Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2025.05.06. 23:51 Gyerekek, kész vagyok.
A végén már járkáltam, annyira ideges voltam.

Bl döntő, hihetetlen.

Köszönöm srácok, büszkeség :clap: :clap: :clap:
Én is. :D Hihetetlen. A szív diadala. Én most nem mondok semmi kritikát senkiről és semmiről mert ez az ünneplés helye. Hatalmas volt. BL döntő. :D Köszi srácok.
Ja és rendelem az Acerbi mezem. 93. percben felmegy majd így beveri.....ha ő nincs akkor nincs Frattesi gól se mert kikapunk a rendes játékidőbe.
Forza Inter!!!!!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:53
Audipower írta: 2025.05.06. 23:52
Jó Éjszakát Mindenkinek!

Forza Inter!!!
Ki az aki most fog tudni aludni? :)
Forza Inter! :thumbup:
Inni kellene még pár sört, de holnap meló van.😁😁
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

mike írta: 2025.05.06. 23:53 Jah, és Yamal fején most már egész jól mutat a milánói :twisted:
A végén mielőtt kiszáradt volna, legalább elkezdett esni az eső, így úgy maradt.
De amúgy mennyire sportszerűek voltak vele a srácaink, kb mondták neki, hogy "nyugi kicsi, te még sokat fogsz nyerni"
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

1998 óta vagyok Inter szurkoló, de ilyen BL párharcot még nem láttam. 🥲😀
Talán a Liverpool-Milan 3-3-as BL döntőt tudnám említeni, amikor a 'Pool 0-3-ról felállva megnyerte a kupát.
Sokáig fogják emlegetni ezt a 2 meccset az biztos.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Interfan, Te kint voltál a meccsen, igaz? Vagy csak a döntőre mész? :) Majd valami élménybeszámoló legyen, ha túlélted idegekkel. :D
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1727
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Dörzsöljük meg a szemünket. Hihetetlen diadal. Igazi Pazza Inter érzés. Melóhelyen néztem mindkét meccset mert sajnos dolgoztam. Illetve dolgoznom kellett volna! :D Elképesztő. Keresem a szavakat.

Akárki lesz a döntőben. Nem féltem a csapatot!

Forza Ragazzi! Forza Inter! :clap:
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Acerbi nagyon megérdemelte a gólt miután 2-0nál a félidő végén leköpte őt Inigo Martinez! :thumbup: Az ilyen játékost a focipálya közelébe se engedném!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hihetetlen győzelem olyan amire talán csak az Inter képes.
Olyan forgatòkönyv volt ez amire senki nem számított.
2-0 a félidőben ami után a Barca 3 gòlt szerez és a 88.percben továbbjutásra áll ami után jött egy elképzelhetetlen fordítás Acerbi és Frattesi révén.

Ezekért a feltámadásokért szerettük meg a csapatot.
Ilyen volt a híres Sampdoria meccs 0-2 után 3-2 illetve 2018-ban a Lazio elleni utolsò fordulòs meccs a BL indulásért ,ahol kétszer is vezetett a Lazio,de a vége 3-2 lett nekûnk Vecino gòljával.

Ebben a sorozatban játszottunk a Cityvel az Arsenalal majd kétszer a Bayernnel és a Barcával is egyszer sem kaptunk ki.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Audipower írta: 2025.05.06. 22:51 Sajnos ez ennyi volt.☹️
Megérdemli a Barca.
Így leadni 2 egymás utáni meccsen 2-0-ról, nem hiszem el.☹️
Sajnos a jobb csapat fog továbbjutni.☹️
Az idei szezonban nem nyerünk semmit, ez van.☹️
Ezt talán te is megbántam utòlag,de szerintem 2-0 után 2-3 -nál ezt senki nem gondolta volna.
Még talán a legoptimistább Inter drukkerek sem.
Végül egy olyan fordítást láttunk,amire életünk végéig emlékezni fogunk. :x
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:47 Ünnepélyesen visszavontam és elnezest kérek a “kudarcos” bejegyzésemért. Ha megnyerjük ha nem! Tévedtem!
Huhúú Csaszi!
Ehhez kell hozzászóljak, mert szinte érzem, ahogy ez a múltkori fogalmazásod ma átment valami megfogalmazhatatlan érzésbe, amit ma Frattesi (!) teljesített be! Ott vagyunk gyerekek a BL döntőben, és ugyanazzal az érzéssel várom, mint 2010ben: ezek után ezt a döntőt nem bukhatjuk el!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Most sikerült visszaérni a szállásra,még mindig nehezen fogom fel..sokan elindultak sírva haza a 3.barca gólnál,de volt benne még egy csavar..Acerbi, ki más :mrgreen:

A hosszabbitás előtt már lehetett érezni,hogy olyan extazisba került a csapat és a szurkolók,nem lehetett elveszíteni..es Taremi passzából beveri Frattesi :clap:

Sommer mit tolt,meg az egész csapat is,ez örök élmény marad,bármi is lesz a döntőben..de nagyon megérdemelnénk most már ezek után ;)

Grazie Ragazzzi :clap: Forza Inter!!!
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

