Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád
Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Itt nem az a kérdés, ki minek örül, hanem hogy ki hányszor írja le naponta ugyanazt orrvérzésig erőltetve...
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Iniesta:
Egy nagyszeru BL donto lesz ez ket fantasztikus csapat kozott.
Luis Enrique es Inzaghi fantasztikus edzok, es hatalmas munkaval epitettek fel ezt a ket csapatot.
Mindket csapat KP-ja minosegi jatekosokbol all, donto lehet ki fogja uralni a kozeppalyat.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.
Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.
Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram
Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
-
DM22
- Hozzászólások: 617
- Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hogy is érthetnél egyet, hiszen pontosan tudod melyik játékos mire képes, milyen poszton lehet használni, kit kéne beépíteni, leigazolni stb.interfan írta: ↑2025.05.29. 14:18Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.
Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.
Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram
Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
Ugye "általában" leírod, hogy Inzaghi "nem építi be a fiatalokat" a dogmatikus elképzelései miatt. Gondolod akkor majd vált 4-3-3-ra?
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
En bizok benne, hogy pl Henriquet, Sucicot, sot akar Zalewskit is beepiti Inzaghi.DM22 írta: ↑2025.05.29. 14:22Hogy is érthetnél egyet, hiszen pontosan tudod melyik játékos mire képes, milyen poszton lehet használni, kit kéne beépíteni, leigazolni stb.interfan írta: ↑2025.05.29. 14:18Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.
Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.
Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram
Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
Ugye "általában" leírod, hogy Inzaghi "nem építi be a fiatalokat" a dogmatikus elképzelései miatt. Gondolod akkor majd vált 4-3-3-ra?Ahol Dimarco, aki konkrétan nem tud védekezni, a védelem szélére kerül? Dumfries sem kifejezetten védekező felfogású, miközben a középső tengely is teljesen más kvalitásokat igényelne így. Előbb lesz ebből 3-4-3...
Nyilvan kitudja, de en latok bennuk lehetoseget.
Szerintem a keretunk is tud eleg komplett es rugalmas lenni.
Nyilvan lehet mas maskent latja, de szerintem a mi keretunket abszolult tobboldu es rugalmas jatekosok alkotjak.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Vasarnap delutan 17 orakor lesz nyitott tetos buszos unneples Milanoban amennyiben BL-t nyerunk.
A busz vegallomasa a Dom ter lesz.
Szombat estere is benyujtottunk a varosnak a lezarasokat, szinten a Dom ter es a belvaros tobb reszere tervez az Inter unneplest.
A busz vegallomasa a Dom ter lesz.
Szombat estere is benyujtottunk a varosnak a lezarasokat, szinten a Dom ter es a belvaros tobb reszere tervez az Inter unneplest.
- Don Vittorio
- Hozzászólások: 342
- Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Köszi szépen! Ez nem túl jó hír azértBaggio85 írta: ↑2025.05.29. 07:57Nagyon-nagyon szurkolok, hogy időben megjöjjön a mezeteket, de azt sajnos tudnotok kell, hogy az Inter hivatalos online store-jában vásárolt termékek esetén az expressz szállítás akkortól számítódik, amikor feladták a csomagot, nem pedig azt, hogy gyorsabban dolgozzák fel. Nyáron én nagyon megszívtam ezt... De remélem, hogy a Ti esetetek más lesz azzal, hogy remélhetőleg a mezekből van is elég raktáron. Bár az én mezem azért késett állítólag heteket, mert a szponzorlogóból nem volt elég...Don Vittorio írta: ↑2025.05.29. 06:50Van tapasztalatod, hogy mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Pénteken rendeltem mezt expressz szállítással Magyarországra, de még mindig feldolgozás alatt áll a rendelés státusza![]()
Nagyon csalódott lennék ha nem érne ide a döntőig![]()
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Tényleg .Most már kicsit szurkolok,hogy Allegri jöjjön.
Inzaghi ha felmeli a kupát szombat este szerintem mehet is.
Én kifejeztten bírom a stílusát,de azért nem bánnám ha jönn egy erős kezű edző ahol nem adjuk le a pontokat 2-0-s vezetés után
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Festa, csak ne csalodj a vegen, mint annyi jatekos eseteben.
