A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.02.26. 06:47 Zhang-nak nem börtönbe van a helye?
Most keri az engedelyet a haziorizet meg az orszag elhagyasi tilalom atmeneti feloldasara a Kinai rendorsegtol, na meg a birosagtol, hogy velunk lehessen mint a siker arca a Scudetto unneplesen. :D :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Elég beteg , hogy ilyen háttérrel a Mourinho féle Inter szintjén vagyunk kb .

Egyik legjobb Inter , mióta szurkolok a csapatnak (2002)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint Inzaghi maradasa nem biztos az Internel.
Ennek az oka nem az Inter, mert ok hosszabbitanak vele, de Inzaghi jelolt lehet a kulfoldi "top" csapatoknal is, ami kihivas lehet szamara, es sokkal tobb penz is mint az Internel.
Ezert a Corriere szerint kerdeses az Inter-Inzaghi jovo.


Corriere, en igy szeretlek. :D :D :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.26. 08:05 Corriere szerint Inzaghi maradasa nem biztos az Internel.
Ennek az oka nem az Inter, mert ok hosszabbitanak vele, de Inzaghi jelolt lehet a kulfoldi "top" csapatoknal is, ami kihivas lehet szamara, es sokkal tobb penz is mint az Internel.
Ezert a Corriere szerint kerdeses az Inter-Inzaghi jovo.


Corriere, en igy szeretlek. :D :D :D
Tipikus kavarás. Majd leírják azt is Allegri jön a helyére mert Marotta nagy szerelme. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.26. 08:24
interfan írta: 2024.02.26. 08:05 Corriere szerint Inzaghi maradasa nem biztos az Internel.
Ennek az oka nem az Inter, mert ok hosszabbitanak vele, de Inzaghi jelolt lehet a kulfoldi "top" csapatoknal is, ami kihivas lehet szamara, es sokkal tobb penz is mint az Internel.
Ezert a Corriere szerint kerdeses az Inter-Inzaghi jovo.


Corriere, en igy szeretlek. :D :D :D
Tipikus kavarás. Majd leírják azt is Allegri jön a helyére mert Marotta nagy szerelme. ;)
Azt nem kell leirni, mert Marotta maga mondta el, hogy a mai napig mekkora baratok Allegrivel, es a legjobb edzo akivel valaha dolgozott. :D

Na de komolyra forditva, irhat barmit ez a minden minoseget es szinvonalat nelkulozo Inter gyulolo Corriere, en elkepzelni nem tudom, hogy majd Inzaghi jelolt lesz, meg majd Inzaghi megy "kulfoldi top" csapatba.

Hova?
Bayern? Liverpool? Chelsea? MU? Barcelona?

Szamomra ez teljesen irrealis forgatokonyv.

Persze nem tudjuk mivan Inzaghi fejeben, es lehet "sok" volt neki az elmult 3 ev es amit kapott sokszor az Inter szurkoloktol es a mediatol is, ezert ugy van vele a "csucson" kell abbahagyni, es elmegy pihenni.
Dehat en erre sem latok realitast.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.02.26. 08:05 Corriere szerint Inzaghi maradasa nem biztos az Internel.
Ennek az oka nem az Inter, mert ok hosszabbitanak vele, de Inzaghi jelolt lehet a kulfoldi "top" csapatoknal is, ami kihivas lehet szamara, es sokkal tobb penz is mint az Internel.
Ezert a Corriere szerint kerdeses az Inter-Inzaghi jovo.


Corriere, en igy szeretlek. :D :D :D
Azt azért megnézném.
Már így is 6-t kap ha jól tudom, pár hete írták, Scudetto esetén automatikusan emelkedik is majd.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ez az Oaktree Zhang refinanszírozás téma tegnap teljesen levett az életről még a 4-0nak se tudtam szívből örülni.
Folytatódik hogy valamelyik kulcs játékos távozik és most már csak azok vannak akik távozása különösen fájna számomra Bastoni,Barella és Lautaro meg már Dimarco és Thuram is nagy kedvenc lett nálam.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.02.26. 16:24 Ez az Oaktree Zhang refinanszírozás téma tegnap teljesen levett az életről még a 4-0nak se tudtam szívből örülni.
Folytatódik hogy valamelyik kulcs játékos távozik és most már csak azok vannak akik távozása különösen fájna számomra Bastoni,Barella és Lautaro meg már Dimarco és Thuram is nagy kedvenc lett nálam.
Azert meg hala az egnek semmi nem biztos, foleg nem hivatalos.
Szoval hatha lesz meg ebben fordulat.
Ettol fuggetlenul sajnos realis lehetoseg, hogy Zhang megkapja a haladekot, es folytatodik a hatterben az ami az elmult evekben, es folytatjuk az Oaktree-Zhang fele vezetest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Írjátok, hogy azért lehet ebből a Zhang újabb pénzt és haladékot kap dologból mégis valami mert nekik megéri várni mert az új BL meg klub VB meg stb. miatt 1-2 év múlva akár jóval többet is érhet a klub. Ezt értem de akkor ezt nem tudja egy új befektető is? Neki nem érné meg most megvenni nyáron a klubot és pár év múlva lesz egy sokkal többet érő befektetése?
Tehát a másik oldalról is nézhetjük ezt. Egy leendő érdeklődő is tudja jól ha most megvenné 1.1 milliárdért akkor 2 év múlva ez 1.5-öt is érhet. Szóval nem tudom elképzelni ne lennének komoly érdeklődők.
Tavaly BL döntő és több kupa, most esélyes bajnokok leszünk. Jövőre új BL majd klub VB. Nem hiszem el ez nem vonz senkit. ;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Egy ilyen pletykának is elég komoly súlya lehet.
Eddig valószínű arra vártak hogy az Oaktree kezébe kerül a klub és onnan könnyebb lesz megszerezni, most hogy belengették ezt a refinanszírozást lehet hogy sürgősebb lesz a potenciális vevő/ vevőknek.

