Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.06. 15:19 A Gazzetta biztosra veszi, hogy Brozovic a szezon végén távozik. Szerintük Calha végleg átvette a helyét a kezdőben, Miki alapember, ahogy Barella is. A játékos sokkal rosszkedvűbb, kevesebbet mosolyog és a Bologna meccs után, mint kapitány, nem nyilatkozott (ugye átadta Lautaronak), ez a vezetőknek sem tetszett, a kapcsolata is megromlott az Interrel. Valószínűleg nyáron el kell tőle köszönni.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... one-919242
Ez szep es jo, de kinek fog kelleni?
Tavaly ingyen nem kellett a kutyanak sem...
Majd most fog barkinek 30m-ert, lassan 31 evesen, ilyen szezon utan?
Valoszinu...

Fizurol o meg lemondani egy eurorol se fog.
Megkapta az extra magas fizut, szerzodese van 2026-ig, 34 eves koraig.
Neki kiskiraly dolga van innentol.

Nagyon jo, hogy mi a Dumfries + Brozovic parosbol akarjuk fedezni a "pluszos mercatot", de ennyi erovel akarhatnak a Gosens-Correa parosbol is.
Ugyanugy nem kell az egyik sem a kutyanak sem, mint a masik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.03.07. 04:51
CsaSzi9294 írta: 2023.03.06. 15:19 A Gazzetta biztosra veszi, hogy Brozovic a szezon végén távozik. Szerintük Calha végleg átvette a helyét a kezdőben, Miki alapember, ahogy Barella is. A játékos sokkal rosszkedvűbb, kevesebbet mosolyog és a Bologna meccs után, mint kapitány, nem nyilatkozott (ugye átadta Lautaronak), ez a vezetőknek sem tetszett, a kapcsolata is megromlott az Interrel. Valószínűleg nyáron el kell tőle köszönni.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... one-919242
Ez szep es jo, de kinek fog kelleni?
Tavaly ingyen nem kellett a kutyanak sem...
Majd most fog barkinek 30m-ert, lassan 31 evesen, ilyen szezon utan?
Valoszinu...

Fizurol o meg lemondani egy eurorol se fog.
Megkapta az extra magas fizut, szerzodese van 2026-ig, 34 eves koraig.
Neki kiskiraly dolga van innentol.

Nagyon jo, hogy mi a Dumfries + Brozovic parosbol akarjuk fedezni a "pluszos mercatot", de ennyi erovel akarhatnak a Gosens-Correa parosbol is.
Ugyanugy nem kell az egyik sem a kutyanak sem, mint a masik.
Én nem tartom kizártnak a Brozo-Kessie cserét, nem hiába volt annyi pletyka róla télen.
Szerintem a horvát is simán menne Spanyolországba, míg Kessie a nagy barátjához Calhához. Oké, mi pénzt nem csinálunk így, de mint mondtad, kb senki nem fog fizetni érte. Úgy meg ez tűnik a legjobb megoldásnak…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.07. 06:25
interfan írta: 2023.03.07. 04:51
CsaSzi9294 írta: 2023.03.06. 15:19 A Gazzetta biztosra veszi, hogy Brozovic a szezon végén távozik. Szerintük Calha végleg átvette a helyét a kezdőben, Miki alapember, ahogy Barella is. A játékos sokkal rosszkedvűbb, kevesebbet mosolyog és a Bologna meccs után, mint kapitány, nem nyilatkozott (ugye átadta Lautaronak), ez a vezetőknek sem tetszett, a kapcsolata is megromlott az Interrel. Valószínűleg nyáron el kell tőle köszönni.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... one-919242
Ez szep es jo, de kinek fog kelleni?
Tavaly ingyen nem kellett a kutyanak sem...
Majd most fog barkinek 30m-ert, lassan 31 evesen, ilyen szezon utan?
Valoszinu...

Fizurol o meg lemondani egy eurorol se fog.
Megkapta az extra magas fizut, szerzodese van 2026-ig, 34 eves koraig.
Neki kiskiraly dolga van innentol.

Nagyon jo, hogy mi a Dumfries + Brozovic parosbol akarjuk fedezni a "pluszos mercatot", de ennyi erovel akarhatnak a Gosens-Correa parosbol is.
Ugyanugy nem kell az egyik sem a kutyanak sem, mint a masik.
Én nem tartom kizártnak a Brozo-Kessie cserét, nem hiába volt annyi pletyka róla télen.
Szerintem a horvát is simán menne Spanyolországba, míg Kessie a nagy barátjához Calhához. Oké, mi pénzt nem csinálunk így, de mint mondtad, kb senki nem fog fizetni érte. Úgy meg ez tűnik a legjobb megoldásnak…
De ha nem fizet erte senki, akkor kit adunk el?

