A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.08. 07:00
interfan írta: 2022.11.08. 06:52 Gazzetta szerint azonnali valsagertekezlet lesz Inzaghi es a szakmai vezetok kozott, az elfogadhatatlan eredmenyek miatt.
Marotta szavai nagyon erosek es egyertelmuek voltak tegnap, az Internel hatalmas a csalodotsag, es komoly feszultseg van Inzaghi es a szakmai vezetes kozott.
A helyzet veszelyes a Gazzetta szerint, amire megprobal az Inter megoldast talalni a negy fal kozott.
Viszont ha ez nem sikerul, es nem jonnek az eredmenyek a maradek 2 meccsen, akkor valtozas tortenhet.
Az Inter az idegenben jatszott meccsek alapjan a legtobb golt kapta a Seria A-bol, a helyzet elfogadagatlan ahogy Marotta is elmondta.
Scudetto volt eddig is a kimondott cel, ezert is hatalmas a csalodas az eredmenyek miatt.
Viszont meg a 8 pontos hatrany is irrealis, nem hogy a 11, ezert a Scudetto innen utopia.
Az Inter szerint Tilos kiesni a top 4-bol, es ha ezt veszelyzteti barmi, akkor lepeseket tehet a vezetoseg.
Szakmai vezetes a rendelkezesre allo keretet, es a tobbiek erosseget latva, dobbenten all a 7.helyunk miatt.
Nem hogy kotelezoenek, hanem magatol ertedodonek veszik a top 4-et, es mint mindenki kimondta a bajnoki cimert kell harcolni, mert a keret minosege megvan hozza.
Szakmai vezetes latja, hogy a jatekosokban nem volt fizikai es lelki ero, es motivacio a Juventus ellen, ez pedig az edzo dolga lenne hogy ezt garantalja, mivel nem 1-2 jatekos eseteben van gond, hanem gyakorlatilag a teljes keretet illetoen.
Most mar nem a Scudetto miatt, mert az kiderult, hogy a cel hogy kozelebb keruljunk a VB szunetig az 1.helyhez nem sikerult, most mar a BL hely miatt kotelezo hozni a maradek 2 meccset.
Csak a gyozelem elfogadhato a szakmai vezetes szerint most a maradek 2 meccsen.
Ebben igazuk van, hogy motiválatlan volt a csapat. Ugyanakkor az elmúlt időszakkal nem volt gond, van hogy beleszalad a késbe a csapat. A gödörből kijöttünk, viszont érhető, hogy a TOP4 az cél.
Viszont főleg Olaszországban nincs jobb edző, mint Inzaghi, vagy végre kinéznek a határon túlra? Sergio Conceicao és a Porto máris pipa. :)
Persze hogy "kijottunk a godorbol", mert a Barcat leszamitva nem volt ertelmezheto ellenfelunk.
Olyan csapatokat vertunk, amit meg velem a kispadon is megtennenk...

Aztan jott a bajnoksagba egy darabjaira hulott, total B Juve, azzal az Allegrivel akit mi cikizunk mekkora szar, erre kikaptunk toluk, es meg ez a Juve meg is elozott minket.
Na ez a legalja...

Na meg a 4 rangado a bajnoksagban = 4 vereseg es 10 kapott gol.
Esetleg a 13 fordulo = 5 vereseg.
Vagy esetleg az idegenben kapott 16 gol, amire rajtunk kivul senki nem volt kepes az Olasz bajnoksagban.

Ez valoban "elfogadhatatlan" ahogy Marotta is mondta.

Edzot pedig mindig lehet talalni, csak akarni kell.
De gond egy szal sem, verjuk a bitang eros Bolognat, es ujra minden happy lesz, es "olyan csapatunk van ami ident mindent megnyerhet".
Hallhattuk ezt valamelyik langesztol az Intertol szo szerint...
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem meg kezdjen önkritikát gyakorolni Zhang, meg az aki leigazolta Lukaku-t! Sőt az is nyugodtan megkezdheti, aki Perisic helyett jóvá hagyta Gossens érkezését.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Interfan1000 2022.11.08. 07:28-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.11.08. 07:26 Szerintem meg kezdjen önkritikát gyakorolni Zhang, meg az aki leigazolta Lukaku-t!
Zhang es Inzaghi kozos dontese volt, a nyari eleji negyszemkozti 3 oras mercato csucson.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Plusz az orvosi stáb is gyakorolhatja, mert átengedték, meg az is, aki őket alkalmazza!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.08. 07:28
Interfan1000 írta: 2022.11.08. 07:26 Szerintem meg kezdjen önkritikát gyakorolni Zhang, meg az aki leigazolta Lukaku-t!
Zhang es Inzaghi kozos dontese volt, a nyari eleji negyszemkozti 3 oras mercato csucson.
Tudjátok ha valaki, akkor én nem nem szoktam védeni Inzaghit, de miért lett volna akkor rossz döntés Lukaku? Ismerte mindenki mire képes a Seria A-ban, az Interben, Martinezzel… Ugye Dybalával volt a verseny, viszont róla akkor is tudni lehetett, hogy többet lesz sérülékeny mint egészséges, ami bejönni is látszik, plusz nem az a típusú játékos, aki Inzaghinak kellett. Ez alapján nálam teljesen logikus és jó döntés volt Lukaku. Az már már kérdés, hogy utólag (ismerve a jelent) egyiket sem hoztam volna.
Szóval ritkán mondok ilyet, de szerintem ez nem az edző és a vezetőség hibája. Talán az orvosi stábé.
Az igen, hogy Sanchezt elengedtük, az pedig még inkább, hogy nem jött a helyére senki!!!!

Thuramot kell megpróbálni télen valahogy, vele talán erősödnénk elől.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.08. 07:36
interfan írta: 2022.11.08. 07:28
Interfan1000 írta: 2022.11.08. 07:26 Szerintem meg kezdjen önkritikát gyakorolni Zhang, meg az aki leigazolta Lukaku-t!
Zhang es Inzaghi kozos dontese volt, a nyari eleji negyszemkozti 3 oras mercato csucson.
Tudjátok ha valaki, akkor én nem nem szoktam védeni Inzaghit, de miért lett volna akkor rossz döntés Lukaku? Ismerte mindenki mire képes a Seria A-ban, az Interben, Martinezzel… Ugye Dybalával volt a verseny, viszont róla akkor is tudni lehetett, hogy többet lesz sérülékeny mint egészséges, ami bejönni is látszik, plusz nem az a típusú játékos, aki Inzaghinak kellett. Ez alapján nálam teljesen logikus és jó döntés volt Lukaku. Az már már kérdés, hogy utólag (ismerve a jelent) egyiket sem hoztam volna.
Szóval ritkán mondok ilyet, de szerintem ez nem az edző és a vezetőség hibája.
Az igen, hogy Sanchezt elengedtük, az pedig még inkább, hogy nem jött a helyére senki!!!!

