A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gazzetta szerint az Inter vezetes megnyugtatta Inzaghit, ha "zero tituli" is lesz, es elbukjuk a kotelezo celkent kituzott Scudettot, akkor is megkapna Inzaghi a kert fizetesemelest, ezaltal az uj szerzodeset 2028-ig.
Inzaghi nyitott a maradasra, es minden valoszinuseg szerint hosszabbit is, igaz a napokban allitolag tobbszor targyaltak a kepviseloi a szaudi Al Hilal csapataval.
Inzaghi nyitott a maradasra, es minden valoszinuseg szerint hosszabbit is, igaz a napokban allitolag tobbszor targyaltak a kepviseloi a szaudi Al Hilal csapataval.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azért jó, hogy 1 hete még triplete volt a téma most meg már arról írnak mi lesz ha zero tituli lesz....interfan írta: ↑2025.04.26. 08:51 Gazzetta szerint az Inter vezetes megnyugtatta Inzaghit, ha "zero tituli" is lesz, es elbukjuk a kotelezo celkent kituzott Scudettot, akkor is megkapna Inzaghi a kert fizetesemelest, ezaltal az uj szerzodeset 2028-ig.
Inzaghi nyitott a maradasra, es minden valoszinuseg szerint hosszabbit is, igaz a napokban allitolag tobbszor targyaltak a kepviseloi a szaudi Al Hilal csapataval.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nyugi, verjuk a Romat, X a Barca ellen idegenben, es ujra ez lesz a "valaha volt legjobb Inter", ami persze BL-t nyer iden.Cupi írta: ↑2025.04.26. 10:00Azért jó, hogy 1 hete még triplete volt a téma most meg már arról írnak mi lesz ha zero tituli lesz....interfan írta: ↑2025.04.26. 08:51 Gazzetta szerint az Inter vezetes megnyugtatta Inzaghit, ha "zero tituli" is lesz, es elbukjuk a kotelezo celkent kituzott Scudettot, akkor is megkapna Inzaghi a kert fizetesemelest, ezaltal az uj szerzodeset 2028-ig.
Inzaghi nyitott a maradasra, es minden valoszinuseg szerint hosszabbit is, igaz a napokban allitolag tobbszor targyaltak a kepviseloi a szaudi Al Hilal csapataval.![]()
Majd ha ne adja eg kiesunk hazai palyan a Barca ellen, akkor meg jon ujra a tipikus olaszos siras, es a vilagvege hangulat.
Ez mar csak ilyen.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem döntetlen lesz Barcelonában hanem nyerünk!!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Csak semmi panik.
Ha X vagy nyerunk, akkor ez a "legjobb Inter ami valaha letezett, Scudetto es a BL gyozelem is biztos".
Ha kikapunk, akkor jon majd a "zero tituli".
En imadom az olaszokat, ha nem lennenek, akkor kikellene oket talalni.
Pont Sacchi nyilatkozta, hogy egyesek szerint par napja Inzaghi egy fenomen volt, most meg ket gyengebb meccs utan mar egy rossz edzo, es ez nonszensz.
Valoban az.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem 1 kupa lesz, a scudetto, ez a Nápoly egy fos, nehéz a sorsolás, de hozzuk. BL szerintem nem lesz meg, de le is szarom, bajnokság, BL elodonto kupa szintén, nem gyenge
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Bellinazzo a Sole24 vezeto gazdasagi lap egyik foszerkeztoje:
Az Inter hiaba jutott a BL elodontobe, tovabbra is penzugyi nehezsegekkel kuzd.
Zhang csaladdal majdnem 600m veszteseget termelt a klub, ami a csod.
Emiatt tovabbra is sulyos hianyok vannak az Internel, es hiaba volt tavaly is rekord bevetel, meg mindig majdnem 40m veszteseg keletkezett.
Az UEFA bevetel minden letezo rekordott megdontott, de ha az Inter BL-t is nyerne, akkor is legjobb esetben nullas mukodes tortenhetne.
Jovore talan elerhet oda az Inter, hogy enyhe minimalis nyereseg lesz.
Az Oaktree nem akar es nem is fog sajat toket es penzt bevonni az Interbe, az Internek ezert a sajat bevetel/kiadas reszen kell egyensulyt teremteni.
Tovabbra is a mercato nullas szabalyt kovet majd emiatt.
Az Oaktree egyetlen penzugyi celja a stadion tema rendezese, emiatt vonzobb lehet a klub, valamint hogy elerjek ne legyen veszteseg a klub, ezaltal erdeklodoket vonzanak az Interert, es eltudjak adni a klubot minel elobb, minel tobb haszonnal.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
De hova menne?internaZIOnaLe írta: ↑2025.05.11. 22:22 Azért azzal is számoljunk hogy ha BL-t nyerünk...mi van ha lelép Inzaghi?!
Ugymond az osszes "nagycsapat" padja foglalt.
Realba most megy Xabi Alonso, Barca kesz, PSG detto, es ugyanez igaz a Pool, Arsenal, City sorra is, de meg a Chelsea-Newcastlere is.
Bayernel Kompany nem egy csoda, de ott sincs szo sem valtasrol.
Innentol meg nem sok minden maradna...
Ilyen Dortmund, Leverkusen, Marseille nem az a szint semmilyen teren.
Olaszorszagon belul meg kb kizart hogy valtana, max majd egyszer hazamegy a Lazioba.
Nyilvan elmondta tobbszor is Inzaghi, hogy mennyire lenyugozi a PL, es mekkora alma.
De milyen lehetoseg lenne ott neki jelenleg?
MU es Tottenham.
A PL ket legrosszabb bentmaradoja, a PL 16. es 17. helyzetje.
Haat nem hinnem, hogy nagyon odavagyna...
Raadasul meg tobb fizetest sem kapna mint nalunk.
Nyilvan ott van a szaudi liga, amirol szinten elismeroen beszelt, dehat arra meg boven-boven lesz ideje, hogy egyszer odamenjen.
Persze barmi benne van, es annak az ellenkezoje is, de szerintem erre minimalis az esely, es arra is, hogy pl kivesz 1 ev szunetet.
Szerintem ugyanarra megy ki iden is minden mint tavaly, uj szerzodes, es tobb, es meg tobb penz/fizetes.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Biasin szerint mindenki termeszetesnek veszi, hogy Inzaghi marad az Inter edzoje, de ez kozel sem biztos.
Biasin kiemeli, eloszor is ott az a resz, mi tortenik ha BL-t nyer.
Mert ez esetben olyan eredmenyt ert el akit senki nem vart, es a tobbi nagy csapathoz kepest joval kevesebb lehetoseggel tenne ezt meg.
Ezek utan mar mit lehet tenni?
Ezek utan mar feljebb nem lesz.
Valamint ott a motivacio kerdese is.
Es Biasin szerint ott a masik oldal is, mi tortenik ha Inzaghi nem a Scudettot, sem a BL-t nem nyeri meg?
Inzaghi 5.evet kezdene meg az Internel, ami a mai fociban nagyon sok ido.
Inzaghi jogos kovetelesekkel all majd elo az Inter fele, es egyertelmu valaszokat akar kapni.
Es itt nem csak a penzrol van szo, hanem a jovokeprol.
Ilyen gazdasagi helyzetben mik a celok, mit akarunk tenni, akarjuk e epiteni az Intert, egyszeruen a jovokep.
Biasin szerint Inzaghi biztosan boldog az Internel, de ahhoz hogy boldog is maradjon, es maradjon az Inter edzoje, bizonyosagokra es szilard meggyozodesre lesz szukseg.
Nyilvan papiron nincs semmi, nincs is B terv, C terv, semmi, de a gyakorlatban egy Inter meretu klubnal biztosan lennie kell B, C, es egyeb terveknek.
Kivancsi lennek kik azok, nyilvan Allegrit leszamitva aki Marotta szerelme, es meg mindig nem irt ala sehova, pedig hivja Allegrit mar boldog boldogtalan is.
Biasin kiemeli, eloszor is ott az a resz, mi tortenik ha BL-t nyer.
Mert ez esetben olyan eredmenyt ert el akit senki nem vart, es a tobbi nagy csapathoz kepest joval kevesebb lehetoseggel tenne ezt meg.
Ezek utan mar mit lehet tenni?
Ezek utan mar feljebb nem lesz.
Valamint ott a motivacio kerdese is.
