Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

45 perc srácok, 45 perc... 🤞🖤💙
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Nagyon jól játszunk, agresszívabban lépünk oda, és elég sok labdaszerzésünk van, amiből veszélyes megindulások voltak, Barca is elég magasan védekezett.

Most, hogy elhúzunk 2-vel, már jó lenne megtartani. Lehet egy hasonló játékkal jobban ki tudjuk húzni, mintha beállnánk védekezni teljesen.

Nem gondoltam, hogy valaha ilyet írok, de örülök Dumfries már ott van a jobb szélen, vele sokkal veszélyesebbek vagyunk.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Meg van egy felidő, nem szabad engedni nekik golt a masodik felidő elejen!
Lautaro ezert kell
Gyerünk!!!!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Amúgy ezek a tervek mit rinyáltak a 11-es közben/után?
Nem igazán jöttem rá, de az tetszett, amikor Acerbivel arcoskodott valamelyik, hát én azért vele nem szeretnék. :D

Nem szabad fullba visszaállni rögtön, meg kell folytatni őket, mint eddig is
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

De hosszú és nehéz lesz ez még...

FORZA INTER!!!
Fan Gusto
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Fiúk, lehet ezt valahol streamen nézni? Kimúlt a tv-m, épp a legjobbkor.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Francesco
Hozzászólások: 2138
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Eddig szenzációs. Ugyanakkor attól tartok, hogy be fognak seggelni a kapuba, ami egy ilyen Barca ellen nem működik, sok csapat bizonyította, mi is. Ha ezt tesszük nem rajtunk fog múlni. Akkor csak úgy van esély, ha elmegyünk egy kontrából 3-ra. A másik a csapat általános fáradsági szintje. Az ultra gáz és ugye jópár csapat ellen kijött már idén. Valahogy meg kellene lepni őket, nehogy az elején ránk borítsák az asztalt…
Forza Inter!
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

matyinter írta: 2025.05.06. 21:55 Amúgy ezek a tervek mit rinyáltak a 11-es közben/után?
Nem igazán jöttem rá, de az tetszett, amikor Acerbivel arcoskodott valamelyik, hát én azért vele nem szeretnék. :D

Nem szabad fullba visszaállni rögtön, meg kell folytatni őket, mint eddig is
Hát, alig bírták a társak visszafogni. :D az utolsó arc lenne, akibe beleállnék, főleg ezzel a szőrrel az arcán. :)
Vmi szájkarate lehetett, azon lepődtem meg, hogy Acerbit ennyire fel tudták húzni.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Francesco írta: 2025.05.06. 22:02 Eddig szenzációs. Ugyanakkor attól tartok, hogy be fognak seggelni a kapuba, ami egy ilyen Barca ellen nem működik, sok csapat bizonyította, mi is. Ha ezt tesszük nem rajtunk fog múlni. Akkor csak úgy van esély, ha elmegyünk egy kontrából 3-ra. A másik a csapat általános fáradsági szintje. Az ultra gáz és ugye jópár csapat ellen kijött már idén. Valahogy meg kellene lepni őket, nehogy az elején ránk borítsák az asztalt…
Forza Inter!
Én bízom Inzaghiban, hogy nem lesz 100 buszozás. Azonban vmennyire szerintem visszaállunk, hogy több helyünk legyen kontrázni, most jobban ott vagyunk fejben, mint az odavágon. Augusto viszont biztos jön majd a bal oldalra. Dimarco nem fogja bírni.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

matyinter írta: 2025.05.06. 21:55 Nem szabad fullba visszaállni rögtön, meg kell folytatni őket, mint eddig is
Bizony, ezt kell tovább nyomni.
Amikor csak lehet megtartani a lasztit, nyomni a támadásokat, és lőni amikor csak lehet.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Barella ma borzasztó sajnos (eddig).
Könnyelműen elszórt labdák sorra amikből jöhet a Barca.
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Bastoni a tűzzel játszik így!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Azért Inzaghit biztos nem küldeném le a 2-es metróhoz, mert még az automata is tönkremenne attól, mennyiszer kell bemondania, hogy "kérjük hagyja szabadon a biztonsági sávot" :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Pont ez a botlabú bazdmeg.
Eddig nem tetszik a második félidő....
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Várható volt hogy nem fogjuk kibírni kapott gól nélkül! Szerintem kell még egy hogy megnyerjük a meccset! És fogunk lőni még egyet!!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Túl hamar, és a semmiből...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Mi a faxomat csinalunk bmeg.......
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

mike írta: 2025.05.06. 22:17 Mi a faxomat csinalunk bmeg.......
Szögletből ilyen kontra...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

