A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

HerfortBalazs írta: 2025.06.05. 22:00 Inzaghit tudtak fizetni de az uj edzőre nincs penz, ja oke.
Pontosan, Inzaghi kapott volna 10m fizut, es akkor "nincs penz uj edzore".

Ugyan, ne vicceljunk....
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.05. 23:09
HerfortBalazs írta: 2025.06.05. 22:00 Inzaghit tudtak fizetni de az uj edzőre nincs penz, ja oke.
Pontosan, Inzaghi kapott volna 10m fizut, es akkor "nincs penz uj edzore".

Ugyan, ne vicceljunk....
Itt van valami a háttérben, ez fix.
Gondolom a szponzoros dolog.
Aztán lehet az még akkorát robban, hogy Chivu érkezése lesz a legkisebb gondunk...
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Chivu-tól nem várok sokat, de itt aki inkorrekt volt az Inzaghi. Szerintem régen eldöntötte, hogy elmegy, csak baszott közölni.
Szezon vége meg azért lett olyan, amilyen mert a médiában jöttek a hírek.
Marotta egyáltalán nem volt könnyű helyzetben. Na de nézzük a pozitív oldalt.

Allegri: szerintem a Milannal is kapufa lesz, nem tud megújulni. Az egyik legjobb kp elmegy a City-be, 40 éves Modric-ot hagyjuk inkább.

Tudor: semmivel sem jobb, mint Chivu

Gasperini: Neki sem lesz könnyű élete a Rómánál

Sarri: tőle sem várok csodát

Conte: szerintem a szezon végét sem éri meg. Öreg torkán lenyomni, hogy kiesünk a BL-ből, mert heti egy mérkőzés a biztos…közben rengeteg pénz van kupában

Chivu: szurkolok neki az esélyt megérdemli. Legalább van kötődése klubhoz. Fabregas-t pici sajnálom, de érthető meg nem is. Viera pedig rossz vicc volt.

Jövőre összejön a BL-ben a TOP 8 és versenyben leszünk a bajnoki aranyért akkor a szezon már ok. Inzaghi féle vonal nem volt tartható. Idén azért látszott, hogy az öregek sem úgy bírják már. Arról nem is beszélve, hogy sok kolonc itt maradt a nyakunkon.
Inzaghi jó edző, de amíg a hülyeségeit nem vetkőzi le, nem lesz sikeres…
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2025.06.06. 06:17
interfan írta: 2025.06.05. 23:09
HerfortBalazs írta: 2025.06.05. 22:00 Inzaghit tudtak fizetni de az uj edzőre nincs penz, ja oke.
Pontosan, Inzaghi kapott volna 10m fizut, es akkor "nincs penz uj edzore".

Ugyan, ne vicceljunk....
Itt van valami a háttérben, ez fix.
Gondolom a szponzoros dolog.
Aztán lehet az még akkorát robban, hogy Chivu érkezése lesz a legkisebb gondunk...
Szerintem nem a pénzről van itt szó. Nincs szabad edző…
Mourinhora-ra meg kár lenne 10 milliót áldozni…
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Tombi1986 írta: 2025.06.06. 06:18
Conte: szerintem a szezon végét sem éri meg. Öreg torkán lenyomni, hogy kiesünk a BL-ből, mert heti egy mérkőzés a biztos…közben rengeteg pénz van kupában
tavaly is oktoberre igertek h mar nem lesz a napoli edzoje aztan scudetto meg bekoszont
sztem aki penzt akar nyerni nyugodtan tegye meg a napoli scudettot
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Amellett hogy Fabregas es Vieira is nemet mondott, azert is esett Chivura a valasztas a hirek szerint, mert ismeri a ligat, es ismeri a kozeget.
Valamint fontos erv volt a 3-5-2, mivel ehhez a taktikahoz kell a legminimalisabb valtozasokat a keretben tenni.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

PellerG írta: 2025.06.06. 06:17
interfan írta: 2025.06.05. 23:09
HerfortBalazs írta: 2025.06.05. 22:00 Inzaghit tudtak fizetni de az uj edzőre nincs penz, ja oke.
Pontosan, Inzaghi kapott volna 10m fizut, es akkor "nincs penz uj edzore".

Ugyan, ne vicceljunk....
Itt van valami a háttérben, ez fix.
Gondolom a szponzoros dolog.
Aztán lehet az még akkorát robban, hogy Chivu érkezése lesz a legkisebb gondunk...
Szóval azt mondod, hogy Chivut lehet, hogy tényleg a Seria C-s csapat élére választottuk? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is megerositi, azert valasztotta az Inter Chivut, miutan Fabregas es Vieira nemet mondott, mert 3-5-2 jatszatt, es a jelenlegi jatekrendszert szeretne tovabbvinni.
Minel kisebb valtozasokat akar Chivu is a keretben.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2025.06.06. 09:40
Minel kisebb valtozasokat akar Chivu is a keretben.
Amikor megmondják nincs zseton igazolni így ne ugrálj akkor persze, hogy nem akarsz nagy változásokat a kereten. :D ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Minden új edzőnek illik megadni a bizalmat. Így én is most ezt teszem. Ennek ellenére csalódott vagyok, hogy egy évek óta a BL-ben is menetelő csapat nem tudott leakasztani egy tapasztalt sikeres edzőt. :(
Nem várok csodát és jelenleg azt érzem inkább lesz ősszel edzőváltás mint menetelés de tévedjek és cáfoljon rám Chivu. ;)
Forza Inter!