Thuramot kell megpróbálni télen valahogy, vele talán erősödnénk elől.
Dybalat szo nelkul alairnam, 11 meccs = 7 gol 2 golpassz.
Serules mutatotoja pedig sehol nincs Lukakuhoz kepest...
Ellenben o ha jatszik, kiemelekdo.
Lejatszott 800 percet, ellenben Lukaku 250.
Magyarul tobb mint 3X annyit jatszott.
Seria A legjobb tamado, sot eleve top 3 jatekos atlagokat statokat hozott Dybala.
Es o 100%-ban a mienk lenne.
A ket jatekos jelenleg eg es fold...

De Off vege, mert ez az nem a topic.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.08. 07:40
CsaSzi9294 írta: 2022.11.08. 07:36
interfan írta: 2022.11.08. 07:28

Zhang es Inzaghi kozos dontese volt, a nyari eleji negyszemkozti 3 oras mercato csucson.
Tudjátok ha valaki, akkor én nem nem szoktam védeni Inzaghit, de miért lett volna akkor rossz döntés Lukaku? Ismerte mindenki mire képes a Seria A-ban, az Interben, Martinezzel… Ugye Dybalával volt a verseny, viszont róla akkor is tudni lehetett, hogy többet lesz sérülékeny mint egészséges, ami bejönni is látszik, plusz nem az a típusú játékos, aki Inzaghinak kellett. Ez alapján nálam teljesen logikus és jó döntés volt Lukaku. Az már már kérdés, hogy utólag (ismerve a jelent) egyiket sem hoztam volna.
Szóval ritkán mondok ilyet, de szerintem ez nem az edző és a vezetőség hibája.
Az igen, hogy Sanchezt elengedtük, az pedig még inkább, hogy nem jött a helyére senki!!!!

Thuramot kell megpróbálni télen valahogy, vele talán erősödnénk elől.
Dybalat szo nelkul alairnam, 11 meccs = 7 gol 2 golpassz.
Serules mutatotoja pedig sehol nincs Lukakuhoz kepest...
Ellenben o ha jatszik, kiemelekdo.
Lejatszott 800 percet, ellenben Lukaku 250.
Magyarul tobb mint 3X annyit jatszott.
Seria A legjobb tamado, sot eleve top 3 jatekos atlagokat statokat hozott Dybala.
Es o 100%-ban a mienk lenne.
A ket jatekos jelenleg eg es fold...

De Off vege, mert ez az nem a topic.
Én az akkori (ki is emeltem!!!!) helyzetet és a döntés miértjét írtam le. Valahogy éreztem, hogy nem fog át menni..
Off vége nálam is!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szerintem megint pontosan lathatjuk az Olaszok enjet.
Nyerunk 5 meccset a Barcat leszamitva total 0 csapatok ellen, es mar langesz jatekosaink arrol beszelnek, hogy "iden mindent megnyerhetunk".
Meg mindenki Inzaghiert nyaladzik...

Most jon egy ujabb rangados zako, mindenki visszater a valosagba, es Marotta mar arrol beszel elfogadhatlan ami tortenik.
Hat igen, kerdem en eddig hol elt...

Jon az azonnali valsagertekezlet, es ultimatum megint.
De nem baj, majd a bitang eros Bolognat verjuk, es ujra jon a triplazunk es Inzaghi egy zseni.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Én lehet most azt mondanám, hogy ne legyünk benne a top4-ben. Tudom hogy mekkora pénzkiesés, de lehet a csapatnak jót tenne. Amíg ilyen anyagi körülmények között is tudjuk hozni az eredményeket, addig Zhang-nak sem lesz érdeke hogy eladja a csapatot. Plusz egyre nagyobb kölcsönökbe sodorja a klubot (amivel egyre kevésbé lesz kívánatos a csapat a vásárlók számára), ennek ellenére egyre nagyobb összeget kér a csapatért.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Nem értenék egyet vele, de szerintem, ha a következő 2 meccset nem nyerjük meg a héten, akkor Inzaghit elküldik.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Baggio85 írta: 2022.11.08. 08:58 Nem értenék egyet vele, de szerintem, ha a következő 2 meccset nem nyerjük meg a héten, akkor Inzaghit elküldik.
Szerintem a Bolognát verjük az Atalanta ellen meg iksz és jöhet a Vb.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.08. 07:44
interfan írta: 2022.11.08. 07:40
CsaSzi9294 írta: 2022.11.08. 07:36

Tudjátok ha valaki, akkor én nem nem szoktam védeni Inzaghit, de miért lett volna akkor rossz döntés Lukaku? Ismerte mindenki mire képes a Seria A-ban, az Interben, Martinezzel… Ugye Dybalával volt a verseny, viszont róla akkor is tudni lehetett, hogy többet lesz sérülékeny mint egészséges, ami bejönni is látszik, plusz nem az a típusú játékos, aki Inzaghinak kellett. Ez alapján nálam teljesen logikus és jó döntés volt Lukaku. Az már már kérdés, hogy utólag (ismerve a jelent) egyiket sem hoztam volna.
Szóval ritkán mondok ilyet, de szerintem ez nem az edző és a vezetőség hibája.
Az igen, hogy Sanchezt elengedtük, az pedig még inkább, hogy nem jött a helyére senki!!!!

Thuramot kell megpróbálni télen valahogy, vele talán erősödnénk elől.
Dybalat szo nelkul alairnam, 11 meccs = 7 gol 2 golpassz.
Serules mutatotoja pedig sehol nincs Lukakuhoz kepest...
Ellenben o ha jatszik, kiemelekdo.
Lejatszott 800 percet, ellenben Lukaku 250.
Magyarul tobb mint 3X annyit jatszott.
Seria A legjobb tamado, sot eleve top 3 jatekos atlagokat statokat hozott Dybala.
Es o 100%-ban a mienk lenne.
A ket jatekos jelenleg eg es fold...

