A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.04.19. 06:58
interfan írta: 2024.04.19. 06:51
alwin91 írta: 2024.04.19. 06:47
Az nekem is hihetetlennek hangzik, hogy egy háziőrizetben levő csávónak, aki ellen mindenhol elfotási parancs van, kapjon valakitől 400M eurót. Hogy a fenébe tud Ő tárgyalni egyáltalán?
Nem is targyal Zhang a haziorizetbol, az eladasi targyalasokat a Raine Group vegzi, az ujabb es ujabb gigahiteleseket meg a Goldman Sachs.

Valamint nem Zhang kap es kapna hitelt, o valoban az eletben nem fog, hanem az Inter mint klub, amire a fedezett maga az Inter mint zalog.
Az tiszta sor, hogy nem Zhang mint magánember kapja, de valamilyen szinten az övéké még a klub, valamint elnöki pozícióban van, így nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni. Ha Goldman Sachs intézi a gigahitelezést, akkor Zhangnak meg velük kell tárgyalni. Azt sem igazán értem, hogy tudja kivitelezni, meg hogy miért venné komolyan ezt bárki is. Szóval nekem sántít összegészében a sztori, vagy az amit Zhangról írkálnak vagy ezek a tárgyalások.
Az hogy kie a klub teljesen mindegy, mert a hitelbefekteto megkapja zalogba, igy onnantol gyakorlatilag az ove.
A fedezet meg is van.

Mai vilagban barki barkivel barhonnan targyalhat, es barki barkit megbizhat.
Lasd GS...

Zhangrol jogeros, hivatalos birosagi iteleteket vannak, igy az nem santithat.

Az ujabb gigahitel targyalasok meg "santithatnak", de jelenleg minden esely erre mutatkozik, igy ha ez lesz, akkor kiderul, hogy ez sem "santitott".
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zamorano1+8 írta: 2024.04.19. 07:03 Köszönöm a válaszokat. Gyakorlatilag ahogy én látom teljes homály van, és ami a legrosszabb... a bizonytalanság.
Remélem minél hamarabb megoldódik a helyzet, stabilizálódik, mert ez nagyon nem tesz jót a klubunknak.
Ez nyilvanvalo, de azert ha a foldon maradunk, keszulhetunk erre a folytatasban is.
Szerintem a kovetkezo 1-2 evben nem fog megoldodni ez a helyzet, majd talan utanna.
Persze tevedjek, es legyen uj tulajdonos mar most, dehat latva az elmult eveket, latva a hireket, haat nem sok eselyt adok ra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.04.02. 08:30 Zilliacus:
Az Inter eladasat vegzo Raine Group azt mondta, nem tudok bizonyitekot felmutatni, hogy valoban van penzem a klub megvasarlasara.
Az ajanlatunk kesz volt, de a Szingapuri rendorsegi korozes ellenem, es az Interpol korozes miatt vissza kellett lepjek, hogy tisztazzam a nevem, mert a mogottem allo befektetok csak akkor targyalnak velem, ha bizonyitom az artatlansagomat.

100m eurot fektettem volna az Inter megvasarlasaba, ennyi a sajat vagyonom, az osszes tobbi a mogottem allo, es engem tamogato befektetoktol szarmozott.
Az ajanlatunk lenyege az volt, hogy atvallaljuk a kb 800m euros hitelt amivel az Inter rendelkezik.
A tenyleges kifizetett penz tovabbi kb 2-300m euro lett volna.

Nem fedem fel tovabbra sem a mogottem allo es tamogato befektetoket, eleg ha annyit mondok, a legmagasabb szintu Kozel-Keleti befektetokrol beszelunk.

Hamarosan exluziv interjut adok egy vezeto Olasz lapnak, amenyben egy izgalmas tervet fogok bemutatni, ami:
- A:
Nyereseges klubot csinal az Interbol, ami minden evben megnyeri a Scudettot es a BL-t is.
- B:
Osszehozza a vilag minden tajarol az Inter szurkolokat, es lehetoseget biztosit a Curva Nordnak, hogy penzt keressen az Interen.
- C:
A szurkolok beleszolhatnak a klub strategiai ugyeibe.

Maradjatok eberek...
Zilliacus folyt kov:

A Zhang csalad eladja az Intert.
Regota elakarjak adni az Intert, de senki nem fizette meg azt amit kernek, ezt onnan tudom mert sokat targyaltunk.
Meg februarban tettunk ajanlatot az Inter 100%-os megvasarlasara, de az Interpol korozes hatraltatta az uzletet.
Nagyon kozel alltunk az uzlet lezarasahoz.

Milyen befektetok allnak mogottem akikkel megvennem az Intert?
A legmagasabb szintu es anyagi hatteru Kozel-Keletiek befektetok, de nem fethetem fel a kiletuket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Carlo Festa szerint lezarult az uj hitelbefekteto keresese, es a megallapodas megvan, a Goldman Sachs megkototte a megallapodast, az Amerikai Pimco hitelbefekteto atveszi az Oaktree helyet, es kifizeti a 400m eurot.
A megallapodas pontos reszletei, az Inter tulajdonjog szerzes, az Inter zalog, es a kamatok osszegei a kovetkezo napokban derulhetnek ki.
Carlo Festa szerint hamarosan hivatalos bejelentes is erkezhet, igy folytatodik az Inter hitelbefekteto altali megszoritasos mukodese ami az elmult evekben 2021-tol tart.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2024.04.20. 14:17 Carlo Festa szerint lezarult az uj hitelbefekteto keresese, es a megallapodas megvan, a Goldman Sachs megkototte a megallapodast, az Amerikai Pimco hitelbefekteto atveszi az Oaktree helyet, es kifizeti a 400m eurot.
A megallapodas pontos reszletei, az Inter tulajdonjog szerzes, az Inter zalog, es a kamatok osszegei a kovetkezo napokban derulhetnek ki.
Carlo Festa szerint hamarosan hivatalos bejelentes is erkezhet, igy folytatodik az Inter hitelbefekteto altali megszoritasos mukodese ami az elmult evekben 2021-tol tart.
Hát ez nem jó!
A jövőre várható emelkedő Bl bevételek miatt van ez így.
Akkor valószínűleg tovább gyengülünk......
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2024.04.20. 15:36
interfan írta: 2024.04.20. 14:17 Carlo Festa szerint lezarult az uj hitelbefekteto keresese, es a megallapodas megvan, a Goldman Sachs megkototte a megallapodast, az Amerikai Pimco hitelbefekteto atveszi az Oaktree helyet, es kifizeti a 400m eurot.
A megallapodas pontos reszletei, az Inter tulajdonjog szerzes, az Inter zalog, es a kamatok osszegei a kovetkezo napokban derulhetnek ki.
Carlo Festa szerint hamarosan hivatalos bejelentes is erkezhet, igy folytatodik az Inter hitelbefekteto altali megszoritasos mukodese ami az elmult evekben 2021-tol tart.
Hát ez nem jó!
A jövőre várható emelkedő Bl bevételek miatt van ez így.
Akkor valószínűleg tovább gyengülünk......
Valljuk be, ez a realitas.
Aztan majd ha nem termel a klub evente 100 millios vesztesegeket, akkor talalhatunk uj tulajdonost.

