Oldal: 1407 / 1536
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:43
Szerző: CsaSzi9294
Ha Bonny ma gól szerez, meccs után igazoljuk is le.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:46
Szerző: matyinter
CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.18. 21:43
Ha Bonny ma gól szerez, meccs után igazoljuk is le.
Ha így történik, akkor gyurok egy Chivu szobrot is, hiába román

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:48
Szerző: PetR
Egyik monitoromon a sajátjainkat nézem, másikon a Napolit... hát, amúgy nem játszanak jól (szoki Conte), de tudjuk hogy egy 10 perc foci elég ott is... Egy Parma gól megnyugtatna.

Pont jókor jött a gólunk valóban lélektanilag, Calha sárgája kicsit zavar, Chiffi remélem nem nyúl bele a meccsbe de ha mégis, akkor kibekkeljük... Csak a Parma is tegye ugyanezt.

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:49
Szerző: vaskalap
Ez a bíró végig ellenünk fúj.Azért Bissecket csak ellökték,gólhelyzetben,nálam ez tizi.Sebaj megbüntette őket.Jól játszunk amúgy,de egy-két kulcsember gyengén teljesít.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:49
Szerző: matyinter
interfan írta: ↑2025.05.18. 21:39
matyinter írta: ↑2025.05.18. 21:31
Félidőben Taremi helyett Arna kötelező. A partvonal mellett is látszik, hogy rohadtul akarna menni.
Miki-Frattesi is érhet majd.
Most is o kezdett volna Taremi helyett, dehat folyamatosan 0 az eronlete.
Csatarok ma is gyengek, de legalabb van egy Bisseckunk.
Katasztrofalis hiba lenne eladni.
Es hat igen, az Inter az 1.helyen.

45 perc mulva is igy kell lennie, ezt a Scudettot nem bukhatjuk el.
Ne szóld el, főleg, hogy egyrészt tudjuk, hogy a Nápoly 1-0 király, és kurvara nem lesz egyszerű Comoban sem, de eddig minden a terv(em) szerint alakul.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 21:53
Szerző: CsaSzi9294
Ez a szemüveges bohóc, mit keres itt egyáltalán? Még szemüvegben is vakon van.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:07
Szerző: CsaSzi9294
“Taremi helyett akár Correa is lehetne a pályán”…
Jah, vagy akár öreganyám is, kezében két zsugor Mizse vízzel.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:20
Szerző: Tombi1986
Tűzzel játszik a csapat…
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:23
Szerző: CsaSzi9294
A tűzzel játszunk.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:24
Szerző: Tombi1986
Tököm tele van az egésszel, nem hiszem el, hogy ilyen szarul, dekoncentráltan kell játszani.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:24
Szerző: P-Inter
Főleg, ha ilyen gólt kapnak...
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:25
Szerző: Baggio85
Ilyen passzívan egy bajnoki címért játszó csapat nem játszhat hazai pályán, ennyi...
Lehet oltogatni a Napolit, dehát semmit nem tudtunk idén felmutatni, amikor kellett volna a bajnokságban.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:25
Szerző: CsaSzi9294
Gyerünk Parma!
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:26
Szerző: PetR
Ilyen szar gólt basszus... na jöjjön Arnautovic is akkor a végére
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:26
Szerző: Tombi1986
Nekünk kellene nyerni. Inzaghi is faszért nem cserél normálisan.
Rég be kellett volna hozni Frattesit
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:29
Szerző: Interfan1000
Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:29
Szerző: Tombi1986
Nincs egy pontos passzunk, így nem lesz egyszerű nyerni
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:30
Szerző: Tombi1986
Interfan1000 írta: ↑2025.05.18. 22:29
Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Ezért kell-e mondjuk változtatni
Dumfries is nagyon gyenge
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:30
Szerző: Don Vittorio
Tombi1986 írta: ↑2025.05.18. 22:26
Nekünk kellene nyerni. Inzaghi is faszért nem cserél normálisan.
Rég be kellett volna hozni Frattesit
Lelátón él sérülés miatt. Zalewski viszont jól játszott az előző meccsen, Őt kéne bedobni a középpályára.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:32
Szerző: Dan-i-nter
Hihetetlen hogy összeszorakozunk megint 1 gólt a semmiből az ellenfélnek, de az is, hogy a 2. fiben 3 passzt nem tudunk összehozni egyhuzamban.
Igy nem lehet bajnokságot nyerni, akármennyire is szar a Napoli.
Közben Dumfries megint megmenti a seggünket, el ne adjuk.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:34
Szerző: matyinter
Tombi1986 írta: ↑2025.05.18. 22:30
Interfan1000 írta: ↑2025.05.18. 22:29
Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Ezért kell-e mondjuk változtatni
Dumfries is nagyon gyenge
Valakit szidj még légyszi