PetR írta: 2025.05.07. 00:01 Interfan, Te kint voltál a meccsen, igaz? Vagy csak a döntőre mész? :) Majd valami élménybeszámoló legyen, ha túlélted idegekkel. :D
Én voltam, most értem vissza a hotelbe egy mini after-ről… :D Hatalmas volt (mármint a meccs)! Ma este repülök csak vissza, de csütörtökön írok majd hosszabban! Még mindig alig tudom elhinni… :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

möszi írta: 2025.05.07. 02:12
PetR írta: 2025.05.07. 00:01 Interfan, Te kint voltál a meccsen, igaz? Vagy csak a döntőre mész? :) Majd valami élménybeszámoló legyen, ha túlélted idegekkel. :D
Én voltam, most értem vissza a hotelbe egy mini after-ről… :D Hatalmas volt (mármint a meccs)! Ma este repülök csak vissza, de csütörtökön írok majd hosszabban! Még mindig alig tudom elhinni… :)
💘💘💘
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Audipower írta: 2025.05.07. 00:00 1998 óta vagyok Inter szurkoló, de ilyen BL párharcot még nem láttam. 🥲😀
Talán a Liverpool-Milan 3-3-as BL döntőt tudnám említeni, amikor a 'Pool 0-3-ról felállva megnyerte a kupát.
Sokáig fogják emlegetni ezt a 2 meccset az biztos.
Abban az 1998-as évben is volt egy örjöngős meccsünk, az UEFA döntő Ronaldoval, Simeonéval stb, sose feledem azt a kupagyőzelmet 8-)

Már kelni is kellett, az adrenalin miatt elaludni is alig bírtam, kész vagyok : D
Hihetetlen még most is, szürreális, hősies, nincsenek is megfelelő jelzők rá.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Atosz írta: 2025.05.07. 01:37
CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:47 Ünnepélyesen visszavontam és elnezest kérek a “kudarcos” bejegyzésemért. Ha megnyerjük ha nem! Tévedtem!
Huhúú Csaszi!
Ehhez kell hozzászóljak, mert szinte érzem, ahogy ez a múltkori fogalmazásod ma átment valami megfogalmazhatatlan érzésbe, amit ma Frattesi (!) teljesített be! Ott vagyunk gyerekek a BL döntőben, és ugyanazzal az érzéssel várom, mint 2010ben: ezek után ezt a döntőt nem bukhatjuk el!
A bajnokságot sajnálom, de belátom, ehhez kellett a maradék erőnk. Na meg a Napoli még sem egy Milán vagy Juve.. Ha tévedek, be szoktam ismerni.
Frattesi valami elképesztő volt a BM ellen is, hát még tegnap. Én már abban is elkezdtem bízni, hogy nem adjuk el. Róma ide vagy oda, Inter szíve van, ez tegnap bebizonyosodott. Ez pedig rengeteget számít. Forza Inter!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.07. 07:14
Atosz írta: 2025.05.07. 01:37
CsaSzi9294 írta: 2025.05.06. 23:47 Ünnepélyesen visszavontam és elnezest kérek a “kudarcos” bejegyzésemért. Ha megnyerjük ha nem! Tévedtem!
Huhúú Csaszi!
Ehhez kell hozzászóljak, mert szinte érzem, ahogy ez a múltkori fogalmazásod ma átment valami megfogalmazhatatlan érzésbe, amit ma Frattesi (!) teljesített be! Ott vagyunk gyerekek a BL döntőben, és ugyanazzal az érzéssel várom, mint 2010ben: ezek után ezt a döntőt nem bukhatjuk el!
A bajnokságot sajnálom, de belátom, ehhez kellett a maradék erőnk. Na meg a Napoli még sem egy Milán vagy Juve.. Ha tévedek, be szoktam ismerni.
Frattesi valami elképesztő volt a BM ellen is, hát még tegnap. Én már abban is elkezdtem bízni, hogy nem adjuk el. Róma ide vagy oda, Inter szíve van, ez tegnap bebizonyosodott. Ez pedig rengeteget számít. Forza Inter!
Meglátjuk, hogy miképp alakul a jövő évi keret, mert tegnap Zielinski sem volt rossz. Stúdióban viccesen meg is jegyezték, hogy milyen jó ha “csere” emberek is többet játszanak.
Bajnoki címet is megérdemelnénk, meglátjuk miképp alakul a folytatás.
Conte pedig azért mondja a baromságait, mert nemzetközi kupában a legnagyobb sikere a simán elbukott EL döntő.
Most heti 1 meccsel vezetnek, gratulálok! Jobb keretünk, de nem 3 fronthoz arról nem is beszélve, milyen út vezetett a BL döntőbe…
Azért idei kiírásban nem kaptunk ki a Barcelona/Bayern München párostól oda-vissza és csoportmeccsek alatt is csak a Leverkusentől.

Torinót jó lenne legyőzni, mert a mi meccsünk korábban van. Múltkor is akkor botlottak, amikor utánunk jöttek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

A Scudettot én is nagyon sajnálom, mert ez az Inter messze a legjobb csapat olaszban.

Sajnos nem megy minden egyszerre, így is csoda amit nulla pénzből művelünk.

Kinek örülnétek jobban a döntőben ?
Nekem talán a PSG.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

mike írta: 2025.05.07. 08:41 A Scudettot én is nagyon sajnálom, mert ez az Inter messze a legjobb csapat olaszban.

Sajnos nem megy minden egyszerre, így is csoda amit nulla pénzből művelünk.

Kinek örülnétek jobban a döntőben ?
Nekem talán a PSG.
Nekem mindegy ki jön ellenünk. Arsenal szimpatikusabb csapat, nem vagyok oda a pénzes csapatokért (PSG, city), de hasonló erősségűek, ma egy popcornt bedobok és hátradőlve nézem, tegnap úgyis elég volt a szívinfarktus :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2025.05.07. 08:41 Kinek örülnétek jobban a döntőben ?
Nekem talán a PSG.
Érdekes, a stúdióban konszenzusban mondták a PSG-t, mert az Arsenal ellen nem látnak esélyt számunkra a magas pressingjük miatt.
Én pedig pont az Arsenal ellen látnék több esélyt, egyszer már sikerült megvernünk őket a jelenlegi sorozatban is.
Más kérdés, hogy innen a PSG nem fogja elbukni az elődöntőt, úgyhogy szerintem a franciák jönnek.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2025.05.07. 09:15
mike írta: 2025.05.07. 08:41 Kinek örülnétek jobban a döntőben ?
Nekem talán a PSG.
Érdekes, a stúdióban konszenzusban mondták a PSG-t, mert az Arsenal ellen nem látnak esélyt számunkra a magas pressingjük miatt.
Én pedig pont az Arsenal ellen látnék több esélyt, egyszer már sikerült megvernünk őket a jelenlegi sorozatban is.
Más kérdés, hogy innen a PSG nem fogja elbukni az elődöntőt, úgyhogy szerintem a franciák jönnek.