Egyebkent valoban voltak hirek telen, hogy az Inter akarta a Brozovic-Kessie cseret, de a Barcanak esze agaban nem volt elfogadni.
Szoval az szep hogy az Inter akarja, dehat azzal sokra nem megyunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.03.07. 08:04
CsaSzi9294 írta: 2023.03.07. 06:25
interfan írta: 2023.03.07. 04:51
Én nem tartom kizártnak a Brozo-Kessie cserét, nem hiába volt annyi pletyka róla télen.
Szerintem a horvát is simán menne Spanyolországba, míg Kessie a nagy barátjához Calhához. Oké, mi pénzt nem csinálunk így, de mint mondtad, kb senki nem fog fizetni érte. Úgy meg ez tűnik a legjobb megoldásnak…
De ha nem fizet erte senki, akkor kit adunk el?

Egyebkent valoban voltak hirek telen, hogy az Inter akarta a Brozovic-Kessie cseret, de a Barcanak esze agaban nem volt elfogadni.
Szoval az szep hogy az Inter akarja, dehat azzal sokra nem megyunk.
Ne legyen igazam, de szerintem Barellát. Sajnos el tudok képzelni egy olyan verziót, hogy Kessie-Brozo csere esetén az olaszt beáldozzuk (pl Poolnak) és így lesz egy Kessie-Calha-N.Keita kp jövőre. Cserének meg Asllani, Fabbian, Miki
Bastonihoz szerintem nem "merünk" nyúlni, a védelem így is trottyos lesz jövőre, Martinez CSK és érinthetetle, így marad Barella és Dumfries mint távozók.
Mondom még egyszer ne legyen így...!!!
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.07. 08:25
interfan írta: 2023.03.07. 08:04
CsaSzi9294 írta: 2023.03.07. 06:25

Én nem tartom kizártnak a Brozo-Kessie cserét, nem hiába volt annyi pletyka róla télen.
Szerintem a horvát is simán menne Spanyolországba, míg Kessie a nagy barátjához Calhához. Oké, mi pénzt nem csinálunk így, de mint mondtad, kb senki nem fog fizetni érte. Úgy meg ez tűnik a legjobb megoldásnak…
De ha nem fizet erte senki, akkor kit adunk el?

Egyebkent valoban voltak hirek telen, hogy az Inter akarta a Brozovic-Kessie cseret, de a Barcanak esze agaban nem volt elfogadni.
Szoval az szep hogy az Inter akarja, dehat azzal sokra nem megyunk.
Ne legyen igazam, de szerintem Barellát. Sajnos el tudok képzelni egy olyan verziót, hogy Kessie-Brozo csere esetén az olaszt beáldozzuk (pl Poolnak) és így lesz egy Kessie-Calha-N.Keita kp jövőre. Cserének meg Asllani, Fabbian, Miki
Bastonihoz szerintem nem "merünk" nyúlni, a védelem így is trottyos lesz jövőre, Martinez CSK és érinthetetle, így marad Barella és Dumfries mint távozók.
Mondom még egyszer ne legyen így...!!!
Vagy Lautaro Martinez.
Tudom leírták már 100-szor, hogy ő lenne az utolsó, akit eladnánk.
De ha érte lesz megfelelő ajánlat, akkor ő fog menni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

cuchu11 írta: 2023.03.07. 12:40
CsaSzi9294 írta: 2023.03.07. 08:25
interfan írta: 2023.03.07. 08:04

De ha nem fizet erte senki, akkor kit adunk el?