10 perc alatt elcseszünk mindent.......
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Sajnos nem tudunk védekezni!
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Faszom bele igy leadni megint a 2 golos előnyt
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

PellerG írta: 2025.05.06. 22:09 Barella ma borzasztó sajnos (eddig).
Könnyelműen elszórt labdák sorra amikből jöhet a Barca.
És megint, hihetetlen...
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Vicc, egy patika első félidő után megye szintű védekezés.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2025.05.06. 22:26
PellerG írta: 2025.05.06. 22:09 Barella ma borzasztó sajnos (eddig).
Könnyelműen elszórt labdák sorra amikből jöhet a Barca.
És megint, hihetetlen...
Az elején sokat hibázott. Nagyobb gond, hogy a cserepad katasztrófa.
Gundel Takács szörnyű kommentátor
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Gyerekek,olyan okosan játszottunk az első félidőben.
Erre butaságok sorozata a másodikban, gólpasszokat osztogatunk nekik.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

P-Inter írta: 2025.05.06. 22:29 Vicc, egy patika első félidő után megye szintű védekezés.
Sajnos az első gólnál lemaradt Di Marco. Elfáradt a csapat…
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Első félidőben kiharcoltuk a továbbjutást, másodikban mindent megteszünk, hogy a Barca menjen tovább...
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Lehet elfáradt a csapat! Taremi lövi a továbbjutást jelentő gólt! 😜
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Taremi góllal továbbjutunk, nyugi :D
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Még egyszer le kell őket kontrázni! Ennyi kell hogy megnyerjük! Mondjuk 14 perc múlva!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Nagyon sok a hiba, ez így nem fog beleférni.
Thuram sem sok mindent csinál…
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Sajnos rottyon vagyunk fizikálisan a második félidőben.
Top volt az első félidő, durván szervezetten működött minden, de a második félidő ennek teljes ellentéte ☹️
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Elfogytunk.
Talán a cserék, de kisebb csoda kéne megint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2025.05.06. 22:38-kor.
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Az utóbbi időben nagyon sokszor történik az hogy a 2. félidőben nem tudjuk a már megnyert meccset behúzni! Az hogy a Barca ellen nem lefutott 2-0 után az azért várható volt! Forza INTER!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2025.05.06. 22:34 Sajnos rottyon vagyunk fizikálisan a második félidőben.
Top volt az első félidő, durván szervezetten működött minden, de a második félidő ennek teljes ellentéte ☹️
Így van. Kontrát nem tudunk vezetni, nincsenek pontos passzok.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Azért eléggé irónikus, hogy magasan beívelt labdákból kaptuk a gólokat a Barca ellen.☹️
Kicsit olyan, mintha Inzaghi feladta volna ezzel a Lautaro-Taremi cserével.
Jönnek az újabb csodacserék. Mikhy,Calha le- Frattesi, Zielinski be. Innentől csoda lesz, ha továbbjutunk.😐
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Akármikor bejön csereként Correa vagy Taremi, mindig úgy mozognak, hogy az az érzésem, jobban el vannak fáradva, mint akik kezdőként játszanak.
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Ha lennének normális csere játékosaink mennyire másképp nézne ki minden meccs!! Nyáron nagyon kellene erősíteni a kispadot vagy inkább úgy mondom a keretet!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

VInter101 írta: 2025.05.06. 22:41 Ha lennének normális csere játékosaink mennyire másképp nézne ki minden meccs!! Nyáron nagyon kellene erősíteni a kispadot vagy inkább úgy mondom a keretet!
Költeni most sem nem fogunk, kisebb csoda hogy ilyen lehetőségekkel itt vagyunk. Sok pénzzel kitömött csapat meg sehol.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Jó lenne megnyomni az utolsó 5 percet, mert 2x15 percet nem fogunk bírni már erőnlétileg.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ilyen nincs bzmeg
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Akkor ez ennyi volt.

A bajnokságot és a Bl döntőt is elég balek módon veszítjük el.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Sajnos nem volt szerencsénk sem
Nekik ez gólt lett, tőlünk egyet elvettek Barcelonában.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

A gyerekek ez de szar igy
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Sajnos ez ennyi volt.☹️
Megérdemli a Barca.
Így leadni 2 egymás utáni meccsen 2-0-ról, nem hiszem el.☹️
Sajnos a jobb csapat fog továbbjutni.☹️
Az idei szezonban nem nyerünk semmit, ez van.☹️
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hahhhhhhhhhh
Acerbiiiiiiii
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Acerbi vissza szívok mindent!! :clap:
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

WTF!?!?!?
Forza INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.06. 22:53 WTF!?!?!?
Forza INTER!!!
Pazza Inter! ;)
Válasz küldése