Az Arsenal támadófocija jobban feküdne nekünk,de a Psg lesz az ellenfél.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Interfan gondolom hamarosan felébred. ;)
Emlékszik még valaki,hogy Dumfries helyett sokan 2023 nyarán érkező Cuadradot akarták a kezdőbe meghogy nem talált magának Premier csapatot ,mert nem kellett senkinek.
Ez a Denzel Dumfries idén gólt szerzett a Juventus a Lazio az Atalanta ellen és főszereplő volt mind két Barca elleni meccsen.

Ilyen látványos fejlődést talán még egyetlen Inter játékos karrierjében sem láttunk.
Sokat azt hitték,hogy ő az új Jonathan ,de ő új Maicon akart lenni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

2023-ban mindenki jött azzal, hogy könnyű ágon mentünk be a döntőbe és ez nem nagy szám meg mák....gondolom ezt olvasta a csapat is és gyorsan megcsinálták ugyanazt csak egy nehezebb ágon. :D :D ;)
Kedves ellendrukkerek most lehet jönni a könnyű ággal meg a mákkal. ;)

Bevallom mikor láttam tavaly a menetrendet meg az új BL-t és ezt a rengeteg meccset akkor kb. 1% esélyt adtam a döntőbe jutásra. Tévedtem. Szép volt. ;)

Na most a bajnoki címre is 1% esélyt látok de nagyon szívesen leírom majd, hogy tévedtem. :) ;)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2025.05.07. 10:11 Na most a bajnoki címre is 1% esélyt látok de nagyon szívesen leírom majd, hogy tévedtem. :) ;)
Egyszer csak kikap még a Napoli, aztán jöhet a Spareggio és a plusz egy meccs a szezonban :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2025.05.07. 10:15
Cupi írta: 2025.05.07. 10:11 Na most a bajnoki címre is 1% esélyt látok de nagyon szívesen leírom majd, hogy tévedtem. :) ;)
Egyszer csak kikap még a Napoli, aztán jöhet a Spareggio és a plusz egy meccs a szezonban :D
2 forduló óta minden Napoli meccsre felteszek 10 ezret tippmixen. :D Tudom hogy egyszer csak elhagy a szerencsém és bukom a pénzt. :D
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Acerbi, te jó ég!
Felmegy centerbe és beveri a 93.percben.
Utána meg Frattesi. Becsavarja és megy, már fent is van a kedvenc kerítésén :lol:
Egy perccel később meg úgy kell felvakarni a fűről, nem tudja hol van.
Ez valami hihetetlen!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2025.05.07. 00:01 Interfan, Te kint voltál a meccsen, igaz? Vagy csak a döntőre mész? :) Majd valami élménybeszámoló legyen, ha túlélted idegekkel. :D
Hosszu lesz, ezert elore is elnezest, es akit nem erdekel, az most lapozzon is inkabb tovabb, akit erdekel egy szemelyes tapasztalatokkal megelt iras, annak megkoszonom ha elolvassa.

Eloszor is egy dologgal kezdenem, szerintem ez ilyen meccsek miatt vagyunk mi Inter szurkolok.
Ez az Inter, az Inter mindig is Pazza Inter volt, es orokke az is marad.
Mi szurkolok pedig ezert szeretjuk ezt a gyonyoru klubot.
Es hat ez a Sport, a legnagyobb betus Sport, ahogy Guardiola fogalmazott az elso meccs utan, az ilyen meccsek miatt lesznek mindig teli a stadionok, es az ilyen meccsek miatt vagyunk a futball szerelmesei.
Ez 100%-ig igy van.

Koszonom Istennek, hogy atelhettem ezt a meccset a stadionban, es megadadott nekem ez az eletre szolo elmeny es emlek.
Barcelonai meccs is valami egeszen elkepeszto volt, na de ez a tegnap...
En az eletben nem gondoltam volna, hogy felulelehet mulni a Barcelonai meccset, haaat sikerult, de meg mennyire...

Elso meccs utan irtam, sokkal nehezebb lesz a visszavago, de bizni szabad, bizni kell, almodni pedig a legszebb dolog a vilagon, mert az almok neha igenis valora valnak.
Ket donto faktort irtam par napja, a Barca vedelem es az Inter vedelem.
Ahogy irtam, biztos voltam benne, hogy ez a Barcelona vedelem golokat fog kapni, eleg megnezni az utolso 5-10 meccsuket.
Igy is lett...
Az Inter vedelem sajnos megint engedte a 100 Barcelona kapuralovest, es sajnos nem a vedelmunkon mulott.
Viszont ott volt egy faktor amivel nem szamoltam, a kapusfaktor.
Ha nincs vedelem, van meg egy kapusod, csak nem mindegy milyen kapusod van.
Amit Sommer tegnap csinalt az dobbenet volt, ha o nincs nekunk annyi. De igy csapat a csapat, le a kalappal.
Barcelona vedelem gyengesege + a mi kapus faktorunk, es a Pazza Inter osszehozta az almot, a csodat, es ezt a fantasztikus estet.

Ha Conte mindig elmondja, ezzel a Napoli kerettel valosagos csoda egy Scudetto, akkor mi is elmondhatjuk, ezzel az Inter kerettel egy csodat csinaltunk egy ujabb BL dontovel.

