A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

MLK
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: MLK »

Süti írta: 2026.02.23. 09:10
MLK írta: 2026.02.23. 09:00
Ha a döntetleneket is megnéznéd, tuti Mancini lenne az első.
Ez övön aluli volt.

Mr. X
:D
interfan írta: 2026.02.23. 09:23
MLK írta: 2026.02.23. 09:00 Köszönöm a statisztikákat!

Ha a döntetleneket is megnéznéd, tuti Mancini lenne az első.
Nagyon szivesen.

Milyen jo kis felvetes, akkor nezzuk azt:

- Legtobb dontetlen 42 meccs alatt:

1. Mancini: 20 (04/05)
2. Mazzarri: 15
3. Spalletti: 13 (17/18)
4. Mancini: 12 (15/16)
5. Mourinho: 12 (09/10)
5. Conte: 11 (20/21)
7. Mancini: 10 (05/06)
8. Mancini: 9 (07/08)
8. Mourino: 9 (08/09)
8. Conte: 9 (19/20)
8. Spalletti: 9 (18/19)
8. Inzaghi: 9 (21/22)
13. Stramaccini: 8
13. Inzaghi: 8 (24/25)
15. Inzaghi: 7 (23/24)
16. Mancini: 6 (06/07)
16. Inzaghi: 6 (22/23)
18. Chivu: 2 (25/26)


Szoval kijelentheto, az X kiraly az a jo oreg Mancini.
Ott is van :) Köszönöm!
Viszont Mazzarin most meglepődtem. Neki már egyáltalán nem emlékeztem, hogy ennyi volt..
Chivunál meg amire számítottam, kezdő edzőként, magaslatok, illetve mélységek. Neki pont ezt kell majd még megtanulnia, hogy az egy pontok is nagyon értékesek tudnak lenni. Nem olasz, úgy tűnik nála a győzelem a cél, nem az, hogy ne kapjon ki :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar ugyis volt ennyi statisztika, akkor a debutalo edzok elso 42 meccses pontatlaga:

1. Chivu: 2,19 (25/26)
2. Inzaghi: 2,142 (21/22)
2. Mourinho: 2,142 (08/09)
4. Conte: 2,000 (19/20)
5. Mancini: 1,976 (04/05)
6. Stramaccioni: 1,904
7. Spalletti: 1,809 (17/18)
8. Mazzarri: 1,642
9. Mancini: 1,571 (2.korszak)

Nyilvan Stramaccioni vege hogy sikerult, es azota sem lett belole semmi, de azert ez 42 meccs alapjan jol nez ki Chivuval.
Es ha az osszes szezont nezem akkor sem kell szegyenkeznie.

- Osszmerleg minden szezont nezve elso 42 meccset:

1. Mancini: 2,571 (06/07)
2. Inzaghi: 2,452 (23/24)
3. Inzaghi: 2,260 (24/25)
4. Conte: 2,214 (20/21)
4. Mancini: 2,214 (07/08)
6. Chivu: 2,190 (25/26)
7. Inzaghi: 2,142 (21/22)
7. Mourinho: 2,142 (09/10)
9. Mancini: 2,095 (05/06)
10. Mourinho: 2,071 (09/10)
11. Conte: 2,000 (19/20)
12. Mancini: 1,976 (04/05)
13. Stramaccioni: 1,904
14. Inzaghi: 1,857 (22/23)
14. Spalletti: 1,857 (18/19)
16. Spalletti: 1,809 (17/18)
17. Mazzarri: 1,642
18. Mancini: 1,571 (2.korszak)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Na de hogy legyen egy igazan zsiros, igazi pletyka:

Spanyol El Chiringuito bejelentette:

Az Inter uj edzoje: Diego Simeone

Kiemelik, az Inter vezetes mar kozolte Chivuval, szezon vegen tavoznia kell, es nem o lesz jovore az Inter edzoje.
Az Atletico felbontja Simeone szerzodeset, amit mar evek ota akarnak, es uj edzot szeretnenek.

El Chiringuito szinten bejelentette, Simeone es az Inter vezetes mar ala is irta az Argentin edzo 4 eves szerzodeset az Inter kispadjan.
Az uzlet fix, es biztos, az Atleticonal felszabadul Simeone 37m euros eves fizetese.


Kezeljuk helyen...
(El Chiringuito maradjunk annyiban)
Francesco
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Remélem ez tényleg csak egy baromság. Simeone nyilván lassan pattan onnan, de most megadnám a lehetőséget Chivu-nak, mert szépen teljesít vele a csapat. Más kérdés, hogy a racionalitás sok esetben teljesen irreleváns a tulajdonosok gondolkodásában.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2026.02.23. 11:36 Remélem ez tényleg csak egy baromság. Simeone nyilván lassan pattan onnan, de most megadnám a lehetőséget Chivu-nak, mert szépen teljesít vele a csapat. Más kérdés, hogy a racionalitás sok esetben teljesen irreleváns a tulajdonosok gondolkodásában.
Atletico nyilvan mar szabadulni akar a meg mindig majdnem 40m euros eves fizetesetol.

Nalunk Chivu 2,5m-t keres.

:D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9122
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2026.02.23. 11:41
Francesco írta: 2026.02.23. 11:36 Remélem ez tényleg csak egy baromság. Simeone nyilván lassan pattan onnan, de most megadnám a lehetőséget Chivu-nak, mert szépen teljesít vele a csapat. Más kérdés, hogy a racionalitás sok esetben teljesen irreleváns a tulajdonosok gondolkodásában.
Atletico nyilvan mar szabadulni akar a meg mindig majdnem 40m euros eves fizetesetol.

