R9. írta: ↑2025.01.12. 09:30
ez a juve is mottaval egyutt egy kesz szerencsetlenseg
nem csodalkoznek ha hamarosan jonnenek a pletykak az edzovaltasrol
Azert az nagyon kemeny, hogy a Juventus a Serie A egyetlen veretlen csapata.
19 meccs = 0 vereseg, ez azert kemeny.
De cserebe ugyanilyen kemeny, hogy 19 meccs = 7 gyozelem, 12 dontetlen.
Ez se semmi...
Ha ugyanenyi pontot hoznanak a masodik reszben, akkor 66 ponttal zarnanak, ami azert erosen necces, hogy eleg e a BL helyre, leginkabb nem.
Es hat persze Allegri mas volt nyilvan, tavaly feltavnal pl 46 pontjuk volt, amivel most boven 1.helyen lennenek, es laza 13 ponttal gyujtottek tobbet tavaly Allegrivel.
Szerintem a Juventusnal az lesz a kulcs, hogy telen kit tudnak igazolni.
Azert azt lattuk, hogy amikor volt Bremer, gyakorlatilag golt sem kaptak.
Ennyi szamit egy komoly KH.
Ha betudnak zsakolni 1 vagy 2 komoly KH-t a telen, akkor azert mas helyzet lesz, lattuk teljesen mas volt a Juventus vedelem egy Bremerel.
Elol nagy gondok vannak/voltak, nincs golkepes center.
Ha ezen is tudnak valtozatni a telen, es bezsakolnak egy golkepes tamadot, egy komoly KH mellett, akkor azert osszeallhat ez meg boven.
Nagyon konnyen atfordulhat ez a millio dontetlen gyozelmekbe, dehat ehhez kell egy golkepes tamado oda, es egy komoly KH.
Rank mar nem lesznek innen veszelyesek, 10 pontokat nem fogunk elszorakozni, viszont a BL meglehet nekik boven, ha a fenti dolgok teljesulnek.
Most viszont valoban kemeny idoszak jon nekik is 3 naponta meccsekkel.
Atalanta, Milan, Napoli, es meg kozte 2 BL meccs is.
Valoban ha ezeken kikapnak meginoghat komolyan Motta padja, mert eddig a bajnoksagban veretlen.