Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Tommy írta:Na balotellinek mostmár tényleg annyi.

Moratti ma délután beszélt Joséval, és Balotelli elhagyta az edzőtábort, és nem készül tovább a csapattal.

Ugy látszik az öregnél is végleg betelt a pohár, pedig nagy kedvence volt neki is.

Na igen, nem kevés faszság kellett ehhez, h Moratti meglássa benne a kezelhetetlen kölyköt. De am kb nekem is ilyen sok kellett, kicsit elfogult voltam vele szemben.
Mindenesetre lezárulhatna a perpatvar...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

Tommy írta:Na balotellinek mostmár tényleg annyi.

Moratti ma délután beszélt Joséval, és Balotelli elhagyta az edzőtábort, és nem készül tovább a csapattal.

Ugy látszik az öregnél is végleg betelt a pohár, pedig nagy kedvence volt neki is.


Na végre, igaza van, nehogy már egy 20 éves kis senki dirigáljon ennél a klubnál. Nem kellenek ide ilyen bajkeverők :evil:
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Jobb is ha elhagyta a tábort, ne züllesszen. Nyáron megkell tőle szabadúlni, de ne olaszba, hanem más országba adnám el Moratti helyében.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Balotelli egy nulla, lehet hogy el akar menni, de a Milan-ba semmiképpen se adjuk el, inkább akkor üljön 2013-ig a padon.

Mehet a Primaveraba, vagy Angliába.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Süti írta:Balotelli egy nulla, lehet hogy el akar menni, de a Milan-ba semmiképpen se adjuk el, inkább akkor üljön 2013-ig a padon.

Mehet a Primaveraba, vagy Angliába.

A kis Patot elnézegetném helyette azért :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:Na balotellinek mostmár tényleg annyi.

Moratti ma délután beszélt Joséval, és Balotelli elhagyta az edzőtábort, és nem készül tovább a csapattal.

Ugy látszik az öregnél is végleg betelt a pohár, pedig nagy kedvence volt neki is.


Na végre.Elhagyta az edzőtábort.Tegnap óta ott vannak???Cseréljük el Fabregasra.Akár még egy kis lóvét is adhatunk,ha úgy jön ki...
Takony.Pfuuu ő meg Muntari a szívinfarktus.Nagyképű.
Akár valami kis csapatnak,bár ott túl sztárolnák.Tanulhatna valahol egy kis alázatot.

Írt egy levelet,mi???Na ja.Nem lebecsülve ,de biztos nem ő írta.Fogalmazni is nehéz neki.Kisgyerek 20 évesen.Áááá.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Atosz írta:
Süti írta:Balotelli egy nulla, lehet hogy el akar menni, de a Milan-ba semmiképpen se adjuk el, inkább akkor üljön 2013-ig a padon.

Mehet a Primaveraba, vagy Angliába.

A kis Patot elnézegetném helyette azért :)
Valahogy nekem is ez a csere ugrott be elsőre :lol:
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Olvasott-e valaki friss híreket Sneijder állapotáról/sérüléséről?
A jelenlegi csapat egyik meghatározó embere óriási gond lenne,ha esetleg nem léphetne pályára Barcelonában ! :( :o
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Olvasott-e valaki friss híreket Sneijder állapotáról/sérüléséről?
A jelenlegi csapat egyik meghatározó embere óriási gond lenne,ha esetleg nem léphetne pályára Barcelonában ! :( :o


Egyértelműen nagyon nagy érvágás lenne,ha nem játszana szerdán,nagyobb minthogy a Barcánál Puyol nem játszik..Amúgy a vizsgálatok folynak,és állítólag a bal lábában lehet vmi húzódás,de hétfőn lesz csak diagnózis,akkor derül ki,hogy játszhat-e szerdán vagy sem.Én nagyon remélem,hogy akárhogy is,de ott lesz a pályán!Létfontosságó lenne a jelenléte!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Maicon vigyorogva edzett ma:)Fogai hibátlanok:)

Remélem Barcelonában is vigyorgunk majd:)

Sneijdert meg foltozzák össze.Már csak maximum 6 meccs.Még egy kicsit meghalni.Aztán...ja nincs pihi.Menjen csak mindenki a VB-re:)Egy nyerő csapatból...
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Toldo felépült jó hír, majd védhet a Roma ellen a kupadöntőben. :)
Kép
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Laci78 írta:Toldo felépült jó hír, majd védhet a Roma ellen a kupadöntőben. :)

Ha triplázni akarunk, inkább JC álljon a kapuban. :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Mivel tudtommal visszavonul idényvégén, megérdemel annyit h ő védjen. Tett annyit a csapatért.És azért nem is rossz kapus ő.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Marco írta:Mivel tudtommal visszavonul idényvégén, megérdemel annyit h ő védjen. Tett annyit a csapatért.És azért nem is rossz kapus ő.

