Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Égő bzmeg..
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Na ennyi volt!☹️
Eddig minden BL döntőt végignéztem 1998 óta, az idei kivétel lesz.
Én ezt a semmit, ami ma nyújtunk, nem nézem tovább.
Forza Inter!
Remélem jövőre Inzaghi és a nyugdíjasok nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2025.05.31. 22:26-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Fújják le a fenébe, ne szenvedjünk tovább.
Francesco
Hozzászólások: 2137
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Sajnos ez szégyenteljes…
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Rugjunk egy becsületgólt ne kapjunk többet és kb ennyi a max amit ki lehet ebből hozni!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2025.05.31. 22:24 Fújják le a fenébe, ne szenvedjünk tovább.
Ez ma tényleg kínos, momentumunk nincs.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egy döntőbe benne van nem nyersz de erre álmomban sem gondoltam volna....simán lecumiztatnak....ennyit arról mi a BL-re tettünk fel mindent.....ha így volt pont a döntőben vagyunk a legszarabbak??? Döbbenet....
Szégyen....ki lehet kapni de így??????
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Azt hiszem, nem értem, hogy mit is látok. Csatárduó sehol, még védekezésben sem, Miki, Calha...? Nincs nálunk a labda, nem tudjuk megtartani. Ennyivel nem jobbak.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet, :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.31. 22:28-kor.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Fogjuk rá Interfanra :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nem vagyok egy Frattesi-fan, de sokat tett a döntőért.
Erre egy ilyen meccsen be sem hozza...
Tényleg nem értem sokszor Inzaghit.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nyilatkozták többen is sokat tanultunk a City elleni döntőből meg azóta fejlődtünk...ott kifejezetten jól játszottunk de ma???? :shock: Tényleg sokat tanultunk, még szarabbak lettünk. :(
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Teljesen mindegy, hogy ki jon be. Marotta is bejöhet szarabb nem lesz.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet, :)
Egy rugóra jár az agyunk, nem Inzaghi, a vezetőség, az öregek a hiba. Már tudjuk, hogy ki. :twisted:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2025.05.31. 22:29 Nem vagyok egy Frattesi-fan, de sokat tett a döntőért.
Erre egy ilyen meccsen be sem hozza...
Tényleg nem értem sokszor Inzaghit.
Én sem értem, félidőbe már neki kellett volna kijönnie.
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

És tizen-huszonegypár éves kölykökkel szopatják taknyosra a rutinrókáinkat. Köszi, Inzaghi. Ja nem, a k.... ....d!
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet, :)
De legalább mindig megtudjuk, hogy mennyire tisztelnek minket kint az aktuális ellenfelek szurkerei. Mondjuk pont nem vigasztal, ha feszt kikapunk...

Közben Asslani... legalább Frattesi jöhetett volna, vagy... Taremi
Zamorano1+8
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2022.09.02. 12:46

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Zamorano1+8 »

Teljes sokk :(
Nem hiszem el
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Elmennek ezek a pcsába. A fél keret húzhat amerre akar, Inzaghival egyutt!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ha csúnyán akarok fogalmazni, akkor k*pjön fel mindenki a csapatból és álljon alá. Inzaghi kezdheti.
Ez a mai hatalmas szégyen. A Barca elleni koncentrálásból semmi sem maradt. Azt hiszem az Inzaghi körüli hercehurca is rányomta a bélyegét a felkészülésünkre, és a mai játékunkra. Nagyon amatőr módon kezelte ezt az egészet.
4-0😱😱😱
Rajtunk röhög az egész világ.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:30 Teljesen mindegy, hogy ki jon be. Marotta is bejöhet szarabb nem lesz.
Ez egy félremenedzselt szezon, amiben ő is benne van.
Mindenütt másodikok leszünk, nem jegyzik sehol.

Na közbe 4-0.

Én kikapcsoltam, nem kínozom magam tovább ezzel.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:30
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet, :)
Egy rugóra jár az agyunk, nem Inzaghi, a vezetőség, az öregek a hiba. Már tudjuk, hogy ki. :twisted:
😀😀😀😀😀
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Nem tudunk védekezni ennek az idénynek ez a tanulsága! A bajnokságban is egy csomó megnyert meccset nem tudtunk kivédekezni! Itt meg azt csinálnak velünk amit akarnak! Közben ez nagyon gáz! És még nincs vége....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 22:34-kor.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Sok vita volt. Szerintem eldőlt. Inzaghi out. 0 támadó csere, hátrányban, szerintem fejben elment. Na szeva.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:34 Nem tudunk védekezni ennek az idénynek ez a tanulsága! A bajnokságban is egy csomó megnyert meccset nem tudtunk kivédekezni! Itt meg azt csinálnak velünk amit akarnak! Közben ez nagyon gáz! És még nincs vége....
Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