Ki tudja? :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere utan a masik "Inter imado" laphoz azaz a Tuttosporthoz is eljutott Inzaghi tavozasa.
TS kiemeli, az Inter "remeg" mert Inzaghi tavozhat, minel elobb, es minel magasabb fizetessel le kell zarni a hosszabbitasat 2027-ig, mivel akar 8m euros fizetest is kaphat mashol.
Az Internek a jelenlegi 6m euros fizetest Inzaghinak, ami 2026-ig koti hozzank, kellene emelnie a TS szerint legalabb 8m eurora.

TS szerint a Chelsea es a MU is komolyan erdeklodik Inzaghi irant, valamint felmerult mar a Liverpoolnal is, valamint a Barcelonanal.
Inzaghi nyitott lenne egy uj kihivasra, erdekli es szereti a PL-t, es a teljesen mas penzugyi lehetosegek es hatter is meggyozne.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:

Amúgy meg (remélhetőleg) idén a scudettot is behúzza,minden trófeája megvan olaszban, sok mindent már nem kell bizonyítania. Jövőre új BL formátum,meg klub VB,szerintem ezeket még végig akarja vinni,főleg ha erősödünk tovább. Mondjuk egy Chelsea v Newcastle miatt biztos nem lépne le, ha a Pool vagy MU hivná lehet elgondolkodik,de csodálkoznék,ha így lenne.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

brecsinho írta: 2024.02.27. 13:35 2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:

Amúgy meg (remélhetőleg) idén a scudettot is behúzza,minden trófeája megvan olaszban, sok mindent már nem kell bizonyítania. Jövőre új BL formátum,meg klub VB,szerintem ezeket még végig akarja vinni,főleg ha erősödünk tovább. Mondjuk egy Chelsea v Newcastle miatt biztos nem lépne le, ha a Pool vagy MU hivná lehet elgondolkodik,de csodálkoznék,ha így lenne.
Én azért meglepődnék, ha egy Pool vagy MU mellette döntene úgy, hogy fixen egytakikás, ráadásul 3 védős edző.
Szerintem az olasz média elkezdte rátenni a nyomást a vezetőségre, aztán ezekből szoktak jönni az emelt fizus szerződéshosszabbítások.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

brecsinho írta: 2024.02.27. 13:35 2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:
Végre eladunk egy edzőt. :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.02.27. 13:39
brecsinho írta: 2024.02.27. 13:35 2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:

Amúgy meg (remélhetőleg) idén a scudettot is behúzza,minden trófeája megvan olaszban, sok mindent már nem kell bizonyítania. Jövőre új BL formátum,meg klub VB,szerintem ezeket még végig akarja vinni,főleg ha erősödünk tovább. Mondjuk egy Chelsea v Newcastle miatt biztos nem lépne le, ha a Pool vagy MU hivná lehet elgondolkodik,de csodálkoznék,ha így lenne.
Én azért meglepődnék, ha egy Pool vagy MU mellette döntene úgy, hogy fixen egytakikás, ráadásul 3 védős edző.
Szerintem az olasz média elkezdte rátenni a nyomást a vezetőségre, aztán ezekből szoktak jönni az emelt fizus szerződéshosszabbítások.
Ugyanezt gondolom en is, egy Liverpool, MU-nal nem lesz Inzaghi jelolt, pont azokert amit leirtal.

Majd adunk neki egy 7-8m fizut, 2028-ig szerzodest es ennyi lesz a tortenet, ahogy ez Olaszorszagban mindig lenni szokott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2024.02.27. 13:54
brecsinho írta: 2024.02.27. 13:35 2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:
Végre eladunk egy edzőt. :lol:
Azt akarod mondani, hogy megvan a 2024 nyari "aldozatunk"? :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zilliacus:
Az Interpol elfogatoparancs ellenem semmi komoly, nem kell aggodni.
Aprosagok vannak egy 2014-es ugy miatt, de minden rendben van higyjenek nekem.
Egyuttmukodok a hatosaggal, es remelem hamarosan tisztazodik a nevem.

En nem vagyok millardos, de a mogottem allo befektetok azok, ezert tettunk ajanlatot az Interre.
Zhang elakarja adni a klubot, ezt pontosan tudom.
Ha en es az altalam vezetett befeketo csoport lesz az Inter tulajdonosa, akkor olyan szintre emeljuk az Intert mint a City vagy a Real.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Ha kiszabadulok a fiúk m......nak mindenkit :lol:
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.02.27. 14:00
cuchu11 írta: 2024.02.27. 13:54
brecsinho írta: 2024.02.27. 13:35 2026ig szerződése van,mitől is kéne remegni? :roll:
Végre eladunk egy edzőt. :lol:
Azt akarod mondani, hogy megvan a 2024 nyari "aldozatunk"? :D :D
Eladjuk jó pénzért, és hozunk az árából 3 új edzőt. :crazy:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FcInternews sajat forrasai szerint egyetlen kulfoldi csapat erdeklodese realis Inzaghi kapcsan, a Chelsea.
Chelseanel egy sor Olasz edzo volt mar, es Inzaghi beillene a sorba.
Inzaghi vonza a PL ahogy korabban el is mondta, a Chelseanen korlatlan anyagi lehetoseget kapna, az Interes folyamatos megszoritasokkal szemben.
Viszont egyaltalan nem magatol ertetendo, hogy a Cheleaert elhagyna az Intert biztosan.