Allegri az olaszok szerint Milan, es nem Inter.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azert az nagyon durva, hogy a San Siroban is allitolag 50 ezer ember lesz akik kivetiton nezik a dontot.PetR írta: ↑2025.05.29. 14:24 Tudja valaki esetleg, hogy Milánóban a stadionon kívül lesz-e kivetítő valahol? Sajnos a Meazzásra a Vivaticketen nem tudtam/tudok jegyet venni.
Legrosszabb esetben beülünk valamelyik kocsmába, biztos mindenhol ez fog menni, de jó lenne ha esetleg a Dóm téren/Castellonál/környéken lenne valami.![]()
Nem semmi szam.
Szombaton Milanoban szerintem megall az elet, foleg ha este mi emeljuk fel a BL serleget.
- hvmetal
- Hozzászólások: 3596
- Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
- Tartózkodási hely: Miskolc
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azért érdekelne , hogy van e olyan , aki , ha megy Inzaghi , nem örülne Allegrinek?!
Valaki elmagyarazhatná mi a baj vele !
Valaki elmagyarazhatná mi a baj vele !
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Relatíve rövid időn belül a második mezemet rendelem a store-ból. Amikor megvettem a Barca meccsre a jegyemet (kb. 2 héttel a meccs előtt) megrendeltem a kedvenc motorversenyzőm által tervezett VR46-os mintájú mezt, rendes kézbesítéssel, amire 4-5 munkanapot írtak. Kedd reggel mentem Milánóba és hétfőn kaptam meg, szóval utolsó pillanatban. A BL-döntőset, amint lehetett rendelni (vasárnap vagy hétfőn) most felár ellenében gyors szállítással kértem, amire 1-2 munkanapot írtak. Éppen most kaptam a DHL-től az üzenetet, hogy holnap kézbesítik a mezemet.Don Vittorio írta: ↑2025.05.29. 15:22Köszi szépen! Ez nem túl jó hír azértBaggio85 írta: ↑2025.05.29. 07:57Nagyon-nagyon szurkolok, hogy időben megjöjjön a mezeteket, de azt sajnos tudnotok kell, hogy az Inter hivatalos online store-jában vásárolt termékek esetén az expressz szállítás akkortól számítódik, amikor feladták a csomagot, nem pedig azt, hogy gyorsabban dolgozzák fel. Nyáron én nagyon megszívtam ezt... De remélem, hogy a Ti esetetek más lesz azzal, hogy remélhetőleg a mezekből van is elég raktáron. Bár az én mezem azért késett állítólag heteket, mert a szponzorlogóból nem volt elég...Don Vittorio írta: ↑2025.05.29. 06:50
Van tapasztalatod, hogy mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Pénteken rendeltem mezt expressz szállítással Magyarországra, de még mindig feldolgozás alatt áll a rendelés státusza![]()
Nagyon csalódott lennék ha nem érne ide a döntőig![]()
Bár ha azon múlik, lyukas pólóban is kiszurkolom a győzelmet!
![]()
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha hozzuk a Barca elleni formát,tök mindegy mi lesz,büszkék,és remélem boldogak is leszünk.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.
En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.
Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.
2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.
Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.
En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.
Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.
2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.
Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a beszéd! A Barcától már elvettük a triplázást, a PSG-től is el kell! Forza Interinterfan írta: ↑2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.
En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.
Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.
2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.
Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jól beszélsz, Csernus doki!interfan írta: ↑2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.
En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.
Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.
2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.
Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Veszítettünk El és BL döntőt is az elmúlt öt évben, most már be kellene húzni végre.
Nincs mese, mert mindent erre a meccsre tettünk fel
Nincs mese, mert mindent erre a meccsre tettünk fel
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezzel a résszel maximálisan együtt tudok érteni, és életemben talán először (max. másodszor) jobban akarom ezt a sikert a játékosok miatt, mint a szurkolók (beleértve magamat is) miatt!
Viszont kérlek interfan, vond vissza a többi részét és írd le, hogy kikapunk, mert Te még az utolsó forduló előtt is biztos voltál benne, hogy "ez a Napoli" nem lesz olasz bajnok!!!
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen. El nem tudom képzelni, hogy olyan igazságtalan legyen az élet, hogy 3. alkalommal is szomorkodás lenne egy EL/BL döntő után. 2x átéltük 5 éven belül. Igazán megérdemelnénk, hogy végre ünnepeljünk.