Szemelyes tapasztalatok:
Delelott erkeztem Milanoba, es mar akkor lehetett erezni kis tulzassal mindenhol, hogy mennyire fontos a mai nap.
Delutantol folyamatosan kisebb-nagyobb Inter szurkoloi csoportokat lehetett latni szinte barmerre is jartunk.
Oriasi elmeny volt mar ez is, igazi futballunnepet erzett az ember.
Volt szerencsem sok Interes olasz szurkoloval beszelni.
Tobbseg nagyon izgatottan, de ovatos optimizmussal varta az estet.
Nyilvan voltak koltoi tulzasok is a 4-0-ra nyerunk, stb mondatokkal.
Meccs elott oriasi szurkoloi vonulas, hidegrazos latvany es erzes volt.
Irtam multheten a Barcelona cserestadionja mennyire hangulat, feeling es ugy minden nelkuli.
Na most ennek pontosan az ellenkezojet adta a Meazza.
Elkepeszto, valami egeszen foldontuli hangulat, mar a meccs elott joval olyan hangulat kezdett kialakulni, hogy ilyet nagyon ritkan eltem at.
Aranylag kozel ultem a kispadokhoz, de eselyetelen volt hogy barmit is meghalljak ilyen hangulatban. :D
Martinez goljanal mintha felrobbant volna a stadion.
Sokan szidtuk itt Martinezt, de Olaszorszagban az emberek ot fel Istennek kezelik es tartjak, Zanettihez hasonlitjak mar most, es olyan szintu imadat es fanatizmus van Martinez fele, hogy azt nehez leirni is.
Meccset nem igazan reszleteznem, latta mindenki, valami dobbenetes volt minden pillanata.
Elso felidoben mindenki elhitte, hogy ez meglesz, masodik felidoben viszont mindenki eltemette a csapatot.
En Acerbi goljanal ereztem, hogy ez innentol meglesz.
Ironikus, de kellett szerintem Raphinha golja ahhoz, hogy bejussunk a dontobe.
Ha 2-2 megyunk hosszabbitasra, akkor szerintem ez nem lett volna meg.
De Acerbi golja adott egy akkora lelektani lokest a jatekosoknak, szurkoloknak, mindenkinek, hogy ott tudtam, ez meglesz.
A Meazza kozonssege is atelte a poklot es mennyorszagot, mint szerintem minden Inter szurkolo a vilagon.
Azt a letargiat ami Raphinha goljanal volt, es azt a foldontuli boldogsagot ami ra 4 percre Acerbi goljanal volt, haat leirni sem lehet.
Egyszoval foglalnam ossze a meccset, amit itt irt valaki feljebb:
"a sziv diadala volt"
Az unneples a meccs utan olyan szintu volt mintha BL gyozelmet unnepelnenk, ez igaz a stadionra is, de az egesz varos megorult es mindenhol az orom, a mamor, es a fiesztae lett a foszerep.
Nem tulzok, boven lehetett volna itt buszos vonulas a szurkolok olyan hangulatban voltak.
Olyan elmeny, es olyan pillanatok voltak ezek, amit soha nem fogok elfelejteni.
Koszonom, nincs erre mas szo, csak a hala, hogy ezt a 2 meccset atelhettem.

Viszont egy dolog ami mar a meccs alatt sem tetszett, nagyon nem, sot mar a meccs elott sem.
Multheti Barcelona es spanyol szurkolok velemenyet nem is irom le ujra, annyira nagykepuseg volt, a meccs utan meg a szokasos Barcelona szardobalasal es persze szerencses volt csak az Inter bla-bla.
Na most hala az egnek nem sok Barcelona szurkoloval talalkoztam, de akikkel igen, azoknal ugyanez.
Sima 0-3, kitomjuk az Intert, az Inter csak egy szerencses csapat a Bayern ellen ki kellett volna esnie, Frattesi utolso perces gol, elso meccsen 3 kapuraloves 3 gol, csak szerencse bla-bla.
Csunya lesz amit irok, de hanyinger volt az egesz ezt hallgatni.
Visszaterve a meccsre, na ott ami nagyon nem tetszett az Barcelona jatekosok folyamatos reklamalasa, a folyamatos provokacio, es a folyamatos birozas a kispadrol is.
Masbol sem alltak csak ebbol.
Inigo baratunk a levonulasnal meg provokalta is az Inter szurkolokat.
Amit meg szerencsetlen biroval tettek mar a palyan is, undorito.
Mar ott gondoltam ennek lesz utoelete, haat van is...

Tegnap ejszaka mar nem olvastam hireket, hagytam a telefont, mert az elmenyek nem a telefonon es a neten vannak, hanem szemelyesen.
Ma reggel a repterre menet olvasva a hireket, nyilatkozatokat, megint az a bizonyos szo jutott eszembe (elnezest mindenkitol): hanyinger.
A Barcelona feljelenti a birot az UEFA-nal mert elfogult volt az Inter fele.
Barcelona jatekosok sora elmondja (Araujo, Pedri, Inigo), hogy ezt a gyozelmet elloptak toluk, botranyos biroi iteleteket, csakis az Intert segitettek, ok voltak a jobbak, es ha nincs a biro az Inter nem dontozik.
Gyonyoru...
Flick is elmondja, az osszes biroi itelet az Intert segitette, a Barcelona ellen volt nyiltan a biro, igazsgatalan eredmeny, a Barcelona erdemelte volna a dontot, es a biroi iteletek miatt nem kerultunk oda.
Fantasztikus...
Spanyol media meg folytatja, a futball legnagyobb lopasa, elcsalt BL elodonto, a biro kiejtette a Barcelonat, es meg sorolhatnam.
Hanyinger...
Jaa es meg ilyen Arsene Wengernek is meg kell szolalni, hogy bizony az Intere nem volt tizenegyes, ellenben a Barcelonanak az volt, es a biro igy meg ugy.
Koszonjuk Wenger, inkabb eld a boldog nyugdijas eveidet.