Azt hogy "gyengulunk e", az egy olyan kerdes, hogy erosodni valoban nem igazan lehet ilyen helyzetben.
De Marotta, Ausilio, Baccin, Inzaghi szakmai hozzaertese megmutatta az elmult 3 evben, hogy hiaba 0 eurot tettuk a mercatoba, sot kivettunk a keretbol 140m eurot, megis megmaradtunk egy magas szinten.
Szoval en a sportszakmai vezetesben bizok, es Inzaghiban is, hogy akkor marad ha nem lesz tobb "aldozat".
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.13. 11:17 Nem hittél nekem… :lol:
Most mar ezek utan lassan te hihetsz nekem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 16:14
CsaSzi9294 írta: 2024.04.13. 11:17 Nem hittél nekem… :lol:
Most mar ezek utan lassan te hihetsz nekem.
Látom nagyon megérintett ez a dolog..🤷‍♂️😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 16:19
interfan írta: 2024.04.20. 16:14
CsaSzi9294 írta: 2024.04.13. 11:17 Nem hittél nekem… :lol:
Most mar ezek utan lassan te hihetsz nekem.
Látom nagyon megérintett ez a dolog..🤷‍♂️😅
Engem nem nyugi, realitas az realitas.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 16:21
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 16:19
interfan írta: 2024.04.20. 16:14

Most mar ezek utan lassan te hihetsz nekem.
Látom nagyon megérintett ez a dolog..🤷‍♂️😅
Engem nem nyugi, realitas az realitas.
Ha nem érintett volna meg, most ezt nem hozod fel… ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Lehet bízni a vezetőkben mást nemigen tudunk!
Vannak fenntartásaim viszont a keret életkora kapcsán! Előbb utóbb jön a lejtmenet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is bejelentette, lezarult a tulajdonosi es gigahitel kerdes.
Az Amerikai hitelbefektesi csoport Pimco veszi at az Oaktree helyet, es 400m euros hitelt biztosit, amibol kifizetik az Oaktree.
A 400m eurora eves szinten 17% kamat jon ra, igy a 3 eves megallapodas vegen az Internek kb 600m eurot kell visszafizetnie.
Igy az Interen levo banki hitelek osszege meghaladja a tobb mint 1 milliard eurot, ebbol 420m a Goldman Sachs fele, es kb 600m a Pimco fele akik a klub 100%-at elzalogositjak ezzel.
Az Inter 100%-os zalogjoga a Pimco kezebe kerul, igazgatosagi tanacs tagokat csak a Pimco ad, minden dontes kizarolagosan a Pimco hozhat meg 2027-ig, kiveve ha Zhang talal vevot addig az Interre.

Gazzetta szerint hivatalos bejelentes 2 het mulva erkezik.
Az Internel ezzel folytatodik a hitelbefektos mukodes, es a gazdasagi megszoritasok amik az elmult 3 evben az Oaktree hitelbefeketovel is voltak.

Ezzel lezarul az Oaktree (+ Zhang) korszak is, erkezesuk (2021) ota 3 Olasz Szuperkupa, 2 Olasz Kupa, 1 BL donto, es 1 Scudetto (meg nem hivatalos), tavoznak.
3 evig mukodtettek, finasziroztak az Intert, alltak az osszes alkalmazott es jatekosok fizeteset.
270m eurot adtak, 400m-t kapnak most, tehat 3 ev = +130m haszonnal szal ki az Oaktree.
Kimeletlenul nagy uzlet volt az Oaktree szamara az Inter, 130m nyereseg, nem semmi.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Inter101 írta: 2024.04.20. 16:34 Lehet bízni a vezetőkben mást nemigen tudunk!
Vannak fenntartásaim viszont a keret életkora kapcsán! Előbb utóbb jön a lejtmenet.
Nekem is ezzel van problémám, előbb utóbb elfogynak az eladható játékosok (amellett, hogy jobb szeretném, ha maradnának akik itt vannak - Barella, Lautaro, Bastoni, stb), mert idős játékosokat igazolunk, akikből pénzt már nemigen látunk, csak viszik. Ezt egy ideig el lehet játszani, de csak ellehetetlenítik a csapat jövőjét. És ha a jó korban lévő játékosok elmennek, akkor az ingyen igazolható értelmes játékosok is biztosan, hogy hamarabb mennek el egy angol középcsapatba, mint hogy ide jöjjenek.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Ez az uj hitel a legrosszabb hír ami csak jöhetett. Rohadek Zhang csak elérte hogy tovább szenvedjünk. Pedig nagyon biztam benne hogy nem talál újabb hitelezőt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang majdnem 8 honap utan engedelyt kapott a haziorizet elhagyasara, es elhagyta Nanjing varosat a szomszedos Shangbaiba utazott, es ma a Shanghai F1 versenyen van mint nezo.
Zhang a Gazzettanak mondott par szot:

Megvan az uj hitelbefekteto? Megerositi a hirt?

Nem nyilatkozok a klub jovojet illetoen, egy dolgot mondok, amig en vagyok a tulajdonos az Inter versenykepes marad.
Tortenelmet irunk a 20. Scudettoval, fizikailag nem leszek a San Siroban, es sajnos az unneplesre sem mehetek, de lelekben ott leszek.
Kozben az Oaktree is kiadott egy kozlemenyt azon hirekre reagalva, hogy a Pimco atveszi a helyuket, es kifizeti a 400m eurot nekik:
Nem kaptunk semmifele jelzest Zhangtol a 400m visszafizetesere, ezert mi ugy keszulunk, hogy majus 20-an az Inter 100%-os tulajdonjoga a kezukbe kerul.
FEKA84
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

Ez az új hitelbefektető éppúgy lehet kacsa mint a szaúdi tulajdonos.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FEKA84 írta: 2024.04.21. 08:37 Ez az új hitelbefektető éppúgy lehet kacsa mint a szaúdi tulajdonos.
Nyilvan barmi lehet "kacsa", dehat esely es valoszinuseg.

Na meg a Gazzetta, Sky, Di Marzio, azert "megbizhatobb" forrasok mint a Republica, Corsera, Corriere, Giornale es tarsaik, akik 1 hete meg azt jelentettek be Szaudi tulajdonos erkezik, most meg a Gazzetta, es tarsaik hire utan, hogy megis hitelbefekto erkezik es marad a hitelbefektetos mukodes...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang:

Inzaghi marad e?

Szamomra Inzaghi egy igazi ajandek.
Nyugalmat es magabiztossagot ad, nem ketseges vele akarjuk folytatni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Legfrisebb hirek szerint a Pimco nem csak az Inter 100%-os zalogjogat kapja meg, hanem a Pimco altal meghatarozott osszeggel veglegesen megvasarolhatjak az Intert. Az osszeg az Enterprise Value alapjan kerult meghatarozasra.
Elozetes hirek szerint ez a kizarolagos opcio 2026-ra ervenyes, Zhang viszont 2025 nyarig eladhatja az Intert, amennyiben talal vevot.
2025 nyara utan vagy a Pimco veszi meg az Intert es adja tovabb, vagy a Pimco adja el.
A Pimco nagyon komoly penzugyi es gazdasagi eloirasokat tett az Internek, amit teljesiteni kell minden evben, es az elmult megszamlalhatatlan eves tobb szaz millios vesztesegeit megszuntetni, az Inter nem lehet tobbe veszteseges a kovetkezo evtol. Amennyiben az Inter ezt nem teljesiti, 2025-ben kerik egy osszegben a 400m + 20% kamat visszafizeteset, amire a fizeteskeptelen es csodbe ment Zhang biztosan keptelen.
Ezen kivul egyes forrasok szerint nem is 17%-os eves kamattal, hanem 20%-os eves kamattal adjak a 400m eurot.
Pimco nagyobb befolyast kap mint az Oaktree, nem csak gazdasagi es penzugyi kerdesekben, hanem minden teren ok dontenek, valamint az Inter igazgatosagi tagokat is csak Pimco emberei kapnak, Zhang es az emberei kikerulnek az Inter igazgatosagabol.
Olasz lapok kiemelik, az Inter szemszogebol rettentoen elonytelen, es irrealis a megallapodos, de Zhang szamara semmifele mas kiut nem letezett csakis ez, ezert alairt es elfogadott barmit.
Viszont a Pimco szamara igazi aranybanya, es oriasi haszont tehetnek szert az Interen, es rengeteg penzt kereshetnek az Interen.
Szinten kiemelik a lapok ez egyertelmuen egy "athidalo kolcson", ami a tulajdonosvaltast kesziti elo, es a Pimco komoly es szoros kapcsolatot apol peldaul Szaudi es Qatari befektetokkel, igy lehet innentol nem csak "fantazia" es alom lesz a Szaudi vagy Qatari hatalomatvetel az Internel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ujabb reszleteket kozol az Olasz media a Pimco hitelbefekteto erkezeserol.
Nem csak opcios joguk lesz 2026-ban megvenni az Intert vegleg, hanem 2026 vagy 2027-ben meg is kell venniuk az Intert az altaluk most meghatarozott aron, igy a hirek szerint nincs is lehetoseg a hitel visszafizetesere, ezzel biztositottak be magukat a leheto legjobb feltetelekkel, a leheto legtobb haszont es penz keresese erdekeben.
Zhang opciot kap 2025-ig a hirek szerint a klub eladasara, amennyiben ez sikerul, a Pimco sima es automatikus opcioi is eltunnek, es uj tulajdonoshoz kerul az Inter 2025-ben.
Amennyiben Zhang nem talal vevot 2025-ig, az eladasi lehetoseg csak a Pimco kezebe kerul.
Kamatok az elso evben akar 20%-ot is elerhetnek, pont a Pimco minel nagyobb haszon lehetosege miatt, majd a 2 (es ha lesz 3. evre) csokkenek 20% ala, szinten a sajat maguk anyagi es penzugyi erdekeiket ezzel biztositva.

