A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

De ezen hülyeség vitázni.Majd eldől.
Azon meg,hogy most mit mond Jose vagy Moratti azon még úgy is...A Portoban is állították,hogy marad.
A Chelseaből ezzel ellentétben meg nem önszántából jött el.

Ennyi,majd ha megy ráérünk akkor foglalkozni ezzel :).MÉG ITT VAN . SZERENCSÉRE :)
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Ha figyelembe vesszük mik a követelései a Realal szemben már az elsőt kizárt hogy teljesítsék. Teljesen szabad kezet szerintem a Real edzői közül vagy 40 éve egy sem kapott, kétlem, hogy most pont Mourinhonak adnának. Pedig volt már egy pár kiváló edzője a Realnak. Én arra tudok gondolni, hogy a két fél kóstolgatja egymást, hogy megtudják mennyire tudnak közeledni az érdekek. Ha Mourinho nem kapja meg amit akar úgysem megy. Ha a Real nem akarja teljesíteni a követeléseit úgysem tesznek ajánlatot. Szóval valamelyik félnek be kell adnia a derekát hogy megállapodjanak és legfeljebb a Real teszi, Mourinho vagy megkapja amit akar vagy marad esetleg máshova megy. Szerintem kevés olyan csapat van Európába aki ne igazolná le Mourinhot.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

kiscivis írta:Ez semmit nem jelent, te is nagyon jól tudod.
Tudom ;) :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Itt olvasható egy interjú a mesterrel
Egyértelműen ködösít :?
Sajna ez tényleg nem fog kiderülni a BL döntő előttt, na mind1, lesz ami lesz, reménykedni lehet azért :)

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... g-2028434/
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Mourinho el fog menni. Nem mondja ki az interjúkban, hogy maradok, hanem azt mondja h most nem foglalkozok ezzel. Pedig a csapat érdeke is az lenne, hogy mondja azt h marad és mindenki nyugodt legyen a fontos meccsek előtt, de gondolom hazudni nem akar ezért a kitérő válaszok...
Szerintem a menedzsere már a háttérben keményen tárgyal a Reallal.
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Ez lehet. De az is lehet h a csapat tisztában van azzal h Mou marad és nyugodt a légkör és csak a médiát szivatja azzal h egyszer azt mondja kitölti a szerződést, egyszer meg h távozik. Hadd csámcsogjon mindenki ezen amíg a csapatnak nem kell a médiára figyelnie. Sztem az utóbbi fedi a valóságot igazán.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Én akkor lennék nyugodt, ha aláírna egy új szerződést amiben nincs ilyen kivásárlási záradék. Mert ez így rohadtul nem lesz jó, hogy amíg edző nálunk folyamatosan menni fog a hír h mikor megy el tőlünk meg hova.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Ha marad ha nem akkor se hozza nyilvánosságra. A csapatot fusztrálná ha tudnák, hogy elfog menni. Ha marad nincs miről beszélni.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Hehe, a kivásárlási záradék csak azt rögzíti, hogyha elmegy, akkor az Intert milyen összeg illeti meg legalább.
Ha nincs ilyen záradék attól még el tud menni, csaképp a lelépési dolog egy külön tárgyalás lenne Mou és a klub között, az új csapata bevonásával. de az tuti nem lenne akkora összeg, mint a záradék, kb inkább a fele jó esetben.

(mintahogy a kivásárlási összegeket sem éri el egy-egy átigazolási díj a legtöbb esetben a két klub az alatt megegyezik)
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

moggi barátunkat is megkérdezték az ügyben, szerinte is Capello veszi át José helyét. Régebben valaki írta hogy mindenképpen tapasztalt edzőt szeretne nem pedig Zengát vagy Mihajlovicot. Előbbi megy a sejkekhez utóbbinak 2011 nyaráig szerződése van a Cataniával.
Mindenesetre Capello egy minden hájjal megkent rutinos öreg róka de majd tényleg csak jövő héttől lesz aktuális az edzőkérdés.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hát Capello egy zseni, de szép focit senki ne várjon ha ő idejön. :? 1-0, 1-0, 1-0 :lol: Mondjuk tény hogy nagyon eredményes..
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Én is csak Capellot tudom mondani ha José elmegy. Vele a scudetto tuti meg lenne megint, bl-t is nyert már a milannal.

