar a mult.
Inzaghi kapott egy tokeletes csapatot, es egyre erosebbek vagyunk.
Rengeteget tanultunk Handanovic, Ranocchia, Brozovic sortol az evek alatt.
Mar az "idosebbek" koze tartozok az Internel, jol erzem magam, jelenleg nem latok okot a tavozasomra, otthon erzem magam az Internel.
A csapat gerincet olyan jatekosok alkotjak mint En, Barella, Martinez.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

interfan írta: 2024.02.07. 14:46 Esposito:
Inzaghi azt mondta nekem, hogy 4 golt sem fogok tudni rugni a Serie B-be.
Dumfries honapokig gunyolt a Whatsappon, hogy nem rugsz 4 golt se.
Most mar visszairtam neki, hogy 5 golnal jarok.
Hát őőő. :) Nagy visszavágás Seba... Azért voltak már olyanok is akik 21 éves korukra az A-ban tudtak ragadni, és hoztak össze 16 meccs alatt 5 gólt, szóval biztos nem véletlenül mondta Inzaghi, amit mondott, hanem nevelő célzattal. Főleg hogy a Modenán kívül jelenleg minden csapat a B-ben is alsóházas, akiknek betalált.
Janicsár
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Ha jól tudom Martinez 20-21 évesen 6 gol/2ass stattal állt itt 14 meccsen. Persze javítsatok ki ha tévedek. Lewa védőből lett csatár és nem 21 évesen élte fénykorát. Lehet jó szándékkal cseszegetik de kétlem hogy ez működik, látjuk Basto nyilatkozatából is hogyan gondolkodnak nálunk a fiatalok. Nagyon rossz irány ez náluk és ha már Espositonak itt nem adunk lehetőséget én kívánom neki hogy sikerüljön rácáfolni a kritikusaira máshol.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Janicsár írta: 2024.02.08. 13:23 Ha jól tudom Martinez 20-21 évesen 6 gol/2ass stattal állt itt 14 meccsen. Persze javítsatok ki ha tévedek. Lewa védőből lett csatár és nem 21 évesen élte fénykorát. Lehet jó szándékkal cseszegetik de kétlem hogy ez működik, látjuk Basto nyilatkozatából is hogyan gondolkodnak nálunk a fiatalok. Nagyon rossz irány ez náluk és ha már Espositonak itt nem adunk lehetőséget én kívánom neki hogy sikerüljön rácáfolni a kritikusaira máshol.
Abszolút nem jó irány, viszont Espositonál lehet, hogy ez a hozzáállásának is szólt. Ha jól tudom az Andrelechttől ezért küldték el.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2024.02.09. 15:10
Janicsár írta: 2024.02.08. 13:23 Ha jól tudom Martinez 20-21 évesen 6 gol/2ass stattal állt itt 14 meccsen. Persze javítsatok ki ha tévedek. Lewa védőből lett csatár és nem 21 évesen élte fénykorát. Lehet jó szándékkal cseszegetik de kétlem hogy ez működik, látjuk Basto nyilatkozatából is hogyan gondolkodnak nálunk a fiatalok. Nagyon rossz irány ez náluk és ha már Espositonak itt nem adunk lehetőséget én kívánom neki hogy sikerüljön rácáfolni a kritikusaira máshol.
Abszolút nem jó irány, viszont Espositonál lehet, hogy ez a hozzáállásának is szólt. Ha jól tudom az Andrelechttől ezért küldték el.
Ha jól emlékszem amikor nálunk néha játszott és rúgta azt az 1 gólját akkor utána állítólag nagyon nagy lett az arca és megvoltak a követelései is a klub felé....voltak erről akkor cikkek....szóval én őt nem sajnálom.
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Cupi írta: 2024.02.09. 16:18
alwin91 írta: 2024.02.09. 15:10
Janicsár írta: 2024.02.08. 13:23 Ha jól tudom Martinez 20-21 évesen 6 gol/2ass stattal állt itt 14 meccsen. Persze javítsatok ki ha tévedek. Lewa védőből lett csatár és nem 21 évesen élte fénykorát. Lehet jó szándékkal cseszegetik de kétlem hogy ez működik, látjuk Basto nyilatkozatából is hogyan gondolkodnak nálunk a fiatalok. Nagyon rossz irány ez náluk és ha már Espositonak itt nem adunk lehetőséget én kívánom neki hogy sikerüljön rácáfolni a kritikusaira máshol.
Abszolút nem jó irány, viszont Espositonál lehet, hogy ez a hozzáállásának is szólt. Ha jól tudom az Andrelechttől ezért küldték el.
Ha jól emlékszem amikor nálunk néha játszott és rúgta azt az 1 gólját akkor utána állítólag nagyon nagy lett az arca és megvoltak a követelései is a klub felé....voltak erről akkor cikkek....szóval én őt nem sajnálom.
Ha jól emlékszem nemcsak az Anderlecht hanem előtte a Basel is a magatartása miatt nem tartott rá igényt. Bár a Baseles sztori előtt-közben-után is az volt a magyarázat, hogy nem akart menni az Interből mert nálunk akart bizonyítani. Nos ezzel a viselkedéssel nemhogy segítette magát eme céljához hanem egyenesen eltaszította tőle.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát elég sok hír volt Espositoról anno.
Nekem úgy rémlik hogy Pastorellot kibaszta hogy tudjon szerződést hosszabbítani.

Ez az Inzaghi is hogy nem rúg 4 gólt se,hát ki tudja... Azért elég sokat számít a kontextus, én nem gondolom Inzaghiról hogy ilyen degradáloan beszélne bárkivel vagy max motiválni akarta.

Az Anderlechtes sztori is fura volt valóban, pedig az elején sokat játszott, főleg Fabio Silvaval aki szintén kölcsön volt a Wandererstől jól megértették egymást, aztán fel váltva játszottak Seba kárára mert a portugál szépen belendült.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2024.02.08. 13:23 Ha jól tudom Martinez 20-21 évesen 6 gol/2ass stattal állt itt 14 meccsen. Persze javítsatok ki ha tévedek. Lewa védőből lett csatár és nem 21 évesen élte fénykorát. Lehet jó szándékkal cseszegetik de kétlem hogy ez működik, látjuk Basto nyilatkozatából is hogyan gondolkodnak nálunk a fiatalok. Nagyon rossz irány ez náluk és ha már Espositonak itt nem adunk lehetőséget én kívánom neki hogy sikerüljön rácáfolni a kritikusaira máshol.
En is ugyanezt gondolom amit irtal.
Nem jo ez az irany, nem nagyon nem jo hogy ilyeneket mondunk a fiataloknak, barmilyen is a szandek.
Bastoni nyilatkozata valoban bemutatja, hogyan is gondolkozik egy Interbe erkezo fiatal...

