Szerintem épp itt az ideje, hogy az élre álljunk!
SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
-
R9.
- Hozzászólások: 6352
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
nagyon remelem h igazad leszinterfan írta: ↑2025.02.15. 19:56En tartom amit irtam, ha ez a Napoli ezzel a kerettel bajnok lesz, az egy csoda, edesmindegy heti hany meccsuk van vagy nincs.
Olyan szintu kozepszerek vannak a kezdobe, nem a kispadon, hanem a kezdobe, hogy ez a keret semmivel nem tobb mint egy Roma kerete.
Belehetett makolni itt az 1 golos gyozelmeket, de ez elobb utobb kipukkad ha nincs mogotte minoseg, mert orokke nem lesz szerencsed.
Ebben a Napoliban meg sok minden van, de minoseg az kb 0.
Elkepzelni nem tudom, hogy ez a Napoli bajnok legyen.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Teljesen igaza van Contenak amikor arrol beszel, hogy feleseleges barkinek Scudettot emliteni, ennek a Napolinak a BL hely elerese lehet realis cel, es az sem lesz egyszeru.R9. írta: ↑2025.02.15. 22:54nagyon remelem h igazad leszinterfan írta: ↑2025.02.15. 19:56En tartom amit irtam, ha ez a Napoli ezzel a kerettel bajnok lesz, az egy csoda, edesmindegy heti hany meccsuk van vagy nincs.
Olyan szintu kozepszerek vannak a kezdobe, nem a kispadon, hanem a kezdobe, hogy ez a keret semmivel nem tobb mint egy Roma kerete.
Belehetett makolni itt az 1 golos gyozelmeket, de ez elobb utobb kipukkad ha nincs mogotte minoseg, mert orokke nem lesz szerencsed.
Ebben a Napoliban meg sok minden van, de minoseg az kb 0.
Elkepzelni nem tudom, hogy ez a Napoli bajnok legyen.![]()
Ugyanezt gondolom en is.
Nyilvan a BL hely meglesz nekik, de nem azert mert annyira erosek, hanem a tobbiek latjuk mennyire gyengek.
Na meg persze Kvaratskhelia kiesese nem lesz gond, aaa hol.
Ahogy Conte mondta, a Napoli legjobb, legfontosabb jatekosa, aki az Olasz bajnoksag egyik legjobbja volt, es senkivel nem potoltak semmilyen teren, ez mindent elmond.
Hat igen...
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Fio - Como 0-2.....ilyenkor jobban fáj, hogy ezektől kaptunk ki mi 3-0-ra...
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Chivu a Parma élén.
Na erre kiváncsi leszek.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Hajra.
Remeljuk szebb karriert fut be mint szegeny Stankovic...
Egyebkent ha mar Ex jatekosaink, Vieira abszolult rendben van a Genoa padjan, szepen osszerakta oket.
Nyilvan o sem egy zseni, mert azert eddig olyan volt az edzoi karrierje amilyen, es akkor finomak voltunk.
Viszont a Genoanal abszolult rendben van, eddig kifejezetten biztato.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
A tegnapi vereség dupla csapást mérhet a Milanra, mivel az 5. BL hely lehetősége a két olasz csapat kiesésével elúszni látszik. A 4. helyért az öt pont előnnyel (igaz egy meccsel többet játszva) a formába lendült Juventust kellene előzni. Nem lesz egyszerű...
Főleg hogy továbbra is Leaok és Tahók bomlasszák a csapategységet.
Főleg hogy továbbra is Leaok és Tahók bomlasszák a csapategységet.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ha a Milan jól hajrázik, akkor a Konferencia Liga indulás még meglehet!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ez a Conceicao is egy vicc...CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.22. 20:20Fhu, de megérdemlik…![]()
Egyik Portugal alkalmatlanabb mint a masik, en nem is ertem, hogy gondoltak ezeket az embereket komolyan.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Pont úgy, ahogy Ibrahomovicot vezetőnek…interfan írta: ↑2025.02.23. 06:32Ez a Conceicao is egy vicc...
Egyik Portugal alkalmatlanabb mint a masik, en nem is ertem, hogy gondoltak ezeket az embereket komolyan.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Na az legalabb ekkora vicc mint ez a ket "zseni" edzojuk...CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.23. 07:02Pont úgy, ahogy Ibrahomovicot vezetőnek…
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Egyrészt ez van, ha az elnök a legnagyobb ellenfele saját csapatának. Ezzel a Kvara-Okafor cserével lehet, hogy "kinyírta" saját csapatát DeLaurentis.
Másrészt meg jó lenne, ha az utolsó meccsnek Comoban nem lenne már tétje számunkra, mert ez nekünk sem lesz egy egyszerű meccs. Bár lehet, hogy örülni fogunk, hogy még van egyáltalán esélyünk akkor.