Nalunk Chivu 2,5m-t keres.

:D
Persze és mennyit adunk neki? 5-öt? :D 40 millió után biztos elfogadja....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2026.02.23. 11:55
interfan írta: 2026.02.23. 11:41
Francesco írta: 2026.02.23. 11:36 Remélem ez tényleg csak egy baromság. Simeone nyilván lassan pattan onnan, de most megadnám a lehetőséget Chivu-nak, mert szépen teljesít vele a csapat. Más kérdés, hogy a racionalitás sok esetben teljesen irreleváns a tulajdonosok gondolkodásában.
Atletico nyilvan mar szabadulni akar a meg mindig majdnem 40m euros eves fizetesetol.

Nalunk Chivu 2,5m-t keres.

:D
Persze és mennyit adunk neki? 5-öt? :D 40 millió után biztos elfogadja....
Hat igen, az Oaktree ugyis az a nagy "penzszoro". :D

Komolyra forditva, Inzaghi is kapott volna 10m-t, es Simeone is valoszinu pontosan tudja sehol nem fogja meg a negyedet sem megkapni mint Madridban.
Dehat en akkor sem vagyok benne biztos, hogy nekunk Simeone kellene 10m koruli fizetessel.

(Meg szerencse, hogy a forras az El Chiringuito :D )
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

en nagyon adnam Cholot, egyik kedvencem de ennek jelenleg 0% eselyet latom :D

Ehhez kellene egy olyan tulaj aki teljesiti a kivansagait :)
Francesco
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

R9. írta: 2026.02.23. 13:21 en nagyon adnam Cholot, egyik kedvencem de ennek jelenleg 0% eselyet latom :D

Ehhez kellene egy olyan tulaj aki teljesiti a kivansagait :)
Mondjuk az elmúlt években azért az Atletico-nál megadták neki a neveket, akiket kért, illett volna hozni egy-két bajnoki címet amikor a Barca és a Real éppen bénázott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2026.02.23. 13:37
R9. írta: 2026.02.23. 13:21 en nagyon adnam Cholot, egyik kedvencem de ennek jelenleg 0% eselyet latom :D

Ehhez kellene egy olyan tulaj aki teljesiti a kivansagait :)
Mondjuk az elmúlt években azért az Atletico-nál megadták neki a neveket, akiket kért, illett volna hozni egy-két bajnoki címet amikor a Barca és a Real éppen bénázott.
Hat igen, 100-200 millios minuszokkal zartak a mercaton.
Bajnoksag meg hagyjan, de a Kupaban es a BL-ben sem eppen mutattak sok mindent, es akkor finoman fogalmaztam.

-BL:
Tavaly Real ellen kieses, de a liga szakaszban voltak olyan meccsek mint Benfica-Atletico 4-0, Atletico-Lille 1-3.
Azelott minket kiejtettek, de a Dortmund ellen kieses.
2022-23-ban sikerult utolso helyen kiesni a 32 kozott egy Porto, Brugge, Leverkusen csoportbol.

Egyszoval az elmult evek a BL-ben sem neznek ki annyira jol, hiaba koltottek el egy rakat penzt.

- Kupa:
13 eve nem nyertek Kupat.
Par eve egy Spanyol 5.osztalyu Cornella csapatatol estek ki.

Elmult 2 evben ott vannak a mercaton, hogy 200m koruli minusz bonuszokkal egyutt, magyarul beletettek a mercatoba 200m eurot eladasokon felul, eredmeny megsem volt.
Sot tovabbmegyek, az Atletico keret fizeteskerete a a top 5 bajnoksag 96 csapatat nezve a 10. legmagasabb.
Csak a Real, Bayern, City, Barcelona, Arsenal, Chelsea, MU, PSG, Liverpool elozi meg oket.

Mindemelle Simeone a vilag legjobban kereso edzoje a jelenlegi mar csokkentett 37m euroval is.
Ennek a kozeleben nincs senki...

Elmult 5 evben egyetlen egy trofeat sem nyertek, minden egyes szezon "zero tituli".
Egyszoval azert az eredmenyek es a beletett penz/fizetes nem eppen van osszhangban.

En mar leirtam, de most is tartom, nem hoznam Simeonet az Interhez.
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2026.02.23. 13:56
Francesco írta: 2026.02.23. 13:37
R9. írta: 2026.02.23. 13:21 en nagyon adnam Cholot, egyik kedvencem de ennek jelenleg 0% eselyet latom :D

Ehhez kellene egy olyan tulaj aki teljesiti a kivansagait :)
Mondjuk az elmúlt években azért az Atletico-nál megadták neki a neveket, akiket kért, illett volna hozni egy-két bajnoki címet amikor a Barca és a Real éppen bénázott.

En mar leirtam, de most is tartom, nem hoznam Simeonet az Interhez.
sztem 0 esely van ra szoval mind1 is :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2026.02.23. 14:24 sztem 0 esely van ra szoval mind1 is :D
Maradjon is igy. ;)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2026.02.23. 11:07 Ha mar ugyis volt ennyi statisztika, akkor a debutalo edzok elso 42 meccses pontatlaga:

1. Chivu: 2,19 (25/26)
2. Inzaghi: 2,142 (21/22)
2. Mourinho: 2,142 (08/09)
4. Conte: 2,000 (19/20)
5. Mancini: 1,976 (04/05)
6. Stramaccioni: 1,904
7. Spalletti: 1,809 (17/18)
8. Mazzarri: 1,642
9. Mancini: 1,571 (2.korszak)

Nyilvan Stramaccioni vege hogy sikerult, es azota sem lett belole semmi, de azert ez 42 meccs alapjan jol nez ki Chivuval.
Es ha az osszes szezont nezem akkor sem kell szegyenkeznie.