Zhang pedig a hirek alapjan abban bizik, hogy a nagyon magas beveteleket hozo Uj BL, valamint Klub VB altal is az Inter eleri azt, hogy nem lesz veszteseges, ezaltal egy penzkozpontu haszonravadaszo befekteto erdeklodese megelenkul, es megveszik az Intert.
A Pimco valoszinustheto erkezesevel az 1 eves kamatok miatt, pedig "csak" 100m eurot, azaz az eddig 1,3 millardrol, 1,4 milliardra emelheti Zhang az Inter arat, amiben bizhat kifizetik, ha az Inter eleri jovore, hogy nem lesz tobbe veszteseges, ami a legfontosabb szempont egy maganbefektesi alapnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 szerint van meg egy opcio a Pimco erkezese
helyett, Sole24 forrasai szerint a Szaudiak atvilagitast vegeznek ami hamarosan lezarulhat.
A vilag legnagyobb es leghiresbb ugyvedi irodaja vegzi a Szaudiak altal kezdemenyezett Inter atvilagitast ami kb 1,5 honapja kezdodott.
Az atvilagitas lezarta utan a Szaudiak hivatalos ajanlatot tehetnek.
Valaszut ele erkezhet Zhang, Pimco es ujabb hitelbefektetos evek a hitelbefekteto osszes diktatumat teljesitve, vagy az Inter azonnali eladasa amennyiben valoban lesz Szaudi ajanlat.
Ket kerdes van:
1. Lesz e Szaudi ajanlat?
2. Ha igen, mekkora osszegu lesz, es eleri e a Zhang altal kert 1,3 milliardot?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bloomberg szerint jelenleg nincs megegyezes a Pimco es Zhang kozott.
Az targyalasok zajlanak, de a Bloomberg Amerikai ugyhoz kozel allo forrasai szerint megegyezes nelkul is zarulhatnak.
Bloomberg szerint Zhang megprobal az Oaktreehoz fordulni akik mar tobbszor elutasitottak, es nem akarnak vele tobbet targyalni az ugyben.

Sole24 utan a Tuttosport is kiemeli, a Pimco hitelbefekteto erkezesen kivul, ott a masik ut es lehetoseg, a Szaudiak erkezese.
Az Inter tulajdonosi helyzete meg nem dolt el a TS szerint.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.04.06. 10:52
interfan írta: 2024.03.24. 10:23 Olasz Labdarugo Szovetseg is vizsgalatot indit Steven Zhang ellen, mivel az Olasz Szovetseg etikai kovetelmenyeinek nem felel meg ezek utan ami a klub elnokok fele van.
Klub elnok es tulajdonos nem lehet magancsodben, valamint nem lehet jogeros birosagi itelet ellene Olaszorszagban.
Steven Zhang innentol kezdve sem a jo hirnevre vonatkozo etikai eloirasokat sem tudja teljesiteni, mivel most mar Olaszorszagban is jogerosen eliteltek.
Valamint a penzugyi hatter kovetelmenyeit sem teljesiti, mivel csodbe ment az ember, valamint semmifele bizonyithato vagyona, vagyontargya, eszkoze nincsen.

Olasz Labdarugo Szovetseg eltilhatja Zhangot az Olasz futballban valo reszveteltol a fentebb emlitett okok emiatt.
Igy az Internek akarmi is lesz a tulajdonosi helyzet, uj elnokot kellene valasztania, sot a tulajdonosi helyzet, birosagi iteleket miatt, a Zhang csalad eselyes, hogy torvenyesen mar nem lehet az Inter tulajdonosa.

Tobb lap is megerositi, Zhang jo esellyel mar sosem ter vissza Milanoba, legalabbis az Inter elnokekent mar nem.

Zhang Olaszorszagba valo visszaterese mar nem csak a Kinai birosag es rendorsegen mulik, hogy engedelyeznek e a haziorizet elhagyasat, hanem az Olasz bunuldozo szerven a "Guardia di Finanza" azaz a penzugyi rendorsegen.
Az Olasz Penzugyi rendorseghez a Milanoi birosag itelete amiben eliteltek Zhangot mar megerkezett, igy az orszagba valo belepese ezek utan szinte lehetetlen, mivel buncselekmeny kapcsan iteltek el Zhangot mar Olaszorszagban is.
Ezzel kapcsolatos ujabb hir, hogy egy Juventus altal kezdemenyet feljelentes erkezett a Milanoi es Romai ugyeszseghez, amiben 61 oldalas dokumentumot allitottak ossze, amiben azt reszletezik az Inter a tulajdonosi helyzete miatt nem teljesiti sem az Olasz Labdarugo Szovetseg alapelveit, sem az Olasz Kormany altal eloirt normakat es eloirasokat.

A beadvanyban az szerepel, hogy az Inter Zhangek helyzete miatt nem felel meg a Serie A regisztracios es nevezesi kovetelmenyeinek.
Tulajdonos nem tudja evek ota garantalni a klub mukodeset, mivel csodbe ment es fizeteskeptelen, valamint a jogeros iteletek miatt Zhang nem teljesiti az eloirasokat.
Tulajdonosi es mukodesi helyzet sem tisztazott a dokumentum szerint, es egy olyan hitelbefekteto mukodteti az Intert, ami a gyakorlatban mar tulajdonos is, am a hivatalos papirok szerint nem, ezert az atlathatatlansag teljes.
Uzletfolytonossag es eloirasok miatt, Ugyeszsegi vizsgalat indul.

Hirek szerint az Inter vezette Oaktree mar felkeszult erre a helyzetre, es az igazgatosagi tagokat, ha maradnak, csak Oaktree tagok adhatjak.

A fentebb emitett feljelentes kapcsan, az Inter szabalytalan bajnoki nevezese miatt, szolalt meg egy Milanoi ugyved.
Elmondta az Inter esete kulonbozik a tavaly kizart Reggina es Siena esetetol.
A Reggina az adokat nem fizette az Allam fele, a Siena pedig a fizeteseket.
Az Inter sem tud fizeteseket fizetni, es nem is tudott amig a Zhang csalad volt, viszont az Oaktree 2021-es erkezese ota, a fizetesek, es az adok is rendben vannak.
Az idei bajnoki szezonbol nem lehet kizarni az Intert, mivel hiaba nem tudja mukodtetni a csodbe ment Zhang csalad a klubot, de az Oaktree mukodteti a klubot akik mogott van toke, penz, es nincsenek csodbe es elitelve jogerosen mint Steven Zhang.
Az ugyved kiemeli, az Inter problemaja fenall, es a kovetkezo bajnoki evre valo nevezest komolyan veszelyezteti, de az idei szezonbol nem lehet kizarni oket az emlitett okok miatt.
Ujabb hir ebben az ugyben, az Olasz Labdarugo Szovetseg elfogadta a beterjesztett panaszt az Inter ellen.

A hivatalos kozlemeny kiemeli, az Inter mukodeset garantalo Grand Tower Sarl, nem mutatott be semmifele penzugyi kimutatast, penzugyi garanciat,
ami miatt komoly es eros ketsegek vannak, mikent es hogyan tudjak garantalni az Inter mukodeset, es hogyan kepesek penzugyi fedezetet nyujtani az Inter szamara.

Olasz lapok kiemelik, az Inter arra szamitott nem fogadjak be a panaszt, es nem indul penzugyi vizsgalat a klub ellen, viszont tovabbra is teljesen nyugodtak, es egyaltalan nem fel a klub, hogy a kovetkezo szezonra az Olasz Szovetseg ne engedne az Inter regisztralast a bajnoksagra.
Ennek oka pedig az, hogy a mukodest, a penzugyi garanciat vagy a marado Oaktree, vagy az uj hitelbefekteto erkezo Pimco, vagy esetleg egy teljesen uj tulajdonos garantalna, mint ahogy az osszes igazgatosagi tagot is.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.04.25. 14:26 Bloomberg szerint jelenleg nincs megegyezes a Pimco es Zhang kozott.
Az targyalasok zajlanak, de a Bloomberg Amerikai ugyhoz kozel allo forrasai szerint megegyezes nelkul is zarulhatnak.
Bloomberg szerint Zhang megprobal az Oaktreehoz fordulni akik mar tobbszor elutasitottak, es nem akarnak vele tobbet targyalni az ugyben.