De Off vege, mert ez az nem a topic.
Én az akkori (ki is emeltem!!!!) helyzetet és a döntés miértjét írtam le. Valahogy éreztem, hogy nem fog át menni..
Off vége nálam is!
Abszolùt jòl mondod.
Lukakut kellett vàlasztanunk, az Interes előèlete ès amiatt, mert egy szem 36 èves Dzekoval szenvedtünk center poszton.
Buktàròl 8 milliòèrt egy Lukaku esetèben akàrhogy is alakul a szezon nem beszèlhetünk.
Interfannàl beakadt ez a Dybala lemez, vàrjuk meg a szezon vègèt ès akkor nyilatkozzunk majd arròl, hogy összessègèben ki mennyit hagyott ki sèrülès miatt (màr most is alakulnak Dybala szàmai).
Inkàbb abban kell majd okosnak lennünk, hogy ne szivassuk magunkat, ha ez a tendencia tavasszal is kitart, ès ne vegyük meg vègleg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2022.11.08. 10:12-kor.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Amúgy egy kicsit túlzónak érzem ezt az Inzaghi utálatot. Értem én, hogy Interfan szerinted nulla csapatokat vertünk meg, de a nulla csapatokkal sem bírtunk év elején és a nulla csapatokat is meg kell verni, hogy bajnok lehess. Év elején nem volt védekezésünk ellenük sem, nem domináltunk, fáradtak voltak a játékosok, mindenki formán kívül volt. Azóta sokat javult a csapat és az egyéni teljesítmények is. Ez vitathatatlan. A BL-ben továbbmentünk viszonylag tükörsimán, kiejtve a spanyol bajnokságot vezető Barcelona-t. Megkaptuk a Porto-t, amely persze erős, de ellenük összejöhet a legjobb nyolc.
A bajnokságban most a Juve ellen az első félidőben a tűz hiányzott, de egyébként, ha 3 góllal megyünk félidőre, sem szólhatott volna egy rossz szót sem a Juve. Nem tudom beszéltetek e róla, de ha Danilo kezezése kezezés volt, akkor egy tizi is elmaradt nálunk a félidő végén. Dzeko-t divat szídni, de nem neki kéne vinni a vállán a csapatot, hanem Martineznek, aki baromi hullámzó és tavaly mikor Dzeko megállt, sajnos ő is teljesen nulla volt. Na ez a baj vele, ezért nem lesz sosem igazi vezér.
Perisic nagy pénzt kért, több éves szerződést, ezért korábban hülye volt a csapat, hogy megadta, most hülye hogy nem. Gosens-t mindenki nagyon jó játékosnak tartotta és marha nagy fogásnak, most meg egy nulla. Az Inter jelenlegi (!!!) helyzetét nézve, gondolok itt a tulajdonosi hercehurcára és a pénztelenségre, nem lehet jogos elvárás a bajnoki cím, kupa győzelem stb. még egy ilyen gyenge bajnokságban sem. Illetve lehetne, ha a játékosaink nem lennének lelkisek, de állítólag Skriniar is az, pedig ő a csk, hiszen azért játszik ilyen gyengén, mert lelkileg tönkrement a nyári hercehurcában.
Nyilván lehetne jobb edzőt találni Inzaghinál, de olaszt nem. Külföldit meg nem akarnak. Nekem az elmúlt hetekben tetszett a csapat, azért mert kikaptunk a Juventustól, nem hiszem, hogy rögtön farkast kell kiáltani. Ha nem rontjuk el a szezon elejét, akkor ez a vereség senkit nem érdekel úgy igazán, pontok szempontjából. Viszont elrontottuk, de azóta sokat fejlődött a csapat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2022.11.08. 10:00
Nyilván lehetne jobb edzőt találni Inzaghinál, de olaszt nem. Külföldit meg nem akarnak. Nekem az elmúlt hetekben tetszett a csapat, azért mert kikaptunk a Juventustól, nem hiszem, hogy rögtön farkast kell kiáltani. Ha nem rontjuk el a szezon elejét, akkor ez a vereség senkit nem érdekel úgy igazán, pontok szempontjából. Viszont elrontottuk, de azóta sokat fejlődött a csapat.
Az a baj amit nehéz megmagyarázni az az 5 rangadóból 5 vereség....szóval ez ciki....nem csak a juve elleni meccs....az egy az 5-ből.
Ki lehet kapni rangadókon is de azért na.....5/5 elég szarul mutat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.08. 10:00 Amúgy egy kicsit túlzónak érzem ezt az Inzaghi utálatot. Értem én, hogy Interfan szerinted nulla csapatokat vertünk meg, de a nulla csapatokkal sem bírtunk év elején és a nulla csapatokat is meg kell verni, hogy bajnok lehess. Év elején nem volt védekezésünk ellenük sem, nem domináltunk, fáradtak voltak a játékosok, mindenki formán kívül volt. Azóta sokat javult a csapat és az egyéni teljesítmények is. Ez vitathatatlan. A BL-ben továbbmentünk viszonylag tükörsimán, kiejtve a spanyol bajnokságot vezető Barcelona-t. Megkaptuk a Porto-t, amely persze erős, de ellenük összejöhet a legjobb nyolc.
A bajnokságban most a Juve ellen az első félidőben a tűz hiányzott, de egyébként, ha 3 góllal megyünk félidőre, sem szólhatott volna egy rossz szót sem a Juve. Nem tudom beszéltetek e róla, de ha Danilo kezezése kezezés volt, akkor egy tizi is elmaradt nálunk a félidő végén. Dzeko-t divat szídni, de nem neki kéne vinni a vállán a csapatot, hanem Martineznek, aki baromi hullámzó és tavaly mikor Dzeko megállt, sajnos ő is teljesen nulla volt. Na ez a baj vele, ezért nem lesz sosem igazi vezér.
Perisic nagy pénzt kért, több éves szerződést, ezért korábban hülye volt a csapat, hogy megadta, most hülye hogy nem. Gosens-t mindenki nagyon jó játékosnak tartotta és marha nagy fogásnak, most meg egy nulla. Az Inter jelenlegi (!!!) helyzetét nézve, gondolok itt a tulajdonosi hercehurcára és a pénztelenségre, nem lehet jogos elvárás a bajnoki cím, kupa győzelem stb. még egy ilyen gyenge bajnokságban sem. Illetve lehetne, ha a játékosaink nem lennének lelkisek, de állítólag Skriniar is az, pedig ő a csk, hiszen azért játszik ilyen gyengén, mert lelkileg tönkrement a nyári hercehurcában.
Nyilván lehetne jobb edzőt találni Inzaghinál, de olaszt nem. Külföldit meg nem akarnak. Nekem az elmúlt hetekben tetszett a csapat, azért mert kikaptunk a Juventustól, nem hiszem, hogy rögtön farkast kell kiáltani. Ha nem rontjuk el a szezon elejét, akkor ez a vereség senkit nem érdekel úgy igazán, pontok szempontjából. Viszont elrontottuk, de azóta sokat fejlődött a csapat.
En meg az "Inzaghi utalat", azert kemeny.
Amikor kb en voltam az egyetlen, aki leirta meg szeptemberben, hogy VB szunetig biztos itt lesz, mert nem lesz total szeteses, es elvesztett oltozo.
Kaptam is erte, hogy ezt irtam...