- Osszmerleg minden szezont nezve elso 42 meccset:

1. Mancini: 2,571 (06/07)
2. Inzaghi: 2,452 (23/24)
3. Inzaghi: 2,260 (24/25)
4. Conte: 2,214 (20/21)
4. Mancini: 2,214 (07/08)
6. Chivu: 2,190 (25/26)
7. Inzaghi: 2,142 (21/22)
7. Mourinho: 2,142 (09/10)
9. Mancini: 2,095 (05/06)
10. Mourinho: 2,071 (09/10)
11. Conte: 2,000 (19/20)
12. Mancini: 1,976 (04/05)
13. Stramaccioni: 1,904
14. Inzaghi: 1,857 (22/23)
14. Spalletti: 1,857 (18/19)
16. Spalletti: 1,809 (17/18)
17. Mazzarri: 1,642
18. Mancini: 1,571 (2.korszak)
Azért ezt a nyári klub vb bohóckodást szerintem feleslges beleszámolni,jobban szeretek almát almával hasonlítani...egyszerűbb lenne megnézni ezeket az arányokat csak bajnoki meccsekre (nemzetközi kupában is van aki BL van aki EL meccseken ült a padon),ha már ennyire stat guru lettél ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2026.02.23. 16:27
interfan írta: 2026.02.23. 11:07 Ha mar ugyis volt ennyi statisztika, akkor a debutalo edzok elso 42 meccses pontatlaga:

1. Chivu: 2,19 (25/26)
2. Inzaghi: 2,142 (21/22)
2. Mourinho: 2,142 (08/09)
4. Conte: 2,000 (19/20)
5. Mancini: 1,976 (04/05)
6. Stramaccioni: 1,904
7. Spalletti: 1,809 (17/18)
8. Mazzarri: 1,642
9. Mancini: 1,571 (2.korszak)

Nyilvan Stramaccioni vege hogy sikerult, es azota sem lett belole semmi, de azert ez 42 meccs alapjan jol nez ki Chivuval.
Es ha az osszes szezont nezem akkor sem kell szegyenkeznie.

- Osszmerleg minden szezont nezve elso 42 meccset:

1. Mancini: 2,571 (06/07)
2. Inzaghi: 2,452 (23/24)
3. Inzaghi: 2,260 (24/25)
4. Conte: 2,214 (20/21)
4. Mancini: 2,214 (07/08)
6. Chivu: 2,190 (25/26)
7. Inzaghi: 2,142 (21/22)
7. Mourinho: 2,142 (09/10)
9. Mancini: 2,095 (05/06)
10. Mourinho: 2,071 (09/10)
11. Conte: 2,000 (19/20)
12. Mancini: 1,976 (04/05)
13. Stramaccioni: 1,904
14. Inzaghi: 1,857 (22/23)
14. Spalletti: 1,857 (18/19)
16. Spalletti: 1,809 (17/18)
17. Mazzarri: 1,642
18. Mancini: 1,571 (2.korszak)
Azért ezt a nyári klub vb bohóckodást szerintem feleslges beleszámolni,jobban szeretek almát almával hasonlítani...egyszerűbb lenne megnézni ezeket az arányokat csak bajnoki meccsekre (nemzetközi kupában is van aki BL van aki EL meccseken ült a padon),ha már ennyire stat guru lettél ;)
Igazabol sokminden nem valtozik ha a Klub VB-t levesszuk.

Ez esetben 2,236 pont Chivu pontatlaga bajnoki + BL osszesen 38 meccs.

Na de majd csinalok csak bajnokit es csak BL mutatokat is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2026.02.23. 16:27 jobban szeretek almát almával hasonlítani.
Na akkor Brecsinho keresere almat az almaval.

- Elso 9 BL meccs osszpontatlag:

1. Inzaghi: 2,444 (24/25)
2. Mancini: 2,222 (05/06)
3. Mourinho: 2,000 (09/10)
3. Mancini: 2,000 (04/05)
5. Inzaghi: 1,889 (22/23)
6. Chivu: 1,670 (25/26)
7. Conte: 1,000 (19-21)

- Serie A elso 26 fordulos pontatlag:

1. Mancini: 2,692 (06/07)
2. Inzaghi: 2,652 (23/24)
3. Chivu: 2,460 (25/26)
4. Conte: 2,384 (20/21)
5. Mancini: 2,346 (07/08)
6. Mourinho: 2,307 (08/09)
7. Mourinho: 2,230 (09/10)
8. Inzaghi: 2,192 (24/25)
8. Inzaghi: 2,192 (21/22)
10. Mancini: 2,115 (05/06)
10. Conte: 2,115 (19/20)
12. Spalletti: 1,961 (17/18)
13. Stramaccioni: 1,961
14. Inzaghi: 1,923 (22/23)
15. Spalletti: 1,846 (18/19)
15. Mancini: 1,846 (15/16)
17. Mancini: 1,653 (04/05)
18. Mazzarri: 1,576 (13/14)
19. Mancini: 1,384 (14/15)


Nyilvan nem mindegy ki milyen kerettel erte ezeket el, mert a 10-12 evvel ezelotti kereteket ismerjuk sajnos, ami haat fenyevekre van az elmult evek kereteihez kepest minosegben.