Sole24 utan a Tuttosport is kiemeli, a Pimco hitelbefekteto erkezesen kivul, ott a masik ut es lehetoseg, a Szaudiak erkezese.
Az Inter tulajdonosi helyzete meg nem dolt el a TS szerint.
Nincs újabb info a szaúdi lehetőségről?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.04.26. 06:10
interfan írta: 2024.04.25. 14:26 Bloomberg szerint jelenleg nincs megegyezes a Pimco es Zhang kozott.
Az targyalasok zajlanak, de a Bloomberg Amerikai ugyhoz kozel allo forrasai szerint megegyezes nelkul is zarulhatnak.
Bloomberg szerint Zhang megprobal az Oaktreehoz fordulni akik mar tobbszor elutasitottak, es nem akarnak vele tobbet targyalni az ugyben.

Sole24 utan a Tuttosport is kiemeli, a Pimco hitelbefekteto erkezesen kivul, ott a masik ut es lehetoseg, a Szaudiak erkezese.
Az Inter tulajdonosi helyzete meg nem dolt el a TS szerint.
Nincs újabb info a szaúdi lehetőségről?
Legfrisebb hir az ugyben, hogy a Sole24 szerint a Szaudiak atvilagitast vegeznek az Interen a vilag legnagyobb es leghiresebb ugyvedi irodajat megbizba.
Sole24 szerint kerdes lesz e ajanlat, es ha igen, eleri e a Zhang altal kert 1,3 milliardot.
Kiemeli a Sole24 ez a ket ut van az Inter elott:
- Uj tulajdonosok es Szaudiak
- Uj hitelbefekteto erkezese, es az elmult evek folytatasa

Tuttosport erositette meg az Olasz lapok kozul a Szaudi atvilagitast, viszont egyelore mas forrasok nem irtak errol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bloomberg utan a Corriere szerint is eredmenytelenul zarulhat Zhang szamara a Pimco targyalas, es nem erkezhetnek mint uj hitelbefeketo.
Oaktree mar korabban tobbszor nemet mondott Zhangnak, olyan felteteleket tamasztottak ami Zhang szamara nem volt elfogadhato.
Corriere szerint Zhang megprobal meg kisebbsegi tulajdonost talalni, aki kifizetne a 400m eurot, ezert cserebe pedig 49-51% tulajdonjogot kapna.
Nem valoszinu viszont, hogy valaki kisebbsegi tulajdonjogert cserebe bevallalna ezt.
Csak akkor lehet szo ilyen uzletrol, ha a teljes igazgatosagi tagokat, es minden dontest az adott erkezo tulajdonosi kor szabna meg.
Corriere szerint teljes a bizonytalansag az Inter jovojet illetoen, a majus 20 pedig egyre jobban kozeledik.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nem szabad ezt már húzni Zhanggal.
Borzasztó rossz képet ad a klubról kifelé ez már.
Nem véletlen támad a Juve már minket ezen keresztül, hogy nem rendezett a tulajdonosi háttér... Mással nem tudnak fogást találni, ezzel viszont akár még tudnak is majd.
Írta valaki, milyen haverian elrötyögött Thuram, Lautaro, Calhanoglu Zhanggal a videóban, szerintem ez a pizzás sztory inkább kínos, mint a 2022 karácsonyi buli is volt az 5 Eurós adományokkal...

Tudjuk régóta, továbbra sem lehet eléggé hangsúlyozni, mindenképpen előnyös lenne már megszabadulnunk a Zhang családtól.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyebkent milyen erdekes a sors es az elet.

Allegri ugye tobbszor elmondta, 2020 nyaran mar gyakorlatilag Inter edzonek erezte magat, es mar a stabja is keszen allt, aztan hirtelen ugrott minden.
(Conte maradt az Interben megis, Zhang meggyozte)

Most pedig az InterTV egyik volt ujsagiroja es kozossegi medias tartalmakat gyarto alkalmazotja szolalt meg.
Elmondta 2021 nyaran az Inter vezetesbol mindenki Allegri erkezeset akarta, mindenki meg is volt gyozodve Allegri erkezeserol, el is kezdtek gyartani a tartalmakat Allegrirol es a multjarol egy bemutato videonak.
Majd a Juventus beszallt, es Allegri a Juventust valasztotta az Interrel es Realal szemben.
Ugyanezen a napon Inzaghi alairta az eloszerzodest Lotitoval a hosszabbitasrol, majd jott az Inter megkeresese, es meggondolta magat.
Az Inter vezetesbol senki nem orult Inzaghi erkezesenek, es mindenki csalodott volt Allegri dontese miatt.
Az Inter vezetes annyira elegedetlen volt, valamint a szurkolok is, hogy korlatozni kellett a kommenteket Inzaghi bejelentese kapcsan.
Ugyanez volt a helyzet Acerbi es Darmian bejelento posztja kapcsan, ahol szinten korlatozni kellett a kommenteket az elegedetlen Inter szurkolok miatt.
A volt InterTV ujsagiro es alkalmazott vegul elmondta, Inzaghi, Acerbi, Darmian erkezese vegul egy siker lett.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.30. 18:58 Egyebkent milyen erdekes a sors es az elet.

Allegri ugye tobbszor elmondta, 2020 nyaran mar gyakorlatilag Inter edzonek erezte magat, es mar a stabja is keszen allt, aztan hirtelen ugrott minden.
(Conte maradt az Interben megis, Zhang meggyozte)

Most pedig az InterTV egyik volt ujsagiroja es kozossegi medias tartalmakat gyarto alkalmazotja szolalt meg.
Elmondta 2021 nyaran az Inter vezetesbol mindenki Allegri erkezeset akarta, mindenki meg is volt gyozodve Allegri erkezeserol, el is kezdtek gyartani a tartalmakat Allegrirol es a multjarol egy bemutato videonak.
Majd a Juventus beszallt, es Allegri a Juventust valasztotta az Interrel es Realal szemben.
Ugyanezen a napon Inzaghi alairta az eloszerzodest Lotitoval a hosszabbitasrol, majd jott az Inter megkeresese, es meggondolta magat.
Az Inter vezetesbol senki nem orult Inzaghi erkezesenek, es mindenki csalodott volt Allegri dontese miatt.
Az Inter vezetes annyira elegedetlen volt, valamint a szurkolok is, hogy korlatozni kellett a kommenteket Inzaghi bejelentese kapcsan.
Ugyanez volt a helyzet Acerbi es Darmian bejelento posztja kapcsan, ahol szinten korlatozni kellett a kommenteket az elegedetlen Inter szurkolok miatt.
A volt InterTV ujsagiro es alkalmazott vegul elmondta, Inzaghi, Acerbi, Darmian erkezese vegul egy siker lett.
Acerbi a Milán-Lazio röhögős mémfeje után nem volt szívesen látva mégis bizonyított és igazi vezér lett a védelemben.Darmian a Mu-ban bukott,de ott Miki illetve Alexis Sánchez is valamint korábban Lukaku is ezért az volt esély a feltámadásra.Mint kiegészítő ember érkezett és így azzal nem volt gondom viszont,hogy 30 felett nyújt majd ilyen stabíl teljesítményt arra nem gondoltam. Inzaghiban bíztam mikor jött,de 22-23-és bajnokságban mikor jöttek a rangadòs verességek azt hittem,hogy neki lefőtt a kávé aztán a BL-ben olyat hozott amire szerintem senki nem számított.Hihetetlen milyen mélyről jött vissza.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.30. 19:29
interfan írta: 2024.04.30. 18:58 Egyebkent milyen erdekes a sors es az elet.