Másrészt meg jó lenne, ha az utolsó meccsnek Comoban nem lenne már tétje számunkra, mert ez nekünk sem lesz egy egyszerű meccs. Bár lehet, hogy örülni fogunk, hogy még van egyáltalán esélyünk akkor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Annyira megzavarta őket ez a kis balhé, hogy gyorsan nyertek simán 5-0-ra.interfan írta: ↑2025.02.23. 20:17Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Olaszok imádnak pletykálni…interfan írta: ↑2025.02.23. 20:17Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Conte kapcsan sokat "pletykalni" o maga akad ki hetente a helyzeten a Napolinal.Tombi1986 írta: ↑2025.02.24. 06:17Olaszok imádnak pletykálni…interfan írta: ↑2025.02.23. 20:17Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
Valljuk be jogosan.
Gasperini meg maga mondta el, hogy o mar nem hosszabbit az Atalantanal.
Latva a tobbieket, es ilyen Napoli, Milan, Atalanta csapatokat, szerintem elmondhato, hogy az Inter az egyeduli profikent mukodo klub amiota eltunt a Kinai tulajdonos.
Tobbieknel nagyon de nagyon sok amator hiba, lepes, viselkedes, es problema van.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ez a Fio tényleg csak minket tudott megverni.
Azóta csak vereség....jól szétestek.
- Festa
- Hozzászólások: 8230
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot.interfan írta: ↑2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Lehet meg az is elorelepes lenne.Cupi írta: ↑2025.02.24. 20:52Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot.interfan írta: ↑2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.![]()
![]()
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Én Cassanot nézném meg a Milan padján. Ibrával nagyot mennének.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Cupi írta: ↑2025.02.24. 20:52Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot.interfan írta: ↑2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.![]()
![]()
Az öreg Giampi, szépen lehúzná őket a 10-12. helyre.
Hogy bánják Piolit, pedig ment rendesen az “out”-ozás vele kapcsolatban, azt az elmúlt 10 év legnagyobb edzője volt nekik.
Amíg Tahó és Leao ott van, lefőtt a kávé, mert akkora ott a szar, hogy mindegy ki lesz ott az edző, jövőre se lesznek sehol. Egyébként én Contét várom oda nyártól, talán Allegrit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.02.24. 22:12-kor.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Szerintem újra rámennének Contéra, aki könnyen lehet, hogy a nyáron lép Nápolyból.interfan írta: ↑2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
En mar azt sem ertem, hogy nyaron hogy gondoltak komolyan ezt a kokler Fonsecat...CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.24. 22:11Cupi írta: ↑2025.02.24. 20:52Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot.interfan írta: ↑2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.
Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.
Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.![]()
![]()
![]()
Az öreg Giampi, szépen lehúzná őket a 10-12. helyre.![]()
Hogy bánják Piolit, pedig ment rendesen az “out”-ozás vele kapcsolatban, azt az elmúlt 10 év legnagyobb edzője volt nekik.![]()
Egyébként én Contét várom oda nyártól, talán Allegrit.
Azon kivul, hogy Ibrahimovic elmondta, hogy en vagyok a fonok es mindenki nekem engedelmeskedik.
Ez nagyon jo "szakmai" erv...
Most ez a Conceicao is te jo eg...
En nem ertem hogy kepesek ilyen neveket komolyan gondolni, elkepeszto.
Valoban egy Pioli zseni edzo volt ezekhez kepest.
Nyaron ott lett volna Conte, de ha meg ot nem is akartak a szemelyisege miatt, akkor ott lett volna Sarri.
Ehelyett inkabb szorakoznak ezzel a ket Portugallal, es az egyik alkalmatlanabb mint a masik.
Nyilvan ez a Milan keret azert minosegben nincs ott ahol mi, viszont azert joval-joval jobb a keretuk mint az ilyen Napoli-Atalanta parose.
Boven 2-3.helyen kellene lenniuk, es egy Allegri, Conte, Sarri sorral ez szerintem meg is lett volna nekik.
Dehat ahol a szakmai vezetes ott kezdodik hogy Ibrahimovic, addig nehez lesz.
Remelem marad Ibrahimovic es az altala kepzelt "szakmai" vilag, es akkor nem ilyen eletkepes megoldasok mint Allegri, Sarri, Conte fognak felmerulni, hanem valami ujabb szerencsetlenseg.
Esetleg a MU-tol addigra mar kirugott vilag szanalmat produkalo Amorim?
Hatha Ibrahimovic lat benne lehetoseget.
Komolyra forditva, en orulnek egy eros Milannak, es ha megjonne ott is az esz, es ilyen Allegri, Conte, Sarri vonalon mennenek.
Nem melto ez az egesz a Milanhoz ami ott is tortenik.