Az meg egy külön témát megérdemelne, hogy végre a gazdasági helyzetünk is rendeződni látszik, rekord bevétel a BL-ben és ennek ellenére még csak pletyka szinten sem merül fel lenne egy komolyabb érdeklődő tulaj szinten értünk. :?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Cupi írta: 2025.06.06. 10:01 Az meg egy külön témát megérdemelne, hogy végre a gazdasági helyzetünk is rendeződni látszik, rekord bevétel a BL-ben és ennek ellenére még csak pletyka szinten sem merül fel lenne egy komolyabb érdeklődő tulaj szinten értünk. :?
Én úgy gondolom, hogy az a baj, hogy a gazdasági helyzetünk csak egy (fontos!) dolog abban, hogy érdeklődik-e a valaki a klub iránt. Sajnos az egész olasz futballra jellemző infrastuktrúra hiány, a folyamatos botrányok, a közvetítési jogok mértéke mind olyan dolog, ami jelenleg nem túl vonzó, még akkor sem, ha a klub egyébként éppen jó állapotban van.
Plusz vegyünk ide egy olyan szövetséget, aki nem készül fel rá, hogy mi van akkor, ha az egyik csapatuk BL döntőt is játszik, meg esélyes, hogy bajnoki döntőt is kell játszania. És akkor megy a matek meg kapkodás az utolsó 1,5 hétben, hogy hogyan kellene 4 meccset lejátszatni... Borzasztó amatőr szinten van sajnos az olasz futball ilyen szempontból (is?).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2025.06.06. 10:19-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2025.06.06. 10:11
Cupi írta: 2025.06.06. 10:01 Az meg egy külön témát megérdemelne, hogy végre a gazdasági helyzetünk is rendeződni látszik, rekord bevétel a BL-ben és ennek ellenére még csak pletyka szinten sem merül fel lenne egy komolyabb érdeklődő tulaj szinten értünk. :?

Plusz vegyünk ide egy olyan szövetséget, aki nem készül fel rá, hogy mi van akkor, ha az egyik csapatuk BL döntőt is játszik, meg esélyes, hogy bajnoki döntőt is kell játszania. És akkor megy a matek meg kapkodás az utolsó 1,5 hétben, hogy hogyan kellene 4 meccs lejátszatni... Borzasztó amatőr szinten van sajnos az olasz futball ilyen szempontból (is?).
Sajnos ez is igaz. Az is egy vicc, hogy sokszor 1-2 hétre előre nincs még meg a kiírás a meccsek pontos időpontjára....tervezzen így a szurkoló, főleg aki nem Milánó és környékén él....
Avatar
mike
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ezt az edzőválasztást piszok nehéz lesz megemészteni.
Chivu és a csapat tehet majd érte, hogy pozitívabb legyenaz összkép.
Ha marad minden és mindenki, marad a jatekrendszer, akkor nagy befásulás lesz itt szerintem.
Jobban örültem volna egy kis innovációnak, azért is írtam Terzic, Rose féléket, de láthatóan erre semmi igény.

Reménykedjünk, mást nem tehetünk.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Gazdaságos Inzaghi .
Lehet nem lesz annyira kiforrott a 3-5-2 , de 3-5-2 lesz . Egybe akarják még tartani a magot ?
Ennél jobb üzenet nem kell se a szurkolóknak, se a játékosoknak .

Ekkora plusz pénzt hoz ez a klub vb ? Vagy ennyire a legkönnyebb, legolcsóbb kell ?
Jövő évi elvárás?
Ha Chivuban nem rejlik egy igazi motivátor és taktikai zseni , Allegri , Conte , Sarri , de még Gasp is úgy megeszi majd ,mint a Picsa.

Gond , hogy nem egy szezon 3/4-t teljesítő, szar állapotban lévő Interhez próbálnak ilyen szintű edzőt adni,mondván sokkal szarabb nem lehet .

Nem lepne meg még Martinez sem , ha mégis menne máshova. Legjobb éveiben lesz esélytelen bármit is nyerni .
VInter101
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Könnyen előfordulhat hogy Inzaghival úgy ültek le tárgyalni hogy hosszabbítanànk. Inzaghi erre megkérdezte hogy oké de tudunk e hozni értelmes csere csatárt, és a kiöregedő játékosok helyett minőségi helyetteseket? Hát Simone az most sajnos nem fog menni! Erre ő hogy ha az nem megy akkor megyek én! Ott hevert az asztalán egy ajánlat, tét nélkül ült le tárgyalni! És könnyen lehet hogy a 2 visszautasítás is pontosan ugyanezért történt! Olyan írt alá akinek a torkán le lehet nyomni az átigazolásokat meg azt a keretet amit kap! Halkan jegyzem meg Inzaghi is így kezdte nálunk!! Csak közben a 2 BL döntővel picit megnőtt az ázsiója!
Azért mert sosem szidta a játékosokat az nem feltétlenül jelenti azt hogy nem látta hogy páran használhatatlanok!! És azt se gondoljuk hogy ha Yamal ott lenne a keretben nem kapott volna nála lehetőséget!
Szerintem a jövő évben/években a BL helyek megszerzése lesz a cél, akármit is kommunikáljanak a vezetőink!
Forza INTER!
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