Allegri ugye tobbszor elmondta, 2020 nyaran mar gyakorlatilag Inter edzonek erezte magat, es mar a stabja is keszen allt, aztan hirtelen ugrott minden.
(Conte maradt az Interben megis, Zhang meggyozte)

Most pedig az InterTV egyik volt ujsagiroja es kozossegi medias tartalmakat gyarto alkalmazotja szolalt meg.
Elmondta 2021 nyaran az Inter vezetesbol mindenki Allegri erkezeset akarta, mindenki meg is volt gyozodve Allegri erkezeserol, el is kezdtek gyartani a tartalmakat Allegrirol es a multjarol egy bemutato videonak.
Majd a Juventus beszallt, es Allegri a Juventust valasztotta az Interrel es Realal szemben.
Ugyanezen a napon Inzaghi alairta az eloszerzodest Lotitoval a hosszabbitasrol, majd jott az Inter megkeresese, es meggondolta magat.
Az Inter vezetesbol senki nem orult Inzaghi erkezesenek, es mindenki csalodott volt Allegri dontese miatt.
Az Inter vezetes annyira elegedetlen volt, valamint a szurkolok is, hogy korlatozni kellett a kommenteket Inzaghi bejelentese kapcsan.
Ugyanez volt a helyzet Acerbi es Darmian bejelento posztja kapcsan, ahol szinten korlatozni kellett a kommenteket az elegedetlen Inter szurkolok miatt.
A volt InterTV ujsagiro es alkalmazott vegul elmondta, Inzaghi, Acerbi, Darmian erkezese vegul egy siker lett.
Acerbi a Milán-Lazio röhögős mémfeje után nem volt szívesen látva mégis bizonyított és igazi vezér lett a védelemben.Darmian a Mu-ban bukott,de ott Miki illetve Alexis Sánchez is valamint korábban Lukaku is ezért az volt esély a feltámadásra.Mint kiegészítő ember érkezett és így azzal nem volt gondom viszont,hogy 30 felett nyújt majd ilyen stabíl teljesítményt arra nem gondoltam. Inzaghiban bíztam mikor jött,de 22-23-és bajnokságban mikor jöttek a rangadòs verességek azt hittem,hogy neki lefőtt a kávé aztán a BL-ben olyat hozott amire szerintem senki nem számított.Hihetetlen milyen mélyről jött vissza.
Egyebkent lehet, hogy Allegrivel mar a 22. bajnoki cimet unnepeltuk volna, de igy utolag en megis orulok neki, hogy nem erkezett meg hozzank.
Abbol a nezhetetlen mar elnezest szarbol, nekem elegem lett egy eletre Conte idejen.
Ertem en hogy celfutball, de nekem az egyszeruen nezhetetlen.
Szoval osszesegeben igy visszagondolva, hiaba lehetne akar 22 Scudettonk (kitudja), en orulok hogy Allegri nem jott hozzank.

Ha pedig Inzaghi most marad, amire azert nagy esely van, akkor lehet meg is usszuk Allegrit, mert Marotta 27-ben legkesobb elmegy, es tudjuk mivel o maga mondta el, hogy szamara Allegri a tokeletes edzo, es mindig is o volt az alma.
Ha pedig Marotta mar nem lesz, akkor az Allegri mint "alom" vonal is szerencsere eltunik majd, barmikor is lesz edzokerdes a jovoben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2024.04.25. 16:47 Ujabb hir ebben az ugyben, az Olasz Labdarugo Szovetseg elfogadta a beterjesztett panaszt az Inter ellen.

A hivatalos kozlemeny kiemeli, az Inter mukodeset garantalo Grand Tower Sarl, nem mutatott be semmifele penzugyi kimutatast, penzugyi garanciat,
ami miatt komoly es eros ketsegek vannak, mikent es hogyan tudjak garantalni az Inter mukodeset, es hogyan kepesek penzugyi fedezetet nyujtani az Inter szamara.

Olasz lapok kiemelik, az Inter arra szamitott nem fogadjak be a panaszt, es nem indul penzugyi vizsgalat a klub ellen, viszont tovabbra is teljesen nyugodtak, es egyaltalan nem fel a klub, hogy a kovetkezo szezonra az Olasz Szovetseg ne engedne az Inter regisztralast a bajnoksagra.
Ennek oka pedig az, hogy a mukodest, a penzugyi garanciat vagy a marado Oaktree, vagy az uj hitelbefekteto erkezo Pimco, vagy esetleg egy teljesen uj tulajdonos garantalna, mint ahogy az osszes igazgatosagi tagot is.
Az uggyel foglalkozo ugyved elmondta, az Inter technikailag csodbe van, mukodese nem garantalt, a tulajdonosnak nincs penze mukodteni a klubot, es csodbe ment.
Az Inter tulajdonosa nem tudja fizetni a fizeteseket, nem tudja a bajnoksag penzugyi eloirasait teljesiteni, es a klub a tulajdonosa altal mukodeskeptelen.
A mukodest, a fizeteseket, es minden koltsegeket az elmult 3 evben a hitelbefektetonek koszonhetoen volt garantalt, viszont a hivatalos iratok szerint a hitelbefekteto altal 3 evig garantalt Inter mukodesre szant penzt majus 20-an kamatokkal egyutt vissza kell fizetni, amire az Inter magancsodben levo, tobbszorosen elitelt tulajdonosa keptelen, ezert a kovetkezo evi nevezesre, mukodesre nincsen semmifele garancia es hatter.
Kiemelik, a vizsgalatot ezert kellett elinditani.
Ezen felul az Inter vesztesegei az elmult 6 evbol eleri a 700m eurot.
Csak a Covid adta laza szabalyok miatt nem kell a tulajdonosnak ezt a veszteseget egy tokeemeles formajaban kotelezoen kifizetni, erre 2027 a legkesobbi hatarido.

Viszont a lapok kiemeli, ha erkezik uj hitelbefekteto, akkor a mukodes tovabbra is garantalva lesz, meg ha tovabbra is hitelbol, tehat az Intert semmifele kizaras nem fenyeget a kovetkezo szezonbol.

Legfrisebb hirek szerint Zhang es a GS tett meg egy probat az Oaktreenal, ha a Pimco hitelbefekteto erkezese megsem sikerul.
Az Oaktree 1 evvel hajlando meghosszabbitani a hitelvisszafizetesi hataridot, es 2025 majus vegeig garantaljak az Inter mukodeset, cserebe az eddig fel nem hasznalt 100m eurobol 50m eurot kernek azonnal, jovore pedig a szerzodes szerinti 400m eurot.
Ezen felul az Oaktree tovabbi feltetelei az 1 eves hosszabbitasra a +50m euron felul:
- Garancia Zhangtol eladasi targyalaskrol
- Valamint a 1,1 milliard euros rogzitetett osszeg kikerulese a szerzodesbol, amennyiert az Oaktree adhatna el az Intert, annak erdekeben, hogy sajat maguk altal kalkulalt osszeggel adhassak el a klubot.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Ez így jogilag nehezen értelmezhető,hogy csődbe van az Inter hiszen május 20-tòl az Oaktree lenne a tulajdonos azaz nekik kéne a klubot működtetniük bár ezt nagyon nem akarják.Mivel Zhang nem tud és nem tudott fizetni ezért mint a jelzálog esetén az ingatlan itt pedig maga a klub volt a fedezet.Nyilván nem jò ilyet olvasni,de szerintem ilyen verziò nincs,hogy az Inter tulajdonos nélkül marad és ezáltal csődbe megy.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.05.02. 07:42 Ez így jogilag nehezen értelmezhető,hogy csődbe van az Inter hiszen május 20-tòl az Oaktree lenne a tulajdonos azaz nekik kéne a klubot működtetniük bár ezt nagyon nem akarják.Mivel Zhang nem tud és nem tudott fizetni ezért mint a jelzálog esetén az ingatlan itt pedig maga a klub volt a fedezet.Nyilván nem jò ilyet olvasni,de szerintem ilyen verziò nincs,hogy az Inter tulajdonos nélkül marad és ezáltal csődbe megy.
Az Oaktree mukodteti az Intert 3 eve, ezert indulhatunk az Olasz bajnoksagban, a BL-ben, ezert kapnak a jatekosok, edzo, stab es minden egyes alkalmazott fizetest, es ezert nem jutott az Inter oda ahova a Jiangsu, azaz a megszuneshez.
Az Inter nem tud megszunni, mivel vagy tovabbra is az Oaktree, vagy az uj hitelbefekteto ha erkezik fogja a mukodest garantalni.
De mivel a tulajdonos csodbe van, nem tudja mukodteni a klubot, ahogy a kozlemeny kiemeli, a vizsgalatot el kell inditani, mivel hivatalos megerosites nincs mi lesz majus 20 utan.
Persze a valosagban tudhato, vagy marad az Oaktree, vagy jon az ujabb keselyu Pimco meg durvabb feltetelekkel, de az ugyeszseget az fogja csak erdekelni, ami mar hivatalos.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.05.02. 07:48
Festa írta: 2024.05.02. 07:42 Ez így jogilag nehezen értelmezhető,hogy csődbe van az Inter hiszen május 20-tòl az Oaktree lenne a tulajdonos azaz nekik kéne a klubot működtetniük bár ezt nagyon nem akarják.Mivel Zhang nem tud és nem tudott fizetni ezért mint a jelzálog esetén az ingatlan itt pedig maga a klub volt a fedezet.Nyilván nem jò ilyet olvasni,de szerintem ilyen verziò nincs,hogy az Inter tulajdonos nélkül marad és ezáltal csődbe megy.
Az Oaktree mukodteti az Intert 3 eve, ezert indulhatunk az Olasz bajnoksagban, a BL-ben, ezert kapnak a jatekosok, edzo, stab es minden egyes alkalmazott fizetest, es ezert nem jutott az Inter oda ahova a Jiangsu, azaz a megszuneshez.
Az Inter nem tud megszunni, mivel vagy tovabbra is az Oaktree, vagy az uj hitelbefekteto ha erkezik fogja a mukodest garantalni.
De mivel a tulajdonos csodbe van, nem tudja mukodteni a klubot, ahogy a kozlemeny kiemeli, a vizsgalatot el kell inditani, mivel hivatalos megerosites nincs mi lesz majus 20 utan.
Persze a valosagban tudhato, vagy marad az Oaktree, vagy jon az ujabb keselyu Pimco meg durvabb feltetelekkel, de az ugyeszseget az fogja csak erdekelni, ami mar hivatalos.
Ez rosszul hangzik,hogy eljárás viszont az is szomorù,hogy az Oaktree sem talált új tulajdonost vagy valami van a háttérben amit nem tudunk.Amennyiben Zhang marad a névleges tulajdonos a hercehurca folytatòdik és a jövő bizonytalan lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.05.02. 07:54
Ez rosszul hangzik,hogy eljárás viszont az is szomorù,hogy az Oaktree sem talált új tulajdonost vagy valami van a háttérben amit nem tudunk.Amennyiben Zhang marad a névleges tulajdonos a hercehurca folytatòdik és a jövő bizonytalan lesz.
Egy dolog van ami lenyeges, es amit eddig nem tudtunk, es talan valaszt is ad arra, miert nem akar senki 1 millard felett fizetni az Interert, es hogy az evek alatt miert csak 1 max 2 komoly erdeklodo volt, akik szinten kozel sem fizettek volna 1 milliardot sem...

