Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha Bonny ma gól szerez, meccs után igazoljuk is le.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha így történik, akkor gyurok egy Chivu szobrot is, hiába román
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyik monitoromon a sajátjainkat nézem, másikon a Napolit... hát, amúgy nem játszanak jól (szoki Conte), de tudjuk hogy egy 10 perc foci elég ott is... Egy Parma gól megnyugtatna.
Pont jókor jött a gólunk valóban lélektanilag, Calha sárgája kicsit zavar, Chiffi remélem nem nyúl bele a meccsbe de ha mégis, akkor kibekkeljük... Csak a Parma is tegye ugyanezt. 
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a bíró végig ellenünk fúj.Azért Bissecket csak ellökték,gólhelyzetben,nálam ez tizi.Sebaj megbüntette őket.Jól játszunk amúgy,de egy-két kulcsember gyengén teljesít.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ne szóld el, főleg, hogy egyrészt tudjuk, hogy a Nápoly 1-0 király, és kurvara nem lesz egyszerű Comoban sem, de eddig minden a terv(em) szerint alakul.interfan írta: ↑2025.05.18. 21:39Most is o kezdett volna Taremi helyett, dehat folyamatosan 0 az eronlete.
Csatarok ma is gyengek, de legalabb van egy Bisseckunk.
Katasztrofalis hiba lenne eladni.
Es hat igen, az Inter az 1.helyen.
45 perc mulva is igy kell lennie, ezt a Scudettot nem bukhatjuk el.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a szemüveges bohóc, mit keres itt egyáltalán? Még szemüvegben is vakon van.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
“Taremi helyett akár Correa is lehetne a pályán”…
Jah, vagy akár öreganyám is, kezében két zsugor Mizse vízzel.
Jah, vagy akár öreganyám is, kezében két zsugor Mizse vízzel.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Tűzzel játszik a csapat…
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A tűzzel játszunk.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Tököm tele van az egésszel, nem hiszem el, hogy ilyen szarul, dekoncentráltan kell játszani.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Főleg, ha ilyen gólt kapnak...
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ilyen passzívan egy bajnoki címért játszó csapat nem játszhat hazai pályán, ennyi...
Lehet oltogatni a Napolit, dehát semmit nem tudtunk idén felmutatni, amikor kellett volna a bajnokságban.
Lehet oltogatni a Napolit, dehát semmit nem tudtunk idén felmutatni, amikor kellett volna a bajnokságban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2025.05.18. 22:26-kor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerünk Parma!
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ilyen szar gólt basszus... na jöjjön Arnautovic is akkor a végére
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nekünk kellene nyerni. Inzaghi is faszért nem cserél normálisan.
Rég be kellett volna hozni Frattesit
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 784
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezen a meccsen nincs középpályánk!
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nincs egy pontos passzunk, így nem lesz egyszerű nyerni
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezért kell-e mondjuk változtatni
Dumfries is nagyon gyenge
- Don Vittorio
- Hozzászólások: 342
- Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hihetetlen hogy összeszorakozunk megint 1 gólt a semmiből az ellenfélnek, de az is, hogy a 2. fiben 3 passzt nem tudunk összehozni egyhuzamban.
Igy nem lehet bajnokságot nyerni, akármennyire is szar a Napoli.
Közben Dumfries megint megmenti a seggünket, el ne adjuk.
Igy nem lehet bajnokságot nyerni, akármennyire is szar a Napoli.
Közben Dumfries megint megmenti a seggünket, el ne adjuk.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezt meg fogja adni szerintem…
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 784
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy érdekes, mert a Roma ellen 3 büntetőt is fújhattak volna, de egyet sem adtak meg
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a bíró is elmegy a faszba, egész meccsen ellenünk fúj.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bisseck buta volt, egyértelműen mozdult a keze labda irányába
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szokásos Arnautovic luft ziccerben.
Barella sajnos borzasztó gyenge itt a szezon végén.
Rengeteg eladott labda.
Barella sajnos borzasztó gyenge itt a szezon végén.
Rengeteg eladott labda.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezzel azért nehezen fog tudni elszámolni a csapat, főleg saját maga felé. Azt meg tudja bárki mondani, hogy így miért nem lehetett játszani, amíg csak 1-0 volt???