Egyebkent valoban voltak hirek telen, hogy az Inter akarta a Brozovic-Kessie cseret, de a Barcanak esze agaban nem volt elfogadni.
Szoval az szep hogy az Inter akarja, dehat azzal sokra nem megyunk.
Ne legyen igazam, de szerintem Barellát. Sajnos el tudok képzelni egy olyan verziót, hogy Kessie-Brozo csere esetén az olaszt beáldozzuk (pl Poolnak) és így lesz egy Kessie-Calha-N.Keita kp jövőre. Cserének meg Asllani, Fabbian, Miki
Bastonihoz szerintem nem "merünk" nyúlni, a védelem így is trottyos lesz jövőre, Martinez CSK és érinthetetle, így marad Barella és Dumfries mint távozók.
Mondom még egyszer ne legyen így...!!!
Vagy Lautaro Martinez.
Tudom leírták már 100-szor, hogy ő lenne az utolsó, akit eladnánk.
De ha érte lesz megfelelő ajánlat, akkor ő fog menni...
Azért nem gondolnám őt, mert Lukaku valószínűleg megy vissza, Correa Correa, Dzeko meg vészesen öregszik. Így is kellene csatár, nem hiszem, hogy Lautaro lenne a legésszerűbb "áldozat" (de utálom ezt a szót).
De persze bármi lehet...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Onana a Dzeko ugyrol:
Ha igy kell orditsak vele, akkor en megteszem.
Ha nalam van a ladba, en dontom el mit csinalok.
Mindenki keri a labdat, tanacsot ad, de en dontok, es ezt mindenkinek el kell fogadnia es tiszteletben tartania.
Ha akarja a labdat, akkor vegye el tolem.

Nekem megvan a szemelyisegem es egyenisegem, ha veszekedni kell Dzekoval vagy Martinezzel, akkor megteszem.
En vagyok az, aki az egesz palyat latja hatulrol.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.03.11. 13:06 Onana a Dzeko ugyrol:
Ha igy kell orditsak vele, akkor en megteszem.
Ha nalam van a ladba, en dontom el mit csinalok.
Mindenki keri a labdat, tanacsot ad, de en dontok, es ezt mindenkinek el kell fogadnia es tiszteletben tartania.
Ha akarja a labdat, akkor vegye el tolem.

Nekem megvan a szemelyisegem es egyenisegem, ha veszekedni kell Dzekoval vagy Martinezzel, akkor megteszem.
En vagyok az, aki az egesz palyat latja hatulrol.
Teljesen igaza van, Dzekotól se kérdezi meg Onana, hogy miért adja el huszadjára is a labdát? Végre olyan kapusunk van aki nem csak olyan mint egy tuja. Álljon ki magáért, nyissa ki a száját ha kell!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.11. 16:34
interfan írta: 2023.03.11. 13:06 Onana a Dzeko ugyrol:
Ha igy kell orditsak vele, akkor en megteszem.
Ha nalam van a ladba, en dontom el mit csinalok.
Mindenki keri a labdat, tanacsot ad, de en dontok, es ezt mindenkinek el kell fogadnia es tiszteletben tartania.
Ha akarja a labdat, akkor vegye el tolem.

Nekem megvan a szemelyisegem es egyenisegem, ha veszekedni kell Dzekoval vagy Martinezzel, akkor megteszem.
En vagyok az, aki az egesz palyat latja hatulrol.
Teljesen igaza van, Dzekotól se kérdezi meg Onana, hogy miért adja el huszadjára is a labdát? Végre olyan kapusunk van aki nem csak olyan mint egy tuja. Álljon ki magáért, nyissa ki a száját ha kell!
Szerintem ha a kapus dönti el,hogy mit csináljon akkor ezt csak jelzi,hogy Inzaghi töketlen és nincs tekintélye.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2023.03.11. 16:57
CsaSzi9294 írta: 2023.03.11. 16:34
interfan írta: 2023.03.11. 13:06 Onana a Dzeko ugyrol:

Teljesen igaza van, Dzekotól se kérdezi meg Onana, hogy miért adja el huszadjára is a labdát? Végre olyan kapusunk van aki nem csak olyan mint egy tuja. Álljon ki magáért, nyissa ki a száját ha kell!
Szerintem ha a kapus dönti el,hogy mit csináljon akkor ezt csak jelzi,hogy Inzaghi töketlen és nincs tekintélye.
Töketlennek töketlen, ez tény. De nehogy már Onana itt negatívan jöjjön ki abból, hogy kiáll magáért. Itt nem taktikárol volt szóváltás, hanem, hogy Dzeko képtelen megtartani a labdát, amit felrúg neki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A “kövér” Lukaku mesterhármast szerzett a Svédek ellen…
De kellett ez neki!!!
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

benfica ellen is lohetne 3-t
az is jo ha 2 meccsen😀
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Közben meg Iliev kezdő a magyar válogatott ellen. Olyan rossz nem lehet a gyerek, ha kezdő tétmeccsen a válogatottjában. Nálunk is kaphatna valamennyi lehetőséget.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