Es Biasin szerint ott a masik oldal is, mi tortenik ha Inzaghi nem a Scudettot, sem a BL-t nem nyeri meg?
Inzaghi 5.evet kezdene meg az Internel, ami a mai fociban nagyon sok ido.
Inzaghi jogos kovetelesekkel all majd elo az Inter fele, es egyertelmu valaszokat akar kapni.
Es itt nem csak a penzrol van szo, hanem a jovokeprol.
Ilyen gazdasagi helyzetben mik a celok, mit akarunk tenni, akarjuk e epiteni az Intert, egyszeruen a jovokep.
Biasin szerint Inzaghi biztosan boldog az Internel, de ahhoz hogy boldog is maradjon, es maradjon az Inter edzoje, bizonyosagokra es szilard meggyozodesre lesz szukseg.
Nyilvan papiron nincs semmi, nincs is B terv, C terv, semmi, de a gyakorlatban egy Inter meretu klubnal biztosan lennie kell B, C, es egyeb terveknek.
Kivancsi lennek kik azok, nyilvan Allegrit leszamitva aki Marotta szerelme, es meg mindig nem irt ala sehova, pedig hivja Allegrit mar boldog boldogtalan is.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
gianluca írta: ↑2025.05.18. 23:07 BL döntő ide, BL döntő oda, ez az Inzaghi egy balfasz lúzer
Inzaghinak egy nagy ló....t adnék, nem új szerződést, meg gigafizut.
Az aki egy ilyen meccset nem tud lehozni, az elmegy az édes jó anyukájába. Vezetünk, majd ismét megszerezzük a vezetést 10 perccel a vége előtt, ami akkora lélektani löket, hogy az önmagában egy fél győzelem, és ezt az edzőnk képtelen lemeccselni. Egy ilyen Lazio szintű középcsapat ellen.
Sajnos nem először mond csődöt ilyen helyzetben. Ld. Juve elleni meccs, Milan Szuperkupa döntő, a Milan bajnoki idény stb.stb.
Nagyon remélem, hogy a BL döntőt behúzza, mert különben a jóisten sem mossa le róla hogy egy született vesztes
CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.18. 23:34 Egyébként az tényleg kemény lenne, ha a BL-t is elveszítenénk. Kérdéses lenne Inzaghi maradása szerintem, mert bszott nagy csalódással érne véget a szezon.
Erdekes tema mindig ez az Inzaghi tema.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.18. 23:25 Lehet persze dicséri a Mistert, mert ismét BL döntőben vagyunk, de nagyon nagyon sok faszsága és beidegződései vannak, amik miatt ismét elbukjuk a 2. Scudettot, egy olyan bajnokságban, ahol évek óta 1 csapat van, és az az Inter. Na az így viszont cink.
En megmondom oszinten, szamomra nem a BL gyozelem, vagy BL donto vereseg fogja megvaltoztatni a velemenyemet rola.
Nyilvan a szokasos vegletek embereinel ez dont majd
Mert ha nyerunk akkor Inzaghi a legjobb mindent visszaszivunk, szobrot neki, egy zseni.
Ha meg veszitunk akkor egy szerencsetlen, ki kell rugni, stb.
Na nalam ez nagyon, de nagyon nem igy van.
Szerintem Inzaghit 4 ev alatt mi ugymond mar maximalisan ismerjuk.
Ismerjuk az osszes erosseget, ismerjuk az osszes gyengeseget, ismerjuk az osszes korlatot.
Most szerintem nem is feltetlenul ez a lenyeg, mert ez egy hosszutema lenne, es a masik topicban pont errol volt szo.
Hanem szerintem inkabb az, hogy Inzaghira kijelentheto, o egy Kupa edzo.
Legyen szo hazai Kuparol, legyen szo Nemzetkozi Kuparol, Inzaghi ott tud elni igazan.
Ha bajnok akarsz lenni, akkor nem Inzaghi a megfelelo edzo erre, de ha akar hazai, akar nemzetkozi kupaban akarsz sikeres lenni, akkor lehet Inzaghi a te embered.
Nyilvan ez csak rank es a Laziora igaz, kitudja egy nagyobb csapatnal menne e ez neki, ahol kimondott cel a BL gyozelem.
Az hogy 4 Scudettobol 1 darabot nyertunk meg, haaat azon nincs mit szepiteni, pocsek eredmeny.
Foleg ugy pocsek, hogy lattuk a rivalisok "minoseget".
Finomam szolva sem PL-t kellett nyerni, es finoman szolva sem volt a Serie A legerosebb csapatai kozott a Pioli fele Milan, es ez az ezer sebbol verzo Conte Napoli.
Megsem tudtuk oket elozni, csakis a sajat bukdacsolasunk miatt.
Egyszoval ezen nincs mit szepiteni, 4/1 Scudetto az bukas.
De...
Olasz Kupat/Szuperkupat hagyjuk, lenyegtelen sorozat mindketto.
Viszont az, hogy 4 evbol 2X legalabb BL dontoig vitte Inzaghi az Intert, az valami egeszen elkepeszto.
Nyilvan 2 eve lehetett mondani, hogy mekkora makos sorsolas, stb.
Nyilvan ebben volt is valami.
De alapvetoen egy BL dontot nem igazan kell magyarazni, barhogyan is jutsz oda.
Viszont iden, akarmennyi serult is volt a Bayernel, akarhanyszaz kapuralovese es ziccere volt a Barcelonanak, es akarhogyan is lehet birozni, ez az Inter Inzaghival bejutott a BL dontobe, kiutve egy sokkal-sokkal erosebb Bayern-Barcelona parost.
Olyan csapatokat akiknel emliteni is felesleges, hogy hany 100m-val tettek tobbet a mercatoba mint mi (az Inter konkretan csak kivett), es hany meg hany 100m-val tobb az eves fizeteskeretuk.
Ilyen eredmenyt ettol az Intertol senki nem vart, a PSG utan/mellett az idei BL legnagyobb meglepeteset hoztuk, ez pedig oriasi dolog.
Mint ahogy a 4 ev = 2 BL donto is az.
Elotte 50 evekig vartunk 1db BL dontore, most meg 3 evbol 2X ott vagyunk.
Persze teljesen mas lesz a szurkoloi lelektan, ha BL-t nyerunk.
Onnantol ez a valaha volt legjobb Inter, es hasonlo bolcsessegek fognak elhangzani.
De azzal is tisztaban kell lenni, hogy a BL donto ugyanugy egy nagyon nagy eredmeny, es ez Inzaghi megiteleseben szamomra donto.
Akarmennyire is faj, es akarmennyire is nem tudom felfogni a Scudetto bukast, en pont a fent emlitett indokok miatt Inzaghival folytatnam.
Mondom ezt ugyis, hogy ez ugyben nekem edesmindegy lesz e BL gyozelem vagy sem, mert nem ez fogja megvaltoztatni azt amit Inzaghirol gondolok.
Ha menni akar menjen, koszonjuk meg neki az elmult 4 evet, itt tartani valakit aki nem akar itt lenni felesleges.
Viszont ha Inzaghi magatol nem akar menni, en biztosan vele folytatnam.
Nem latok tovabbra sem olyan elerheto edzot, aki biztosan elorelepes lenne Inzaghihoz kepest.
Allegritol meg a hideg raz, meg akkor is ha vele 4/4 Scudettot nyernenk, en ezt a nezhetetlen valamit nem akarok tobbet az Internel latni, eleg volt Conte idejen.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Tuttomercatoweb szerint Allegri kesz a visszateresere es a megfelelo ajanlatra var, nem penzugyi szempontbol, hanem sportszakmai szempontbol donthet.
Elutasitotta a Milan es a Roma ajanlatat is, ahol elsoszamu jelolt volt.
Mint ahogy elutasitotta a Szaudi nagy osszegu ajanlatot, es nem akar sem a MU, sem a Tottenham edzoje lenni.
Olaszorszagba szeretne visszaterni a megfelelo csapathoz.
Conte tavozasa mar lassan teny a Napolibol es hazater a Juventusba, igy DeLau Allegrit szeretne a padra, de Allegri egyelore kivar.
A kivaras oka pedig Marotta es az Inter lehet.
Bonyolult, de nem lehetetlen, hogy Inzaghi a szezon vegen tavozik az Intertol, ez esetben pedig Allegri az Interhez szeretne menni, Marotta pedig csakis ot akarna mint Inzaghi utod.
Elutasitotta a Milan es a Roma ajanlatat is, ahol elsoszamu jelolt volt.