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem tudom, tényleg ennyire fáradtak a srácok (persze, benne van), de megint minimalista focit tolunk... csak minek...?
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.gianluca írta: ↑2025.05.18. 22:49 Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hát srácok. Csatár nelkul kva nehez. Arna elLukakuzta a végét. Koncentráljunk a BL döntőre, ott már lesz Martinez is.
Forza Inter!
Forza Inter!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.18. 22:56-kor.
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Éééééééédes istenem hogy nem húztuk ezt be... 
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez így elcseszni....Parma pedig hozta az x-et.....basszus....
BL döntő ellenére is mondom, hogy a bajnokságban azért elég sokat b*lf*szkodtunk idén....
Innen már hatalmas csoda kellene.....
BL döntő ellenére is mondom, hogy a bajnokságban azért elég sokat b*lf*szkodtunk idén....
Innen már hatalmas csoda kellene.....
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hozzá kell tenni a bíró is nagyon szarul vezette a mérkőzést. Összes kétes helyzeteket a Lazio-nak fújta be.Dan-i-nter írta: ↑2025.05.18. 22:54 Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
Végén is Barella-t visszahúzzák és semmi.
Tény, a csapat és Inzaghi rontotta el.
Még nem bajnok a Napoli…
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Itt volt a lehetőség a Scudettora, de sajnos nem éltünk vele. A Napoli ezzel a lófasz játékkal hazai pályán viszi majd a kupát. Kár, hogy nem nyertek, mert így Comoban megint szenvednünk kell,ahelyett, hogy a BL-re koncentrálnánk.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az utolsó fordulóban nyerni kell feltétlenül, az már más kérdés, hogy fog - e zsinórban háromszor botlani a Napoli. Szerintem nem. De ne legyen igazam!
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megvolt az esely hogy mi döntsünk a bajnoki cimről de nem sikerült.
- PetR
- Hozzászólások: 1861
- Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
- Tartózkodási hely: Győr
- Kapcsolat:
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban. 
-
MLK
- Hozzászólások: 409
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mérhetetlenül szomorú vagyok.... Egy szalmaszál még van, de ez önmagában is idegesítő, hogy abban kell reménykedni. Az év elején sajnos látszódott, hogy ezzel a csatársorral erősen rizikós a bajnokságnak menni. Ha valahol elmegy, hát azon megy el, nem ezen az egy meccsen. A focit gólra játszák, nekünk meg van két kezdő csatárunk, akik hónapokat hagynak ki gól lövés tekintetében, a cserecsatáraink pedig abszolút nullák...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ugyan azt érzem, mint amikor a Milánnak “adtuk” a bajnoki címet. Akkor a Sass lefeküdt nekik, most a Napolinak a szintén déli Cagliari fog, erről ne legyen kétségünk. Az esély ott volt, ez van, ilyen a foci. És még mindig inkább ha nem mi, akkor ez a hurka töltelék Napoli nyerjen, mint a Juve Milán egyike.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megtette a Parma amit kértünk. El lett balfaszkodva. Persze, szerencse is, de inkább balfaszkodas. Pont előnnyel mehettünk volna, innen max a csoda segít.
BL döntőn se lepődnék meg, ha hosszabbítás lenne
BL döntőn se lepődnék meg, ha hosszabbítás lenne
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezt elbasztuk,de nagyon.Hozzá teszem a 2.félidőben szarok voltunk,Calha és Barella is gyenge volt,és ez döntő momentum,sajnos.Nem éltünk a lehetőséggel,és ezzel az esélyek nagyot változtak.Semmi nem dölt el,matematikailag,de ez most elment,akkora balfasz nem lesz aNápoly,hogy elbukja.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én sem varrom Bisseck nyakába, a góltól próbálta menteni a csapatot, a 88. percben, reflex mozdulat volt. A gond az, amit te is mondasz, nincs olyan támadónk a padon, aki fordulatot tud hozni ha beáll. Talán a nyáron rendbe teszik a posztot.PetR írta: ↑2025.05.18. 22:59 Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban.![]()
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez valami rohej, meg is erdemeljuk a sorsunkat...