En nem ertem miert nem lehet meltosaggal viselni a vereseget, es erre mi szukseg van.
Sokszor irtam mar, de nekem pont ezert a Barcelona a vilagon a leggyulotebb csapat.
Undorito.

Na mindegy, birozzanak csak, csalozzanak csak, megerdemlik a sorsukat.
Nem gondoltam volna, csak nagyon melyen biztam benne, hogy ujabb Inter BL dontot lathatok majd szemelyesen, rettegtem, hogy a Barcelona BL gyozelmet kell lassam Muncheben.
Na ez nem igy lett.
Ahogy 100X leirtam, az idei BL a nagyobbnal nagyobb meglepetesekrol szol.
Szezon elejen leirtam, hiaba a sztarok, szerintem nem a Real nyeri az idei BL-t.
Csoda szupersztar favorit Realnak annyi, Citynek mar elotte, 2.favorit Poolnak is.
Es most az elodontotol mindenki altal irt BL gyoztes Barcelonanak is annyi.
Pont irtam par napja, en az idei BL elkepeszto meglepetesei miatt gondolom azt, hogy nem az uj favorit Barcelona nyeri a BL-t.
Igy is lett...

Lehet itt szerencsezni a spanyol sajtotol, nemzetkozi szakertoktol, de konyorgom a Real hanyszor es hogy nyert BL-t.
94.perces gyoztes golok, hibas biroi iteletek, tizenegyesek, es meg sorolhatnam.
Persze az nem szerencse, hanem tudas, mert ok a Real.
Az...
Ellenben az Internel ez csakis szerencse.
Az...

Ma este szurkolok az Arsenalnak, amiota a Pool kiesett egy Inter-Arsenal donto az "almom" Inter gyozelemmel.
Meg ugy eleve szerintem az Arsenal nekunk "konnyebb" ellenfel lenne.
Ahogy irtam:
"
PSG brutalisan jo csapat, es rettentoen egyben vannak, de hatha a donto kapujaban megremegnek.
Ha nem, akkor onnantol boven-boven meg is nyerhetik.
Hiaba gondolta azt kb mindenki, hogy a rajatszasba se jutnak be, nem hogy a 16 koze, es igy tovabb.
Eleve kedvelem az Arsenalt, de ha magunkat is nezem, es valahogy bejutunk a dontobe, nekunk szerintem az Arsenal sokkal "konnyebb" lenne a dontobe.
PSG 23-24 eves kezdoje, azzal a rengeteg mennyisegu futassal, megannyi kreativ, agilis villamgyors jatekossal, brutalis KP es tamadosorral, haat nem lenne egy kellemes story.
Foleg ugy, hogy a PSG vedekezni is tud, es van vedeleme, nem ugy mint a Barcelona vedekezese es szinte teljes B sor vedelme.
Egyszoval hajra, es johet az Arsenal-Inter donto, amit szerintem is behuznank.
Csak eloszor is jussunk mi oda, szerdan meg johet utannunk az Arsenal.
"
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2025.05.07. 09:56 Emlékszik még valaki,hogy Dumfries helyett sokan 2023 nyarán érkező Cuadradot akarták a kezdőbe meghogy nem talált magának Premier csapatot ,mert nem kellett senkinek.
Dumfries seggét sokat védtem itt anno.
Nagyon bíztam benne, de Acerbit én is ekéztem. Érthetetlen döntés volt, a múltja miatt is, öreg, lassú stb :D
Erre idejön, és a védelem oszlopa lesz, plusz ilyen gólt szerez. Hihetetlen.

Tele van a csapat elkallódott, máshol cserepados emberekkel, és itt csapattá értek.
Ez tényleg egy Moneyball, nagy gratula Marottáéknak is :clap:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Azért a mai nap olvasva az elismeréseket(még az általam rühelt csapatok szurkolóitól is),és nézve a videókat,hát rendesen könnyezek.Ez a tegnapi egy történelmi párharc volt,öröm volt átélni,megélni.Élvezzük ki!
INTER-1908
Hozzászólások: 1009
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Nem tudom ki hogy van vele de én az Arsenalt jobb csapatnak tartom mint a psg-t szerintem a psg nem jobb mint a Barca a blben szenvedtek eddig akkor is ha kivertek a Liverpoolt azért az aston villa ellen kötelező volt tovabbmenniuk...
Én inkább őket várom a döntőbe bár egy dolog biztos könnyű ellenfél egyik se lesz!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Gondolkodtam én is, hogy kinek örülnék jobban a döntőben. Őszinte leszek szerintem mindegy. ;) Bayern, Barca kettősön mentünk keresztül a döntőig. Senkitől nem szabad félni. :) Jön aki jön és meg kell nyernünk. ;)
Fan Gusto
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

sly89 írta: 2025.05.06. 22:02 Én itt nézem: https://liveball.uno/match/1371733
Tegnap a meccs hevében ezt elfelejtettem megköszönni. Ezt kár lett volna kihagyni!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ott voltam!! Leírhatatlan!!!
💙INTER🖤
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Azért mi lett volna, ha a két kapus "helyet cserél"?
Nem lennénk döntőben, az tuti.
3 kapott góllal meccs emberének lenni, teljesen megérdemelten, nagyon nem volt semmi.
Köszönjük Yann "nem tartozik a magasabb kapusok közé😀" Sommernek, aki eddig talán a legalulértékeltebb kapus (volt)
Szerintem itt nincs kérdés, de amúgy az egész szezonbeli teljesítményét is nézve, hogy ki legyen jövőre a kapusunk.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Fan Gusto írta: 2025.05.07. 14:58
sly89 írta: 2025.05.06. 22:02 Én itt nézem: https://liveball.uno/match/1371733
Tegnap a meccs hevében ezt elfelejtettem megköszönni. Ezt kár lett volna kihagyni!
Szivesen! :) Örülök, hogy tudtad nézni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Most akkor végülis kinek kell drukkolni ma?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.07. 20:56 Most akkor végülis kinek kell drukkolni ma?
Nalam Arsenal, eleve szurkolok nekik, es a masik ok, hogy szamunkra szerintem "konnyebb" ellenfel lenne a dontoben.