Így van.

Sokat tett ő már a csapatért, világklasszis kapus volt. Mondjuk sztem még most is az, mikor védett szinte mindig jó volt, bár multkor volt egy hibája, de ha valaki ilyen kevésszer kap lehetőséget abban benne van az ilyen hiba.

Örülhetünk hogy azután is itt maradt miután Mancininél Julio kiszorította, így Julio mögött egy minőségi klasszis kapus ült/ül, nem kellet azon izgulni ha Julio kidől mi lesz.

Pedig elmehtett volna védeni egy komoly csapatba még akkoriban, de inkább maradt, és az se lehet mondani hogy a pénz miatt, mert amit keres egy Lazio vagy más szintű klub is megadná/megadta volna neki. Hozzáállása és a klubszeretete neki is példaértékű mint Marcoé, Balotelli példát vehetne az ilyen játékosokról.. Annyit pedig megérdmel hogy az utolsó szezonjában ő védjen az olasz kupa döntőn, remélem egy kupagyőzelmmel búcsúztatjuk.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Remélem az ilyen játékosokat mint Zanetti,Toldo, Marco a klub nem fogja elfeledni és visszavonulásuk után is találnak nekik vmi szerepet a klubnál.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ebben mondjuk igazatok van :) Tudom hogy nagyon jó kapus (volt) Ő, csak hát eljárt felette az idő. Ezért gondoltam csak Julio-ra.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:
Marco írta:Mivel tudtommal visszavonul idényvégén, megérdemel annyit h ő védjen. Tett annyit a csapatért.És azért nem is rossz kapus ő.

Így van.

Sokat tett ő már a csapatért, világklasszis kapus volt. Mondjuk sztem még most is az, mikor védett szinte mindig jó volt, bár multkor volt egy hibája, de ha valaki ilyen kevésszer kap lehetőséget abban benne van az ilyen hiba.

Örülhetünk hogy azután is itt maradt miután Mancininél Julio kiszorította, így Julio mögött egy minőségi klasszis kapus ült/ül, nem kellet azon izgulni ha Julio kidől mi lesz.

Pedig elmehtett volna védeni egy komoly csapatba még akkoriban, de inkább maradt, és az se lehet mondani hogy a pénz miatt, mert amit keres egy Lazio vagy más szintű klub is megadná/megadta volna neki. Hozzáállása és a klubszeretete neki is példaértékű mint Marcoé, Balotelli példát vehetne az ilyen játékosokról.. Annyit pedig megérdmel hogy az utolsó szezonjában ő védjen az olasz kupa döntőn, remélem egy kupagyőzelmmel búcsúztatjuk.


Egyetértek.Védjen ő,vagy álljon be,de legyen a pályán.Megérdemli.Ahogy megérdemelné a triplázást is:).Méltó búcsú lenne.
Az a hibája a Juve ellen ha nem is feledhető(kicsit megmosolyogtató így utólag:)),de tényleg mindenki hibázhat.Védett ő már nagyokat.
Avatar
Toldo
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Toldo »

Úgy tudom Moratti már felajánlott neki is egy széket akár csak mint anno Figónak.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Toldo megérdemli, hogy a kupadöntőn védjen. Azt sose felejtem el, amikor a juve ellen gól szerzett. :D

Balotellivel kapcsolatban volt ma egy rövid hír az oldalon.
„Mourinho Balotellit szerette volna játszatni a szerdai BL mérkőzés miatt, ám a klub vezetősége Massimo Morattival az élen úgy döntött, hogy a játékost kirakja a keretből és így a békesség és nyugalom jegyében távol tudják tartani a stadiontól. Mario barátunk amúgy a tegnapi napot a Stadio Rigamontiban töltötte, ahol a Brescia-Reggina meccset tekintette meg, de ez már egy másik történet.”

Ebből én arra gondoltam, hogy Balotelli jövőre vagy Bresica vagy Reggina kölcsönjátékos lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodimiki7 2010.04.25. 20:07-kor.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Teljesen esélytelen.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nevelőszülei Bresciaiak,valószinü azért volt ott.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Süti írta:Mehet a Primaveraba, vagy Angliába.