(Hajrá Parma)
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:39
Szerző: Tombi1986
Ezt meg fogja adni szerintem…
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:42
Szerző: Interfan1000
Amúgy érdekes, mert a Roma ellen 3 büntetőt is fújhattak volna, de egyet sem adtak meg
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:43
Szerző: Dan-i-nter
Ez a bíró is elmegy a faszba, egész meccsen ellenünk fúj.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:45
Szerző: Tombi1986
Dan-i-nter írta: ↑2025.05.18. 22:43
Ez a bíró is elmegy a faszba, egész meccsen ellenünk fúj.
Bisseck buta volt, egyértelműen mozdult a keze labda irányába
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:47
Szerző: PellerG
Szokásos Arnautovic luft ziccerben.
Barella sajnos borzasztó gyenge itt a szezon végén.
Rengeteg eladott labda.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:49
Szerző: Baggio85
Ezzel azért nehezen fog tudni elszámolni a csapat, főleg saját maga felé. Azt meg tudja bárki mondani, hogy így miért nem lehetett játszani, amíg csak 1-0 volt???
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:49
Szerző: gianluca
Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:50
Szerző: P-Inter
Nem tudom, tényleg ennyire fáradtak a srácok (persze, benne van), de megint minimalista focit tolunk... csak minek...?
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:53
Szerző: Baggio85
P-Inter írta: ↑2025.05.18. 22:50
Nem tudom, tényleg ennyire fáradtak a srácok (persze, benne van), .?
És a 85. percre pedig kipihentük magunkat?
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:53
Szerző: Tombi1986
gianluca írta: ↑2025.05.18. 22:49
Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:54
Szerző: Dan-i-nter
Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:55
Szerző: CsaSzi9294
Hát srácok. Csatár nelkul kva nehez. Arna elLukakuzta a végét. Koncentráljunk a BL döntőre, ott már lesz Martinez is.
Forza Inter!
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:55
Szerző: PetR
Éééééééédes istenem hogy nem húztuk ezt be...

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:56
Szerző: Cupi
Ez így elcseszni....Parma pedig hozta az x-et.....basszus....
BL döntő ellenére is mondom, hogy a bajnokságban azért elég sokat b*lf*szkodtunk idén....
Innen már hatalmas csoda kellene.....

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:56
Szerző: Tombi1986
Dan-i-nter írta: ↑2025.05.18. 22:54
Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
Hozzá kell tenni a bíró is nagyon szarul vezette a mérkőzést. Összes kétes helyzeteket a Lazio-nak fújta be.
Végén is Barella-t visszahúzzák és semmi.
Tény, a csapat és Inzaghi rontotta el.
Még nem bajnok a Napoli…
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:57
Szerző: möszi
Itt volt a lehetőség a Scudettora, de sajnos nem éltünk vele. A Napoli ezzel a lófasz játékkal hazai pályán viszi majd a kupát. Kár, hogy nem nyertek, mert így Comoban megint szenvednünk kell,ahelyett, hogy a BL-re koncentrálnánk.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:57
Szerző: sorger=giallo
Az utolsó fordulóban nyerni kell feltétlenül, az már más kérdés, hogy fog - e zsinórban háromszor botlani a Napoli. Szerintem nem. De ne legyen igazam!
FORZA INTER!!!
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:58
Szerző: HerfortBalazs
Megvolt az esely hogy mi döntsünk a bajnoki cimről de nem sikerült.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 22:59
Szerző: PetR
Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban.