Mint ahogy elutasitotta a Szaudi nagy osszegu ajanlatot, es nem akar sem a MU, sem a Tottenham edzoje lenni.
Olaszorszagba szeretne visszaterni a megfelelo csapathoz.
Conte tavozasa mar lassan teny a Napolibol es hazater a Juventusba, igy DeLau Allegrit szeretne a padra, de Allegri egyelore kivar.
A kivaras oka pedig Marotta es az Inter lehet.
Bonyolult, de nem lehetetlen, hogy Inzaghi a szezon vegen tavozik az Intertol, ez esetben pedig Allegri az Interhez szeretne menni, Marotta pedig csakis ot akarna mint Inzaghi utod.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Allegri aztan nagy megoldas lenne, az a nezhetetlen szar foci amit legutobb a Juventusnal művelt, azt nagyon nem szeretnem. Elzavartak Mordorbol is akkora szar volt amit művelt ott. Embereket lehetne kinozni nemelyik meccsel.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Allegri ugyanazt a nezhetetlen celfutballt jatszatja mint Conte.HerfortBalazs írta: ↑2025.05.19. 16:28 Allegri aztan nagy megoldas lenne, az a nezhetetlen szar foci amit legutobb a Juventusnal művelt, azt nagyon nem szeretnem. Elzavartak Mordorbol is akkora szar volt amit művelt ott. Embereket lehetne kinozni nemelyik meccsel.
Abbol kaptunk mar eleget, eredmeny lehet lenne, de az hogy az ember a kedvenc csapata meccset ne akarja megnezni mert annyira nezhetetlen, na abbol en nem kerek.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Galeone aki Allegri legjobb baratja elmondta, Allegri jelenleg var.
Hozzatette egyaltalan nem biztos, hogy Inzaghi marad az Inter edzoje, igy ez a kispad is konnyen megnyilhat Allegri elott.
Galenoe szerint a kovetkezo 1-2 hetben kiderul hova megy Allegri.
Hozzatette egyaltalan nem biztos, hogy Inzaghi marad az Inter edzoje, igy ez a kispad is konnyen megnyilhat Allegri elott.
Galenoe szerint a kovetkezo 1-2 hetben kiderul hova megy Allegri.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sziasztok!Lehet magam leszek vele de ha megnyerjük a BL-t szerintem Inzaghi tovább fog állni. Tudja hogy az lesz a karrierje csúcsa a BL amit megnyert és ezzel kihozta a legtöbbet az Interből. Maradni BL győzelem után nem hiszem hogy fog hisz már a motiváció sem lesz meg benne annyira. A csúcson fogja nálunk abba hagyni szerintem hogy úgy emlékezzenek rá hogy egy BL-t nyert edző volt az Internél aki kihozta a csapatból a maximumot és ezt tudja ő is. Ez igy jó ajánlólevél más csapatoknak.
Ha meg nem nyerünk akkor maradni fog hisz továbbra is meg marad a motiváció benne hogy új igazolásokkal sikerülhet végre a BL győzelem és még többet kihozhat a csapatból.
Legyünk őszinték BL győzelem esetén ha meglesz szerintetek Inzaghi maradna mikor tudja hogy utána a csapat újra beáldozza a piacon a legjobb játékosokat??Ha eladjuk a legjobbakat tudja ő is hogy az a szezon lehet akár kudarc is hiába lenne megfelelő pótlás és akkor mint megbukott edző lenne utána az Internél,nem arra emlékeznének hogy BL-t nyert,hanem hogy utána megbukott a csapatnál.
Ha meg nem nyerünk akkor maradni fog hisz továbbra is meg marad a motiváció benne hogy új igazolásokkal sikerülhet végre a BL győzelem és még többet kihozhat a csapatból.
Legyünk őszinték BL győzelem esetén ha meglesz szerintetek Inzaghi maradna mikor tudja hogy utána a csapat újra beáldozza a piacon a legjobb játékosokat??Ha eladjuk a legjobbakat tudja ő is hogy az a szezon lehet akár kudarc is hiába lenne megfelelő pótlás és akkor mint megbukott edző lenne utána az Internél,nem arra emlékeznének hogy BL-t nyert,hanem hogy utána megbukott a csapatnál.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Allegri nekem sem a kedvencem, mert én sem vagyok oda az 1-0-kért, plusz az összes riválisunknál megfordult, de sajnos vagy nem sajnos szakmailag Olaszország egyik legjobb edzője, rettenet nagy rutinnal a háta mögött, aki simán felhoz a kezdőbe egy fiatalt ha úgy adódik és formációt is mer váltani ha kell. Jelenleg ez kva nagy hiányosságunk. Szerintem frissítés kellene, és Allegrivel nem lőnénk mellé. Én egyébként tomikával egyet értek abban, ha nyerünk a PSG ellen, Inzaghi tovább fog állni. Meglátjuk mi lesz…
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ezzel kapcsolatban maximalisan igazad van, hogy Allegri nagyon sok fiatalt epitett be a Juventusba is, ezeket a fiatalokat merte jatszatni es epitette be oket a Juventusba.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.19. 20:56 Allegri nekem sem a kedvencem, mert én sem vagyok oda az 1-0-kért, plusz az összes riválisunknál megfordult, de sajnos vagy nem sajnos szakmailag Olaszország egyik legjobb edzője, rettenet nagy rutinnal a háta mögött, aki simán felhoz a kezdőbe egy fiatalt ha úgy adódik és formációt is mer váltani ha kell. Jelenleg ez kva nagy hiányosságunk. Szerintem frissítés kellene, és Allegrivel nem lőnénk mellé. Én egyébként tomikával egyet értek abban, ha nyerünk a PSG ellen, Inzaghi tovább fog állni. Meglátjuk mi lesz…
Akarmennyire is nem szeretem ot, ezek tenyek.
Mint ahogy az is, hogy Allegri taktikailag egy kifejezetten rugalmas edzo.
Sikeressege sem kerdes, Ancelott utan Olaszorszag 2. valaha volt legsikeresebb edzoje.
Ettol fuggetlenul en oszinten remelem, hogy Allegri sosem lesz az Inter edzoje, es Inzaghi marad jovore is.
Menjen csak Allegri a Napoliba, annal jobb erzes lesz jovore Scudettot nyerni az Allegri fele Napoli, es a Conte fele Juventus elott.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem tudom, ez igazából a te véleményed, én viszont úgy gondolom amennyiben igazak az Oshimenes és Tonalis hírek, a Juve jövőre elég erős lesz ahhoz, hogy az Interrel együtt legyen a két legesélyesebb a bajnokságra, és látva Inzaghi rangadós mutatóit és hibáit, nagyon jót tenne egy frissítés, ehhez meg Allegri tökéletes. És ha már esetleg úgy alakul, hogy edző csere, akkor Allegri inkább minket erősítsen, mint a Nápolyt.interfan írta: ↑2025.05.19. 21:20Ettol fuggetlenul en oszinten remelem, hogy Allegri sosem lesz az Inter edzoje, es Inzaghi marad jovore is.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.19. 20:56 Allegri nekem sem a kedvencem, mert én sem vagyok oda az 1-0-kért, plusz az összes riválisunknál megfordult, de sajnos vagy nem sajnos szakmailag Olaszország egyik legjobb edzője, rettenet nagy rutinnal a háta mögött, aki simán felhoz a kezdőbe egy fiatalt ha úgy adódik és formációt is mer váltani ha kell. Jelenleg ez kva nagy hiányosságunk. Szerintem frissítés kellene, és Allegrivel nem lőnénk mellé. Én egyébként tomikával egyet értek abban, ha nyerünk a PSG ellen, Inzaghi tovább fog állni. Meglátjuk mi lesz…
Menjen csak Allegri a Napoliba, annal jobb erzes lesz jovore Scudettot nyerni az Allegri fele Napoli, es a Conte fele Juventus elott.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Igazából nyilván nem szeretjük Allegrit, én sem, de a focit amit játszat, amellett azért nem szeretjük, hogy milyen csapatokhoz kötődik/ kötődött. Fordított helyzetben, ha juves múltja lenne, és más lenne az edzőnk most, Inzaghit is rohadtul nem akarna a fórum 90%-a
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
És amúgy tudom, hogy, ha menne, nyilván maradna az olasz edző prioritás (akikből nincs sok) de a valaki által talán nem teljesen komolyan felvetett Klopp, talán nem is lenne rossz.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Klopp kb 1 eve elmondta, o nem fog Olaszorszagba edzoskodni.
