SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ránéztem Lautaro bajnoki gól+gólpassz mutatójára: 9g/3a.
Ugye Thuram jobb számokat hozott eddig: 13g/4a.
Sokszor leírtuk már, hogyha ők kiesnek, akkor nagy bajban leszünk.
Viszont amin megakadt a szemem, hogy a Napolira ez pont ugyanúgy igaz lehet.
Lukakau 9g/6a áll jelenleg, a csapattársak jóval lemaradva követik.
Ha hozzávesszük, hogy a Napoli összesen 37 lőtt gólnál jár, akkor logikai úton azt tudom következtetni,
hogy Lukaku kiesését a Napolinak nem lesz könnyű pótolni.
Simeonenak összesen 284 bajnoki perce van idén.
Amúgy Lukaku ha jól látom egész évben olyan egészséges volt eddig, mint a makk.
Nem kívánok neki rosszat (és ne így kerüljünk előnybe), de a nagy számok törvénye
és Lukaku korábbi izomsérüléseit figyelembe véve,
azért nem fogadnék arra, hogy végig tudja tolni a szezont.
Bár figyelemre méltó, hogy ha Conte az edző akkor mennyivel kevesebbet sérült Lukaku.
Mondjuk a heti egy meccs óriási előny számukra ilyen szempontból is.
Ugye Thuram jobb számokat hozott eddig: 13g/4a.
Sokszor leírtuk már, hogyha ők kiesnek, akkor nagy bajban leszünk.
Viszont amin megakadt a szemem, hogy a Napolira ez pont ugyanúgy igaz lehet.
Lukakau 9g/6a áll jelenleg, a csapattársak jóval lemaradva követik.
Ha hozzávesszük, hogy a Napoli összesen 37 lőtt gólnál jár, akkor logikai úton azt tudom következtetni,
hogy Lukaku kiesését a Napolinak nem lesz könnyű pótolni.
Simeonenak összesen 284 bajnoki perce van idén.
Amúgy Lukaku ha jól látom egész évben olyan egészséges volt eddig, mint a makk.
Nem kívánok neki rosszat (és ne így kerüljünk előnybe), de a nagy számok törvénye
és Lukaku korábbi izomsérüléseit figyelembe véve,
azért nem fogadnék arra, hogy végig tudja tolni a szezont.
Bár figyelemre méltó, hogy ha Conte az edző akkor mennyivel kevesebbet sérült Lukaku.
Mondjuk a heti egy meccs óriási előny számukra ilyen szempontból is.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Kylie Walker számára egy álom válna valóra, ha BL-t nyerne a Milannal. 
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert a Juventusnal eljutottak oda, hogy Renato Veiga...
Nyilvan nem arrol van szo, hogy o egy selejt, hanem arrol, hogy megint honnan indultak es hova jutottak.
Araujo hat igen...
Meg leirni is faraszto mennyi es mennyi nev volt meg (Skriniar, Antonio Silva, Lindelof, Hancko, Kiwior).
Jaa es akkor meg egy abszolult cserejatekost, Lloyd Kelly leigazolasat akarjak most a Newscastle padrol.
Hat nem tudom, azert ez nagyon nem az Araujo es tarsaik vonal...
Es akkor volt meg szo a Juventusnal Tonali leigazolasarol is, haat nem teljesen ugy alakulnak azert ott a dolgok, es akkor finoman fogalmaztam.
Nyilvan nem arrol van szo, hogy o egy selejt, hanem arrol, hogy megint honnan indultak es hova jutottak.
Araujo hat igen...
Meg leirni is faraszto mennyi es mennyi nev volt meg (Skriniar, Antonio Silva, Lindelof, Hancko, Kiwior).
Jaa es akkor meg egy abszolult cserejatekost, Lloyd Kelly leigazolasat akarjak most a Newscastle padrol.
Hat nem tudom, azert ez nagyon nem az Araujo es tarsaik vonal...
Es akkor volt meg szo a Juventusnal Tonali leigazolasarol is, haat nem teljesen ugy alakulnak azert ott a dolgok, es akkor finoman fogalmaztam.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Tegnap valahol azt is olvastam Xavi-nál is érdeklődnek nyárra ha Motta-val nem javulnának a dolgok.interfan írta: ↑2025.01.28. 06:59 Azert a Juventusnal eljutottak oda, hogy Renato Veiga...
Nyilvan nem arrol van szo, hogy o egy selejt, hanem arrol, hogy megint honnan indultak es hova jutottak.
Araujo hat igen...
Meg leirni is faraszto mennyi es mennyi nev volt meg (Skriniar, Antonio Silva, Lindelof, Hancko, Kiwior).
Jaa es akkor meg egy abszolult cserejatekost, Lloyd Kelly leigazolasat akarjak most a Newscastle padrol.
Hat nem tudom, azert ez nagyon nem az Araujo es tarsaik vonal...
Es akkor volt meg szo a Juventusnal Tonali leigazolasarol is, haat nem teljesen ugy alakulnak azert ott a dolgok, es akkor finoman fogalmaztam.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert ezzel en meg ovatos lennek, a Francia "L'Equipe" irta ezt meg, ami azert Olasz korokben nem eppen a legmegbizhatobb forras.Cupi írta: ↑2025.01.28. 08:34Tegnap valahol azt is olvastam Xavi-nál is érdeklődnek nyárra ha Motta-val nem javulnának a dolgok.interfan írta: ↑2025.01.28. 06:59 Azert a Juventusnal eljutottak oda, hogy Renato Veiga...
Nyilvan nem arrol van szo, hogy o egy selejt, hanem arrol, hogy megint honnan indultak es hova jutottak.
Araujo hat igen...
Meg leirni is faraszto mennyi es mennyi nev volt meg (Skriniar, Antonio Silva, Lindelof, Hancko, Kiwior).
Jaa es akkor meg egy abszolult cserejatekost, Lloyd Kelly leigazolasat akarjak most a Newscastle padrol.
Hat nem tudom, azert ez nagyon nem az Araujo es tarsaik vonal...
Es akkor volt meg szo a Juventusnal Tonali leigazolasarol is, haat nem teljesen ugy alakulnak azert ott a dolgok, es akkor finoman fogalmaztam.![]()
Nyilvan ha nem vegeznek BL helyen, akkor Mottanak nem lesz ott maradasa.
De en tartom, szerintem a Juventusnak meglesz a BL hely.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Annyira nem figyeltem de az idei statja alapján ezzel a Gimenezzel nem jár rosszul a milan...
19 meccsen 16 gól és 3 gólpassz.
Persze nem egy olasz bajnokságba nyomta ezt a statisztikát de azért nem rossz.
19 meccsen 16 gól és 3 gólpassz.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert az nagyon kemeny ami a Milannal megy most 3 nappal a mercato zaras elott...
Conceicao nem csak Calabriaval veszett ossze, hanem a Theo, Leao, Morata, Tomori sorral is.
Allitolag elado a Calabria, Theo, Leao, Morata sor is, es akar ebbol a sorbol 2-3 is tavozhat.
Leao az akit probalnak maradasra birni, de jo esellyel tavozik a Morata, Calabria paros.
Tovabbra is aruljak Pavlovicot, most eppen a Galatanak ajanlatottak fel Pavlovic mint lehetoseg.
Okafortol is szabadulnanak, miutan megbukott a Lipcsenel orvosin.
Es tobb forras szerint Loftus is tavozni szeretne a Milanbol.
Azert ez nagyon kemeny 3 nappal a mercato vege elott ami ott megy...
A fel keret vagy tavozni akar, vagy elakarjak adni.
Gyonyoru...