Nulla csapatokat ugyanugy vertuk a szezon elejen, lasd Lecce, Cremonese, Spezia, Torino.

Melyik volt az a 0 csapat akivel nem birtunk a szezon elejen, es most meg igen?
Nincs ilyen...
Udine azert iden mas szint, lasd 7 ponttal elozik a Fiot es 8-al a Sasst.

Szep dolog hogy a nullakat meg kell verni, de ha Roma, Lazio, Milan, Juve ellen 4/0 gyozelem es 4/4 vereseg lesz, ugy nehez.
Mikozben ezeknek a csapatoknak semmivel nem jobb a kerete.
Inzaghi mindig ez volt, ezek a korlatai vannak amiota edzo, a nagyok ellen a bajnoksagban vege van.

Keret minosege pedig igenis megvan ahhoz, hogy jogos elvaras legyen ebben a Seria A-ban a bajnoki cim.
Hisz latjuk kikkel harcolunk, es kik a rivalisok...
Nem veletlenul beszelt mindenki 2. csillagrol mint cel, es hogy ki kell javitani a tavalyi hibat.
Jatekosaink meg nem hogy bajnoki cimrol, hanem arrol beszelnek neha, hogy mindent megnyerhetunk...
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Cupi írta: 2022.11.08. 10:05
Francesco írta: 2022.11.08. 10:00
Nyilván lehetne jobb edzőt találni Inzaghinál, de olaszt nem. Külföldit meg nem akarnak. Nekem az elmúlt hetekben tetszett a csapat, azért mert kikaptunk a Juventustól, nem hiszem, hogy rögtön farkast kell kiáltani. Ha nem rontjuk el a szezon elejét, akkor ez a vereség senkit nem érdekel úgy igazán, pontok szempontjából. Viszont elrontottuk, de azóta sokat fejlődött a csapat.
Az a baj amit nehéz megmagyarázni az az 5 rangadóból 5 vereség....szóval ez ciki....nem csak a juve elleni meccs....az egy az 5-ből.
Ki lehet kapni rangadókon is de azért na.....5/5 elég szarul mutat.
Ez igaz, nyilván ezért van megint tízezredjére válságértekezlet. Ugyanakkor a Roma ellen és a Juve ellen is nyerhettünk volna bőven. A többivel meg akkor játszottunk mikor baromira nem ment. Ez nem kifogás, csak tény. De persze nem mutat jól. Viszont vagy hagyni kéne Inzaghi-t nyugodtan dolgozni, vagy el kell küldeni. Ez a morálnak és a csapat teljesítmények sem tesz jót, hogy minden nem úgy sikerült meccs után válságértekezlet van. Ez nevetséges.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.11.08. 10:05
Az a baj amit nehéz megmagyarázni az az 5 rangadóból 5 vereség....szóval ez ciki....nem csak a juve elleni meccs....az egy az 5-ből.
Ki lehet kapni rangadókon is de azért na.....5/5 elég szarul mutat.
Ezen nem igazan van mit magyarazni sajnos.
Egesz egyszeruen a nagyok ellen vegunk van a bajnoksagban, ha valaki "gyoztes edzo", es bajnok akar lenni, akkor ezt a korlatatot meg kell ugrani.
Ha nem megy, akkor marad a Lazio szinvonal...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.08. 10:16 Viszont vagy hagyni kéne Inzaghi-t nyugodtan dolgozni, vagy el kell küldeni. Ez a morálnak és a csapat teljesítmények sem tesz jót, hogy minden nem úgy sikerült meccs után válságértekezlet van. Ez nevetséges.
Ez az Olasz valosag.
Nyerunk 5 meccset a Barcat leszamitva nudlik ellen, es mar Inzaghi a zseni, a csoda, es iden mindent megnyerhetunk.

Jon egy ujabb pofon egy nagy meccsen, mindenki visszesik a foldre es a valosagba, es 954. valsagertekezlet es ultimatum, es vilagosan nyiltan kimondva, hogy ez megengedeheteln amilyen vagyunk...

Csak a vegletek, mindig is ez volt, mindig is ez lesz...
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Szerintem meg nagyon sok mindennek kell klappolnia .

Biztos vagyok benne , hogy ez a csapat nem így viselkedik , ha nem indul el a sztori Hakimiékkel .
Akkor arról beszélnénk , hogy előreléptünk Conte óta , nemzetközi szinten is .

Ellenünk mindenki vért iszik . Űrből is látszik , hogy ezer sebből vérzik a klub .
Ha 2 hetente lennének a meccsek , ha nem ez a jövőkép lenne , ha Skriniar nem lett volna fent egész nyáron a Vaterán is , lehetne sorolni .

Miért hirdeti a bajnokesélyességet egy olyan F1-es csapat , aminek közepes a motorja , nem tud fejleszteni és annyi pénze van , hogy minden egyes pont számít a jövője miatt ?
Marhára ezt látni az Internél is .
Én biztos nem vállaltam volna a fiatal Inzaghi helyébe , Conte nem véletlenül lépett le . Épp eskü edző ide nem fog jönni amíg ez van .