"Capello kedvenc időtöltése az volt, hogy összeugrasztotta a saját játékosait, és gyakran megvendégelte a sajtó munkatársait a jobb megítélésére érdekében." Ancelotti :D
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Már Moratti is azt nyilatkozta, hogy meglepetés lenne ha José maradna :( A főöldali cikkből is az jön le, hogy megy, az meg érthető hogy a bl döntő előtt nem mondja, hogy távozik, de ez már nagyon sanszos. :(

Állítólag Capelloval megállapodtunk, 11 millás fizu, annyi amennyi José fizetése is volt, és ő lesz az utód.. Hát ha megy José, akkor legjobbat hoztuk a helyére, ha persze ezek a hírek igazak.

Mondjuk én legjobban Prandellinek örülnék, nagyon jó edző, legjobb José után az olasz bajnokságban sztem, és ugyanazt a taktikát nyomja a fioval mint amit a csapat José keze alatt. (4-2-3-1) De Capello se lenne rosst, nem szeretem, de egy zseni ő is, és nagyon keménykezű edző. Mondjuk ha ő jön szép focira ne számítsunk, mondjuk nem mintha eddig olyan kurva szép focit játszottunk volna.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Tommy írta:Már Moratti is azt nyilatkozta, hogy meglepetés lenne ha José maradna :( A főöldali cikkből is az jön le, hogy megy, az meg érthető hogy a bl döntő előtt nem mondja, hogy távozik, de ez már nagyon sanszos. :(

Állítólag Capelloval megállapodtunk, 11 millás fizu, annyi amennyi José fizetése is volt, és ő lesz az utód.. Hát ha megy José, akkor legjobbat hoztuk a helyére, ha persze ezek a hírek igazak.

Mondjuk én legjobban Prandellinek örülnék, nagyon jó edző, legjobb José után az olasz bajnokságban sztem, és ugyanazt a taktikát nyomja a fioval mint amit a csapat José keze alatt. (4-2-3-1) De Capello se lenne rosst, nem szeretem, de egy zseni ő is, és nagyon keménykezű edző. Mondjuk ha ő jön szép focira ne számítsunk, mondjuk nem mintha eddig olyan kurva szép focit játszottunk volna.


A legjobb az egészbe hogy az angol szövetség előző héten írt alá egy hosszabítást Capelloval..
Hát nem tudom.. Nem örülnék Capellonak.. Eredményeit elismerem de néha túlzásokba szokott esni a fegyelem-mániájával..
Prandellinek énis örülnék! Jó edző és ő is játsszatja a fiatalokat! :)
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Prandellinek is örülnék. Capello és Prandelli mellett szól az is, hogy előbb utóbb kicsit olaszosodna a keret is, megtartva a jelenlegi minőségét. Persze a jelenlegi kerettel sincs semmi bajom de van 3-4 játékos akik helyett simán beférne egy fiatal talján tehetség.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Tommy írta:Már Moratti is azt nyilatkozta, hogy meglepetés lenne ha José maradna :(
Nálam a Capello, Spalletti, Prandelli, Benitez négyes lenne a kalapban. Tudom Benitez itt nem nagyon szimpi, de nemzetközi szinten eredményes. Egy nyert és egy bukott BL döntő, uefa győzelem. Ha nem ikszeli el a 'pool a tavalyi szezont simán bajnokok lehettek volna(mindössze 2 buktájuk volt) szvsz ez nyomta rá a bélyegét az idei hitehagyott szezonjukra. Hiddink is nagyon jó edző, de amilyen jó, úgy el tudja bukni a végét, bárhol is dolgozzon. Mindenekelőtt várjuk meg a jövő hetet José-ügyben, mert ahogy eddig is, most is mindenki Mouval van elfoglalva, a csapatot senki sem terheli a butaságaival... ;)
Avatar
dellarocco
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:12

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: dellarocco »

Szerintem Capello pontosan ugyanannyira (abszolút) eredménycentrikus, mint Jose. Szóval nem hinném, hogy emiatt csúnyább lenne a játékunk. Valóban ő a legjobb opció és utána pedig Benitez vagy Prandelli (bár ő sztem totál esélytelen :S - pedig nagyarc)

Persze a legeslegjobb lehetőség természetesen az lenne, ha maradna. Őszintén szólva én annyira megkedveltem Mou-t, hogy szívem szerint amíg él (élek :mrgreen: ) őt látnám legszívesebben a csapat élén.