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Na és most képzeld el egy ilyen milant nem verünk meg esetleg vasárnap.interfan írta: ↑2025.01.31. 15:17
Azert az nagyon kemeny ami a Milannal megy most 3 nappal a mercato zaras elott...
Conceicao nem csak Calabriaval veszett ossze, hanem a Theo, Leao, Morata, Tomori sorral is.
Allitolag elado a Calabria, Theo, Leao, Morata sor is, es akar ebbol a sorbol 2-3 is tavozhat.
Leao az akit probalnak maradasra birni, de jo esellyel tavozik a Morata, Calabria paros.
Tovabbra is aruljak Pavlovicot, most eppen a Galatanak ajanlatottak fel Pavlovic mint lehetoseg.
Okafortol is szabadulnanak, miutan megbukott a Lipcsenel orvosin.
Es tobb forras szerint Loftus is tavozni szeretne a Milanbol.
Azert ez nagyon kemeny 3 nappal a mercato vege elott ami ott megy...
A fel keret vagy tavozni akar, vagy elakarjak adni.
Gyonyoru...
/Tudom nem lesz sima és könnyű de azért jó lenne/
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert ez most verciki lenne ha ezt a Milant nem vernenk meg.Cupi írta: ↑2025.01.31. 15:51Na és most képzeld el egy ilyen milant nem verünk meg esetleg vasárnap.interfan írta: ↑2025.01.31. 15:17
Azert az nagyon kemeny ami a Milannal megy most 3 nappal a mercato zaras elott...
Conceicao nem csak Calabriaval veszett ossze, hanem a Theo, Leao, Morata, Tomori sorral is.
Allitolag elado a Calabria, Theo, Leao, Morata sor is, es akar ebbol a sorbol 2-3 is tavozhat.
Leao az akit probalnak maradasra birni, de jo esellyel tavozik a Morata, Calabria paros.
Tovabbra is aruljak Pavlovicot, most eppen a Galatanak ajanlatottak fel Pavlovic mint lehetoseg.
Okafortol is szabadulnanak, miutan megbukott a Lipcsenel orvosin.
Es tobb forras szerint Loftus is tavozni szeretne a Milanbol.
Azert ez nagyon kemeny 3 nappal a mercato vege elott ami ott megy...
A fel keret vagy tavozni akar, vagy elakarjak adni.
Gyonyoru...Tökéletes lehetőség, hogy visszavágjunk a 2 vereségért és jól elverjük őket.
![]()
/Tudom nem lesz sima és könnyű de azért jó lenne/
Gondolni sem szabad erre, es szepen verni oket hetvegen.
Nyerni kell, nincs mese.
- Stankov
- Hozzászólások: 3494
- Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ő nagyon jó játékos, érte nagy kár hogy ellenfél lesz.
Az azért mindig kérdés mennyire calcio kompatibilis.
Másik játékos Tomori helyére Antonio Silva bár ha jól tudom 60 körül kér a Benfica ,de ki tudja Rui Costa lehet nekik leakciózza, akkor biztos meg enne a méreg.
Jó lenne már ha mi is tudnánk 1-1 mercatoba 60-80 körül beletenni. Eljutottunk odáig hogy egy Como is többet költ kint mi
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert az kemeny, hogy a Napoli a mai napig nem potolta sehogy sem a tavozo Kvaratskheliat.
Es hat a potlas ugynezki ilyen 125. jelolt Saint Maximin lesz.
Ido kerdese volt mikor jon emiatt Conte kirohanasa, ma meg is erkezett ez:
"
Akik ismernek pontosan tudjak aktiv resztvevoje vagyok az aktualis csapat mercatonak.
En megoldani akarom a problemat, es segiteni, nem pedig elbujni elole.
Egy mercatonak legalabb ugyanazt a szintet kell biztositania nekem, mint amin a mercato elott volt a csapat.
Elveszitettuk a legfontosabb jatekosunkat es nem potoltuk.
Minden rendben, de tisztan kell latni.
Mindenkit potoltunk, de egy ennyire fontos jatekost mint Kvaratksheliat nem.
Hatalmas gyengules ez szamunkra, es minket mond barki igy Scudetto eselyes csapatnak?
Jatekosaim rengeteget fejlodtek tavalyhoz kepest, nezzek meg mennyivel tobb pontunk van.
Viszont latni kell a valosagot.
Meg kell varjuk a piact veget, de en elmondhatom a velemenyemet a helyzetrol.
A Napoli mercato sosem lesz olyan mint egy nagycsapate.
Mas klubokkal ellentetben mi nem panaszkodunk, probalunk minel jobban teljesiteni.
"
Es hat a potlas ugynezki ilyen 125. jelolt Saint Maximin lesz.
Ido kerdese volt mikor jon emiatt Conte kirohanasa, ma meg is erkezett ez:
"
Akik ismernek pontosan tudjak aktiv resztvevoje vagyok az aktualis csapat mercatonak.
En megoldani akarom a problemat, es segiteni, nem pedig elbujni elole.
Egy mercatonak legalabb ugyanazt a szintet kell biztositania nekem, mint amin a mercato elott volt a csapat.
Elveszitettuk a legfontosabb jatekosunkat es nem potoltuk.
Minden rendben, de tisztan kell latni.
Mindenkit potoltunk, de egy ennyire fontos jatekost mint Kvaratksheliat nem.
Hatalmas gyengules ez szamunkra, es minket mond barki igy Scudetto eselyes csapatnak?
Jatekosaim rengeteget fejlodtek tavalyhoz kepest, nezzek meg mennyivel tobb pontunk van.
Viszont latni kell a valosagot.
Meg kell varjuk a piact veget, de en elmondhatom a velemenyemet a helyzetrol.
A Napoli mercato sosem lesz olyan mint egy nagycsapate.
Mas klubokkal ellentetben mi nem panaszkodunk, probalunk minel jobban teljesiteni.
"
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Már nyomja le magáról a felelősséget.interfan írta: ↑2025.02.01. 15:55 Azert az kemeny, hogy a Napoli a mai napig nem potolta sehogy sem a tavozo Kvaratskheliat.
Es hat a potlas ugynezki ilyen 125. jelolt Saint Maximin lesz.
Ido kerdese volt mikor jon emiatt Conte kirohanasa, ma meg is erkezett ez:
"
Akik ismernek pontosan tudjak aktiv resztvevoje vagyok az aktualis csapat mercatonak.
En megoldani akarom a problemat, es segiteni, nem pedig elbujni elole.
Egy mercatonak legalabb ugyanazt a szintet kell biztositania nekem, mint amin a mercato elott volt a csapat.
Elveszitettuk a legfontosabb jatekosunkat es nem potoltuk.
Minden rendben, de tisztan kell latni.
Mindenkit potoltunk, de egy ennyire fontos jatekost mint Kvaratksheliat nem.
Hatalmas gyengules ez szamunkra, es minket mond barki igy Scudetto eselyes csapatnak?
Jatekosaim rengeteget fejlodtek tavalyhoz kepest, nezzek meg mennyivel tobb pontunk van.
Viszont latni kell a valosagot.
Meg kell varjuk a piact veget, de en elmondhatom a velemenyemet a helyzetrol.
A Napoli mercato sosem lesz olyan mint egy nagycsapate.
Mas klubokkal ellentetben mi nem panaszkodunk, probalunk minel jobban teljesiteni.
"
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Gimenez évek óta jó statokat hoz, örültem volna nagyon egy ilyen dealnek nálunk.
Viszont valahogy most nyugodt vagyok, hogy hozzájuk ment, mert hosszú évek óta nincs szerencséjük ezekkel a drágán vett és nagy dérrel-dúrral beharangozott csatárokkal.
Nem lepne meg, ha ő sem alkotna ott maradandót, főleg most, hogy csapatjáték szinten irtó gyengék.
