Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha Bonny ma gól szerez, meccs után igazoljuk is le.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.18. 21:43 Ha Bonny ma gól szerez, meccs után igazoljuk is le.
Ha így történik, akkor gyurok egy Chivu szobrot is, hiába román :D
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Egyik monitoromon a sajátjainkat nézem, másikon a Napolit... hát, amúgy nem játszanak jól (szoki Conte), de tudjuk hogy egy 10 perc foci elég ott is... Egy Parma gól megnyugtatna. :D Pont jókor jött a gólunk valóban lélektanilag, Calha sárgája kicsit zavar, Chiffi remélem nem nyúl bele a meccsbe de ha mégis, akkor kibekkeljük... Csak a Parma is tegye ugyanezt. :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a bíró végig ellenünk fúj.Azért Bissecket csak ellökték,gólhelyzetben,nálam ez tizi.Sebaj megbüntette őket.Jól játszunk amúgy,de egy-két kulcsember gyengén teljesít.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

interfan írta: 2025.05.18. 21:39
matyinter írta: 2025.05.18. 21:31 Félidőben Taremi helyett Arna kötelező. A partvonal mellett is látszik, hogy rohadtul akarna menni.
Miki-Frattesi is érhet majd.
Most is o kezdett volna Taremi helyett, dehat folyamatosan 0 az eronlete.

Csatarok ma is gyengek, de legalabb van egy Bisseckunk.
Katasztrofalis hiba lenne eladni.

Es hat igen, az Inter az 1.helyen. :)
45 perc mulva is igy kell lennie, ezt a Scudettot nem bukhatjuk el.
Ne szóld el, főleg, hogy egyrészt tudjuk, hogy a Nápoly 1-0 király, és kurvara nem lesz egyszerű Comoban sem, de eddig minden a terv(em) szerint alakul.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez a szemüveges bohóc, mit keres itt egyáltalán? Még szemüvegben is vakon van.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

“Taremi helyett akár Correa is lehetne a pályán”…
Jah, vagy akár öreganyám is, kezében két zsugor Mizse vízzel.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Tűzzel játszik a csapat…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A tűzzel játszunk.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Tököm tele van az egésszel, nem hiszem el, hogy ilyen szarul, dekoncentráltan kell játszani.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.18. 22:23 A tűzzel játszunk.
Főleg, ha ilyen gólt kapnak...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ilyen passzívan egy bajnoki címért játszó csapat nem játszhat hazai pályán, ennyi...
Lehet oltogatni a Napolit, dehát semmit nem tudtunk idén felmutatni, amikor kellett volna a bajnokságban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2025.05.18. 22:26-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gyerünk Parma!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ilyen szar gólt basszus... na jöjjön Arnautovic is akkor a végére
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.18. 22:25 Gyerünk Parma!
Nekünk kellene nyerni. Inzaghi is faszért nem cserél normálisan.
Rég be kellett volna hozni Frattesit
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Nincs egy pontos passzunk, így nem lesz egyszerű nyerni
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Interfan1000 írta: 2025.05.18. 22:29 Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Ezért kell-e mondjuk változtatni
Dumfries is nagyon gyenge
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Tombi1986 írta: 2025.05.18. 22:26
CsaSzi9294 írta: 2025.05.18. 22:25 Gyerünk Parma!
Nekünk kellene nyerni. Inzaghi is faszért nem cserél normálisan.
Rég be kellett volna hozni Frattesit
Lelátón él sérülés miatt. Zalewski viszont jól játszott az előző meccsen, Őt kéne bedobni a középpályára.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Hihetetlen hogy összeszorakozunk megint 1 gólt a semmiből az ellenfélnek, de az is, hogy a 2. fiben 3 passzt nem tudunk összehozni egyhuzamban.

Igy nem lehet bajnokságot nyerni, akármennyire is szar a Napoli.

