Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Válasz küldése
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Hihetetlen, hogy elrepült 15 év a Tripla óta.
Elképesztő mennyire robog az idő.

https://m.fcinternews.it/focus/mourinho ... -te-982853
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Buchanan mesterhármassal nyitott a Villarreal-Girona meccsen, úgy hogy 4-4-2-ben játszott jobb oldali középpályást. Annyira még sem lehet szar játékos?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ng-2157331

Akkor ha jól értem, végre hivatalosan is lezárul a Sporting-Inter harc Joao Mario kapcsán?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A sokadik keresztszalag szakadása után várható volt: Vanheusden 26 évesen visszavonult.

https://x.com/NicoSchira/status/1991917 ... -kmPw&s=19
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Miranda:

2018-ban azt mondtad, te vagy a Serie A legjobb vedoje, most utolag is igy gondolod?

Persze hogy a legjobb voltam, a tortenelem onmagaert beszel.

Az akkori Miranda beferne ma az Interbe es az Atleticoba?

Persze, mindket klubnal kezdo lenne a legjobb Miranda.
Bastoni olyan mint en, gyors, technikas, olyan mint en.

Tobbet erhettel volna el az Interbe?

Attol fugg honnan nezem.
Mancini, DeBoer, Pioli idejen alapember voltam, aztan megjott Spalletti.
O volt az aki csak felelmet hozott az oltozobe.

Ezt hogy erted?

Edzokent nem lehet ra panaszkodni, gyoztes tipus.
De emberileg...
A legrosszabb edzo akivel valaha dolgoztam.
Mancini peldaul egy uriember volt, Spalletti meg folyamatosan attol retteget, hogy valaki rosszat mond rola.
Nezd meg, egyik jatekosnak sem volt vele jo kapcsolata.

Mi volt a gond koztetek?

A palyan felmerulo problemakban sem tudtunk egyeterteni.
Spalletti utalja azokat az embereket akik barmiben mas velemenyen vannak mint o, es ezt meg is mondjak neki.
Miutan en mas velemenyen voltam mint o, egyre kevesebbet jatszatott.
Minden masodik meccsen jatszatott csak, lehetetlen igy egy jatekosnak jo formaba lendulni.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2140
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.

FORZA INTER!!!
HerfortBalazs
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

sorger=giallo írta: 2026.03.06. 19:48 A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.

FORZA INTER!!!
A mai napig elerzekenyülök ha latom ahogy Zanetti felemeli a BL trofeat. Micsoda csapat volt az.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: interfan »

HerfortBalazs írta: 2026.03.06. 21:05
sorger=giallo írta: 2026.03.06. 19:48 A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.

FORZA INTER!!!
A mai napig elerzekenyülök ha latom ahogy Zanetti felemeli a BL trofeat. Micsoda csapat volt az.
Modern futball tortenelmeben alig par csapatnak sikerult a triplazas, mindossze:
MU, Barcelona, Inter, Bayern, City, PSG.

Azert nem semmi buszkeseg ehhez a sorhoz tartozni.
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2026.03.06. 21:45 Modern futball tortenelmeben alig par csapatnak sikerult a triplazas, mindossze:
MU, Barcelona, Inter, Bayern, City, PSG.

Azert nem semmi buszkeseg ehhez a sorhoz tartozni.
Igazán csórók vagyunk ebben a sorban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inzaghit akar ki is rughatjak a nyaron egyes hirek szerint.
Most esett ki az Azsiai BL-bol, Mancini katari csapata ejtette ki oket.
Szaudi bajnoksagban csak 2. helyen van, es jelentos 8 pontos lemaradasuk van.
Egyedul a Szaudi kupat nyerheti meg jo esellyel.

Olasz forrasok szerint felmerult az olasz valogatott, es a Milannal is Inzaghi neve.
Inzaghi elmondta, mindenkeppen maradni szeretne az Al Hilalba, fantasztikusan erzi magat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2026.04.17. 05:57
Olasz forrasok szerint felmerult az olasz valogatott, es a Milannal is Inzaghi neve.
Inzaghi elmondta, mindenkeppen maradni szeretne az Al Hilalba, fantasztikusan erzi magat.
Milan hihető....5-6 milliónál többet edzőnek szerintem nem fizetnek. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2026.04.17. 09:25
interfan írta: 2026.04.17. 05:57
Olasz forrasok szerint felmerult az olasz valogatott, es a Milannal is Inzaghi neve.
Inzaghi elmondta, mindenkeppen maradni szeretne az Al Hilalba, fantasztikusan erzi magat.
Milan hihető....5-6 milliónál többet edzőnek szerintem nem fizetnek. ;)
Milannal konnyen lehet uj edzot kell nezniuk.
Real nagyon akarja Allegrit, egyik fo-fo jelolt o, es szeretnek mar 3.alkalommal vegre elvinni.
Olasz valogatottnal meg konkretan barmit megakarnak tenni azert, hogy Allegri alairjon.
Olasz valogatott vagy Real, benne van hogy Allegri az egyiket elfogadja.

Viszont azt en sem latom, hogy Inzaghi lenne jovore a Milan edzoje.
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Az Inter nevelés Senna Miangue a mai napon magyar bajnoki címet szerzett az ETO színeiben! :clap:
Janicsár
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

cuchu11 írta: 2026.05.16. 20:28 Az Inter nevelés Senna Miangue a mai napon magyar bajnoki címet szerzett az ETO színeiben! :clap:
Ezért volt olyan ismerős akkor!
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2140
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Értem én, hogy Eriksen szeret (és még mindig milyen jól tud) focizni, de már talán mégsem kellene visszatérnie a pályára.

Forza Christian!
Válasz küldése