"
Inter vesztesegei az elmult 6 evbol eleri a 700m eurot.
Csak a Covid adta laza szabalyok miatt nem kell a tulajdonosnak ezt a veszteseget egy tokeemeles formajaban kotelezoen kifizetni, erre 2027 a legkesobbi hatarido.
"

Magyarul megvenne barki az Intert a jelenlegi Zhang altal kert 1,3 milliardert, az kb semmire nem lenne eleg, mert 2027-ig 700m euros tokeemelest kell vegrehajtani a 6 ev alatt keletekezett 700m euros veszteseg potlasara az Olasz Szovetseg eloirasai miatt.

Igy az az 1,3 milliard meg hirtelen 2 milliard...

Ezzel talan valaszt is kaptunk arra, miert nem tolonganak a vevok, miert nem akar senki aki erdeklodott meg csak 1 milliardot sem fizetni az Interert.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint Zhang az Oaktreeval valo + 1 eves megallapodast szeretne lezarni, mivel a Pimco hitelbefekteto mar emlitett feltetelei meg Zhang szamara is a csak utolso utani esetben johetnek szoba.

Kicsit tobb mint 2 het kiderul:
- Marad az Oaktree + 1 evre
- Jon a Pimco hitelbefekteto a brutalisan durva felteteleivel
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A korabban ismertet felteleleken tul, tovabbi akadalyozo tenyezo Zhang szamara a Pimco szerzodessel, hogy a Pimco tulajdonjogot is kapna 2025-ben a 100%-os zalogjogon felul.

Zhang tovabbra is az Oaktreeval torteno 1 eves hosszabbitast szeretne elerni.
Viszont az Oaktree ket feltetelt szabott:
- 1, a klub eladasa 2025 majus vegeig, ha ez nem teljesul akkor az Oaktree sajat maga altal megszabott osszeggel adhatja el a klubot, es kikeruljon az 1,1 milliardos hivatalos zaradek, amit az ertekbecslo hatarozott meg eladasi arnak az Oaktree szamara.
- 2, a 400m hitelvisszafizetesen felul, tovabbi 50m euro amit most kernek azonnal

Ket het es kiderul, sikerul e megallapodni az Oaktreeval, vagy a Zhang szamara mindenkeppen elkerulendo, utolso utani esetben szobajoheto Pimco erkezik.
möszi
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2024.05.05. 09:54 A korabban ismertet felteleleken tul, tovabbi akadalyozo tenyezo Zhang szamara a Pimco szerzodessel, hogy a Pimco tulajdonjogot is kapna 2025-ben a 100%-os zalogjogon felul.

Zhang tovabbra is az Oaktreeval torteno 1 eves hosszabbitast szeretne elerni.
Viszont az Oaktree ket feltetelt szabott:
- 1, a klub eladasa 2025 majus vegeig, ha ez nem teljesul akkor az Oaktree sajat maga altal megszabott osszeggel adhatja el a klubot, es kikeruljon az 1,1 milliardos hivatalos zaradek, amit az ertekbecslo hatarozott meg eladasi arnak az Oaktree szamara.
- 2, a 400m hitelvisszafizetesen felul, tovabbi 50m euro amit most kernek azonnal

Ket het es kiderul, sikerul e megallapodni az Oaktreeval, vagy a Zhang szamara mindenkeppen elkerulendo, utolso utani esetben szobajoheto Pimco erkezik.
Már bocs, de ennek így se eleje, se vége. A zálogjog éppen arról szól, hogy ha az adós határidőig nem tud teljesíteni, akkor a zálogtárgy, ingatlan, egyéb ingó, követelés stb. a zálogjogosult (hitelező) kezébe kerül. Eddig az volt a mondás, hogy az Oaktree-nek zálogjoga van és ha Zhang, mint tulaj nem tud fizetni, akkor május végétől érvényesül a zálogjog, vagyis ha az Inter egésze volt a hitel fejében a "zálogtárgy", akkor az Oaktree lesz a tulajdonos. Na most a Pimco esetében kb. kettő racionális szitu lehet: 1. megegyeztek az Oaktree-vel, akik a zálogkövetelést eladták/eladják, így a Pimco érvényesítheti a követelést, vagyis már most ők veszik át az inter tulajdonjogot; 2. Zhang megegyezik az Oaktrevel a zálogjog, mint kötelmi követelés meghosszabbításáról. Ha Zhang a háttérben elkezdett a Pimco-val egyeztetni, akkor az Oaktree hitelező igényeit rosszhiszeműen sértő, fedezetelvonást csinál, ami bűncselekmény már ezen az összeghatárnál, szóval az ilyen megállapodás már e megkötésétől semmis. Ebben az értelmezésben a Pimco zálogszerződés érthetetlen, hogy kerül szóba, mint olyan szerződés, amelyet Zhang kötne velük...??? Ráadásul az előbbiek alapján, a zálogjognak pont az a lényege, hogy ha határidőig nincs teljesítés, akkor a Pimco lesz a (rész)tulajdonos, attól függően, hogy az Inter mekkora hányadára vonatkozott a zálogszerződés. Mivel eddig az Inter egészéről volt szó, így érthetetlen, hogy hogyan lenne egyszerre zálogjoga és tulajdonjoga ugyanazon a zálogtárgyon a Pimconak.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

möszi írta: 2024.05.05. 14:02
interfan írta: 2024.05.05. 09:54 A korabban ismertet felteleleken tul, tovabbi akadalyozo tenyezo Zhang szamara a Pimco szerzodessel, hogy a Pimco tulajdonjogot is kapna 2025-ben a 100%-os zalogjogon felul.