Legutóbbi bukott 9-esük Morata már úton a Galatasarayhoz...
Viszont valahogy most nyugodt vagyok, hogy hozzájuk ment, mert hosszú évek óta nincs szerencséjük ezekkel a drágán vett és nagy dérrel-dúrral beharangozott csatárokkal.
Nem lepne meg, ha ő sem alkotna ott maradandót, főleg most, hogy csapatjáték szinten irtó gyengék.
Legutóbbi bukott 9-esük Morata már úton a Galatasarayhoz...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Tomas Palacios debütált a Monzában és az egyik legjobb volt a pályán:
83 perc játék
92 labdaérintés
89% passzpontosság
1 sikeres csel
8 labdaszerzés
8 megnyert párharc
Fb
83 perc játék
92 labdaérintés
89% passzpontosság
1 sikeres csel
8 labdaszerzés
8 megnyert párharc
Fb
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Amekkora kaosz jelenleg ott van, haat nem tudom mi fog tortenni.PellerG írta: ↑2025.02.01. 16:13 Gimenez évek óta jó statokat hoz, örültem volna nagyon egy ilyen dealnek nálunk.
Viszont valahogy most nyugodt vagyok, hogy hozzájuk ment, mert hosszú évek óta nincs szerencséjük ezekkel a drágán vett és nagy dérrel-dúrral beharangozott csatárokkal.
Nem lepne meg, ha ő sem alkotna ott maradandót, főleg most, hogy csapatjáték szinten irtó gyengék.
Legutóbbi bukott 9-esük Morata már úton a Galatasarayhoz...
Edzo osszeakarja verni a palyan a kapitanyt.
Majd kiteszik a csapatkapitanyt, a kezdo KH-t, a csatart, mindezt 2 nappal a mercato vege elott.
Kozben szinten tavozna jopar jatekos.
Oskaosz a javabol....
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nyilvan persze rosszabbul nem jart a Juventus ezzel a teli mercatoval mint voltak.
Kolo Muani ingyen kolcson kifejezetten okos uzlet.
Viszont hogy itt volt a legteteje, es ilyen Araujo, majd a kozepszint es ilyen A.Silva, Skriniar, majd Hancko, Kiwior.
Vegul meg lett belole egy Renato Veiga, es 18m euros kotelezo opcioval az abszolult csereember, a Newcastle kispadrol Kelly.
Persze lehet Veiga es Kelly Olaszorszagban csodasak lesznek, sok ilyet lattunk mar, hogy a PL-be 0, aztan Olaszban meg kiemelkedo, dehat akkor is...
Nem lett ez egy akkora durranas teli mercato a Juventusnal.
Kolo Muani ingyen kolcson kifejezetten okos uzlet.
Viszont hogy itt volt a legteteje, es ilyen Araujo, majd a kozepszint es ilyen A.Silva, Skriniar, majd Hancko, Kiwior.
Vegul meg lett belole egy Renato Veiga, es 18m euros kotelezo opcioval az abszolult csereember, a Newcastle kispadrol Kelly.
Persze lehet Veiga es Kelly Olaszorszagban csodasak lesznek, sok ilyet lattunk mar, hogy a PL-be 0, aztan Olaszban meg kiemelkedo, dehat akkor is...
Nem lett ez egy akkora durranas teli mercato a Juventusnal.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ennyit szamit egy Kolo Muani.
2 meccs = 3 gol.
Ha van egy golkepes, komoly szintu tamadod, akkor az eddigi millio X konnyen gyozelemme valtozhatnak.
2 meccs = 3 gol.
Ha van egy golkepes, komoly szintu tamadod, akkor az eddigi millio X konnyen gyozelemme valtozhatnak.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ezek szerint megis "nagy baj" lehetett, mert a Juventus orvosin is megbukott Danso.PellerG írta: ↑2025.01.17. 13:00Akkora nagy baj nem lehetett, mert most a Juve tárgyal érte 20 millióért.interfan írta: ↑2024.09.22. 19:44Azota mar kiderult mit talalt a Roma, Dansonak szivmuteten kell atesnie.
Szivkaterezes lesz a muteten.
https://romapress.net/from-austria-kevi ... a-medical/
https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/r ... re-2014983
https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ni-2057872
A Juventus visszalepett emiatt az uzlettol, es Kelly igazoljak le, Danso meg a Spursbe igazol.
https://www.calciomercato.com/news/clam ... o-le-63731
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nem tudom mi zajlik, de nem hiszem, hogy egy PL csapat elvinné ha nagy bajok lennének.interfan írta: ↑2025.02.02. 14:51Ezek szerint megis "nagy baj" lehetett, mert a Juventus orvosin is megbukott Danso.PellerG írta: ↑2025.01.17. 13:00Akkora nagy baj nem lehetett, mert most a Juve tárgyal érte 20 millióért.interfan írta: ↑2024.09.22. 19:44
Azota mar kiderult mit talalt a Roma, Dansonak szivmuteten kell atesnie.
Szivkaterezes lesz a muteten.
https://romapress.net/from-austria-kevi ... a-medical/
https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/r ... re-2014983
https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ni-2057872
A Juventus visszalepett emiatt az uzlettol, es Kelly igazoljak le, Danso meg a Spursbe igazol.
https://www.calciomercato.com/news/clam ... o-le-63731
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Sziv problemai vannak, ahogy azt korabban az Osztrakok kozoltek.PellerG írta: ↑2025.02.02. 15:22Nem tudom mi zajlik, de nem hiszem, hogy egy PL csapat elvinné ha nagy bajok lennének.interfan írta: ↑2025.02.02. 14:51Ezek szerint megis "nagy baj" lehetett, mert a Juventus orvosin is megbukott Danso.PellerG írta: ↑2025.01.17. 13:00
Akkora nagy baj nem lehetett, mert most a Juve tárgyal érte 20 millióért.
https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ni-2057872
A Juventus visszalepett emiatt az uzlettol, es Kelly igazoljak le, Danso meg a Spursbe igazol.
https://www.calciomercato.com/news/clam ... o-le-63731
Olaszorszagba ezzel nem lehet jatszani, Angliaban igen.
Lasd Eriksen hany eve jatszik folyamatosan a MU-ba hiaba van pacemaker beultetve neki, Olaszorszagban pedig pacemakerrel egy jatekos palyara sem lephet profi szinten.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
A futball igazsaga volt ez a Roma egyenlites a vegen.
Nem lehet mindig minden meccset 1 golos kulonbseggel gyozelemmel behuzni a minimal focival.
Mindent elmond ez a statisztika:
Napoli 17 gyozelem, ebbol 9 is egy golos kulonbseges siker.
17/9, azaz a gyozelmeik tobb mint 52%-at 1db gol kulonbseggel ertek el.
Ellenben az Internel:
15 gyozelem, ebbol 4 ami egy golos kulonbseggel siker.
15/4, azaz 26% ami ilyen gyozelem.
Napolinal 53%, azaz tobb a duplaja mint a nalunk.
Nem lehet mindig minden meccset 1 golos kulonbseggel gyozelemmel behuzni a minimal focival.
Mindent elmond ez a statisztika:
Napoli 17 gyozelem, ebbol 9 is egy golos kulonbseges siker.
17/9, azaz a gyozelmeik tobb mint 52%-at 1db gol kulonbseggel ertek el.
Ellenben az Internel:
15 gyozelem, ebbol 4 ami egy golos kulonbseggel siker.
15/4, azaz 26% ami ilyen gyozelem.