hvmetal írta: 2025.06.05. 19:54
cuchu11 írta: 2025.06.05. 19:51 Nincs nyomás.? Én személy szerint Scudettot várok!
Haverod a Pataki Attila ? Esetleg Te is repkedsz vele ?
Nehogy megharagudj! Jogodban áll hülyének lenni ! :D :clap:
Az egy lehetőség, hogy én esetleg hülye vagyok.
De úgy nézem, hogy akkor velem együtt a fogadóirodák is hülyék.
Serie A győztesére az oddsok:
Inter 2.5x
Napoli 3x
AC Milan 3,5x
Juventus 5x
Roma 9x
Atalanta 22x
Lazio 33x
Fiorentina 50x
Bologna 80x.

De abban azért egyetértünk, hogy bárkinek jogában áll hülyének lenni! :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
A futballt a kiszamithatalnsag jellemzi, es nem csak a palyan, hanem a kispadon is.
Mi ezt eltuk at, amikor Inzaghi kedden kozolte velunk, nem folytatja.
Nem szamitottunk erre, megprobaltuk meggyozni ne tavozzon, de o igy dontott es ezt nekunk el kellett fogadni.
Felkeszuletlenul ert minket Inzaghi tavozasa, nem szamitottunk ra.
Inzaghi het elejen tudatta velunk a donteset, es mi masra szamitottunk.
Inzaghi tavozasa utan kulonfele neveket lehetett olvasni, Fabregast valoban akartuk, de nem erkezett hozzank.
Chivu egyaltalan nem veszmegoldas, kozos terveink vannak es elkepzelesunk az Interrel kapcsolatban.
Ugy gondoljuk Chivu megfelelo valasztas, es kepes lesz folytatni az utat, es sikereket tudunk elerni.
Nem a zavar es a panik miatt neveztuk ki Chivut, hanem en ugy fogalmaznek, hogy ez batorsag.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

cuchu11 írta: 2025.06.06. 14:18
hvmetal írta: 2025.06.05. 19:54
cuchu11 írta: 2025.06.05. 19:51 Nincs nyomás.? Én személy szerint Scudettot várok!
Haverod a Pataki Attila ? Esetleg Te is repkedsz vele ?
Nehogy megharagudj! Jogodban áll hülyének lenni ! :D :clap:
Az egy lehetőség, hogy én esetleg hülye vagyok.
De úgy nézem, hogy akkor velem együtt a fogadóirodák is hülyék.
Serie A győztesére az oddsok:
Inter 2.5x
Napoli 3x
AC Milan 3,5x
Juventus 5x
Roma 9x
Atalanta 22x
Lazio 33x
Fiorentina 50x
Bologna 80x.

De abban azért egyetértünk, hogy bárkinek jogában áll hülyének lenni! :wave:
De majd interfan leírja, hogy a BL győzelemre PSG esetén is volt 70x odds, amit mondjuk akkor sem értettem.
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2025.06.06. 18:54 Marotta:
A futballt a kiszamithatalnsag jellemzi, es nem csak a palyan, hanem a kispadon is.
Mi ezt eltuk at, amikor Inzaghi kedden kozolte velunk, nem folytatja.
Nem szamitottunk erre, megprobaltuk meggyozni ne tavozzon, de o igy dontott es ezt nekunk el kellett fogadni.
Felkeszuletlenul ert minket Inzaghi tavozasa, nem szamitottunk ra.
Inzaghi het elejen tudatta velunk a donteset, es mi masra szamitottunk.
Inzaghi tavozasa utan kulonfele neveket lehetett olvasni, Fabregast valoban akartuk, de nem erkezett hozzank.
Chivu egyaltalan nem veszmegoldas, kozos terveink vannak es elkepzelesunk az Interrel kapcsolatban.
Ugy gondoljuk Chivu megfelelo valasztas, es kepes lesz folytatni az utat, es sikereket tudunk elerni.
Nem a zavar es a panik miatt neveztuk ki Chivut, hanem en ugy fogalmaznek, hogy ez batorsag.
Azért az tiszteletre méltó, hogy az öreg nem beszél mellé. A többit meg úgyis meglássuk...
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

cuchu11 írta: 2025.06.06. 14:18
hvmetal írta: 2025.06.05. 19:54
cuchu11 írta: 2025.06.05. 19:51 Nincs nyomás.? Én személy szerint Scudettot várok!
Haverod a Pataki Attila ? Esetleg Te is repkedsz vele ?
Nehogy megharagudj! Jogodban áll hülyének lenni ! :D :clap:
Az egy lehetőség, hogy én esetleg hülye vagyok.
De úgy nézem, hogy akkor velem együtt a fogadóirodák is hülyék.
Serie A győztesére az oddsok:
Inter 2.5x
Napoli 3x
AC Milan 3,5x
Juventus 5x
Roma 9x
Atalanta 22x
Lazio 33x
Fiorentina 50x
Bologna 80x.