matrix23 írta: 2023.03.27. 21:01 Közben meg Iliev kezdő a magyar válogatott ellen. Olyan rossz nem lehet a gyerek, ha kezdő tétmeccsen a válogatottjában. Nálunk is kaphatna valamennyi lehetőséget.
Ébresztő, ez Inzaghi Intere 🙈
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2023.03.27. 22:11
matrix23 írta: 2023.03.27. 21:01 Közben meg Iliev kezdő a magyar válogatott ellen. Olyan rossz nem lehet a gyerek, ha kezdő tétmeccsen a válogatottjában. Nálunk is kaphatna valamennyi lehetőséget.
Ébresztő, ez Inzaghi Intere 🙈
Eloszor is minden elismeresem a csodalatos Valogatottuknak.
Vegre tenyezo lett a Magyar Valogatott minden teren egesz Europaban.
Elkepeszto hangulat, telthaz, 60 ezer ember, csodalatos jatek, tukorsima gyozelem.
Buszkek lehetunk Nemzetunkre, felfoghatatlan hova jutott a Magyar futball par ev alatt.


Fiatalokra kiterve meg az a baj, hogy Mulattieri,
Pirola, Fabbian is jatszik az Olasz U21-es valogatottban (Casadeit ne is emlitsuk), nalunk megis az a tema, hogy melyiket, hova, es mennyiert adjuk el.
Meg mennyire elegedettek vagyunk Casadei eladasaval, es tobb ilyet akarunk...
Mashol meg ugyanilyen U21-es valogatott jatekosok, lasd Scalvini, Udogie, Fagioli, Miretti, vagy top csapatok akarjak, vagy pl a Juve epit is rajuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Onana:
Tobb tiszteletet erdemlunk a BL-ben, mi voltunk azok akik a Barcat az EL-be kuldtuk, es egy nagyon nehez csoportbol tovabbjutottunk.
Iden megnyerhetjuk a BL-t.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Calhanoglut le kellett cserélni a Horvátok ellenin a 38. percben.
Remélem nem komoly
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Lukaku ismét gólt szerzett a válogatottban, ezúttal a németeket győzték le 3-2re!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.03.28. 22:31 Calhanoglut le kellett cserélni a Horvátok ellenin a 38. percben.
Remélem nem komoly
Torokok es az Inter is megerositette, a mai muszeres vizsgalatok fogjak megmutatni a serules komolysagat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calhanoglu biztosan kihagyja a Fiorentina, Juventus, Salernitana meccseket, es a Benfica 1. meccs is ketseges.
Amennyiben a muszeres vizsgalat nem allapit meg komolyabb problemat, leghamarabb a Benfica vagy a vagy a Monza ellen terhet vissza.
Viszont amennyiben a mai muszeres vizsgalatok komolyabb problemat talalnak, abban az esetben az egesz aprilist ki kell hagynia.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2023.03.29. 08:38 Calhanoglu biztosan kihagyja a Fiorentina, Juventus, Salernitana meccseket, es a Benfica 1. meccs is ketseges.
Amennyiben a muszeres vizsgalat nem allapit meg komolyabb problemat, leghamarabb a Benfica vagy a vagy a Monza ellen terhet vissza.
Viszont amennyiben a mai muszeres vizsgalatok komolyabb problemat talalnak, abban az esetben az egesz aprilist ki kell hagynia.
Jó öreg válogatott szünet....mindig lesérül valaki. :? Középpályánk egyik legjobbja.....Brozo remélem összekapja magát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.03.29. 08:55
interfan írta: 2023.03.29. 08:38 Calhanoglu biztosan kihagyja a Fiorentina, Juventus, Salernitana meccseket, es a Benfica 1. meccs is ketseges.
Amennyiben a muszeres vizsgalat nem allapit meg komolyabb problemat, leghamarabb a Benfica vagy a vagy a Monza ellen terhet vissza.
Viszont amennyiben a mai muszeres vizsgalatok komolyabb problemat talalnak, abban az esetben az egesz aprilist ki kell hagynia.
Jó öreg válogatott szünet....mindig lesérül valaki. :? Középpályánk egyik legjobbja.....Brozo remélem összekapja magát.
Dzeko is megserult...