PSG eletveszelyes ezzel az elkepeszto mennyisegu fiatal, kreativ, agilis, es gyors jatekosaval, a letamadasaval, es sajnos ok vedekezni is tudnak a Barcelonaval ellentetben, es a vedelmuk is nagyon egyben van.

Szoval hajra Arsenal.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ez az Arsenal irtó gyenge, jobb lenne velük meccselni. De a PSG sem váltja meg a világot eddig, és ellenünk jóval kevesebb területük lesz, ha ők jutnak tovább.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az Arsenal elpuskázott az elején 3 lehetőséget.Ez döntő volt eddig,a Psg nyerő helyzetben van így.Én egyébként nem vagyok elájulva a franciáktól,az első meccsen is szerencséjük volt.
VInter101
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Egy meccsen bármi lehet! De ezt a döntőt megnyerjük! Ritkán van megérzésem, de ezt a Bayern továbbjutás után határozottan éreztem!! Úgyhogy nyugodjon meg mindenki! 😜
Forza INTER!!!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1861
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Úgy néz ki, ez eldőlt, Hakimiékkel találkozunk ha csak nem történik csoda.
Nem baj. Donnának a Milanból nem sok jó emléke van rólunk, Kvarát is ismerjük mint a rossz pénzt... :) És igaz, nem követtem a PSG idényét, de ezalapján a két meccs alapján úgy gondolom, a Barca-Bayern kombó kategóriákkal nagyobb falat volt.

edit: erre Saka pont szépített, na nézzük lesz-e feltámadás. :)
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PetR írta: 2025.05.07. 22:35 Úgy néz ki, ez eldőlt, Hakimiékkel találkozunk ha csak nem történik csoda.
Nem baj. Donnának a Milanból nem sok jó emléke van rólunk, Kvarát is ismerjük mint a rossz pénzt... :) És igaz, nem követtem a PSG idényét, de ezalapján a két meccs alapján úgy gondolom, a Barca-Bayern kombó kategóriákkal nagyobb falat volt.

edit: erre Saka pont szépített, na nézzük lesz-e feltámadás. :)
Arsenal-nak nagyon gyenge volt a helyzet kihasználása. Rengeteg túl árazott angol van benne. Nem rossz játékos a Rice, de nem hinnem ér 130 milliót. Tudjuk a Premier League-ben más összegek játszanak, de nem tud 3* annyit, mint bármelyik középpályásunk a kezdőből.
PSG nem rossz csapat, nem lesz egyszerű ellenük a döntő, de a mi águnk volt szerintem is nehezbb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sajnalom az Arsenalt, szurkoltam nekik, de igazabol eselyuk sem volt igazan, es el kell ismerni a jobb csapat jutott a dontobe.

Azert ezt is ki gondolta volna...
Volt idoszak amikor a PSG BL gyozelemre 65X penzt fizettek, az Inter BL gyozelemre meg 20X.
Na most ez a ket csapat jatsza majd a dontot.
A PSG akikre mindenki azt mondta mar az elejen, hogy a 24-be nem lesznek benne, es meg playoffot sem tudnak majd jatszani, es mi akiket mar mindenki a Bayern ellen is kiesesre vart.
Na ezert szep a sport, ezert gyonyoru dolog a futball, a meccsek a palyan dolnek el.

Mindket csapat elott le a kalappal.
Azert az nem semmi, hogy a PSG az elmult 6 BL kiirasbol 4X legalabb az elodontoig jutott, ebbol 2X dontott jatszott.
Mi pedig 1972 es 2023 kozott, magyarul 51 ev alatt 3X jutottunk el legalabb BL elodontoig, 51 ev = 3 alkalom.
Most meg 2023-2025 kozott 3 ev alatt 2X is.
Nem semmi...

Meg egy erdekes adat.
2024 szeptemberi iras volt, hogy a top 5 bajnoksag 96 csapatat nezve:
2.legfitalabb keret a PSG keret 23,3 atlagelektora.
Ellenben az Inter a 95. azaz konkretan szinte a legidosebb keret a top 5 bajnoksag 96 csapatat nezve, 28,5 atlageletkor.
Ezen felul hetrol-hetre a kiemelkedoen legfiatalabb kezdot a PSG kuldte fel az egesz BL-be, atlagosan 23-24 eves atlageletkorral.
Ellenben az Inter kiemelkedoen a legidosebb kezdot a maga 30-31 eves atlageletkoraval.
Nem semmi kulonbsegek.

PSG az egyetlen klub az idei szezonban akik triplazhatnak.
Triplazast amit eddig a vilagtortenelem soran csak a MU, Barcelona, Bayern, Inter, City vitt veghez, magyarul a legnagyobbak.

