Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

vivainter
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

FORZA INTER!!!!

Üljünk fel Európa trónjára, gyerünk fiúk, rajtatok a világ szeme!!!

FORZA INTER!!!
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

https://soccerlive.app Itt viszonylag jó minőségű stream-ek szoktak lenni, egyetlen hátrány a sok felugró ablak amíg hangot addsz a streamnek meg full screen-be teszed.
k.tomi880421
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Jó ez a BL felvezető az RTL-en. Nyilván PSG végig a téma de amikor valaki felvet egy témát amiben az Interről van szó akkor a 2. "szakértő" átviszi a PSG-re a témát.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve! ;) :thumbup:
FORZA INTEEEEEER!!!!! :angel:
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

k.tomi880421 írta: 2025.05.31. 20:32 Jó ez a BL felvezető az RTL-en. Nyilván PSG végig a téma de amikor valaki felvet egy témát amiben az Interről van szó akkor a 2. "szakértő" átviszi a PSG-re a témát.
Továbbra is ajánlom a popcorn előkészítését, a sör kirakását, némítást, ha dohányzók, akkor azt :D
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 20:44 Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve! ;) :thumbup:
FORZA INTEEEEEER!!!!! :angel:
Ez a beszéd, nálam már véletlen megbontodott a sör :D
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Megnyerjük! Forza INTER!!!!!!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matyinter írta: 2025.05.31. 20:47
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 20:44 Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve! ;) :thumbup:
FORZA INTEEEEEER!!!!! :angel:
Ez a beszéd, nálam már véletlen megbontodott a sör :D
Az anyja pcsáját, nálam is… :) :think:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Forzaaaaaa INTER !!!
Erre a meccsre tettünk fel mindent.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Hogy tönkrebssza a Heineken reklám a hangulatot…
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Hihetetlen hogy bent vagyunk a döntőben! Mi lenne ha még pénzünk is lenne???
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 20:58 Hogy tönkrebssza a Heineken reklám a hangulatot…
Hát olyan pisit amúgy sem iszom, de tényleg a hangulat helyette reklám az borzalom
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez sajnos szabályos :/
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Di Marco a túrót futkoraszott ott??
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Picsába.
Ezt elszúrtuk hátul.
És pont Hakimi.....
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Ez a gól olyan volt, mint az egész éves védekezésünk. Sajnos nagyon korán jött, de talán felébredünk :S
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:14 Di Marco a túrót futkoraszott ott??
Amennyire a világ legjobb balosa volt az év első felében, Carlos nyugodtabb megoldás
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jó lenne ha többet lenne a labda a támadóknál mint Sommernél.. megint hátrafelé játszunk.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

matyinter írta: 2025.05.31. 21:16
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:14 Di Marco a túrót futkoraszott ott??
Amennyire a világ legjobb balosa volt az év első felében, Carlos nyugodtabb megoldás
Úgy értettem hogy a másik oldalon és 3 méterrel a védők vonalától!
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Egyelőre nem tudjuk játszani a játékunkat! Reméljük ez változik! Egy biztos nem ez lesz a végeredmény!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:18 Egyelőre nem tudjuk játszani a játékunkat! Reméljük ez változik! Egy biztos nem ez lesz a végeredmény!!
Hát ha tovabbra is igy magunkra húzzuk oket, akkor legalabb még egyet kapunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Dimarco, szerintem kérjél cserét.. :oops:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Lassan elmegy a meccs.
Piszok szarul nézünk ki sajnos.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Hát azzal a hozzáállással, ahogy eddig játszottunk, ezt nem fogjuk visszahozni. Nagyon nagy változás lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

De mit csinálunk???? Erre készültünk 8 napot? Mi az elképzelés? :shock: :? Nem ismerek rá a csapatra.....
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Nem így gondoltam! Alszunk vagy izgulunk.Nem tudom hogy lehet ezt visszahozni
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Irtó szar mentalitással jöttünk ki, innen krva nehéz lesz.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Gundel Takács mint sportkommentátor viccnek is rossz
BL döntő elment, ezt innen nem hozzuk vissza
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Legalább vmi elképesztő játekkal vezetne a psg... de két ilyen semmi amatőr gólt kapni.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Komolyan bzmeg, egy döntőn a kapuig nem vagyunk képesek eljutni. Így mit akarunk? Minek jöttünk?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:27 Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Miért hagyjuk őket labdázni 2-0-nál? A tizenhatosukról nem kellene tudniuk kijönni, olyan szinten kellene letámadni. Én a tüzet se látom senkin (talán Dumries-en?).

