Besza*ok!!!
Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Besza*ok!!!
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
-
VInter101
- Hozzászólások: 451
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Basszus miért nem DeVrij a középhátvéd és Acerbi előre megy csatárnak! Correa és Taremi mehet nyugdíjba
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Acerbi mint támadó >>> Taremi + Correa 
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Innen már tovabb megyunk!
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Milyen meccs ez megint?
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem nem, de ez csak célpesszimizmus
A két év meccse, és mi játsszuk.
-
Rolinter
- Hozzászólások: 52
- Csatlakozott: 2021.01.13. 15:32
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hihetetlen ,hogy mindenki a Barcelona faszát szopja
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A hosszabbítás nem nekünk kedvez, fárad nagyon a csapat. És ha esetleg elmegy a csata a büntetőkig, ott ki fogja értékesíteni?
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Davideeeeeeee!!!!

- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
KI MÁS, KI MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fratteeeeeeee
Hihetetlen

Hihetetlen
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Khm, Taremi gólpassz, kedves károgók 
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Most kéne a bunker, Thuram - De Vrij csere akár.
Büntetőkkel nem lennénk jók szerintem...
Sommer sem nagy ölő, rúgóink sem nagyon maradtak fent.
Büntetőkkel nem lennénk jók szerintem...
Sommer sem nagy ölő, rúgóink sem nagyon maradtak fent.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Taremi assziszt, Frattesi gól. Mi van itt????!!!!!



- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez nem csak az év meccse, minimum az evtizedé.
Őrület.
Őrület.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Úgy legyen!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azt mondja a Gundel, hogy "lassan letelik az első 15 perc, ahol túl sok minden nem történt"

- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gundelről beszélni sem érdemes, sose értett a focihoz. Nem is tudom, ki gondolta úgy annó, hogy neki meccseket kellene közvetítenie.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Klasszikus. Bármi lesz a vége, ezt a meccset nagyon sokáig emlegetni fogják.
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szetvet az ideg, megőszülők.
Csak úgy van értelme a scudetto elbukásának, ha ezt most már megcsináljuk.
Gyerünk srácok bazmeg !!!!!
Csak úgy van értelme a scudetto elbukásának, ha ezt most már megcsináljuk.
Gyerünk srácok bazmeg !!!!!
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Reaktiváljuk Zanettit a lelátóról, a többiekre nincs ötletem.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megvan a kurva eletbe
Pazza Inter.
BL döntő
Pazza Inter.
BL döntő
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
PAZZA INTER! GYÖNYÖRŰ VOLT!
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sorger=giallo 2025.05.06. 23:41-kor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megvaaaan!!!
Fhu, de büszke vagyok a sracokra!!!!!!

Fhu, de büszke vagyok a sracokra!!!!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem ez a meccs volt Taremi ittlétének kozmikus célja! 
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fogalmam sincs mi történt itt, annyi fordulat volt a meccsben.
Hihetetlen hogy meg van.
Ellenfélként talán az Arsenalnak örülnék jobban.
Bocs, hogy megint ismétlem magam, de ezért, az ilyen estékért (Bayern és Barca meccsek) nem szabad olyat sosem leírni, hogy fáradtság miatt engedjük el a BL-t.
Mindent megérnek az ilyen sikerek, mint az említett két csapat ellen.
Hihetetlen hogy meg van.
Ellenfélként talán az Arsenalnak örülnék jobban.
Bocs, hogy megint ismétlem magam, de ezért, az ilyen estékért (Bayern és Barca meccsek) nem szabad olyat sosem leírni, hogy fáradtság miatt engedjük el a BL-t.
Mindent megérnek az ilyen sikerek, mint az említett két csapat ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.05.07. 00:28-kor.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Csaszi van még söröd? 
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nincsenek szavaim srácok, csak könnyek...
Komolyan hihetetlen. Nem gondoltam volna hogy valaha jobban fogok izgulni Inter meccsen, mint 2010-ben ugyan ebben a párharcban hogy maradjon 1-0, de sikerült. Innentől kezdve 1 meccs van a szezonban, és bármi is legyen, az biztos hogy félni fognak tőlünk!
FORZA INTER