Nyerjuk meg a Scudettot, ugyis az van, hogy ahhoz ekkora meg akkora "rutin" kell.
Hat az nekunk van, konkretan az 5 top bajnoksag majdnem 100 csapata kozul mienk a legidosebb keret, na meg a kezdonk is.
Legyen meg ennek a csapatnak a nagy siker vegre, amire mar 2 eve varunk, aztan nyaron induljon egy uj tulajdonossal egy jelentos fiatalitas, mert nagyon rafer a keretre.
Inzaghi persze szereti a rutint, de ha lenne egy normalis tulajdonosunk, aki 100%-ig megbizik a hozzaerto sportszakmai vezetesben, akkor Inzaghinak is elobb-utobb elkellene fogadni az uj iranyt, egy olyan iranyt amivel az Inter jovojet epitenenk hosszutavon.

En bizakodo vagyok, Scudetto jonni fog, es adja a jo Isten hogy vegre az uj tulajdonos is, mert akkor vegre melto helyzetbe kerul ez a klub is a hatteret illetoen hosszutavon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes statisztika a Transfermartk kapcsan, jatekos erteke leigazolasakor, es erteke most:

Kapusok:
- Sommer:
erkezeskor: 6,75m
most: 5m
kulonbseg: -1,75m
- Audero:
erkezesekor: 6m
most: 6m
kulonbseg: 0m
- Di Gennaro:
erkezesekor: 0,375m
most: 0,375m
kulonbseg: 0m

Vedok:
- Bastoni:
erkezeskor: 31m
most: 60m
kulonbseg: +29m
- Pavard:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- DeVrij:
erkezeskor: 40m
most: 8m
kulonbseg: -32m
- Bisseck:
erkezeskor: 7m
most: 9m
kulonbseg: +2m
- Acerbi:
erkezeskor: 4m
most: 4m
kulonbseg: 0m
- Darmian:
erkezesekor: 3,3m
most: 4m
kulonbseg: +0,7m
- Dimarco:
erkezeskor: 5m
most: 50m
kulonbseg: +45m
- C.Augusto:
erkezeskor: 15m
most: 16m
kulonbseg: +1m
- Dumfries:
erkezeskor: 15m
most: 30m
kulonbseg: +15m
- Cuadrado:
erkezeskor: 4m
most: 2m
kulonbseg: -2m
- Buchanan:
erkezeskor: 7m
most: 8m
kulonbseg: +1m

KP:
- Calhanoglu:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- Asllani:
erkezeseskor: 14,5m
most: 14m
kulonbseg: -0,5m
- Barella:
erkezeskor: 44,5m
most: 75m
kulonbseg: +30,5m
- Klaassen:
erkezeskor: 10m
most: 5m
kulonbseg: -5m
- Frattesi:
erkezeskor: 25m
most: 30m
kulonbseg: +5m
- Sensi:
erkezeskor: 27m
most: 4m
kulonbseg: -23m
- Mkhitaryan:
erkezeskor: 8m
most: 6m
kulonbseg: -2m

Csatarok:
- Martinez:
erkezeskor: 25m
most: 110m
kulonbseg: +85m
- Thuram:
erkezeskor: 32m
most: 55m
kulonbseg: +23m
- Arnautovic:
erkezeskor: 5m
most: 5m
kulonbseg: 0m
- Sanchez:
erkezeskor: 4m
most: 2,5m
kulonbseg: -1,5m

Ossz valtozas: +166,5m

Top 3 erteknovekedes:
1. Martinez: +85m
2. Dimarco: +45m
3. Barella: 30,5m

Top 3 ertekcsokkenes:
1. DeVrij: -32m
2. Sensi: -23m
3. Klaassen: -5m
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2024.02.15. 08:31 Erdekes statisztika a Transfermartk kapcsan, jatekos erteke leigazolasakor, es erteke most:

Kapusok:
- Sommer:
erkezeskor: 6,75m
most: 5m
kulonbseg: -1,75m
- Audero:
erkezesekor: 6m
most: 6m
kulonbseg: 0m
- Di Gennaro:
erkezesekor: 0,375m
most: 0,375m
kulonbseg: 0m

Vedok:
- Bastoni:
erkezeskor: 31m
most: 60m
kulonbseg: +29m
- Pavard:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- DeVrij:
erkezeskor: 40m
most: 8m
kulonbseg: -32m
- Bisseck:
erkezeskor: 7m
most: 9m
kulonbseg: +2m
- Acerbi:
erkezeskor: 4m
most: 4m
kulonbseg: 0m
- Darmian:
erkezesekor: 3,3m
most: 4m
kulonbseg: +0,7m
- Dimarco:
erkezeskor: 5m
most: 50m
kulonbseg: +45m
- C.Augusto:
erkezeskor: 15m
most: 16m
kulonbseg: +1m
- Dumfries:
erkezeskor: 15m
most: 30m
kulonbseg: +15m
- Cuadrado:
erkezeskor: 4m
most: 2m
kulonbseg: -2m
- Buchanan:
erkezeskor: 7m
most: 8m
kulonbseg: +1m

KP:
- Calhanoglu:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- Asllani:
erkezeseskor: 14,5m
most: 14m
kulonbseg: -0,5m
- Barella:
erkezeskor: 44,5m
most: 75m
kulonbseg: +30,5m
- Klaassen:
erkezeskor: 10m
most: 5m
kulonbseg: -5m
- Frattesi:
erkezeskor: 25m
most: 30m
kulonbseg: +5m
- Sensi:
erkezeskor: 27m
most: 4m
kulonbseg: -23m
- Mkhitaryan:
erkezeskor: 8m
most: 6m
kulonbseg: -2m

Csatarok:
- Martinez:
erkezeskor: 25m
most: 110m
kulonbseg: +85m
- Thuram:
erkezeskor: 32m
most: 55m
kulonbseg: +23m
- Arnautovic:
erkezeskor: 5m
most: 5m
kulonbseg: 0m
- Sanchez:
erkezeskor: 4m
most: 2,5m
kulonbseg: -1,5m

Ossz valtozas: +166,5m

Top 3 erteknovekedes:
1. Martinez: +85m
2. Dimarco: +45m
3. Barella: 30,5m

Top 3 ertekcsokkenes:
1. DeVrij: -32m
2. Sensi: -23m
3. Klaassen: -5m
Egy Devrij nehogy már 8at érjen!!! Kabaré!!!! Még MINDIG nem öreg és klasszist hoz ha játszik.
Ahogy Sommer értéke is vicc...folyamatosan jól játszik és csökken az értéke???? Oké nem lesz fiatalabb az idővel ő sem, de akkor aki szinten maradt ők mi alapján???? Miki értek csökkenése sem valid.

