Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kenji írta: 2026.03.22. 21:30 Konkrétan nincs 3 normális passzunk egyhuzamban..🧐 kíváncsi vagyok meddig bírja ezt erővel a Fiorentina
En probaltam finoman fogalmazni, dehat igen, ma is pocsek a jatekunk.
Eddig megusztuk, de mi barmikor kepesek vagyunk bukni.
Kell a 2. gol, ket golos hatranybol ez a Fiorentina mar nem fog visszajonni.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Francesco írta: 2026.03.22. 21:31 Több kérdésem is van:

1. Ki emlékszik, melyik volt az utolsó jó csapatteljesítmény?
2. Esposito és Thuram minek dobálja magát egyfolytában?
Akkor reagálok egy visszakérdéssel: Thuramnak mikor volt utoljára értékelhető teljesítménye?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tűzzel játszunk....megint nem akarjuk lezárni.... :(
Több kellene.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Több kellene, de nem vagyok biztos, hogy jelenleg ez benne is lenne a csapatban. Még jó, hogy első percben vezetést szereztünk, mert utána nem igazán volt értékelhető teljesítményünk.

Azért ezt nem lehet csak Chivura fogni, ezeknek a játékosoknak edző nélkül is tudniuk kellene ennél jobban de legalább is motiváltabban játszani.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Igen, ez megint az a meccs, hogy egy második góllal viszonylag nyugtató lenne az előny, de bármelyik pillanatban bekaphatunk egyet, és nagyon nem ez a csapat az, amit látni szeretnénk... Lau baromira hiányzik.
Aki nekem eddig kiemelhető, az Bare, Pio és Sommer.
Francesco
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Elkeserítő teljesítmény egy harmat gyenge csapat ellen, amelyiknek 6 nap alatt ez a 3. meccse. Mi 8 napja játszottunk utoljára. Megint semmi elképzelés nem látszik az első 10 percet leszámítva, de akkor is inkább a Fior volt zavarban. Az az ember érzése, hogy nincs edzője a csapatnak. Mondjuk most tényleg nincs.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

matyinter írta: 2026.03.22. 21:33
Francesco írta: 2026.03.22. 21:31 Több kérdésem is van:

1. Ki emlékszik, melyik volt az utolsó jó csapatteljesítmény?
2. Esposito és Thuram minek dobálja magát egyfolytában?
Akkor reagálok egy visszakérdéssel: Thuramnak mikor volt utoljára értékelhető teljesítménye?
Nálam most telt be a pohár Thuram kapcsán végleg… itt ordítozok a tv előtt, hogy “csak passzold már oda bárkinek bazdmeg!!!”, erre eladja nyilván az ellenfél 16osán belül, ami után 1 passzból majdnem gólt kapunk (Kean kiugratás, Sommer kijövetel), a következőnél meg kisárgázza Augustot… szánalmas teljesítményt rak le megint… Félidőben kapnám is le a picsába, jöhet Bonny.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2026.03.22. 21:39 Elkeserítő teljesítmény egy harmat gyenge csapat ellen, amelyiknek 6 nap alatt ez a 3. meccse. Mi 8 napja játszottunk utoljára. Megint semmi elképzelés nem látszik az első 10 percet leszámítva, de akkor is inkább a Fior volt zavarban. Az az ember érzése, hogy nincs edzője a csapatnak. Mondjuk most tényleg nincs.
Na igen, mi multhet szombat delutan jatszottunk utoljara.
Fiorentina ehhez kepest jatszott hetfon este, es csutortok este is.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Atosz írta: 2026.03.22. 21:41
matyinter írta: 2026.03.22. 21:33
Francesco írta: 2026.03.22. 21:31 Több kérdésem is van:

1. Ki emlékszik, melyik volt az utolsó jó csapatteljesítmény?
2. Esposito és Thuram minek dobálja magát egyfolytában?
Akkor reagálok egy visszakérdéssel: Thuramnak mikor volt utoljára értékelhető teljesítménye?
Nálam most telt be a pohár Thuram kapcsán végleg… itt ordítozok a tv előtt, hogy “csak passzold már oda bárkinek bazdmeg!!!”, erre eladja nyilván az ellenfél 16osán belül, ami után 1 passzból majdnem gólt kapunk (Kean kiugratás, Sommer kijövetel), a következőnél meg kisárgázza Augustot… szánalmas teljesítményt rak le megint… Félidőben kapnám is le a picsába, jöhet Bonny.
Egy percig nem fogok sírni utána, ha sikerül normális összeggel kiszállni belőle.
segogabor
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Chivu nem edző ,stábja egy vicc , és semmi játékunk nincs már . Játékosk formán kívül. Azért ez Inzaghi után nagyon fájdalmas Nekünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

segogabor írta: 2026.03.22. 21:52 Chivu nem edző ,stábja egy vicc , és semmi játékunk nincs már . Játékosk formán kívül. Azért ez Inzaghi után nagyon fájdalmas Nekünk.
Kolarov a meccs elott:
Teljesen nyugodt vagyok, az Inter remekul teljesit.
Latom az edzeseken a csapatot, emiatt is nyugodt es bizakodo vagyok.
Ma remek alkalom a Fiorentina ellen, hogy megmutassuk mennyire jol tudunk jatszani, ahogy azt tettuk egesz evben.
Agresszivak leszunk, es nagy elszantsaggal lepunk palyara.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

segogabor írta: 2026.03.22. 21:52 Chivu nem edző ,stábja egy vicc , és semmi játékunk nincs már . Játékosk formán kívül. Azért ez Inzaghi után nagyon fájdalmas Nekünk.
Azért túlzásokba ne essünk… Nem hinném, hogy egy kiesés elől menekülő Fiot otthon ennyire le kéne becsülni. Jönnek ki emberig egész meccsen (amíg bírják), jó kerettel. Ha meg lesz a 3 pont, én elégedett leszek. Valóban kisebb gödörben a csapat, de túlzásnak érzem Chivu ócsárolását.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Csak Frattesit meg ne lássam a pályán 🙏
Francesco
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Atalanta elleni meccs 2.0.
Amilyen pontatlanok vagyunk beszívjuk ugyanúgy.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Esküszöm bontok egy proseccot, vagy valami, ha legalább egy párbajt megnyer Thuram, vagy lefejel egy labdát, vagy bejön egy csele, vagy bármi..
Francesco
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Atosz írta: 2026.03.22. 22:05 Csak Frattesit meg ne lássam a pályán 🙏
Hány labdaérintése lesz szűk fél óra alatt?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Atosz írta: 2026.03.22. 22:05 Csak Frattesit meg ne lássam a pályán 🙏
:? :? :?
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Na Thuram lement végre 11en leszünk..
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Francesco írta: 2026.03.22. 22:14
Atosz írta: 2026.03.22. 22:05 Csak Frattesit meg ne lássam a pályán 🙏
Hány labdaérintése lesz szűk fél óra alatt?
Mit akarsz?? Passzolt 1et 2 meccs után!! Megvagyunk!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Botrany szarok vagyunk....16.Fio ellen akik a heten a 3.meccsuket toljak.....
Francesco
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Sommer minden meccsen tol egy ilyen gólpasszt.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Jesszusom.. Sommer, az 1gyel guruló labdát…
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Botrány amit művelünk meccsek óta.
segogabor
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Atosz írta: 2026.03.22. 22:01
segogabor írta: 2026.03.22. 21:52 Chivu nem edző ,stábja egy vicc , és semmi játékunk nincs már . Játékosk formán kívül. Azért ez Inzaghi után nagyon fájdalmas Nekünk.
Azért túlzásokba ne essünk… Nem hinném, hogy egy kiesés elől menekülő Fiot otthon ennyire le kéne becsülni. Jönnek ki emberig egész meccsen (amíg bírják), jó kerettel. Ha meg lesz a 3 pont, én elégedett leszek. Valóban kisebb gödörben a csapat, de túlzásnak érzem Chivu ócsárolását.
Sajnos nem úgy tűnik,hogy megcáfolják ezt. Mi itt nem nyerünk bajnokságot,, ezzel az edzővel. Lehet szélsőséges a véleményem , kívanom ,hogy cáfoljom rám a Mester , újra nézhető focit lássunk az Intertől.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Martinez mikorra várható vissza? Ez a csapat egyszerűen nem bírja ki a hiányát. Nem csak a góljai miatt, a pályán lévő jelenléte is hiányzik hogy ne lézengjük 90 perceket
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Komolyan, morcos voltam, hogy nem tudjuk időben letenni a gyereket, hogy tudjak meccset nézni. Erre hálásnak kell lennem, hogy pont emiatt maradok le erről a gyalázatról…
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Borzasztóan ócska ez az egész brigád. Ha megnyerik végül a bajnokságot, ha nem, egész nyugodtan bekaphatják. Szekunder szégyenérzetem van miattuk.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Az biztos, hogy egy gyenge mentalitású, vesztes banda, nem véletlenül buktak el annyi bajnokságot, meg döntőket.