Akivel meg lehet verni 1 Poolt , Bqrcat azzal a Milant is .
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Vezetőségnek sorra kéne venni , milyen amatőr hibákat követtek el , mennyi szar üzletet . Vállalni és levenni az edzőről , játékosokról a terhet .
Ha nem nézzük a Marotta nevet, akkor könnyebb levenni a szemellenzőt és meglátni, hogy ezért a langyos szar teljesítményért , ők az igazi felelősök .
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

hvmetal írta: 2022.11.08. 10:33 Vezetőségnek sorra kéne venni , milyen amatőr hibákat követtek el , mennyi szar üzletet . Vállalni és levenni az edzőről , játékosokról a terhet .
Ha nem nézzük a Marotta nevet, akkor könnyebb levenni a szemellenzőt és meglátni, hogy ezért a langyos szar teljesítményért , ők az igazi felelősök .
Egyetértek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

hvmetal írta: 2022.11.08. 10:33 Vezetőségnek sorra kéne venni , milyen amatőr hibákat követtek el , mennyi szar üzletet . Vállalni és levenni az edzőről , játékosokról a terhet .
Ha nem nézzük a Marotta nevet, akkor könnyebb levenni a szemellenzőt és meglátni, hogy ezért a langyos szar teljesítményért , ők az igazi felelősök .
Igazad van de ilyen soha nem lesz....nem fogják vállalni a felelősséget semmiért. :?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

hvmetal írta: 2022.11.08. 10:33 Vezetőségnek sorra kéne venni , milyen amatőr hibákat követtek el , mennyi szar üzletet . Vállalni és levenni az edzőről , játékosokról a terhet .
Ha nem nézzük a Marotta nevet, akkor könnyebb levenni a szemellenzőt és meglátni, hogy ezért a langyos szar teljesítményért , ők az igazi felelősök .
Egyértek, annyi kiegészítéssel hogy ebben a szereplésben megvan Inzaghi felelőssége is! És valóban nagyon nem CSAK ő a felelős!!
Ami szerintem a legnagyobb baj az Internél mint klub/cég hogy semminek nincs felelőse, ezen az új tulajdonos érkezésével változtatni kell ahhoz hogy egy jól működő klub váljon az Interből! Minden mindig Inzaghi miatt van de ez egész egyszerűen nem igaz!
Olyan könnyű azt mondani hogy Inzaghinak nem kellett Sanchez vagy kellett Kolarov stb, de kérdem én ha ő intéz mindent, hozza a döntéseket akkor a többiek minek vannak a klubnál??????? Dísznek??
Amióta az Internek drukkolok azóta nincs rend ennél a csapatnál kb 1990 óta.............. Moratti legalább szerette a csapatot ezért könnyebben elnézte az ember a hibáit, akik azóta jöttek egytől egyig ügyeskedők és nem a lehetőséget látják az Interben hanem használják valamire ami nem a klub működése, eredményei!!
Első lépés kínaiak out! Pezsgőt bontok esküszöm!!
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Inter101 írta: 2022.11.08. 12:17
hvmetal írta: 2022.11.08. 10:33 Vezetőségnek sorra kéne venni , milyen amatőr hibákat követtek el , mennyi szar üzletet . Vállalni és levenni az edzőről , játékosokról a terhet .
Ha nem nézzük a Marotta nevet, akkor könnyebb levenni a szemellenzőt és meglátni, hogy ezért a langyos szar teljesítményért , ők az igazi felelősök .
Egyértek, annyi kiegészítéssel hogy ebben a szereplésben megvan Inzaghi felelőssége is! És valóban nagyon nem CSAK ő a felelős!!
Ami szerintem a legnagyobb baj az Internél mint klub/cég hogy semminek nincs felelőse, ezen az új tulajdonos érkezésével változtatni kell ahhoz hogy egy jól működő klub váljon az Interből! Minden mindig Inzaghi miatt van de ez egész egyszerűen nem igaz!
Olyan könnyű azt mondani hogy Inzaghinak nem kellett Sanchez vagy kellett Kolarov stb, de kérdem én ha ő intéz mindent, hozza a döntéseket akkor a többiek minek vannak a klubnál??????? Dísznek??
Amióta az Internek drukkolok azóta nincs rend ennél a csapatnál kb 1990 óta.............. Moratti legalább szerette a csapatot ezért könnyebben elnézte az ember a hibáit, akik azóta jöttek egytől egyig ügyeskedők és nem a lehetőséget látják az Interben hanem használják valamire ami nem a klub működése, eredményei!!
Első lépés kínaiak out! Pezsgőt bontok esküszöm!!
Moratti.. hm, azért kétségtelen, hogy most érzi igazán az ember azt, hogy amikor a klub élén nem csak egy tulajdonos, hanem egyben egy szurkoló is van, akit érzelmi szálak ezrei kötnek a klubhoz. Sajnálom, hogy nem vitte tovább ő, vagy a fia, hamár az ő apja is ott volt. Emlékszem, amikor jöttek a nagyobbnál nagyobb sztárok a klubhoz, mindig úgy beszéltek róla, mintha a második apjuk lett volna Moratti. Azért ilyet szerintem akárkire nem mondanak. Azóta se hallottam hasonlóakat onnan.
Az ilyen Zhang féle emberek kizárólag üzleti alapon vannak jelen, nem érdekli őt az, hogy a klub a történelmét nézve méltatlan állapot felé sodródik, és veszélyezteti a jövőbeli sikerek elérését, a klub hagyományaihoz méltó nívó fenntarthatóságát. Eljöttek ide, mert az üzleti tevékenységükhöz új piaci szereplőket, befektetőket stb.. kerestek, a focival pedig jobban eladhatóbbá tudják magukat tenni, nagyobb reklámértékkel bírnak ,hiszen az európai foci nagy népszerűségnek és nem utolsó sorban komoly üzleti kapcsolatokhoz vezethet el.. Az angol premier liga is csak azért van ott ahol van , mert európa pénzügyi központja Londonnal az élen, ahol brutál erős a pénzügyekkel kapcsolatos gazdaság.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nincs ember aki ne hozta volna vissza nyáron-főleg ilyen kondíciókkal-Lukakut.Azt nem lehetett előre tudni,hogy ez lesz.Nyilván így már le kell vonni a megfelelő következtetéseket.A bajnokl helyezésről csak annyit,hogy a 4. helyért kell küzdenünk,mert a milan,napoli,gyuve sor elöttünk jár.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A vezetoseg a mai valsagertekezleten/konfortacion kozolte Inzaghival, kotelezo a 2/2 gyozelem a maradek 2 meccsen.
Azonnali reakcio es eredmenyeket var a vezetoseg.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Ezért felesleges volt leülni vele...

Mert ha nem jön a két győzelem csak mondjuk egy és mellé egy X??? Akkor mi lesz??? Semmi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2022.11.08. 16:43 Ezért felesleges volt leülni vele...