Szoval ez arnyalja a kepet, de azert igyis latszik, hogy Chivu a bajnoksagban eddig kimagaslo, cserebe a BL-ben nem az igazi, egyedul Grande baratunk multa alul.
Nyilvan egy tovabbjutas most javitani a helyzeten, foleg ha lenne egy szerencses sorsolas es a Sporting, mert akkor realis lehetne a 8 koze jutas is, ami a kimondott celunk.
Ellenben egy kieses eleg csufosan nezne ki, de ilyenre gondolni sem szabad.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2026.02.23. 14:27
R9. írta: 2026.02.23. 14:24 sztem 0 esely van ra szoval mind1 is :D
Maradjon is igy. ;)
Szokták mondani, hogy nem zörög a haraszt...
Simeone meg a gyerekei is többször elmondták, hogy biztosan lesz még az Inter edzője. Azért "már" ő is 55 éves, nem azt mondom, hogy öreg :D, de azzal a tűzzel, ahogy ő csinálja, szerintem még max 10 év van benne. Ha most tényleg ott hagyja az Atletit, lehúz 5 évet valahol, akkor utána már igencsak kérdéses, hogy az Interben is lenne e még benne 3-4 év.
Fizetése nyilván más kérdés, de ha akar(na) jönni, akkor tudja, hogy kompromisszumot kell kötnie.
Mondom ezt az egészet úgy, hogy remélem, hogy az Inter edzőjét a köv. min. 3-4 évben Chivunak fogják hívni! :)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2026.02.23. 18:20
brecsinho írta: 2026.02.23. 16:27 jobban szeretek almát almával hasonlítani.
Na akkor Brecsinho keresere almat az almaval.


Nyilvan nem mindegy ki milyen kerettel erte ezeket el, mert a 10-12 evvel ezelotti kereteket ismerjuk sajnos, ami haat fenyevekre van az elmult evek kereteihez kepest minosegben.

Szoval ez arnyalja a kepet, de azert igyis latszik, hogy Chivu a bajnoksagban eddig kimagaslo, cserebe a BL-ben nem az igazi, egyedul Grande baratunk multa alul.
Nyilvan egy tovabbjutas most javitani a helyzeten, foleg ha lenne egy szerencses sorsolas es a Sporting, mert akkor realis lehetne a 8 koze jutas is, ami a kimondott celunk.
Ellenben egy kieses eleg csufosan nezne ki, de ilyenre gondolni sem szabad.
Köszi!Nem kukacoskodni akartam -habár almával példálóztam -csak szerintem ez jobban mutatja a képet ;)

Mindenesetre az biztató,hogy a bajnokságban az ilyen pontátlagokkal simán bajnokok lettünk,reméljük ez idén is így lesz. A BL más kávéhaz,ott tényleg kevés eddig Chivi átlaga,na meg Conte lóg nagyon ki lefelé,nem meglepően..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2026.02.23. 21:29
interfan írta: 2026.02.23. 18:20
brecsinho írta: 2026.02.23. 16:27 jobban szeretek almát almával hasonlítani.
Na akkor Brecsinho keresere almat az almaval.


Nyilvan nem mindegy ki milyen kerettel erte ezeket el, mert a 10-12 evvel ezelotti kereteket ismerjuk sajnos, ami haat fenyevekre van az elmult evek kereteihez kepest minosegben.

Szoval ez arnyalja a kepet, de azert igyis latszik, hogy Chivu a bajnoksagban eddig kimagaslo, cserebe a BL-ben nem az igazi, egyedul Grande baratunk multa alul.
Nyilvan egy tovabbjutas most javitani a helyzeten, foleg ha lenne egy szerencses sorsolas es a Sporting, mert akkor realis lehetne a 8 koze jutas is, ami a kimondott celunk.
Ellenben egy kieses eleg csufosan nezne ki, de ilyenre gondolni sem szabad.
Köszi!Nem kukacoskodni akartam -habár almával példálóztam -csak szerintem ez jobban mutatja a képet ;)

Mindenesetre az biztató,hogy a bajnokságban az ilyen pontátlagokkal simán bajnokok lettünk,reméljük ez idén is így lesz. A BL más kávéhaz,ott tényleg kevés eddig Chivi átlaga,na meg Conte lóg nagyon ki lefelé,nem meglepően..
Igazad van, a kep igy teljesebb.
Bajnoksagban sok kerdes nincs, BL-ben pedig holnap javithatunk es a 16 kozott is, szoval hajra, meg kell csinalni.

Conte egyebkent oriasi.
Iden a Napolival is hozta a kemeny 1,00 pontatlagat a BL-ben.
8 meccs = 8 pont. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2026.02.23. 11:14 Na de hogy legyen egy igazan zsiros, igazi pletyka:

Spanyol El Chiringuito bejelentette:

Az Inter uj edzoje: Diego Simeone

Kiemelik, az Inter vezetes mar kozolte Chivuval, szezon vegen tavoznia kell, es nem o lesz jovore az Inter edzoje.
Az Atletico felbontja Simeone szerzodeset, amit mar evek ota akarnak, es uj edzot szeretnenek.

El Chiringuito szinten bejelentette, Simeone es az Inter vezetes mar ala is irta az Argentin edzo 4 eves szerzodeset az Inter kispadjan.
Az uzlet fix, es biztos, az Atleticonal felszabadul Simeone 37m euros eves fizetese.


Kezeljuk helyen...
(El Chiringuito maradjunk annyiban)
Sportmediaset szerint nincs megerosites Simeone-Inter szerzodes kapcsan.

Ket okbol is nehez elkepzelni Simeone erkezeset ezen hirek szerint:

- Simeone 37m euros fizetese, ennek a toredeket sem engedheti meg maganak az Inter.

