A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
De Zerbi elmondta, boldog Marseillben, nem szeretne valtani, es nincs kapcsolatban masik klubal.
Napoli erdemelte a Scudettot, es boldog hogy ok nyertek.
A BL dontot viszont nem is nezte, mert az nem erdekelte, es a lanyaval volt inkabb.
Napoli erdemelte a Scudettot, es boldog hogy ok nyertek.
A BL dontot viszont nem is nezte, mert az nem erdekelte, es a lanyaval volt inkabb.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Látni hogy nem szimpatizál velünk, nem vagyunk a kedvencei igy nem akarom látni soha a padon nálunk.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem Fabregas hozna egy lendületet a csapatba.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 08:45Így van, Fabregas az első számú célja az Internek, ezt a CdS is megerősíti. Fabregas felvázolta az Internek, hogy érdekli a project, de garanciát kért fiatal játékosok leigazolására, olyanokra, akik értik és alkalmazni tudják az ő taktikáját.interfan írta: ↑2025.06.03. 08:41 Gazzetta szerint a "valas" fele tart az Inzaghi-Inter kapcsolat.
Inzaghi nem szeretne az Inter altal felvazolt fiatal vonalat es utat.
Valamint az Inter nem adna meg az Inzaghinak az altala kert 10m + 3m bonusz fizetest, "csak" 7m + 3m bonusz volt az ajanlat.
Inzaghi 2028-ig akart szerzodest, az Inter ellenben "csak" 2027-ig kinalt hosszabbitast.
Gazzetta szerint egyetlen nev van most az Internel mint celpont (ha Inzaghi lelep) Fabregas.
https://www.fcinter1908.it/news/rassegn ... -contatto/
Persze minden edzőváltásban van kockázat,de Inzaghi szerint elhasználta magát nálunk.
Kell egy új lendület és ha lettek volna normális cserecsatárok akkor legalább egy címet nyertünk volna.
Szerintem a legnagyobb ász Jonathan David lenne .Meglátjuk ki lesz az edző és kire lesz lehetőség.
Az eddigi 2 igazolás Sucic illetve és a PSg edzője ígéretesek,de olasz ligában kell egy kis idő a beszokásra.
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 783
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én még most se értem valaki segítsen…Inzaghit kivásárolják az arabok, vagy van egy ilyen pont a szerződésében h 1 évvel a lejárat előtt elmehet ingyen?
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Conte...Interfan1000 írta: ↑2025.06.03. 11:55 Én még most se értem valaki segítsen…Inzaghit kivásárolják az arabok, vagy van egy ilyen pont a szerződésében h 1 évvel a lejárat előtt elmehet ingyen?
Elo szerzodese volt, o maga akart tavozni.
Erre mi fizettunk neki 7m euros vegkielgitest...
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Akkor húzzon a francba, zabálja csak a csigát.
Fabregas??
Hát nem tudom, óriási lutrinak tűnik. Eddig semmit se mutatott.
Vieira, Chivu félék ??
Jujj.....ekkora szarban vagyunk?
-
lisznyai
- Hozzászólások: 137
- Csatlakozott: 2015.01.02. 23:28
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ausilio elhagyta az Inter kozponti irodajat ahova sem Inzaghi, sem Marotta nem erkezett meg.
Gazzetta szerint nem zarhato ki, hogy a targyalas egy kulso helyszinen lesz.
Szinten a Gazzetta szerint amennyiben Inzaghi tavozik az Intertol, az uj edzot legkesobb 24-36 oran bejelenti az Inter.
Gazzetta szerint nem zarhato ki, hogy a targyalas egy kulso helyszinen lesz.
Szinten a Gazzetta szerint amennyiben Inzaghi tavozik az Intertol, az uj edzot legkesobb 24-36 oran bejelenti az Inter.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sky es Di Marzio bejelentette, 15:55 perckor, megkezdodott a targyalas az Inter vezetes es Inzaghi kozott.
16:02-kor megerkezett Capellini aki az Inter ugyvedje, jelentette a Gazzetta.