Ezért a produkcióért eddig kár volt leadni a bajnokságot, ezt fáradtan is tudták volna hozni. Nem tudom, hogy a játékosok csináltak maguk alá, vagy egyszerűen taktikailag le lettünk söpörve?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sly89 2025.05.31. 21:31-kor.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Di Marco is már csak (féléve) a nevéből él…
Amúgy maradjon Inzaghi?!
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

sly89 írta: 2025.05.31. 21:30 Miért hagyjuk őket labdázni 2-0-nál? A tizenhatosukról nem kellene tudniuk kijönni, olyan szinten kellene letámadni. Én a tüzet se látom senkin (talán Dumries-en?).

Ezért a produkcióért eddig kár volt leadni a bajnokságot, ezt fáradtan is tudták volna hozni. Nem tudom, hogy a játékosok csináltak maguk alá, vagy egyszerűen taktikailag le lettünk söpörve?
A második! Jó azért tegyük hozzá hogy a PSG azt vesz meg akit akar meg adjuk el a legjobbjainkat! Csak a történeti hűség kedvéért! Bár ez itt most senkit nem érdekel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 21:33-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

mike írta: 2025.05.31. 21:32 Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Nem értem miért abból indultok ki hogy elengedték a bajnokságot! Nem engedték el nem erre tettek fel mindent hanem mindenhol oda tették magukat csak valahol nagyobb elánnal mentek neki (BL) , valahol meg kevésbé (bajnokság, kupa). Ennyi és nem több!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 21:35-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem… :) Dimarco és nem Di Marco! :silent:
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

mike írta: 2025.05.31. 21:32 Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Látod mit csinálunk a pályán?! Egyszerűen nullák vagyunk, ebben Inzaghi nyakig benne van
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tombi1986 írta: 2025.05.31. 21:35
mike írta: 2025.05.31. 21:32 Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.

Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Látod mit csinálunk a pályán?! Egyszerűen nullák vagyunk, ebben Inzaghi nyakig benne van
A feje búbjáig!
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:35 Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem… :) Dimarco és nem Di Marco! :silent:
Jogos, igazad is van, csak ez így maffiozósabb. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha találnánk egy szöglet gólt…
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:37 Ha találnánk egy szöglet gólt…
Vagy bármilyet!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 21:38
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:37 Ha találnánk egy szöglet gólt…
Vagy bármilyet!
Hát mashogy nem jutunk el a kapu elé sajnos.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:21 Dimarco, szerintem kérjél cserét.. :oops:
Ő meg Barella is kérhetne. Az 1.gól Di Marrcoé volt, a 2.-ban vastagon benne volt Barella is. Ki akarta engedni szögletre a labdát olaszosan, ahelyett, hogy megjátszotta volna. Abból lett a kontra, amiből a másodikat kaptuk.
Barella és Di Marco 3-4 hónapja nagyon formán kívül vannak.
Ha az 1. félidőben nem szépítünk, akkor sajnos ez bukta lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2025.05.31. 21:40-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

P-Inter írta: 2025.05.31. 21:37
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:35 Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem… :) Dimarco és nem Di Marco! :silent:
Jogos, igazad is van, csak ez így maffiozósabb. :D
Mondjuk ez igaz. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Audipower írta: 2025.05.31. 21:39
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:21 Dimarco, szerintem kérjél cserét.. :oops:
Ha az 1. félidőben nem szépítünk, akkor sajnos ez bukta lesz.
Igy gondolom én is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:29
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:27 Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2025.05.31. 21:43
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 21:29
VInter101 írta: 2025.05.31. 21:27 Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
Paris edzője már nyert BL-t
Válasz küldése