Biasin szerint nagyon jo a sok pletyka Inzaghi kapcsan, mert ez azt jelenti remek munkat vegez.
Tavaly ilyenkor mindenki kiakarta rugni, most meg mindenki orokke megtartana.
Biasin szerint az Inter hosszabbitana akar vele, es top fizetest kaphat, kerdes Inzaghi mit szeretne.
Biasin szerint Inzaghi tudja mit adhat neki az Inter.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Inzaghi marad e az Inter edzoje jovore is?

Egy nagyszeru Internek koszonhetoen Inzaghi ma az egesz vilag elismereset elvezi.
Ezt Inzaghi az evek alatt epitette fel kemeny munkaval.
Mi mindenkeppen vele kepzeljuk a jovot, az eredmenyek onmagukert beszelnek.
Ha a top 4-et nezzuk, akkor az osszes edzonek lejar a szerzodese jovore.
Eljon az ido amikor foglalkozni akarunk ezzel, nekunk megvan a bizalmunk fele.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inzaghi:

Marotta azt mondta, az Inter szeretne veled folytatni jovore is, te hogy gondolkozol?

Marotta azt mondta, boldog vagyok itt, es ez igaz is.
Jelenleg nem helyenvalo a jovomrol beszelni.
Csakis a palyara koncentralok es a kovetkezo meccsekre, a tobbit pedig a szezon vegen meglatjuk.

Karriered csucsan vagy?

Boldog vagyok, de ez igaz volt a Lazional is.
Volt szerencsem komoly eredmenyeket elerni, de a futballban elore is kell nezni, es a kovetkezo lepcsore, sok nagy feladat es lepes all meg elottem a karrieremben.

Igaz hogy kulfoldi nagycsapatok erdeklodeserol hallani erted?

Ez rendkivuli oromteli.
De ez nem csak rolam, azaz Inzaghirol szol, hanem az Interrol is az eredmenyeink miatt.
Az hogy erdeklodnek ertem az megtisztelo, de a Lazional is volt ilyen.
Jelenleg nem foglalkozok ezzel, jelenleg az edzesekre, a jatekosokra, es a kovetkezo meccsekre koncentralok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.02.27. 14:20 Zilliacus:
Az Interpol elfogatoparancs ellenem semmi komoly, nem kell aggodni.
Aprosagok vannak egy 2014-es ugy miatt, de minden rendben van higyjenek nekem.
Egyuttmukodok a hatosaggal, es remelem hamarosan tisztazodik a nevem.

En nem vagyok millardos, de a mogottem allo befektetok azok, ezert tettunk ajanlatot az Interre.
Zhang elakarja adni a klubot, ezt pontosan tudom.
Ha en es az altalam vezetett befeketo csoport lesz az Inter tulajdonosa, akkor olyan szintre emeljuk az Intert mint a City vagy a Real.
A fentebb nyilatkozat 2 nappal ezelotti, ez pedig ma reggeli:

Zilliacus:
Az Interpol ellenem kiadott korozese miatt, es a rendorsegi ugyem miatt visszalepek az Inter megvasarlasatol.
A nevemet kell most tisztazni es az eletemet, nem foglakozhatok most semmi massal.
Pedig mar nagyon kozel voltunk az Inter megvasarlasahoz, mar a kezunkben volt szinte az Inter, amit a vilag legerosebb klubjava tettunk volna.
De sajnos ezek a vadak, amik termeszetesen hamisak ellenem, miatt visszalepek, a befektetoim kihatraltak mogullem, az Interpol korozes miatt mindenki minden kapcsolatot megszakitott velem, nincs lehetosegem innentol az Inter megvasarlasara.

Legalabb ettol a vilagi bohoctol megszabadultunk, koszonjuk Interpol. :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.02.29. 09:54-kor.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Ez még Zhangnál is rosszabb lett volna .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2024.02.29. 09:46 Ez még Zhangnál is rosszabb lett volna .
Lehet hamarosan egy bortonbe vagy cellaban ulnek majd egyutt. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.02.29. 09:50
hvmetal írta: 2024.02.29. 09:46 Ez még Zhangnál is rosszabb lett volna .
Lehet hamarosan egy bortonbe vagy cellaban ulnek majd egyutt. :D :D
:lol:
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Egész hitelessége , hogy , ha megvoltak a pénzemberek, azok komolyan elállnak a szándéktól, mert a bohóc kikerül a képből?

Gáz , hogy felhasználta a csapatot egy kis reklámért.
Amúgy jól sikerült ezek szerint . Megérte a rivalda fény :lol: :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nekem kicsit erdekes ezek az Inzaghi nyilatkozatok.
Eddig 200%-ig biztos voltam benne, hogy ezek a "kulfoldi top csapat" es Inzaghi story teljes kamu.
De erdekes, hogy Inzaghi is arrol beszel, hogy nem gondol a jovore, csakis a palyara, szezon vegen meglatjuk, Lazional is boldog volt megis tavozott, kovetkezo lepcsofok a karrierben, es sok lepes van meg hatra neki az edzoi eleteben, stb-stb-stb.