De abban azért egyetértünk, hogy bárkinek jogában áll hülyének lenni! :wave:
Akkor nem jött át . Nem volt cél a megbántásod,sőt !
Azzal kell főzni , amink van. Szerintem irreális elvárás a scudetto, és nem is lenne fair Chivuval szemben. Mindegy milyen a talpa , fejvédőbe is sokat tett a klubbért. Nem kedveltem , örültem, hogy van egy Zanettink. Hamarabb gondoltam Cambiassot lehetséges edzőnknek, mint őt, de ez van .
Nem gondolnám,hogy fénylény vagy, és remélem Neked lesz igazad .
Viszont ezt a fogadó irodás dolgot nem értem . Szeptember van ? Addig érkezhet ide Yamal is , vagy léphet le az elit . Ez most még komolytalan .
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

hvmetal írta: 2025.06.06. 20:27
cuchu11 írta: 2025.06.06. 14:18
hvmetal írta: 2025.06.05. 19:54
Haverod a Pataki Attila ? Esetleg Te is repkedsz vele ?
Nehogy megharagudj! Jogodban áll hülyének lenni ! :D :clap:
Az egy lehetőség, hogy én esetleg hülye vagyok.
De úgy nézem, hogy akkor velem együtt a fogadóirodák is hülyék.
Serie A győztesére az oddsok:
Inter 2.5x
Napoli 3x
AC Milan 3,5x
Juventus 5x
Roma 9x
Atalanta 22x
Lazio 33x
Fiorentina 50x
Bologna 80x.

De abban azért egyetértünk, hogy bárkinek jogában áll hülyének lenni! :wave:
Akkor nem jött át . Nem volt cél a megbántásod,sőt !
Azzal kell főzni , amink van. Szerintem irreális elvárás a scudetto, és nem is lenne fair Chivuval szemben. Mindegy milyen a talpa , fejvédőbe is sokat tett a klubbért. Nem kedveltem , örültem, hogy van egy Zanettink. Hamarabb gondoltam Cambiassot lehetséges edzőnknek, mint őt, de ez van .
Nem gondolnám,hogy fénylény vagy, vagy , hogy Attissal Te más frekcencian rezegnél :D és remélem Neked lesz igazad .
Viszont ezt a fogadó irodás dolgot nem értem . Szeptember van ? Addig érkezhet ide Yamal is , vagy léphet le az elit . Ez most még komolytalan .
k.tomi880421
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Én is pont attól félek, hogy 1 EL és 2 BL elveszített döntő után csalódott egy két játékos és úgy fogja érezni ideje új kihívásokat keresni. A mag 4-5 éve együtt van bármilyen környezetben előfordul az, hogy ennyi idő után új kihívást keres az ember főleg ha, egy Inzaghi után egy Chivu érkezik edzőnek.

És akkor beszédes az is, hogy Fabregas de még Vieira is elutasította az Intert miután felvázolták az Inter jövő projektjét nekik.

Ok Fabregas volt Como játékos, játékos-edző és most edző kb többet költenek mint mi. Tudja jól, hogy most minden szuper számára a Comoban kb istenként néznek rá megvan a csapata és az anyagi lehetőségeik is egyetlen egy számára rossz döntés rombadönthetné az egész jövőbeli karrierjét. Na de Vieira?! Tudja jól, hogy a Genoa kb. jövőre is a kiesés ellen fog menekülni és így is elutasította az Intert. Most vagy az a helyzet, hogy nem tartja magát alkalmasnak erre a pozira, vagy annyira gyászos az amit felvázoltunk, hogy akkor inkább maradt a Genoában.

Egyelőre nem tudom mit gondoljak.
segogabor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2025.06.06. 18:54 Marotta:
A futballt a kiszamithatalnsag jellemzi, es nem csak a palyan, hanem a kispadon is.
Mi ezt eltuk at, amikor Inzaghi kedden kozolte velunk, nem folytatja.
Nem szamitottunk erre, megprobaltuk meggyozni ne tavozzon, de o igy dontott es ezt nekunk el kellett fogadni.
Felkeszuletlenul ert minket Inzaghi tavozasa, nem szamitottunk ra.
Inzaghi het elejen tudatta velunk a donteset, es mi masra szamitottunk.
Inzaghi tavozasa utan kulonfele neveket lehetett olvasni, Fabregast valoban akartuk, de nem erkezett hozzank.
Chivu egyaltalan nem veszmegoldas, kozos terveink vannak es elkepzelesunk az Interrel kapcsolatban.
Ugy gondoljuk Chivu megfelelo valasztas, es kepes lesz folytatni az utat, es sikereket tudunk elerni.
Nem a zavar es a panik miatt neveztuk ki Chivut, hanem en ugy fogalmaznek, hogy ez batorsag.
Ez nekem homály,hogy ez hogy megy. Inzaghinak szerződése van akkor miért távozhat ingyen? Az arabok kértek engedélyt Tőlünk? Csak ránk vonatkoznak szabályok ? Vagy csak hülyének vagyunk nézve ,és színjáték az egész?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

k.tomi880421 írta: 2025.06.06. 21:41 Én is pont attól félek, hogy 1 EL és 2 BL elveszített döntő után csalódott egy két játékos és úgy fogja érezni ideje új kihívásokat keresni. A mag 4-5 éve együtt van bármilyen környezetben előfordul az, hogy ennyi idő után új kihívást keres az ember főleg ha, egy Inzaghi után egy Chivu érkezik edzőnek.