Nagyon bízom benne meglesz. Nehéz lesz, szenvedés de meg kell lennie.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nyugi, megkérdeztem a mesterséges intelligenciát ésCupi írta: ↑2025.05.30. 10:25Igen. El nem tudom képzelni, hogy olyan igazságtalan legyen az élet, hogy 3. alkalommal is szomorkodás lenne egy EL/BL döntő után. 2x átéltük 5 éven belül. Igazán megérdemelnénk, hogy végre ünnepeljünk.![]()
Nagyon bízom benne meglesz. Nehéz lesz, szenvedés de meg kell lennie.![]()
azt mondta, hogy nyerhetünk.
Én:
Hogyan nyerhet az Inter?
AI:
Szoros védekezés: Semlegesíteni a PSG kulcsembereit.
Gyors ellentámadások: Kihasználni a PSG védekezésének gyenge pontjait.
Mentális erő: Megőrizni a koncentrációt és kihasználni a lehetőségeket.
Ha az Inter képes ezeket a stratégiákat hatékonyan alkalmazni, reális esélye van a győzelemre a PSG ellen.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hivatalosan 18-18 ezer jegyet kapott mindkét klub a döntőre.
Én azt gondolom, hogy a feketepiacon viszont az Inter szurkolók
lesznek aktívabbak és ez sokat érhet!
ui. most már jó lenne, ha interfan is rendesen szurkolna!
Én azt gondolom, hogy a feketepiacon viszont az Inter szurkolók
lesznek aktívabbak és ez sokat érhet!
ui. most már jó lenne, ha interfan is rendesen szurkolna!
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én ott leszek Münchenben, de jegyet csak sajnos 3000 euró körüli összegért lehet venni. Az olimpia parkban van kivetítő ott lehet a meccset nézni többekkel egyetemben. Egész napos programok is vannak!
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Koszonom, holnap egy fantasztikus nap kezdodik szamunkra, be kell huzni.cuchu11 írta: ↑2025.05.30. 08:19Jól beszélsz, Csernus doki!interfan írta: ↑2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.
En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.
Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.
2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.
Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.![]()
Ez a csapat megerdemli es kepes ra.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem teljesen felesleges esélyeket latolgatni, holnap majd eldől minden a pályán. A bajnokságot elbuktuk, azért mindenki csalódott. A BL-ben hatalmas eredmény a döntőt elérni, ezért bármi lesz is, fogjuk fel jutalomjátékként. Történjen bármi is Münchenben, legyünk büszkék a kék - fekete színekre, a klubra, a játékosokra!
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- vaskalap
- Hozzászólások: 4077
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem tudom ki hogy van vele,gondolom mindenki hasonlóan,de én már tűkön ülök.
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
2008 òta mindig az a csapat nyerte a BL-t aki vagy a Realt vagy a Barcat búcsúztatta .
Nos a Barcát mi vertük ki idén.
Nos a Barcát mi vertük ki idén.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Büszke vagyok én a csapatra de azért ha idén ez sem jön össze akkor elmondhatjuk hiába a nagy menetelés minden sorozatban elbuktunk ahol elindultunk a szezonba.sorger=giallo írta: ↑2025.05.30. 15:07 Szerintem teljesen felesleges esélyeket latolgatni, holnap majd eldől minden a pályán. A bajnokságot elbuktuk, azért mindenki csalódott. A BL-ben hatalmas eredmény a döntőt elérni, ezért bármi lesz is, fogjuk fel jutalomjátékként. Történjen bármi is Münchenben, legyünk büszkék a kék - fekete színekre, a klubra, a játékosokra!
FORZA INTER!!!
Forza Inter!
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Voltál sajnos, én is láttam, a szennylapokat/oldalakat.Mindehol az Inter a mákos kis szar csapat (ja végülis Barca, Bayern legyőzése csak mák volt, meg bíró meg a f.szom) És én is, ha őszinte leszek, 60-40% a PSG-nek, de sima tuti nem lesz, mellesleg megbasszuk őket, és kész.
Forza!
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Voltál sajnos, én is láttam, a szennylapokat/oldalakat.Mindehol az Inter a mákos kis szar csapat (ja végülis Barca, Bayern legyőzése csak mák volt, meg bíró meg a f.szom) És én is, ha őszinte leszek, 60-40% a PSG-nek, de sima tuti nem lesz, mellesleg megbasszuk őket, és kész.matyinter írta: ↑2025.05.30. 21:08 [quote=möszi post_id=176542 time=<a href="tel:1748631119">1748631119</a> user_id=240]
Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
Forza!