Mert ha nem jön a két győzelem csak mondjuk egy és mellé egy X??? Akkor mi lesz??? Semmi.
En is igy gondolom.
Ha verjuk a Bolognat, ami szinte 100%, akkor csakis egy Atalanta vereseg eseten tennek ki.
Tombi1986
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Szerintem bajnokok leszünk, figyeljétek meg :crazy: :lol: :D :wtf: :wave:
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

internaZIOnaLe írta: 2022.11.08. 16:43 Ezért felesleges volt leülni vele...

Mert ha nem jön a két győzelem csak mondjuk egy és mellé egy X??? Akkor mi lesz??? Semmi.
Most , ha ezt más csapatnál látnád , mit mondanál ?
Ezzel a folyamatos kommunikációval mi a cél ?
2022-ben szerintem az Interrel kapcsolatos cikkek 30 %-a , hogy épp mivan Inzaghival !
Kezdem ezt tudatos értékrombolásnak vélni .

Nincs rá magyarázat, hogy egy ilyen helyzetben lévő klubnál hetek óta ez megy . Nevetséges , hiteltelen . B.ssza meg magát az egész banda .
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

hvmetal írta: 2022.11.08. 19:28
internaZIOnaLe írta: 2022.11.08. 16:43 Ezért felesleges volt leülni vele...

Mert ha nem jön a két győzelem csak mondjuk egy és mellé egy X??? Akkor mi lesz??? Semmi.
Most , ha ezt más csapatnál látnád , mit mondanál ?
Ezzel a folyamatos kommunikációval mi a cél ?
2022-ben szerintem az Interrel kapcsolatos cikkek 30 %-a , hogy épp mivan Inzaghival !
Kezdem ezt tudatos értékrombolásnak vélni .

Nincs rá magyarázat, hogy egy ilyen helyzetben lévő klubnál hetek óta ez megy . Nevetséges , hiteltelen . B.ssza meg magát az egész banda .
Sajnos jelenleg olyan a klubunk,mint az elnökünk.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Nem lesz itt edzőváltás és felesleges is jelenleg, a bajnoki cím elúszott az első négy Inzaghival is meglesz. Már csak azért sem rúgják majd ki mert fizetni kellene az ő bérét illetve az esetleges új edzőjét is. Véleményem szerint csak próbálnak nyomást gyakorolni rá és a csapatra, ezzel is motiválva őket. A vezetőség nagyon jól tudja hogy a csapat a mester mellett áll, legalábbis a hírek erről szóltak, talán így majd jobban csipkedik magukat a maradék két meccsen a szünetig.

A másik dolog pedig az, hogy nála jobb edző jelenleg nem nagyon van szabadon Tuchelen kívül, akit meg sajnos nem tudnánk megfizetni, ha csak Inzaghi le nem mondana a pénzéről, de azt kétlem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2022.11.08. 22:24 Nem lesz itt edzőváltás és felesleges is jelenleg, a bajnoki cím elúszott az első négy Inzaghival is meglesz. Már csak azért sem rúgják majd ki mert fizetni kellene az ő bérét illetve az esetleges új edzőjét is. Véleményem szerint csak próbálnak nyomást gyakorolni rá és a csapatra, ezzel is motiválva őket. A vezetőség nagyon jól tudja hogy a csapat a mester mellett áll, legalábbis a hírek erről szóltak, talán így majd jobban csipkedik magukat a maradék két meccsen a szünetig.

A másik dolog pedig az, hogy nála jobb edző jelenleg nem nagyon van szabadon Tuchelen kívül, akit meg sajnos nem tudnánk megfizetni, ha csak Inzaghi le nem mondana a pénzéről, de azt kétlem.
Egyebkent ez az Inzaghi fizetes erdekes tema.
Inzaghi 1 evre 10,2m euroba kerul.

Ha Nagelsmann alairna ide a Bayernes fizujaval, akkor 10,5m-ba kerulne evente.
Magyarul kb ugyanannyi mint Inzaghi.

Pochettino a Spursos fizujaval 6,55m lenne evente, magyarul majdnem fele kiadas mint Inzaghi.

Tuchel ha a Chelseases fizujaval alairna, akkor 10,5m lenne evente.
Magyarul kb ugyannyi mint Inzaghi.

Nagelsmann 10,5m
Tuchel 10,5m
Inzaghi 10,2m
Pochettino 6,55m

Es akkor most csak 3 nagy nevet neztunk, akikbol 2 szabad is...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.11.09. 09:40
lucky0 írta: 2022.11.08. 22:24 Nem lesz itt edzőváltás és felesleges is jelenleg, a bajnoki cím elúszott az első négy Inzaghival is meglesz. Már csak azért sem rúgják majd ki mert fizetni kellene az ő bérét illetve az esetleges új edzőjét is. Véleményem szerint csak próbálnak nyomást gyakorolni rá és a csapatra, ezzel is motiválva őket. A vezetőség nagyon jól tudja hogy a csapat a mester mellett áll, legalábbis a hírek erről szóltak, talán így majd jobban csipkedik magukat a maradék két meccsen a szünetig.

A másik dolog pedig az, hogy nála jobb edző jelenleg nem nagyon van szabadon Tuchelen kívül, akit meg sajnos nem tudnánk megfizetni, ha csak Inzaghi le nem mondana a pénzéről, de azt kétlem.
Egyebkent ez az Inzaghi fizetes erdekes tema.
Inzaghi 1 evre 10,2m euroba kerul.

Ha Nagelsmann alairna ide a Bayernes fizujaval, akkor 10,5m-ba kerulne evente.
Magyarul kb ugyanannyi mint Inzaghi.

Pochettino a Spursos fizujaval 6,55m lenne evente, magyarul majdnem fele kiadas mint Inzaghi.

Tuchel ha a Chelseases fizujaval alairna, akkor 10,5m lenne evente.
Magyarul kb ugyannyi mint Inzaghi.

Nagelsmann 10,5m
Tuchel 10,5m
Inzaghi 10,2m
Pochettino 6,55m

Es akkor most csak 3 nagy nevet neztunk, akikbol 2 szabad is...
Én Pochettinot azonnal hoznám.
Ő ért a fiatalok beépítéséhez is, persze nem nyert BL-t a PSG-vel, de azért a Spursnél amit letett az rendben volt építkezésben.
3 és 4 védős taktikákat variál.
Bármikor aláírnám.