És akkor beszédes az is, hogy Fabregas de még Vieira is elutasította az Intert miután felvázolták az Inter jövő projektjét nekik.

Ok Fabregas volt Como játékos, játékos-edző és most edző kb többet költenek mint mi. Tudja jól, hogy most minden szuper számára a Comoban kb istenként néznek rá megvan a csapata és az anyagi lehetőségeik is egyetlen egy számára rossz döntés rombadönthetné az egész jövőbeli karrierjét. Na de Vieira?! Tudja jól, hogy a Genoa kb. jövőre is a kiesés ellen fog menekülni és így is elutasította az Intert. Most vagy az a helyzet, hogy nem tartja magát alkalmasnak erre a pozira, vagy annyira gyászos az amit felvázoltunk, hogy akkor inkább maradt a Genoában.

Egyelőre nem tudom mit gondoljak.
Vieirával kapcsolatban szerintem 2 lehetőség van:
1: tudta, hogy jó eséllyel megbukna, így nem kockáztatta a karrierjét
2: soha nem is volt képben

A Como pedig nagy álmokat szövöget, 1-2 éven belül a top 4ben akarnak lenni és ehhez Fabregassal szeretnének eljutni. A spanyolnak ez a projektje, szerintem ő nem is akart volna jönni.

Motta elvan a fizujával még egy kicsit, tuti, hogy megkerestük, de neki így sokkal könnyebb.

Más meg nem igazán volt. Akárhogy is nézem, sajnos tényleg Chivu volt a legjobb megoldás, legfőképp a rendszere, a fiatalok használata, illetve az Inter múltja miatt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Chivu 1-2 napon belül hivatalosan is az Inter új edzője lesz.
2 évre ír alá, 2,5 milliós fizuval.

Alakul közben a stábja is:
Inzaghi stábjából marad Cecchi (segédedző) és Spinelli (kapusedző).
Érkezik Palombo segédedzőként (fél évet játszott nálunk Ranieri alatt), valamint visszatér Rapetti (erőnléti edzőként), aki anno Mourinho stábjában már jelen volt nálunk, és azóta több csapathoz is követte már őt.

https://www.fcinternews.it/focus/i-sky- ... Tj97sHMSPA
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

segogabor írta: 2025.06.06. 21:45
interfan írta: 2025.06.06. 18:54 Marotta:
A futballt a kiszamithatalnsag jellemzi, es nem csak a palyan, hanem a kispadon is.
Mi ezt eltuk at, amikor Inzaghi kedden kozolte velunk, nem folytatja.
Nem szamitottunk erre, megprobaltuk meggyozni ne tavozzon, de o igy dontott es ezt nekunk el kellett fogadni.
Felkeszuletlenul ert minket Inzaghi tavozasa, nem szamitottunk ra.
Inzaghi het elejen tudatta velunk a donteset, es mi masra szamitottunk.
Inzaghi tavozasa utan kulonfele neveket lehetett olvasni, Fabregast valoban akartuk, de nem erkezett hozzank.
Chivu egyaltalan nem veszmegoldas, kozos terveink vannak es elkepzelesunk az Interrel kapcsolatban.
Ugy gondoljuk Chivu megfelelo valasztas, es kepes lesz folytatni az utat, es sikereket tudunk elerni.
Nem a zavar es a panik miatt neveztuk ki Chivut, hanem en ugy fogalmaznek, hogy ez batorsag.
Ez nekem homály,hogy ez hogy megy. Inzaghinak szerződése van akkor miért távozhat ingyen? Az arabok kértek engedélyt Tőlünk? Csak ránk vonatkoznak szabályok ? Vagy csak hülyének vagyunk nézve ,és színjáték az egész?
Latjuk azert mashol is hasonloan mukodik ez sok esetben.

Xabi Alonsonak is eloszerzodese volt, megsem fizetett erte a Real.

Ancelotti-Brazil valogatott story detto.

Sot Chivu baratunknak is 2026-ig eloszerzodese volt a Parmaval, megsem fizetunk erte.

Gasperininek detto szerzodese volt 26-ig, megsem fizetett erte a Roma.

Es most ezek csak az aktualis peldak voltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2025.06.07. 06:46-kor.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Emlékszem Palombora jó kis vkp volt ,mondjuk nálunk nem tudta megmutatni, de Sampba jó volt.
Azon a télen jött mikor Motta ment Párizsba
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2025.06.07. 06:41 Emlékszem Palombora jó kis vkp volt ,mondjuk nálunk nem tudta megmutatni, de Sampba jó volt.
Azon a télen jött mikor Motta ment Párizsba
De egy borzalmas korszak kezdete volt az...
Remeljuk nem hasonlo kovetkezik most.