Olasz bajnoksagnak, Olasz futballnak is jot tenne egy eros Milan, es az hogy az Olasz bajnoksag komoly szinvonalat kepviseljen ujra minden teren.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
2023/24 gazdasagi ev az Olasz csapatoknal a merleget tekintve:
(Nyereseg, veszteseg)
1. Napoli: +63m
2. Lazio: +38,5m
3. Lecce: +14m
4. Atalanta: +11,9m
5. Milan: +4,1m
6. Verona: +3,9m
7. Cagliari: -3,6m
8. Fiorentina: -6m
9. Torino: -9,6m
10. Bologna: -10,4m
11. Empoli: -10,6m
12. Udinese: -11,5m
13. Genoa: -33,1m
14. Inter: -35,7m
15. Monza: -60,3m
16. Roma: -81,4m
17. Juventus: -199,2m
Azert ebbol is nagyon latszik hogy miert beszelnek arrol az Olasz klubvezetok amirol.
(Nyereseg, veszteseg)
1. Napoli: +63m
2. Lazio: +38,5m
3. Lecce: +14m
4. Atalanta: +11,9m
5. Milan: +4,1m
6. Verona: +3,9m
7. Cagliari: -3,6m
8. Fiorentina: -6m
9. Torino: -9,6m
10. Bologna: -10,4m
11. Empoli: -10,6m
12. Udinese: -11,5m
13. Genoa: -33,1m
14. Inter: -35,7m
15. Monza: -60,3m
16. Roma: -81,4m
17. Juventus: -199,2m
Azert ebbol is nagyon latszik hogy miert beszelnek arrol az Olasz klubvezetok amirol.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ez a Dominguez Castro páros nekem elég szimpatikus a Bolognában. A védelemben Beukema pedig egész jó indításokkal ugratja ki a támadókat. Jó ez a Bologna.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Castrot le kell igazolni.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Bravó Bologna!

- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Pár hónapja még Te is és én is úgy írtunk róla, mint egy jó opció majdani Inter edzőnek...
Amúgy a Milannál nagyon elvágták magukat Maldini kilapátolásával.
Minden szinten gáz van náluk, fájó, hogy ellenünk meg meccsek óta szárnyalnak.
Azért sokat elmond, ahol egy Ibrahimovic az egyik fő döntéshozó.
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Ezek is csak minket vernek meg,ezen változtatni kell.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
En nem tudom Te hogy irtal rola, de en olyat biztosa nem irtam par honapja, hogy jo opcio lenne nekunk.PellerG írta: ↑2025.02.27. 22:47Pár hónapja még Te is és én is úgy írtunk róla, mint egy jó opció majdani Inter edzőnek...
Amúgy a Milannál nagyon elvágták magukat Maldini kilapátolásával.
Minden szinten gáz van náluk, fájó, hogy ellenünk meg meccsek óta szárnyalnak.
Azért sokat elmond, ahol egy Ibrahimovic az egyik fő döntéshozó.
Azt viszont valoban irtam, hogy Fonsecatol rosszabb nem lehet.
Hat de lett, ez az ember meg nagyobb homaly mint az elozo zseni portugal...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal.
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér ligába, amennyiben oda érnek.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 22:56Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal.![]()
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér kupába, amennyiben oda érnek.
Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.
Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Minden szavaddal...CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 22:56
Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal.![]()
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér ligába, amennyiben oda érnek.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.interfan írta: ↑2025.02.27. 22:59Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.
Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.
Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 23:03Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.interfan írta: ↑2025.02.27. 22:59Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.
Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.
Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék.![]()
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Na igen, 3-an nem érnének egy felet.interfan írta: ↑2025.02.27. 23:06Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 23:03Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék.![]()
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o.![]()
![]()
De egyébként még Gasperini is esélyes lehet, az Intert utálja, az már egy jó ajánló levél.
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Egyedül a coppa tudná nekik valamelyest kozmetikázni a szezont,nagyon nem kéne lefeküdni nekik,főleg azok után, ahogy az elmúlt években "viselkedtek" 
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Én kiegyeznék egy duplával is (scudetto+coppa) idén,triplát már úgyis átéltük
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Én is simán. Talán még annyi, hogy mennyünk túl a Feyenordon.brecsinho írta: ↑2025.02.27. 23:14Én kiegyeznék egy duplával is (scudetto+coppa) idén,triplát már úgyis átéltük![]()
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Tenyleg Gasperini is opcio lehet a Milannal.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 23:08Na igen, 3-an nem érnének egy felet.interfan írta: ↑2025.02.27. 23:06Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim.CsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 23:03
Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék.![]()
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o.![]()
![]()
![]()
De egyébként még Gasperini is esélyes lehet, az Intert utálja, az már egy jó ajánló levél.
Mondjuk Ancelotti is kivancsi leszek mi lesz, Roma, Brazil valogatott, esetleg Milan.
Gasperinit mar olvastam a Roma kapcsan is amugy.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Nem hinném, hogy Carlo egy Madrid után ebbe a romhalmaz Milánóba jönne lerombolni a saját szobrát. Conte vagy Allegri lesz szerintem.
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Persze, csak hogy megmutassuk ennek a tahó milannak hogyan kell egy Feyenoordot lesimázniCsaSzi9294 írta: ↑2025.02.27. 23:15Én is simán. Talán még annyi, hogy mennyünk túl a Feyenordon.![]()
Aztán lehet szivarozni és utána már minden kör ajándék..