Angliába?
Bár az olasz sem kisasszonyfoci, de az angolban még a bírók is engedik a test-test elleni küzdelmet. A mi jó Márijónk, meg egy lepkefingtól is összeesik. Ha odamegy, nem fogják nagyon szeretni a szurkolók. Vagy helyreteszik...
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Mindenesetre a falat jól összefirkálták a drukkerek, és nem kedves szavakkal illették Mario barátunkat.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Laci78 írta:Mindenesetre a falat jól összefirkálták a drukkerek, és nem kedves szavakkal illették Mario barátunkat.

Mijen falat?
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Tommy írta:
Laci78 írta:Mindenesetre a falat jól összefirkálták a drukkerek, és nem kedves szavakkal illették Mario barátunkat.

Mijen falat?


Én csak 1-et láttam azt Appianoban és arra a BALOTELLI VATTENE! Feliratot nyomták fel!
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

KépJó nem fal, hanem autókijáró. :lol:
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

http://video.gazzetta.it/?vxSiteId=bf99 ... itrate=300

Egy ilyen csapat mezét dobta a földre, ahol így szeretik a szurkolók!!! Bár lehet, hogy ez is csak egy jó színészi alakítás tőle. Viszont úgy néz ki, a csapat tegnap megmentette, mert olyan hangulat alakult, hogy mindent megbocsátanak a szurkolók.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Baggio85 írta:http://video.gazzetta.it/?vxSiteId=bf992dde-bbc1-43ef-860e-e9cb79d55af9&vxChannel=CalcioNews&vxClipId=2570_40195f32-53a9-11df-abff-00144f02aabe&vxBitrate=300

Egy ilyen csapat mezét dobta a földre, ahol így szeretik a szurkolók!!! Bár lehet, hogy ez is csak egy jó színészi alakítás tőle. Viszont úgy néz ki, a csapat tegnap megmentette, mert olyan hangulat alakult, hogy mindent megbocsátanak a szurkolók.


De most itt miért sírt végülis vagy bánkódott? Meghatódott a szurkolók miatt? Hátha ez jó hatással lesz rá.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Gondolom meghatódott bl miatt is, rendesen ünnepelt ő is, meg rájött mekkora baromságot csinált multkor, és széggyelte magát, a szurkolókkal jó volt a kapcsolata, egy utolsó esélyt még kap ugy érzem, klubtól is és a szurkolóktól is.

Azért pár komolyabb arc elbeszélgetett vele, megkérdezték, hogy akkor "hogy is volt az a multkori mezdobálás?" :D Mondjuk kellet most ez a nagy siker, ahoz hogy megbocsássanak neki.. Szal megköszönheti a társaknak is.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Tommy írta:Gondolom meghatódott bl miatt is, rendesen ünnepelt ő is, meg rájött mekkora baromságot csinált multkor, és széggyelte magát, a szurkolókkal jó volt a kapcsolata, egy utolsó esélyt még kap ugy érzem, klubtól is és a szurkolóktól is.

Azért pár komolyabb arc elbeszélgetett vele, megkérdezték, hogy akkor "hogy is volt az a multkori mezdobálás?" :D Mondjuk kellet most ez a nagy siker, ahoz hogy megbocsássanak neki.. Szal megköszönheti a társaknak is.


Én vmiért már a meccs előt megbocsátottam neki. :D Na rem tényleg most rájött h h kell játszani és h neki is megéri. Varázsolj csak Balo. :D
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Marionak lassan már uj topic kellene.én egész szezonba védtem sokszor,nagyon sokszor de mikor José kirakta a keretböl (biztos nem véletlenül) már nekem is sok volt,aztán a Milanos mez bár azért nem haragudtam rá,annyira látszott h a szemét média kreálta az egész szitut,de múlt héten a mez taposás+ a lélektelen játék.reméljük összeszedi magát és beáll a sorba ezek után.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Stankov írta:Marionak lassan már uj topic kellene.én egész szezonba védtem sokszor,nagyon sokszor de mikor José kirakta a keretböl (biztos nem véletlenül) már nekem is sok volt,aztán a Milanos mez bár azért nem haragudtam rá,annyira látszott h a szemét média kreálta az egész szitut,de múlt héten a mez taposás+ a lélektelen játék.reméljük összeszedi magát és beáll a sorba ezek után.