Marotta elmondta, hogy Chivu erkezese miatt mindenki aggodik, hogy elindul a leepules az Internel.
De Marotta szerint az ambiciok es a tervek nem valtoztak.

Olaszorszagban azert most elkepesztoen nagy a panik, es dobbenet Chivu miatt...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.07. 06:48
Stankov írta: 2025.06.07. 06:41 Emlékszem Palombora jó kis vkp volt ,mondjuk nálunk nem tudta megmutatni, de Sampba jó volt.
Azon a télen jött mikor Motta ment Párizsba
De egy borzalmas korszak kezdete volt az...
Remeljuk nem hasonlo kovetkezik most.

Marotta elmondta, hogy Chivu erkezese miatt mindenki aggodik, hogy elindul a leepules az Internel.
De Marotta szerint az ambiciok es a tervek nem valtoztak.

Olaszorszagban azert most elkepesztoen nagy a panik, es dobbenet Chivu miatt...
Szerintem egyértelmű, a kármentés miatt (nincs pénz/lehetőség minőségibb edzőre) meg akarják tartani az alapot Chivuval (3-5-2), minél kevésbé kelljen hozzányúlni a jelenlegi rendszerhez, igazolnak pár új nevet a fiatalítás keretében, aztán hátha működni fog a dolog.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.07. 07:32
interfan írta: 2025.06.07. 06:48
Stankov írta: 2025.06.07. 06:41 Emlékszem Palombora jó kis vkp volt ,mondjuk nálunk nem tudta megmutatni, de Sampba jó volt.
Azon a télen jött mikor Motta ment Párizsba
De egy borzalmas korszak kezdete volt az...
Remeljuk nem hasonlo kovetkezik most.

Marotta elmondta, hogy Chivu erkezese miatt mindenki aggodik, hogy elindul a leepules az Internel.
De Marotta szerint az ambiciok es a tervek nem valtoztak.

Olaszorszagban azert most elkepesztoen nagy a panik, es dobbenet Chivu miatt...
Szerintem egyértelmű, a kármentés miatt (nincs pénz/lehetőség minőségibb edzőre) meg akarják tartani az alapot Chivuval (3-5-2), minél kevésbé kelljen hozzányúlni a jelenlegi rendszerhez, igazolnak pár új nevet a fiatalítás keretében, aztán hátha működni fog a dolog.
Penz biztos lett volna, mivel Inzaghival 10m fizetessel hosszabbitottunk volna...

Lehetoseg is azert lett volna, csakhat mi leragadtunk a Fabregas, Vieira, Chivu sornal valamiert, talan a teljesen felkeszuletlenseg es fejetlen kapkodas miatt.

Na es igen, az valoban igaz, hogy maradjon a 3-5-2, ne kelljen sokat valtoztatni, erre pedig egy Chivu kaliber pont alkalmas, akit ha osszel kirugunk sem tortenik semmi.
segogabor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2025.06.07. 06:38
segogabor írta: 2025.06.06. 21:45
interfan írta: 2025.06.06. 18:54 Marotta:

Ez nekem homály,hogy ez hogy megy. Inzaghinak szerződése van akkor miért távozhat ingyen? Az arabok kértek engedélyt Tőlünk? Csak ránk vonatkoznak szabályok ? Vagy csak hülyének vagyunk nézve ,és színjáték az egész?
Latjuk azert mashol is hasonloan mukodik ez sok esetben.

Xabi Alonsonak is eloszerzodese volt, megsem fizetett erte a Real.

Ancelotti-Brazil valogatott story detto.

Sot Chivu baratunknak is 2026-ig eloszerzodese volt a Parmaval, megsem fizetunk erte.

Gasperininek detto szerzodese volt 26-ig, megsem fizetett erte a Roma.

Es most ezek csak az aktualis peldak voltak.
Ez oké , de akkor Fabregasnál miért nem így működött . Miért kértük a Como engedélyét ,amikor senki nem kér engedélyt senkitől? Egyébként szerintem meglepődtek Marottáék,hogy mekkora felzúdulás lett Chivu kinevezéséből.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

segogabor írta: 2025.06.07. 08:22
interfan írta: 2025.06.07. 06:38
segogabor írta: 2025.06.06. 21:45
Ez nekem homály,hogy ez hogy megy. Inzaghinak szerződése van akkor miért távozhat ingyen? Az arabok kértek engedélyt Tőlünk? Csak ránk vonatkoznak szabályok ? Vagy csak hülyének vagyunk nézve ,és színjáték az egész?
Latjuk azert mashol is hasonloan mukodik ez sok esetben.

Xabi Alonsonak is eloszerzodese volt, megsem fizetett erte a Real.

Ancelotti-Brazil valogatott story detto.

Sot Chivu baratunknak is 2026-ig eloszerzodese volt a Parmaval, megsem fizetunk erte.

Gasperininek detto szerzodese volt 26-ig, megsem fizetett erte a Roma.

Es most ezek csak az aktualis peldak voltak.
Ez oké , de akkor Fabregasnál miért nem így működött . Miért kértük a Como engedélyét ,amikor senki nem kér engedélyt senkitől? Egyébként szerintem meglepődtek Marottáék,hogy mekkora felzúdulás lett Chivu kinevezéséből.
Fabregas jonni sem akart.