Napolinal 53%, azaz tobb a duplaja mint a nalunk.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Az a baj, hogy a győzelemért 3 pont jár 1 gólnál is meg 4-0-nál is....szóval sajna ha a végén ezzel a sok 1-0 vagy 2-1-el több pontjuk lesz mint nekünk akkor bajnokok lesznek....onnantól meg senkit nem fog ott érdekelni náluk a minimál foci.interfan írta: ↑2025.02.03. 06:38 A futball igazsaga volt ez a Roma egyenlites a vegen.
Nem lehet mindig minden meccset 1 golos kulonbseggel gyozelemmel behuzni a minimal focival.
Mindent elmond ez a statisztika:
Napoli 17 gyozelem, ebbol 9 is egy golos kulonbseges siker.
17/9, azaz a gyozelmeik tobb mint 52%-at 1db gol kulonbseggel ertek el.
Ellenben az Internel:
15 gyozelem, ebbol 4 ami egy golos kulonbseggel siker.
15/4, azaz 26% ami ilyen gyozelem.
Napolinal 53%, azaz tobb a duplaja mint a nalunk.
Conte velünk is így lett bajnok. Ezt tudja nagyon. 0 kockázat, jó védekezés, végig 100%-os koncentráció és annyi gól amennyi éppen elég a győzelemhez.
- Festa
- Hozzászólások: 8230
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Az egy gólos vezetésekben az a gáz,hogy elég egy hiba és a háromból csak egy pont lesz a végén.interfan írta: ↑2025.02.03. 06:38 A futball igazsaga volt ez a Roma egyenlites a vegen.
Nem lehet mindig minden meccset 1 golos kulonbseggel gyozelemmel behuzni a minimal focival.
Mindent elmond ez a statisztika:
Napoli 17 gyozelem, ebbol 9 is egy golos kulonbseges siker.
17/9, azaz a gyozelmeik tobb mint 52%-at 1db gol kulonbseggel ertek el.
Ellenben az Internel:
15 gyozelem, ebbol 4 ami egy golos kulonbseggel siker.
15/4, azaz 26% ami ilyen gyozelem.
Napolinal 53%, azaz tobb a duplaja mint a nalunk.
Nagyon adott a gép eddig a Napolinak.
Atalanta ellen ahogy helyzetbe kerültek rögtön gólt rúgtak és komoly sérültjük sem volt nagyon az idényben.
Náluk is érik egy meccs amikor végig támadnak,de mégsem tudnak betalálni.
A Napoli-Inter pedig lehet iksz lesz,mert Conte erre fog rámenni.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Azert az valami brutalisan kemeny, hogy a Napoli eladja Kvaratkeskheliat, aki Conte elmondasa alapjan a Napoli legjobb, legfontosabb jatekosa, es konkretan eddig senkivel nem potoltak par oraval a mercato zaras elott.
Indultak onnan, hogy Adeyemi, Garnacho, majd oda kerultek, hogy Chiesa, Ndoye, majd oda, hogy Zhegrova, Yeremay.
Vegul pedig Saint Maximin, aki szinten meg nem sikerult, es mar alternativa az az Okafor aki par hete bukott meg orvosin a Lipcsenel.
Hat megertem Contet hogy kiborult...
Elmegy a csapatom legjobb es legfontosabb jatekosa.
Majd hulyitik, hogy a bejovo 70m-bol kap:
- vedot (Skriniar)
- KP-t (Pellegrini)
- Tamadot (Adeyemi/Garnacho)
Vege pedig az lett, hogy egy Fenerbachbe sem kello Saint Maximin kolcson, vagy egy Milanban 0 Okafor aki meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Kemeny...
Es igy gondolja komolyan DeLau a Scudettot?
Van baj...
Indultak onnan, hogy Adeyemi, Garnacho, majd oda kerultek, hogy Chiesa, Ndoye, majd oda, hogy Zhegrova, Yeremay.
Vegul pedig Saint Maximin, aki szinten meg nem sikerult, es mar alternativa az az Okafor aki par hete bukott meg orvosin a Lipcsenel.
Hat megertem Contet hogy kiborult...
Elmegy a csapatom legjobb es legfontosabb jatekosa.
Majd hulyitik, hogy a bejovo 70m-bol kap:
- vedot (Skriniar)
- KP-t (Pellegrini)
- Tamadot (Adeyemi/Garnacho)
Vege pedig az lett, hogy egy Fenerbachbe sem kello Saint Maximin kolcson, vagy egy Milanban 0 Okafor aki meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Kemeny...
Es igy gondolja komolyan DeLau a Scudettot?
Van baj...
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Milan meg cserebe csinal mindent...
Teli mercato utolso napjai kis tulzassal lecserelik a keretuk negyedet.
Ment Morata, Calabria, erkezett Walker, Gimenez.
Allitolag megvan a 130m euros csoda Joao Felix is.
Viszont Emerson, Pavlovic kirakasa ugynezki nem sikerul, ahogy Theo is nemet mondott a tavozasra.
Leaot nem engedtek el, ahogy Loftust sem, hiaba akartak tavozni.
Tomori aki kapcsan megegyztek mindenben a Spursel 30m-ert, vegul nem tudott megallapodni az Angolokkal.
Most epp Bennaceren a sor, aki mar megegyezett a Marseillel, kerdes a Milan elengedi e.
Okafort akarjak meg kitenni, aki megbukott mar most januarban a Lipcsei orvosin, most a Napoli a tema.
Valamint Jovic megszabadulasa is tema, de ahogy nalunk a hasonlo csoda Arnautovic es Correa, Jovic is nemet mondott a Monza, es a Spartak Moszkvanak.
Ha Bennacert elengedik, akkor tema a nalunk is felmerult Cristante.
Valamint elore meg akarjak Sottil a Fiorentinabol.
Azert valljuk be ez nem semmi dolog, foleg nem egy teli mercaton, es foleg nem a teli mercato utolso par napjaban.
Kemeny...
Teli mercato utolso napjai kis tulzassal lecserelik a keretuk negyedet.
Ment Morata, Calabria, erkezett Walker, Gimenez.
Allitolag megvan a 130m euros csoda Joao Felix is.
Viszont Emerson, Pavlovic kirakasa ugynezki nem sikerul, ahogy Theo is nemet mondott a tavozasra.
Leaot nem engedtek el, ahogy Loftust sem, hiaba akartak tavozni.
Tomori aki kapcsan megegyztek mindenben a Spursel 30m-ert, vegul nem tudott megallapodni az Angolokkal.
Most epp Bennaceren a sor, aki mar megegyezett a Marseillel, kerdes a Milan elengedi e.
Okafort akarjak meg kitenni, aki megbukott mar most januarban a Lipcsei orvosin, most a Napoli a tema.
Valamint Jovic megszabadulasa is tema, de ahogy nalunk a hasonlo csoda Arnautovic es Correa, Jovic is nemet mondott a Monza, es a Spartak Moszkvanak.
Ha Bennacert elengedik, akkor tema a nalunk is felmerult Cristante.
Valamint elore meg akarjak Sottil a Fiorentinabol.
Azert valljuk be ez nem semmi dolog, foleg nem egy teli mercaton, es foleg nem a teli mercato utolso par napjaban.
Kemeny...
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nem tudom most milyen de azért gondolom ez is erősítés lesz nekik sajna....főleg úgy, hogy kölcsön hozzák.
Gimenez meg látatlanban is jobb mint Morata. Szóval szerintem a milan erősödött.
Walker is jobb mint Calabria.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Serie A nagy csapatok szigoruan csak mercatos egyenlege a teli mercaton.