Annyit tud Olaszorszagrol, hogy szereti az Olasz eteleket, mas nem is erdekli az orszagrol.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Igy van, ez az en velemenyen, en nagyon nem szeretnem Allegrit.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.19. 21:38Nem tudom, ez igazából a te véleményed, én viszont úgy gondolom amennyiben igazak az Oshimenes és Tonalis hírek, a Juve jövőre elég erős lesz ahhoz, hogy az Interrel együtt legyen a két legesélyesebb a bajnokságra, és látva Inzaghi rangadós mutatóit és hibáit, nagyon jót tenne egy frissítés, ehhez meg Allegri tökéletes. És ha már esetleg úgy alakul, hogy edző csere, akkor Allegri inkább minket erősítsen, mint a Nápolyt.interfan írta: ↑2025.05.19. 21:20Ettol fuggetlenul en oszinten remelem, hogy Allegri sosem lesz az Inter edzoje, es Inzaghi marad jovore is.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.19. 20:56 Allegri nekem sem a kedvencem, mert én sem vagyok oda az 1-0-kért, plusz az összes riválisunknál megfordult, de sajnos vagy nem sajnos szakmailag Olaszország egyik legjobb edzője, rettenet nagy rutinnal a háta mögött, aki simán felhoz a kezdőbe egy fiatalt ha úgy adódik és formációt is mer váltani ha kell. Jelenleg ez kva nagy hiányosságunk. Szerintem frissítés kellene, és Allegrivel nem lőnénk mellé. Én egyébként tomikával egyet értek abban, ha nyerünk a PSG ellen, Inzaghi tovább fog állni. Meglátjuk mi lesz…
Menjen csak Allegri a Napoliba, annal jobb erzes lesz jovore Scudettot nyerni az Allegri fele Napoli, es a Conte fele Juventus elott.
Ettol fuggetlenul lehet mas igen, es ettol Allegri erdemeit, eredmenyeit, es elonyeit nem lehet elvitatni, hiaba nem szeretem.
Nalam Inzaghi maradas, remelem igy lesz.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gazzetta kozben robbantotta a bombat.
Elorehaladott targyalasok folynak Inzaghi es az Al Hilal kozott.
A Szaudi klub elnoke aprilis vegen Milanoba tartozkodott par napot, ahol a Szaudi tulajdonban levo Four Seasons szalloda fogadta Inzaghit, es a felek tobbszor targyaltak.
Szaudi klub elnoke elegedetten tavozott, es Inzaghinak is tetszett a Szaudi lehetoseg.
Inzaghi felesege es csaladja tobb napot tartozkodott az elmult idoben Szaud Arabiaban, ahol megnezhettek mindent.
Szaudi media szerint mar a megallapodas is megtortent, Inzaghi a BL donto utan Riyadba repul, es alairja szerzodeset az Al Hilal uj edzojekent.
Gazzetta szerint olyan ajanlatot kapott Inzaghi, amit nem lehetett visszautasitani, majdnem dupla annyi fizetest amit az Internel keres, tehat kb 20m euros eves fizetest.
Elorehaladott targyalasok folynak Inzaghi es az Al Hilal kozott.
A Szaudi klub elnoke aprilis vegen Milanoba tartozkodott par napot, ahol a Szaudi tulajdonban levo Four Seasons szalloda fogadta Inzaghit, es a felek tobbszor targyaltak.
Szaudi klub elnoke elegedetten tavozott, es Inzaghinak is tetszett a Szaudi lehetoseg.
Inzaghi felesege es csaladja tobb napot tartozkodott az elmult idoben Szaud Arabiaban, ahol megnezhettek mindent.
Szaudi media szerint mar a megallapodas is megtortent, Inzaghi a BL donto utan Riyadba repul, es alairja szerzodeset az Al Hilal uj edzojekent.
Gazzetta szerint olyan ajanlatot kapott Inzaghi, amit nem lehetett visszautasitani, majdnem dupla annyi fizetest amit az Internel keres, tehat kb 20m euros eves fizetest.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Persze, elmegy és akkor a profizmustól el is köszönhet. Szerintem ez szokásos kavarás.interfan írta: ↑2025.05.20. 06:24 Gazzetta kozben robbantotta a bombat.
Elorehaladott targyalasok folynak Inzaghi es az Al Hilal kozott.
A Szaudi klub elnoke aprilis vegen Milanoba tartozkodott par napot, ahol a Szaudi tulajdonban levo Four Seasons szalloda fogadta Inzaghit, es a felek tobbszor targyaltak.
Szaudi klub elnoke elegedetten tavozott, es Inzaghinak is tetszett a Szaudi lehetoseg.
Inzaghi felesege es csaladja tobb napot tartozkodott az elmult idoben Szaud Arabiaban, ahol megnezhettek mindent.
Szaudi media szerint mar a megallapodas is megtortent, Inzaghi a BL donto utan Riyadba repul, es alairja szerzodeset az Al Hilal uj edzojekent.
Gazzetta szerint olyan ajanlatot kapott Inzaghi, amit nem lehetett visszautasitani, majdnem dupla annyi fizetest amit az Internel keres, tehat kb 20m euros eves fizetest.
Amennyiben megnyerjük a BL-t (szerintem minden esély meg van rá), akkor nincs nagyon tovább.
Az a kérdés, hogy ki legyen az új edző?
Allegri felett eljárt az idő, lehet bizalmat szavaznék Mottanak. Juventussal nem volt kompatibilis az egy dolog, de nálunk még lehet jó.
Szerintem Luis Enrique is lehetne opció…nem tudom meddig szeretne Párizsban maradni.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Luis Enrique egy kivalo edzo, de o nem fog a PSG-bol eljonni.Tombi1986 írta: ↑2025.05.20. 06:54Persze, elmegy és akkor a profizmustól el is köszönhet. Szerintem ez szokásos kavarás.interfan írta: ↑2025.05.20. 06:24 Gazzetta kozben robbantotta a bombat.
Elorehaladott targyalasok folynak Inzaghi es az Al Hilal kozott.
A Szaudi klub elnoke aprilis vegen Milanoba tartozkodott par napot, ahol a Szaudi tulajdonban levo Four Seasons szalloda fogadta Inzaghit, es a felek tobbszor targyaltak.
Szaudi klub elnoke elegedetten tavozott, es Inzaghinak is tetszett a Szaudi lehetoseg.
Inzaghi felesege es csaladja tobb napot tartozkodott az elmult idoben Szaud Arabiaban, ahol megnezhettek mindent.
Szaudi media szerint mar a megallapodas is megtortent, Inzaghi a BL donto utan Riyadba repul, es alairja szerzodeset az Al Hilal uj edzojekent.
Gazzetta szerint olyan ajanlatot kapott Inzaghi, amit nem lehetett visszautasitani, majdnem dupla annyi fizetest amit az Internel keres, tehat kb 20m euros eves fizetest.
Amennyiben megnyerjük a BL-t (szerintem minden esély meg van rá), akkor nincs nagyon tovább.
Az a kérdés, hogy ki legyen az új edző?
Allegri felett eljárt az idő, lehet bizalmat szavaznék Mottanak. Juventussal nem volt kompatibilis az egy dolog, de nálunk még lehet jó.
Szerintem Luis Enrique is lehetne opció…nem tudom meddig szeretne Párizsban maradni.
Most hosszabbitott, tobbszor elmondta, remekul erzi magat, es a Barca utan uj otthonra talalt.
Neki nagyon jo helye van Parizsban.
Marotta ilyen Mottat nem fog bevallani, ez nalam 100%.
Sajnos ha Inzaghi megy, ebbol Allegri lesz...
Allegri maga mondta el, 2X nagyon kozel volt az Inter padjahoz, egyszer mar a stabja is kesz volt.
2X megusztuk, ha lesz 3. lehetoseg is, harmadjara nem fogjuk.
Marotta szerelme.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Inzaghi remek edző, szerethető. Fiatalítás neki sem az erőssége. BL győzelemtől függetlenül nem tudom milyen motivációja maradna…interfan írta: ↑2025.05.20. 06:58Luis Enrique egy kivalo edzo, de o nem fog a PSG-bol eljonni.Tombi1986 írta: ↑2025.05.20. 06:54Persze, elmegy és akkor a profizmustól el is köszönhet. Szerintem ez szokásos kavarás.interfan írta: ↑2025.05.20. 06:24 Gazzetta kozben robbantotta a bombat.