Hat igen, azert most nagyon komoly felhaborodas van odakinn Chivu miatt...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Kicsit félő nyilván, hogy ugyanazt a hibát követjük el, mint DeLaurentis, amikor bajnok lett és hozott egy tekintélyben abszolút nem odaillő edzőt. A játékosok nem is tudták komolyan venni. Sajnos ez nálunk is előfordulhat és mondhatni, lehet, hogy a játékosok "meg is oldják" ezt és már szeptemberben új edzőnk lesz (még lehet, hogy jobb lehetőségeink is lesznek akkor, mint most), ha nem lesz meg a megfelelő kémia.
Viszont azt gondolom, hogy ha már így alakult, akkor kötelessége mindenkinek odaállni Chivu mellé. Egyrészt, mert a múltja miatt megérdemli, másrészt, mert a legfontosabb az Inter kell, hogy legyen mindenkinek.
möszi
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2025.06.07. 08:26
segogabor írta: 2025.06.07. 08:22
interfan írta: 2025.06.07. 06:38

Latjuk azert mashol is hasonloan mukodik ez sok esetben.

Xabi Alonsonak is eloszerzodese volt, megsem fizetett erte a Real.

Ancelotti-Brazil valogatott story detto.

Sot Chivu baratunknak is 2026-ig eloszerzodese volt a Parmaval, megsem fizetunk erte.

Gasperininek detto szerzodese volt 26-ig, megsem fizetett erte a Roma.

Es most ezek csak az aktualis peldak voltak.
Ez oké , de akkor Fabregasnál miért nem így működött . Miért kértük a Como engedélyét ,amikor senki nem kér engedélyt senkitől? Egyébként szerintem meglepődtek Marottáék,hogy mekkora felzúdulás lett Chivu kinevezéséből.
Fabregas jonni sem akart.

Hat igen, azert most nagyon komoly felhaborodas van odakinn Chivu miatt...
Fabregasnak még edzői licence sincs meg… ne kezeljük már úgy a csávót, mintha ő lett volna a tökéletes választás, míg Chivu egy elcseszett döntés. Utóbbinak nagyobb tapasztalata is van ráadásul.
FEKA84
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

Chivu eredményei nagy csapatok ellen

Atalanta-Parma 2-3
Parma-Napoli 0-0
Lazio-Parma 2-2
Parma-Juventus 1-0
Fiorentina-Parma 0-0
Parma-Inter 2-2

Annyira nem rossz eredménysor egy Parmaval szerintem.

Az első 4 helyezett ellen nem kapott ki.
2 győzelem 2 döntetlen
Francesco
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ha ezt hozza itt is plusz veri a kicsiket bajnokok leszünk ;)
FEKA84
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

Nem látom annyira tragikusan a dolgokat.
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Továbbra is tartom, hogy veszélyes lett volna 10 millát odaadni egy másik edzőnek.
Chivu milyen lesz majd eldől, szerintem messze nem lesz olyan rossz, mint ahogy sokan gondolják.
Allegri felett eljárt az idő, Conte duplán/tripla fontot nem tudja kezelni, többieknél pedig nincs jobb edző, mint Chivu.
Inzaghi? Ne felejtsük el, hogy idén mikor kellett volna nyerni, sem tudtunk. Szuperkupa 2:0-s vezetés vagy a Lazio ellen….
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2025.06.07. 09:34 Továbbra is tartom, hogy veszélyes lett volna 10 millát odaadni egy másik edzőnek.
Chivu milyen lesz majd eldől, szerintem messze nem lesz olyan rossz, mint ahogy sokan gondolják.
Allegri felett eljárt az idő, Conte duplán/tripla fontot nem tudja kezelni, többieknél pedig nincs jobb edző, mint Chivu.
Inzaghi? Ne felejtsük el, hogy idén mikor kellett volna nyerni, sem tudtunk. Szuperkupa 2:0-s vezetés vagy a Lazio ellen….
Azert az hogy "tobbieknel pedig nincs jobb edzo mint Chivu", azert ez eleg komolytalan...

Ahogy a felhaborodott Olaszok irjak, egy olyan edzorol beszelunk, akinek van 13db felnott meccsen 3db gyozelme.

Ha barki barkinek ezt mondjak 2 honapja, hogy itt egy Chivu lesz az edzo, haaat azt hiszem teljesen idiotanak es elmehabordottnak neztuk volna...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FEKA84 írta: 2025.06.07. 09:21 Chivu eredményei nagy csapatok ellen

Atalanta-Parma 2-3
Parma-Napoli 0-0
Lazio-Parma 2-2
Parma-Juventus 1-0
Fiorentina-Parma 0-0
Parma-Inter 2-2

Annyira nem rossz eredménysor egy Parmaval szerintem.

Az első 4 helyezett ellen nem kapott ki.
2 győzelem 2 döntetlen
Es Chivu eredmenyei "kiscsapatok" ellen:

Udinese-Parma 1-0
Parma-Torino 2-2
Monza-Parma 1-1
Verona-Parma 0-0
Parma-Como 0-1
Empoli-Parma 2-1

6 meccs = 0 gyozelem, 3X, 3 vereseg.