De hogy ellenpélda is legyen...Buchenen mi alapján lett drágább 0 jatekperccel a lábában???

Hagyjuk már ezt az ökörséget.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2024.02.15. 08:41
interfan írta: 2024.02.15. 08:31 Erdekes statisztika a Transfermartk kapcsan, jatekos erteke leigazolasakor, es erteke most:

Kapusok:
- Sommer:
erkezeskor: 6,75m
most: 5m
kulonbseg: -1,75m
- Audero:
erkezesekor: 6m
most: 6m
kulonbseg: 0m
- Di Gennaro:
erkezesekor: 0,375m
most: 0,375m
kulonbseg: 0m

Vedok:
- Bastoni:
erkezeskor: 31m
most: 60m
kulonbseg: +29m
- Pavard:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- DeVrij:
erkezeskor: 40m
most: 8m
kulonbseg: -32m
- Bisseck:
erkezeskor: 7m
most: 9m
kulonbseg: +2m
- Acerbi:
erkezeskor: 4m
most: 4m
kulonbseg: 0m
- Darmian:
erkezesekor: 3,3m
most: 4m
kulonbseg: +0,7m
- Dimarco:
erkezeskor: 5m
most: 50m
kulonbseg: +45m
- C.Augusto:
erkezeskor: 15m
most: 16m
kulonbseg: +1m
- Dumfries:
erkezeskor: 15m
most: 30m
kulonbseg: +15m
- Cuadrado:
erkezeskor: 4m
most: 2m
kulonbseg: -2m
- Buchanan:
erkezeskor: 7m
most: 8m
kulonbseg: +1m

KP:
- Calhanoglu:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- Asllani:
erkezeseskor: 14,5m
most: 14m
kulonbseg: -0,5m
- Barella:
erkezeskor: 44,5m
most: 75m
kulonbseg: +30,5m
- Klaassen:
erkezeskor: 10m
most: 5m
kulonbseg: -5m
- Frattesi:
erkezeskor: 25m
most: 30m
kulonbseg: +5m
- Sensi:
erkezeskor: 27m
most: 4m
kulonbseg: -23m
- Mkhitaryan:
erkezeskor: 8m
most: 6m
kulonbseg: -2m

Csatarok:
- Martinez:
erkezeskor: 25m
most: 110m
kulonbseg: +85m
- Thuram:
erkezeskor: 32m
most: 55m
kulonbseg: +23m
- Arnautovic:
erkezeskor: 5m
most: 5m
kulonbseg: 0m
- Sanchez:
erkezeskor: 4m
most: 2,5m
kulonbseg: -1,5m

Ossz valtozas: +166,5m

Top 3 erteknovekedes:
1. Martinez: +85m
2. Dimarco: +45m
3. Barella: 30,5m

Top 3 ertekcsokkenes:
1. DeVrij: -32m
2. Sensi: -23m
3. Klaassen: -5m
Egy Devrij nehogy már 8at érjen!!! Kabaré!!!! Még MINDIG nem öreg és klasszist hoz ha játszik.
Ahogy Sommer értéke is vicc...folyamatosan jól játszik és csökken az értéke???? Oké nem lesz fiatalabb az idővel ő sem, de akkor aki szinten maradt ők mi alapján???? Miki értek csökkenése sem valid.

De hogy ellenpélda is legyen...Buchenen mi alapján lett drágább 0 jatekperccel a lábában???

Hagyjuk már ezt az ökörséget.
En sokat irtam, hogy a Transfermarkt ertekek nem mindig fedik teljesen a valosagot, talan Cuchu forumtars az aki szerint a legjobban a Transfermarkt irja le az ertekeket.
Viszont ez esetben en is igy gondolom ahogy Cuchu, szerintem ezek a szamok esetben pont az hogy "validak".
Pont az altalad irt peldak, lasd DeVrij, lasd Sommer, lasd Mkhitaryan.

DeVrij:
Nyaron 1-2 kis csapat erdeklodott, lasd Villareal, pedig ingyen volt.
Ja meg a Szaudi 17. Al Shababa...
Ha ingyen ilyen csapatok erdeklodtek csak, akkor ki fizetne erte akar 8m eurot is?

Sommer:
35 feletti kapusert nem szoktak 5m eurot fizetni, sot a valosag az, hogy semmit nem szoktak 0 eurot.
Igy valahol az 5m ertek is tulzo.
Sajnos mindenki annyit er, amennyit adnak erte.