Elorehaladott targyalasok folynak Inzaghi es az Al Hilal kozott.
A Szaudi klub elnoke aprilis vegen Milanoba tartozkodott par napot, ahol a Szaudi tulajdonban levo Four Seasons szalloda fogadta Inzaghit, es a felek tobbszor targyaltak.
Szaudi klub elnoke elegedetten tavozott, es Inzaghinak is tetszett a Szaudi lehetoseg.
Inzaghi felesege es csaladja tobb napot tartozkodott az elmult idoben Szaud Arabiaban, ahol megnezhettek mindent.
Szaudi media szerint mar a megallapodas is megtortent, Inzaghi a BL donto utan Riyadba repul, es alairja szerzodeset az Al Hilal uj edzojekent.
Gazzetta szerint olyan ajanlatot kapott Inzaghi, amit nem lehetett visszautasitani, majdnem dupla annyi fizetest amit az Internel keres, tehat kb 20m euros eves fizetest.
Amennyiben megnyerjük a BL-t (szerintem minden esély meg van rá), akkor nincs nagyon tovább.
Az a kérdés, hogy ki legyen az új edző?
Allegri felett eljárt az idő, lehet bizalmat szavaznék Mottanak. Juventussal nem volt kompatibilis az egy dolog, de nálunk még lehet jó.
Szerintem Luis Enrique is lehetne opció…nem tudom meddig szeretne Párizsban maradni.
Most hosszabbitott, tobbszor elmondta, remekul erzi magat, es a Barca utan uj otthonra talalt.
Neki nagyon jo helye van Parizsban.
Marotta ilyen Mottat nem fog bevallani, ez nalam 100%.
Sajnos ha Inzaghi megy, ebbol Allegri lesz...
Allegri maga mondta el, 2X nagyon kozel volt az Inter padjahoz, egyszer mar a stabja is kesz volt.
2X megusztuk, ha lesz 3. lehetoseg is, harmadjara nem fogjuk.
Marotta szerelme.
Allegri-t nem tudom. Második kirándulás Torinóban nem sikerült a legjobban, viszont az első jobb volt, mint a Conte korszak. Abban az időben volt egy más kategóriájú Barcelona, Real Madrid.
De Zerbi-n is el lehetne gondolkodni, Ő sem lenne rossz megoldás.
Szerintem Inzaghi nem fog elmenni, főleg nem Szaúd-Arábia-Arábiába…
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egyrészt, Galeone linkelt nyilatkozatai az elmúlt évekből nagyon nem ültek.
Real, PL, MU, Bayern, volt itt minden...
Másrészt inkább érzem megint az Inzaghit favorizáló sajtó részéről hypolásnak ezt az Al-Hilal dolgot, legalábbis hogy már megegyezés is történt, így sürgetve Marottáékat a magasabb fizetés megadásával és az újabb hosszabbítással.
Lehet, hogy BL-győzelem esetén lépne, mert akkor elért már Scudettot, BL-címet, így elvállalni egy évi 20 milliós padot azért nem rossz dolog, még ha nem is Európáról beszélünk...
Abban én is biztos vagyok, ha Inzaghi megy, Allegri jön.
Nagyon-nagyon nem örülnék, az egyetlen amibe mint pozitívum próbálnék kapaszkodni, hogy hátha végre valós esélyt kapna 2-3 Inter nevelésű fiatal és nem a Correa, Arnautovic-félék kapnák helyettük a perceket.
Real, PL, MU, Bayern, volt itt minden...
Másrészt inkább érzem megint az Inzaghit favorizáló sajtó részéről hypolásnak ezt az Al-Hilal dolgot, legalábbis hogy már megegyezés is történt, így sürgetve Marottáékat a magasabb fizetés megadásával és az újabb hosszabbítással.
Lehet, hogy BL-győzelem esetén lépne, mert akkor elért már Scudettot, BL-címet, így elvállalni egy évi 20 milliós padot azért nem rossz dolog, még ha nem is Európáról beszélünk...
Abban én is biztos vagyok, ha Inzaghi megy, Allegri jön.
Nagyon-nagyon nem örülnék, az egyetlen amibe mint pozitívum próbálnék kapaszkodni, hogy hátha végre valós esélyt kapna 2-3 Inter nevelésű fiatal és nem a Correa, Arnautovic-félék kapnák helyettük a perceket.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pont ezt irtam par hete, hogy tavaly ugyanigy elojott a Szaudi szal, amikor Inzaghi hosszabbitasa volt a tema.PellerG írta: ↑2025.05.20. 07:06 Inzaghit favorizáló sajtó részéről hypolásnak ezt az Al-Hilal dolgot, legalábbis hogy már megegyezés is történt, így sürgetve Marottáékat a magasabb fizetés megadásával és az újabb hosszabbítással.
Lehet, hogy BL-győzelem esetén lépne, mert akkor elért már Scudettot, BL-címet, így elvállalni egy évi 20 milliós padot azért nem rossz dolog, még ha nem is Európáról beszélünk...
Abban én is biztos vagyok, ha Inzaghi megy, Allegri jön.
Nagyon-nagyon nem örülnék, az egyetlen amibe mint pozitívum próbálnék kapaszkodni, hogy hátha végre valós esélyt kapna 2-3 Inter nevelésű fiatal és nem a Correa, Arnautovic-félék kapnák helyettük a perceket.
Akkor egyertelmuen azert hasznalta ezt fel, hogy tobb penzt es nagyobb fizetest kerjen az Intertol.
Ugyanezt gondolom most is, igyis az egyik legjobban fizetett edzo, de erheto, meg tobb penzt akar.
Annyiban mas a helyzet talan, hogy most mar konkret szemelyes targyalasokrol irnak Inzaghi es a Szaudiak kozott, valamint megallapodasrol.
Meglatjuk...
En szerintem (remelem is) marad, de persze lehet tevedek.
Sajnos az nalam sem kerdes 1mp-re sem, ha megy, ebbol Allegri lesz.
Marotta nem fog itt De Zerbi, Motta, meg Italiano szintekkel bajlodni.
Azt valoban nem lehet elvitatni Allegritol, hogy o hasznalja a fiatalokat, felepiti, beepiti a fiatalokat, ezek tenyek.
Mint ahogy az is, hogy Olaszorszag valaha volt 2.legeredmenyesebb edzoje a trofeakat nezve.
Es taktikailag is rugalmas.
De az a nezhetetlen jatek...
Meg az az elkepesztoen unszimpatikus figura...
Soha nem akarok az Interben latni.
Na mindegy, Marotta 10000X okosabb, o biztosan jobban tudja.
Es abban is biztos vagyok, Marottanal mar reges reg kesz a "B terv" ha Inzaghi megis elmenne a Szaud Arabiaba.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azért ha Inzaghi valóban elmegy Szaud-Arábiába, az neki nem gyengén megéri. Nem csak a pénz miatt, hanem, ott nem kell fiatalokkal bszakodni, rutinos játékosokat fog igazolgatni, kb bárkit akit kér, megkapja. Még talán Miki is követni fogja.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Inzaghi elobb vagy utobb elfog menni, ez egyertelmu.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.20. 07:46 Azért ha Inzaghi valóban elmegy Szaud-Arábiába, az neki nem gyengén megéri. Nem csak a pénz miatt, hanem, ott nem kell fiatalokkal bszakodni, rutinos játékosokat fog igazolgatni, kb bárkit akit kér, megkapja. Még talán Miki is követni fogja.
O maga mondta el, hogy nem lehet mar a mai vilagban 5 evnel tobbet lenni egy csapatnal.
Na most hogy ez a tavozas elobb lesz (most), vagy utobb (pl jovore), ez egy nehez kerdes.
Szerintem kikaparja megint az ujabb fizetesmelest es marad.
De persze lehet tevedek...
Iden ha menne, egyertelmu a Szaudi liga van neki ott mint lehetoseg.
"Top" csapatok padjai foglaltak, ilyen MU-Spursbe meg ki akar menni...
Szoval ha elmegy, vagy pihen egy evet, varva hatha jovore lesz "top csapat" pad, vagy elmegy a luxusba, csillagosba a Szaudiakhoz.
En azert remelem nagyon erosen hogy marad, mert most szerintem biztos, hogy Allegri lenne az utod, amit nagyon de nagyon nem szeretnek.