0 gyozelem a:
20. helyezett, 18.helyezett, 14.helyezett, 12.helyezett, 11.helyezett, es 10.helyezett ellen.

Ez annyira nem jo eredmenysor egy Parmaval sem...

Erdemes mindig mindket oldalt megnezni, mert ha csak egyiket nezzuk, akkor borzaszto fals kepet kaphatunk...
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

az szamit hogy az Interrel milyen eredmenyei lesznek :)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ahogy a játékosoknál úgy az edzőnél is az számít majd ahogy nálunk teljesít. Leszarom hogy mi volt előtte. Itt teljesítsen jól. Meg kell adni neki az esélyt. Forza Inter, Forza Chivu.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.07. 09:43
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 09:34 Továbbra is tartom, hogy veszélyes lett volna 10 millát odaadni egy másik edzőnek.
Chivu milyen lesz majd eldől, szerintem messze nem lesz olyan rossz, mint ahogy sokan gondolják.
Allegri felett eljárt az idő, Conte duplán/tripla fontot nem tudja kezelni, többieknél pedig nincs jobb edző, mint Chivu.
Inzaghi? Ne felejtsük el, hogy idén mikor kellett volna nyerni, sem tudtunk. Szuperkupa 2:0-s vezetés vagy a Lazio ellen….
Azert az hogy "tobbieknel pedig nincs jobb edzo mint Chivu", azert ez eleg komolytalan...

Ahogy a felhaborodott Olaszok irjak, egy olyan edzorol beszelunk, akinek van 13db felnott meccsen 3db gyozelme.

Ha barki barkinek ezt mondjak 2 honapja, hogy itt egy Chivu lesz az edzo, haaat azt hiszem teljesen idiotanak es elmehabordottnak neztuk volna...
Ezt Ausilioval én is így gondolnám, de Marottával nem
Valami van a háttérben, biztos vagyok benne.
Hiszen kapkodni sem kéne, Klub VB-t Vecchi is lehozná.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

A szabad edzők közül Ti kit ültetettek volna le a padra?
Pityuinter
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2022.08.30. 07:19

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Pityuinter »

Lehet úgy számolnak a fejesek, hogy novemberre a Conte/Allegri kettős egyike szabad lesz (tudom, hogy Conte esetében mar tavaly is mindenki ezt várta).
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szerintem pontosan tudja Marotta, hogy Chivu-ban bőven benne van a kockázat. Időt akart nyerni. Ha bejön ő lesz a király, hogy bízott benne és idehozta. Ha meg nem akkor meg még lesz idő fű alatt tárgyalni másokkal is. :)

Én azt a részét nem értem írják sajna nem is lett volna pénzünk komolyabb edzőkre. Nyílt titok, hogy Inzaghi kapott volna új szerződést több pénzzel ha marad. 9-10 körül ha jól tudom. A román meg jött 2,5-ért....oké spórolás meg minden de el nem hiszem, hogy ne lett volna legalább egy 6-7 milliónk ha lett volna komolyabb jelölt. Szerintem ez nem a pénzről szólt. Gondolom Marotta gyorsan akart valakit akit ismer, aki nem változtat a taktikán mert jön a klub VB és akivel nem kell hetekig tárgyalnia.

Drukkolok Chivunak mert ez az érdekünk. De a megérzésem az, hogy októbernél tovább nem lesz. :?
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Lehet magam leszek vele de nekem Chivu-val kapcsolatba kicsit olyan Stramaccioni érzésem van amikor őt neveztük ki már nem emlékszem pontosan ki helyére jött. Lesznek vele sikerek de hullámvölgyek is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2025.06.07. 12:21 Én azt a részét nem értem írják sajna nem is lett volna pénzünk komolyabb edzőkre. Nyílt titok, hogy Inzaghi kapott volna új szerződést több pénzzel ha marad. 9-10 körül ha jól tudom. A román meg jött 2,5-ért....oké spórolás meg minden de el nem hiszem, hogy ne lett volna legalább egy 6-7 milliónk ha lett volna komolyabb jelölt. Szerintem ez nem a pénzről szólt. Gondolom Marotta gyorsan akart valakit akit ismer, aki nem változtat a taktikán mert jön a klub VB és akivel nem kell hetekig tárgyalnia.

Drukkolok Chivunak mert ez az érdekünk. De a megérzésem az, hogy októbernél tovább nem lesz. :?
Ugyanezt gondolom en is, ez itt nem a penzrol meg a sporolasrol szolt, nem azert lett egy Chivu, mert nem volt penz masra.
lisznyai
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015.01.02. 23:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lisznyai »

A 0-5 után Chivu. Gondolom, az a terv, hogy ha már rajtunk röhög a fél futballvilág, akkor haljanak bele a nevetésbe.
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Pityuinter írta: 2025.06.07. 11:55 Lehet úgy számolnak a fejesek, hogy novemberre a Conte/Allegri kettős egyike szabad lesz (tudom, hogy Conte esetében mar tavaly is mindenki ezt várta).
Allegri megbukik október/november körül akkor nekünk miért is lenne jó?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tombi1986 2025.06.07. 14:31-kor.
Válasz küldése