Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
45 perc srácok, 45 perc... 


- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagyon jól játszunk, agresszívabban lépünk oda, és elég sok labdaszerzésünk van, amiből veszélyes megindulások voltak, Barca is elég magasan védekezett.
Most, hogy elhúzunk 2-vel, már jó lenne megtartani. Lehet egy hasonló játékkal jobban ki tudjuk húzni, mintha beállnánk védekezni teljesen.
Nem gondoltam, hogy valaha ilyet írok, de örülök Dumfries már ott van a jobb szélen, vele sokkal veszélyesebbek vagyunk.
Most, hogy elhúzunk 2-vel, már jó lenne megtartani. Lehet egy hasonló játékkal jobban ki tudjuk húzni, mintha beállnánk védekezni teljesen.
Nem gondoltam, hogy valaha ilyet írok, de örülök Dumfries már ott van a jobb szélen, vele sokkal veszélyesebbek vagyunk.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Meg van egy felidő, nem szabad engedni nekik golt a masodik felidő elejen!
Lautaro ezert kell
Gyerünk!!!!
Lautaro ezert kell
Gyerünk!!!!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy ezek a tervek mit rinyáltak a 11-es közben/után?
Nem igazán jöttem rá, de az tetszett, amikor Acerbivel arcoskodott valamelyik, hát én azért vele nem szeretnék.
Nem szabad fullba visszaállni rögtön, meg kell folytatni őket, mint eddig is
Nem igazán jöttem rá, de az tetszett, amikor Acerbivel arcoskodott valamelyik, hát én azért vele nem szeretnék.
Nem szabad fullba visszaállni rögtön, meg kell folytatni őket, mint eddig is
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De hosszú és nehéz lesz ez még...
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
-
Fan Gusto
- Hozzászólások: 701
- Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fiúk, lehet ezt valahol streamen nézni? Kimúlt a tv-m, épp a legjobbkor.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
-
Francesco
- Hozzászólások: 2138
- Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Eddig szenzációs. Ugyanakkor attól tartok, hogy be fognak seggelni a kapuba, ami egy ilyen Barca ellen nem működik, sok csapat bizonyította, mi is. Ha ezt tesszük nem rajtunk fog múlni. Akkor csak úgy van esély, ha elmegyünk egy kontrából 3-ra. A másik a csapat általános fáradsági szintje. Az ultra gáz és ugye jópár csapat ellen kijött már idén. Valahogy meg kellene lepni őket, nehogy az elején ránk borítsák az asztalt…
Forza Inter!
Forza Inter!
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hát, alig bírták a társak visszafogni.
Vmi szájkarate lehetett, azon lepődtem meg, hogy Acerbit ennyire fel tudták húzni.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én bízom Inzaghiban, hogy nem lesz 100 buszozás. Azonban vmennyire szerintem visszaállunk, hogy több helyünk legyen kontrázni, most jobban ott vagyunk fejben, mint az odavágon. Augusto viszont biztos jön majd a bal oldalra. Dimarco nem fogja bírni.Francesco írta: ↑2025.05.06. 22:02 Eddig szenzációs. Ugyanakkor attól tartok, hogy be fognak seggelni a kapuba, ami egy ilyen Barca ellen nem működik, sok csapat bizonyította, mi is. Ha ezt tesszük nem rajtunk fog múlni. Akkor csak úgy van esély, ha elmegyünk egy kontrából 3-ra. A másik a csapat általános fáradsági szintje. Az ultra gáz és ugye jópár csapat ellen kijött már idén. Valahogy meg kellene lepni őket, nehogy az elején ránk borítsák az asztalt…
Forza Inter!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Barella ma borzasztó sajnos (eddig).
Könnyelműen elszórt labdák sorra amikből jöhet a Barca.
Könnyelműen elszórt labdák sorra amikből jöhet a Barca.
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bastoni a tűzzel játszik így!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azért Inzaghit biztos nem küldeném le a 2-es metróhoz, mert még az automata is tönkremenne attól, mennyiszer kell bemondania, hogy "kérjük hagyja szabadon a biztonsági sávot" 
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Pont ez a botlabú bazdmeg.
Eddig nem tetszik a második félidő....
Eddig nem tetszik a második félidő....