Amúgy annak idején azzal a nagyon erős Milannal sem játszottak szép focit Capelloék?! Én akkor még kicsi voltam és nem igazán követtem a futballt :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha tényleg megy és új edző lesz akkor a legfontosabb az, hogy ne akarjon kis királyt játszani és lecserélni a fél keretet és teljesen új szisztémát játszatni! Akkor bukunk egy évet csúnyán! Bárki is legyen remélem nem fog nagyon belenyúlni ebbe a csapatba és nem kezd el homlok egyenest mást játszatni :?
Capello jó edző ezt nem lehet vitatni, valóban nem látványos focit játszat, de José se arról volt híres!
Spalletti is jó edző, szép focit játszott a róma, de Én nem akarom, hogy Mi legyünk a legszebb focit játszó csapat, de a végén SEMMIT ne nyerjünk ;)
Prandelli viszont tényleg jó lenne még
De most jut eszembe Zaccheroni is szabad lesz :D Még szerencse, hogy Moratti ennyire nem hülye :)
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Amennyiben lesz új edző kétlem, hogy gyökeres változtatásokat csinálna. Azért még Moratti pénztárcája se olyan vastag, hogy 100 millióért 6-7 új sztárt vásároljunk mert az edző aszondja:D Prandelliben én nem látok akkora fantáziát, mint Spalletiben. Azért Spalleti trófeákat nyert Prandelli viszont nem, és a Fiorentina kerete sem volt, olyan nagyon gyenge, a Romáé se volt olyan erős. Capello nagyon jó megoldás lenne edző váltás esetén. Tapasztalata, szaktudása van, trófeákat is nyert nem keveset, anno a Romából és második madridi Realból is csapatott csinált. Szóval ha ő jönne akkor nem kéne megerőltetni magát, hogy egy ilyen csapattal tovább vigye ezt a jó szériát:D Szerintem nem kell túl dramatizálni Mourinho távozását. Nyilván mindenki szeretné ha maradna, de nem az egyetlen elsőrangú edző a világon. Anno gondolta volna bárki is, hogy Mancini végre nyert trófeákat az Internek és mégis kirúgták. De jött Mourinho és most még többet produkált. Lehet most jön egy másik edző aki még Mourinhot is felülmúlja (ezt azért nehezen tudom elképzelni) de kétlem, hogy bárki nyavalyogna ha az utód még egy néhány bajnoki címet és olasz kupát összehoz nekünk esetleg még egy BL-t.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Én úgy vagyok vele, hogy nyerjük meg a BL-t és a többi már nem számít. Akkor akár mehet is José ha neki tényleg elege van az olasz légkörből. Megtette amiért Moratti idehozta. 4 megnyert bajnokság után ekár el is lehet akkor lazsálni a következő bajnokságot, és lehet kihegyezve a BL-re koncentrálni egész szezonban, meg a maradék három trófeára. Úgyhogy nyerjük meg a BL-t, és akkor tőlem akármi lehet itt nyáron. Na jó, ilyen Mihajlovic edzőnek dolgoknak azért persze én sem örülnék, de Capello, Hiddink, Benitez jöhetnek. Prandelli és Spaletti már neccesebb...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Egyértelmű hogy Capello lenne a legjobb választás. Van olyan jó edző mint Mourinho, ő is nyert már bl-t, nyert milannal juventussal romával bajnokságot, reallal 2 év alatt 2x is megnyerte a spanyol bajnokságot. Én bírom Mihajlovicot, de ide ne jöjjön edzősködni :D Egyébként a bajnokságot jövőre szinte biztos hogy megint mi nyerjük.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Benitez semmiképpen se jöjjön én őt nem tartom jó edzőnek, Mihajlovic szintén. Prandelli jöhetne vagy akár Del Nerit is még el lehetne halászni a Juve elől.
Hiddink is jöhetne és feldobnék még 1 nevet: Fatih Terim

A másik taktika pedig az lehet, hogy kivárunk mert a VB után jó pár most a válogatottaknál dolgozó klasszis edző felszabadul.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Youme írta:Na jó, ilyen Mihajlovic edzőnek dolgoknak azért persze én sem örülnék, de Capello, Hiddink, Benitez jöhetnek. Prandelli és Spaletti már neccesebb...


Remélem merünk nagyot húzni, és Hiddinket hozzuk ide ha úgy alakul :)
Hasonló zseni mint José.
Benitez is jó, de rengeteg béna igazolása van, az meg ide nem nagyon kéne :oops:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

"Mourinho egy kérdésre azt válaszolta, jelen pillanatban inkább az foglalkoztatja, hogy jut el a spanyol fővárosba a vulkánkitörés miatt kialakult légtérzárlat ellenére.