Közben Dumfries megint megmenti a seggünket, el ne adjuk.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Tombi1986 írta: 2025.05.18. 22:30
Interfan1000 írta: 2025.05.18. 22:29 Ezen a meccsen nincs középpályánk!
Ezért kell-e mondjuk változtatni
Dumfries is nagyon gyenge
Valakit szidj még légyszi :D (Hajrá Parma)
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Ezt meg fogja adni szerintem…
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Amúgy érdekes, mert a Roma ellen 3 büntetőt is fújhattak volna, de egyet sem adtak meg
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ez a bíró is elmegy a faszba, egész meccsen ellenünk fúj.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Dan-i-nter írta: 2025.05.18. 22:43 Ez a bíró is elmegy a faszba, egész meccsen ellenünk fúj.
Bisseck buta volt, egyértelműen mozdult a keze labda irányába
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szokásos Arnautovic luft ziccerben.
Barella sajnos borzasztó gyenge itt a szezon végén.
Rengeteg eladott labda.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ezzel azért nehezen fog tudni elszámolni a csapat, főleg saját maga felé. Azt meg tudja bárki mondani, hogy így miért nem lehetett játszani, amíg csak 1-0 volt???
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Nem tudom, tényleg ennyire fáradtak a srácok (persze, benne van), de megint minimalista focit tolunk... csak minek...?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

P-Inter írta: 2025.05.18. 22:50 Nem tudom, tényleg ennyire fáradtak a srácok (persze, benne van), .?
És a 85. percre pedig kipihentük magunkat?
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

gianluca írta: 2025.05.18. 22:49 Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Hát srácok. Csatár nelkul kva nehez. Arna elLukakuzta a végét. Koncentráljunk a BL döntőre, ott már lesz Martinez is.
Forza Inter!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.18. 22:56-kor.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Éééééééédes istenem hogy nem húztuk ezt be... :(
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ez így elcseszni....Parma pedig hozta az x-et.....basszus....
BL döntő ellenére is mondom, hogy a bajnokságban azért elég sokat b*lf*szkodtunk idén....
Innen már hatalmas csoda kellene..... :?
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Dan-i-nter írta: 2025.05.18. 22:54 Ez ellen a Lazio ellen nem tuduk nyeri, gyalázat. Arnautovic is takarodjon innen, 2m-ről luft.
Hozzá kell tenni a bíró is nagyon szarul vezette a mérkőzést. Összes kétes helyzeteket a Lazio-nak fújta be.
Végén is Barella-t visszahúzzák és semmi.
Tény, a csapat és Inzaghi rontotta el.
Még nem bajnok a Napoli…
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Itt volt a lehetőség a Scudettora, de sajnos nem éltünk vele. A Napoli ezzel a lófasz játékkal hazai pályán viszi majd a kupát. Kár, hogy nem nyertek, mert így Comoban megint szenvednünk kell,ahelyett, hogy a BL-re koncentrálnánk.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Az utolsó fordulóban nyerni kell feltétlenül, az már más kérdés, hogy fog - e zsinórban háromszor botlani a Napoli. Szerintem nem. De ne legyen igazam!

FORZA INTER!!!
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Megvolt az esely hogy mi döntsünk a bajnoki cimről de nem sikerült.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban. :)
MLK
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Mérhetetlenül szomorú vagyok.... Egy szalmaszál még van, de ez önmagában is idegesítő, hogy abban kell reménykedni. Az év elején sajnos látszódott, hogy ezzel a csatársorral erősen rizikós a bajnokságnak menni. Ha valahol elmegy, hát azon megy el, nem ezen az egy meccsen. A focit gólra játszák, nekünk meg van két kezdő csatárunk, akik hónapokat hagynak ki gól lövés tekintetében, a cserecsatáraink pedig abszolút nullák...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ugyan azt érzem, mint amikor a Milánnak “adtuk” a bajnoki címet. Akkor a Sass lefeküdt nekik, most a Napolinak a szintén déli Cagliari fog, erről ne legyen kétségünk. Az esély ott volt, ez van, ilyen a foci. És még mindig inkább ha nem mi, akkor ez a hurka töltelék Napoli nyerjen, mint a Juve Milán egyike.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Megtette a Parma amit kértünk. El lett balfaszkodva. Persze, szerencse is, de inkább balfaszkodas. Pont előnnyel mehettünk volna, innen max a csoda segít.
BL döntőn se lepődnék meg, ha hosszabbítás lenne
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ezt elbasztuk,de nagyon.Hozzá teszem a 2.félidőben szarok voltunk,Calha és Barella is gyenge volt,és ez döntő momentum,sajnos.Nem éltünk a lehetőséggel,és ezzel az esélyek nagyot változtak.Semmi nem dölt el,matematikailag,de ez most elment,akkora balfasz nem lesz aNápoly,hogy elbukja.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PetR írta: 2025.05.18. 22:59 Nem volt meggyőző a Nápoly sem, de az utolsó fordulóban a Cagliarinak már mindegy, bent maradnak bármi történik. Ezt most kellett volna behúzni. Nem akarom Bisseck nyakába varrni, gólt szerzett, aztán hibázott, a kettő között pedig nem volt rossz, de mind a 4 támadónk totál nulla volt a mai napon, pedig lehetőségük, területük lett volna. Középpálya is halovány volt, sajnos ez túl sok hibapont. Azért bízzunk benne hogy van még egy X Contéékban. :)
Én sem varrom Bisseck nyakába, a góltól próbálta menteni a csapatot, a 88. percben, reflex mozdulat volt. A gond az, amit te is mondasz, nincs olyan támadónk a padon, aki fordulatot tud hozni ha beáll. Talán a nyáron rendbe teszik a posztot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31707
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ez valami rohej, meg is erdemeljuk a sorsunkat...
Szegyen, hogy ez a Napoli bajnok lehet, akik az utolso 2 meccsukon szereznek 2db kemeny pontot.
6/2 pont, mindezt egy Genoa-Parma paros ellen.
Szanalom de tenyleg...
Mi ezeket nem tudtuk megelozni, ez oltari nagy eges, es sajnos minket minosit.

