Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

😁😁😁😁🙂😁😁Acerbi!!!!!!!
Besza*ok!!!😀
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

VInter101 írta: 2025.05.06. 22:53 WTF!?!?!?
Forza INTER!!!
Lassan sírok bakker.
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Basszus miért nem DeVrij a középhátvéd és Acerbi előre megy csatárnak! Correa és Taremi mehet nyugdíjba
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Acerbi mint támadó >>> Taremi + Correa :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 22:54
VInter101 írta: 2025.05.06. 22:53 WTF!?!?!?
Forza INTER!!!
Pazza Inter! ;)
Azzz :lol: :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Innen már tovabb megyunk!
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Milyen meccs ez megint?

FORZA INTER!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 22:57 Innen már tovabb megyunk!
Szerintem nem, de ez csak célpesszimizmus 8-)

A két év meccse, és mi játsszuk.
Rolinter
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2021.01.13. 15:32

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Rolinter »

Hihetetlen ,hogy mindenki a Barcelona faszát szopja
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

PetR írta: 2025.05.06. 21:51 45 perc srácok, 45 perc... 🤞🖤💙
Mekkorát tévedtem... :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Rolinter írta: 2025.05.06. 23:00 Hihetetlen ,hogy mindenki a Barcelona faszát szopja
Mi maradunk heterok 8-)
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A hosszabbítás nem nekünk kedvez, fárad nagyon a csapat. És ha esetleg elmegy a csata a büntetőkig, ott ki fogja értékesíteni?

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Davideeeeeeee!!!! :clap: :thumbup:
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

KI MÁS, KI MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Fratteeeeeeee

Hihetetlen :crazy: :wave:
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Khm, Taremi gólpassz, kedves károgók :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Most kéne a bunker, Thuram - De Vrij csere akár.
Büntetőkkel nem lennénk jók szerintem...
Sommer sem nagy ölő, rúgóink sem nagyon maradtak fent.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Taremi assziszt, Frattesi gól. Mi van itt????!!!!!😀😀😀😀
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ez nem csak az év meccse, minimum az evtizedé.

Őrület.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 22:57 Innen már tovabb megyunk!
Úgy legyen!😉
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Azt mondja a Gundel, hogy "lassan letelik az első 15 perc, ahol túl sok minden nem történt" :D :D :D
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Gundelről beszélni sem érdemes, sose értett a focihoz. Nem is tudom, ki gondolta úgy annó, hogy neki meccseket kellene közvetítenie.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

sly89 írta: 2025.05.06. 23:18 Gundelről beszélni sem érdemes, sose értett a focihoz. Nem is tudom, ki gondolta úgy annó, hogy neki meccseket kellene közvetítenie.
Menjen vissza kvízműsort vezetni, abban jó, amúgy meg rtl-nel gondolom nincs más
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Klasszikus. Bármi lesz a vége, ezt a meccset nagyon sokáig emlegetni fogják.

FORZA INTER!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Szetvet az ideg, megőszülők.

Csak úgy van értelme a scudetto elbukásának, ha ezt most már megcsináljuk.
Gyerünk srácok bazmeg !!!!!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2025.05.06. 23:22 Szetvet az ideg, megőszülők.

Csak úgy van értelme a scudetto elbukásának, ha ezt most már megcsináljuk.
Gyerünk srácok bazmeg !!!!!
Nem látom, ki lesz még járóképes a csapatból hétvégén a Torino ellen 😵🤣
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

PellerG írta: 2025.05.06. 23:27
mike írta: 2025.05.06. 23:22 Szetvet az ideg, megőszülők.

Csak úgy van értelme a scudetto elbukásának, ha ezt most már megcsináljuk.
Gyerünk srácok bazmeg !!!!!
Nem látom, ki lesz még járóképes a csapatból hétvégén a Torino ellen 😵🤣
Reaktiváljuk Zanettit a lelátóról, a többiekre nincs ötletem. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Megvan a kurva eletbe :clap: :crazy: :clap: :clap:

Pazza Inter.
BL döntő :wave:
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

PAZZA INTER! GYÖNYÖRŰ VOLT!