"Halvány fogalmam sincs mi a neve, szóval a Gudjohnsen vulkán miatt aggódom. Egyszerűbb, ha így hívom, ugyanis képtelen vagyok megjegyezni a nevét."

Az edző az Eyjafjöll tűzhányót keverte szándékosan össze az izlandi Eidur Gudjohnsennel, aki Mourinho játékosa volt a Chelsea együttesében."


Ez az ürge egyre nagyobb :)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

mekkora :lol:
amúgy ma este utazik a csapat Madridba, az UEFA tanácsára, elkerülve az esetleges légtérzárat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én nagyon remélem hogy marad Mourinho, de ha mégsem, az én jelöltjeim:
1.Blanc, 2.Capello, 3.Prandelli, 4.Mancini?

Blanc a Bordo-ból egy komoly hozott össze, és játszott is nálunk korábban, támadófocit játszat.

Benítezt semmiképp sem szeretném, elfáradt, vhogy azt érzem hogy pihennie kéne 1-2 évet, mint nemrég Mancini is tette(gondolom akaratán kívül), mert jelenleg nem látom benne a tüzet, és L'poolja sem volt túl acélos.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Blanc francia szövetségi kapitány lesz a VB után
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Campione »

mike írta:
Youme írta:Na jó, ilyen Mihajlovic edzőnek dolgoknak azért persze én sem örülnék, de Capello, Hiddink, Benitez jöhetnek. Prandelli és Spaletti már neccesebb...


Remélem merünk nagyot húzni, és Hiddinket hozzuk ide ha úgy alakul :)
Hasonló zseni mint José.
Benitez is jó, de rengeteg béna igazolása van, az meg ide nem nagyon kéne :oops:


Hiddinknek én is nagyon örülnék. Nem lenne visszalépés.
Beníteznek meg ki lehetne húzni a méregfogát. Olaszországban azért nincs egy edzőnek szabad keze.

Amúgy szerintem a következő edzővel ne csak egy évre tervezzünk, mert az idei szezon után tuti lesz egy kis visszaesés.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Szerintem nem kell aggódnunk az edző kérdéssel. Moratti nem olyan hülye, hogy belessen abba a csapdába mint a Milan vagy a Juve hogy nem tapasztalt megbízható referenciával bíró edzőt hozzon. Mancinit se véletlenül Mourinho váltotta. Ha megy Mourinho akkor biztos, hogy megfelelő utód lesz helyette. Nem biztosítható a trófea. De nem nehéz kitalálni, hogy ilyen kerettel és ekkora tőkével nem lesz nehéz feladata a következő (?) edzőnek csapatot csinálnia, és nyerni valamit. Hazai téren az előnyünk nagy Olaszországban nem nagyon van komoly riválisunk akiknek komoly esélyei lehetnének mondjuk a bajnoki címre.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha valakit esetleg érdekelne, egy terjedelmesebb interjú Mourinhoval

1. rész
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=8757

2. rész
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=8758
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

A NemzetiSport.hu-n olvastam, hogy azt repesgeti a sajtó, hogy Mihajlovic lesz az új vezetőedző. Erre ki mit mond? Volt már téma Mihajlovic de most először (legalábbis én) halottam hírt arról, hogy reális utód lehet belőle.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

INMATE írta:A NemzetiSport.hu-n olvastam, hogy azt repesgeti a sajtó, hogy Mihajlovic lesz az új vezetőedző. Erre ki mit mond? Volt már téma Mihajlovic de most először (legalábbis én) halottam hírt arról, hogy reális utód lehet belőle.

nem örülnék neki, hozzunk olasz edzőt ha José elmegy. elnézve a riválisok edzőpolitikáját még Baresivel is nyerők lennénk :D
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Tapasztalat szempontjából erőteljes visszalépés lenne Mihajlovics kinevezése vezetőedzőnek Mourinho után. Még Mancininek is sokkal nagyobb tapasztalata volt anno, amikor kinevezték a csapat edzőjének, mint most Szinisának.
Persze ezzel a kerettel és erős vetélytárs nélkül a hazai porondon lehet behozná a csapatot az első helyre a Serie A-ban. Mihajlovics a "sötét ló" nekünk, legalább ugyanannyi a bukás esélye, mint az, hogy sikeres lesz az Interrel. Ekkora kockázatot viszont mi már nem vállalhatunk be.
Nekem Prandelli lenne szimpi, de Capello és Hiddink is sikeres lenne nálunk.
hazafi
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:09
Tartózkodási hely: Kisléta