Nem kell ide külön topik kap ő elég szidást így is. Bár sajnos megértek mkit aki szidja mert van rá oka. De én kitartok mellette. :D
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Sztem nem szabad neki több lehetőséget adni. Eljátszotta a bizalmat.
Nem az a személy akiben feltétlenül meg lehet bízni. Emberileg nulla figura.
Döntőre el kell vinni, mezre vetköztetni, h várja a pályára lépést. Aztán meg visszaültetni a padra.
Meg kell leckéztetni, mert sokra tartja magát pedig csak 1 sokadik média személyiséggé sikerült kinőnie.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Marco írta:
Én vmiért már a meccs előt megbocsátottam neki. :D Na rem tényleg most rájött h h kell játszani és h neki is megéri. Varázsolj csak Balo. :D


Hát én nem.És amíg fele annyi alázat nem lesz benne ,mint Zanettiben.Látni sem akarom.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:
Marco írta:
Én vmiért már a meccs előt megbocsátottam neki. :D Na rem tényleg most rájött h h kell játszani és h neki is megéri. Varázsolj csak Balo. :D


Hát én nem.És amíg fele annyi alázat nem lesz benne ,mint Zanettiben.Látni sem akarom.


És én ezt meg is értem, hogy így gondolod. De ki tudja lehet egyszer tényleg alázatta fog játszani, a remény hal meg utoljára. :D
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Marco írta:
Nia írta:
Marco írta:
Én vmiért már a meccs előt megbocsátottam neki. :D Na rem tényleg most rájött h h kell játszani és h neki is megéri. Varázsolj csak Balo. :D


Hát én nem.És amíg fele annyi alázat nem lesz benne ,mint Zanettiben.Látni sem akarom.


És én ezt meg is értem, hogy így gondolod. De ki tudja lehet egyszer tényleg alázatta fog játszani, a remény hal meg utoljára. :D


Kíváncsi vagyok mikor lesz hír a sokadik klubgyalázásáról és bocsánatkéréséről. Megbocsájtani sosem fogok neki maximum visszanyerheti sokak bizalmát a vezetőségen és a szurkolókon belül. Csak kérdés meddig él vele.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Marco írta:
Marco írta:
Én vmiért már a meccs előt megbocsátottam neki. :D Na rem tényleg most rájött h h kell játszani és h neki is megéri. Varázsolj csak Balo. :D


És én ezt meg is értem, hogy így gondolod. De ki tudja lehet egyszer tényleg alázatta fog játszani, a remény hal meg utoljára. :D
[/quote]Cirkusz, utána meg bamba arccal elnézést kér, megint cirkusz és így tovább... Teljesen hiteltelen a nagy bűnbánat, meg a fogadkozás a részéről.
Az ügynöke még rosszabb! Már megint mi ez a marhaság az autójával? Mi az, hogy Mario nem haragszik a szurkolókra, meg a csapatra? Majd legközelebb Zanetti kér tőle elnézést egy meccs után, ahol Balotelli gyengén játszott. A tisztelet, alázat és fegyelem teljes hiánya a fiatal srác részéről. Én sokáig reménykedtem, hogy megtanul viselkedni és 2-3 éven belül a csapat erőssége lesz, de mostanra elegem lett belőle. Menjen a Citybe!

FORZA INTER!!!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Lúcio nem lesz a kupadöntőn???Izomprobléma miatt.Olvastatok erről valamit???
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Nia írta:Lúcio nem lesz a kupadöntőn???Izomprobléma miatt.Olvastatok erről valamit???

látszott hogy húzta a lábát, mikor lecserélték. nem lehetetlen hogy pihenni fog.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Sneijder játéka is kétséges a corriere szerint. Nem edzett ma együtt a csapattal mert kisebb izomsérülése van. De azért remélem holnapra rendbejön.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Én azt mondom ne játszon Sneijder holnap! Fontos a kupa, de nem ez a legfontosabb és nem lenne jó ha esetleg rásérülne és több hetet is ki kellene hagynia :(
Stanko majd játszik a helyén és ha a szívét is kiteszi a pályán akkor nem lesz gáz :)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Cupi írta:Én azt mondom ne játszon Sneijder holnap! Fontos a kupa, de nem ez a legfontosabb és nem lenne jó ha esetleg rásérülne és több hetet is ki kellene hagynia :(
Stanko majd játszik a helyén és ha a szívét is kiteszi a pályán akkor nem lesz gáz :)
Én azt hallottam nem is fog. Lucio sem. Ettől függetlenül remélem, hogy lenyomjuk a Roma-t, legalább egyszer megverhetnénk őket az idényben.