Es egyebkent mennyire jo vegre, hogy egy csapat es annak szurkoloi maximalis tisztelettel beszelnek az Interrol.
Nem ugy mint volt ez akar a Bayern, akar a Barcelona eseteben, de sajnos idetartozik az Arsenal is.
Na a PSG kapcsan ezt pont az ellenkezoje.
Al Khelaifi, Luis Enrique, Marquinhos, Vitinha, Neves, Dembele, Doue, Barcola, mind-mind a leheto legnagyobb tisztelettel beszel az Interrol, es arrol, hogy "mennyire eros es jo csapat, mennyire ovatosnak kell lenni, mennyire nehez lesz, csapatkent peldamutatoak, hihetetlen minoseg, es csak ugy nyerhetnek ha nagyon kemenyen dolgoznak".
Mennyire mas ezt olvasni, mint a nagykepu seggfejek nyilatkozatat...
Es a szurkolok eseteben ez ugyanugy megvan.
Leirni sem erdemes mas csapat szurkoloi mit muveltek es muvelnek, ellenben a PSG-nel szinte kivetel nelkul mindenki elismeressel ir az Interrol, nagyon nehez dontonek tartjak, es jobban orultek volna a Barcelonanak mert verhetobbnek tartottak oket, es meg sorolhatnank.

Jo erzes ezeket olvasni, ezeket latni.
Ket igazi a legnagyobbbetus CSAPAT dontoje lesz ez.
Csapatkent ennyire egyben levo ket klubot reg latott az ember, teli alazattal, szerenyseggel, es valami egeszen elkepeszto egyseggel.
Ez a ket csapat pedig minden teren maximalisan tiszteli egymast.
Egy gyonyoru donto lesz, amit a 2 evvel ezelotti City donto utan ujra szemelyesen lathatok majd az Alianz Arenaban.
Barmi is lesz a vege, ez a ket igazi CSAPAT senkitol jobban nem szolgalt ra sem a dontore, sem a BL gyozelemre.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Semlegesként elaludtam rajta. A döntőre van bő 3 hetünk rápihenni és készülni. Talán annyi a pozitívum, hogy míg a psg kényelmesen üldögél otthon, addig mi az az utolsó szalmaszálba kapaszkodva bízhatunk a scudettóban. Izgalmas véghajrák elé nézünk.
A psgt csak a mostani elődöntőben láttam játszani, hát annyi kijött, hogy valamivel rutinosabbak és fizikálisabbak, mint a barca. De elájulva nem vagyok tőlük.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Teljesen mind1, hogy milyen fiatalokból áll ez a PSG én így is több esélyt érzek most mint 2023-ban a Guardiola által edzett épp csúcs formában lévő City ellen volt. ;) Hozzáteszem ott is tisztességesen helyt álltunk és ha Lukaku egy kicsit élesebb minimum hosszabbítás lehetett volna....
Szóval lehet itt fényezni a PSG-t és igen nehéz meccs lesz de bőven van esélyünk. ;)
Igen idősebb a keretünk és én is reménykedem benne, hogy nyáron elkezdünk mi is fiatalítani de az ilyen meccseken a BL-ben már nem sokat számít kinek milyen az átlagéletkora. Jelzem kedd este az akkor már 90 percet játszó 37 éves Acerbi megy fel majd veri be a hosszabbítást érő gólt. :D Szóval egy döntőbe a legkevésbé az átlagéletkor fog dönteni. Pillanatnyi forma, aznap ki, hogy ébredt, taktika, rutin és némi szerencse. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2025.05.08. 08:52 Teljesen mind1, hogy milyen fiatalokból áll ez a PSG én így is több esélyt érzek most mint 2023-ban a Guardiola által edzett épp csúcs formában lévő City ellen volt. ;) Hozzáteszem ott is tisztességesen helyt álltunk és ha Lukaku egy kicsit élesebb minimum hosszabbítás lehetett volna....
Szóval lehet itt fényezni a PSG-t és igen nehéz meccs lesz de bőven van esélyünk. ;)
Igen idősebb a keretünk és én is reménykedem benne, hogy nyáron elkezdünk mi is fiatalítani de az ilyen meccseken a BL-ben már nem sokat számít kinek milyen az átlagéletkora. Jelzem kedd este az akkor már 90 percet játszó 37 éves Acerbi megy fel majd veri be a hosszabbítást érő gólt. :D Szóval egy döntőbe a legkevésbé az átlagéletkor fog dönteni. Pillanatnyi forma, aznap ki, hogy ébredt, taktika, rutin és némi szerencse. :)
Felreerted teljesen...

Ez is csak egy erdekes adat volt, mint az, hogy a PSG az elmult 6 evbol 4X legalabb elodontozott, es ebbol 2x donto.
Mi meg 51 ev alatt 3X jutottunk legalabb elodontoig, most meg 3 ev alatt 2X meg dontobe is.

Senki nem arrol beszelt, hogy donto tenyezo lehet a kor.
Arrol volt szo, hogy mennyire a ket veglet jutott a dontobe.
A top 5 bajnoksag legfiatalabb kezdoje es kerete, es a masik oldalon a legidosebb.
Ezek valoban vegletek, es nem semmi dolgok, ki gondolta volna ezt...
Ez bebizonyitja azt, hogy BL dontobe juthatsz 30+os atlaeletkora kezdovel is, de a masik veglet 23-24 eves kezdo atlageletkor is bejuthat, egyszoval sikert elerhetsz idosekkel is, de extra fiatalokkal.

Boven van eselyunk, foleg egy dontobe barki nyerhet.
Egyebkent ha mar "eselyek", most eloszor van az a Feyenoord meccs ota, hogy a szakertok, bukik, es ugy eleve nemzetkozi sajto az Intert tartja eselyesebbnek, de legalabb egal.
Ha mar oddsok, az is nagyon hasonlok, 1,8X-2,1X kozott van mindket csapatra eppen hol melyik fogadoiroda.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2025.05.07. 11:36 Viszont egy dolog ami mar a meccs alatt sem tetszett, nagyon nem, sot mar a meccs elott sem.
Multheti Barcelona es spanyol szurkolok velemenyet nem is irom le ujra, annyira nagykepuseg volt, a meccs utan meg a szokasos Barcelona szardobalasal es persze szerencses volt csak az Inter bla-bla.
Na most hala az egnek nem sok Barcelona szurkoloval talalkoztam, de akikkel igen, azoknal ugyanez.
Sima 0-3, kitomjuk az Intert, az Inter csak egy szerencses csapat a Bayern ellen ki kellett volna esnie, Frattesi utolso perces gol, elso meccsen 3 kapuraloves 3 gol, csak szerencse bla-bla.
Csunya lesz amit irok, de hanyinger volt az egesz ezt hallgatni.
Visszaterve a meccsre, na ott ami nagyon nem tetszett az Barcelona jatekosok folyamatos reklamalasa, a folyamatos provokacio, es a folyamatos birozas a kispadrol is.
Masbol sem alltak csak ebbol.
Inigo baratunk a levonulasnal meg provokalta is az Inter szurkolokat.
Amit meg szerencsetlen biroval tettek mar a palyan is, undorito.
Mar ott gondoltam ennek lesz utoelete, haat van is...