Én is úgy látom, Inzaghi nem bajnok edző.
Ő olaszban úgymond top, ami a dobogót jelenti.
De az a plusz nem látom, hogy meg lenne benne.
Ráadásul a saját korlátai, hülyeségei miatt (cserék, meccselés, abszolút 1 taktikás).

Engem nagyon bánt továbbra is, ahogy a fiatalokkal bánunk/elherdáljuk őket.
Persze nem Golden Boy kategóriák, de a Juvénál is épp esélyt kap egy Miretti, egy Fagioli.
Legalább az esélyt meg kéne adni, ha már van az utánpótlás rendszerünk, valamint pörög a Next Gen BL sorozat...
Erre előkerül egy ifi CSK Casadei, akit azon nyomban passzolunk is tovább a Chelseahez, akik majd szépen felépítik őt (pont tegnap olvastam, hogy elégedettek vele és hamarosan eljöhet az ideje a felnőttben is).
Nálunk meg?
Senki, kb Santon óta nem jött fel úgy ifi a felnőtt keretbe, hogy értelmesen építettünk volna rá (Gnoukouri volt még próbálkozás, de ő is hamar elfelejtődött).
Muszáj lenne legalább néha-néha egy srácnak megadni az esélyt, pénzt, energiát szánni arra, hogy felépítsük, beépítsük.
Persze jön a vezetés a "San Siro nyomásával nem könnyű megbírkózni" kifogással, de azért bőven vannak itt olyan szintű játékosok a keretben, akik helyett szívesebben vennénk egy-egy Primaverából felhozott fiatalt.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Pochettino szabad de szerintem ő hamarabb irna alá a juvéhoz mint sem hozzánk vagyis szívesen menne oda ha Allegrit kitennék. (talán vannak valami szállak ami Torinóhoz kötik valahol olvastam ilyesmit)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

tomika431 írta: 2022.11.09. 10:37 Pochettino szabad de szerintem ő hamarabb irna alá a juvéhoz mint sem hozzánk vagyis szívesen menne oda ha Allegrit kitennék. (talán vannak valami szállak ami Torinóhoz kötik valahol olvastam ilyesmit)
Ezt engedjük már el, főleg a mai klubhoz már nem kötődő világban.
Oda mész, ahol megfizetnek, ahol látsz rációt a projektben.
Megkapod amit kérsz keretalakítás területén, stb.
Volt egy időszak, mikor a Juvéhoz írták őt.
Akkor e kapcsán megszólalt és beszélt a torinói családi kötődéséről.
Előtte meg már nem 1x nálunk is téma volt ő.
Szóval azért ez nem az a kategória, mintha egy Tottit akarnál az Interhez csábítani...
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

PellerG írta: 2022.11.09. 11:52
tomika431 írta: 2022.11.09. 10:37 Pochettino szabad de szerintem ő hamarabb irna alá a juvéhoz mint sem hozzánk vagyis szívesen menne oda ha Allegrit kitennék. (talán vannak valami szállak ami Torinóhoz kötik valahol olvastam ilyesmit)
Ezt engedjük már el, főleg a mai klubhoz már nem kötődő világban.
Oda mész, ahol megfizetnek, ahol látsz rációt a projektben.
Megkapod amit kérsz keretalakítás területén, stb.
Volt egy időszak, mikor a Juvéhoz írták őt.
Akkor e kapcsán megszólalt és beszélt a torinói családi kötődéséről.
Előtte meg már nem 1x nálunk is téma volt ő.
Szóval azért ez nem az a kategória, mintha egy Tottit akarnál az Interhez csábítani...
Van igazság abban amit irsz. Reálisabbnak látok az új szezonra egy ilyen felállást:
juventus-Conte
Inter-Allegri
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calciomercato szerint is, ha nem nyerjuk meg a maradek 2 meccset, akkor Inzaghi jovoje komolyan ertekelve lesz, es a VB szunetben akar valtas is lehet.


Volt jatekosunk Dalmat szerint az Inter megnyeri most a maradek 2 meccset, es ezaltal marad Inzaghi.
De nyaron Zhang eladja az Intert, es uj tulajdonos erkezik uj edzovel.
Az Inter pedig ujra hatalmas celokat es eredmenyeket erhet majd el.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Az mondjuk sorsszerű lenne ha épp' a Bologna okozná Inzaghi vesztét (és Motta) bár nem hiszem hogy el lesz küldve még akkor se ha ez két meccs nem sikerülml.
Pochettinot én is bármikor aláírnám nem csak a Spursnél de a Sot'on-nál is jó munkát végzett.
Mondjuk tegnap este néztem éppen a fizetését hát nekem nagyobb összegeket dobott be a Google. Lehet akkor bruttó volt
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2022.11.09. 13:51 Az mondjuk sorsszerű lenne ha épp' a Bologna okozná Inzaghi vesztét (és Motta) bár nem hiszem hogy el lesz küldve még akkor se ha ez két meccs nem sikerülml.
Pochettinot én is bármikor aláírnám nem csak a Spursnél de a Sot'on-nál is jó munkát végzett.
Mondjuk tegnap este néztem éppen a fizetését hát nekem nagyobb összegeket dobott be a Google. Lehet akkor bruttó volt
Az a baj szerintem, ha valtas is lenne (amit kizarok mert a Bolognat ma 110% hogy verjuk, es szerintem nem teszik ki ha nincs meg a 2/2 gyozelem), nalunk ilyen P.Sousa nevek jonnnek.

Nem veletlenul volt P.Sousa Milanoban a Barca 1.meccs elott. Sot meg a meccsen is ott volt a lelaton.
Kb mar keszen allt atvenni az Intert...

Most egy P.Sousaval nem tudom mire mennenk...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.11.09. 14:02
Stankov írta: 2022.11.09. 13:51 Az mondjuk sorsszerű lenne ha épp' a Bologna okozná Inzaghi vesztét (és Motta) bár nem hiszem hogy el lesz küldve még akkor se ha ez két meccs nem sikerülml.
Pochettinot én is bármikor aláírnám nem csak a Spursnél de a Sot'on-nál is jó munkát végzett.
Mondjuk tegnap este néztem éppen a fizetését hát nekem nagyobb összegeket dobott be a Google. Lehet akkor bruttó volt
Az a baj szerintem, ha valtas is lenne (amit kizarok mert a Bolognat ma 110% hogy verjuk, es szerintem nem teszik ki ha nincs meg a 2/2 gyozelem), nalunk ilyen P.Sousa nevek jonnnek.