FORZA INTER!!!
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Snidling helyett betenném irányítani Pandevet. Végre kezd belejönni, és szereti is ezt a szerepkört, idény közben jól pótolta Sneijdert azon a poszton, ért a labdához, nem is kicsit.
Avatar
Esti Kornél
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.05.04. 16:49
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Esti Kornél »

Így van, szerintem is ki lehetne próbálni a holland helyén Gorant, a Lazióban többször is játszott hasonló poszton és az ő motivációjával, a Roma ellen - miközben sok ezer laziale is biztatja, akik mindvégig mellette álltak és transzparensekkel, dalokkal támogatták a száműzetése idején - tuti nem lenne probléma.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Én is nagyon bírom Gorant, szinte repestem az örömtől mikor hozzánk vágtátok.
Nem is értettem, nagyon megszolgálta pedig a Laziot az évek alatt..
Avatar
Esti Kornél
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.05.04. 16:49
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Esti Kornél »

Lotito egy agybeteg állat, aki magát minimum Vito Corleonénak hiszi és ehhez készséges társai is vannak, mint Tare, vagy mint volt Ballardini, ennyi sajnos a magyarázat. Amíg Lotito marad, addig nem lesz normális klub a Lazio.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Én úgy tudom,hogy se Sneijder se Lúcio nem lesz.És egy ideig kérdéses volt a BL szereplés is:(Lúcio ott lesz.Sneijder meg amúgy is sokszor ijeszt ránk.Pihen most meg a Chievo ellen.Szopatós Siena ellen meg szükség van rá.Nem bánnám most annyira,ha idegenben ünnepelnénk.De azt meg még úgy sem ha hétvégén:)

Egyébként szerintem Stankovic lesz Sneijder helyén.De ez nem zárja ki Pandevet:)Aki nekem kedvenc akármit is gondoltok róla:)Jó,hogy jött...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Vb 2010: Maradona még nem mondott le Cambiassóról és Zanettiről
Diego Maradona, az argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nem tartja kizártnak, hogy Javier Zanetti és Esteban Cambiasso is ott lesz a vb-keretben.
A szakvezető elmondta, a két Inter-játékosnak is van esélye a kerettagságra, de ugyanúgy nem csukja be a kaput a hazai játékosok előtt sem.

Maradona egyébként beszélt Zanettiékkel, és gratulált nekik a BL-döntőbe való jutáshoz.

Még szép.Egyy ekkora siker után ha 2 ilyen klaszist otthon hagy és leégnek akkor még az "isteni" nimbusza is meginog.

Szerintem Samuel és Milito ott lesz a keretben és remélem a döntö utána már dundiego fejében sem lesz zavar és 4 Argentin utazik tölünk.Maximum elmarad a szokásos idényvégii "barbecue" party. ;)
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Én is nagyon bízom benne h ott lesz mind a 4 argentínünk. Gyakorlatilag az egész csapat gerincét adja ez a 4 játékos és mind Cambi mind Zanetti -akinek minden bizonnyal az utolsó lehetősége vb szereplésre- megérdemelné. Maradona hülye ha nem viszi ki mindegyikőjüket. Mind a 4- en kiváló, gyakorlatilag tökéletes szezont produkáltak. Nagyon bízom benne h kint lesznek, mert így a brazilokkal egyetemben lesz még egy csapat amelyiknek interes igazán szoríthat. :)
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Festa írta:(...)nem tartja kizártnak, hogy Javier Zanetti és Esteban Cambiasso is ott lesz a vb-keretben. (...)


Nem tartja kizártnak? Mit, hogy a világ egyik legjobb védekező középpályása, akivel csak Essient lehet egy napon emlegetni ott lesz a keretben? Oké ott van Mascherano, aki hasonló színvonalon védekezik, de előre játékban gyengébb. Meg mi van akkor ha lesérül, becseréli Gagot?
Vagy azt nem tartja kizártnak, hogy egy argentín (eredetileg) jobbhátvéd bőrébe bújó, jövőből visszaküldött robot, aki évek óta képtelen szarul játszani, játsszon a bármilyen posztján, védekezzen akár egy az egyben Messi ellen, ott legyen a keretben?

Ez olyan, mintha azt nyilatkozta volna, hogy "Nem tartom kizártnak, hogy szövetségi kapitányként meghozom a legelső racionális döntésemet"

Sajnálom az Argentín válogatottat. Szeretem nézni a játékukat, és bivalyerős keretük van... pontosabban lehetne. Sajnos a szövkap játékoskorában sem elsősorban a taktikai érzékéről volt híres, de szerencsére azóta szétkokszolta az agyát. Sajnos le fognak bőgni a Gauchók a VB-n :(
Válasz küldése