Hat az idei Brozovica sok koszonet nincs...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.03.29. 08:38 Calhanoglu biztosan kihagyja a Fiorentina, Juventus, Salernitana meccseket, es a Benfica 1. meccs is ketseges.
Amennyiben a muszeres vizsgalat nem allapit meg komolyabb problemat, leghamarabb a Benfica vagy a vagy a Monza ellen terhet vissza.
Viszont amennyiben a mai muszeres vizsgalatok komolyabb problemat talalnak, abban az esetben az egesz aprilist ki kell hagynia.
Amennyiben kiesik Calhanoglu egész áprilisra arra az egész idényünk rámehet.
Remélem legalább a Benfica elleni meccsre összetudják kapni különben jelentősen esnek a továbbjutást esélyeink.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Ilyenkor jönne jól egy játékban lévő Asllani, akihez ilyen esetben lehetne nyúlni. De Inzaghit ismerve ebből inkább Gagliardini lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2023.03.29. 09:20 Ilyenkor jönne jól egy játékban lévő Asllani, akihez ilyen esetben lehetne nyúlni. De Inzaghit ismerve ebből inkább Gagliardini lesz.
Szerencsetlen depresszios es folyamatosan maga alatt van, ahogy pl Calhanoglu is elmondta Asllanirol.
Dehat sajnos ertheto...

Kivancsi vagyok nyaron hova adjuk el, vagy ha az nem sikerul, akkor ingyen kolcson + sima opcioval.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

D'Ambrosio:
Iden eljuthatunk a BL dontobe.
Nem arrol van szo, hogy lebecsuljuk a Benficat, de realisnak kell lennie, es latni a tobb csapat sokkal jobb mint mi, igy a Benfica nem jott nekunk rosszul mint ellenfel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Acerbi:
A BL-ben bejuthatunk a dontobe.
Nyilvan ez tema az oltozoben, tudjuk ezt a lehetoseget, es mindent megfogunk tenni erte, hogy iden BL dontot jatsszunk.
A Benfica egy eros csapat, de legyozhetoek, es elerheto kozelsegben van szamunkra a BL donto.
Tisztessgtelen dolog iden az Intert szidni, inkabb a pozitiv dolgokrol kellene beszelni.
Arrol hogy nyertunk egy Szuperkupat, bejutottunk a BL 8 koze ahol meg a donto is meglehet, es az Olasz kupaban is elodontot jatszunk.
Meg kell adni az Internek ezert a tiszteletet es elismerest.
Sajnos a bajnoksag mar lezarult, tul sok hullamvolgyunk volt, legalabb 10-12 ponttal tobbunk lehetne.
Orokke halas leszek Inzaghinak, o akart a Lazioba, es most az Interbe is.
Maradni szeretnek az Interbe, de nem tudom mi lesz, es oszinten megmondom nem is erdekel.
Csak a maradek 2 honapra koncentralok, es a legjobbat fogom nyujtani.
Az lesz ami lesz.
En jol erzem magam az Internel, ha rajtam mulna maradnek, de ez nem rajtam mulik.
Viszont en sem varok sokaig, es ezt az Inter vezetes is tudja.

Gosens:
A BL elodontobe a Milan ellen szeretnek jatszani.
Elkepeszto erzes es hangulat egy Derby a bajnoksagban is, kepzeljek el ezt egy BL elodontobe.
Megvan a minosegunk ahhoz, hogy a vegsokig eljussunk.
Megakarunk nyerni mindent iden amit csak lehet.
Az Atalantanal nagyobb figyelmet forditottak az egyeni munkara es az edzotermi munkara, Inzaghi inkabb a kollektiv munkara es a csapategysegre teszi a hangsulyt.
Sok tenyezo magyarazza meg a bajnoksagban a rossz eredmenyeket.
Bizonyos gyozelmek utan nem tudtunk resetelni, es ugy gondoltuk ha legyoztuk a Barcelonat, akkor a Spezia nem okozhat gondot.
Ez hiba volt, kiderult nincs konnyu meccs.
Elveszittetuk a motivaciot a Napoli bajnoki cime miatt?
A BL-ben 100%-os a motivacionk.
Szeretnek az Interben maradni, ez az Inter a vilag egyik legjobb es legerosebb csapata.
Sajnos nem vagyok az a jatekos, akit az Inter hitt amikor megvasarolt.
Ezen szeretnek valtoztatni, es bizonyitani megerdemlek egy ilyen top klubot mint az Inter.
Dimarco a legnagyobb Interista, o a klub nevelese, az o szeretete a klub irant pelda mindenkinek.
Megtanitot engem is szeretni az Intert.
Nagyon jo a kapcsolatunk, es egy o fantasztikus kepessegu es minosegu jatekos.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gazzetta szerint Calha felépülése jól halad és jó esély van arra, hogy ott legyen Portugáliában. Skriniar helyzete már nem ennyire fényes, ő biztosan kihagyja a meccset.
https://www.fcinter1908.it/copertina/ca ... a-rientro/
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