Egyik sem egy vezéregyéniség, én azt nembírom felfogni, hogy C Ronaldonak vagy Messinek több aranylabdája van, mint ezeknek a játékosoknak bajnoki címe meg kupái együtt, mégis motiváltabban játszana, mint bárki aki itt pályán vannak a csapatból.

Minden féle taktikai utasítás nélkül is lehetne szerintem látni, ha a játékosok győzni akarnának és küzdenének. Én ezt hiányolom, és nem csak ma, hanem az utóbbi 2 évben folyamatosan. 1-2 meccsen volt fellángolás mint pl a Barcelona ellen tavaly de ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sly89 2026.03.22. 22:36-kor.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Az a durva, hogy olyan, mintha 10 emberrel játszanánk..
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Hihetetlenek a támadóink.. egy párharcot nem tudunk megnyerni.
pazso
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2020.11.25. 22:03

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: pazso »

Pár hete ìrtam, hogy el fogjàk cseszni a bajnoksàgot is, mindent meg is tesznek èrte. Kizàrt hogy a következő 2 meccen 6 pontot szereznek (Róma, Como), legalàbb is ezzel a kìnlódàssal biztos nem. Nem nyerő matèria ez sajnos.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Chivu meg a stabja
Kolarov Palombo
Viccnek is rossz.
6 pont maradt az előnyből
Francesco
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szerintem a végére hálásak leszünk, hogy elbukjuk a bajnokságot. Annyira nulla ez az egész, hogy lassan tényleg az lenne a szégyen, ha így lehetnénk bajnokok.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ezeket a nyomorékokat....ilyen egy fos játékot.....szerintem a Roma elleni meccset nem is nézem mert nincs szükségem arra, hogy estére szétbasszák a vérnyomásom....
Ezzel a hozzáállással nekem az jön le nem is akarnak bajnokok lenni....
Azt tegyük hozzá csak a többi csapattól függ bajnokok leszünk e...mennyit bénáznak majd ők is mert, hogy mi nem fogunk még 6 meccset nyerni az egészen biztos. :? :cry:
Rohadt csalódott vagyok.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Kevés a győztes mentalitású játékosunk. Sétálgatnak páran.. Ez a Bonny is beáll, eladja a labdát aztán hisztizik és megáll elöl. Vérlázító.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Lehetne hangzatos kijelentéseket tenni, meg nagy kérdéseket feltenni, de én azt gondolom továbbra is, hogy tegyük össze a két kezünket, hogy ezzel a kerettel, szakmai stábbal, TELJESÍTMÉNNYEL 6 ponttal vezetjük a bajnokságot 30 forduló után.
Furcsa, de ebből kellene valahogy erőt meríteni. Hogy nem a 4. helyért küzdünk. Ettől függetlenül szégyen, nem szégyen lenne, én esküszöm, nem látom, hogy a Roma, Como, Lazio, Bologna 4es ellen mi hogy a jó égben szereznénk mondjuk 3, de akár csak 2 győzelmet is. Azzal meg el is megy a bajnoki cím...
Azért az az egy kérdés mégis érdekes lehet, hogy az hogyan lehet, valóban, hogy a het 2x utazó, 3. meccsüket játszó Fior frissebb mint mi???
Lautaro visszatérésben, meg az ellenfelekben lehet bízni, semmi másban sajnos.
FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