Ja es akkor Buchanan.
1m +/- nem jelent erdemi, sot semmilyen kulonbseget, ez az 1m erteknovekedes semmi masrol nem szol, csak azert mert az Interbe igazolt.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2024.02.15. 08:52
internaZIOnaLe írta: 2024.02.15. 08:41
interfan írta: 2024.02.15. 08:31 Erdekes statisztika a Transfermartk kapcsan, jatekos erteke leigazolasakor, es erteke most:

Kapusok:
- Sommer:
erkezeskor: 6,75m
most: 5m
kulonbseg: -1,75m
- Audero:
erkezesekor: 6m
most: 6m
kulonbseg: 0m
- Di Gennaro:
erkezesekor: 0,375m
most: 0,375m
kulonbseg: 0m

Vedok:
- Bastoni:
erkezeskor: 31m
most: 60m
kulonbseg: +29m
- Pavard:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- DeVrij:
erkezeskor: 40m
most: 8m
kulonbseg: -32m
- Bisseck:
erkezeskor: 7m
most: 9m
kulonbseg: +2m
- Acerbi:
erkezeskor: 4m
most: 4m
kulonbseg: 0m
- Darmian:
erkezesekor: 3,3m
most: 4m
kulonbseg: +0,7m
- Dimarco:
erkezeskor: 5m
most: 50m
kulonbseg: +45m
- C.Augusto:
erkezeskor: 15m
most: 16m
kulonbseg: +1m
- Dumfries:
erkezeskor: 15m
most: 30m
kulonbseg: +15m
- Cuadrado:
erkezeskor: 4m
most: 2m
kulonbseg: -2m
- Buchanan:
erkezeskor: 7m
most: 8m
kulonbseg: +1m

KP:
- Calhanoglu:
erkezeskor: 30m
most: 40m
kulonbseg: +10m
- Asllani:
erkezeseskor: 14,5m
most: 14m
kulonbseg: -0,5m
- Barella:
erkezeskor: 44,5m
most: 75m
kulonbseg: +30,5m
- Klaassen:
erkezeskor: 10m
most: 5m
kulonbseg: -5m
- Frattesi:
erkezeskor: 25m
most: 30m
kulonbseg: +5m
- Sensi:
erkezeskor: 27m
most: 4m
kulonbseg: -23m
- Mkhitaryan:
erkezeskor: 8m
most: 6m
kulonbseg: -2m

Csatarok:
- Martinez:
erkezeskor: 25m
most: 110m
kulonbseg: +85m
- Thuram:
erkezeskor: 32m
most: 55m
kulonbseg: +23m
- Arnautovic:
erkezeskor: 5m
most: 5m
kulonbseg: 0m
- Sanchez:
erkezeskor: 4m
most: 2,5m
kulonbseg: -1,5m

Ossz valtozas: +166,5m

Top 3 erteknovekedes:
1. Martinez: +85m
2. Dimarco: +45m
3. Barella: 30,5m

Top 3 ertekcsokkenes:
1. DeVrij: -32m
2. Sensi: -23m
3. Klaassen: -5m
Egy Devrij nehogy már 8at érjen!!! Kabaré!!!! Még MINDIG nem öreg és klasszist hoz ha játszik.
Ahogy Sommer értéke is vicc...folyamatosan jól játszik és csökken az értéke???? Oké nem lesz fiatalabb az idővel ő sem, de akkor aki szinten maradt ők mi alapján???? Miki értek csökkenése sem valid.

De hogy ellenpélda is legyen...Buchenen mi alapján lett drágább 0 jatekperccel a lábában???

Hagyjuk már ezt az ökörséget.
En sokat irtam, hogy a Transfermarkt ertekek nem mindig fedik teljesen a valosagot, talan Cuchu forumtars az aki szerint a legjobban a Transfermarkt irja le az ertekeket.
Viszont ez esetben en is igy gondolom ahogy Cuchu, szerintem ezek a szamok esetben pont az hogy "validak".
Pont az altalad irt peldak, lasd DeVrij, lasd Sommer, lasd Mkhitaryan.

DeVrij:
Nyaron 1-2 kis csapat erdeklodott, lasd Villareal, pedig ingyen volt.
Ja meg a Szaudi 17. Al Shababa...
Ha ingyen ilyen csapatok erdeklodtek csak, akkor ki fizetne erte akar 8m eurot is?

Sommer:
35 feletti kapusert nem szoktak 5m eurot fizetni, sot a valosag az, hogy semmit nem szoktak 0 eurot.
Igy valahol az 5m ertek is tulzo.
Sajnos mindenki annyit er, amennyit adnak erte.

Ja es akkor Buchanan.
1m +/- nem jelent erdemi, sot semmilyen kulonbseget, ez az 1m erteknovekedes semmi masrol nem szol, csak azert mert az Interbe igazolt.
Nem az a lényeg hogy Devrij-t ingyen akarta X csapat. Nyilván nem adtuk el.
Mi ennyi erővel ingyen akarjuk Mbappe-t...nem adják akkor ő is annyit ér??

Ne vicceljunk már. 😁😁😁
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2024.02.15. 09:14
interfan írta: 2024.02.15. 08:52
internaZIOnaLe írta: 2024.02.15. 08:41

Egy Devrij nehogy már 8at érjen!!! Kabaré!!!! Még MINDIG nem öreg és klasszist hoz ha játszik.
Ahogy Sommer értéke is vicc...folyamatosan jól játszik és csökken az értéke???? Oké nem lesz fiatalabb az idővel ő sem, de akkor aki szinten maradt ők mi alapján???? Miki értek csökkenése sem valid.

De hogy ellenpélda is legyen...Buchenen mi alapján lett drágább 0 jatekperccel a lábában???

Hagyjuk már ezt az ökörséget.
En sokat irtam, hogy a Transfermarkt ertekek nem mindig fedik teljesen a valosagot, talan Cuchu forumtars az aki szerint a legjobban a Transfermarkt irja le az ertekeket.
Viszont ez esetben en is igy gondolom ahogy Cuchu, szerintem ezek a szamok esetben pont az hogy "validak".
Pont az altalad irt peldak, lasd DeVrij, lasd Sommer, lasd Mkhitaryan.

DeVrij:
Nyaron 1-2 kis csapat erdeklodott, lasd Villareal, pedig ingyen volt.
Ja meg a Szaudi 17. Al Shababa...
Ha ingyen ilyen csapatok erdeklodtek csak, akkor ki fizetne erte akar 8m eurot is?

Sommer:
35 feletti kapusert nem szoktak 5m eurot fizetni, sot a valosag az, hogy semmit nem szoktak 0 eurot.
Igy valahol az 5m ertek is tulzo.
Sajnos mindenki annyit er, amennyit adnak erte.

Ja es akkor Buchanan.
1m +/- nem jelent erdemi, sot semmilyen kulonbseget, ez az 1m erteknovekedes semmi masrol nem szol, csak azert mert az Interbe igazolt.
Nem az a lényeg hogy Devrij-t ingyen akarta X csapat. Nyilván nem adtuk el.
Mi ennyi erővel ingyen akarjuk Mbappe-t...nem adják akkor ő is annyit ér??