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hazafi »

Kezd érdekes lenni, egyik haverom talált egy olasz cikket (tegnap mutatta, de már nemtudom a linket), hogy Sinisa már elvileg tárgyal a Genoa-val. A forumon meg senki nem említette még pl: Rijkaardot ő azért elismert, jó edző már ,és sztem simán eljönne. Ha ő nem akkor én megint csak Bilic mellett tenném le a voksomat. Attól hogy nem nyert semmit, még tett csodákat a válogatottal. Forza Inter :D
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Hát Rijkaard azért már tett le egyst-mást az asztalra (BL-győztes,2x Spanyol bajnok, 2x Szuper kupa, EB- elődöntő) Neve neki leginkább a Milan-al merült fel, de most a Milan inkább közelebb van Allegrihez, mint hozzá. Jó edző az biztos Rijkaard is.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Egy volt milan legendát a kispadra? Na nee!!

Ráadásul én nem tartom olyan nagy edzőnek Rijkaardot, nem rossz, de az akkori barcával nem volt nehéz blt nyerni..
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Most esett le, hogy Rijkaard Milanos volt. Sorry :D Már ennyire nem tudok gondolkodni, mindjárt kezdik :D
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Mourinho, maradj! :oops:
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

San Siro írta:Tapasztalat szempontjából erőteljes visszalépés lenne Mihajlovics kinevezése vezetőedzőnek Mourinho után.



Szerintem minden téren visszalépés lenne Sinisa idehozatala, Bilic-et meg nem értem, hogy merült fel a neve? :roll:

GRANDE INTER!!!!!
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

BL-döntő: Mourinho szerint a munkája az Internél befejeződött

José Mourinho a Bajnokok Ligája döntője után gyakorlatilag elismerte, hogy elhagyja az Intert.

„Megtettem, amit meg kellett, a munkám itt véget ért. A klub történetének része vagyok, az Inter sosem lesz már ugyanilyen. Nem akarok túl sokat beszélni, mert a végén még elsírom magam és megváltoztatom a döntésem” – nyilatkozta a portugál edző az Inter 2–0-s sikere után a RAI-nak.

Bővebben hamarosan.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

e.szabi írta:BL-döntő: Mourinho szerint a munkája az Internél befejeződött

José Mourinho a Bajnokok Ligája döntője után gyakorlatilag elismerte, hogy elhagyja az Intert.

„Megtettem, amit meg kellett, a munkám itt véget ért. A klub történetének része vagyok, az Inter sosem lesz már ugyanilyen. Nem akarok túl sokat beszélni, mert a végén még elsírom magam és megváltoztatom a döntésem” – nyilatkozta a portugál edző az Inter 2–0-s sikere után a RAI-nak.

Bővebben hamarosan.

Egy korszak itt lezárul, de igaza van, megtette amit kellett. GRAZIE JOSÉ!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Minden jel szerint José tényleg bejelentette a meccs után, hogy neki irány Madrid! Nagy űrt hagy maga után! Ezt a csapatot ő építette fel, ő formálta nagy csapattá, tette BL győztessé.
Egy a BL-ben, ismerjük el nyuszi csapatból, egy magabiztos, új taktikával és formációval játszó csapatot hozott össze.
A játékosok imádják, csakúgy mint a szurkolók! Én még idén januárban is úgy voltam, h nyáron nem bánnám ha menne. De a BL-ben meggyőzött, hihetetlen voltak a Chelsea, Cszka, Barca elleni párharcok. Nagy csapat lettünk az irányítása alatt!

Ezt a 4-2-3-1-t is nagyon kitalálta, még Eto'o is azt lehet mondani, bejött neki a szélen, igaz hogy fura h nem ontja a gólokat, pedig azt vártuk volna tőle az idehozatalával, de hihetetlen hasznosan játszik, mindig visszajön segíteni védekezni, nem is akárhogyan, ez az alázat Mou-nak köszönhető.
Ezért félek, hogy ő most elmegy, és ez az egész kerek valami felborulhat, amit kidolgozott és kitalált.... Megismerte a csapatot, a csapat körüli közeget, környezetet a 2 év alatt, és talán 1-2 klasszis leigazolásával még tovább tudnánk most erősödni.
Így viszont új edző, meg kell ismernie mindezeket, ami nem egy hétbe telik. Főleg ha tényleg Mihajlovics lesz a befutó....Még semmi rutinja nincsen! Rögtön Inter?! Mindeképpen tapasztalt, klasszis edző kéne, akiben van vmi különleges, mint Mou-ban.Persze nem könnyű most találni vkit. Hiddink nem fog jönni, Capello is úgy néz ki maradna Angliában. Blanc-ra gondoltam volna, de ő meg francia kapitány lesz. Marad Prandelli, Benítez(akit semmiképp sem szeretnék, kicsit elfáradt most). Akik még eszembe jutnak esetleg: Pellegrini?, Mancini?, nem könnyű.... De semmiképpen sem Mihajlovics....