Tegnap ejszaka mar nem olvastam hireket, hagytam a telefont, mert az elmenyek nem a telefonon es a neten vannak, hanem szemelyesen.
Ma reggel a repterre menet olvasva a hireket, nyilatkozatokat, megint az a bizonyos szo jutott eszembe (elnezest mindenkitol): hanyinger.
A Barcelona feljelenti a birot az UEFA-nal mert elfogult volt az Inter fele.
Barcelona jatekosok sora elmondja (Araujo, Pedri, Inigo), hogy ezt a gyozelmet elloptak toluk, botranyos biroi iteleteket, csakis az Intert segitettek, ok voltak a jobbak, es ha nincs a biro az Inter nem dontozik.
Gyonyoru...
Flick is elmondja, az osszes biroi itelet az Intert segitette, a Barcelona ellen volt nyiltan a biro, igazsgatalan eredmeny, a Barcelona erdemelte volna a dontot, es a biroi iteletek miatt nem kerultunk oda.
Fantasztikus...
Spanyol media meg folytatja, a futball legnagyobb lopasa, elcsalt BL elodonto, a biro kiejtette a Barcelonat, es meg sorolhatnam.
Hanyinger...
Jaa es meg ilyen Arsene Wengernek is meg kell szolalni, hogy bizony az Intere nem volt tizenegyes, ellenben a Barcelonanak az volt, es a biro igy meg ugy.
Koszonjuk Wenger, inkabb eld a boldog nyugdijas eveidet.

En nem ertem miert nem lehet meltosaggal viselni a vereseget, es erre mi szukseg van.
Sokszor irtam mar, de nekem pont ezert a Barcelona a vilagon a leggyulotebb csapat.
Undorito.

Na mindegy, birozzanak csak, csalozzanak csak, megerdemlik a sorsukat.
Nem gondoltam volna, csak nagyon melyen biztam benne, hogy ujabb Inter BL dontot lathatok majd szemelyesen, rettegtem, hogy a Barcelona BL gyozelmet kell lassam Muncheben.
Na ez nem igy lett.
Ahogy 100X leirtam, az idei BL a nagyobbnal nagyobb meglepetesekrol szol.
Szezon elejen leirtam, hiaba a sztarok, szerintem nem a Real nyeri az idei BL-t.
Csoda szupersztar favorit Realnak annyi, Citynek mar elotte, 2.favorit Poolnak is.
Es most az elodontotol mindenki altal irt BL gyoztes Barcelonanak is annyi.
Pont irtam par napja, en az idei BL elkepeszto meglepetesei miatt gondolom azt, hogy nem az uj favorit Barcelona nyeri a BL-t.
Igy is lett...

Lehet itt szerencsezni a spanyol sajtotol, nemzetkozi szakertoktol, de konyorgom a Real hanyszor es hogy nyert BL-t.
94.perces gyoztes golok, hibas biroi iteletek, tizenegyesek, es meg sorolhatnam.
Persze az nem szerencse, hanem tudas, mert ok a Real.
Az...
Ellenben az Internel ez csakis szerencse.
Az...
Es folytatjak, van bor azon a bizonyos kepen...

Laporta is elmondta, a Barcelonat direkt ejtettek ki, es csakis a hibas biroi iteleteknek koszonheto, hogy a Barcelona nincs a BL dontoben.
Egy sokkal jobb csapatot direkt kiejtett az UEFA.

Inigo baratunk is elmondta, az UEFA ejtette ki a Barcelonat, a futball szegyene tortent, es mindent bevetettek azert hogy a Barcelona kiessen, ez pedig szegyen.

Gavi pedig elmondta, attol feltek, hogy a Barcelona triplazik, es tudtak, hogy ha bejutnak a dontobe azt meg is nyerik, es triplazni fognak, ezt pedig meg kellett akadalyozni az UEFA-nak, ezert kuldtek ezt a birot aki elcsalta a meccset, es kiejtette a sokkal jobb Barcelonat.


Hat igen...
Ahogy fogalmaztam, undorito es hanyinger az egesz.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Sírjanak csak, ez még édesebbé teszi a sikert :D
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Kezükben volt a továbbjutás,elcseszték,így jártak...szerintem hagyjuk őket :roll:

Most nézem, voltatok többen is kint a meccsen, komoly katarzis volt...

Interfan nem tudsz valahogy becsempészni a döntőre? :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2025.05.08. 15:39 Kezükben volt a továbbjutás,elcseszték,így jártak...szerintem hagyjuk őket :roll:

Most nézem, voltatok többen is kint a meccsen, komoly katarzis volt...

Interfan nem tudsz valahogy becsempészni a döntőre? :lol:
Orulnek ha tobben is tudnank menni a forumrol a dontore, igazi futballunnep lesz.
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Mkhitaryan miért kapott sárgát? Nem emlékszem már, de a 68. percre írják és akkor szabálytalankodott Yamal-lal szemben, Pedri meg arról beszél, hogy az a 2. sárgája lett volna…
Válasz küldése