- Chivut bajnoki cim utan nagy meglepetes lenne elkuldeni, meg akkor is ha a BL-ben jon egy nagyon korai sokkolo bucsu.
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

micsoda meglepetes :D csiringuto nem volt annyira hivatalos forras
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2026.02.24. 07:53 micsoda meglepetes :D csiringuto nem volt annyira hivatalos forras
Hala az egnek.
Francesco
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Valahol olvastam, hogy Simeone 2023-ban újrakötötte szerződését és már kevesebb az alapfizetése, bónuszokkal még mindig 30 felett van, kérdés, hogy mennyire könnyen teljesíthetőek ezek. Illetve azt is említették, hogy ebben a teljes stábjának a fizetése benne van.Az alapfizetése pedig bruttó 16.5 millió euró, ami nettó 8-9 misi. Ehhez nézve Chivu már nincs is annyira messze a maga 2.5 milliójával, főleg egy bajnoki cím után, ahol nyilván emelnék a fizetését, gondolom nagyjából 4-5 millió nettóra.
Plusz ugye Simeone remek sok pénzt keresett az elmúlt évtizedben, lehet neki már nem csak ez számítana, mert valljuk be sehol nem kapná meg maximum a szaúdi bajnokságban. Európában azért eredményeket is el kell érni ehhez, bár látjuk van ahol még azt sem.
Mindenesetre remélem megadják Chivu-nak a bizalmat, ha bajnokok leszünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2026.02.24. 12:40 Mindenesetre remélem megadják Chivu-nak a bizalmat
Simeone netto fizetese 30m euro bonuszok nelkul.
Idei toplista:

1. Simeone: 30m euro
2. Inzaghi: 25m euro
3. Guardiola: 23,5m euro
4. Arteta: 18m euro
5. Moyes: 12m euro
6. J.Jesus: 12m euro
7. L.Enrique: 11m euro
8. Jaissle: 11m euro
9. Ancelotti: 9,5m euro
10. Emery: 9,4m euro
11. Kompany: 9m euro
12. Flick: 7,5m euro
13. Slot: 7,4m euro
14. Tuchel: 6,8m euro
15. Conte: 6m euro
16. Mourinho: 6m euro

https://www.givemesport.com/worlds-high ... -managers/

Bonuszokkal egyutt 37m fizetese mai napig vilagrekord, es volt ez 50m euro is...
2023-ban csokkent az 50m euro egy hosszabbitassal 30m + bonuszokra.
(Az hogy ebbe a stabe is benne van, ez alap dolog, Chivu 2,5m euros fizeteseben is benne van a stab)

Atletico ettol a brutalis fizetestol szabadulni akar, raadasul eredmenyek sincsenek.
Simeone sehol nem kapna meg ennek a fizetesnek a negyedet sem...

Mi megadtunk volna 10m-t Inzaghinak is, mivel mashol sem kapna ennyit, 10m-ert alairna valoszinu.

De beljebb lennenk barmivel?
Foleg latva az elmult eveket?
Nem hiszem...
Fuggetlenul a mai meccs eredmenyetol, de kirugni egy "bajnok" edzot, es levaltani egy 5X annyit kereso, elmult evekben nem eppen "toppon" levo edzore?
Hat en nem tennem...
Francesco
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Kicsit Mourinho hatás lenne. Lehet, hogy Simeone focija mellett is elment már a világ. A következő állomáshelyén kiderül majd. Most azért sokan keresnek edzőket:
Liverpool ?
Real Madrid
PSG
Tottenham
MU
City ?
Napoli ? (ide illene a legjobban)

A teljesség igénye nélkül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2026.02.24. 13:14 Kicsit Mourinho hatás lenne. Lehet, hogy Simeone focija mellett is elment már a világ. A következő állomáshelyén kiderül majd. Most azért sokan keresnek edzőket:
Liverpool ?
Real Madrid
PSG
Tottenham
MU
City ?
Napoli ? (ide illene a legjobban)

A teljesség igénye nélkül.
Simeone focija mellett nagyon finomam fogalmazol ha azt irod, "elment a vilag".

PSG edzot keres?
L.Enrique most kapott "elethosszig" hosszabbitasi ajanlatot, es eleve 27-ig van szerzodese.
Na ott aztan Simeone olyan messze van mint ide a hold...
Tamado futball, szep jatek, piszkosul fiatalokra epulo projekt, teljesen mas vilag.

MU-nal Carrick latjuk hogy megy elore, ha igy folytatjak, es elerik a BL helyet, haat legalabb akkora meglepetes lenne ha kitennek mint a Scudetto gyoztes Chivut...

Citynel Guardiola szerzodese van, ha el is megy egyszer, ott a Pep iskola/tanitvany vonal lesz.
Kompany, Maresca, de meg Arteta is komoly opcio.

Poolnal ha valtas is lesz, ott Xabi Alonso sokkal-sokkal hamarabb lesz opcio mint Simeone, de meg Fabregas is, sot Gerrard.

Realnal meg konkretan gyulolik Simeonet.

Ezek kozul amiket felsoroltal, egyedul a Napoli vagy a Spurs opcio Simeone kapcsan.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Szivesebben látnám jövőre is Chivut a padon, mint Simeonét.