Lehet tevedek, de en meg mindig azt gondolom, hogy nincs itt semmifele "kulfoldi top csapat", hanem Inzaghi azert fogalmaz ilyen kodosen, azert lebegteti a kerdeses jovot, hogy egy jobb szerzodest, es ertelmeszeruen tobb penzt kapjon az Intertol.
Latjuk manapsag semmi mason nem mulik semmi, csakis a penzen...
Es azert nagyon nem mindegy, hogy 7m-val ir ala, vagy ne adja eg 9-10m-val.
Mindezt ugy, hogy a Lazional keresett 2m-t, amikor megerkezett kapott 4m-t, most mar 6m, es a jovoben itt akar 8-10m is lehet.

Persze lehet tevedek, es Inzaghit valoban megkeresete valamelyik nagy PL csapat, es o valoban menne, mert azt korabban mar elmondta szeretne a PL-ben edzoskodni.
De tovabbra sem tartom ezt valoszinunek, hogy ez lenne a hatterben.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.02.29. 10:14 Nekem kicsit erdekes ezek az Inzaghi nyilatkozatok.
Eddig 200%-ig biztos voltam benne, hogy ezek a "kulfoldi top csapat" es Inzaghi story teljes kamu.
De erdekes, hogy Inzaghi is arrol beszel, hogy nem gondol a jovore, csakis a palyara, szezon vegen meglatjuk, Lazional is boldog volt megis tavozott, kovetkezo lepcsofok a karrierben, es sok lepes van meg hatra neki az edzoi eleteben, stb-stb-stb.

Lehet tevedek, de en meg mindig azt gondolom, hogy nincs itt semmifele "kulfoldi top csapat", hanem Inzaghi azert fogalmaz ilyen kodosen, azert lebegteti a kerdeses jovot, hogy egy jobb szerzodest, es ertelmeszeruen tobb penzt kapjon az Intertol.
Latjuk manapsag semmi mason nem mulik semmi, csakis a penzen...
Es azert nagyon nem mindegy, hogy 7m-val ir ala, vagy ne adja eg 9-10m-val.
Mindezt ugy, hogy a Lazional keresett 2m-t, amikor megerkezett kapott 4m-t, most mar 6m, es a jovoben itt akar 8-10m is lehet.

Persze lehet tevedek, es Inzaghit valoban megkeresete valamelyik nagy PL csapat, es o valoban menne, mert azt korabban mar elmondta szeretne a PL-ben edzoskodni.
De tovabbra sem tartom ezt valoszinunek, hogy ez lenne a hatterben.
Ha idén megnyeri a bajnokságot, akkor gyakorlatilag mindent megnyer ami elvárható. A BL az mindig minden csapatnak lutri, nem jellemző hogy döntőt játszunk évente, úgyhogy lehet, hogy keres magának más motivációt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért az milyen gáz lenne, hogy minket bajnoki cím és nagyobb sikerek után otthagyna egy edző már megint?
/Mourinho, Conte és akkor most ha így lenne Inzaghi..../
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.02.29. 10:55
interfan írta: 2024.02.29. 10:14 Nekem kicsit erdekes ezek az Inzaghi nyilatkozatok.
Eddig 200%-ig biztos voltam benne, hogy ezek a "kulfoldi top csapat" es Inzaghi story teljes kamu.
De erdekes, hogy Inzaghi is arrol beszel, hogy nem gondol a jovore, csakis a palyara, szezon vegen meglatjuk, Lazional is boldog volt megis tavozott, kovetkezo lepcsofok a karrierben, es sok lepes van meg hatra neki az edzoi eleteben, stb-stb-stb.

Lehet tevedek, de en meg mindig azt gondolom, hogy nincs itt semmifele "kulfoldi top csapat", hanem Inzaghi azert fogalmaz ilyen kodosen, azert lebegteti a kerdeses jovot, hogy egy jobb szerzodest, es ertelmeszeruen tobb penzt kapjon az Intertol.
Latjuk manapsag semmi mason nem mulik semmi, csakis a penzen...
Es azert nagyon nem mindegy, hogy 7m-val ir ala, vagy ne adja eg 9-10m-val.
Mindezt ugy, hogy a Lazional keresett 2m-t, amikor megerkezett kapott 4m-t, most mar 6m, es a jovoben itt akar 8-10m is lehet.

Persze lehet tevedek, es Inzaghit valoban megkeresete valamelyik nagy PL csapat, es o valoban menne, mert azt korabban mar elmondta szeretne a PL-ben edzoskodni.
De tovabbra sem tartom ezt valoszinunek, hogy ez lenne a hatterben.
Ha idén megnyeri a bajnokságot, akkor gyakorlatilag mindent megnyer ami elvárható. A BL az mindig minden csapatnak lutri, nem jellemző hogy döntőt játszunk évente, úgyhogy lehet, hogy keres magának más motivációt.
Nyilvan ez is egy lehetoseg, foleg ha valoban lesz ajanlata a PL-bol, ami vonza is ot ahogy korabban elmondta.
Szoval van tartalma es ertelme annak amit irsz.