Szinten a Gazzetta szerint az Al Hilal elnoke uton van Milanoba, es ha Inzaghi a tavozas mellett dont,
meg ma vagy legkesobb holnap bejelenthetik Inzaghit mint uj Al Hilal edzo.
16:02-kor megerkezett Capellini aki az Inter ugyvedje, jelentette a Gazzetta.
Szinten a Gazzetta szerint az Al Hilal elnoke uton van Milanoba, es ha Inzaghi a tavozas mellett dont,
meg ma vagy legkesobb holnap bejelenthetik Inzaghit mint uj Al Hilal edzo.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Valószínűleg ő habókra nem repked Milánóba... Persze jöhet Theoért is, meg Barelláért is meg bárkiért, de ez valószínűleg eldőlt...
-
R9.
- Hozzászólások: 6347
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Eldőlt, Inzaghi megy Szaúd-Arábiába!
Valószínűleg ezt nem most döntötte el, a döntő után. Azért kérdés, hogy ennek milyen kihatása volt az idényünk végére, de most már igazából mind1 is...
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Elsokent a Gazzetta jelentette be, Inzaghi tavozik, es az Al Hilal edzoje lesz.
Ezutan megerositette ezt Schira is, Inzaghi az Al Hilal uj edzoje.
Romano is hozta a "here we go" Inzaghi az Al Hilal edzoje.
Valamint Di Marzio, Sky is bejelentette, Inzaghi tavozik es az Al Hilal edzoje lesz.
Ezutan megerositette ezt Schira is, Inzaghi az Al Hilal uj edzoje.
Romano is hozta a "here we go" Inzaghi az Al Hilal edzoje.
Valamint Di Marzio, Sky is bejelentette, Inzaghi tavozik es az Al Hilal edzoje lesz.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Csak legyen már hivatalos.
Remélem nem az lesz a búcsúajándék, mint Conténál volt, hogy milliókat zsebre tehet végkielégítésképp (saját döntésből megy).
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pedulla is bejelentte Inzaghi tavozasat.interfan írta: ↑2025.06.03. 16:53 Elsokent a Gazzetta jelentette be, Inzaghi tavozik, es az Al Hilal edzoje lesz.
Ezutan megerositette ezt Schira is, Inzaghi az Al Hilal uj edzoje.
Romano is hozta a "here we go" Inzaghi az Al Hilal edzoje.
Valamint Di Marzio, Sky is bejelentette, Inzaghi tavozik es az Al Hilal edzoje lesz.
Romano szerint Inzaghi mar marciusban megegyezett a Szaudiakkal.
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ennyit arról,hogy nem lesz nyáron forradalmi átalakulás
Remélem Marrotta előhúz valakit a kalapból,szerintem Fabragasnak nagy lenne még ez a kabát..
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Majus 25-es a fenti hir, es mennyire leszoltuk oket, hogy hulyek meg persze...interfan írta: ↑2025.05.25. 17:09
Majus 25:
Szaudi forrasok (Saudi Broadcasting Authory) bejelentettek, Inzaghi mindenben megallapodott az Al Hilal csapataval.
Inzaghi elfogadta az Al Hilal ajanlatat, lenyugozte a Szaudi projekt, es szemelyesen az Al Hilal elnokevel irta ala az elozetes megallapodast Milanoban a Szaudi tulajdonu Four Seasons hotelbe.
Inzaghi 3 eves szerzodest kot es a 3 ev alatt osszesen 50m eurot fog keresni.
BL donto utan erkezik a hivatalos bejelentes, az Al Hilal jelenleg azon dolgozik, hogy mar a Klub VB-n debutaljon Inzaghi a kispadon.
Ujabb Szaudi forras jelentte be (SSC TV), Inzaghi az Al Hilal uj edzoje.
Mar akar jovoheten vasarnap hivatalos lehet, de legkesobb a BL donto utani heten hivatalosan bejelentik.
Inzaghi csaladja es ugynoke Riyadban tartozkodik, ahol mindent elokeszitenek az erkezesehez.
Ma van junius 2, es Hat igazuk lett...
Ott kezdett ez gyanussa valni.
Egy Szaudi Allami media nem fog kamut kozolni, foleg nem egy Allami csapat kapcsan.