1. Milan: -36,7m
2. Juventus: -22,5m
3. Lazio: -14m
4. Atalanta: -0,2m
5. Inter: +0,4m
6. Roma: +7,7m
7. Napoli: +69m
Reszletezve:
Milan:
-Erkezok:
Gimenez 32m
Bondo 10m
Joa Felix kolcson 5,5m
Sottil kolcson 1m + sima opcio
Walker ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Morata kolcson 6m + sima opcio
Romero 3,3m
Okafor kolcson 1,5m + sima opcio
Bennacer kolcson 1m + sima opcio
Calabria ingyen kolcson
Milan teli mercatos egyenleg: -36,7m
Juventus:
-Erkezok:
Kelly kolcson 3,8m + 14m kotelezo opcio
Alberto Costa 13,8m
Renato Veiga kolcson 4m
Kolo Muani 3,6m
-Tavozok:
Danilo ingyen
Fagioli kolcson + 16m kotelezo opcio
Arthur kolcson 0,7m
Juventus teli mercatos merlege: -22,5m
Lazio:
-Erkezok:
Belahyane 10m
Provstgaard 4m
A.Ibrahimovic ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Castrovilli ingyen kolcson
Akpro ingyen kolcso
Lazio teli mercatos merlege: -14m
Atalanta:
-Erkezok:
Maldini 10m
Posch kolcson 1m + sima opcio
-Tavozok:
Godfrey kolcson + 10m kotelezo opcio
Gollini 0,8m
Zaniolo kolcson vege
Atalanta teli mercatos merlege: -0,2m
Inter:
-Erkezok:
Zalewksi kolcson 0,6m
-Tavozok:
Buchanan kolcson + opcio 1m
Palacios kolcson
Radu vegleg ingyen
Inter teli mercatos merleg: +0,4m
Roma:
-Erkezok:
Eddine 8m
Rensch 5m
Gollini 0,8m
Nelsson kolcson 0,5m + sima opcio
Douath ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Le Fee ingyen kolcson + 20m kotelezo opcio
Ryan 0,8m
Zalewski kolcson 0,6m + sima opcio
Dahl kolcson 0,6m + sima opcio
Hermoso ingyen kolcson
Roma teli mercatos merlege: +7,7m
Napoli:
-Erkezok:
Okafor kolcson 1,5m + sima opcio
Hasa 0,5m
Billing ingyen kolcson
Scuffet ingyen kolcson
-Tavozok:
Kvaratskhelia 70m
Folorunsho kolcson 1m + sima opcio
Caprile ingyen kolcson
Zerbin ingyen kolcson
Mario Rui szerzodesbontas
Napoli teli mercatos merleg: +69m
Milan nagyon kemeny amit csinalt, ennyi tavozot, erkezot januarban, raadasul az osszes kb az utolso napokban, nem semmi...
Jaa es meg hany meg hany jatekos volt aki menni akart, vagy kiakartak tenni de nem sikerult.
Osszesegeben szerintem erosodtek, de telen ennyi valtozas azert nem semmi dolog.
Juventus nagyot huzott Kolo Muani erkezesevel.
Viszont ahogy mar tobbszor irtam, honnan indult ez a KH tema milyen szintrol, es lett belole egy Veiga es Kelly.
Plusz azert volt szo meg egy csatarrol, aztan az sem
erkezett.
Kolo Muani miatt szerintem nagyot erosodtek, de azert a vedelem komoly szintu megerositese nem ugy alakult ahogy vartak.
Ettol fuggetlenul ok is erosodtek szerintem.
Lazio elvitte az altalunk is uldozott Belahyanet 10m-ert, meglatjuk milyen lesz ott.
Errol a Castrovilirol hanyszor volt szo nalunk, haat nem semmi egy hulladek az ember.
Gyengulni nem gyengultek, az hogy erosodtek e, az attol fugg, hogy Belahyane hoz barmit.
Atalantanal nem tortent sok minden.
Kivancsi leszek Maldinire.
Gyengulni ok sem gyengultek, ha Maldini hoz valamit akkor erosodtek.
Nalunk sem tortent semmi.
Palacios ment kolcson, amiben semmi meglepetes, mert amikor mar megjott ezt irtak januarban megy kolcson, ez 100%-ban be is jott, varhato volt eleve.
Buchanan ment, jott Zalewski, majd kiderul ezzel nyertunk e barmit.
Gyengules nem tortent, erosodes sem, majd kiderul ha Zalewski mutat valamit.
Romanal volt mozgas, komoly szinten se tavozo, se erkezo.
Total langyosviz januar.
Napoli viszont hatalmasat gyengult.
100%-ban megertem Conte kirohanasat es duhet.
Eladjak a Conte altal is elmondott legjobb es legfontosabb jatekosukat.
Majd 70m-bol semmi...
Se komoly KH, se komoly KP, se komoly tamado.
Egy Milanbol eluldozott, par hete a Lipcse orvosin megbuko Okafor kolcson + sima opcioval.
Szanalom...
Es ez a csapat akar bajnok lenni igy.
DeLau meg is erdemli, majd ha nezhet minket majusban unnepelni a bajnoki cimet.
1. Milan: -36,7m
2. Juventus: -22,5m
3. Lazio: -14m
4. Atalanta: -0,2m
5. Inter: +0,4m
6. Roma: +7,7m
7. Napoli: +69m
Reszletezve:
Milan:
-Erkezok:
Gimenez 32m
Bondo 10m
Joa Felix kolcson 5,5m
Sottil kolcson 1m + sima opcio
Walker ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Morata kolcson 6m + sima opcio
Romero 3,3m
Okafor kolcson 1,5m + sima opcio
Bennacer kolcson 1m + sima opcio
Calabria ingyen kolcson
Milan teli mercatos egyenleg: -36,7m
Juventus:
-Erkezok:
Kelly kolcson 3,8m + 14m kotelezo opcio
Alberto Costa 13,8m
Renato Veiga kolcson 4m
Kolo Muani 3,6m
-Tavozok:
Danilo ingyen
Fagioli kolcson + 16m kotelezo opcio
Arthur kolcson 0,7m
Juventus teli mercatos merlege: -22,5m
Lazio:
-Erkezok:
Belahyane 10m
Provstgaard 4m
A.Ibrahimovic ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Castrovilli ingyen kolcson
Akpro ingyen kolcso
Lazio teli mercatos merlege: -14m
Atalanta:
-Erkezok:
Maldini 10m
Posch kolcson 1m + sima opcio
-Tavozok:
Godfrey kolcson + 10m kotelezo opcio
Gollini 0,8m
Zaniolo kolcson vege
Atalanta teli mercatos merlege: -0,2m
Inter:
-Erkezok:
Zalewksi kolcson 0,6m
-Tavozok:
Buchanan kolcson + opcio 1m
Palacios kolcson
Radu vegleg ingyen
Inter teli mercatos merleg: +0,4m
Roma:
-Erkezok:
Eddine 8m
Rensch 5m
Gollini 0,8m
Nelsson kolcson 0,5m + sima opcio
Douath ingyen kolcson + sima opcio
-Tavozok:
Le Fee ingyen kolcson + 20m kotelezo opcio
Ryan 0,8m
Zalewski kolcson 0,6m + sima opcio
Dahl kolcson 0,6m + sima opcio
Hermoso ingyen kolcson
Roma teli mercatos merlege: +7,7m
Napoli:
-Erkezok:
Okafor kolcson 1,5m + sima opcio
Hasa 0,5m
Billing ingyen kolcson
Scuffet ingyen kolcson
-Tavozok:
Kvaratskhelia 70m
Folorunsho kolcson 1m + sima opcio
Caprile ingyen kolcson
Zerbin ingyen kolcson
Mario Rui szerzodesbontas
Napoli teli mercatos merleg: +69m
Milan nagyon kemeny amit csinalt, ennyi tavozot, erkezot januarban, raadasul az osszes kb az utolso napokban, nem semmi...
Jaa es meg hany meg hany jatekos volt aki menni akart, vagy kiakartak tenni de nem sikerult.