Komolyan hihetetlen. Nem gondoltam volna hogy valaha jobban fogok izgulni Inter meccsen, mint 2010-ben ugyan ebben a párharcban hogy maradjon 1-0, de sikerült. Innentől kezdve 1 meccs van a szezonban, és bármi is legyen, az biztos hogy félni fognak tőlünk!
FORZA INTER
-
vivainter
- Hozzászólások: 119
- Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a szív diala volt!!!
Fantasztikus meccs volt, amiről még sokat fognak az emberek beszélni, csodálatos végkimenetellel!
Most már hozzátok el azt a jól megérdemelt kupát Münchenből!!
Fantasztikus meccs volt, amiről még sokat fognak az emberek beszélni, csodálatos végkimenetellel!
Most már hozzátok el azt a jól megérdemelt kupát Münchenből!!
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy igen. Most csinált először focistára emlékeztető dolgokat, mióta nálunk játszik.
Soha jobb időzítést. Inzaghi megérzett valamit a Lautaro-Taremi cserével.
-
INTER-1908
- Hozzászólások: 1009
- Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem hiszem el!!!! Megcsinalta a csapat!!! Óriási!!!
Hihetetlen!!!!
Nincsenek szavak!!!
Akinek ezután hianyerzete van a szezonnal kapcsolatban az nézze meg a két Barca meccset!!!
Forza Inter per sempre!!!
Hihetetlen!!!!
Nincsenek szavak!!!
Akinek ezután hianyerzete van a szezonnal kapcsolatban az nézze meg a két Barca meccset!!!
Forza Inter per sempre!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mi volt ez a meccs??
Büszkeseg ami bennem van, ezek a jatekosok megerdemlik a BL győzelmet!!
Büszkeseg ami bennem van, ezek a jatekosok megerdemlik a BL győzelmet!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ünnepélyesen visszavontam és elnezest kérek a “kudarcos” bejegyzésemért. Ha megnyerjük ha nem! Tévedtem!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fű, amúgy én nem tudok még sok mindent mondani, majd holnap. Túl sok dolog történt.
Egyelőre annyi, hogy bekaphatja az összes károgó.
Taremi egy focista?
PAZZA INTER!!!
Egyelőre annyi, hogy bekaphatja az összes károgó.
Taremi egy focista?
PAZZA INTER!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sommer mekkora klasszis, te jó Isten.

- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerekek,megéltem már pár BL párharcot,de ez minden idők legnagyobbja,az biztos.Két ilyen meccset lenyomni.Kiejtettük a világ legjobb csapatát,ergo mi vagyunk azok!Pazza Inter!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerekek, kész vagyok.
A végén már járkáltam, annyira ideges voltam.
Bl döntő, hihetetlen.
Köszönöm srácok, büszkeség

A végén már járkáltam, annyira ideges voltam.
Bl döntő, hihetetlen.
Köszönöm srácok, büszkeség
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 784
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
- Don Vittorio
- Hozzászólások: 342
- Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Óriási párharc volt! Köszönet érte, hatalmasat küzdöttek a srácok, igazán megérdemlik a döntőt, és biztos vagyok benne, hogy ott is 200%-ot fog nyújtani mindenki! Igazi Pazza Inter teljesítmény! 
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hihetetlen, de ott vagyunk a döntőben.
Holnap az Arsenal továbbjutásának jobban örülnék.
Jó Éjszakát Mindenkinek!
Forza Inter!!!
Jó Éjszakát Mindenkinek!
Forza Inter!!!
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jah, és Yamal fején most már egész jól mutat a milánói 
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyetértek. Ha Josep Martinez védett volna, simán továbbjutott volna a Barca.