CsaSzi9294 írta: 2023.04.06. 10:17 Gazzetta szerint Calha felépülése jól halad és jó esély van arra, hogy ott legyen Portugáliában. Skriniar helyzete már nem ennyire fényes, ő biztosan kihagyja a meccset.
https://www.fcinter1908.it/copertina/ca ... a-rientro/
.....és egyből Brillírozik,hátán viszi a csapatot stb. Na ilyen még nem volt,legalábbis nagyon ritka!
Ne legyen igazam...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lukaku:
Jo uton haladunk, csak bizzanak bennunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Vieri: "Tény, hogy Lukaku nem nyugodt, amikor szemben áll a kapuval. Mint csatár mondom: Ha Ventola minden Vasárnap kihagyja a helyzeteket, akkor azt mondom neki, hogy minden edzésén gyakorolja a kapuralövéseket félórán keresztül."

"Játékosként több helyzetet hagytam ki mint amit belőttem, a csatároknak többnyire a kapuralövéseket, állított lövéseket és kapáslövéseket kell gyakorolni. Ez az egyetlen útja, hogy helyzeteket tudjunk teremteni magunknak. Fontos Lukakunak is tudni, hogy a helyzetek jönni fognak. A csúcsformában lévő Lukaku megállíthatatlan. Viszont ha nincs 100%-os formában akkor szenved és olyan hibákat követ el amelyeket amúgy nem tenne. Most is ezt látjuk."

"Dzeko és Lautaro szintén nyugtalan. Ha valaki krízisben van, akkor a többieknek kellene fellépni. Lukakunak 90 percet kell játszania, nincs értelme egy óra után lecserélgetni. Lukaku mint Vlahovic? Az Inter többet kreál, ha Vlahovic játszik akkor 25 gólt lő egy szezonban. Lukaku kegyetlen volt Conte alatt, cselezett, egy-egyezett, kényszerítőztek. Jó kondiban volt. Ha nincs kondiban, akkor nem tudja ezeket és szenved. Minél többet edz, úgy jönnek a jó szereplések is. Ha jövőre valahol újra összekerülne Contéval, akkor újra 25-30 gólt szerezne."

Fb/ Il B.U.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Onana:
Kepesek vagyunk iden megnyerni a BL-t.
Megprobaljuk iden megnyerni mindent amit csak meg lehet.
Benfica ellen a maximumot fogjuk nyujtani, es mindig a maximumot fogjuk adni a BL-ben, akar eljutunk a BL dontoig, akar nem.
Minden tolunk telhetok megfogunk tenni a vegso sikerert, nyugodt lelkiismerettel zarjuk majd az idei BL-t.
Ha nem sikerul megnyerni, akkor is mindent megtettunk erte, de a futball Istenei nem mellettunk vannak ez esetben.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2023.04.10. 17:41 Onana:
Kepesek vagyunk iden megnyerni a BL-t.
Megprobaljuk iden megnyerni mindent amit csak meg lehet.
Benfica ellen a maximumot fogjuk nyujtani, es mindig a maximumot fogjuk adni a BL-ben, akar eljutunk a BL dontoig, akar nem.
Minden tolunk telhetok megfogunk tenni a vegso sikerert, nyugodt lelkiismerettel zarjuk majd az idei BL-t.
Ha nem sikerul megnyerni, akkor is mindent megtettunk erte, de a futball Istenei nem mellettunk vannak ez esetben.
Bevallom jobban érdekelt volna a nyilatkozata Candreva beadásáról. Csakhogy kicsit a földön maradjunk...
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Buffont kérdezte a La Gazzetta dello Sport arról szerinte kik vannak a világ jelenlegi 5 legjobb kapusa között aki pedig meglepően de félretette az Inter ellenszenvét (ha jól emlékszem nem egy beszólása volt már az Inter felé) és ezt nyilatkozta:

„Maignan bizonyította az előző szezonban, hogy mire képes, szóval egyáltalán nem vagyok meglepve, amikor a bravúrjait látom a Milan kapujában” – mesélte a La Gazzetta dello Sport-nak.

„Ott van Onana is, a kezdetektől fogva megmutatja, hogy méltó az Inter mezére. Emellett Samir Handanovicsal szintén kemény lehet megküzdeni házon belül. Szerintem jelen pillanatban mind Maignan és Onana is ott van a világ öt legjobb kapusa között.”