Ha viszont pl jovore menne, akkor Allegri hatha alairna a Conte helyere a Napoliba, aki ugye hazaterhet a Juventusba.
Igy jovore hiaba Marotta ekkora meg akkora alma Allegri, lenne csapata, es nem lenne opcio szamunkra.
Jovore pedig hatha lennenek olyan edzok, akik pl a kovetkezo szezonban meg bizonyitanak, es ez egy jo ajanlolevel lehetne szamukra az Interbe.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Olaszoknal ma lehet kicsit elmentek otthonrol.

La Stampa bejelentette, Klopp a Roma uj edzoke, orakon belul hivatalos is lesz a La Stampa szerint.
Calciomercato.it szerint:
Inter: Allegri
Napoli: Sarri
Milan: Mancini
Al Hilal: Inzaghi
Ilyen az amikor az olaszok beindulnak.

Klopp ugynoke azota mar tagadott is, elmondta semmi nem igaz belole, teljes fake, es Kloppnak semmi koze a Romahoz.
La Stampa bejelentette, Klopp a Roma uj edzoke, orakon belul hivatalos is lesz a La Stampa szerint.
Calciomercato.it szerint:
Inter: Allegri
Napoli: Sarri
Milan: Mancini
Al Hilal: Inzaghi
Ilyen az amikor az olaszok beindulnak.
Klopp ugynoke azota mar tagadott is, elmondta semmi nem igaz belole, teljes fake, es Kloppnak semmi koze a Romahoz.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sky es Di Marzio is megerositi, az Al Hilal elnoke valoban Milanoban volt es targyalt Inzaghival.
Egyelore inkabb a nem a valoszinubb valasz, az Inzaghi-Al Hilal klub elnoke targyalason egyelore nem szuletett megallapodas Di Marzio szerint.
Di Marzio kiemeli, Inzaghi egyelore nem akar targyalni a jovojerol, es az Interrel sem a hosszabbitasrol, csakis a BL donto megnyeresere koncentral.
https://m.linterista.it/primo-piano/al- ... ter-162025
Egyelore inkabb a nem a valoszinubb valasz, az Inzaghi-Al Hilal klub elnoke targyalason egyelore nem szuletett megallapodas Di Marzio szerint.
Di Marzio kiemeli, Inzaghi egyelore nem akar targyalni a jovojerol, es az Interrel sem a hosszabbitasrol, csakis a BL donto megnyeresere koncentral.
https://m.linterista.it/primo-piano/al- ... ter-162025
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem ez kezd arra hasonlítani mint anno a Mourinho sztorira mikor megnyertük a BL-t és a Realhoz szerződött. Inzaghinál is hasonlót érzek.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En azert nem erzem ezt Inzaghinal, mert nincs "top" csapat ahova mehetne.
Foglalt az osszes pad.
Ilyen hullagyenge MU vagy Spursbe meg minek mene, tobb penzt sem kapna mint nalunk.
Nyilvan ott a Szaudi lehetoseg, amirol korabban is beszelt mar, hogy mennyire koszoni, es mekkora fejlodes van ott, bla-bla.
De En nem hiszem hogy odamegy.
Persze pihentne is 1 evet, de ezt mi is minek tenne?
Extra nagy fizetessel tud nalunk hosszabbitani, nem fog 10-20-30m eurokrol lemondani.
Egyszoval en szerintem Inzaghi marad, es semmi de semmi masrol nem szol ez az egesz, csak a penzrol, es arrol minel tobb penzt tudjon kicsikarni maganak.
(Ugyanez tortent tavaly is, es ugyanez van szerintem most is)
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én is így gondolom. Szaúdi ligába nem most fog elmenni, kb. tönkre is vágja a karrierjét.interfan írta: ↑2025.05.21. 06:29En azert nem erzem ezt Inzaghinal, mert nincs "top" csapat ahova mehetne.
Foglalt az osszes pad.
Ilyen hullagyenge MU vagy Spursbe meg minek mene, tobb penzt sem kapna mint nalunk.
Nyilvan ott a Szaudi lehetoseg, amirol korabban is beszelt mar, hogy mennyire koszoni, es mekkora fejlodes van ott, bla-bla.
De En nem hiszem hogy odamegy.
Persze pihentne is 1 evet, de ezt mi is minek tenne?
Extra nagy fizetessel tud nalunk hosszabbitani, nem fog 10-20-30m eurokrol lemondani.
Egyszoval en szerintem Inzaghi marad, es semmi de semmi masrol nem szol ez az egesz, csak a penzrol, es arrol minel tobb penzt tudjon kicsikarni maganak.
(Ugyanez tortent tavaly is, es ugyanez van szerintem most is)
Kispad pedig nincs szabad, vagy ahova mehetne garantált a bukás.
Jövő évi keret sokkal jobban fog kinézni, nyáron a “hulladék” kategóriától sikeresen megszabadulunk.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem hinnem, hogy tonkrevagna a karrierjet.Tombi1986 írta: ↑2025.05.21. 06:40Én is így gondolom. Szaúdi ligába nem most fog elmenni, kb. tönkre is vágja a karrierjét.interfan írta: ↑2025.05.21. 06:29En azert nem erzem ezt Inzaghinal, mert nincs "top" csapat ahova mehetne.
Foglalt az osszes pad.
Ilyen hullagyenge MU vagy Spursbe meg minek mene, tobb penzt sem kapna mint nalunk.
Nyilvan ott a Szaudi lehetoseg, amirol korabban is beszelt mar, hogy mennyire koszoni, es mekkora fejlodes van ott, bla-bla.
De En nem hiszem hogy odamegy.
Persze pihentne is 1 evet, de ezt mi is minek tenne?
Extra nagy fizetessel tud nalunk hosszabbitani, nem fog 10-20-30m eurokrol lemondani.
Egyszoval en szerintem Inzaghi marad, es semmi de semmi masrol nem szol ez az egesz, csak a penzrol, es arrol minel tobb penzt tudjon kicsikarni maganak.
(Ugyanez tortent tavaly is, es ugyanez van szerintem most is)
Kispad pedig nincs szabad, vagy ahova mehetne garantált a bukás.
Jövő évi keret sokkal jobban fog kinézni, nyáron a “hulladék” kategóriától sikeresen megszabadulunk.
Pont jol jonne neki 1-2 evre, kozbe kivarhatna felszabaduljon egy "top" csapat kispad.
De miert menne oda, ha nem sokkal kevesebb penzert itt is tud maradni?
Persze az teny, hogy elobb-utobb Inzaghi elfog menni.
De szerintem ez nem most lesz, hanem jovore.
Most hogy akkor Szaudi Liga lesz, vagy akarja majd egy "top" csapat mert valtas lenne valahol, az majd kiderul.
Iden nincs lehetosege Europan belul "top" csapatra az biztos.
Ahogy a lapok is irtak, Inzaghi jovoje vagy az Inter, vagy a Szaudi Liga.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Off: remélem Klopp azért offolta a Romát, mert mi vagyunk a háttérben érte 
Nyilván nem, de na...
Nyilván nem, de na...
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Biasin szerint lehetetlen megmondani, hogy Inzaghi marad e az Inter edzoje.
Szerinte itt nem penzkerdes van, hanem projekt kerdes.
Inzaghi tisztazni akarja mik a celok, jovore is Scudetto? BL meneteles?
Ha igen, akkor komoly es minosegi atigazolasokat szeretne, akikre azonnal szamithat.
Viszont ha az Inter nem tudja ezt neki garantalni, akkor Inzaghi tavozhat.
Biasin azzal zarja, hogy remeli talalnak megoldast a felek a kozos folytatasra, de jelenleg megvan annak is a lehetosege, hogy az Inter-Inzaghi utjai kulon vallnak.
Hamarosan kiderul.
Gazzetta cikke Inzaghi jovojet illetoen:
Ertheto, hogy Inzaghit most vedeni kell, egy sorsdonto a meccs kovetkezik a Scudettot sorsat illetoen, utana pedig a hatalmas jelentosegu BL donto is.
Pletykak, hirek egyre csak jonnek, es a Szaudi ajanlat nagy fizetessel ott van.
Vannak altalanos pletykak, es vannak szemelyre szabodtak, Inzaghi eseteben az utobbi van jelen.
Al Hilal hatarozottan Inzaghit akarja.
Ez nem jelenti azt, hogy Inzaghi biztosan tavozik, de egyre inkabb felmerul ez a forgatokonyv is.