Viszont en inkabb azt gondolom, hogy a masik oldal van, es amit feljebb irtam, es a tobb penzre megy ki a jatek.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Akkor johet Motta :)
bar nem vagyok benne biztos hogy igy egyben tudna tartani a csapatot mint Inzaghi
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2024.02.29. 17:55 Akkor johet Motta :)
bar nem vagyok benne biztos hogy igy egyben tudna tartani a csapatot mint Inzaghi
Teljesen elmeleti a dolog, mert ismetlem szerintem nincs itt semmifele PL vonal Inzaghinak, es csak tobb penzt akar ezt kihasznalva elerni.
De ha tevedek, es valoban elmegy, en egyaltalan nem lennek benne biztos, hogy Motta elvallal minket, allitolag tavaly is elutasitott minket.
Azert egy edzonek aki elott nagy karrier all, a jelenlegi penzugyi helyzetben levo Inter, haat nem tudom mennyire vonzo...
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.02.29. 17:59
R9. írta: 2024.02.29. 17:55 Akkor johet Motta :)
bar nem vagyok benne biztos hogy igy egyben tudna tartani a csapatot mint Inzaghi
Teljesen elmeleti a dolog, mert ismetlem szerintem nincs itt semmifele PL vonal Inzaghinak, es csak tobb penzt akar ezt kihasznalva elerni.
De ha tevedek, es valoban elmegy, en egyaltalan nem lennek benne biztos, hogy Motta elvallal minket, allitolag tavaly is elutasitott minket.
Azert egy edzonek aki elott nagy karrier all, a jelenlegi penzugyi helyzetben levo Inter, haat nem tudom mennyire vonzo...
Minden azon múlik, hogy nyáron lesz-e új tulajdonos. Inzaghi szerintem nem megy sehova. PL-ben csak olyan helyre tudna menni, ahol garantált a bukás. Liverpool, City padja esélytelen.
Angolul tud? Az sem ártana, de max MU, Chelsea hívhatja - de ott semmi boldogság és öröme nem lesz.
Amúgy a jövő évi keret még jobb lesz. Idén nyerünk a címvédés is benne van a pakliban. Jelentős a szakadék az Inter háta mögött, amit a többiek nem tudnak egyhamar behozni.
Nem tartom azt sem kizártnak, hogy PL színvonala is romlani fog.
Klopp megy, Guardiola, Arteta sem fix, hogy marad.
Magasabb fizetést szeretne…szezon végén lehet erről is beszélni. Amennyiben igen neki és Martineznek is meg kell adni. Lukaku az első szerződésekor többet kapott, mint a jelenlegi Lautaro igény és össze sem lehet hasonlítani a kettő játékost.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.02.29. 18:37 Lukaku az első szerződésekor többet kapott, mint a jelenlegi Lautaro igény és össze sem lehet hasonlítani a kettő játékost.
Lukaku sose "kapott tobbet mint a jelenlegi Lautaro igeny".

Lukaku 7,5m euros fizetese volt, ami a klubnak az akkora meg ervenyben levo adokedvezemynek koszonhetoen nem kerult 10m euroba.

Martinez most fix 10-11m-t ker, tovabbi 2-3m bonuszal.
Ha mar csak egy 10m fixet kap, az a klubnak evente 18,5m euros kiadas.
Magyarul 9m euroval kerulne tobbe eves szinten mint Lukaku barmikor.
Sot Martinez a jelenlegi fizetesevel is tobbe kerul a klubnak mint Lukaku barmikor.

Ettol fuggetlenul azonnal megadnam Martineznek amit ker, es hosszu evekig epitenem meg ra az Inter tamadoreszleget.
Dehat ez egy szurkolo velemenye, es gondolkozasa. Viszokt Oaktree-Zhang paros nem szurkolok, ok nem a szurkolok erdeke, az Inter erdeket, hanem a sajat maguk penzugyi erdeket nezik, ezert meg a szokasos huzavona mint mindig...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inzaghi allitolag 4 feltetel egyuttes teljesulese eseten gondolkozna el a maradason, ha ez nem teljesul Angliaba szeretne folytatni.

Ezek a feltelek a hirek szerint:

1. Nincs tobb aldozat, az osszes nagy nev marad.

2. Nincs tobb olyan mercato mint a tavalyi, amikor a fel csapatot eladtak, es potolni kellett rengeteg jatekost. A tavozok szamat a legminimalisabbra kell csokkenteni, es csak olyan jatekos tavozhat, akinek nincs komoly szerepe az Interben.

3. Hosszutavu szerzodes, valamint kiemelkedo fizetes.
2028-ig szerzodes, emelle 8-10m euros eves fizetes garantalasa.

4. Stab fejlesztese, a top csapatkhoz melto korulmenyek es lehetosegek garantalasa az edzoi stab szamara.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.03.01. 06:07 Inzaghi allitolag 4 feltetel egyuttes teljesulese eseten gondolkozna el a maradason, ha ez nem teljesul Angliaba szeretne folytatni.

Ezek a feltelek a hirek szerint:

1. Nincs tobb aldozat, az osszes nagy nev marad.

2. Nincs tobb olyan mercato mint a tavalyi, amikor a fel csapatot eladtak, es potolni kellett rengeteg jatekost. A tavozok szamat a legminimalisabbra kell csokkenteni, es csak olyan jatekos tavozhat, akinek nincs komoly szerepe az Interben.