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Várható volt hogy nem fogjuk kibírni kapott gól nélkül! Szerintem kell még egy hogy megnyerjük a meccset! És fogunk lőni még egyet!!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Túl hamar, és a semmiből...
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mi a faxomat csinalunk bmeg.......
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
10 perc alatt elcseszünk mindent.......
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos nem tudunk védekezni!
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Faszom bele igy leadni megint a 2 golos előnyt
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Vicc, egy patika első félidő után megye szintű védekezés.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerekek,olyan okosan játszottunk az első félidőben.
Erre butaságok sorozata a másodikban, gólpasszokat osztogatunk nekik.
Erre butaságok sorozata a másodikban, gólpasszokat osztogatunk nekik.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Első félidőben kiharcoltuk a továbbjutást, másodikban mindent megteszünk, hogy a Barca menjen tovább...
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lehet elfáradt a csapat! Taremi lövi a továbbjutást jelentő gólt! 
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Taremi góllal továbbjutunk, nyugi 
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Még egyszer le kell őket kontrázni! Ennyi kell hogy megnyerjük! Mondjuk 14 perc múlva!
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagyon sok a hiba, ez így nem fog beleférni.
Thuram sem sok mindent csinál…
Thuram sem sok mindent csinál…
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos rottyon vagyunk fizikálisan a második félidőben.
Top volt az első félidő, durván szervezetten működött minden, de a második félidő ennek teljes ellentéte
Top volt az első félidő, durván szervezetten működött minden, de a második félidő ennek teljes ellentéte
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elfogytunk.
Talán a cserék, de kisebb csoda kéne megint.
Talán a cserék, de kisebb csoda kéne megint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2025.05.06. 22:38-kor.
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az utóbbi időben nagyon sokszor történik az hogy a 2. félidőben nem tudjuk a már megnyert meccset behúzni! Az hogy a Barca ellen nem lefutott 2-0 után az azért várható volt! Forza INTER!
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azért eléggé irónikus, hogy magasan beívelt labdákból kaptuk a gólokat a Barca ellen.
Kicsit olyan, mintha Inzaghi feladta volna ezzel a Lautaro-Taremi cserével.
Jönnek az újabb csodacserék. Mikhy,Calha le- Frattesi, Zielinski be. Innentől csoda lesz, ha továbbjutunk.
Kicsit olyan, mintha Inzaghi feladta volna ezzel a Lautaro-Taremi cserével.
Jönnek az újabb csodacserék. Mikhy,Calha le- Frattesi, Zielinski be. Innentől csoda lesz, ha továbbjutunk.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Akármikor bejön csereként Correa vagy Taremi, mindig úgy mozognak, hogy az az érzésem, jobban el vannak fáradva, mint akik kezdőként játszanak.
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha lennének normális csere játékosaink mennyire másképp nézne ki minden meccs!! Nyáron nagyon kellene erősíteni a kispadot vagy inkább úgy mondom a keretet!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Költeni most sem nem fogunk, kisebb csoda hogy ilyen lehetőségekkel itt vagyunk. Sok pénzzel kitömött csapat meg sehol.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jó lenne megnyomni az utolsó 5 percet, mert 2x15 percet nem fogunk bírni már erőnlétileg.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ilyen nincs bzmeg
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Akkor ez ennyi volt.
A bajnokságot és a Bl döntőt is elég balek módon veszítjük el.
A bajnokságot és a Bl döntőt is elég balek módon veszítjük el.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos nem volt szerencsénk sem
Nekik ez gólt lett, tőlünk egyet elvettek Barcelonában.
Nekik ez gólt lett, tőlünk egyet elvettek Barcelonában.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A gyerekek ez de szar igy
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos ez ennyi volt.
Megérdemli a Barca.
Így leadni 2 egymás utáni meccsen 2-0-ról, nem hiszem el.
Sajnos a jobb csapat fog továbbjutni.
Az idei szezonban nem nyerünk semmit, ez van.
Megérdemli a Barca.
Így leadni 2 egymás utáni meccsen 2-0-ról, nem hiszem el.
Sajnos a jobb csapat fog továbbjutni.
Az idei szezonban nem nyerünk semmit, ez van.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hahhhhhhhhhh
Acerbiiiiiiii
Acerbiiiiiiii
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Acerbi vissza szívok mindent!! 
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
WTF!?!?!?
Forza INTER!!!
Forza INTER!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08