Teljesen realis az Al Hilal 20m euros fizetes ajanlata.
1,6m euro havonta, 55 ezer euro naponta, 2300 euro orankent.
Vagyis felkelsz, lezuhanyzol, kavezol, reggelizel, elolvasod az ujsagot, es mar meg is kerested egy cegizgatgato fizeteset.
Mit tegyek?
Szallj fel a repulore es menj oda.
Inzaghi eseteben viszont szerintem a valasz mas, es tavol alljon tolunk, hogy tanacsot adjunk Inzaghinak.
Menj Szaud Arabiaba, de csak a karriered egy kesobbi pontjan.
Miert?
Meg mindig csak 50 eves, ami egy edzonel nem sok, lehetoseged lesz kesobb is odamenni.
Es meg miert?
Ket BL donto, ezutan a Nemzetkozi megitelese is mas lett Inzaghinak.
Ha ugy dontesz tavozol az Intertol, biztosan nem lesz hiany Nemzetkozileg elismert nagy csapatoktol ajanlatokra.
Inzaghi, a kovetkezo sajtotajekoztaton tord meg a csendet, allj ki, es mond el mindenkinek, maradok az Internel.
Ez mindenki szamara a megnyugtato dontes.
Es szamunkra ujsagiroknak is adnal legalabb egy biztos pontot, ebben az idei nyari teljesen felfordult edzokeringoben.
Szerinte itt nem penzkerdes van, hanem projekt kerdes.
Inzaghi tisztazni akarja mik a celok, jovore is Scudetto? BL meneteles?
Ha igen, akkor komoly es minosegi atigazolasokat szeretne, akikre azonnal szamithat.
Viszont ha az Inter nem tudja ezt neki garantalni, akkor Inzaghi tavozhat.
Biasin azzal zarja, hogy remeli talalnak megoldast a felek a kozos folytatasra, de jelenleg megvan annak is a lehetosege, hogy az Inter-Inzaghi utjai kulon vallnak.
Hamarosan kiderul.
Gazzetta cikke Inzaghi jovojet illetoen:
Ertheto, hogy Inzaghit most vedeni kell, egy sorsdonto a meccs kovetkezik a Scudettot sorsat illetoen, utana pedig a hatalmas jelentosegu BL donto is.
Pletykak, hirek egyre csak jonnek, es a Szaudi ajanlat nagy fizetessel ott van.
Vannak altalanos pletykak, es vannak szemelyre szabodtak, Inzaghi eseteben az utobbi van jelen.
Al Hilal hatarozottan Inzaghit akarja.
Ez nem jelenti azt, hogy Inzaghi biztosan tavozik, de egyre inkabb felmerul ez a forgatokonyv is.
Teljesen realis az Al Hilal 20m euros fizetes ajanlata.
1,6m euro havonta, 55 ezer euro naponta, 2300 euro orankent.
Vagyis felkelsz, lezuhanyzol, kavezol, reggelizel, elolvasod az ujsagot, es mar meg is kerested egy cegizgatgato fizeteset.
Mit tegyek?
Szallj fel a repulore es menj oda.
Inzaghi eseteben viszont szerintem a valasz mas, es tavol alljon tolunk, hogy tanacsot adjunk Inzaghinak.
Menj Szaud Arabiaba, de csak a karriered egy kesobbi pontjan.
Miert?
Meg mindig csak 50 eves, ami egy edzonel nem sok, lehetoseged lesz kesobb is odamenni.
Es meg miert?
Ket BL donto, ezutan a Nemzetkozi megitelese is mas lett Inzaghinak.
Ha ugy dontesz tavozol az Intertol, biztosan nem lesz hiany Nemzetkozileg elismert nagy csapatoktol ajanlatokra.
Inzaghi, a kovetkezo sajtotajekoztaton tord meg a csendet, allj ki, es mond el mindenkinek, maradok az Internel.
Ez mindenki szamara a megnyugtato dontes.
Es szamunkra ujsagiroknak is adnal legalabb egy biztos pontot, ebben az idei nyari teljesen felfordult edzokeringoben.
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azzal egyetértek, hogy nehéz megmondani Inzaghi jövőjét, de én hajlok afelé, (függetlenül, hogy meglesz a scudetto/BL) marad, mert nem igazán van/lesz pad, amire érdemes lehet lecserélni minket, akár minőség, akár a taktika miatt (azért a 3-5-2 igen ritkaságszámba megy a komolyabb csapatoknál, ezt a BL-ben is hangsúlyozták). No, ha valaki mást játszat, húzós lenne az átalakítgatás. Ezt bevállalni, rejt kockázatokat.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Di Marzio fogalmazta meg ezt jol.P-Inter írta: ↑2025.05.22. 08:56 Azzal egyetértek, hogy nehéz megmondani Inzaghi jövőjét, de én hajlok afelé, (függetlenül, hogy meglesz a scudetto/BL) marad, mert nem igazán van/lesz pad, amire érdemes lehet lecserélni minket, akár minőség, akár a taktika miatt (azért a 3-5-2 igen ritkaságszámba megy a komolyabb csapatoknál, ezt a BL-ben is hangsúlyozták). No, ha valaki mást játszat, húzós lenne az átalakítgatás. Ezt bevállalni, rejt kockázatokat.
Inzaghi jovoje: Inter vagy Szaud Arabia
Europaban nincs "top" csapat ahol edzot keresnenek.
Ott leghamarabb jovore kaphat padot.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Néha bedobod itt a MU-t.interfan írta: ↑2025.05.22. 09:04Di Marzio fogalmazta meg ezt jol.P-Inter írta: ↑2025.05.22. 08:56 Azzal egyetértek, hogy nehéz megmondani Inzaghi jövőjét, de én hajlok afelé, (függetlenül, hogy meglesz a scudetto/BL) marad, mert nem igazán van/lesz pad, amire érdemes lehet lecserélni minket, akár minőség, akár a taktika miatt (azért a 3-5-2 igen ritkaságszámba megy a komolyabb csapatoknál, ezt a BL-ben is hangsúlyozták). No, ha valaki mást játszat, húzós lenne az átalakítgatás. Ezt bevállalni, rejt kockázatokat.
Inzaghi jovoje: Inter vagy Szaud Arabia
Europaban nincs "top" csapat ahol edzot keresnenek.
Ott leghamarabb jovore kaphat padot.
Ezek nem lesznek olyan állatok, hogy Amorim után bevállaljanak még egy nyiltan 1 taktikás, ráadásul 3 védőzős edzőt.
A Spurs még lehetne érdekes Inzaghinak, Paratici most visszatér nyártól sportigazgatóként, csakhát kérdés, mennyit tud adni neki az a projekt...
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
PellerG írta: ↑2025.05.22. 09:07Néha bedobod itt a MU-t.interfan írta: ↑2025.05.22. 09:04Di Marzio fogalmazta meg ezt jol.P-Inter írta: ↑2025.05.22. 08:56 Azzal egyetértek, hogy nehéz megmondani Inzaghi jövőjét, de én hajlok afelé, (függetlenül, hogy meglesz a scudetto/BL) marad, mert nem igazán van/lesz pad, amire érdemes lehet lecserélni minket, akár minőség, akár a taktika miatt (azért a 3-5-2 igen ritkaságszámba megy a komolyabb csapatoknál, ezt a BL-ben is hangsúlyozták). No, ha valaki mást játszat, húzós lenne az átalakítgatás. Ezt bevállalni, rejt kockázatokat.
Inzaghi jovoje: Inter vagy Szaud Arabia
Europaban nincs "top" csapat ahol edzot keresnenek.
Ott leghamarabb jovore kaphat padot.
Ezek nem lesznek olyan állatok, hogy Amorim után bevállaljanak még egy nyiltan 1 taktikás, ráadásul 3 védőzős edzőt.
A Spurs még lehetne érdekes Inzaghinak, Paratici most visszatér nyártól sportigazgatóként, csakhát kérdés, mennyit tud adni neki az a projekt...
Azert a MU-t vagy a Spurst nehez "top" csapatnak nevezni.
Teljes kaosz mindketto, minek menne oda.
Es meg tobb fizetest sem kapna mint nalunk.
Nekem ez kizart, hogy Inzaghi ilyen klubokba menjen.
En szerintem Di Marzionak vagy igaza, Inter vagy Szaud Arabia.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Milanoi Corsera szerint ha Inzaghi tavozik az Interbol, akkor Marotta fejeben egyetlen egy nev van, Allegri.