3. Hosszutavu szerzodes, valamint kiemelkedo fizetes.
2028-ig szerzodes, emelle 8-10m euros eves fizetes garantalasa.

4. Stab fejlesztese, a top csapatkhoz melto korulmenyek es lehetosegek garantalasa az edzoi stab szamara.
Mondjuk ez érthető. Nagyon frusztráló lehetett, hogy folyamatosan eladták az alap embereket a csapatból. Ne felejtsük el, hogy ennek ellenére évi kettő kupát nyertünk.
Nagyon jó lenne egy normális tulajdonosi háttér. Nagyon bízok benne, hogy Zhang örökre kiesett, mint tulajdonos.
Inzaghi a nyáron nem marad akkor azt jelenti, hogy áldozat is lesz és lehet mindent elejéről kezdeni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.03.01. 06:47
interfan írta: 2024.03.01. 06:07 Inzaghi allitolag 4 feltetel egyuttes teljesulese eseten gondolkozna el a maradason, ha ez nem teljesul Angliaba szeretne folytatni.

Ezek a feltelek a hirek szerint:

1. Nincs tobb aldozat, az osszes nagy nev marad.

2. Nincs tobb olyan mercato mint a tavalyi, amikor a fel csapatot eladtak, es potolni kellett rengeteg jatekost. A tavozok szamat a legminimalisabbra kell csokkenteni, es csak olyan jatekos tavozhat, akinek nincs komoly szerepe az Interben.

3. Hosszutavu szerzodes, valamint kiemelkedo fizetes.
2028-ig szerzodes, emelle 8-10m euros eves fizetes garantalasa.

4. Stab fejlesztese, a top csapatkhoz melto korulmenyek es lehetosegek garantalasa az edzoi stab szamara.
Mondjuk ez érthető. Nagyon frusztráló lehetett, hogy folyamatosan eladták az alap embereket a csapatból. Ne felejtsük el, hogy ennek ellenére évi kettő kupát nyertünk.
Nagyon jó lenne egy normális tulajdonosi háttér. Nagyon bízok benne, hogy Zhang örökre kiesett, mint tulajdonos.
Inzaghi a nyáron nem marad akkor azt jelenti, hogy áldozat is lesz és lehet mindent elejéről kezdeni.
Marotta nemreg mondta el szo szerint, hogy minden evben el kell adjuk a legjobb jatekosainkat, es ezt a szurkoloknak el kell fogadniuk, mivel ezzel garantaljuk az Inter jovojet.
A szurkolok pedig ne 1-1 top jatekos tavozasa miatt aggodjanak, hanem a klub jovojet tartsak szem elott.

Ezek utan nem igazan van kerdes, lesz e "aldozat" mivel Marotta gyakorlatilag ezt bejelentette.

Mas kerdes lesz e uj tulajdonos, most ugynezki nem, es marad az elmult evek Oaktree-Zhang vezetese.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Milanoi Corsera szerint nagy az osszefugges Spalletti es Inzaghi kozott, Inzaghi ugyanugy mint tavaly Spalletti, bajnoki cimmel a zsebeben tavozhat az Intertol.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.03.01. 07:17
Tombi1986 írta: 2024.03.01. 06:47
interfan írta: 2024.03.01. 06:07 Inzaghi allitolag 4 feltetel egyuttes teljesulese eseten gondolkozna el a maradason, ha ez nem teljesul Angliaba szeretne folytatni.

Ezek a feltelek a hirek szerint:

1. Nincs tobb aldozat, az osszes nagy nev marad.

2. Nincs tobb olyan mercato mint a tavalyi, amikor a fel csapatot eladtak, es potolni kellett rengeteg jatekost. A tavozok szamat a legminimalisabbra kell csokkenteni, es csak olyan jatekos tavozhat, akinek nincs komoly szerepe az Interben.

3. Hosszutavu szerzodes, valamint kiemelkedo fizetes.
2028-ig szerzodes, emelle 8-10m euros eves fizetes garantalasa.

4. Stab fejlesztese, a top csapatkhoz melto korulmenyek es lehetosegek garantalasa az edzoi stab szamara.
Mondjuk ez érthető. Nagyon frusztráló lehetett, hogy folyamatosan eladták az alap embereket a csapatból. Ne felejtsük el, hogy ennek ellenére évi kettő kupát nyertünk.
Nagyon jó lenne egy normális tulajdonosi háttér. Nagyon bízok benne, hogy Zhang örökre kiesett, mint tulajdonos.
Inzaghi a nyáron nem marad akkor azt jelenti, hogy áldozat is lesz és lehet mindent elejéről kezdeni.
Marotta nemreg mondta el szo szerint, hogy minden evben el kell adjuk a legjobb jatekosainkat, es ezt a szurkoloknak el kell fogadniuk, mivel ezzel garantaljuk az Inter jovojet.
A szurkolok pedig ne 1-1 top jatekos tavozasa miatt aggodjanak, hanem a klub jovojet tartsak szem elott.

Ezek utan nem igazan van kerdes, lesz e "aldozat" mivel Marotta gyakorlatilag ezt bejelentette.