Pontosan tudtak mar ezt ott, es hat igy is lett.
Szaudi forrasokat erositi meg Romano, marciusban irta ala Inzaghi az eloszerzodeset a Szaudiakkal, es allapodott meg veluk mindenben.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1510
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ki legyen akkor az edző? 
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Végre jó hírek. A 0-5 után hatalmas szégyen lett volna, ha marad Inzaghi. Nem mellékesen valószínűleg annak volt köszönhető a döntőbeli mentalitás, hogy Inzaghi közölte a meccs előtt a távozását. Sok nagyszerű meccsünk volt vele, de ezt a 0-5-öt soha nem bocsájtom meg neki, gondolom nem vagyok vele egyedül.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem Francesco Farioli és Fabregas közül lesz valaki az edzőnk. Nekem olyan érzésem van hogy Farioli lesz ebből,mivel olasz igy Marotta-nál lehet ez is számit valamit Fabregas-al szemben.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1510
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Miért jelentette be a BL döntő előtt? Mourinho sem volt ekkora f*sz…
Fabregasnak örülnék. Olasz edzőt nem szeretnék.
Fabregasnak örülnék. Olasz edzőt nem szeretnék.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Marciusban meg szo sem volt BL dontorol, es mar akkor alairt az Al Hilalba.
Szoval ennek semmi koze a BL dontohoz, es nem jelentett be semmit a BL donto elott.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Farioliról mit lehet tudni?
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gazzetta szerint az Inter 2-3 hete megtette a szukseges lepeseket Fabregas erkezesehez, es a targyalasok regota tartottak a felek kozott.
Egyes hirek szerint Fabregas ezert utasithatta vissza a Leverkusent es a Romat is.
Egyes hirek szerint Fabregas ezert utasithatta vissza a Leverkusent es a Romat is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2025.06.03. 17:26-kor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az is kérdés, hogy Allegri miért nem minket választott, mert ő is tudta, hogy új edzőt kell majd keresnünk. Miért ment inkább egy lezüllött Milánba?Csak a bajnoki cím miatt, mert csak heti 1 meccs lesz? Fura ez az egész.
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ok lelép Inzaghi.
Akkor most kivel tudunk Scudettot nyerni. Mert most kellene, amíg lehet.
Eddig minden mas fontosabb volt.
Fabregas szerintem ordas nagy lutri, főleg olaszban.
Akkor most kivel tudunk Scudettot nyerni. Mert most kellene, amíg lehet.
Eddig minden mas fontosabb volt.
Fabregas szerintem ordas nagy lutri, főleg olaszban.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az kizárt dolog mert nem tudomCsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:26 Az is kérdés, hogy Allegri miért nem minket választott, mert ő is tudta, hogy új edzőt kell majd keresnünk. Miért ment inkább egy lezüllött Milánba?Csak a bajnoki cím miatt, mert csak heti 1 meccs lesz? Fura ez az egész.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nezd, pont ezt irtam par napja, teljesen realis, hogy inkabb a Milant valasztotta.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:26 Az is kérdés, hogy Allegri miért nem minket választott, mert ő is tudta, hogy új edzőt kell majd keresnünk. Miért ment inkább egy lezüllött Milánba?Csak a bajnoki cím miatt, mert csak heti 1 meccs lesz? Fura ez az egész.
Miert?
Mert gyakorlatilag nem bukhat, szinte fix a "siker".
8.helyen levo romokban levo Milant vesz at, kap vagy 100m-t igazolni.
Innentol ha mar egy BL helyre behozza oket, az mar "siker", es Allegri lesz az Isten.
Ellenben nalunk?
Kitudja egyaltalan az a 40m mercatos penz igaz e, es ha igaz is, el is ment a Henrique-Sucic parosra.
Gyakorlatilag ki kellene cserelni a fel keretet mert ezer eves, penz meg nincs ra.
Kis tulzassal biztos a "bukas".