Egyes hirek szerint mar a kapcsolatfelvetel is megtortent a felek kozott.
Marotta szamara nincs kerdes a Corsera szerint, ha tavozik Inzaghi, az Inter uj edzojenek Allegrinek kell lennie.
Egyes hirek szerint mar a kapcsolatfelvetel is megtortent a felek kozott.
Marotta szamara nincs kerdes a Corsera szerint, ha tavozik Inzaghi, az Inter uj edzojenek Allegrinek kell lennie.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Biasin szerint nagyon sok csapat szamara jelent tokeletes lehetoseget es megoldast Allegri.
Allegri nagyon okosan kivar, es varja azt milyen lehetosegek szabadulnak fel, es melyik lesz szamara a legjobb lehetoseg.
Biasin szerint amennyiben Inzaghi tavozik az Intertol, az Internel az elsoszamu jelolt Allegri lesz, es szerinte Allegri lehet ez esetben az Inter uj edzoje.
Allegri nagyon okosan kivar, es varja azt milyen lehetosegek szabadulnak fel, es melyik lesz szamara a legjobb lehetoseg.
Biasin szerint amennyiben Inzaghi tavozik az Intertol, az Internel az elsoszamu jelolt Allegri lesz, es szerinte Allegri lehet ez esetben az Inter uj edzoje.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Marotta:
Inzaghi egyebkent tovabbra is sajtocsendet hirdetett.
Nem tartott sajtotajekoztatot a meccs elott, nem nyilatkozott sem a meccs elott, sem a meccs utan.
Viszont hamarosan meg kell szolalni, mivel a BL donto elott UEFA altal kotelezoen eloirt sajtotajekoztatot kell tartania.
Mondjuk jo esellyel itt sem fog erdemben valaszolni a jovojet firtato kerdesekre.
Szaudi ajanlatok Inzaghinak?
Inzaghinak nem jar le a szerzodese, tovabbra is egy evig ervenyes szerzodese van velunk.
O egy profi edzo, nagyon jo a kapcsolatunk es az egyuttmukodes, o ennek a ciklusnak az epitesze.
Reszunkrol maximalis akarat a folytatasra, jelenleg nem hallok mas iranybol dolgokat, de nincs is itt most az ideje errol beszelni.
A szezon vegen leulunk, es ertekeljuk a dolgokat.
Mi szeretnek vele folytatni, es hosszabbitani.
Inzaghi egyebkent tovabbra is sajtocsendet hirdetett.
Nem tartott sajtotajekoztatot a meccs elott, nem nyilatkozott sem a meccs elott, sem a meccs utan.
Viszont hamarosan meg kell szolalni, mivel a BL donto elott UEFA altal kotelezoen eloirt sajtotajekoztatot kell tartania.
Mondjuk jo esellyel itt sem fog erdemben valaszolni a jovojet firtato kerdesekre.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hogy is van ez? Amennyiben menne, úgy kaphatunk érte pénzt?interfan írta: ↑2025.05.24. 08:04 Marotta:
Szaudi ajanlatok Inzaghinak?
Inzaghinak nem jar le a szerzodese, tovabbra is egy evig ervenyes szerzodese van velunk.
O egy profi edzo, nagyon jo a kapcsolatunk es az egyuttmukodes, o ennek a ciklusnak az epitesze.
Reszunkrol maximalis akarat a folytatasra, jelenleg nem hallok mas iranybol dolgokat, de nincs is itt most az ideje errol beszelni.
A szezon vegen leulunk, es ertekeljuk a dolgokat.
Mi szeretnek vele folytatni, es hosszabbitani.
Inzaghi egyebkent tovabbra is sajtocsendet hirdetett.
Nem tartott sajtotajekoztatot a meccs elott, nem nyilatkozott sem a meccs elott, sem a meccs utan.
Viszont hamarosan meg kell szolalni, mivel a BL donto elott UEFA altal kotelezoen eloirt sajtotajekoztatot kell tartania.
Mondjuk jo esellyel itt sem fog erdemben valaszolni a jovojet firtato kerdesekre.
- interfan
- Hozzászólások: 31707
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hat ez egy jo kerdes.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.24. 10:02Hogy is van ez? Amennyiben menne, úgy kaphatunk érte pénzt?interfan írta: ↑2025.05.24. 08:04 Marotta:
Szaudi ajanlatok Inzaghinak?
Inzaghinak nem jar le a szerzodese, tovabbra is egy evig ervenyes szerzodese van velunk.
O egy profi edzo, nagyon jo a kapcsolatunk es az egyuttmukodes, o ennek a ciklusnak az epitesze.
Reszunkrol maximalis akarat a folytatasra, jelenleg nem hallok mas iranybol dolgokat, de nincs is itt most az ideje errol beszelni.
A szezon vegen leulunk, es ertekeljuk a dolgokat.
Mi szeretnek vele folytatni, es hosszabbitani.
Inzaghi egyebkent tovabbra is sajtocsendet hirdetett.
Nem tartott sajtotajekoztatot a meccs elott, nem nyilatkozott sem a meccs elott, sem a meccs utan.
Viszont hamarosan meg kell szolalni, mivel a BL donto elott UEFA altal kotelezoen eloirt sajtotajekoztatot kell tartania.
Mondjuk jo esellyel itt sem fog erdemben valaszolni a jovojet firtato kerdesekre.
Ha a Szaudiak adnak neki egy 20m fizetest, nem fognak erte meg az Internek is fizetni.
Nagyon nem hulye emberek vannak ott.
Ha Inzaghi leakar lepni, mivel 1 ev van a szerzodesebol, lesz majd belole egy egyszeru kozos megegyezeses szerzodesbontas.
Ancelottinak is volt elo szerzodese, megsem fizettek erte a Brazilok.
Xabi Alonsoert sem fizetett a Real, pedig neki aztan meg nem is 1 evre volt szerzodese.
Szepen felbontjak kozos megegyezessel az elo szerzodest vegkielegites nelkul, es kb ennyi, igy mukodik.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
interfan írta: ↑2025.05.24. 10:08Hat ez egy jo kerdes.
Ha a Szaudiak adnak neki egy 20m fizetest, nem fognak erte meg az Internek is fizetni.
Nagyon nem hulye emberek vannak ott.
Ha Inzaghi leakar lepni, mivel 1 ev van a szerzodesebol, lesz majd belole egy egyszeru kozos megegyezeses szerzodesbontas.
Ancelottinak is volt elo szerzodese, megsem fizettek erte a Brazilok.
Xabi Alonsoert sem fizetett a Real, pedig neki aztan meg nem is 1 evre volt szerzodese.
Szepen felbontjak kozos megegyezessel az elo szerzodest vegkielegites nelkul, es kb ennyi, igy mukodik.
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Bocs, de szerintem ez blődség. Naná, hogy fizetnek. Van egy fix szerződése, amit ki kell töltenie. Ha valaki mas akarja alkalmazni, akkor fizet. Ugyanúgy, mint a jatekosoknál.interfan írta: ↑2025.05.24. 10:08Hat ez egy jo kerdes.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.24. 10:02Hogy is van ez? Amennyiben menne, úgy kaphatunk érte pénzt?interfan írta: ↑2025.05.24. 08:04 Marotta:
Inzaghi egyebkent tovabbra is sajtocsendet hirdetett.
Nem tartott sajtotajekoztatot a meccs elott, nem nyilatkozott sem a meccs elott, sem a meccs utan.
Viszont hamarosan meg kell szolalni, mivel a BL donto elott UEFA altal kotelezoen eloirt sajtotajekoztatot kell tartania.
Mondjuk jo esellyel itt sem fog erdemben valaszolni a jovojet firtato kerdesekre.
Ha a Szaudiak adnak neki egy 20m fizetest, nem fognak erte meg az Internek is fizetni.
Nagyon nem hulye emberek vannak ott.
Ha Inzaghi leakar lepni, mivel 1 ev van a szerzodesebol, lesz majd belole egy egyszeru kozos megegyezeses szerzodesbontas.
Ancelottinak is volt elo szerzodese, megsem fizettek erte a Brazilok.
Xabi Alonsoert sem fizetett a Real, pedig neki aztan meg nem is 1 evre volt szerzodese.
Szepen felbontjak kozos megegyezessel az elo szerzodest vegkielegites nelkul, es kb ennyi, igy mukodik.
Semmi nem kötelez minket arra, hogy elengedjük ingyen.