Nem hiszem el de tenyleg.
Botlik a Napoli a Genoa ellen, most a Parma ellen, szereznek 6/2 pontot, es baszod meg igy sem tudunk elozni.
Szanalmas...

Ertekelesek:

-Calciomercato.it:

Sommer 7
Dumfries 7
Calhanoglu 6,5
Bisseck 6
Acerbi 6
Barella 6
Dimarco 6
Bastoni 5,5
Mkhitaryan 5,5
C.Augusto 5,5
Thuram 5,5
Correa 5
Arnautovic 4,5
Taremi 4,5
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Tombi1986 írta: 2025.05.18. 22:53
gianluca írta: 2025.05.18. 22:49 Sajnos a tizi jogos. A f....ó Lazio elmegy a picsába, már a második bajnoki címünket lopják el.
Viszont a sorsunkat megérdemeljük, ad a sors egy extra lehetőséget, kétszer vezetünk és innen is képesek vagyunk elk...ni....
BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Inzaghi ott hibázott, hogy későn cserélt be a mérkőzésbe.
Többen gyengén játszottak Thuram is ritka szar volt.
Parma megadta a lehetőséget.
Bisseck-ben benne van a hiba, teljesen felesleges összehozta a 11-est, de a Bologna elleni meccs is rajta ment el.
Lehet az mondatja velem, hogy végtelenül csalódott lettem 20 perc alatt, de Inzaghinak egy nagy ló....t adnék, nem új szerződést, meg gigafizut.
Az aki egy ilyen meccset nem tud lehozni, az elmegy az édes jó anyukájába. Vezetünk, majd ismét megszerezzük a vezetést 10 perccel a vége előtt, ami akkora lélektani löket, hogy az önmagában egy fél győzelem, és ezt az edzőnk képtelen lemeccselni. Egy ilyen Lazio szintű középcsapat ellen.

Sajnos nem először mond csődöt ilyen helyzetben. Ld. Juve elleni meccs, Milan Szuperkupa döntő, a Milan bajnoki idény stb.stb.

Nagyon remélem, hogy a BL döntőt behúzza, mert különben a jóisten sem mossa le róla hogy egy született vesztes
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Itt csengenek a fülembe Marotta szavai amikor januárba valaki megkérdezte nem e kellene elől erősíteni erre azt mondta nem mert nagyszerű támadóink vannak....tavaly nyáron is azt beszélgettük itt, hogy ha valamivel szívni fogunk az az, hogy hiába maradt 5 csatár abból 2 hulladék 1 meg kérdéses /Taremi/ Sajna Taremi is beállt a hulladék kategóriába. :(
Ráadásul a két jó csatárunknak is vannak olyan hónapjai totál vakon vannak. :(
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Nincs normális védekezésünk! Hiába vezetünk, vezettünk nem egyszer egyszerűen nem tudunk beállni védekezni. Visszaállunk de azt nem lehet védekezésnek hívni! Forza INTER!!
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Azért 2 rúgott gólnak bárki is szerezze néha elégnek kéne lennie! De már nem először kapunk 2-3 gólt egy olyan meccsen ahol ki kéne védekezni.... Csak éppen azt nem tudjuk megvalósítani! Ez van, Inzaghi alatt mindig is ilyen volt és lesz is! Semmit nem tanul/fejlődik.
Forza INTER!!
Válasz küldése