FORZA INTER!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sorger=giallo 2025.05.06. 23:41-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Megvaaaan!!!
Fhu, de büszke vagyok a sracokra!!!!!! :clap: :clap: :clap:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Szerintem ez a meccs volt Taremi ittlétének kozmikus célja! :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Fogalmam sincs mi történt itt, annyi fordulat volt a meccsben.
Hihetetlen hogy meg van.
Ellenfélként talán az Arsenalnak örülnék jobban.

Bocs, hogy megint ismétlem magam, de ezért, az ilyen estékért (Bayern és Barca meccsek) nem szabad olyat sosem leírni, hogy fáradtság miatt engedjük el a BL-t.
Mindent megérnek az ilyen sikerek, mint az említett két csapat ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.05.07. 00:28-kor.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Csaszi van még söröd? :D
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Nincsenek szavaim srácok, csak könnyek...
Komolyan hihetetlen. Nem gondoltam volna hogy valaha jobban fogok izgulni Inter meccsen, mint 2010-ben ugyan ebben a párharcban hogy maradjon 1-0, de sikerült. Innentől kezdve 1 meccs van a szezonban, és bármi is legyen, az biztos hogy félni fognak tőlünk!

FORZA INTER 🖤💙
vivainter
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Ez a szív diala volt!!!

Fantasztikus meccs volt, amiről még sokat fognak az emberek beszélni, csodálatos végkimenetellel!

Most már hozzátok el azt a jól megérdemelt kupát Münchenből!!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:42 Szerintem ez a meccs volt Taremi ittlétének kozmikus célja! :)
Amúgy igen. Most csinált először focistára emlékeztető dolgokat, mióta nálunk játszik.😁
Soha jobb időzítést. Inzaghi megérzett valamit a Lautaro-Taremi cserével.😀
INTER-1908
Hozzászólások: 1009
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Nem hiszem el!!!! Megcsinalta a csapat!!! Óriási!!!
Hihetetlen!!!!
Nincsenek szavak!!!
Akinek ezután hianyerzete van a szezonnal kapcsolatban az nézze meg a két Barca meccset!!!
Forza Inter per sempre!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matyinter írta: 2025.05.06. 23:43 Csaszi van még söröd? :D
Az 58. percről a tv előtt álltam, inni se tudtam, csak az arcomat fogtam. Ugyhogy van. :)
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Mi volt ez a meccs??
Büszkeseg ami bennem van, ezek a jatekosok megerdemlik a BL győzelmet!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ünnepélyesen visszavontam és elnezest kérek a “kudarcos” bejegyzésemért. Ha megnyerjük ha nem! Tévedtem!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Fű, amúgy én nem tudok még sok mindent mondani, majd holnap. Túl sok dolog történt.
Egyelőre annyi, hogy bekaphatja az összes károgó.
Taremi egy focista? :o
PAZZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sommer mekkora klasszis, te jó Isten. :wtf: :wtf:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Gyerekek,megéltem már pár BL párharcot,de ez minden idők legnagyobbja,az biztos.Két ilyen meccset lenyomni.Kiejtettük a világ legjobb csapatát,ergo mi vagyunk azok!Pazza Inter!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Gyerekek, kész vagyok.
A végén már járkáltam, annyira ideges voltam.

Bl döntő, hihetetlen.

Köszönöm srácok, büszkeség :clap: :clap: :clap:
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

:clap: :clap: :clap: :clap:
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Óriási párharc volt! Köszönet érte, hatalmasat küzdöttek a srácok, igazán megérdemlik a döntőt, és biztos vagyok benne, hogy ott is 200%-ot fog nyújtani mindenki! Igazi Pazza Inter teljesítmény! 👏
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Hihetetlen, de ott vagyunk a döntőben. 😀Holnap az Arsenal továbbjutásának jobban örülnék.

Jó Éjszakát Mindenkinek!

Forza Inter!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Jah, és Yamal fején most már egész jól mutat a milánói :twisted:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Audipower írta: 2025.05.06. 23:52
Jó Éjszakát Mindenkinek!

Forza Inter!!!
Ki az aki most fog tudni aludni? :)
Forza Inter! :thumbup:
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:50 Sommer mekkora klasszis, te jó Isten. :wtf: :wtf:
Egyetértek. Ha Josep Martinez védett volna, simán továbbjutott volna a Barca.
Válasz küldése