Mert ha idejott volna, es nem lett volna bajnok, akkor Allegrit "bukott" edzonek tartottak volna.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ahogy olvasom itt a híreket Fabregas-ról akkor gondolom elég esélyes hogy ő érkezik vagyis vele meg volt már a kapcsolatfelvétel.. Gondolom 1-2 nap és be is lesz jelentve mint csapatunk új edzője.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sky szerint 24 oran belul meg is lesz az Inter uj edzoje.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 502
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ebből Fabregas lesz. Szerintem Inzaghi amint megtudta hogy mi lesz az uj irany igazolasok teren, el is döntötte hogy lelep es ezt nem 2 napja lehet tudni.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mar marciusban.HerfortBalazs írta: ↑2025.06.03. 17:43 Ebből Fabregas lesz. Szerintem Inzaghi amint megtudta hogy mi lesz az uj irany igazolasok teren, el is döntötte hogy lelep es ezt nem 2 napja lehet tudni.
Marotta teltol errol beszelt, hogy uj irany, uj vonal, es fiatalokat igazolunk.
-
VInter101
- Hozzászólások: 449
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Itt a lényeg!interfan írta: ↑2025.06.03. 17:30Nezd, pont ezt irtam par napja, teljesen realis, hogy inkabb a Milant valasztotta.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:26 Az is kérdés, hogy Allegri miért nem minket választott, mert ő is tudta, hogy új edzőt kell majd keresnünk. Miért ment inkább egy lezüllött Milánba?Csak a bajnoki cím miatt, mert csak heti 1 meccs lesz? Fura ez az egész.
Miert?
Kap vagy 100m-t igazoln.
Inzaghit lehet szidni de befektetés nélkül ért el olyan eredményeket amiket! Egyébként furcsa hogy sokak által elképesztő jó edzőnek tartott Conte úgy húzott el innen mint a vad liba mert úgy látta reménytelen a helyzet, ilyen anyagi feltételek mellett nem lehet eredményt elérni. Na ő vajon mikor jut el aktuális csapatával egy BL döntőbe? 1be!?!?
Erre jött Inzaghi aki nem hogy erősítést nem kapott hanem inkább gyengítették a csapatát. Ennek ellenére elvárás lett hogy x bajnokságot nyerjen...... Csak 1szer sikerült bónuszként 2szer BL döntőt játszottunk!!
Igen kikaptunk, igen a szombati az nagyon nem volt szép! De a BL a legmagasabb dolog egy európai klub életében!!
Térjünk vissza rá sok év múlva mennyire nehéz odáig eljutni! Pénz nélkül.......
Inzaghit egy csökönyös, hibáit be nem látó és abból nem tanuló edzőnek tartok, de majdnem minden (olasz)edző ilyen! Igenis sokat köszönhetünk neki! Csak még nem látjátok!
Sok pénzt kellene költeni a csapatra! Kellene már egy tulajdonos!! De nagyon! Nem kókler típusú!
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egy felnőtt szezonja van Cescnek a Serie A-ban,miután tavaly átült a Como primaverabol a padra szezon közben,aminek feljutás lett a vége..hát nem az a tipikus Marrotta profil
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kozben mar hivatalos is, Inzaghi mar nem az Inter edzoje.
Szerzodesbontottak a felek kozos megegyezessel.
Szerzodesbontottak a felek kozos megegyezessel.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hát igen, valószínűleg majd Inzaghi is bejárja a szokásos olasz top edzők pályáját és lesz majd még a Juvenak meg a Milannak is az edzője, aztán majd kiderül, hogy milyen edző is ő (szerintem jó).
Valószínűleg azok az edzők, akikkel most azt mondhatnánk, hogy Conte és Allegri ellen lesz esélyünk, nem fognak az Interhez jönni.
Valószínűleg azok az edzők, akikkel most azt mondhatnánk, hogy Conte és Allegri ellen lesz esélyünk, nem fognak az Interhez jönni.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem fogunk egyet érteni, de nem baj, van ilyen…VInter101 írta: ↑2025.06.03. 17:45Itt a lényeg!interfan írta: ↑2025.06.03. 17:30Nezd, pont ezt irtam par napja, teljesen realis, hogy inkabb a Milant valasztotta.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:26 Az is kérdés, hogy Allegri miért nem minket választott, mert ő is tudta, hogy új edzőt kell majd keresnünk. Miért ment inkább egy lezüllött Milánba?Csak a bajnoki cím miatt, mert csak heti 1 meccs lesz? Fura ez az egész.