Van benne potenciál, védekezest kell megszerveznie csapat szinten, illetve kemenyebbnek kell lennie, de szurkoltam neki mióta idejött és sokkal rosszabb szezont vártam tőle. Szerintem alaptalan lenne elküldeni pláne ha behúzza a scudettot.
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2026.02.24. 13:30 Ezek kozul amiket felsoroltal, egyedul a Napoli vagy a Spurs opcio Simeone kapcsan.
Spurs? Hiszen ott van már a zseniális Tudor. Jobbat nem is találhattak volna. :lol:
Tuti véglegesítik a szerződését. :silent:
Azért ami a Spursnél is megy... TeAtyaÚrIsten.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2026.02.24. 14:17
interfan írta: 2026.02.24. 13:30 Ezek kozul amiket felsoroltal, egyedul a Napoli vagy a Spurs opcio Simeone kapcsan.
Spurs? Hiszen ott van már a zseniális Tudor. Jobbat nem is találhattak volna. :lol:
Tuti véglegesítik a szerződését. :silent:
Azért ami a Spursnél is megy... TeAtyaÚrIsten.
Egeszen elkepeszto, hogy Tudor kaphatott egy Spurs padot, es ezt az embert valaki komolyan gondolta.
Mondjuk a Juric story utan mar nincs min meglepodni...
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2026.02.24. 14:22
cuchu11 írta: 2026.02.24. 14:17
interfan írta: 2026.02.24. 13:30 Ezek kozul amiket felsoroltal, egyedul a Napoli vagy a Spurs opcio Simeone kapcsan.
Spurs? Hiszen ott van már a zseniális Tudor. Jobbat nem is találhattak volna. :lol:
Tuti véglegesítik a szerződését. :silent:
Azért ami a Spursnél is megy... TeAtyaÚrIsten.
Egeszen elkepeszto, hogy Tudor kaphatott egy Spurs padot, es ezt az embert valaki komolyan gondolta.
Mondjuk a Juric story utan mar nincs min meglepodni...
Az is szép volt, de azért zongorázni lehet a különbséget a kettő között.
Juric 9 pontos hátránnyal vette át a Southamptont kb.féltávnál.
Mondhatjuk, hogy 19-re lapot húztak, és nem jött be.
A Tottenham viszont Big Six klub.
Erre jön egy Tudor. :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Simeone erkezik, Chivu tavozik?

Fake news.
Beszelni sem erdemes rola. Maximalisan elegedettek vagyunk Chivuval.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

SportItalia is megerositi, az Internel lehetetlen Simenonet gazdasagilag megengedni.
Chivuval pedig a BL kudarc ellenere, a varhato Scudetto gyozelem miatt elegedett a vezetes, es az Inter Chivuval folytathatja 2026-27-ben is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4076
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2026.02.27. 10:07 SportItalia is megerositi, az Internel lehetetlen Simenonet gazdasagilag megengedni.
Chivuval pedig a BL kudarc ellenere, a varhato Scudetto gyozelem miatt elegedett a vezetes, es az Inter Chivuval folytathatja 2026-27-ben is.
Ebben szerintem mindenki biztos volt.
FEKA84
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

interfan írta: 2026.02.27. 10:07 SportItalia is megerositi, az Internel lehetetlen Simenonet gazdasagilag megengedni.
Chivuval pedig a BL kudarc ellenere, a varhato Scudetto gyozelem miatt elegedett a vezetes, es az Inter Chivuval folytathatja 2026-27-ben is.
Marotta február 25.-én cáfolta hogy akár csak megkerestük volna Simeonet. Fake news amit egyes spanyol lapok lehoztak. Azt mondta elégedett Chivuval.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FEKA84 írta: 2026.02.27. 12:39
interfan írta: 2026.02.27. 10:07 SportItalia is megerositi, az Internel lehetetlen Simenonet gazdasagilag megengedni.
Chivuval pedig a BL kudarc ellenere, a varhato Scudetto gyozelem miatt elegedett a vezetes, es az Inter Chivuval folytathatja 2026-27-ben is.
Marotta február 25.-én cáfolta hogy akár csak megkerestük volna Simeonet. Fake news amit egyes spanyol lapok lehoztak. Azt mondta elégedett Chivuval.
Igen szerepelt is itt 3 kommentel feljebb.
2026.02.24 22:57

"Marotta:

Simeone erkezik, Chivu tavozik?

Fake news.
Beszelni sem erdemes rola. Maximalisan elegedettek vagyunk Chivuval.

"
FEKA84
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

interfan írta: 2026.02.27. 14:10
FEKA84 írta: 2026.02.27. 12:39
interfan írta: 2026.02.27. 10:07 SportItalia is megerositi, az Internel lehetetlen Simenonet gazdasagilag megengedni.
Chivuval pedig a BL kudarc ellenere, a varhato Scudetto gyozelem miatt elegedett a vezetes, es az Inter Chivuval folytathatja 2026-27-ben is.
Marotta február 25.-én cáfolta hogy akár csak megkerestük volna Simeonet. Fake news amit egyes spanyol lapok lehoztak. Azt mondta elégedett Chivuval.
Igen szerepelt is itt 3 kommentel feljebb.
2026.02.24 22:57

"Marotta:

Simeone erkezik, Chivu tavozik?

Fake news.
Beszelni sem erdemes rola. Maximalisan elegedettek vagyunk Chivuval.

"
Akkor mit erősít meg a SportItalia? Hogy szerintük lehetetlen? Hát megmondta az elnök, hogy szó se volt róla 😀😀😀
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FEKA84 írta: 2026.02.27. 20:49
interfan írta: 2026.02.27. 14:10
FEKA84 írta: 2026.02.27. 12:39

Marotta február 25.-én cáfolta hogy akár csak megkerestük volna Simeonet. Fake news amit egyes spanyol lapok lehoztak. Azt mondta elégedett Chivuval.
Igen szerepelt is itt 3 kommentel feljebb.
2026.02.24 22:57

"Marotta:

Simeone erkezik, Chivu tavozik?

Fake news.
Beszelni sem erdemes rola. Maximalisan elegedettek vagyunk Chivuval.