Mindenesetre pazar este volt a mai, óriás grat a csapatnak! :-)
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Mourinho Rijkaardot ajánlotta Morattinak.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

e.szabi írta:BL-döntő: Mourinho szerint a munkája az Internél befejeződött

José Mourinho a Bajnokok Ligája döntője után gyakorlatilag elismerte, hogy elhagyja az Intert.

„Megtettem, amit meg kellett, a munkám itt véget ért. A klub történetének része vagyok, az Inter sosem lesz már ugyanilyen. Nem akarok túl sokat beszélni, mert a végén még elsírom magam és megváltoztatom a döntésem” – nyilatkozta a portugál edző az Inter 2–0-s sikere után a RAI-nak.

Bővebben hamarosan.

A Németen valami ilyesmit vettem ki én is.Maradjon.Zanetti mit súghatott neki,majdnem megkönnyezte.Ő a legnagyobb .

Mihaljovicról annyit,hogy akkor már Figo is jöhetne.Szerintem még nincs elég tapasztalata.És nem induljunk ki mindig Guardiolából.Ritka,mint a fehér holló.De ki tudja...
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Kép

Ezt nem másolom be,de Milito trónörököse.

http://www.fcinternews.it/?action=foto& ... &start=128
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Az olasz szövetség elmehet a picsába. Biztos vagyok benne, ha nem tettek volna állandóan keresztbe Josénak nem ment volna el. Zanetti azt mondta hogy személyes okok miatt távozik. Mocskos szemét maffiózó banda, ha siker éri az olasz labdarúgást, arra azonnal csapást kell mérni. hihetetlen.

Amikor van egy világverő csapata az embernek, miért akarna távozni? :roll:
A Chelseanél a szerződése kb. most járt volna le, onnan kirúgták, innen pedig kiutálták. Chelseavel ahogy az Interrel is 4éves magyarán középtávú szerződése volt azaz nem csak 1-2évre tervez egy csapatnál.

Köszönünk mindent José. Halhatatlan lettél. 8-)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

megmondta, ő akar lenne az első edző aki három csapattal is BL-t nyer, ezért (is) megy.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Két dolog szól Mourinho mellet (bár látom nagyon védeni nem kell, mégis jó tudni, hogy elfogadható a távozása) az egyik, hogy a csúcson megy el, a másik pedig, hogy az volt a feladata, hogy BL-t nyerjen hát ez is megtörtént. Mihajlovic mellett annyi szól, mint pozitívum, hogy kívülről belülről ismeri az olasz futballt, mint játékos, mint másodedző, mint vezető edző. Én Beitez, Spalleti, Capello, Hiddink, Rykard mellet tenném le a voksom, őket talán le lehet igazolni, és nem lenne komoly visszalépés. Capelloval annyi a gond, a világbajnokság végig vagy legalábbis amíg az angolok ki nem esnek (már ha kiesnek) addig úgyse mond semmit, az esetleges távozásról, nem rombolná a csapatmorált azzal, hogy biztos távozik, amíg nincs vége a tornának. Mihajlovic lehet addig lesz az Inter edzője amíg, nem tudnak nagyobb névvel tárgyalni, addig is alapoz, vagy valami.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

"csak" 47 éves, lesz még alkalma hogy BL-t nyerjen. (nem is egyet)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

INMATE írta: Én Beitez, Spalleti, Capello, Hiddink, Rykard mellet tenném le a voksom

Rijkaard: vicc, ősmilanos, amúgy is semmi extra.
Spalletti: nem is tudom, Mancini szintű edző kb, de inkább mint Mihajlovics.
Benitez: Jó szaki, de az utóbbi években sokat buktázott a Liverpoollal, meg szarul igazol.
Capello: Minden csapatot vezetett már akit útalok :) , de jó edző nem is kérdés.
Hiddink: Ő lenne a legjobb, de állítólag nem akar olaszba jönni.
Válasz küldése