Miert?
Kap vagy 100m-t igazoln.
Inzaghit lehet szidni de befektetés nélkül ért el olyan eredményeket amiket! Egyébként furcsa hogy sokak által elképesztő jó edzőnek tartott Conte úgy húzott el innen mint a vad liba mert úgy látta reménytelen a helyzet, ilyen anyagi feltételek mellett nem lehet eredményt elérni. Na ő vajon mikor jut el aktuális csapatával egy BL döntőbe? 1be!?!?
Erre jött Inzaghi aki nem hogy erősítést nem kapott hanem inkább gyengítették a csapatát. Ennek ellenére elvárás lett hogy x bajnokságot nyerjen...... Csak 1szer sikerült bónuszként 2szer BL döntőt játszottunk!!
Igen kikaptunk, igen a szombati az nagyon nem volt szép! De a BL a legmagasabb dolog egy európai klub életében!!
Térjünk vissza rá sok év múlva mennyire nehéz odáig eljutni! Pénz nélkül.......
Inzaghit egy csökönyös, hibáit be nem látó és abból nem tanuló edzőnek tartok, de majdnem minden (olasz)edző ilyen! Igenis sokat köszönhetünk neki! Csak még nem látjátok!
Sok pénzt kellene költeni a csapatra! Kellene már egy tulajdonos!! De nagyon! Nem kókler típusú!
Sajnos Inzaghi egy örök vesztes típusú edző. Ezzel a kerettel, ezzel a bajnoksággal nem 1 hanem 3 Scudettot kellett volna ünnepelnünk. Az idei szezonban abszolút nem tudott már megújulni, a rangadókon rendre kikaptunk vagy x-eltünk. A BL menetelés elismerést érdemel, viszont a BM fél csapat sérült volt, a Barca meg 1000 helyzetet rontott. Nem elvéve a győzelmeket, de a szerencse is bőven mellettünk volt. Cserék, igazolások, taktika, stb, ezek mind mind idegesito hibák voltak es sokszor ez pontokba kerult. Ideje volt a váltás nekünk is és neki is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.06.03. 17:59-kor.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Majd most itt az esélye az új edzőnek, hogy megmutassa, hogy ezzel a kerettel bajnokságot kell nyerni!CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:55Sajnos Inzaghi egy örök vesztes típusú edző. Ezzel a kerettel, ezzel a bajnoksággal nem 1 hanem 3 Scudettot kellett volna ünnepelnünk.VInter101 írta: ↑2025.06.03. 17:45Itt a lényeg!
Inzaghit lehet szidni de befektetés nélkül ért el olyan eredményeket amiket! Egyébként furcsa hogy sokak által elképesztő jó edzőnek tartott Conte úgy húzott el innen mint a vad liba mert úgy látta reménytelen a helyzet, ilyen anyagi feltételek mellett nem lehet eredményt elérni. Na ő vajon mikor jut el aktuális csapatával egy BL döntőbe? 1be!?!?
Erre jött Inzaghi aki nem hogy erősítést nem kapott hanem inkább gyengítették a csapatát. Ennek ellenére elvárás lett hogy x bajnokságot nyerjen...... Csak 1szer sikerült bónuszként 2szer BL döntőt játszottunk!!
Igen kikaptunk, igen a szombati az nagyon nem volt szép! De a BL a legmagasabb dolog egy európai klub életében!!
Térjünk vissza rá sok év múlva mennyire nehéz odáig eljutni! Pénz nélkül.......
Inzaghit egy csökönyös, hibáit be nem látó és abból nem tanuló edzőnek tartok, de majdnem minden (olasz)edző ilyen! Igenis sokat köszönhetünk neki! Csak még nem látjátok!
Sok pénzt kellene költeni a csapatra! Kellene már egy tulajdonos!! De nagyon! Nem kókler típusú!