Zhang tovabbra is az Oaktreeval torteno 1 eves hosszabbitast szeretne elerni.
Viszont az Oaktree ket feltetelt szabott:
- 1, a klub eladasa 2025 majus vegeig, ha ez nem teljesul akkor az Oaktree sajat maga altal megszabott osszeggel adhatja el a klubot, es kikeruljon az 1,1 milliardos hivatalos zaradek, amit az ertekbecslo hatarozott meg eladasi arnak az Oaktree szamara.
- 2, a 400m hitelvisszafizetesen felul, tovabbi 50m euro amit most kernek azonnal

Ket het es kiderul, sikerul e megallapodni az Oaktreeval, vagy a Zhang szamara mindenkeppen elkerulendo, utolso utani esetben szobajoheto Pimco erkezik.
Már bocs, de ennek így se eleje, se vége. A zálogjog éppen arról szól, hogy ha az adós határidőig nem tud teljesíteni, akkor a zálogtárgy, ingatlan, egyéb ingó, követelés stb. a zálogjogosult (hitelező) kezébe kerül. Eddig az volt a mondás, hogy az Oaktree-nek zálogjoga van és ha Zhang, mint tulaj nem tud fizetni, akkor május végétől érvényesül a zálogjog, vagyis ha az Inter egésze volt a hitel fejében a "zálogtárgy", akkor az Oaktree lesz a tulajdonos. Na most a Pimco esetében kb. kettő racionális szitu lehet: 1. megegyeztek az Oaktree-vel, akik a zálogkövetelést eladták/eladják, így a Pimco érvényesítheti a követelést, vagyis már most ők veszik át az inter tulajdonjogot; 2. Zhang megegyezik az Oaktrevel a zálogjog, mint kötelmi követelés meghosszabbításáról. Ha Zhang a háttérben elkezdett a Pimco-val egyeztetni, akkor az Oaktree hitelező igényeit rosszhiszeműen sértő, fedezetelvonást csinál, ami bűncselekmény már ezen az összeghatárnál, szóval az ilyen megállapodás már e megkötésétől semmis. Ebben az értelmezésben a Pimco zálogszerződés érthetetlen, hogy kerül szóba, mint olyan szerződés, amelyet Zhang kötne velük...??? Ráadásul az előbbiek alapján, a zálogjognak pont az a lényege, hogy ha határidőig nincs teljesítés, akkor a Pimco lesz a (rész)tulajdonos, attól függően, hogy az Inter mekkora hányadára vonatkozott a zálogszerződés. Mivel eddig az Inter egészéről volt szó, így érthetetlen, hogy hogyan lenne egyszerre zálogjoga és tulajdonjoga ugyanazon a zálogtárgyon a Pimconak.
Jogos. Amit azzal egészítenék ki, hogy a Zhang nevével indított tranzakció nem is jöhetne létre, mert a Zhang-ra vonatkozó jogerős ítéletek egyből érvényre lépnének. Azaz kvázi minden tulajdonjoggal kapcsolatos tranzakciót meg lehet bíróságon támadni. És nincs az a hülye, aki ekkora összeget kockáztatna…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2024.05.05. 14:13
möszi írta: 2024.05.05. 14:02
interfan írta: 2024.05.05. 09:54 A korabban ismertet felteleleken tul, tovabbi akadalyozo tenyezo Zhang szamara a Pimco szerzodessel, hogy a Pimco tulajdonjogot is kapna 2025-ben a 100%-os zalogjogon felul.

Zhang tovabbra is az Oaktreeval torteno 1 eves hosszabbitast szeretne elerni.
Viszont az Oaktree ket feltetelt szabott:
- 1, a klub eladasa 2025 majus vegeig, ha ez nem teljesul akkor az Oaktree sajat maga altal megszabott osszeggel adhatja el a klubot, es kikeruljon az 1,1 milliardos hivatalos zaradek, amit az ertekbecslo hatarozott meg eladasi arnak az Oaktree szamara.
- 2, a 400m hitelvisszafizetesen felul, tovabbi 50m euro amit most kernek azonnal

Ket het es kiderul, sikerul e megallapodni az Oaktreeval, vagy a Zhang szamara mindenkeppen elkerulendo, utolso utani esetben szobajoheto Pimco erkezik.
Már bocs, de ennek így se eleje, se vége. A zálogjog éppen arról szól, hogy ha az adós határidőig nem tud teljesíteni, akkor a zálogtárgy, ingatlan, egyéb ingó, követelés stb. a zálogjogosult (hitelező) kezébe kerül. Eddig az volt a mondás, hogy az Oaktree-nek zálogjoga van és ha Zhang, mint tulaj nem tud fizetni, akkor május végétől érvényesül a zálogjog, vagyis ha az Inter egésze volt a hitel fejében a "zálogtárgy", akkor az Oaktree lesz a tulajdonos. Na most a Pimco esetében kb. kettő racionális szitu lehet: 1. megegyeztek az Oaktree-vel, akik a zálogkövetelést eladták/eladják, így a Pimco érvényesítheti a követelést, vagyis már most ők veszik át az inter tulajdonjogot; 2. Zhang megegyezik az Oaktrevel a zálogjog, mint kötelmi követelés meghosszabbításáról. Ha Zhang a háttérben elkezdett a Pimco-val egyeztetni, akkor az Oaktree hitelező igényeit rosszhiszeműen sértő, fedezetelvonást csinál, ami bűncselekmény már ezen az összeghatárnál, szóval az ilyen megállapodás már e megkötésétől semmis. Ebben az értelmezésben a Pimco zálogszerződés érthetetlen, hogy kerül szóba, mint olyan szerződés, amelyet Zhang kötne velük...??? Ráadásul az előbbiek alapján, a zálogjognak pont az a lényege, hogy ha határidőig nincs teljesítés, akkor a Pimco lesz a (rész)tulajdonos, attól függően, hogy az Inter mekkora hányadára vonatkozott a zálogszerződés. Mivel eddig az Inter egészéről volt szó, így érthetetlen, hogy hogyan lenne egyszerre zálogjoga és tulajdonjoga ugyanazon a zálogtárgyon a Pimconak.
Jogos. Amit azzal egészítenék ki, hogy a Zhang nevével indított tranzakció nem is jöhetne létre, mert a Zhang-ra vonatkozó jogerős ítéletek egyből érvényre lépnének. Azaz kvázi minden tulajdonjoggal kapcsolatos tranzakciót meg lehet bíróságon támadni. És nincs az a hülye, aki ekkora összeget kockáztatna…
Abbol a szempontbol nem teljesen, mivel a tulajdonjogot ha nem fizeti vissza Zhang a hitelt (amire torvenyileg sem kepes), 2027-ben kapnak meg a Pimco hitelbefekteto.
Magyarul 2027-ig csak egy Inter 100% zalogjog lenne a kezukben, ami szep es jo, de sokra nem megy vele plusz penzt tekintve 2027-ig.
Viszont ha a 400m hitel kesobb (2025) atvalalt tulajdonjogba (kb 40%) a zalogjogon felul, akkor ha Zhang talal vevot pl 2025-ben, akkor a pl 1,3 milliardos osszeg 40%-a a Pimcot illeti, azaz 520m, valamint ott a 400m hitel osszeg evi 20% kamatra, ami megint 80m, azert ez nem rossz uzlet.
Adok 400m-t, majd egy evre ra kapok 600m-t, +200m egy ev alatt, azert nem veletlenul meg nagyobb keselyu, es meg durvabb felteleleket tamaszto hitelbefekteto ez a Pimco.

Es nem veletlen az sem, hogy Zhang ezt nem akarja, sot mindenkeppen elakarja ezt a Pimcot kerulni, es az Oaktree +1 ev hosszabbitast akarja, akar meg ugyis, hogy +50m-t kap az Oaktree majd.
Miert is?
Zhang ellen kb 450m euros jogeros Nemzetkozi vegrehajtas van ervenyben, egyszoval ezt az osszeget azonnal zarolja a Nemzetkozi behajto csapat az Inter eladasabol.
Ezen felul kb 420m hiteltartozasunk van a GS fele 2027-ig.
Egyszoval ha pl 1,3 milliardert lenne vevo jovore, abbol ha tulajdonjoga van a Pimconak vinne 520m-t, tovabbi 80m-t a kamatra, 420m a GS hitel atvallalasa, maradna 280m Zhangnak, dehat ellene 450m behajtas van ervenyben, egyszoval 1db euroja nem maradna, sot meg mindig ott lenne 170m az elete vegeig barmikor is penzhez jut.