Ne vicceljunk már. 😁😁😁
Nekunk nem kellett "nem eladni", mivel lejart a szerzodese, ingyen tavozhatott volna.
Adtunk neki egy fizu ajanlatott, o maga is elmondta kapott Spanyolorszagbol is, meg a Szaudi 22. csapattol, de az Inter mellett dontott.

Ha barmilyen nagycsapat akarta volna, akkor nem az Inter 3,8m fizu ajanlata lett volna a problema.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elmult hetekben a WeBuild nevu epitoipari ceg egy hosszu nyilatkozatat adott ki, melyben elvallanak a Meazza felujitasat.
Mindez kb 300m euro lenne.

Sala Polgarmester a csutortoki napra targyalasra hivta az Inter, es a Milan vezeteset is, a terveket bemutatva.
A Milan mar a sajat stadion terveit is bemutatta a nagykozonsegnek, jelenlegi hirek szerint ok semmikeppen sem akarnak maradni a Meazzaban, es sajat stadiont epitenek.
Internel viszont meg semmi nincsen a sajat stadion kapcsan, a teruletet sem vasarolta meg a klub, csak opcios jogot szerzett aprilisig, ezert az Inter akar nyitott lehet a San Siroban valo maradasra.

Antonello tegnapi nyilatkozata az ugyben:
Csutortokon a Milanoi Polgarmesterrel fogok targyalni a San Siro felujitasi terveit illetoen.
Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra.
Elso otlet egy kozos uj stadion volt a San Siro helyen a Milannal, de a Milan ugy dontott sajat stadiont akar, es kulon uton folytatjak.
Rozzano teruletre aprilisig van elovasarlasi jogunk, meglatjuk mi tortenik majd.
Viszont meghallgatjuk a Polgarmester javaslatat, meglatjuk mi fog tortenni.
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.02.21. 07:29 Elmult hetekben a WeBuild nevu epitoipari ceg egy hosszu nyilatkozatat adott ki, melyben elvallanak a Meazza felujitasat.
Mindez kb 300m euro lenne.

Sala Polgarmester a csutortoki napra targyalasra hivta az Inter, es a Milan vezeteset is, a terveket bemutatva.
A Milan mar a sajat stadion terveit is bemutatta a nagykozonsegnek, jelenlegi hirek szerint ok semmikeppen sem akarnak maradni a Meazzaban, es sajat stadiont epitenek.
Internel viszont meg semmi nincsen a sajat stadion kapcsan, a teruletet sem vasarolta meg a klub, csak opcios jogot szerzett aprilisig, ezert az Inter akar nyitott lehet a San Siroban valo maradasra.

Antonello tegnapi nyilatkozata az ugyben:
Csutortokon a Milanoi Polgarmesterrel fogok targyalni a San Siro felujitasi terveit illetoen.
Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra.
Elso otlet egy kozos uj stadion volt a San Siro helyen a Milannal, de a Milan ugy dontott sajat stadiont akar, es kulon uton folytatjak.
Rozzano teruletre aprilisig van elovasarlasi jogunk, meglatjuk mi tortenik majd.
Viszont meghallgatjuk a Polgarmester javaslatat, meglatjuk mi fog tortenni.
"Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra." - mondja Antonello.
Érdekes új szál ez a történetben.
Nem ez az első dolog, amit megvizsgálsz, ha modern stadiont akarsz ???????

Mondjuk korábban lehetett híreket hallani a San Siro komoly tartószerkezeti problémáiról,
nem tudom ezekből mi igaz. De nagyon nem mellékes szempont.

Én azt gondolom, ha a statikai gondok gazdaságosan kezelhetőek,
és a stadion jelenlegi kialakítása megkérdőjelezi
egy modern stadionnak megfelelő funkcionális kialakítást,
akkor azt meg kell vizsgálni.
Mondjuk egy építészeti tervpályázat keretében gyorsan kiderülhetne,
hogy mit lehet "kihozni" a San Siroból.

Még annyit hozzátennék, hogy a "terveket bemutatva", meg a kb. "300M euro lenne"
kifejezéseket minden bizonnyal úgy kell értelmezni, hogy
készülhetett egy funkcionális terv (ötletpályázat szintű)
és egy durva tervezői költségbecslés (összeszoroztak egy becsült m2-t
egy becsült fajlagos kivitelezési költséggel).

De mégegyszer mondom, hogy az egész komolyságát megkérdőjelezi
Antonello szavai: "Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra."

Nem merült fel eddig???? Na ne szórakozzunk már...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2024.02.21. 09:11
interfan írta: 2024.02.21. 07:29 Elmult hetekben a WeBuild nevu epitoipari ceg egy hosszu nyilatkozatat adott ki, melyben elvallanak a Meazza felujitasat.
Mindez kb 300m euro lenne.

Sala Polgarmester a csutortoki napra targyalasra hivta az Inter, es a Milan vezeteset is, a terveket bemutatva.
A Milan mar a sajat stadion terveit is bemutatta a nagykozonsegnek, jelenlegi hirek szerint ok semmikeppen sem akarnak maradni a Meazzaban, es sajat stadiont epitenek.
Internel viszont meg semmi nincsen a sajat stadion kapcsan, a teruletet sem vasarolta meg a klub, csak opcios jogot szerzett aprilisig, ezert az Inter akar nyitott lehet a San Siroban valo maradasra.

Antonello tegnapi nyilatkozata az ugyben:
Csutortokon a Milanoi Polgarmesterrel fogok targyalni a San Siro felujitasi terveit illetoen.
Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra.
Elso otlet egy kozos uj stadion volt a San Siro helyen a Milannal, de a Milan ugy dontott sajat stadiont akar, es kulon uton folytatjak.
Rozzano teruletre aprilisig van elovasarlasi jogunk, meglatjuk mi tortenik majd.
Viszont meghallgatjuk a Polgarmester javaslatat, meglatjuk mi fog tortenni.
"Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra." - mondja Antonello.
Érdekes új szál ez a történetben.
Nem ez az első dolog, amit megvizsgálsz, ha modern stadiont akarsz ???????

Mondjuk korábban lehetett híreket hallani a San Siro komoly tartószerkezeti problémáiról,
nem tudom ezekből mi igaz. De nagyon nem mellékes szempont.