Mas kerdes lesz e uj tulajdonos, most ugynezki nem, es marad az elmult evek Oaktree-Zhang vezetese.
Amíg a jelenlegi tulajdonosi kör van, nem is fog változni. Megváltozna egyből nem kellene ilyet nyilatkoznia Marrotanak.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.03.01. 09:10 A Milanoi Corsera szerint nagy az osszefugges Spalletti es Inzaghi kozott, Inzaghi ugyanugy mint tavaly Spalletti, bajnoki cimmel a zsebeben tavozhat az Intertol.
Unatkoznak az újságírók…
Amúgy akkor De Zerbit kellene megszerezni vagy Artetat.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Tombi1986 írta: 2024.03.01. 09:50
interfan írta: 2024.03.01. 09:10 A Milanoi Corsera szerint nagy az osszefugges Spalletti es Inzaghi kozott, Inzaghi ugyanugy mint tavaly Spalletti, bajnoki cimmel a zsebeben tavozhat az Intertol.
Unatkoznak az újságírók…
Amúgy akkor De Zerbit kellene megszerezni vagy Artetat.
Szerintem is csak tippelnek. Én ezeket a pletykákat inkább nem is követem. 2 éve mindenhol leírják (itt a fórumon főleg...), hogy 100% hogy távoznak Zhangék, mert nem tudják a hitelt visszafizetni, most meg mindenhol arról cikkeznek, hogy lehet mégis maradnak még 2 évre. Én a tulajdonosváltást, legjobb játékos eladását, edzőcserét akkor hiszem el, ha az Inter oldalán bejelentik, addig semmit.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2024.03.01. 10:03
Tombi1986 írta: 2024.03.01. 09:50
interfan írta: 2024.03.01. 09:10 A Milanoi Corsera szerint nagy az osszefugges Spalletti es Inzaghi kozott, Inzaghi ugyanugy mint tavaly Spalletti, bajnoki cimmel a zsebeben tavozhat az Intertol.
Unatkoznak az újságírók…
Amúgy akkor De Zerbit kellene megszerezni vagy Artetat.
Szerintem is csak tippelnek. Én ezeket a pletykákat inkább nem is követem. 2 éve mindenhol leírják (itt a fórumon főleg...), hogy 100% hogy távoznak Zhangék, mert nem tudják a hitelt visszafizetni, most meg mindenhol arról cikkeznek, hogy lehet mégis maradnak még 2 évre. Én a tulajdonosváltást, legjobb játékos eladását, edzőcserét akkor hiszem el, ha az Inter oldalán bejelentik, addig semmit.
Ja pont írtam is tavaly 1x Interfan-nak, hogy várjunk még azzal jövőre tuti távozk Zhang mert már évek óta azt mondogatjuk na majd jövőre aztán nem változik ilyen téren semmi. :D Ő mondta most már tuti megy mert lejár a visszafizetési határidő és nincs más opció. :) Na látjátok sajnos lehet lesz más opció és marad. :?
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

alwin91 írta: 2024.03.01. 10:03
Tombi1986 írta: 2024.03.01. 09:50
interfan írta: 2024.03.01. 09:10 A Milanoi Corsera szerint nagy az osszefugges Spalletti es Inzaghi kozott, Inzaghi ugyanugy mint tavaly Spalletti, bajnoki cimmel a zsebeben tavozhat az Intertol.
Unatkoznak az újságírók…
Amúgy akkor De Zerbit kellene megszerezni vagy Artetat.
Szerintem is csak tippelnek. Én ezeket a pletykákat inkább nem is követem. 2 éve mindenhol leírják (itt a fórumon főleg...), hogy 100% hogy távoznak Zhangék, mert nem tudják a hitelt visszafizetni, most meg mindenhol arról cikkeznek, hogy lehet mégis maradnak még 2 évre. Én a tulajdonosváltást, legjobb játékos eladását, edzőcserét akkor hiszem el, ha az Inter oldalán bejelentik, addig semmit.
Jogos is, nem kell vele foglakozni. A fórumon úgy van előadva, mintha fixen így lenne már a nyártól…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.03.01. 10:06
alwin91 írta: 2024.03.01. 10:03
Tombi1986 írta: 2024.03.01. 09:50

Unatkoznak az újságírók…
Amúgy akkor De Zerbit kellene megszerezni vagy Artetat.
Szerintem is csak tippelnek. Én ezeket a pletykákat inkább nem is követem. 2 éve mindenhol leírják (itt a fórumon főleg...), hogy 100% hogy távoznak Zhangék, mert nem tudják a hitelt visszafizetni, most meg mindenhol arról cikkeznek, hogy lehet mégis maradnak még 2 évre. Én a tulajdonosváltást, legjobb játékos eladását, edzőcserét akkor hiszem el, ha az Inter oldalán bejelentik, addig semmit.
Ja pont írtam is tavaly 1x Interfan-nak, hogy várjunk még azzal jövőre tuti távozk Zhang mert már évek óta azt mondogatjuk na majd jövőre aztán nem változik ilyen téren semmi. :D Ő mondta most már tuti megy mert lejár a visszafizetési határidő és nincs más opció. :) Na látjátok sajnos lehet lesz más opció és marad. :?
Zhang meg a haziorzetbol is kepes csodakra. :D
Koszonjuk meg az Oaktreenak. :D
Egyebkent az 100%-ban ugyis van, hogy Zhangek nem tudjak a hitelt visszafizetni, ez gyakorlatilag hivatalos teny, mivel meg az Oaktree is bejelentette.

De ez az Oaktree dontese, ha ok ugy latjak nekik ez penzugyileg megeri, igy fogjak csinalni, es kitoljak a hataridot.