"
Akkor mit erősít meg a SportItalia? Hogy szerintük lehetetlen? Hát megmondta az elnök, hogy szó se volt róla 😀😀😀
Nagyon sok sikert kivannok Simeonanak, de az Intertol tavol.
Iden vegre osszekaphatjak magukat, es sok-sok ev utan mutathat valamit legalabb a BL-ben, ha mar a bajnoksagban iden sem megy.
Tottenhamet boven utniuk kell, foleg ilyen vicc Tudorral a masik kispadon.
8 kozott valoszinu Barcelona, de azert ez a Barcelona kepes "csodakra".
Szoval hajra Cholo, mutasd meg, az utad iden a BL-ben kivan kovezve, hogy annyi ev utan ujra letegyen valamit az asztalra.

Sok szep sikert neki, az Intertol kellokeppen tavol.
R9.
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

FEKA84 írta: 2026.02.27. 20:49
interfan írta: 2026.02.27. 14:10
FEKA84 írta: 2026.02.27. 12:39

Marotta február 25.-én cáfolta hogy akár csak megkerestük volna Simeonet. Fake news amit egyes spanyol lapok lehoztak. Azt mondta elégedett Chivuval.
Igen szerepelt is itt 3 kommentel feljebb.
2026.02.24 22:57

"Marotta:

Simeone erkezik, Chivu tavozik?

Fake news.
Beszelni sem erdemes rola. Maximalisan elegedettek vagyunk Chivuval.

"
Akkor mit erősít meg a SportItalia? Hogy szerintük lehetetlen? Hát megmondta az elnök, hogy szó se volt róla 😀😀😀
:DDDDDD sirok
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2026.02.26. 10:21 Amúgy a fene gondolta, hogy ez a Palladino ilyen jó edző lesz, remélem Marrotta fél szemmel azért figyelgeti.
Nagyon nagyot megy o most az Atalantanal.
Felhozta oket a 13.helyrol, egy darabokra esett, total kilatastalan helyzetbol Juric utan.
BL-ben egyeduli olasz csapatkent ott vannak a 16 kozott.
23 meccs 15 gyozelem.
2,13 pontatlag a Serie A-ban 15 meccsen, ez az Inter es Chivu utan a 2.legjobb a teljes Serie A-t nezve.
15 meccs = 10 gyozelem, 2X, 3 vereseg.

Nagyon keves tehetseges fiatal olasz edzo van ligan belul, konkretan kb senki egyedul Palladino 41 evesen.

Egyebkent nagyon nem volt o rossz se Firenzeben, se a Monzanal.

- Utobbi 11 ev legjobb bajnoki helyezest hozta a Fiorentinanak

- Utobbi 10 ev legjobb edzo pontatlagat hozta Firenzeben

- Vertek tavaly a Laziot ketszer, Intert egyszer, Juventust egyszer, Milant egyszer, Romat egyszer, Atalantat egyszer

- Nyilvan Konferencia Liga mennyit er, de ott is azert csak elment az elodontoig

- Majd o maga mondott le, es tavozott a Fiorentinatol a vezetoseggel valo nezetkulonbsegek miatt

Es azert a Monzanal sem volt rossz o, sot...

- Monza tortenelmenek elso Serie A szezonjaban 11.hely.

- 2.szezonjaban 12.hely a Monzaval.

- Majd miutan tavozott, tavaly 20. helyen tokutolsokent esett ki a Monza.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Tudom messze még a vége de ha Chivunak nem sikerülne a bajnoki cim akkor is hosszabbítunk vele vagy távozik? Gondolom ha lesz BL szereplés az is elég a maradásához. Szép vasárnapot mindenkinek!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2026.03.01. 08:53 Tudom messze még a vége de ha Chivunak nem sikerülne a bajnoki cim akkor is hosszabbítunk vele vagy távozik? Gondolom ha lesz BL szereplés az is elég a maradásához. Szép vasárnapot mindenkinek!
Szerzodese van 2027-ig.
Bajnoki cim gyakorlatilag szinte megvan, kb kizarhato hogy tavozna.

Valoszinu hosszabbitunk vele 2029-ig dupla fizetessel, 4-5m korul lehet olvasni.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Köszi interfan! Akkor abban az esetben távozna csak ha a jövő szezonba bukdácsolna a csapat vagy egy korai BL kudarc esetén. Elismerem Chivu munkáját szép amit csinál csak kérdés hogy jövőre a BL ben mire megyünk és remélem tovább fogunk menetelni a döntőig. (Lehet magam leszek vele de ha a BL-ben sikert akarunk lehet akkor egy Európai szinten tapasztaltabb edző kellene)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2026.03.01. 13:45 Köszi interfan! Akkor abban az esetben távozna csak ha a jövő szezonba bukdácsolna a csapat vagy egy korai BL kudarc esetén. Elismerem Chivu munkáját szép amit csinál csak kérdés hogy jövőre a BL ben mire megyünk és remélem tovább fogunk menetelni a döntőig. (Lehet magam leszek vele de ha a BL-ben sikert akarunk lehet akkor egy Európai szinten tapasztaltabb edző kellene)
Nagyon szivesen.

Nekunk a BL-ben donto/elodonto nem realis.
Persze kifuthat egy jo szezon, lehet egy szerencses sorsolas, tortenhet egy csoda.
De alapvetoen van 2 spanyol, 1 francia, 1 nemet, es kb 4 (akar 5 is) angol csapat akik mas szinten vannak.
Veluk felvenni a versenyt egy teljesen mas hatterrel lehet csak hosszutavon.