-
chester0921
- Hozzászólások: 148
- Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Motta neve miért nem merül fel? Inter kötődésű, és több tapasztalata van mint a Fabregas, Chivu sornak, és a fiatalokkal is tud bánni.
-
INTER-1908
- Hozzászólások: 1008
- Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sajnálom hogy elmegy Inzaghi szerintem nagyon jó edző nem tudom ki lett volna arra képes az elmúlt 3 évben amire ő...
Ket BL döntő (elődöntőben 1x a Milant 1x a Barcat vertük ki)
2. Csillag
Olasz Kupat nyert a csapattal! És hát mindig 0as mercatoval....
Én ha lehetne Fabregas választanám van benne kockázat de amit játszott a Comoval az szerintem nagyon rendben volt...
Viszont ami nagyon fontos lenne az az igazolasok ide 4-5 komoly játékos kell ha tényleg 3 fronton akarunk játszani...
Ket BL döntő (elődöntőben 1x a Milant 1x a Barcat vertük ki)
2. Csillag
Olasz Kupat nyert a csapattal! És hát mindig 0as mercatoval....
Én ha lehetne Fabregas választanám van benne kockázat de amit játszott a Comoval az szerintem nagyon rendben volt...
Viszont ami nagyon fontos lenne az az igazolasok ide 4-5 komoly játékos kell ha tényleg 3 fronton akarunk játszani...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Már miért kellene? Valószínűleg nem ugyan az lesz a keret, mint jelenleg és a liga is erősödik. Plusz az edző sem fog (Fabregas?) annyi rutinnal rendelkezni, mint ő.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 17:58Majd most itt az esélye az új edzőnek, hogy megmutassa, hogy ezzel a kerettel bajnokságot kell nyerni!CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:55Sajnos Inzaghi egy örök vesztes típusú edző. Ezzel a kerettel, ezzel a bajnoksággal nem 1 hanem 3 Scudettot kellett volna ünnepelnünk.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hagyjuk már Mottát..a juve is nagy falat volt neki nálunk is hasonló lenne a helyzet. Jó edző elismerem munkáját de neki először pl.Fiorentina,Atalanta szintü csapatoknál kellene rutint szereznie,bizonyitania.chester0921 írta: ↑2025.06.03. 17:59 Motta neve miért nem merül fel? Inter kötődésű, és több tapasztalata van mint a Fabregas, Chivu sornak, és a fiatalokkal is tud bánni.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Most szerintem ennek meg kellet történnie. Sajnos a szezont nulla trófeával zártuk és a BL döntő meg nagyon csúnya volt. 
Megfáradt ez a kapcsolat és jobb, hogy elment. Köszönünk mindent.
Hogy Fabregas /ha ő lesz/ beválik e vagy bukunk vele? Na ezt majd az idő eldönti. Én támogatom és bízom benne.
Megfáradt ez a kapcsolat és jobb, hogy elment. Köszönünk mindent.
Hogy Fabregas /ha ő lesz/ beválik e vagy bukunk vele? Na ezt majd az idő eldönti. Én támogatom és bízom benne.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Na ne vicceljünk! Ez a keret annyit nem fog változni, azon túl, hogy a sokat szidott 35+os elmennek és a támadósor sem lehet állítólag gyengébb, mint idén. Ha Inzaghinak bajnokságot kellett nyernie, akkor az őt követőnek is kell!CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 18:01Már miért kellene? Valószínűleg nem ugyan az lesz a keret, mint jelenleg és a liga is erősödik. Plusz az edző sem fog (Fabregas?) annyi rutinnal rendelkezni, mint ő.Baggio85 írta: ↑2025.06.03. 17:58Majd most itt az esélye az új edzőnek, hogy megmutassa, hogy ezzel a kerettel bajnokságot kell nyerni!CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.03. 17:55
Sajnos Inzaghi egy örök vesztes típusú edző. Ezzel a kerettel, ezzel a bajnoksággal nem 1 hanem 3 Scudettot kellett volna ünnepelnünk.
Az viszont nagyon nagy felelőtlenség lenne, ha ebben a helyzetben jövőre megint a 3 frontos harc lenne az "előírás"!