Nem veletlenul volt P.Sousa Milanoban a Barca 1.meccs elott.
Kb mar keszen allt atvenni az Intert...

Most egy P.Sousaval nem tudom mire mennenk...
Ha a hátralévő 2 meccsen mondjuk 1 pont jön össz, csak elgondolkodnának fönt is...
Tudom esélytelen, de tényleg annyira adná magát egy Pochettino pl.
Decemberre máltai és sevillai felkészülési időszakok lettek lekötve barátságos meccsekkel.
A keret nagy része egyben marad, hiába VB.
Ennél jobb minialapozási lehetőség egy új edzővel... Nem lesz.
(Csak akkor váltanék, ha minőségi edző jönne, szerintem Pochettino pl az).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.11.09. 14:08
interfan írta: 2022.11.09. 14:02
Stankov írta: 2022.11.09. 13:51 Az mondjuk sorsszerű lenne ha épp' a Bologna okozná Inzaghi vesztét (és Motta) bár nem hiszem hogy el lesz küldve még akkor se ha ez két meccs nem sikerülml.
Pochettinot én is bármikor aláírnám nem csak a Spursnél de a Sot'on-nál is jó munkát végzett.
Mondjuk tegnap este néztem éppen a fizetését hát nekem nagyobb összegeket dobott be a Google. Lehet akkor bruttó volt
Az a baj szerintem, ha valtas is lenne (amit kizarok mert a Bolognat ma 110% hogy verjuk, es szerintem nem teszik ki ha nincs meg a 2/2 gyozelem), nalunk ilyen P.Sousa nevek jonnnek.

Nem veletlenul volt P.Sousa Milanoban a Barca 1.meccs elott.
Kb mar keszen allt atvenni az Intert...

Most egy P.Sousaval nem tudom mire mennenk...
Ha a hátralévő 2 meccsen mondjuk 1 pont jön össz, csak elgondolkodnának fönt is...
Tudom esélytelen, de tényleg annyira adná magát egy Pochettino pl.
Decemberre máltai és sevillai felkészülési időszakok lettek lekötve barátságos meccsekkel.
A keret nagy része egyben marad, hiába VB.
Ennél jobb minialapozási lehetőség egy új edzővel... Nem lesz.
(Csak akkor váltanék, ha minőségi edző jönne, szerintem Pochettino pl az).
Ha nem verjuk a Bolognat, sem az Atalantat, akkor szerintem is realis lenne a valtas.
De ha verjuk ma a Bolognat, akkor onnantol 110% hogy marad Inzaghi, barmi is lesz az Atalanta meccs.
Ilyen Bologna szinteket meg eddig is vertunk hazai palyan...

Maximalisan egyetertek, en azonnal alairnam Tuchelt es Pochettinot is.
Minden meglenne a folytatasra.
Dehat ez ugysem lesz...

Szerintem:

- Verjuk a Bolognat, Atalanta tokmindegy es marad Inzaghi (99,999999%)

- 0,000000001%, X a Bologna, nem verjuk az Atalantat, es jon P.Sousa.

Barmibe lefogadom, o mar oktober 4-en ugy jott Milanoba, es ment ki a meccsunkre, hogy holnaptol
o az Inter edzoje lesz.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nevek akiktől félni akár mostanában.

Freddy ,Jason,A mumus,Kampókéz és utána pedig szorosan Paulo Sousa. ;) :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Festa írta: 2022.11.09. 17:37 Nevek akiktől félni akár mostanában.

Freddy ,Jason,A mumus,Kampókéz és utána pedig szorosan Paulo Sousa. ;) :)
+ Kiszel Tünde és Mazzarri
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Stankov írta: 2022.11.09. 19:20
Festa írta: 2022.11.09. 17:37 Nevek akiktől félni akár mostanában.

Freddy ,Jason,A mumus,Kampókéz és utána pedig szorosan Paulo Sousa. ;) :)
+ Kiszel Tünde és Mazzarri
Ha ez az összes barátaim, akkor Benitez jöhet? :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

DM22 írta: 2022.11.09. 19:34
Stankov írta: 2022.11.09. 19:20
Festa írta: 2022.11.09. 17:37 Nevek akiktől félni akár mostanában.

Freddy ,Jason,A mumus,Kampókéz és utána pedig szorosan Paulo Sousa. ;) :)
+ Kiszel Tünde és Mazzarri
Ha ez az összes barátaim, akkor Benitez jöhet? :D
Muntari ? :)
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Festa írta: 2022.11.09. 20:24
DM22 írta: 2022.11.09. 19:34
Stankov írta: 2022.11.09. 19:20

+ Kiszel Tünde és Mazzarri
Ha ez az összes barátaim, akkor Benitez jöhet? :D
Muntari ? :)
Ne durvulj, Papa! Szeretnek ejszaka aludni. :shh:
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

DM22 írta: 2022.11.09. 19:34
Stankov írta: 2022.11.09. 19:20
Festa írta: 2022.11.09. 17:37 Nevek akiktől félni akár mostanában.

Freddy ,Jason,A mumus,Kampókéz és utána pedig szorosan Paulo Sousa. ;) :)
+ Kiszel Tünde és Mazzarri
Ha ez az összes barátaim, akkor Benitez jöhet? :D
Ettől nem félek a Pingvin Pincér szerintem a Liverpoolt veszi át Klopptol
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 es a TS szerint meg sem kozeliti egyik potencialis ajanlat sem a Zhang altal kert 1,2milliardot.
Zhang nem enged egy eurot sem, o ragaszkodik a sajat penzugyi erdekeihez, a potencialis vevok pedig tulzonak talaljak a Zhang csalad kereset egy ilyen helyzetben levo klubert.

Ha nem erkezik meg az 1,2 milliard, amire minden esely megvan, akkor a Zhang csalad a korabban emlitett Oaktree visszafizetesere egy masik hitelbefektetot keresne, meg ugyis hogy a kamatok nagyon megemelkedtek.
A jelenlegi Oaktree hitelbefekteto evi 12%-os kamat helyett, mar evi 25-30%-os kamattal lehet talalni csak adossagkezelot, hitelbefektetot.
Kerdes penzugyileg ezek a hitelbefektetok mit latnak, es megeri e nekik megmenti az Intert a csodtol es a megszunestol.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

azt hittem a patkanyok nem sargak, de ugy latszik vagy egy
Válasz küldése