lucky0 írta: 2026.03.22. 22:44 Kevés a győztes mentalitású játékosunk. Sétálgatnak páran.. Ez a Bonny is beáll, eladja a labdát aztán hisztizik és megáll elöl. Vérlázító.
Az a szomorú a jelenleg Taremi szintű Thuram helyett bejön egy hatalmas középszer Bonny és kb. ugyanazt csinálja mint a francia...nem tud labdát átvenni, megtartani sem és kb. ennyi. :? :cry:
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Hát kb Barella és Pio kivételével nem nagyon lehet ma kiemelni senkit, borzasztó a csapatjáték is, nem tudom, hogy mit lehet az elmúlt időszakban pozitívnak mondani. Van 6 pontunk, baromi nagy kérdés mire lesz elég, de nagyon nem ennyinek kéne lennie, hanem sokkal többnek, csak ahhoz játszani is kéne...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8228
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Az,hogy nem nyertünk az bosszantó ,de ahogyan ikszeltünk az még inkább.
A gyors 0-1 után szinte ugyanazt csináltuk mint egy hete az Atalanta ellen.
Ültünk az eredményen miközben a Fio meg dolgozta ki a helyzeteket,
Ez volt a meccs terv,hogy majd Sommer mindent véd.
Nem tanulunk a saját hibáinkból.

A Bodo meccsek òta tart a krìzis illetve miòta nincs Lautaro.
Vannak kétségeim,hogy Chivu fel tudja hozni ezt a brigádot,de egy Roma elleni győzelemmel még pont vissza lehetne jönni.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

matyinter írta: 2026.03.22. 22:54 Hát kb Barella és Pio kivételével nem nagyon lehet ma kiemelni senkit,
Barella??? Hát ő készítette le a Fior gólját! :D
Szerintem ma Bisseck volt még az, akin látszott, hogy odateszi magát.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Sommer helyett is nyugodtan védhetne a maradék meccsen Martinez, semmivel nem lennénk hátrébb.
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Jókor jön a szünet most úgy érzem. Hátha egy kicsit töltődnek a játékosok mentálisan a válogatottban. Aztán húsvét vasárnap jöhet a feltámadás!!😇 Ez hulladék volt, de még mindig mi vezetünk, aggódjon a Milan meg a Napoli, hogy hogy dolgozza le a 6 pontot! Szerintem ha a Romat megvernénk az adna egy nagy lökést! (+ másnap Napoli-Milan ott egymást is kivehetik a versenyből.)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2026.03.22. 22:55
Vannak kétségeim,hogy Chivu fel tudja hozni ezt a brigádot,de egy Roma elleni győzelemmel még pont vissza lehetne jönni.
Ez így van de az a baj az utóbbi meccseket látva én most nehezen hiszem el a Roma-t megverjük. :?
Baromi csalódott vagyok most. Ez a Fio a héten a 3. meccsét tolta és akaratban, elszántságban lefociztak minket. :?
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4076
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Tartottam ettől a meccstől,és joggal.Nem könnyű itt nyerni,és nem is tudtunk.Én azért nem látom annyira borúsan a helytetet,igaz csak a 35.perctől láttam az eseményeket.A kp rendben volt,Zie,Calha,Barella kézben tartották a helyzetet.A70.perc körül volt 10 perc kihagyás,illetve visszaesés,egy Dumfries hiba és 1-1.Utána a gól megfogott kicsit,de a Calha,Barella lehozatalt nem értem.Bonny,Susic tök súlytalanok,Frattesi meg sosincs sehol ahol kéne.A végén egy Akanji és egy Pio helyzet,de nem jöttek a gólok.Amúgy az utóbbi totál tizi volt,de mielött a VAR megnézhette volna,a spori lefújta.Szerintem ez nagy küzdelem lesz még,de egyszer a forma megfordul.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Baggio85 írta: 2026.03.22. 22:56
matyinter írta: 2026.03.22. 22:54 Hát kb Barella és Pio kivételével nem nagyon lehet ma kiemelni senkit,
Barella??? Hát ő készítette le a Fior gólját! :D
Szerintem ma Bisseck volt még az, akin látszott, hogy odateszi magát.
Összességében véve jól focizott szerintem, de jogos. Bisseck még tényleg az az ember volt, akin lehetett látni az energiát és az elszántságot. Nyilván ő nagyon ott akar lenni a VB-n. És azért szépen bejatszotta magát a kezdőbe, és ez nagy munka, én nagyon bírom a csávót, pedig neki is azért voltak hibái, de egyre jobb.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nem tudom azért ennyira siralmasan nem látom a helyzetet..ugye azt várta kb mki,hogy karacsonyt se éri meg Chivu,ehhez képest 8meccs van vissza és 6pont az előny,ráadásul napoli-milan lesz,azért még mindig bőven a kezünkben a sorsunk.