Teljes cikk angolul:
https://football-italia.net/buffon-maig ... alkeepers/

És olaszul:
https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-B/ ... 85fb63cnjv
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2023.05.20. 20:07 Maignan és Onana is ott van a világ öt legjobb kapusa között.
Pontosan ezert nem szabad Onanat eladni, tortenjek barmi is.
Top kapust talalni a vilag egyik legnehezebb dolga, meg a vilag legjobb csapatai is szenvedtek sokat a kapukerdessel.
Egy top kapus mindennek az alapja.
Onana nelkul nem tudom hol lennenk most...
Kerdes sem lehet, Onanat kotelezo megtartani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lautaro Martinez:

Az Aranylabda iden?

Eloszor most a BL-t kell megnyerjuk, utana meglatjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyebkent ha mar Martinez es az Aranylabdarol irnak, sajnos en teljesen kizartnak tartom, hogy megkaphatna.
Lasd 2010-ben is csinalhatott barmit Sneijder, Milito, kutyat nem erdekelte, mert Messi.
Most is ugyanezt gondolom sajnos...

Sot Haaland is triplazhat a Cityvel, megdontott minden letezo PL rekordot, soha nem latott urszezon, 50 meccs 52 gol, meg rughat kitudja mennyit, o sem fogja megkapni, meg akkor ha sem 5 golt rug a BL dontoben.
Mert o fiatal, Messi meg meg kell kapnia elete utolso aranylabdajat, a Szaudi 600m eves fizu melle...

2010-ben is felhaborito, es verlazito volt amit muveltek, es sajnos most 2023-ban is az lesz, ha ezt lenyomja a vilag torkan a FIFA.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mondjuk legyunk oszintek oriasi vicc lenne ha lautaro kapna :D imadom de na..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2023.05.27. 08:26 mondjuk legyunk oszintek oriasi vicc lenne ha lautaro kapna :D imadom de na..
Az is legalabb akkora vicc lesz, ha triplazik a City, Haaland meg lo vagy 5 golt, es nem o kapja.

Es nem fogja, mert csinalhat barki barmit, 110 golt is rughatna, az Aranylaba kivan osztva, lasd 2010-ben is elerhetunk barmit...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2023.05.27. 08:28
R9. írta: 2023.05.27. 08:26 mondjuk legyunk oszintek oriasi vicc lenne ha lautaro kapna :D imadom de na..
Az is legalabb akkora vicc lesz, ha triplazik a City, Haaland meg lo vagy 5 golt, es nem o kapja.

Es nem fogja, mert csinalhat barki barmit, 110 golt is rughatna, az Aranylaba kivan osztva, lasd 2010-ben is elerhetunk barmit...
Nem kell előre az ördögöt a falra festeni.
Mire kapná idén Messi?!
Ne már.
Jó hogy nem CR7 az Al-Nassrból 😅
Tavaly is Benzema kapta.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

PellerG írta: 2023.05.27. 09:31
interfan írta: 2023.05.27. 08:28
R9. írta: 2023.05.27. 08:26 mondjuk legyunk oszintek oriasi vicc lenne ha lautaro kapna :D imadom de na..
Az is legalabb akkora vicc lesz, ha triplazik a City, Haaland meg lo vagy 5 golt, es nem o kapja.

Es nem fogja, mert csinalhat barki barmit, 110 golt is rughatna, az Aranylaba kivan osztva, lasd 2010-ben is elerhetunk barmit...
Nem kell előre az ördögöt a falra festeni.
Mire kapná idén Messi?!
Ne már.
Jó hogy nem CR7 az Al-Nassrból 😅
Tavaly is Benzema kapta.
Szerintem is Messi kapja idén. Ez a napnál is világosabb.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

cuchu11 írta: 2022.12.22. 10:27
interfan írta: 2022.12.22. 08:35 Calhanoglu:
Az almom a BL megnyerese.
Ugy erzem ez iden sikerulhet nekunk.
Ennek úgy látszik, máris megártott a karácsonyi fahéjas szilvabor! :lol:
Istenem add meg, hogy egy jó hét múlva qvára szégyeljem magam ezért a decemberi hozzászolásomért... :crazy:
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

cuchu11 írta: 2023.06.01. 21:59
cuchu11 írta: 2022.12.22. 10:27
interfan írta: 2022.12.22. 08:35 Calhanoglu:

Ennek úgy látszik, máris megártott a karácsonyi fahéjas szilvabor! :lol:
Istenem add meg, hogy egy jó hét múlva qvára szégyeljem magam ezért a decemberi hozzászolásomért... :crazy:
:D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mancini:
Casadei az egyik, hanem a legjobb Olasz fiatal.
Senki nincsen olyan szinten 20 evesen mint o.
Hamarosan a felnott valogatott tagja lesz.
O egy Pogba es Milenkovic mix, Angliaba ment ahol kolcsonadtak a 2. osztalyba, de Angliaba a 2.osztaly is olyan kemeny, es magas szinvonalu, mint mashol az 1.osztaly.
Lenyugozott engem Casadei amikor egyutt dolgoztunk, hihetetlen kepessegei vannak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Casadei az U20-as VB dontobe lotte az Olaszokat, ez volt a 7. golja, amivel golkiraly is KP letere.
Uruguay ellen dontoznek az Olaszok, remelem sikerul nekik, es ha mar Casadeit eladtuk akik az egesz Olaszok egyszemelyes vezere, de legalabb ex Interes, es jelenlegi Interesek is U20-as VB-t nyerhetnek, Zanotti, Fontanarosa (igaz o szegeny gyakorlatilag semmit nem jatszik), Pio Esposito.
Zanotti es Pio Esposito viszont Fontanarosaval ellentetben alapemberek.
INTER-1908
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2023.06.09. 06:46 Casadei az U20-as VB dontobe lotte az Olaszokat, ez volt a 7. golja, amivel golkiraly is KP letere.
Uruguay ellen dontoznek az Olaszok, remelem sikerul nekik, es ha mar Casadeit eladtuk akik az egesz Olaszok egyszemelyes vezere, de legalabb ex Interes, es jelenlegi Interesek is U20-as VB-t nyerhetnek, Zanotti, Fontanarosa (igaz o szegeny gyakorlatilag semmit nem jatszik), Pio Esposito.
Zanotti es Pio Esposito viszont Fontanarosaval ellentetben alapemberek.
Nekem erről az jut eszembe amikor a magyar csapat lett 3. az u20 vb-n Németh Krisztián, Koman, és Gulácsi volt a vezér ezekből csupán Gulácsi futott be karriert szóval értem én hogy Casadei nagyon jó a korosztályban de azért ez még sajnos semmit nem jelent. Jelenleg olasz középcsapat / kis csapat az a szint ami neki van
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nálam Acerbi az év játékosa, bármilyen abszurd is a helyzet (tavaly nyári előzmények után).

Az én értékelésem a szezonra:

Onana 8
Handanovic 6
Skriniar 5
Darmian 7
Acerbi 9
De Vrij 6
Bastoni 7
D'Ambrosio 5
Dumfries 6
Bellanova 5
Barella 7
Calhanoglu 7
Brozovic 6
Mkhitaryan 7
Gagliardini 5
Asllani 6 (alig láttuk)
Dimarco 8
Gosens 6
Lautaro 7 (több nagy eltűnése is volt)
Lukaku 5
Correa 4
Dzeko 6
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nem is emlékeztem rá, hogy Acerbi 10 éve legyőzte a rákot....akkor úgy volt lehet vége a pályafutásának is. :shock: Na ennek fényében még durvább, hogy 35 évesen a világ egyik legjobb csatára nem sok sót evett meg mellette egy BL döntőben.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Cupi írta: 2023.06.13. 11:44 Nem is emlékeztem rá, hogy Acerbi 10 éve legyőzte a rákot....akkor úgy volt lehet vége a pályafutásának is. :shock: Na ennek fényében még durvább, hogy 35 évesen a világ egyik legjobb csatára nem sok sót evett meg mellette egy BL döntőben.
Mert ha jól emlékszem nem is nagyon lehetett ezt tudni, az viszont gyorsan elterjedt róla hogy piás.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2023.06.12. 09:03 Nálam Acerbi az év játékosa, bármilyen abszurd is a helyzet (tavaly nyári előzmények után).

Az én értékelésem a szezonra:

Onana 8
Handanovic 6
Skriniar 5
Darmian 7
Acerbi 9
De Vrij 6
Bastoni 7
D'Ambrosio 5
Dumfries 6
Bellanova 5
Barella 7
Calhanoglu 7
Brozovic 6
Mkhitaryan 7
Gagliardini 5
Asllani 6 (alig láttuk)
Dimarco 8
Gosens 6
Lautaro 7 (több nagy eltűnése is volt)
Lukaku 5
Correa 4
Dzeko 6
Gagliardini mitől 5 ha Correa 4 aki azért nem kis gólt rúgott a Samp vagy a Benfica ellen?
Válasz küldése