Szegyen, hogy ez a Napoli bajnok lehet, akik az utolso 2 meccsukon szereznek 2db kemeny pontot.
6/2 pont, mindezt egy Genoa-Parma paros ellen.
Szanalom de tenyleg...
Mi ezeket nem tudtuk megelozni, ez oltari nagy eges, es sajnos minket minosit.
Nem hiszem el de tenyleg.
Botlik a Napoli a Genoa ellen, most a Parma ellen, szereznek 6/2 pontot, es baszod meg igy sem tudunk elozni.
Szanalmas...
Ertekelesek:
-Calciomercato.it:
Sommer 7
Dumfries 7
Calhanoglu 6,5
Bisseck 6
Acerbi 6
Barella 6
Dimarco 6
Bastoni 5,5
Mkhitaryan 5,5
C.Augusto 5,5
Thuram 5,5
Correa 5
Arnautovic 4,5
Taremi 4,5
Szegyen, hogy ez a Napoli bajnok lehet, akik az utolso 2 meccsukon szereznek 2db kemeny pontot.
6/2 pont, mindezt egy Genoa-Parma paros ellen.
Szanalom de tenyleg...
Mi ezeket nem tudtuk megelozni, ez oltari nagy eges, es sajnos minket minosit.
Nem hiszem el de tenyleg.
Botlik a Napoli a Genoa ellen, most a Parma ellen, szereznek 6/2 pontot, es baszod meg igy sem tudunk elozni.
Szanalmas...
Ertekelesek:
-Calciomercato.it:
Sommer 7
Dumfries 7
Calhanoglu 6,5
Bisseck 6
Acerbi 6
Barella 6
Dimarco 6
Bastoni 5,5
Mkhitaryan 5,5
C.Augusto 5,5
Thuram 5,5
Correa 5
Arnautovic 4,5
Taremi 4,5
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lehet az mondatja velem, hogy végtelenül csalódott lettem 20 perc alatt, de Inzaghinak egy nagy ló....t adnék, nem új szerződést, meg gigafizut.Tombi1986 írta: ↑2025.05.18. 22:53Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.gianluca írta: ↑2025.05.18. 22:49 Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
Az aki egy ilyen meccset nem tud lehozni, az elmegy az édes jó anyukájába. Vezetünk, majd ismét megszerezzük a vezetést 10 perccel a vége előtt, ami akkora lélektani löket, hogy az önmagában egy fél győzelem, és ezt az edzőnk képtelen lemeccselni. Egy ilyen Lazio szintű középcsapat ellen.
Sajnos nem először mond csődöt ilyen helyzetben. Ld. Juve elleni meccs, Milan Szuperkupa döntő, a Milan bajnoki idény stb.stb.
Nagyon remélem, hogy a BL döntőt behúzza, mert különben a jóisten sem mossa le róla hogy egy született vesztes
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Itt csengenek a fülembe Marotta szavai amikor januárba valaki megkérdezte nem e kellene elől erősíteni erre azt mondta nem mert nagyszerű támadóink vannak....tavaly nyáron is azt beszélgettük itt, hogy ha valamivel szívni fogunk az az, hogy hiába maradt 5 csatár abból 2 hulladék 1 meg kérdéses /Taremi/ Sajna Taremi is beállt a hulladék kategóriába.
Ráadásul a két jó csatárunknak is vannak olyan hónapjai totál vakon vannak.
Ráadásul a két jó csatárunknak is vannak olyan hónapjai totál vakon vannak.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nincs normális védekezésünk! Hiába vezetünk, vezettünk nem egyszer egyszerűen nem tudunk beállni védekezni. Visszaállunk de azt nem lehet védekezésnek hívni! Forza INTER!!
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azért 2 rúgott gólnak bárki is szerezze néha elégnek kéne lennie! De már nem először kapunk 2-3 gólt egy olyan meccsen ahol ki kéne védekezni.... Csak éppen azt nem tudjuk megvalósítani! Ez van, Inzaghi alatt mindig is ilyen volt és lesz is! Semmit nem tanul/fejlődik.
Forza INTER!!
Forza INTER!!