Én azt gondolom, ha a statikai gondok gazdaságosan kezelhetőek,
és a stadion jelenlegi kialakítása megkérdőjelezi
egy modern stadionnak megfelelő funkcionális kialakítást,
akkor azt meg kell vizsgálni.
Mondjuk egy építészeti tervpályázat keretében gyorsan kiderülhetne,
hogy mit lehet "kihozni" a San Siroból.

Még annyit hozzátennék, hogy a "terveket bemutatva", meg a kb. "300M euro lenne"
kifejezéseket minden bizonnyal úgy kell értelmezni, hogy
készülhetett egy funkcionális terv (ötletpályázat szintű)
és egy durva tervezői költségbecslés (összeszoroztak egy becsült m2-t
egy becsült fajlagos kivitelezési költséggel).

De mégegyszer mondom, hogy az egész komolyságát megkérdőjelezi
Antonello szavai: "Eddig nem volt ez lehetoseg, nem merult fel, ezert most ez egy uj dolog szamunkra."

Nem merült fel eddig???? Na ne szórakozzunk már...
Cuchu ott kezdodik a "baj", hogy a San Siro nem sajat tulajdon.
Emiatt a bevetelek nagyon masok, mint akar a Juvenal, nem beszelve az europai "top" csapatokrol.

Az hogy nem merult fel, valoszinu egy tulajdonosi kerdes is, mert mibol epitenenk mi uj stadiont Zhangekkal?
1db euronk sincs, hitelbol mukodunk, amit persze nem tudunk visszafizetni, es most Zhang sirva konyorog, fut-fat igerve ilyen meg olyan kesedelmi dijakat, bunteteset, plusz kamatot felszamitva, csak hogy ne kelljen visszafizetni, es ne veszitse el az Intert.

San Sironak valoban komoly szerkezeti gondjai vannak.
Napokban volt hir, hogy a felso resznel megint hatalmas elemek szakadtak le az utcara, es le kell zarni, es megerositeni azt a reszt a nagyobb tragedia elkerulese erdekeben.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

A mi részünkről úgy rémlik már felmerült régebben. Valahogy úgy nézett volna ki, hogy megvesszük a várostól, és utána felújítanánk. Antonello szerintem arra gondolhatott, hogy önkormányzat részéről nem merült fel eddig, hogy felújítanák, és úgy adnák bérbe. Gondolom így már megfontolandó a maradás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2024.02.21. 09:34 A mi részünkről úgy rémlik már felmerült régebben. Valahogy úgy nézett volna ki, hogy megvesszük a várostól, és utána felújítanánk. Antonello szerintem arra gondolhatott, hogy önkormányzat részéről nem merült fel eddig, hogy felújítanák, és úgy adnák bérbe. Gondolom így már megfontolandó a maradás.
Uj tulajdonos nelkul inkabb lehetoseg nincs masra, csak a maradasra...

Remelem azert lesz benne valami fordulat, mert az hosszutavon megint oriasi ongol es hatrany lenne, ha nem lenne sajat stadionunk.
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.02.21. 09:42
matrix23 írta: 2024.02.21. 09:34 A mi részünkről úgy rémlik már felmerült régebben. Valahogy úgy nézett volna ki, hogy megvesszük a várostól, és utána felújítanánk. Antonello szerintem arra gondolhatott, hogy önkormányzat részéről nem merült fel eddig, hogy felújítanák, és úgy adnák bérbe. Gondolom így már megfontolandó a maradás.
Uj tulajdonos nelkul inkabb lehetoseg nincs masra, csak a maradasra...

Remelem azert lesz benne valami fordulat, mert az hosszutavon megint oriasi ongol es hatrany lenne, ha nem lenne sajat stadionunk.
Ok, a tulajdonosi helyzetre tényleg nem gondoltam, csak a műszaki részére.
De ahogy matrix23 írja, úgy már kerek a sztori.

Akkor viszont a városnak kellett volna a San Siro modernizációs
vizsgálatával kezdeni ill. egy korrekt gazdasági ajánlattal (akár eladás,
akár bérlés, akár mindkettő) a klubbok felé.
Akárhonnan is nézem, nekem ez olyan igazi "olaszos" történetnek tűnik.
Több a pofázás, mint a komoly munka.

Egyébként arról van info, hogy mennyit fizetünk a városnak jelenleg a stadion használatáért?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2024.02.21. 10:18
interfan írta: 2024.02.21. 09:42
matrix23 írta: 2024.02.21. 09:34 A mi részünkről úgy rémlik már felmerült régebben. Valahogy úgy nézett volna ki, hogy megvesszük a várostól, és utána felújítanánk. Antonello szerintem arra gondolhatott, hogy önkormányzat részéről nem merült fel eddig, hogy felújítanák, és úgy adnák bérbe. Gondolom így már megfontolandó a maradás.
Uj tulajdonos nelkul inkabb lehetoseg nincs masra, csak a maradasra...

Remelem azert lesz benne valami fordulat, mert az hosszutavon megint oriasi ongol es hatrany lenne, ha nem lenne sajat stadionunk.
Ok, a tulajdonosi helyzetre tényleg nem gondoltam, csak a műszaki részére.
De ahogy matrix23 írja, úgy már kerek a sztori.

Akkor viszont a városnak kellett volna a San Siro modernizációs
vizsgálatával kezdeni ill. egy korrekt gazdasági ajánlattal (akár eladás,
akár bérlés, akár mindkettő) a klubbok felé.
Akárhonnan is nézem, nekem ez olyan igazi "olaszos" történetnek tűnik.
Több a pofázás, mint a komoly munka.

Egyébként arról van info, hogy mennyit fizetünk a városnak jelenleg a stadion használatáért?
Na igen, ebben ketsegtelenul igazad van.

Pontos infom nincs, de korabban elmondta Antonello jelenleg 70m a stadion bevetelunk, de sajat stadionnal ez lehetne 120-130m.
Tavaly pedig a BL miatt 90m lett a stadion bevetel, ami Antonello elmondasa szerint egy sajat, modern stadion eseteben 140-150m is lehetett volna.