Nekunk a BL-ben egy stabilan magas UEFA bevetelre van szuksegunk, hogy a klub mukodese rendben legyen.
Ez mar akar egy 16 koze jutassal, de meg inkabb egy 8 koze jutassal teljesen eletkepes.
Es azert a rendszerenek koszonhetoen, a kiemeleseknek, a lebonyolitasnak, teljesen tarthato cel egy BL 8 koze jutas cel is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31659
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar Allegri-Real...
Tobb forras szerint is Klopp visszautasitotta a Realt, es nem akar odamenni.
Valamint kiemelnek egy nyilatkozatot Klopptol:
"Nagyon tetszik az Atletico. Nemetorszagban nem mentem a Bayernhez, hanem a Dortmundot valasztottam. Angliaban nem mentem a Cityhez, hanem a Liverpoolt valasztottam. Spanyolorszagban nagyon erdekel es tetszik az Atletico projektje".

Es ahol jon az Inter a tortenetben.
A "meltan hires" El Chiringuito tovabbra is biztos benne, Simeone az Inter edzoje, minden kesz, 2026-27 szezont az Inter kispadon kezdi Simeone.
Valamint kiemelik, Klopp elorehaladott targyalasokat folytat az Atleticoval, es az alairas meg is erkezhet, igy az El Chiringuito szerint az Interbe tavozo Simeone helyet Klopp veszi at az Atletico kispadon.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Olvasva itt a Simeone-s hireket én azt mondom hogy Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja...
Valamikor nyilatkozta Simeone hogy 1x szivesen lenne a csapat edzője és visszatérne az Interbe vagyis eljön majd ez az idő is...Szerintem a héttérbe már valami elindult csak most mindeki hallgat,cáfol!
Megértem azt hogy Marotta cáfolta ezt azonnal..de..Mivel most Chivu a csapat edzője nyilván nem fogja azt mondani hogy Igen igazak a hirek ezzel tudja hogy ez Chivu munkásságára és a csapatra is hatással lenne és könnyen ezzel gödörbe kerülhet a csapat. Most hagyják nyugodtan dolgozni Chivut hogy meglegyen a bajnoki cim és olasz kupa nem helyet engedni a média híreknek.
Ami Simeonet illeti ha komolyan vissza akar térni hozzánk akkor a fizetési igényeit is lejjebb engedte szerintem ha érzelem alapú neki az hogy az Inter edzője legyen.
FEKA84
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

tomika431 írta: 2026.03.05. 11:02 Olvasva itt a Simeone-s hireket én azt mondom hogy Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja...
Valamikor nyilatkozta Simeone hogy 1x szivesen lenne a csapat edzője és visszatérne az Interbe vagyis eljön majd ez az idő is...Szerintem a héttérbe már valami elindult csak most mindeki hallgat,cáfol!
Megértem azt hogy Marotta cáfolta ezt azonnal..de..Mivel most Chivu a csapat edzője nyilván nem fogja azt mondani hogy Igen igazak a hirek ezzel tudja hogy ez Chivu munkásságára és a csapatra is hatással lenne és könnyen ezzel gödörbe kerülhet a csapat. Most hagyják nyugodtan dolgozni Chivut hogy meglegyen a bajnoki cim és olasz kupa nem helyet engedni a média híreknek.
Ami Simeonet illeti ha komolyan vissza akar térni hozzánk akkor a fizetési igényeit is lejjebb engedte szerintem ha érzelem alapú neki az hogy az Inter edzője legyen.
Nem hiszem, hogy átvenne egy olyan csapatot ahol a közel nullás mercató kell minden évben.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2978
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

FEKA84 írta: 2026.03.05. 14:01 Nem hiszem, hogy átvenne egy olyan csapatot ahol a közel nullás mercató kell minden évben.
Ha jól emlékszem az Atletico is anno ezt az Atalantá-s modelt tolta, hogy olcsón igazoltak és drágán eladtak, csak miután sikeresebbek lettek Cholo alatt, meg megépült a saját stadion, akkor kezdtek nagyobb kiadásokba. Szóval nem hinném, hogy ez gondot jelentene.

De szerintem nem reális amúgy sem, Chivu messze túltejesíti az elvárásokat. Nyilván roncsderbi az idei Serie A is, de láttuk, hogy Inzaghi-val sikerült ilyen "roncsderbit" bukni nem egyszer. Ha valaki szezon elején azt mondja, hogy bajnok lesz a csapat, szerintem mindenki gondolkodás nélkül aláírta volna.

Persze BL kiesés gáz volt, de egy full kezdő edzőről van szó, aki első szezonjában nagy valószínűséggel bajnok lesz a csapattal, és még a kupa is összejöhet. Semmi nem garantálja, hogy Simeone bevállna, mindamellett hogy valószínűleg elég sokba kerülne.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Mondjuk gondolatkísérletnek jó, hisz nálunk is készül a stadion… majdhogynem “atalantás” vonal megy, beindították az alsóosztályú csapatot. Esetleg leadna az olasz szintű bérre…
A képletbe azért még ott van, mi vár Chivura? Ha teszem azt, bajnok lesz és akár kupagyőztes is, ezekben van e annyi jó ajánlás, hogy elhívják valamelyik “jobb” klubba, ő meg menne e?
Szerintem is zörög, ha csak egy picit az a haraszt..
cuchu11
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Szerintem meg nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt :)
Simeone 30 millió, Chivu 2,5 millió fizu évente
Ennek a hírnek a valóságalapja 0.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

És amúgy egy Atleti miért hajlandó kifizetni ennyi lóvét egy edzőért évek óta, nagyon kiemelkedő teljesítmény nélkül, már ha tényleg ennyit kap?
Kb 3* annyit, mint bármelyik nagy edző?
Amúgy meg hagyni kell Chivut dolgozni.
Válasz küldése