A hatarido ettol meg hivatalosan is lejar, az mar mas kerdes, hogy ne adja eg az Oaktree kitolja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.03.01. 10:21-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.03.01. 09:49
interfan írta: 2024.03.01. 07:17
Tombi1986 írta: 2024.03.01. 06:47

Mondjuk ez érthető. Nagyon frusztráló lehetett, hogy folyamatosan eladták az alap embereket a csapatból. Ne felejtsük el, hogy ennek ellenére évi kettő kupát nyertünk.
Nagyon jó lenne egy normális tulajdonosi háttér. Nagyon bízok benne, hogy Zhang örökre kiesett, mint tulajdonos.
Inzaghi a nyáron nem marad akkor azt jelenti, hogy áldozat is lesz és lehet mindent elejéről kezdeni.
Marotta nemreg mondta el szo szerint, hogy minden evben el kell adjuk a legjobb jatekosainkat, es ezt a szurkoloknak el kell fogadniuk, mivel ezzel garantaljuk az Inter jovojet.
A szurkolok pedig ne 1-1 top jatekos tavozasa miatt aggodjanak, hanem a klub jovojet tartsak szem elott.

Ezek utan nem igazan van kerdes, lesz e "aldozat" mivel Marotta gyakorlatilag ezt bejelentette.

Mas kerdes lesz e uj tulajdonos, most ugynezki nem, es marad az elmult evek Oaktree-Zhang vezetese.
Amíg a jelenlegi tulajdonosi kör van, nem is fog változni. Megváltozna egyből nem kellene ilyet nyilatkoznia Marrotanak.
Egyertelmu hogy ezt mondja Marotta, hisz ezt kell mondania.

Persze lehet itt meg fordulat, es semmi nem biztos, de jelenleg ugynezki marad a jelenlegi Oaktree-Zhang vezette Inter projekt ami az elmult evekben.

Valoszinu Marotta nyilatkozatai is ennek szolnak...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sala Milanoi Polgarmester:
Zhang szeretne tovabbra is az Inter elnoke es tulajdonosa maradni.
A Milant nem erdekli a San Siro felujitasa, ok kulon es sajat stadiont akarnak.
Ellenben Zhang erdeklodest mutat a felujitas irant.
Korabbi hir volt, hogy Zhang azt keri Sala Milanoi polgarmestertol, hogy a felujitas koltseget a Milanoi onkormanyzat allja, az Inter ezert cserebe maradna a San Siroban, es tovabbra is berelnek azt, de mar egyedul a Milan nelkul.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sala Milanoi Polgarmester:
Szerintem Zhang marad az Inter elen.
Miutan beszeltem vele, az az erzesem, hogy nem lesz iden tulajdonosvaltas az Internel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos adatok szerint kb 100m eurot nem hasznaltunk fel a 2021-ben kapott Oaktree gigahitelbol.
TS szerint Zhang vagy ezt a fel nem hasznalt 100m eurot fizetne ki az Oaktreenak, vagy jatekos eladasbol 100m-t, azert cserebe, hogy meghosszabbitsak a visszafizetesi hataridot 2024 majus 20-rol 2026 vagy 27 majus 20-ig.
Ezt a kamatokkent tudna le az Inter.
A maradek 300m eurot pedig magasabb eves kamattal kb 17-18%-al szamolna fel az Oaktree.
Kesedelmi kamattal es buntetessel kb 500m eurot kellene visszafizetni, ha a 300m euros visszafizetest meghosszabitja az Oaktree, a most fel nem hasznalt visszakapott 100m euro visszakapasa utan amit a kamatoknan minosulne.
TS szerint nem vilagos, hogy Zhang a fel nem hasznalt 100m-bol, vagy jatekosok eladasabol fizetne vissza ezt a 100m eurot.
Az Oaktree meg nem mondott igent Zhang keresere.

Gazzetta kiemeli, az Oaktree meg nem mondott Zhang keresere a hitel visszafizetesi hatarido kitolasara.
Gazzetta szerint is megerositi, a fel nem hasznalt 100m eurot visszakapna most az Oaktree, a maradek kb 300m eurot pedig 2026 vagy 2027-ig levo eves 16-17%-os kamatokkal, ez nagyjabol osszesen 450-500m lenne a most visszavett 100m euron felul.
Zhang ez esetben idot nyerne, remelve, hogy a klub penzugyi helyzete javul, ezaltal lenne befeketo aki kifizeti az altala kert legalabb 1,3 milliardot.
Viszont Zhang optimizmusa ellenere, az Oaktree meg nem mondott igent a keresere, csakis rajtuk mulik mit szeretnenek es mi lesz a dontes, jovahagyjak Zhang kereset es marad az elmult 3 ev vezetese es projektje, vagy kezukbe kerul az Inter majus 20-an, es eladjak.
Gazzetta kiemeli, hiaba arulja az Oaktree 1,1 millard fix megszabott osszeggel az Intert, nem talaltak eddig igazan komoly erdeklodot.
Vannak erdeklodok, de atvilagitasig meg senki nem jutott el.
Viszont majusig meg van ido, mivel egy atvilagitas kb 1,5 honap.
Zhang remenykedik, az Oaktree nem talal vevot, ezaltal igent mond a hitelvisszafizetesi hatarido kitolasra, o neki pedig maradna ideje talalni vevot aki az altala kert osszeggel veszi meg az Intert.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2018
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

A leírásaidban rengeteg sok hasznos és igaz információ van, de minden hozzászólásodból az jön le, hogy Zhang el AKARJA adni az Intert, már pedig az igazság az, hogy ő meg AKARJA tartani az Intert. Az, hogy mint mindennek a világon van egy ára, amit ha valaki kifizet, akkor eladják, nem azt jelenti, hogy Zhang minél jobb lehetőséggel próbál szabadulni a klubtól.
Válasz küldése