Osszesegeben szerintem erosodtek, de telen ennyi valtozas azert nem semmi dolog.
Juventus nagyot huzott Kolo Muani erkezesevel.
Viszont ahogy mar tobbszor irtam, honnan indult ez a KH tema milyen szintrol, es lett belole egy Veiga es Kelly.
Plusz azert volt szo meg egy csatarrol, aztan az sem
erkezett.
Kolo Muani miatt szerintem nagyot erosodtek, de azert a vedelem komoly szintu megerositese nem ugy alakult ahogy vartak.
Ettol fuggetlenul ok is erosodtek szerintem.
Lazio elvitte az altalunk is uldozott Belahyanet 10m-ert, meglatjuk milyen lesz ott.
Errol a Castrovilirol hanyszor volt szo nalunk, haat nem semmi egy hulladek az ember.
Gyengulni nem gyengultek, az hogy erosodtek e, az attol fugg, hogy Belahyane hoz barmit.
Atalantanal nem tortent sok minden.
Kivancsi leszek Maldinire.
Gyengulni ok sem gyengultek, ha Maldini hoz valamit akkor erosodtek.
Nalunk sem tortent semmi.
Palacios ment kolcson, amiben semmi meglepetes, mert amikor mar megjott ezt irtak januarban megy kolcson, ez 100%-ban be is jott, varhato volt eleve.
Buchanan ment, jott Zalewski, majd kiderul ezzel nyertunk e barmit.
Gyengules nem tortent, erosodes sem, majd kiderul ha Zalewski mutat valamit.
Romanal volt mozgas, komoly szinten se tavozo, se erkezo.
Total langyosviz januar.
Napoli viszont hatalmasat gyengult.
100%-ban megertem Conte kirohanasat es duhet.
Eladjak a Conte altal is elmondott legjobb es legfontosabb jatekosukat.
Majd 70m-bol semmi...
Se komoly KH, se komoly KP, se komoly tamado.
Egy Milanbol eluldozott, par hete a Lipcse orvosin megbuko Okafor kolcson + sima opcioval.
Szanalom...
Es ez a csapat akar bajnok lenni igy.
DeLau meg is erdemli, majd ha nezhet minket majusban unnepelni a bajnoki cimet.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Én ebben nem látok semmi tudatosat, pláne nem az építkezés csíráját... Amikor elkezdtem Football Managerezni vagy 20-25 éve (amikor még CM volt ráadásul...interfan írta: ↑2025.02.03. 17:55 Milan meg cserebe csinal mindent...
Teli mercato utolso napjai kis tulzassal lecserelik a keretuk negyedet.
Ment Morata, Calabria, erkezett Walker, Gimenez.
Allitolag megvan a 130m euros csoda Joao Felix is.
Viszont Emerson, Pavlovic kirakasa ugynezki nem sikerul, ahogy Theo is nemet mondott a tavozasra.
Leaot nem engedtek el, ahogy Loftust sem, hiaba akartak tavozni.
Tomori aki kapcsan megegyztek mindenben a Spursel 30m-ert, vegul nem tudott megallapodni az Angolokkal.
Most epp Bennaceren a sor, aki mar megegyezett a Marseillel, kerdes a Milan elengedi e.
Okafort akarjak meg kitenni, aki megbukott mar most januarban a Lipcsei orvosin, most a Napoli a tema.
Valamint Jovic megszabadulasa is tema, de ahogy nalunk a hasonlo csoda Arnautovic es Correa, Jovic is nemet mondott a Monza, es a Spartak Moszkvanak.
Ha Bennacert elengedik, akkor tema a nalunk is felmerult Cristante.
Valamint elore meg akarjak Sottil a Fiorentinabol.
Azert valljuk be ez nem semmi dolog, foleg nem egy teli mercaton, es foleg nem a teli mercato utolso par napjaban.
Kemeny...
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Rövid távon mindenképpen a Napoli a legfontosabb számunkra.interfan írta: ↑2025.02.04. 08:08 Napoli viszont hatalmasat gyengult.
100%-ban megertem Conte kirohanasat es duhet.
Eladjak a Conte altal is elmondott legjobb es legfontosabb jatekosukat.
Majd 70m-bol semmi...
Se komoly KH, se komoly KP, se komoly tamado.
Egy Milanbol eluldozott, par hete a Lipcse orvosin megbuko Okafor kolcson + sima opcioval.
Szanalom...
Es ez a csapat akar bajnok lenni igy.
DeLau meg is erdemli, majd ha nezhet minket majusban unnepelni a bajnoki cimet.
Igaz, hogy csak heti egy meccs, meg az is igaz, hogy okádék focival,
de ha Conte ezt a bajnoki címet behúzza, akkor megérdemli a kalapemelést.
Mondjuk azt továbbra is tartom, hogy ha Lukaku kiesik,
akkor végük lesz, mint a botnak.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Egyetertek, ha Conte ezt a bajnoki cimet ezzel a kerettel, igy hogy a legfontosab es legjobb jatekosat eladjak januarban, akit meg veletlenul se potolnak sehogy, erre megis behuzza a bajnoki cimet, akkor valoban minden elismeresem, es felerne egy kisebbfajta csodaval.cuchu11 írta: ↑2025.02.04. 10:24Rövid távon mindenképpen a Napoli a legfontosabb számunkra.interfan írta: ↑2025.02.04. 08:08 Napoli viszont hatalmasat gyengult.
100%-ban megertem Conte kirohanasat es duhet.
Eladjak a Conte altal is elmondott legjobb es legfontosabb jatekosukat.
Majd 70m-bol semmi...
Se komoly KH, se komoly KP, se komoly tamado.
Egy Milanbol eluldozott, par hete a Lipcse orvosin megbuko Okafor kolcson + sima opcioval.
Szanalom...
Es ez a csapat akar bajnok lenni igy.
DeLau meg is erdemli, majd ha nezhet minket majusban unnepelni a bajnoki cimet.
Igaz, hogy csak heti egy meccs, meg az is igaz, hogy okádék focival,
de ha Conte ezt a bajnoki címet behúzza, akkor megérdemli a kalapemelést.
Mondjuk azt továbbra is tartom, hogy ha Lukaku kiesik,
akkor végük lesz, mint a botnak.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
En rohogok, mert szanalmas a Napoli vezetes, hogy eladjak az edzo altal legjobb es legfontosabbnak mondott jatekost, akit konkretan senkivel nem potolnak.
Vagyis de, egy Milan altal a holdra kivant eluldozott bukott Okaforral, aki 1 het meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Ha Conte ezzel a csapattal bajnok lesz, akkor meg is erdemli, es minden elismeresem.
Lehetne heti 0,5 meccs is, ezzel a kerettel bajnoki cimet nyerni muveszet lenne.
Ha ezzel megnyerik, akkor meg is erdemlik.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Valóban gáz amit csinál ott De Lau de én várok májusig a röhögéssel mert ha megnyerik a bajnokságot akkor joggal fog ő röhögni rajtunk.....interfan írta: ↑2025.02.04. 10:39
En rohogok, mert szanalmas a Napoli vezetes, hogy eladjak az edzo altal legjobb es legfontosabbnak mondott jatekost, akit konkretan senkivel nem potolnak.
Vagyis de, egy Milan altal a holdra kivant eluldozott bukott Okaforral, aki 1 het meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Ha Conte ezzel a csapattal bajnok lesz, akkor meg is erdemli, es minden elismeresem.
Lehetne heti 0,5 meccs is, ezzel a kerettel bajnoki cimet nyerni muveszet lenne.