Egyszoval Zhang ebbol a Pimcos storybol ugy johetne ki jol, ha 1,5 milliardert talal vevot.
(Ami a valosagban 2,2 milliard, mivel az Olasz Szovetseg szabalyai szerint 2027-ig potolni kell a kb 700m veszteseget a klub kasszaban, kulonben nem indulhatunk a bajnoksagban)
Az meg hogy 1,5 millardert + 700m kotelezo tokeemelessel talaljon jovore tulajdonost Zhang, ugy hogy evek ota nem talal 1,2 milliardert, sot meg az Oaktree sem 1,1 milliardert, kb kizarhato.

De akkor sincs sokkal jobb helyzetben Zhang baratunk, ha tulajdonjogot nem, csak az Inter 100%-os zalogat kapja meg a Pimco.
400m, evi 20%-os kamat 2027-ig, azaz 640m a Pimco fele, es 420m a GS fele megy alapbol a ket hitelezo fele egy hitelafizetes atvallalassal.
Tehat ez mar magaban 1 milliard 60m, ezen felul a Zhang ellen jogeros kb 450m Nemzetkozi behajtas, tehat mar megint ott van, hogy 1,5 milliardig egy darab euro nem maradna neki.
Ugyanaz mint fentebb, 1,5 milliard felett kellene vevot talalnia (+700m kotelezo tokeemeles), amire az esely a nullat kozeliti.

Egy szo mint szaz, a Pimco story Zhangra nezve a legrosszabb, ettol csak egy rosszabb lenne, ha az a 0,0001% esely sem maradna meg neki, es mar most elveszitene az Intert.
Nem veletlen, hogy az Oaktreet problja most mindenkeppen meggyozni a +1 evrol, meg akkor is ha ez +50m eurot is jelente.
Teljesen logikus, hisz igy ez esetben "csak" a 450m az Oaktree fele, a GS fele 27-ig a 420m, es a sajat vegrehajtas kb 450m lenne neki, tehat az Interert eleg "csak" 1 millard 350m eurot kernie.
Persze ki fizetne ennyit, evek ota latjuk 1 milliardot sem akar senki, pont az ismert okokbol, dehat Zhangnak sem mindegy, hogy 1,3 milliardert vagy 1,5 milliardert kell vevot talalni, meg mert mindig hamarabb talalna 200m-val olcsobban, mint 200m-val dragabban.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

interfan írta: 2024.05.05. 15:23 Abbol a szempontbol nem teljesen, mivel a tulajdonjogot ha nem fizeti vissza Zhang a hitelt (amire torvenyileg sem kepes), 2027-ben kapnak meg a Pimco hitelbefekteto.
Na itt van a bibi. A pimco nem juthat tulajdonjoghoz se 2027-ben, se korábban/később. Az ok pedig prózai: a jogilag hatályos behajtások előrébb vannak az azt követően érvénybe lépő szerződéseknél. Vagyis nincs az a hülye, aki egy ilyen háttérrel rendelkező tulajdonosnak hitelezne. Nálam itt ez a pimco story lezárult.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2024.05.05. 21:10
interfan írta: 2024.05.05. 15:23 Abbol a szempontbol nem teljesen, mivel a tulajdonjogot ha nem fizeti vissza Zhang a hitelt (amire torvenyileg sem kepes), 2027-ben kapnak meg a Pimco hitelbefekteto.
Na itt van a bibi. A pimco nem juthat tulajdonjoghoz se 2027-ben, se korábban/később. Az ok pedig prózai: a jogilag hatályos behajtások előrébb vannak az azt követően érvénybe lépő szerződéseknél. Vagyis nincs az a hülye, aki egy ilyen háttérrel rendelkező tulajdonosnak hitelezne. Nálam itt ez a pimco story lezárult.
Lehet te nalad lezarult ez a Pimco story, de a valosagban nem zarult le, es ha az Oaktreeval nem tud megegyezni Zhang, akkor veszforgatokonyvnek a Pimco hitelbefekteto van semmi mas.
Oaktree megkapja a 400m-t, onnantol pedig eltunnek, es lenne egy Pimco meg rosszabb feltelekkel.
Ahogy fentebb reszletezve volt, ezt akarja Zhang baratunk elkerulni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint tovabbra sem tisztazodott a tulajdonosi helyzet kevesebb mint 12 nappal a majus 20 hatarido elott.
Sky szerint ez a 3 lehetoseg all fenn:

1.
Oaktree hosszabbitas + 1 evvel, ezt szeretne Zhang elerni

2.
Pimco hitelbfekteto erkezese a jelenleginel sokkal kemenyebb feltetelekkel

3.
Egyik sem, es ervenyesul az Oaktree zalog, de ez a legvaloszinutlenebb
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.05.08. 18:33 Sky szerint tovabbra sem tisztazodott a tulajdonosi helyzet kevesebb mint 12 nappal a majus 20 hatarido elott.
Sky szerint ez a 3 lehetoseg all fenn:

1.
Oaktree hosszabbitas + 1 evvel, ezt szeretne Zhang elerni

2.
Pimco hitelbfekteto erkezese a jelenleginel sokkal kemenyebb feltetelekkel

3.
Egyik sem, es ervenyesul az Oaktree zalog, de ez a legvaloszinutlenebb
Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2024.05.08. 19:57
interfan írta: 2024.05.08. 18:33 Sky szerint tovabbra sem tisztazodott a tulajdonosi helyzet kevesebb mint 12 nappal a majus 20 hatarido elott.
Sky szerint ez a 3 lehetoseg all fenn:

1.
Oaktree hosszabbitas + 1 evvel, ezt szeretne Zhang elerni

2.
Pimco hitelbfekteto erkezese a jelenleginel sokkal kemenyebb feltetelekkel

3.
Egyik sem, es ervenyesul az Oaktree zalog, de ez a legvaloszinutlenebb
Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Csaszival osszebeszeltetek ugy latom. :)
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2024.05.08. 20:37
cuchu11 írta: 2024.05.08. 19:57
interfan írta: 2024.05.08. 18:33 Sky szerint tovabbra sem tisztazodott a tulajdonosi helyzet kevesebb mint 12 nappal a majus 20 hatarido elott.
Sky szerint ez a 3 lehetoseg all fenn:

1.
Oaktree hosszabbitas + 1 evvel, ezt szeretne Zhang elerni

2.
Pimco hitelbfekteto erkezese a jelenleginel sokkal kemenyebb feltetelekkel

3.
Egyik sem, es ervenyesul az Oaktree zalog, de ez a legvaloszinutlenebb
Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Csaszival osszebeszeltetek ugy latom. :)
Hát persze. Mi ketten bennfentesek vagyunk. Ő Piero haverja, én meg Beppe bácsival vagyok cimbi... ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2024.05.08. 20:44
interfan írta: 2024.05.08. 20:37
cuchu11 írta: 2024.05.08. 19:57

Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Csaszival osszebeszeltetek ugy latom. :)
Hát persze. Mi ketten bennfentesek vagyunk. Ő Piero haverja, én meg Beppe bácsival vagyok cimbi... ;)
Igy mar ertheto ez a magabiztossag. :)
Akkor varjuk a Qatariakat majus 20-an. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

cuchu11 írta: 2024.05.08. 20:44
interfan írta: 2024.05.08. 20:37
cuchu11 írta: 2024.05.08. 19:57

Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Csaszival osszebeszeltetek ugy latom. :)
Hát persze. Mi ketten bennfentesek vagyunk. Ő Piero haverja, én meg Beppe bácsival vagyok cimbi... ;)
;) 8-)
Majd meglátja… :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.05.08. 22:57
cuchu11 írta: 2024.05.08. 20:44
interfan írta: 2024.05.08. 20:37

Csaszival osszebeszeltetek ugy latom. :)
Aztán majd május 20.-án bejelentik az új katari befektetőt. :thumbup:
Hát persze. Mi ketten bennfentesek vagyunk. Ő Piero haverja, én meg Beppe bácsival vagyok cimbi... ;)
;) 8-)
Majd meglátja… :)
A Qatariak mar a spajzban vannak. :D
P-Inter
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Valahol a lelkem hátsó bugyraiban bizakodom, de erősebb bennem a szkepticizmus. Nem lesz itt május 20-án semmi izgalom.
Válasz küldése