Az elmúlt pár meccs tényleg szarul nézett ki és a szerencse meg a birok se éppen mellettünk álltak,de nem nagyon lehet egy szezont hullámvölgy nélkül lehozni. Ez a március nem a mi hónapunk volt,de remélem ezzel a maival nemcsak a hónap hanem a nyeretlenseg is véget ér..jöjjön vissza Lautaro,szivják fel magukat a srácok erre a pár meccsre és a húsvéttal feltámadunk mi is.

Forza Inter!!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

De, hogy Frattesiből mi lett, az valami kegyetlen. Pedig még néha itt is pislákolt tavaly, de azt hiszem a klubnak és neki is jobbat tenne, ha elválnánk egymástól, csak inkább menjen Spanyolországba, mert egy juvue/roma játékosként tuti, hogy szarrá szopatna minket.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Szerintem, ha ebben a helyzetben Chivut vesszük elő, akkor annyiban járunk tévúton, hogy a játékosok nagy része gyengébb játékos, mint amilyen edző Chivu.
Nyilvánvalóan Chivuban sincs (még(?)) meg az a kvalitás, hogy egy ilyen helyzetet kezelni tudjon. Én egyáltalán nem vagyok bizakodó, de tényleg csak azért, mert az utóbbi években elbuktunk bajnokságokat esélyesként, viszont bármennyire is egyre gyengébb az olasz bajnokság évről évre, ilyen "potya" bajnoki címet nem nagyon lesz esélye csapatnak még egyszer nyerni, mint az idei. Év elején nem is vártam oda magunkat és hát nem is csak rajtunk múlik, hogy ott vagyunk.
De ettől még végig kínlódom a maradék 8 meccset bármi lesz. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2026.03.22. 23:11-kor.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4076
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a Bonny nagy talány nálam,hogy mitől változott ennyit a játéka.Most nagyon pocsék.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

brecsinho írta: 2026.03.22. 23:03 Nem tudom azért ennyira siralmasan nem látom a helyzetet..ugye azt várta kb mki,hogy karacsonyt se éri meg Chivu,ehhez képest 8meccs van vissza és 6pont az előny,ráadásul napoli-milan lesz,azért még mindig bőven a kezünkben a sorsunk.

Az elmúlt pár meccs tényleg szarul nézett ki és a szerencse meg a birok se éppen mellettünk álltak,de nem nagyon lehet egy szezont hullámvölgy nélkül lehozni. Ez a március nem a mi hónapunk volt,de remélem ezzel a maival nemcsak a hónap hanem a nyeretlenseg is véget ér..jöjjön vissza Lautaro,szivják fel magukat a srácok erre a pár meccsre és a húsvéttal feltámadunk mi is.

Forza Inter!!
Összességében nézve szerintem se szar a helyzet, ha ezt mondják a szezon elején, hogy van 6 pont előny 30 meccs után, biztos, hogy itt a fórumon is mindenki aláirta volna. Egyszerűen, csak vannak aggasztó dolgok, amiért mindenki fél, hogy talán bukható a dolog.
Forza Inter!!!
Válasz küldése