[/quote]
Az a bajom, hogy ezek a szerencsétlenek szakértenek a fociról, de nem láttak még olasz csapatot döntőben… Acerbi, Bastoni megeszi Dembelet. Volt szerencsém látni az Intert a Barca ellen, az vmi iszonyat pontos játék volt. És tudatos. Ezek meg leszakértik a sima psg győzelmet. Vicc, mindezt a mi pénzünkből, mert az Nso már rég megdöglött volna, ha nincs a mágikus pénzbödön. Néztem pont most az amcsi paramount+ műsort is a döntőről és rájöttem, ott jobban értik a mi focinkat is… Már csak ezért is nyerünk!!!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én évek óta félidei "elemzést" sem nézek semmilyen meccsről, kimegyek kajálni, vagy cigizni, egy perc alatt rosszul vagyok a "szakértőktől" megkímél pár szívfasztól.
Akkora faszságok hangzanak el, és kb mindegy milyen meccs, milyen csatorna, és ki beszél.
Akkora faszságok hangzanak el, és kb mindegy milyen meccs, milyen csatorna, és ki beszél.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hát Srácok... Nem tudom, kit (köztük magamat is
), hol ér az éjszaka, de vigyázzon magára mindenki és:
FORZA INTER MINDÖRÖKKÉ!!!
FORZA INTER MINDÖRÖKKÉ!!!
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
15:00-kor reméljük sikerült Audi Eto újabb döntőjét kiszurkolni az MVM-ben, este pedig Forza Inter! 
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez mondjuk jogos… Én most az NSO-ra rágtam be nagyon, de amúgy valóban az összes “szakértő” olyan fa..ságokat képes mondani, hogy az hihetetlen. Talán a Wéber Gábor az egyetlen, aki tudja is mit beszél, de az ugye totál más sportág.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én azt álmodtam 4-2-re nyerünk.
Dimarco góljársa emlékszem. Meg talán arra is Martinezt kiállították a végén de nem izgatott mert a lényeg a győzelem volt. 
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 503
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
En mar most izgulok, este lehet a mentő visz el.
Nagyon jo lenne ha meglenne a győzelem, szerintem megkoronazna az Inzaghi korszakot. Igaz hogy volt nem is egy elbukott scudetto es BL döntő is, de összessegeben mindent megnyerne a csapat amit csak lehet.
Nagyon jo lenne ha meglenne a győzelem, szerintem megkoronazna az Inzaghi korszakot. Igaz hogy volt nem is egy elbukott scudetto es BL döntő is, de összessegeben mindent megnyerne a csapat amit csak lehet.
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Itt vagyok Münchenben. Rengeteg az olasz drukker és mindenkj bizakodó. Nagyon megérdemelné ez a csapat a győzelmet.!!!,
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
4 óra és kezdünk, jobb esetben 6 óra és Bl győztesek leszünk. (A jobb esetet azért írom, mert lehet hosszabbítás is) DE NYERÜNK!
Aki kint van a meccsen, vagy Münchenben, vagy bárhol nézi, jó szurkolást mindenkinek, detoxba senki ne kerüljön
Forza!!!
Aki kint van a meccsen, vagy Münchenben, vagy bárhol nézi, jó szurkolást mindenkinek, detoxba senki ne kerüljön
Forza!!!
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nehezet kérsz! Söricilinek már hűtve várják a kezdést.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Néztem, de a felénél kikapcsoltam, két ratyi. Biztos hungarokatalánok, akiknek a lábukra léptünk
Ez a psg egy senkiházi újgazdag csapat,
a katariak nélkül sehol sem lennének.
-
Fan Gusto
- Hozzászólások: 701
- Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hol nézhetem a meccset, ha nincs tv-m és rtl+-om?
-
DM22
- Hozzászólások: 617
- Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
https://liveball.uno/match/1374812
Ezen elvileg menni fog, de ténylegesen csak a kezdéskor tudjuk meg :S
Ezen elvileg menni fog, de ténylegesen csak a kezdéskor tudjuk meg :S
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megvan a kezdő:
Sommer
Pavard Acerbi Bastoni
Dumi Barella Calha Miki Dimarco
Thuram Lautaro
A lehető legjobb csapat.
Forza!!!!
Sommer
Pavard Acerbi Bastoni
Dumi Barella Calha Miki Dimarco
Thuram Lautaro
A lehető legjobb csapat.
Forza!!!!