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:01
Szerző: MLK
Mérhetetlenül szomorú vagyok.... Egy szalmaszál még van, de ez önmagában is idegesítő, hogy abban kell reménykedni. Az év elején sajnos látszódott, hogy ezzel a csatársorral erősen rizikós a bajnokságnak menni. Ha valahol elmegy, hát azon megy el, nem ezen az egy meccsen. A focit gólra játszák, nekünk meg van két kezdő csatárunk, akik hónapokat hagynak ki gól lövés tekintetében, a cserecsatáraink pedig abszolút nullák...
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:02
Szerző: CsaSzi9294
Ugyan azt érzem, mint amikor a Milánnak “adtuk” a bajnoki címet. Akkor a Sass lefeküdt nekik, most a Napolinak a szintén déli Cagliari fog, erről ne legyen kétségünk. Az esély ott volt, ez van, ilyen a foci. És még mindig inkább ha nem mi, akkor ez a hurka töltelék Napoli nyerjen, mint a Juve Milán egyike.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:02
Szerző: matyinter
Megtette a Parma amit kértünk. El lett balfaszkodva. Persze, szerencse is, de inkább balfaszkodas. Pont előnnyel mehettünk volna, innen max a csoda segít.
BL döntőn se lepődnék meg, ha hosszabbítás lenne
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:04
Szerző: vaskalap
Ezt elbasztuk,de nagyon.Hozzá teszem a 2.félidőben szarok voltunk,Calha és Barella is gyenge volt,és ez döntő momentum,sajnos.Nem éltünk a lehetőséggel,és ezzel az esélyek nagyot változtak.Semmi nem dölt el,matematikailag,de ez most elment,akkora balfasz nem lesz aNápoly,hogy elbukja.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:04
Szerző: CsaSzi9294
PetR írta: ↑2025.05.18. 22:59
Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban.
Én sem varrom Bisseck nyakába, a góltól próbálta menteni a csapatot, a 88. percben, reflex mozdulat volt. A gond az, amit te is mondasz, nincs olyan támadónk a padon, aki fordulatot tud hozni ha beáll. Talán a nyáron rendbe teszik a posztot.
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:05
Szerző: interfan
Ez valami rohej, meg is erdemeljuk a sorsunkat...
Szegyen, hogy ez a Napoli bajnok lehet, akik az utolso 2 meccsukon szereznek 2db kemeny pontot.
6/2 pont, mindezt egy Genoa-Parma paros ellen.
Szanalom de tenyleg...
Mi ezeket nem tudtuk megelozni, ez oltari nagy eges, es sajnos minket minosit.
Nem hiszem el de tenyleg.
Botlik a Napoli a Genoa ellen, most a Parma ellen, szereznek 6/2 pontot, es baszod meg igy sem tudunk elozni.
Szanalmas...
Ertekelesek:
-Calciomercato.it:
Sommer 7
Dumfries 7
Calhanoglu 6,5
Bisseck 6
Acerbi 6
Barella 6
Dimarco 6
Bastoni 5,5
Mkhitaryan 5,5
C.Augusto 5,5
Thuram 5,5
Correa 5
Arnautovic 4,5
Taremi 4,5
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:07
Szerző: gianluca
Tombi1986 írta: ↑2025.05.18. 22:53
gianluca írta: ↑2025.05.18. 22:49
Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
Lehet az mondatja velem, hogy végtelenül csalódott lettem 20 perc alatt, de Inzaghinak egy nagy ló....t adnék, nem új szerződést, meg gigafizut.
Az aki egy ilyen meccset nem tud lehozni, az elmegy az édes jó anyukájába. Vezetünk, majd ismét megszerezzük a vezetést 10 perccel a vége előtt, ami akkora lélektani löket, hogy az önmagában egy fél győzelem, és ezt az edzőnk képtelen lemeccselni. Egy ilyen Lazio szintű középcsapat ellen.
Sajnos nem először mond csődöt ilyen helyzetben. Ld. Juve elleni meccs, Milan Szuperkupa döntő, a Milan bajnoki idény stb.stb.
Nagyon remélem, hogy a BL döntőt behúzza, mert különben a jóisten sem mossa le róla hogy egy született vesztes
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:10
Szerző: Cupi
Itt csengenek a fülembe Marotta szavai amikor januárba valaki megkérdezte nem e kellene elől erősíteni erre azt mondta nem mert nagyszerű támadóink vannak....tavaly nyáron is azt beszélgettük itt, hogy ha valamivel szívni fogunk az az, hogy hiába maradt 5 csatár abból 2 hulladék 1 meg kérdéses /Taremi/ Sajna Taremi is beállt a hulladék kategóriába.
Ráadásul a két jó csatárunknak is vannak olyan hónapjai totál vakon vannak.

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:10
Szerző: VInter101
Nincs normális védekezésünk! Hiába vezetünk, vezettünk nem egyszer egyszerűen nem tudunk beállni védekezni. Visszaállunk de azt nem lehet védekezésnek hívni! Forza INTER!!
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldve: 2025.05.18. 23:12
Szerző: VInter101
Azért 2 rúgott gólnak bárki is szerezze néha elégnek kéne lennie! De már nem először kapunk 2-3 gólt egy olyan meccsen ahol ki kéne védekezni.... Csak éppen azt nem tudjuk megvalósítani! Ez van, Inzaghi alatt mindig is ilyen volt és lesz is! Semmit nem tanul/fejlődik.
Forza INTER!!