Ha ezzel megnyerik, akkor meg is erdemlik.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ha ezzel a kerettel, azok utan amit DeLau csinalt, megnyeri Conte a bajnoki cimet ezzel a Napolival, akkor meg is erdemli.Cupi írta: ↑2025.02.04. 10:42Valóban gáz amit csinál ott De Lau de én várok májusig a röhögéssel mert ha megnyerik a bajnokságot akkor joggal fog ő röhögni rajtunk.....interfan írta: ↑2025.02.04. 10:39
En rohogok, mert szanalmas a Napoli vezetes, hogy eladjak az edzo altal legjobb es legfontosabbnak mondott jatekost, akit konkretan senkivel nem potolnak.
Vagyis de, egy Milan altal a holdra kivant eluldozott bukott Okaforral, aki 1 het meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Ha Conte ezzel a csapattal bajnok lesz, akkor meg is erdemli, es minden elismeresem.
Lehetne heti 0,5 meccs is, ezzel a kerettel bajnoki cimet nyerni muveszet lenne.
Ha ezzel megnyerik, akkor meg is erdemlik.
Csoda lenne ezzel a Napoli kerettel bajnoki cimet nyerni.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nem értem ezt a csoda dolgot....heti 1 meccsük van amiben Conte baromi jó és már Kvara nélkül 7 pontot szereztek az Atalanta, Juve, Roma sor után.
Bár tévednék de én ezt nem érzem annyira csodának.
Brutál meccseink jönnek és ők vezetik még a tabellát.....
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nezd meg a Napoli kezdojet, hany jatekos ferne be az Inter kezdobe?
Leginkabb 0...
Ellenben hany Inter jatekos ferne be a Napoli kezdobe?
Leginkab 11...
Sot, en tartom azt is, hogy a Napoli kerete gyengebb mint akar a Juventus, akar a Milan kerete.
Szoval hiaba heti 1 meccs, ilyen kerettel az en szememben "csoda" lenne a bajnoki cimuk.
Ha megnyeri Conte ilyen szembeszelben amit DeLautol kap, akkor ra is szolgalt, es en is azt fogom mondani amit R9 irt, hogy "Conte a jelenlegi Serie A legjobb edzoje".
Ha ezzel a Napoli kerettel megnyeri, akkor valoban o a jelenlegi A osztalyban a legjobb edzo.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Tök mind1 kinél gyengébbek, az élen vannak. Egyáltalán nem irigykedem a keretükre, sőt a játékukra sem mert a késtégtelenül eredményességen kívül soha nem jött be ez a Conte féle minimál foci de ettől függetlenül nekik van több pontjuk. Ez a tény.interfan írta: ↑2025.02.04. 11:04
Nezd meg a Napoli kezdojet, hany jatekos ferne be az Inter kezdobe?
Leginkabb 0...
Ellenben hany Inter jatekos ferne be a Napoli kezdobe?
Leginkab 11...
Sot, en tartom azt is, hogy a Napoli kerete gyengebb mint akar a Juventus, akar a Milan kerete.
Szoval hiaba heti 1 meccs, ilyen kerettel az en szememben "csoda" lenne a bajnoki cimuk.
Ha megnyeri Conte ilyen szembeszelben amit DeLautol kap, akkor ra is szolgalt, es en is azt fogom mondani amit R9 irt, hogy "Conte a jelenlegi Serie A legjobb edzoje".
Ha ezzel a Napoli kerettel megnyeri, akkor valoban o a jelenlegi A osztalyban a legjobb edzo.
Majd akkor leszek nyugodt ha minimum 2 meccs előnnyel vezetjük előttük a tabellát.
Természetesen azt kívánom legyünk bajnokok és akkor majd májusban jót röhögketünk azon, hogy tartottam tőlük.
-
R9.
- Hozzászólások: 6352
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Inkabb legyen mas a velemenyunkinterfan írta: ↑2025.02.04. 11:04Nezd meg a Napoli kezdojet, hany jatekos ferne be az Inter kezdobe?
Leginkabb 0...
Ellenben hany Inter jatekos ferne be a Napoli kezdobe?
Leginkab 11...
Sot, en tartom azt is, hogy a Napoli kerete gyengebb mint akar a Juventus, akar a Milan kerete.
Szoval hiaba heti 1 meccs, ilyen kerettel az en szememben "csoda" lenne a bajnoki cimuk.
Ha megnyeri Conte ilyen szembeszelben amit DeLautol kap, akkor ra is szolgalt, es en is azt fogom mondani amit R9 irt, hogy "Conte a jelenlegi Serie A legjobb edzoje".
Ha ezzel a Napoli kerettel megnyeri, akkor valoban o a jelenlegi A osztalyban a legjobb edzo.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Bizony, maradjon inkabb mas a velemenyunk, mert az azt jelentene, hogy mi lettunk a bajnokok nem a Napoli.R9. írta: ↑2025.02.04. 12:08Inkabb legyen mas a velemenyunkinterfan írta: ↑2025.02.04. 11:04Nezd meg a Napoli kezdojet, hany jatekos ferne be az Inter kezdobe?
Leginkabb 0...
Ellenben hany Inter jatekos ferne be a Napoli kezdobe?
Leginkab 11...
Sot, en tartom azt is, hogy a Napoli kerete gyengebb mint akar a Juventus, akar a Milan kerete.
Szoval hiaba heti 1 meccs, ilyen kerettel az en szememben "csoda" lenne a bajnoki cimuk.
Ha megnyeri Conte ilyen szembeszelben amit DeLautol kap, akkor ra is szolgalt, es en is azt fogom mondani amit R9 irt, hogy "Conte a jelenlegi Serie A legjobb edzoje".
Ha ezzel a Napoli kerettel megnyeri, akkor valoban o a jelenlegi A osztalyban a legjobb edzo.Ne mondd ezt!
![]()
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Persze rég volt, más körülmények, de Conte rögtön a Juvénál nyert bajnoki címe is olyan kezdőcsapattal történt, mint De Ceglie, Giaccherini, Estigarribia, Iaquinta, Matri...interfan írta: ↑2025.02.04. 10:45Ha ezzel a kerettel, azok utan amit DeLau csinalt, megnyeri Conte a bajnoki cimet ezzel a Napolival, akkor meg is erdemli.Cupi írta: ↑2025.02.04. 10:42Valóban gáz amit csinál ott De Lau de én várok májusig a röhögéssel mert ha megnyerik a bajnokságot akkor joggal fog ő röhögni rajtunk.....interfan írta: ↑2025.02.04. 10:39
En rohogok, mert szanalmas a Napoli vezetes, hogy eladjak az edzo altal legjobb es legfontosabbnak mondott jatekost, akit konkretan senkivel nem potolnak.
Vagyis de, egy Milan altal a holdra kivant eluldozott bukott Okaforral, aki 1 het meg az orvosin is megbukott a Lipcsenel.
Ha Conte ezzel a csapattal bajnok lesz, akkor meg is erdemli, es minden elismeresem.
Lehetne heti 0,5 meccs is, ezzel a kerettel bajnoki cimet nyerni muveszet lenne.
Ha ezzel megnyerik, akkor meg is erdemlik.
Csoda lenne ezzel a Napoli kerettel bajnoki cimet nyerni.
Szal heti egy meccsel szerintem bármire képes ő, ezt már több ízben is megmutatta.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Cassano ismerjuk, es tudjuk ot is esze miatt szeretik. 
Csaszi forumtarsunk rengeteg hozta ide nyilatkozatait anno, abbol is egy kis valogatas, mennyire eleseszu Cassano baratunk:
"
Két hónapja mondom, hogy Inzaghi nem a megfelelő személy, és ezt valószínűleg Marotta is tudja. Véleményem szerint Conte vissza fog térni az Interbe, Inzaghit csak a BL győzelem mentheti meg
"
"
Meggyőződésem, hogy Conte vissza fog térni az Interhez. Conténak az Inter az első számú lehetőség.