Itt a kulonbseget ertelemszeruen nem "csak" a berleti dij teszi ki, hanem a "modern stadion" amikben millio meg egy plusz beveteli forras van, egy olyan regimodi, multbeli, lehasznalt, es teljesen a multban marad stadionhoz kepest mint a San Siro.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Alig tobb mint 30 perc utan veget ert a targyalas Sala Polgarmester es az Inter es Milan vezetoi kozott.
Milan ujra kozolte, nem erdekli oket a San Siro felujitasa, sajat stadiont epitenek, es meg is van a sajat penzuk.

Sky es a Gazzetta is kiemeli, az Intert sem tudta meggyozni a San Siro felujitasa projekt, a felujitast a klubnak kellene nagyreszben fizetni, amire nincsen keret, valamint tulajdonjogot sem kapna a klub.
Az Inter is megprobalja a sajat stadion Milanon kivul, viszont ehhez finaszirozot keresnek, mivel nincs sajat penz amibol a klub ezt eltudna kezdeni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

A klubtol nem lehet fontosabb sem tulajdonos, sem elnok, sem edzo, sem jatekos, mindig a klub az elso es legfontosabb.
En soha nem csereltem meg edzot szezon kozben, azert mert pontosan tudom mennyi erdeme van egy edzonek.
Juventusnal 13.helyen voltunk, beszeltem Allegrivel, felhivtam Buffont, Chiellinit, es rajottem Allegri mennyire fontos nekunk, egy igazi gyoztes, bajnokok is lettunk.
Az alibi kulturaja sajnos nagyon gyakori a futballban, en ezt szeretnem kizarni es megszuntetni.
Juventusnal szabadkezet kaptam amikor megerkeztem, minden szerepet megvaltoztattam a raktarostol, a marketingestol, a csapat vezeteseig.
Fabrist en tettem csapat mendezsere es mai napig az.
Megkell hozni a donteseket, tisztazni a szerepeket, es mindenki kezebe adni a dontest.
Hibakert mindig tudni kell ki a felellos, ezt a megfelelo szerkezetet epitettem fel a Juventusnal.
Olyan vilagbajnokot kuldtem el a Juvetol mint Camoranesi, ehhez ero es batorsag kellett.
Amikor az Interhez erkeztem elhoztam a Juventus legjobb taplalkozasi szakertojet.
A szakertelemert fizetni kell, de ez nem olyan befektetes ami komoly koltseg.
En tanacsomra valtottuk le Spallettit az Internel, aki egy kivalo edzo, de en a gyozelem kulturajat hoztam az Interbe, es ehhez kellett Conte.
Inzaghi emberileg kezeli jol oltozot, baratkent es nem fonokent all a jatekosok fele, ettol fuggetlenul tisztelik is.
Sokat fejlodott, es fejlodhet meg.
Ha Lukaku elfogadta volna az ajanlatunkat, akkor Thuram helyzete mas lett volna, nem tudott volna ennyit jatszani, es nem alakulthatott volna ki ez az osszhang Martinezzel.

Mas hir:

Erdemes a helyen kezelni, mert a forras a La Stampa.
La Stampa szerint megsem lesz Qatar Airways foszpnzori szerzodes, es nagyon magas foszponzori dij, es a Betsson Groupal targyalunk 20m koruli szerzodesrol, bonuszokkal elerhetne a 27-30m-t,
Ez pedig egy ujabb jel lehet a kozelgo tulajdonosvaltas elmaradasahoz.


Azert maradjunk annyiban, Olaszorszagban igen sok lap szeretne latni az Inter bukasat. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint egyaltalan nem zarult le a Qatar Airwaysel a targyalas, es tovabbra is fo jelolt mint uj foszponzor akar bonuszokkal egyutt 40m euros osszeggel. Oket szeretnek, es probaljuk lezarni veluk a targyalast, majd megtenni a bejelentest.
Alternativa a Riyadh Air a Szaudiaktol.
Antonello a napokban ujra Dohaba repul targyalni a Qatariakkal, majd Riyadhba utazik szinten targyalni a Szaudikkal.
A Sved Betsson Group az online szerencsejatek platform csak a 3. opcio, mivel az o szponzori szerzodesuk bonuszokkal lenne csak 27-30m, az alap osszeg pedig csak 20m lehetne.

Egyes hirek szerint Antonello nem csak a szponzori, es egyeb egyuttmukodesek kapcsan targyal majd a Qatariakkal meg utana a Szaudikkal, hanem finanszirozot is keresunk a stadionra.
Milanoban tobb nagy hotel, epulet, sot varosresz is van mar Qatari tulajdonban, sot Szaudi tulajdonban is, az Inter szeretne ha a stadiont epitenenek es kesobbi tulajdonjog atruhazas is tortenne a felek kozott egy hosszutavu egyuttmukodes kereteben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang telefonon egyeztetett Sala Milanoi Polgarmesterrel, a San Siro felujitasa kapcsan.
Az Inter nem zarja ki a lehetoseget, Zhang nyitott az otletre, viszont a penzugyi reszt az Onkormanyzatra bizna, ez ugyben kert garanciakat Sala Polgarmestertol, es hogy vallalja a felujitas koltsegeit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A mez es minden egyeb merchandise eladasokbol szarmozo bevetelek az UEFA jelentes szerint:

1. Barcelona: 179m
2. Real: 155m
3. Bayern: 147m
4. Liverpool: 132m
5. MU: 130m
6. PSG: 97m
7. Arsenal: 89m
8. Chelsea: 87m
9. Juventus: 74m
10. Spurs: 74m
11. City: 73m


Mi, azaz az Inter a 20. helyen vagyunk, konkretan 26m euroval.
Megeloz minket a Leeds, Fenerbache, Frankfurt, Celtic, Galatasaray, Ajax, Dortmund, Milan is.
Milanal ez az osszeg 47m.

Most tenyleg ne is a "top" vonalat nezzuk, es a 70, 80, 100, meg 180m beveteleket, de azert ez a 26m nagyon keves, foleg egy Milan 47m, Juventus 74 milliohoz kepest.
Es ez semmi mas, csak a mezeladas, es a klubok osszes merchandise bevetele.

Lenne itt min dolgozni...