PellerG írta: 2025.05.31. 22:29 Nem vagyok egy Frattesi-fan, de sokat tett a döntőért.
Erre egy ilyen meccsen be sem hozza...
Tényleg nem értem sokszor Inzaghit.
Nála ne keressünk logikát.
Építsünk új csapatot.
Jöjjön Motta vagy Fabregas.😉
Ez a toldozgatjuk a szart, nem vezet sehova, amint látjuk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:34 Sok vita volt. Szerintem eldőlt. Inzaghi out. 0 támadó csere, hátrányban, szerintem fejben elment. Na szeva.
Remélem reggelre lemond. Ez nem lehet másképp.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:36
VInter101 írta: 2025.05.31. 22:34 Nem tudunk védekezni ennek az idénynek ez a tanulsága! A bajnokságban is egy csomó megnyert meccset nem tudtunk kivédekezni! Itt meg azt csinálnak velünk amit akarnak! Közben ez nagyon gáz! És még nincs vége....
Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
Egyetértek! Bár a Barca ellen jól bevarrta!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:37
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:36
VInter101 írta: 2025.05.31. 22:34 Nem tudunk védekezni ennek az idénynek ez a tanulsága! A bajnokságban is egy csomó megnyert meccset nem tudtunk kivédekezni! Itt meg azt csinálnak velünk amit akarnak! Közben ez nagyon gáz! És még nincs vége....
Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
Egyetértek! Bár a Barca ellen jól bevarrta!!
Azt nem lehet elvenni persze. De a védelemben idén harmat gyenge volt.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Jó Éjszakát Mindenkinek!
Én nem nézem tovább ezt a sz*rt!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Én már nem is csalódott vagyok hanem ideges. Ég a pofám.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Bizony, büszke vagyok a csapatra, azért ne felejtsük el, hogy mekkora harc volt eljutni idáig. De vissza kell térni a valóságba, ez a keret ennyit tud és ma este bekövetkezett a teljes összeomlás. Azt gondolom, komoly átalakulás várható és sajnos sokan távoznak majd dicstelenül. Kár, hogy így lett vége.

FORZA INTER!!!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:37
matyinter írta: 2025.05.31. 22:34 Sok vita volt. Szerintem eldőlt. Inzaghi out. 0 támadó csere, hátrányban, szerintem fejben elment. Na szeva.
Remélem reggelre lemond. Ez nem lehet másképp.
+1.
R9.
Hozzászólások: 6350
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

remelem inzaghi holnap lemond
0 kupa iden
megalaznak a bl dontobe ugy mint senkit
megalaznak a kupaban
es egy fos napoli ellen a scudettot is elbukja
takarodjon az arabokhoz
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Egyébként én nem zárkóznék el Mottától. Az, hogy az atom szar Juveval és sérülések mellett elküldték, nem lett rosszabb, mint egy éve.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

És még aláznak is! Gáz! Momentumunk sincs!
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Őszintén remélem, hogy ez volt Inzaghi utolsó Interes meccse. 4 bajnokságból sikerült fő esélyesként behúznia 1-et (igaz 1-nél volt egy váratlan Napoli űrszezon) a Serie A olyan korszakában, amikor a csapatok egymást múlják alul.

Kezdjük el építeni a jövő Interét, mert ez az irány vakvágány, és nem vezet semmi jóra.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matyinter írta: 2025.05.31. 22:41 Egyébként én nem zárkóznék el Mottától. Az, hogy az atom szar Juveval és sérülések mellett elküldték, nem lett rosszabb, mint egy éve.
Ő vagy DeZerbi. Meg kell lépni az egyiket.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

R9. írta: 2025.05.31. 22:41 remelem inzaghi holnap lemond
0 kupa iden
megalaznak a bl dontobe ugy mint senkit
megalaznak a kupaban
es egy fos napoli ellen a scudettot is elbukja
takarodjon az arabokhoz
Ha nem, remélem, kirakják!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

VInter101 írta: 2025.05.31. 22:42 És még aláznak is! Gáz! Momentumunk sincs!
Azt hittem már 0-5, de csak 4.😀
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Elküldeni nem fogják!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Audipower írta: 2025.05.31. 22:44
VInter101 írta: 2025.05.31. 22:42 És még aláznak is! Gáz! Momentumunk sincs!
Azt hittem már 0-5, de csak 4.😀
Igazából nehezebb volt kihagynia. De sikerult.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Audipower írta: 2025.05.31. 22:38 Jó Éjszakát Mindenkinek!
Én nem nézem tovább ezt a sz*rt!
Viszlát! Nincs szükség rád.

FORZA INTER!!!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 22:43
matyinter írta: 2025.05.31. 22:41 Egyébként én nem zárkóznék el Mottától. Az, hogy az atom szar Juveval és sérülések mellett elküldték, nem lett rosszabb, mint egy éve.
Ő vagy DeZerbi. Meg kell lépni az egyiket.
Szerintem akárki is, már megvan ki, és hova. Az új irány, fiatal igazolások, egyértelműen nem Inzaghi tervei.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Audipower írta: 2025.05.31. 22:44
VInter101 írta: 2025.05.31. 22:42 És még aláznak is! Gáz! Momentumunk sincs!
Azt hittem már 0-5, de csak 4.😀
Dehogy csak 4....... Bocs! Jatszadoznak mint macska az egérrel!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jézusom… Acerbinek nem kellett volna kiegyenlíteni a 93.ba.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Nb2
Anonym alkesz
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Ott az 5. is, el sem hiszem........
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Anonym alkesz írta: 2025.05.31. 22:46 Ott az 5. is, el sem hiszem........
Több ne legyen már .
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

sorger=giallo írta: 2025.05.31. 22:45
Audipower írta: 2025.05.31. 22:38 Jó Éjszakát Mindenkinek!
Én nem nézem tovább ezt a sz*rt!
Viszlát! Nincs szükség rád.

FORZA INTER!!!
Pedig jobban tette
Válasz küldése