"
"
Azt hiszem Inzaghinak már nincs a kezében a csapat
"
Ezek 2023-as idezetek Cassano baratunktol amik szerepeltek itt a forumon.
Napokban arrol beszelt, hogy Locatelli a legjobb Olasz KP, es Barella sehol nincs tudasaban Locatellihez kepest.
Hat igen.
Most pedig arrol beszelt, hogy csak Vinicius es Rodrygo jobb a vilagon Joao Felixnel.
Van baj, nem is kicsi.
Csaszi forumtarsunk rengeteg hozta ide nyilatkozatait anno, abbol is egy kis valogatas, mennyire eleseszu Cassano baratunk:
"
Két hónapja mondom, hogy Inzaghi nem a megfelelő személy, és ezt valószínűleg Marotta is tudja. Véleményem szerint Conte vissza fog térni az Interbe, Inzaghit csak a BL győzelem mentheti meg
"
"
Meggyőződésem, hogy Conte vissza fog térni az Interhez. Conténak az Inter az első számú lehetőség.
"
"
Azt hiszem Inzaghinak már nincs a kezében a csapat
"
Ezek 2023-as idezetek Cassano baratunktol amik szerepeltek itt a forumon.
Napokban arrol beszelt, hogy Locatelli a legjobb Olasz KP, es Barella sehol nincs tudasaban Locatellihez kepest.
Hat igen.
Most pedig arrol beszelt, hogy csak Vinicius es Rodrygo jobb a vilagon Joao Felixnel.
Van baj, nem is kicsi.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nekem Cassanoról szerepléséről Madonna jut eszembe,interfan írta: ↑2025.02.05. 08:30 Cassano ismerjuk, es tudjuk ot is esze miatt szeretik.
Csaszi forumtarsunk rengeteg hozta ide nyilatkozatait anno, abbol is egy kis valogatas, mennyire eleseszu Cassano baratunk:
"
Két hónapja mondom, hogy Inzaghi nem a megfelelő személy, és ezt valószínűleg Marotta is tudja. Véleményem szerint Conte vissza fog térni az Interbe, Inzaghit csak a BL győzelem mentheti meg
"
"
Meggyőződésem, hogy Conte vissza fog térni az Interhez. Conténak az Inter az első számú lehetőség.
"
"
Azt hiszem Inzaghinak már nincs a kezében a csapat
"
Ezek 2023-as idezetek Cassano baratunktol amik szerepeltek itt a forumon.
Napokban arrol beszelt, hogy Locatelli a legjobb Olasz KP, es Barella sehol nincs tudasaban Locatellihez kepest.
Hat igen.
Most pedig arrol beszelt, hogy csak Vinicius es Rodrygo jobb a vilagon Joao Felixnel.
Van baj, nem is kicsi.![]()
aki azt mondta, hogy "nincs olyan, hogy rossz reklám."
Szóval nem vagyok benne biztos, hogy Cassano komolyan is gondolja, amit mond.
A lényeg számára az, hogy markáns, mástól eltérő, már-már polgárpukkasztó dolgokat mondjon.
Ezzel jó pénzért szerepelhessen különböző műsorokban.
Kabát Peti tévés szereplése jut még eszembe róla.
Ő is sokszor "lemegy kutyába", cserébe csilingel a kassza.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Pontosan. Én ezért sem érezném csodának ha ők nyernék meg a bajnokságot. Sajnos teljesen benne van ez is.
De bízom benne nem így lesz és mi nyerjük.
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Igaz, lehet kifogyott a penz Cassano baratunknal.cuchu11 írta: ↑2025.02.05. 09:27Nekem Cassanoról szerepléséről Madonna jut eszembe,interfan írta: ↑2025.02.05. 08:30 Cassano ismerjuk, es tudjuk ot is esze miatt szeretik.
Csaszi forumtarsunk rengeteg hozta ide nyilatkozatait anno, abbol is egy kis valogatas, mennyire eleseszu Cassano baratunk:
"
Két hónapja mondom, hogy Inzaghi nem a megfelelő személy, és ezt valószínűleg Marotta is tudja. Véleményem szerint Conte vissza fog térni az Interbe, Inzaghit csak a BL győzelem mentheti meg
"
"
Meggyőződésem, hogy Conte vissza fog térni az Interhez. Conténak az Inter az első számú lehetőség.
"
"
Azt hiszem Inzaghinak már nincs a kezében a csapat
"
Ezek 2023-as idezetek Cassano baratunktol amik szerepeltek itt a forumon.
Napokban arrol beszelt, hogy Locatelli a legjobb Olasz KP, es Barella sehol nincs tudasaban Locatellihez kepest.
Hat igen.
Most pedig arrol beszelt, hogy csak Vinicius es Rodrygo jobb a vilagon Joao Felixnel.
Van baj, nem is kicsi.![]()
aki azt mondta, hogy "nincs olyan, hogy rossz reklám."
Szóval nem vagyok benne biztos, hogy Cassano komolyan is gondolja, amit mond.
A lényeg számára az, hogy markáns, mástól eltérő, már-már polgárpukkasztó dolgokat mondjon.
Ezzel jó pénzért szerepelhessen különböző műsorokban.
Kabát Peti tévés szereplése jut még eszembe róla.
Ő is sokszor "lemegy kutyába", cserébe csilingel a kassza.
De amiket beszel azok max viccnek jok.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ennek a Félix gyereknek van arca....első meccse és a gólja után rögtön csendre intette a Roma tábort...ellenfelek imádni fogják már látom.
Nem túl szimpi figura.
-
JustyINTER
- Hozzászólások: 34
- Csatlakozott: 2023.04.16. 09:50
- interfan
- Hozzászólások: 31711
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
De nem tudtad Cupi, Joao Felix a vilag 3. legjobb jatekosa, csak Vinicius es Rodrygo jobb tole a vilagon.
Latom nem tanulmanyoztad elegge Cassano szavait.
Jaa es ez is "fantasy vilag nalad" Cupi, mert latom mas szerint ilyen nem is tortent, hogy csendre intette a Roma szurkolokat.
Valaki szerint ezt is csak te talaltad ki.
https://www.goal.com/en/lists/video-wha ... 95ceab7645
Valoban szimpatikus, szereny, es alazatos figura ez a Felix, de meg mennyire...
Lehet a 130m euro amit kifizettek erte elvitte a szerenyseget (ha valaha letezett).
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Tegnap a telón benyomtam pont a gólja előttől néztem a meccsüket és eskü arra emlékszem a szája elé tette az újját mind amikor mutatod csönd legyen.JustyINTER írta: ↑2025.02.06. 08:42Hol tortent ilyen? Direkt megneztem a goljat? Vagy ez is valami fantasy vilag nalad?
Közbe szerk: Interfan is betette a képet. Vagy ez mi akkor? Fantázia világból van?
-
JustyINTER
- Hozzászólások: 34
- Csatlakozott: 2023.04.16. 09:50
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Igen, betette kepet. Csak ez nem a golnal keszult, ahogy a cikk sem irja.Cupi írta: ↑2025.02.06. 09:33Tegnap a telón benyomtam pont a gólja előttől néztem a meccsüket és eskü arra emlékszem a szája elé tette az újját mind amikor mutatod csönd legyen.JustyINTER írta: ↑2025.02.06. 08:42Hol tortent ilyen? Direkt megneztem a goljat? Vagy ez is valami fantasy vilag nalad?Most megnézem akkor újra de csak nem aludtam már félig.
Közbe szerk: Interfan is betette a képet. Vagy ez mi akkor? Fantázia világból van?![]()