Masik erdekes gazdasagi adat, a top 10 klub tiszta bevetele meccsenkent, figyelembe veve a jegybevetelt, a szurkolok altal elkoltott penzt, valamint levonva kiadaskent mennyibe kerul a merkozes megrendezesre:

1. Barcelona: 7,6m
2. PSG: 6,6m
3. Spurs: 5,6m
4. Bayern: 5,2m
5. Arsenal: 4,9m
6. Real: 4,8m
7. MU: 3,8m
8. Liverpool: 3,7m
9. Milan: 3m
10. Atletico: 2,7m

Egyebkent itt mi is 2,7m euroval allunk, ami nem is lenne rossz, viszont a Milan es az Inter eseteben ezen szamokbol meg lejon a stadion berleti dija, amivel a 2,7m joval 2m ala megy, ezaltal pl a 2,2m meccsekenti bevetelt generalo Juventus moge kerulunk jocskan.
Ez is pl megmutatja, mennyire fontos lenne egy sajat tulajdonu stadion.
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.02.27. 19:01 A mez es minden egyeb merchandise eladasokbol szarmozo bevetelek az UEFA jelentes szerint:

1. Barcelona: 179m
2. Real: 155m
3. Bayern: 147m
4. Liverpool: 132m
5. MU: 130m
6. PSG: 97m
7. Arsenal: 89m
8. Chelsea: 87m
9. Juventus: 74m
10. Spurs: 74m
11. City: 73m


Mi, azaz az Inter a 20. helyen vagyunk, konkretan 26m euroval.
Megeloz minket a Leeds, Fenerbache, Frankfurt, Celtic, Galatasaray, Ajax, Dortmund, Milan is.
Milanal ez az osszeg 47m.

Most tenyleg ne is a "top" vonalat nezzuk, es a 70, 80, 100, meg 180m beveteleket, de azert ez a 26m nagyon keves, foleg egy Milan 47m, Juventus 74 milliohoz kepest.
Es ez semmi mas, csak a mezeladas, es a klubok osszes merchandise bevetele.

Lenne itt min dolgozni...


Masik erdekes gazdasagi adat, a top 10 klub tiszta bevetele meccsenkent, figyelembe veve a jegybevetelt, a szurkolok altal elkoltott penzt, valamint levonva kiadaskent mennyibe kerul a merkozes megrendezesre:

1. Barcelona: 7,6m
2. PSG: 6,6m
3. Spurs: 5,6m
4. Bayern: 5,2m
5. Arsenal: 4,9m
6. Real: 4,8m
7. MU: 3,8m
8. Liverpool: 3,7m
9. Milan: 3m
10. Atletico: 2,7m

Egyebkent itt mi is 2,7m euroval allunk, ami nem is lenne rossz, viszont a Milan es az Inter eseteben ezen szamokbol meg lejon a stadion berleti dija, amivel a 2,7m joval 2m ala megy, ezaltal pl a 2,2m meccsekenti bevetelt generalo Juventus moge kerulunk jocskan.
Ez is pl megmutatja, mennyire fontos lenne egy sajat tulajdonu stadion.
Most vettem két Interes pulcsit, úgyhogy mosom kezeim! 😉
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

23m euroval nottek a szponzori bevetelek a 2023/24-es szezonra, a tavalyi 2022/23-as evhez kepest.
Az osszbevetel a szponzoroktol 72m euro.
Ebben benne van az osszes szponzorunk:
Nike, Paramount, Qatar Airways, Visit Qatar, U Power, Ebay, LeoVegas, Konami.

Inter hivatalosan is bejelentette, dolgozik es targyal a Paramount helyere lepo uj foszponzor kapcsan.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

interfan írta: 2024.02.29. 15:47 23m euroval nottek a szponzori bevetelek a 2023/24-es szezonra, a tavalyi 2022/23-as evhez kepest.
Az osszbevetel a szponzoroktol 72m euro.
Ebben benne van az osszes szponzorunk:
Nike, Paramount, Qatar Airways, Visit Qatar, U Power, Ebay, LeoVegas, Konami.

Inter hivatalosan is bejelentette, dolgozik es targyal a Paramount helyere lepo uj foszponzor kapcsan.
Erről a Betsson group-ról tudunk valamit? Facebookon elkaptam egy ilyen posztot, nem tudom mi a valóságalapja:
Kép

Szerk.: gyors rákerestem a topikban, látom volt már szó róla, de nem konkrétum
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2024.02.29. 16:58
interfan írta: 2024.02.29. 15:47 23m euroval nottek a szponzori bevetelek a 2023/24-es szezonra, a tavalyi 2022/23-as evhez kepest.
Az osszbevetel a szponzoroktol 72m euro.
Ebben benne van az osszes szponzorunk:
Nike, Paramount, Qatar Airways, Visit Qatar, U Power, Ebay, LeoVegas, Konami.

Inter hivatalosan is bejelentette, dolgozik es targyal a Paramount helyere lepo uj foszponzor kapcsan.
Erről a Betsson group-ról tudunk valamit? Facebookon elkaptam egy ilyen posztot, nem tudom mi a valóságalapja:

Szerk.: gyors rákerestem a topikban, látom volt már szó róla, de nem konkrétum
Jelen pillanatban egy a fix, uj foszponzort keresunk, ezt bejelentettuk hivatalosan is.

Tobbi majd kiderul, elmult evek foszponzor ugyei kinkeserves veget ertek mindig, es minden alkalommal csunya pofara eses lett a vege.
Remeljuk ez valtozik, rank ferne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ma az Inter azt is bejelentette, hogy az UEFA-val egyuttmukodve sikerulhet a 2023/24-es szezon vegere a penzugyi celokat teljesiteni, valamint a jovore erkezo uj BL oriasi bevetel novekedese miatt tudjuk a vallalasainkat tartani es csokkenteni a klub drasztikusan magas vesztesegeit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Rozzano varos Polgarmestere:
Az Inter semmilyen lepest nem tett oktober ota, nem is keresett minket.
Aprilis 30-an lejar a teruletre az elovasarlasi jog, ha szeretnenek valamit mar lepni kellene.
Ugy latom az Inter szandekai es hattere nem komoly az ugyben.
cuchu11
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.02.29. 17:44 Rozzano varos Polgarmestere:
Az Inter semmilyen lepest nem tett oktober ota, nem is keresett minket.
Aprilis 30-an lejar a teruletre az elovasarlasi jog, ha szeretnenek valamit mar lepni kellene.
Ugy latom az Inter szandekai es hattere nem komoly az ugyben.
Ez a faszi hol volt eddig? A holdon? :lol:
Válasz küldése